Hoşgeldiniz!

Snapchat

Kerimcan Durmaz'ın Vereyazdığı Taksici 02:19
Kerimcan Durmaz'ın Vereyazdığı Taksici 31.037 izlenme - 6 yıl önce Ülkemizin önde gelen akil adamlarında Kerimcan Durmaz İtalya'da bindiği taksiciye aşık oluyor.
Suudi Arabistan'da Ortalığı Karıştıran Mini Etek Videosu 00:40
Suudi Arabistan'da Ortalığı Karıştıran Mini Etek Videosu 21.953 izlenme - 6 yıl önce Bizim için normal olan bu kıyafetleri giyinip, sokağa çıkıp, bir de snapchat denen uygulama ile internete yayan kaıdn, Suudi Arabistan'ı karıştırmış. Sokaklara yeniden din polisi gelmesi isteniyormuş.
Fear Filter - Kısa Korku Filmi 04:05
Fear Filter - Kısa Korku Filmi 5.652 izlenme - 3 yıl önce Fear Filter adlı kısa korku filmidir.
Kerimcan Durmaz Kız Arkadaşını Hırpaladı 01:19
Kerimcan Durmaz Kız Arkadaşını Hırpaladı 13.673 izlenme - 6 yıl önce Geride bıraktığımız günlerde ortaya çıkan ve bir süre için gözlerden uzak kalmak adına Milano'ya gittiği ortaya çıkan Kerimcan Durmaz, yeni paylaşımlarda bulundu.
Beklenmedik Şekilde Mantıklı Konuşan Eşcinsel Arkadaş 02:01
Beklenmedik Şekilde Mantıklı Konuşan Eşcinsel Arkadaş 14.579 izlenme - 7 yıl önce Samet liçina sok içina mı öyle bir isimli bu eşcinsel arkadaş lgbt onur yüryüşü ile ilgili fikirlerini belirten bir video çekmiş. Video biraz korkunçlu ama dinlemekte fayda var.
Yeni Neslin Geldiği Son Nokta 02:02
Yeni Neslin Geldiği Son Nokta 8.659 izlenme - 8 yıl önce Bu ne lan? siz nesiniz, kimsiniz, niye gittiniz o maça, gittiniz niye adam gibi izlemiyonuz, izlemeyeceksiniz ne diye gidiyonuz, ayrıca o dudaklar ne hıamına? siktirin çıkın lan şurdan.
Tek Yumruğun Adaleti 03:30
Tek Yumruğun Adaleti 5.345 izlenme - 4 yıl önce 19 yaşındaki Emily Rand, New Brunswick NJ’deki bir adama yumruk atmasıyla Ekim ayının sonundaki Snapchat videosunda görülüyor. Adam Emily'ye yüzünü yumruklayarak cevap veriyor. Emily yere düştü, kafasını kırdı ve komaya girdi. Emily son zamanlarda bilincini geri kazanmış olmasına rağmen, önünde uzun bir iyileşme yolu var. Polis şüpheliyi sorguladı ve suç duyurusunda bulunmamaya karar verdi.
Kerimcan Durmaz Çaydanlık Şakası 00:42
Kerimcan Durmaz Çaydanlık Şakası 8.146 izlenme - 7 yıl önce Kerimcan Durmaz henüz 22 yaşında ve snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam ediyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda.
