Hoşgeldiniz!

Snapchat

Snapchat Filtreleri Gerçek Olsaydı! (Real Life Snapchat) 03:26
Snapchat Filtreleri Gerçek Olsaydı! (Real Life Snapchat) 154.057 izlenme - 3 ay önce
Kerimcan Durmaz Kürk Aldı 04:34
Kerimcan Durmaz Kürk Aldı 5.028 izlenme - 6 gün önce Kerimcan Durmaz Kürk Aldı Ablan Star Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor... İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu. Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
Kerimcan Durmaz - Bodrum'un En Güzel Kızıyla Birlikte 00:55
Kerimcan Durmaz - Bodrum'un En Güzel Kızıyla Birlikte 3.600 izlenme - 3 hafta önce Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor...
Beklenmedik Şekilde Mantıklı Konuşan Eşcinsel Arkadaş 02:01
Beklenmedik Şekilde Mantıklı Konuşan Eşcinsel Arkadaş 10.538 izlenme - 2 ay önce Samet liçina sok içina mı öyle bir isimli bu eşcinsel arkadaş lgbt onur yüryüşü ile ilgili fikirlerini belirten bir video çekmiş. Video biraz korkunçlu ama dinlemekte fayda var.
Snapchat Farklılıkları 00:06
Snapchat Farklılıkları 60.517 izlenme - 3 yıl önce Snapchat Farklılıkları
Kerimcan Durmaz Karılar Baba Olay 05:47
Kerimcan Durmaz Karılar Baba Olay 395 izlenme - 6 gün önce Kerimcan Durmaz Karılar Baba Olaaayy Full Versiyon Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor... İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu. Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
Kerimcan Durmaz - Erkeksi Tavırlar 04:15
Kerimcan Durmaz - Erkeksi Tavırlar 730 izlenme - 2 hafta önce İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Daha genç yaşında milyonlarca insanın takip ettiği bir isim olarak karşımıza çıkan Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu.
Çiftin Birbirlerine Yaptığı Akıl Almaz Şakalar 01:18
Çiftin Birbirlerine Yaptığı Akıl Almaz Şakalar 3.316 izlenme - 3 ay önce Son günlerin fenomen çifti Amber Doig-Thorne ve Julius Dein ile tanışın! Çift ev içinde birbirlerine akıl almaz şakalar yapmaktan kendilerini alı koymazken bu görüntüleri de Snapchat gibi alanlarda paylaşarak adeta sosyal medyada fenomen haline gelmiş durumdalar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Neden Snapchat? 03:13
Neden Snapchat? 1.699 izlenme - 4 ay önce Neden Snapchat? Neden'in bu eğlenceli videosunda Hilal Şefkatli, Snapchat uygulamasını ele alıyor. Soruyor, sorguluyor Neden Snapchat diye. Anı yaşamanın, sorumluluğu en aza indirmenin ve kekli börekli altın günü paylaşan akrabalardan gizlenmenin keyifli ve kolay yolu olan Snapchat ile eğleniyor, nasıl da güzel yaşadığımızı, aman nasıl da sıkıldığımızı komik filtrelerle hikayemiz olarak yaratıyoruz işte hepimiz. Komik, eğlenceli ve ilginç işte. O zaman hep birlikte: SNAPCHAT. SNAPCHATCHATCHAT. ALTILI YEDİLİ. SNAPCHATCHATCHAT BASTIRA BASTIRA. SNAPCHAT. SNAPCHATCHATCHAT...
Yeni Neslin Geldiği Son Nokta 02:02
Yeni Neslin Geldiği Son Nokta 8.508 izlenme - 1 yıl önce Bu ne lan? siz nesiniz, kimsiniz, niye gittiniz o maça, gittiniz niye adam gibi izlemiyonuz, izlemeyeceksiniz ne diye gidiyonuz, ayrıca o dudaklar ne hıamına? siktirin çıkın lan şurdan.
