Hoşgeldiniz!

Snapchat

Snapchat Filtreleri Gerçek Olsaydı! (Real Life Snapchat) 03:26
Snapchat Filtreleri Gerçek Olsaydı! (Real Life Snapchat) 162.889 izlenme - 2 yıl önce
Kerimcan Durmaz'ın Vereyazdığı Taksici 02:19
Kerimcan Durmaz'ın Vereyazdığı Taksici 29.655 izlenme - 10 ay önce Ülkemizin önde gelen akil adamlarında Kerimcan Durmaz İtalya'da bindiği taksiciye aşık oluyor.
Suudi Arabistan'da Ortalığı Karıştıran Mini Etek Videosu 00:40
Suudi Arabistan'da Ortalığı Karıştıran Mini Etek Videosu 20.275 izlenme - 9 ay önce Bizim için normal olan bu kıyafetleri giyinip, sokağa çıkıp, bir de snapchat denen uygulama ile internete yayan kaıdn, Suudi Arabistan'ı karıştırmış. Sokaklara yeniden din polisi gelmesi isteniyormuş.
Snapchat Farklılıkları 00:06
Snapchat Farklılıkları 60.576 izlenme - 4 yıl önce Snapchat Farklılıkları
Kerimcan Durmaz Twerk Yapıyor 00:43
Kerimcan Durmaz Twerk Yapıyor 23.079 izlenme - 1 yıl önce İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcuHenüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor.Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
Kerimcan Durmaz Kız Arkadaşını Hırpaladı 01:19
Kerimcan Durmaz Kız Arkadaşını Hırpaladı 13.360 izlenme - 1 yıl önce Geride bıraktığımız günlerde ortaya çıkan ve bir süre için gözlerden uzak kalmak adına Milano'ya gittiği ortaya çıkan Kerimcan Durmaz, yeni paylaşımlarda bulundu.
Beklenmedik Şekilde Mantıklı Konuşan Eşcinsel Arkadaş 02:01
Beklenmedik Şekilde Mantıklı Konuşan Eşcinsel Arkadaş 13.780 izlenme - 2 yıl önce Samet liçina sok içina mı öyle bir isimli bu eşcinsel arkadaş lgbt onur yüryüşü ile ilgili fikirlerini belirten bir video çekmiş. Video biraz korkunçlu ama dinlemekte fayda var.
Kerimcan Durmaz Kürk Aldı 04:34
Kerimcan Durmaz Kürk Aldı 5.568 izlenme - 2 yıl önce Kerimcan Durmaz Kürk Aldı Ablan Star Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor... İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu. Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
Jelena Karleusa Modaya Uydu 00:11
Jelena Karleusa Modaya Uydu 7.891 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaşlı oyuncu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, son günlerin moda uygulaması snapchat'te çektiği videoyu takipçileri ile paylaştı.
Yeni Neslin Geldiği Son Nokta 02:02
Yeni Neslin Geldiği Son Nokta 8.628 izlenme - 3 yıl önce Bu ne lan? siz nesiniz, kimsiniz, niye gittiniz o maça, gittiniz niye adam gibi izlemiyonuz, izlemeyeceksiniz ne diye gidiyonuz, ayrıca o dudaklar ne hıamına? siktirin çıkın lan şurdan.
Kerimcan Durmaz - Bodrum'un En Güzel Kızıyla Birlikte 00:55
Kerimcan Durmaz - Bodrum'un En Güzel Kızıyla Birlikte 3.850 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor...
Kerimcan Durmaz Çaydanlık Şakası 00:42
Kerimcan Durmaz Çaydanlık Şakası 5.601 izlenme - 2 yıl önce Kerimcan Durmaz henüz 22 yaşında ve snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam ediyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda.
Snapchat'in En Seksi Kızı: Bri Teresi 02:54
Snapchat'in En Seksi Kızı: Bri Teresi 2.265 izlenme - 1 yıl önce Ünlü model ve Snapchat kraliçesi Bri Teresi seksi paylaşımlarıyla uygulamanın en gözde kızı arasında yer almaktadır efendim.