Çiftin Birbirlerine Yaptığı Akıl Almaz Şakalar 01:18
Çiftin Birbirlerine Yaptığı Akıl Almaz Şakalar 4.347 izlenme - 7 yıl önce Son günlerin fenomen çifti Amber Doig-Thorne ve Julius Dein ile tanışın! Çift ev içinde birbirlerine akıl almaz şakalar yapmaktan kendilerini alı koymazken bu görüntüleri de Snapchat gibi alanlarda paylaşarak adeta sosyal medyada fenomen haline gelmiş durumdalar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Neden Snapchat? 03:13
Neden Snapchat? 1.850 izlenme - 7 yıl önce Neden Snapchat? Neden'in bu eğlenceli videosunda Hilal Şefkatli, Snapchat uygulamasını ele alıyor. Soruyor, sorguluyor Neden Snapchat diye. Anı yaşamanın, sorumluluğu en aza indirmenin ve kekli börekli altın günü paylaşan akrabalardan gizlenmenin keyifli ve kolay yolu olan Snapchat ile eğleniyor, nasıl da güzel yaşadığımızı, aman nasıl da sıkıldığımızı komik filtrelerle hikayemiz olarak yaratıyoruz işte hepimiz. Komik, eğlenceli ve ilginç işte. O zaman hep birlikte: SNAPCHAT. SNAPCHATCHATCHAT. ALTILI YEDİLİ. SNAPCHATCHATCHAT BASTIRA BASTIRA. SNAPCHAT. SNAPCHATCHATCHAT...
Derya Bedavacı - Yapma 04:00
Derya Bedavacı - Yapma 1.211 izlenme - 5 yıl önce Derya Bedavacı'nın, Hak Yapım etiketiyle yayınlanan "Sayende" albümünde yer alan "Yapma" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.
Don't Look Away - Ödüllü Kısa Korku Filmi 09:21
Don't Look Away - Ödüllü Kısa Korku Filmi 1.060 izlenme - 5 yıl önce 2016 yapımı olan ödüllü kısa korku filmi Don't Look Away'i izleyeceğiz.
Kerimcan Durmaz - Ablan Star Bebeğim (Adam Star) 00:56
Kerimcan Durmaz - Ablan Star Bebeğim (Adam Star) 1.085 izlenme - 7 yıl önce İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu
Kerimcan Durmaz -  Sametle Klasiğimiz Keloğlan Uyan 00:35
Kerimcan Durmaz - Sametle Klasiğimiz Keloğlan Uyan 1.224 izlenme - 7 yıl önce Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir. Mac'de make-up olduğu dönemlerde periscope yayınları ile dikkat çekmeye başlamış sonrasında ise snapchat'i aktif olarak kullanmaya başlamıştır. Kerimcan şimdilerde Bodrum ve Çeşme başta olmak üzere bir çok beach'te ve gece kulübünde sahne alıyor. Sahne aldığı mekanlardan kazandığı paralar ile sık sık gündeme gelmeye devam eden Kerimcan Durmaz yaptığı yurtdışı seyahatleri ile de ilgiyi üzerine çekiyor.
Kızın Snapchat'de Yaşadığı Korku Dolu Anlar 04:28
Kızın Snapchat'de Yaşadığı Korku Dolu Anlar 1.058 izlenme - 8 yıl önce Dublör kullanılarak çekilen fotoğraflarla Snapchat üzerinden gerçek hayatta stalklanıyormuş hissi verilen Kyle'nin korku dolu anlarına hep birlikte tanıklık ediyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Snapchat'in Örümcek Filtresi ile Çocuğunu Korkutan Anne 00:13
Snapchat'in Örümcek Filtresi ile Çocuğunu Korkutan Anne 552 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medya paylaşımına çocuğunu alet eden anne örümcek fitresi ile çocuğunu korkudan çıldırtmış.
Gece dışarı çıkan travestiler, Snapchat troliçesi 00:06
Gece dışarı çıkan travestiler, Snapchat troliçesi 1.213 izlenme - 7 yıl önce Snapchat: polya_ryner
Kerimcan Durmaz - Adamın Soyadı Gay 04:30
Kerimcan Durmaz - Adamın Soyadı Gay 843 izlenme - 7 yıl önce Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz Twitter, Snap, İnstagram ve Periscope ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. 3 kardeş olan Kerimcan Durmaz hayalinin tasarımcı olmak olduğunu belirtmiş aslında profesyonel makyaj uzmanıdır. Youtube video kanalında yayınladığı makyaj videoları ile dikkatleri üzerine çekmiş daha sonra kendisinede makyaj yapmaya başlamış ve tüm ünlülerin kendisine makyaj yapmasını istemesi ile bir anda kendisini ünlülerin arasında bulmuştur. Sonrasında ise ünlü mekanlarda Dj olarak yer almıştır. Kerimcan Durmaz aslen Balıkesir Erdek doğumludur.
