Hoşgeldiniz!

siyaset meydanı

Ahmet Kaya & Kenan Doğulu Tartışması (1995) 10:28
Ahmet Kaya & Kenan Doğulu Tartışması (1995) 14.275 izlenme - 7 yıl önce 1995 yılına ait bu görüntülerde Ahmet Kaya ile Kenan Doğulu'nun o meşhur tartışması ve atışması mevcuttur. Nostaljik bir içerik olması nedeni ile paylaşmak istedim. Görüntülerin bir kısmı sorunlu olması nedeni ile sadece ses olarak dinemekteyiz maalesef. Hoşgörünüze sığınarak paylaşmak istedim. İyi seyirler. Zagor'a sonsuz teşekkürler.
Siyaset Meydanı 19 Haziran 1999 Fetö'nün İlk Kez İfşa Edildiği Tv Yayını 01:11:38
Siyaset Meydanı 19 Haziran 1999 Fetö'nün İlk Kez İfşa Edildiği Tv Yayını 8.205 izlenme - 6 yıl önce AVRUPA TÜRK GAZETESİ TV (ATGtv) Haberin ayrıntılarını okuyun: http://www.avrupaturkgazetesi.com/tarihi-kayitlar-ortaya-cikti-necip-hablemitoglu-1999da-uyarmisti
Celal Şengör'ün Yağmuru İnanca Bağlayan Öğrenciyle Atışması 02:49
Celal Şengör'ün Yağmuru İnanca Bağlayan Öğrenciyle Atışması 6.870 izlenme - 7 yıl önce Siyaset meydanından bir bölüm.Eskiden böyle programlar vardı siyasetten, bilimden, sosyolojiden bahseden bilgilendiren araştırmaya sevkeden, inanan, inanmayan tartışabiliyordu, şimdi bu konuları bir kanalda konuşmak mümkün mü, yakın zamanda göreniniz oldu mu.insan hayret ediyor gerçekten.nereye gidiyoruz belli değil! Neyse bu videoda Celal Şengör hocanın az bilgili arkadaşlarla cebelleşmesini içeriyor.
Osman Altuğ- Türkiye Ekonomisi Gerçekleri 10:39
Osman Altuğ- Türkiye Ekonomisi Gerçekleri 2.359 izlenme - 5 yıl önce Türkiye ekonomisini 3 kağıt ekonomisi ile Osman Altuğ özetliyor. İzliyoruz efendim..
Levent Kırca - Maziden Siyaset Meydanı 10:31
Levent Kırca - Maziden Siyaset Meydanı 4.353 izlenme - 7 yıl önce Levent Kırca'dan Siyaset Meydanı... Müzik konusunun masaya yatırıldığı programa Ahmet Kaya, Orhan Gencebay, Müslüm Gürses ve Candan Erçetin katılmış.. Ayrıca Şer'i hükümleriyle Hatemi'ler de eşlik etmiştir. Otobüsün içi ağzına kadar halk doluydu :)
Aziz Nesin - Türk Yurttaşların `'ı Aptaldır 00:59
Aziz Nesin - Türk Yurttaşların `'ı Aptaldır 4.260 izlenme - 8 yıl önce Yıllarca bu olayın muhabbetini duydum okudum izlemek bugüne kısmetmiş paylşmak isterim.Türk halkının yüzde 60ı aptaldır diyen Aziz Nesinle hayır değildir diyen Agah Oktay Günerin dialoğunu ziliyeceğiz.
Siyaset Meydanı - Metin Akpınar 05:13
Siyaset Meydanı - Metin Akpınar 1.389 izlenme - 6 yıl önce Yıllar önce.. "forum siteleri" ve "video paylaşım" siteleri yokken "haber grupları" vardı.. ilk kez orada paylaşmıştım. Daha sonraları buradan alan arkadaşlar benden önce youtube'a koymuşlar sağ olsunlar. Orjinali bende olduğu için yeniden capture ettim ve kendi kanalımda paylaştım.. Öncekinden daha kaliteli oldu sanırım.