Kerimcan Durmaz Arı Maya Olursa 00:27
Kerimcan Durmaz Arı Maya Olursa 2.001 izlenme - 3 ay önce Bir çok insanı tipten tipe sokan snapchat efektleri Kerimcan Durmaz'ı arı maya yaptı efendim. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Jelena Karleusa Modaya Uydu 00:11
Jelena Karleusa Modaya Uydu 5.142 izlenme - 8 ay önce Beşiktaşlı oyuncu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, son günlerin moda uygulaması snapchat'te çektiği videoyu takipçileri ile paylaştı.
Ünlülerin Güldüren Snapchat Halleri 00:37
Ünlülerin Güldüren Snapchat Halleri 1.861 izlenme - 5 ay önce Dünyada hızla yayılan Snapchat uygulaması, Türkiye’de de yoğun ilgi görmeye başladı. Ünlülerin Snapchat halleri ise ilginç görüntüler oluşturdu. Snapchat son açıkladığı verilere göre, günlük 150 milyon aktif kullanıcı sayısı ile Twitter’dan daha fazla günlük aktif kullanıcıya sahip olduğunu duyurdu.
Kerimcan Durmaz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı +18 02:58
Kerimcan Durmaz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı +18 347 izlenme - 3 hafta önce Sokak röportajında son zamanlarda popüler olan DJ Kerimcan Durmaz hakkında İzmir insanına düşünceleri sorulmuş, bakalım İzmirlilere Kerimcan Durmaz hakkında neler düşünüyor.
Kerimcan Durmaz -  Sametle Klasiğimiz Keloğlan Uyan 00:35
Kerimcan Durmaz - Sametle Klasiğimiz Keloğlan Uyan 176 izlenme - 3 hafta önce Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir. Mac'de make-up olduğu dönemlerde periscope yayınları ile dikkat çekmeye başlamış sonrasında ise snapchat'i aktif olarak kullanmaya başlamıştır. Kerimcan şimdilerde Bodrum ve Çeşme başta olmak üzere bir çok beach'te ve gece kulübünde sahne alıyor. Sahne aldığı mekanlardan kazandığı paralar ile sık sık gündeme gelmeye devam eden Kerimcan Durmaz yaptığı yurtdışı seyahatleri ile de ilgiyi üzerine çekiyor.
Kerimcan Durmaz Röportajı - Magazin D 22 Temmuz 2016 12:26
Kerimcan Durmaz Röportajı - Magazin D 22 Temmuz 2016 529 izlenme - 3 ay önce Magazin D magazin muhabiri Emrah, Bodrum'da tatil yapan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz ile canlı röportaj yaptı
Pogba'nın Yeni Saç Stili 00:15
Pogba'nın Yeni Saç Stili 287 izlenme - 2 ay önce Manchester United'ın yeni transferi Paul Pogba saç stilini yine değiştirdi.
Kerimcan Durmaz Tayt Giymiş 04:32
Kerimcan Durmaz Tayt Giymiş 57 izlenme - 5 gün önce Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor... İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu. Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
Türkçe SNAPCHAT Tutorial | Uygulama İPUÇLARI 06:03
Türkçe SNAPCHAT Tutorial | Uygulama İPUÇLARI 1.430 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda sizlere Snapchat uygulamasi hakkinda ipuclari vermek istedik. Beni robzehra ismi ile bulabilirsiniz. Umariz video isinize yarar, yorumlarinizi ve begenilerinizi bekliyoruz Snapchat´e hepinizi bekliyorum :) VLOG | Follow Me Around | Günlük : https://goo.gl/3igAUp Make-Up Tutorials : https://goo.gl/ewAOX1 Hair Tutorials : https://goo.gl/7OR4mh Saglikli Yasam & Beslenme : https://goo.gl/gzeJw7 Star Make-Up Look : https://goo.gl/Una45W Hakkımda Bilmedikleriniz : https://goo.gl/uSxloc Follow on Social Media: Youtube : https://goo.gl/a3a6aK Google + : https://goo.gl/KeDDJl Facebook : https://goo.gl/nw9PGd Twitter : https://goo.gl/sVNtNb Instagram : https://goo.gl/T4j4x7 Snapchat: robzehra Republic Of Beauty
Snapchat Filtresi : Drag Makeup | Merve SEVİL 04:13
Snapchat Filtresi : Drag Makeup | Merve SEVİL 420 izlenme - 5 ay önce ABONE OL butonuna basarak ücretsiz abone olabilirsiniz :) Hızlı abonelik için ; http://goo.gl/tJyMmz . DETAYLAR AŞAĞIDA. Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.