Kerimcan Durmaz Karılar Baba Olay 05:47
Kerimcan Durmaz Karılar Baba Olay 646 izlenme - 7 yıl önce Kerimcan Durmaz Karılar Baba Olaaayy Full Versiyon Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor... İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu. Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
Kerimcan Durmaz - Annesi İle Birlikte 04:47
Kerimcan Durmaz - Annesi İle Birlikte 628 izlenme - 7 yıl önce İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Daha genç yaşında milyonlarca insanın takip ettiği bir isim olarak karşımıza çıkan Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu.
Kerimcan Durmaz  En İyi Snapchat Videoları 06:35
Kerimcan Durmaz En İyi Snapchat Videoları 280 izlenme - 7 yıl önce Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor...
Kerimcan Durmaz - Yeni Saç Modeli 04:59
Kerimcan Durmaz - Yeni Saç Modeli 323 izlenme - 7 yıl önce Twitter’ın video uygulaması Periscope üzerinden yaptığı paylaşımlarla kısa bir sürede üne kavuşan ve adeta bir sosyal meyda fenomeni haline gelen Kerimcan Durmaz, doğal, sempatik ve kendine özgü tavırları ile kitleleri peşinden sürüklüyor. 1994 doğumlu, Akrep burcu olan Kerimcan, Snapchat, Instagram ve Vine da dahil olmak üzere pek çok sosyal ağda aktif olarak paylaşımlarda bulunuyor. Her sosyal meyda hesabında 100 binlerce takipçisi olan Kerimcan’ın asıl mesleği ise kozmetik firması MAC’te makyaj sanatçılığı. Bir yandan başarılı bir iş performansı gösteren Kerimcan, bu yeteneği ve tecrübesi sayesinde kendi bakımına özen göstermeyi de ihmal etmiyor. Her daim yapılı saçları, itinayla alınmış kaşları ve modaya uygun giyim tarzı ile, özellikle paylaştığı fotoğraflarda bakımlı görünümü ile dikkatleri üzerine çekiyor.
Kerimcan Durmaz Fatih Ürek'le Birlikte 04:42
Kerimcan Durmaz Fatih Ürek'le Birlikte 266 izlenme - 7 yıl önce Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor... İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu. Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
Kerimcan Durmaz Ablasıyla Dişçide 04:22
Kerimcan Durmaz Ablasıyla Dişçide 209 izlenme - 7 yıl önce Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor... İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu. Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
Kerimcan Durmaz En Efsane Videoları 17:58
Kerimcan Durmaz En Efsane Videoları 163 izlenme - 7 yıl önce Tabii ki herkes, “Kerimcan Durmaz gay mi?” diye merak ediyor. Sorunun cevabı ise; evet. Kerimcan, bunu kimseden saklamadan, toplumun baskı ve önyargısına aldırmadan, kendine güven ile yaşıyor. Yansıttığı enerji, samimi tavırları ve doğallığı ile cinsiyet tercihini gururla taşıyan Kerimcan, 2016 yılının getirdiği fenomenlerin başını çekiyor.
Kerimcan Durmaz - Muz Yalıyor 04:58
Kerimcan Durmaz - Muz Yalıyor 146 izlenme - 7 yıl önce Periscope uygulamasındaki paylaşımları sayesinde tanınan Kerimcan Durmaz'ın ünü gün geçtikçe artıyor. Doğal Snapchat videoları binlerce kişi tarafından izlenen Kerimcan Durmaz, 1994 doğumlu ve Akrep burcu. Şöhreti 22 yaşında Durmaz, Dj olarak çalışıyor.