Aziz Nesin - Türk Yurttaşların Yüzde 60'ı Aptaldır 01:00
Aziz Nesin - Türk Yurttaşların Yüzde 60'ı Aptaldır 2.395 izlenme - 11 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Cem Karaca, Erkin Koray ve Barış Manço - Siyaset Meydanı 09:22
Cem Karaca, Erkin Koray ve Barış Manço - Siyaset Meydanı 2.080 izlenme - 8 yıl önce Yine o zamanlar medyanın önümüze sunduğu isimler gerçekten sanatçıydılar. Bu gün ekranlara baktığımızda gördüklerimizi de bize sanatçı diye yedirmeye çalışıyorlar.
Fikret Kızılok ve Cem Karaca Sohbeti - Efendime Söyleyelim 02:32
Fikret Kızılok ve Cem Karaca Sohbeti - Efendime Söyleyelim 3.191 izlenme - 8 yıl önce Olayın geçmişini bilmeyenler için anlatmak gerekirse, 1996 yılında yapılmış "Müzik" konulu bir Siyaset Meydanı'nda, programa telefonla bağlanan Fikret Kızılok, program konukları Timur Selçuk ve Zülfü Livaneli ile prozodi üzerinden bir tartışmaya girmiş, iş Livaneli'nin Karlı Kayın Ormanı bestesinin başarısızlığına gelince Ali Kırca tarafından hattan alınmış, bu arada Ali Kırca'nın kazara mikrofon açıkken söylediği "Lafı da ağzına tıktık ama." gibilerinden bir sözü epeyce konuşulmuştu. (Programın kaydını bulana ve ekleyene yüz bin lira veriyorum.) O dönem Ankara oyun havalarıyla pek bir ilgisi olmayan Flash Tv'de program yapan Cem Karaca'da ertesi hafta kendi programına Kızılok'u çıkarmış, beraber müzik ve hayat üzerine keyifli bir sohbet yapmışlardı. İzlenesi bir kesit. "Biz sanatın kavgasını yapıyoruz, paranın kavgasını yapmıyoruz." Özlüyoruz.
Öğrencilik Yıllarında İrfan Değirmenci - Siyaset Meydanı (1999) 02:40
Öğrencilik Yıllarında İrfan Değirmenci - Siyaset Meydanı (1999) 2.025 izlenme - 8 yıl önce İrfan Değirmenci'nin 1999 yılındaki Siyaset Meydanı programında Ahmet Taner Kışlalı ile ilgili görüşleri.. İnsan, kumaşını küçük yaşlardan itibaren belli ediyor. O zamanlardan belliymiş elle tutulur 1-2 haber spikerinden biri olacağı. Şahsi görüşüm, irfan 1, .... 2, gerisine çal s.ki diyecektim ama sürekli haber takip eden biri olarak 2. sırada yazabileceğim isim bulamadım.
Siyaset Meydanı - Metin Akpınar 05:13
Siyaset Meydanı - Metin Akpınar 1.024 izlenme - 8 yıl önce Yıllar önce.. "forum siteleri" ve "video paylaşım" siteleri yokken "haber grupları" vardı.. ilk kez orada paylaşmıştım. Daha sonraları buradan alan arkadaşlar benden önce youtube'a koymuşlar sağ olsunlar. Orjinali bende olduğu için yeniden capture ettim ve kendi kanalımda paylaştım.. Öncekinden daha kaliteli oldu sanırım.
Ali Kırca - Mustafa İslamoğlu - Siyaset Meydanı 08:00
Ali Kırca - Mustafa İslamoğlu - Siyaset Meydanı 1.025 izlenme - 8 yıl önce Nostaljik olduğunu düşündüğüm güldürürken öğreten videolardan kimler yok ki yılmaz erdoğan,beyaz, cem yılmaz... ilginç şeyler olmuş bu ülkede zaman zaman..
Siyaset Meydanı'nın Müziği 03:08
Siyaset Meydanı'nın Müziği 948 izlenme - 7 yıl önce Dağhan Baydur'un bestelediği Turk Suite op.44. Siyaset Meydanı'nda yıllarca dinledik.
Siyaset Meydanı : Din Bilim Ve Darwin Tartışması 03:24:14
Siyaset Meydanı : Din Bilim Ve Darwin Tartışması 1.519 izlenme - 10 yıl önce Siyaset Meydanı : Din Bilim Ve Darwin Tartışması
Orhan Gencebay & Yıldırım Gürses - Arabesk Tartışması 01:36:30
Orhan Gencebay & Yıldırım Gürses - Arabesk Tartışması 658 izlenme - 7 yıl önce Müthiş bir saygı çerçevesi içinde, müthiş bir tartışma, sadece dinleyin derim, arabesk hakkında yorum yazma ihtiyacı bile duymuyorum, cidden müthiş bir ortam var orda dostlar dinleyin, izleyin, izlettirin.