Snapchat Yılmaz Morgül'den İlham Alıyor 00:30
Snapchat Yılmaz Morgül'den İlham Alıyor 289 izlenme - 2 ay önce Ekranların sevilen ses yarışması Rising Star Türkiye’de bu hafta jüri üyelerinden Yılmaz Morgül’ün imajı en çok dikkat çekenler arasındaydı. Yılmaz Morgül gözlükleri ve yüzündeki aksesuarıyla oldukça dikkat çekerken, sosyal medya kullanıcıları ‘Snapchat Yılmaz Morgül’den ilham alıyor’ yorumunda bulundular.
Kerimcan Durmaz ve Caner Çalışır aynı arabada HD 03:00
Kerimcan Durmaz ve Caner Çalışır aynı arabada HD 488 izlenme - 6 ay önce en yeni ve güncel videolar burada abone ol :)
Kerimcan Durmaz Ablasıyla Dişçide 04:22
Kerimcan Durmaz Ablasıyla Dişçide 33 izlenme - 5 gün önce Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor... İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu. Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
Snapchat Filtrelerini Çılgınlar Gibi Kullanan Ünlü İsimlerin Güldüren Halleri 00:37
Snapchat Filtrelerini Çılgınlar Gibi Kullanan Ünlü İsimlerin Güldüren Halleri 452 izlenme - 5 ay önce Yapılan araştırmalara göre Snapchat kullanıcı sayısı, Twitter kullanıcı sayısını geçmiş. Bu sene ünlüler de sık sık bu uygulamayı kullanıyor. Bu ünlüler arasında: Burcu Esmersoy, Özge Ulusoy, Gonca Vuslateri, Ece Erken, Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'nın çok başka halini göreceksiniz.
Kerimcan Durmaz - Snapchat vol 19 07:31
Kerimcan Durmaz - Snapchat vol 19 449 izlenme - 6 ay önce en yeni ve güncel videolar burada daha fazlası için abone olunuz :) :) :) :) kerimcan durmazın tüm videoları yakında burada
Sarkık Göbeği Surat Olarak Algılayan Snapchat 00:10
Sarkık Göbeği Surat Olarak Algılayan Snapchat 222 izlenme - 2 ay önce Eğlenceli Snapchat filtlerlerinden birisi olan köpek filtresi amacını aşarak ortaya efsane komik anların çıkmasını sağladı. ???Maşallah karın bölgesi de zaten surata benziyor dediğimiz adamın karnını surat olarak algılayan uygulama ve sonrasında yaşananlar... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
J Balvin - Snapchat (Audio) 03:50
J Balvin - Snapchat (Audio) 79 izlenme - 3 hafta önce Ella me tira por la noche Me manda fotos por el celular Y ni si quiera me conoce Pero me tiene que la voy a buscar Tirame un Snapchat, babe Me encanta lo que me muestras, babe Tirame un Snapchat, babe Muévelo mientras muestras, babe Yo iré a buscarte pa ver si es verdad Todo lo que tú haces frente a la cámara Eso que tú haces, lo haces de maldad Que tienes que me muero, de la curiosidad ¿Dime mami donde estás? ¿Donde te puedo encontrar? ¿Dime mami donde estás? Tengo algo para darte Fuiste la que me provocaste Tengo ganas de tocarte Baby yo voy a buscarte Ella me tira por la noche Me manda fotos por el celular Y ni si quiera me conoce Pero me tiene que la voy