Hoşgeldiniz!

ski

Gerçek Hayatta GTA Tarzı Jet Ski Çalmak 00:21
Gerçek Hayatta GTA Tarzı Jet Ski Çalmak 458.114 izlenme - 8 yıl önce Sörf tahtası üzerinde hızlıca yanına gittiği masum turistten Jet Ski'sini çalan Austin Keen'in hareketi adeta GTA'nın gerçek hayata uyarlanmış hali.
Tutitu Jet Ski 03:09
Tutitu Jet Ski 86.558 izlenme - 10 yıl önce TuTiTu Maceraları Devam Ediyor...
4 Dakikada 2012 03:45
4 Dakikada 2012 53.435 izlenme - 11 yıl önce 2012'nin en çok izlenen videoları Gangnam Style, Nossa Nossa, Oğlum Bak Git, Doğru mu Samet, Can Bonomo, Olimpiyatlar, Fetih 1453 ve daha niceleri bu videoda sizlerle... İzlesene ailesi olarak mutlu yıllar dileriz!
Gürcistan'da Kayak Merkezi'nde Yasanan Teleferik Kazası 01:08
Gürcistan'da Kayak Merkezi'nde Yasanan Teleferik Kazası 7.030 izlenme - 6 yıl önce Olay Gürcistan'da bulunan Gudauri kayak merkezindeki teleferiğin arızalanması sonucu meydana gelmiş. Arıza sonucu ters istikamete yüksek hızla dönen teleferikten insanlar etrafa saçılmış. On kişinin yaralandığı bol blyat'lı, pideras'lı kaza icin buyrunuz ifinim.
Fırtına Mağduru İnekler Jet Skilerle Kurtarıldı 00:50
Fırtına Mağduru İnekler Jet Skilerle Kurtarıldı 2.232 izlenme - 2 yıl önce Kanada'nın batısındaki British Columbia eyaletinde, şiddetli fırtına hayatı felç etti. Olağanüstü hal ilan edilen bölgede sel mağduru inekler jet skilerle kurtarıldı.
Levent Kırca'nın 04:59
Levent Kırca'nın "Olacak O Kadar" Programından Jet ski Skeci 7.020 izlenme - 8 yıl önce Olacak O Kadar programıyla yıllarca evlerimize misafir olan Levent Kırca'nın unutulmaz jet ski skeci sizlerle...
Jet Ski 01:15
Jet Ski 10.186 izlenme - 15 yıl önce olacak o kadar da jet siki kavgası
Safiye Soyman'ın Jet Ski Macerası 04:21
Safiye Soyman'ın Jet Ski Macerası 4.157 izlenme - 9 yıl önce O yaz dönemindeki magazin programlarının gözdesi bir andı. Aslında videonun ham halini çok aradım ama bulamadım, bu programda asıl önemli bölümleri almamışlar, yaklaşık 4-5 kez suya batıp çıkıyordu, gerçekten boğulmaz noktasına gelmişti.
Jet Ski ile Yunanistan'a  kaçmaya çalışan Suriyeliler 02:25
Jet Ski ile Yunanistan'a kaçmaya çalışan Suriyeliler 3.223 izlenme - 8 yıl önce Kanun dışı yollarla Muğla’nın Bodrum ilçesinden Yunanistan’ın İstanköy (Kos) adasına Jet Ski üstünde kaçmak isteyen Suriyeliler yakayı ele verdi.
Olacak O Kadar - Jet Ski (1997) 05:15
Olacak O Kadar - Jet Ski (1997) 4.164 izlenme - 9 yıl önce Ülkemizde hala devam eden bakanın oğlu tramvalarına bir de Olacak O Kadar gözüyle bakalım. Türban'lı yetkililer basinin baskisi yüzünden Jet Ski'lerini geri isterler ve olanlar da burda olur. Bol Ski'li bir muhabbet baslar. Bu efsane skeçten dolayi Star Televizyonu tam 15 gün boyunca kapatılmıştı. Skeç logosuz ve tam versiyonu ile sizlerle. İzliyoruz efendim... Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/188/olacak-o-kadar-jet-ski
Kendall Jenner'dan Jet-Ski Gösterisi 00:29
Kendall Jenner'dan Jet-Ski Gösterisi 1.486 izlenme - 4 yıl önce Dünyaca ünlü model Kendall Jenner, birçok ünlünün dahil olduğu sosyal medya akımı olan Bottle Cap Challenge'a jet skili videosuyla katıldı. Jet ski kullanarak şişeye yaklaşan ünlü model ayağıyla şişenin kapağını açtı.