Siyaset Meydanı - Cem Yılmaz, Beyazıt Öztürk, Yılmaz Erdoğan (Tamamı) 59:57
Siyaset Meydanı - Cem Yılmaz, Beyazıt Öztürk, Yılmaz Erdoğan (Tamamı) 979 izlenme - 7 yıl önce 6 ocak 2000 yayınlanmış, siyasetle, meydanla falanla filanla hiç ilgisi olmayanları bile ekran başına toplamış siyaset meydanı'nın en efsane yayınlarından biri; cem yılmaz'lı, beyaz'lı, yılmaz erdoğan'lı program. Sitemizde kısa bir kesitinin bulunduğu bu programın, karşısında uyuyakaldığımdan şimdi izlemek pek hoş da oldu, çok hoş da oldu. Eski tip mizahla doldum yeminle. Yani bi nevi akıllarımızda kalışıyla "cem yılmaz'la, yılmaz erdoğan'ın alıp götürüp, beyaz'ın sus pus oturduğu program" neden sus pus olmuş v.b. soruların yanıtları içeriğin her hücresine sinmiş detaylarda gizli. Mis gibi nostalji koktu.
Siyaset Meydanı - Cem, Beyaz & Yılmaz 02:39
Siyaset Meydanı - Cem, Beyaz & Yılmaz 987 izlenme - 8 yıl önce Siyaset Meydanı'nın 2000 yılında yayınlanan Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Beyazıt Öztürk'ün katıldığı programının en iyi kesitlerinden biri.
Siyaset Meydanı'ndan İlginç Bir Anektod 01:05
Siyaset Meydanı'ndan İlginç Bir Anektod 849 izlenme - 8 yıl önce 1994'te, atv yayına başladıktan hemen sonra başlamıştı Siyaset Meydanı programı. O devirde sadece TRT'nin insomnia hastalarının tedavisi için yayınladığı açık oturumlar dışında pek konuşamayan toplum temsilcileri, STK'cılar, marjinaller, konkenciler, okey bekleyenler, kısa zamanda Ayamama'nın atv arşivine aktığı gibi Siyaset Meydanı'na akın etmiş, birtakım "iyi saatte olsunlar"ın kanalın kulağını bükmesine kadar da çoğunlukla kırk ağzın bir arada konuştuğu, yine çoğunlukla kimsenin birbirini anlamadığı, herşeye rağmen başarılı ve seviyeli bir tartışma ortamı yaratılmıştı. Bunda Ali Kırca'nın, ve habire dayandığı 150 cm boyundaki cam masasının etkisi de büyüktü tabii. İzleyeceğiniz videoda da, o günlerden kalma ilginç bir anı görüyoruz. Dönemin(hangi partideydi o dönem ya?) Tunceli milletvekili Kamer Genç, Akbank'ın vergi kaçırdığını canlı yayında iddia edince, yanıbaşında oturan Sakıp Sabancı çileden çıkarak Kamer Genç'i tırmalamaya çalışır. Bu sırada arada kalan Ekrem Pakdemirli çeşitli tırmık darbeleri sonucu kendinden geçerken, olayla hiçbir ilgisi olmayan Ahmet Özal, kimseye çaktırmadan gaz çıkarmayı denemektedir. Aslında tüm tartışma ortamları da üç aşağı beş yukarı böyle değil midir zaten? Hayatı alkışlarla yaşatmak için...
19 Haziran 1999 Siyaset Meydanı'na Katılanlara Ne Oldu? 01:47
19 Haziran 1999 Siyaset Meydanı'na Katılanlara Ne Oldu? 738 izlenme - 6 yıl önce 17 yıl önce FETÖ'yü anlattılar, kurban oldular O tarihte büyük tartışmalara sahne olan 18 Haziran 1999’da Ali Kırca’nın sunduğu Siyaset Meydanı’na katılarak FETÖ’yü anlatanların başlarına neler geldi, haklarında neler dendi, neler dediler… Programa katılan rahmetli Emekli Orgeneral Kemal Yavuz, Prof. Dr. Türkân Saylan, Necip Hablemitoğlu ve Gülseven Yaşer bir şekilde örgütten nasibini almıştı.