a buscar yeah Tirame un Snapchat, babe Me encanta lo que me muestras, babe Ella me tira por la noche Pero me tiene que la voy a buscar yeah Sábes que yo ya tomé la decisión Dale shorty mandame la dirección Entre tú y yo hay una conexión Me gusta tu Victoria colección Yo solo quiero ver tu reacción Cuando yo diga luces cámara acción Así que tú quieres verme Ese booty in 3D baby ¿Dime mami donde estás? ¿Donde te puedo encontrar? ¿Dime mami donde estás? Tengo algo para darte Fuiste la que me provocaste Tengo ganas de tocarte Baby yo voy a buscarte Ella me tira por la noche Me manda fotos por el celular Y ni si quiera me conoce Pero me tiene que la voy a buscar yeah Tirame un Snapchat, babe Me encanta lo que me muestras, babe Ella me tira por la noche Pero me tiene que la voy a buscar yeah
Snapchat Fenomeni Mami Asf Komik Paylaşımları 02:13
Snapchat Fenomeni Mami Asf Komik Paylaşımları 20 izlenme - 1 hafta önce Sosyal medya fenomeni mami asf'in komik paylaşımları
Şimdi Moda: Snapchat Selfie 00:48
Şimdi Moda: Snapchat Selfie 1.034 izlenme - 1 yıl önce Snapchat’teki selfie çekimlerine sürpriz yüz ifadeleri geldi! Son dönemlerin en popüler mesajlaşma uygulaması Snapchat’e sürpriz yüz ifadeleri geldi. ‘Lenses’ adındaki bu yeni özellik kullanıcıların selfie çekimlerinde arkadaşlarına sürprizler yapabilmesini sağlıyor. “Nedir bu sürpriz selfie özelliği Lenses” dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Hemen ayrıntıları paylaşalım. Snap çekilmeden önce ön kameradan ulaşılan özellik, Instagram’daki filtreler gibi birbiriyle değiştirilebilme özelliğine sahip. İstenilen yüz ifadesi seçildikten sonra ise ister video ister fotoğraf çekebilirsiniz. Yüz ifadeleri özelliği nasıl kullanılıyor? Snapchat Lenses özelliği selfielere biraz daha renk katabilmek için eklenen bir özellik. Snapchat’e eklenen bu yeni yüzlerin eklenebildiği Lenses nasıl kullanılıyor? Kullanıcılar, Snapchat’teki selfie kamerasını açtıktan sonra ekranda beliren yüzlerine basılı tuttuktan sonra bu özelliği kullanabiliyor. Bildiğiniz üzere Snapchat son dönemlerde dikkat çeken yeniliklere imza atıyordu. Bunların başındaysa Türkiye için özel olarak tasarlanmış etiketler var. İlk olarak İstanbul, daha sonra Ankara ve son olarak da İzmir etiketlerini kullanıcılara sunan Snapchat, Lenses özelliğiyle de dikkat çekeceğe benziyor. Açıkçası da biz de bu yeni özelliği çok beğendik. :) Lenses özelliğinde şu anda 6 farklı yüz ifadesi bulunuyor. Biz de bunun için tüm Snapchat’teki tüm yeni yüz ifadelerini sizlerle paylaşıyoruz.
Snapchat Kissing Prank - 03:58
Snapchat Kissing Prank - 1.457 izlenme - 2 yıl önce Snapchat Kissing Prank - "Kissing Prank at School" "Kissing Girls" "Kissing Strangers" in Public "Kissing Prank" "Kissing Prank Gone Wrong" "Kissing Prank in...