Yolda Karşılaşılan Jet Ski 00:33
Yolda Karşılaşılan Jet Ski 1.106 izlenme - 5 yıl önce Jet ski'nin karayolunda kullanılması. Jet ski'nin gövdesini normal motosiklete monte etmiş ilginç kişinin otoyoldaki yolculuğu.
Bisiklete Jet Ski Motoru Takarak Radara Yakalanmak 06:52
Bisiklete Jet Ski Motoru Takarak Radara Yakalanmak 1.344 izlenme - 8 yıl önce Trabzon'da yine Karadeniz insanımızın parlak zekasının sonuçlarını gördük. Tamircide çalışan kardeşimiz bisiklete jet ski moturu takmış üstelik radara da yakalanmış. Hayır buna ceza kesmeye kalsan bisiklet kullanmak için ehliyete de gerek yok işin içinden çıkmak zor...
Faytonla Kar Kayağı Yapan Amish 00:38
Faytonla Kar Kayağı Yapan Amish 751 izlenme - 5 yıl önce Elektriği ve modern araçları kullanmayı "bid'at" diye reddetikleri için genelde faytonla ulaşımı sağlamalarıyla ve kendi aralarında takılıp tek tip giyinmeleriyle meşhur "amish" adlı protestan hıristiyan alt-mezhebine mensup bir adam, kendini halatla faytonuna bağlayıp çektirerek, adeta kar üstünde su kayağı yapmış.
Olacak O Kadar ....jet Skı 01:11
Olacak O Kadar ....jet Skı 1.968 izlenme - 9 yıl önce işte işte, zamanında herkesin ağzına takılan, oheoi? ne? zınk tan daha popüler, özel cips kola dan daha anlamlı, hey corc versene boçc u aşmayı başarmış repliğin orijinali ....alkislarlayasiyorum.com onurla sunar...
Çizgi film 3D - Yap Oyna (Build and Play)  - Jet Ski (Scooter) 02:19
Çizgi film 3D - Yap Oyna (Build and Play) - Jet Ski (Scooter) 2.157 izlenme - 8 yıl önce Çocuklar suda jet ski gösterisi izlemek istermisiniz.Jet skimizin parçalarını toplayalım ve oluşturalım. Artık jet skimiz hazır ise onu denize atıp uzun süre hızlı gezebiliriz. Jet skilerin karda giden türleri vardır onlara da snow ski denir.
Havada Çarpışan Jet Skiler 00:10
Havada Çarpışan Jet Skiler 190 izlenme - 2 yıl önce İki jet ski sürücüsü teknelerin arasında gezinirken bir ara karşı karşıya gelmişler ve dalgalarında etkisiyle havalanıp çarpışmışlar.
Selde Jetski Yapan Arap 00:15
Selde Jetski Yapan Arap 1.102 izlenme - 9 yıl önce Son birkaç gündür aşırı yağışlar nedeniyle sel suları altında kalan Suudi Arabistan'ın Riyad kentinde suyu bol bulan arap arkadaşımız ne mi yapmış, jetski yapmış efenim.
Jet Skiyle Uçuş Denemesi 00:52
Jet Skiyle Uçuş Denemesi 285 izlenme - 9 yıl önce Amk dar gelmiş deniz. Ama bende böyle bir deneyim yaşamak isterdim eğlenceli olurdu
Huzur Dolu Egzersizler ve Harikalar Diyarı (Prancercise - Fitness ) 04:31
Huzur Dolu Egzersizler ve Harikalar Diyarı (Prancercise - Fitness ) 73 izlenme - 9 yıl önce Suriye, Işid, Irak, C.başkanlığı seçimleri, Gazze, Filistin, sel sorunlarını yaşadığımız bu son günlerde hocamız Joanna Rohrback eşliğinde huzura kavuşacağız. Kendisi atlarla (Dayı da attan bozma maşallah) ve verdiği "huzur"la ilgili bir uzmandır. Not: Ben yapmadım, denemek isteyenlerin sorumluluğunu alamam.