Açık Oturum - Arabesk Tartışması (Ali Kırca, Orhan Gencebay, Timur Selçuk, Yıldırım Gürses, Memur te 01:36:30
Açık Oturum - Arabesk Tartışması (Ali Kırca, Orhan Gencebay, Timur Selçuk, Yıldırım Gürses, Memur te 875 izlenme - 7 yıl önce 1989 yılına ait açık oturum programı. arabesk tartışmasının masaya yatırıldığı programda Orhan Baba'nın üslup ve seviyesi ile din değiştirip Orhan Baba'nın bıyıklarına tapmaya başlayabilirsiniz.
Allah Var mıdır - Müthiş Cevap 2 09:38
Allah Var mıdır - Müthiş Cevap 2 774 izlenme - 8 yıl önce Sonradan müslüman olan Amerikalı doktordan ateistlere cevap! Farklı bakış açısı sevenlere.. Allah var mıdır sorusuna çok güzel örneklerle cevap veriyor. Hakaret etmeden ön yargılardan sıyrılıp izlenmesi gereken bir video. Nasıl olurda okuma yazma bilmeyen birisi inanmayanlara göre bu uydurma kitapta bunlardan bahsedebilir. Gerçekten bunları görüpte inanmamak insanı hayrete düşürüyor.İnanıp inanmamanız sizin elinizde ama lütfen hakaret etmeden izleyelim.
Başbakan'ı Savunurken Yörüngeden Çıkan Astroid Misali Savrulmak 05:00
Başbakan'ı Savunurken Yörüngeden Çıkan Astroid Misali Savrulmak 338 izlenme - 7 yıl önce Başbakanımızı savunmakta zorlanan arkadaşların ibret alması gerektiği bir video. İçerik boş olsa da cayır cayır tenekeden ötmek nedir izliyoruz. Zeki türk milletiymiş, türk milleti balonu patladı. Saygılar.
Şafak Pavey - Namus Cinayetleri Dinimizin Sorunudur - Siyaset Meydanı 02:02
Şafak Pavey - Namus Cinayetleri Dinimizin Sorunudur - Siyaset Meydanı 235 izlenme - 8 yıl önce CHP'nin İstanbul 1. bölge 5. sıra milletvekili adayı Şafak Pavey, kadın cinayetlerinin tartışıldığı Siyaset Meydanın'da annesi gibi konuyu çekinmeden laf arasında namus cinayetlerinin din yüzünden olduğunu dile getirdi. Bunu daha fazla dile getiren böyle cesur insanlara ihtiyacımız var.
Beyazıt Öztürk - Yok Siyaset Meydanında (O Ses Yılbaşı) 00:33
Beyazıt Öztürk - Yok Siyaset Meydanında (O Ses Yılbaşı) 82 izlenme - 3 yıl önce Beyazıt Öztürk, Seda Sayan'a verdiği cevapla herkesi kahkahaya boğdu. İzliyoruz efendim.
Kuğulu Park - Restaurant, Okey, Pizza ve Siyaset Meydanı 01:04
Kuğulu Park - Restaurant, Okey, Pizza ve Siyaset Meydanı 128 izlenme - 8 yıl önce Kuğulu park olarak, cafe bölümümüz, restaurant bölümümüz, okey bölümümüz, aile restaurantı olarak, aile okey bölümü olarak daha ağırlıkta hizmet etmekteyiz. Saç kavırmamız çok güzel, güveç eıı köri soslu tavıığımız, soya soslu tavıığımız, eııh pizza olarak kendimize çok güveniyoruz, pizzamız. Salata çeşitlerimiz.
Şafak Pavey - Namus Cinayetleri Dinimizin Sorunudur - Siyaset Meydanı 02:02
Şafak Pavey - Namus Cinayetleri Dinimizin Sorunudur - Siyaset Meydanı 75 izlenme - 8 yıl önce CHP'nin İstanbul 1. bölge 5. sıra milletvekili adayı Şafak Pavey, kadın cinayetlerinin tartışıldığı Siyaset Meydanın'da annesi gibi konuyu çekinmeden laf arasında namus cinayetlerinin din yüzünden olduğunu dile getirdi. Bunu daha fazla dile getiren böyle cesur insanlara ihtiyacımız var.