Çiftin Birbirlerine Yaptığı Akıl Almaz Şakalar 01:18
Çiftin Birbirlerine Yaptığı Akıl Almaz Şakalar 3.753 izlenme - 2 yıl önce Son günlerin fenomen çifti Amber Doig-Thorne ve Julius Dein ile tanışın! Çift ev içinde birbirlerine akıl almaz şakalar yapmaktan kendilerini alı koymazken bu görüntüleri de Snapchat gibi alanlarda paylaşarak adeta sosyal medyada fenomen haline gelmiş durumdalar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kerimcan Durmaz: Askere Gitmeyeceğim 02:39
Kerimcan Durmaz: Askere Gitmeyeceğim 2.648 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada hakkında çıkan "askere gidecek" dedikodularına açıklık getiren Kerimcan Durmaz, iş yoğunluğundan dolayı askere gitmeyeceğini belirtti. Sosyal medyanın son dönem en çok takip edilen fenomenlerinden Kerimcan Durmaz, askere gideceği yönündeki dedikodulara noktayı koydu. CANLI YAYINDA AÇIKLIK GETİRDİ Instagram ve Snapchat fenomeni olan Kerimcan Durmaz her yaptığıyla konuşulmaya devam ediyor. Konuk olduğu 'Renkli Sayfalar' programında Twitter'da ortaya atılan askerlik celbiyle ilgili açıklama yaptı. ASKERE GİTMEYECEK Kerimcan Durmaz askere gidiyor mu sorusuna canlı yayında yanıt verdi.
Kocasından Yakınan Teyze Efekti 00:34
Kocasından Yakınan Teyze Efekti 382 izlenme - 2 ay önce Sevgililer günü için kocasından romantik şeyler bekleyen tüm kadınların sesi olan hanım abla sosyal medyayı sallıyor.
Neden Snapchat? 03:13
Neden Snapchat? 1.786 izlenme - 2 yıl önce Neden Snapchat? Neden'in bu eğlenceli videosunda Hilal Şefkatli, Snapchat uygulamasını ele alıyor. Soruyor, sorguluyor Neden Snapchat diye. Anı yaşamanın, sorumluluğu en aza indirmenin ve kekli börekli altın günü paylaşan akrabalardan gizlenmenin keyifli ve kolay yolu olan Snapchat ile eğleniyor, nasıl da güzel yaşadığımızı, aman nasıl da sıkıldığımızı komik filtrelerle hikayemiz olarak yaratıyoruz işte hepimiz. Komik, eğlenceli ve ilginç işte. O zaman hep birlikte: SNAPCHAT. SNAPCHATCHATCHAT. ALTILI YEDİLİ. SNAPCHATCHATCHAT BASTIRA BASTIRA. SNAPCHAT. SNAPCHATCHATCHAT...
Ünlülerin Güldüren Snapchat Halleri 00:37
Ünlülerin Güldüren Snapchat Halleri 2.001 izlenme - 2 yıl önce Dünyada hızla yayılan Snapchat uygulaması, Türkiye’de de yoğun ilgi görmeye başladı. Ünlülerin Snapchat halleri ise ilginç görüntüler oluşturdu. Snapchat son açıkladığı verilere göre, günlük 150 milyon aktif kullanıcı sayısı ile Twitter’dan daha fazla günlük aktif kullanıcıya sahip olduğunu duyurdu.
Kerimcan Durmaz Arı Maya Olursa 00:27
Kerimcan Durmaz Arı Maya Olursa 2.104 izlenme - 2 yıl önce Bir çok insanı tipten tipe sokan snapchat efektleri Kerimcan Durmaz'ı arı maya yaptı efendim. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Snapchat Filtrelerini Ofiste Denedik 04:44
Snapchat Filtrelerini Ofiste Denedik 1.566 izlenme - 11 ay önce Bu videoda Snapchat'in popüler filtrelerini ofisteki yüzü olan objelerin üzerinde deniyoruz. Bakalım ortaya neler çıkacak? Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Kerimcan Durmaz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı +18 02:58
Kerimcan Durmaz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı +18 1.264 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında son zamanlarda popüler olan DJ Kerimcan Durmaz hakkında İzmir insanına düşünceleri sorulmuş, bakalım İzmirlilere Kerimcan Durmaz hakkında neler düşünüyor.
Telefonuna Snapchat Yükleyen Kızına İşkence Yapan Adam 03:19
Telefonuna Snapchat Yükleyen Kızına İşkence Yapan Adam 250 izlenme - 4 ay önce ABD'li baba, cep telefonuna yüklediği bir program sebebiyle kızına uzunca bir süre işkence yaptı. Korkunç görüntüleri kameraya alarak Facebook'tan paylaşan cani baba tutuklandı.Okumak önemli hakketen bunun gibi insanları eğitmek lazım
Türkçe SNAPCHAT Tutorial | Uygulama İPUÇLARI 06:03
Türkçe SNAPCHAT Tutorial | Uygulama İPUÇLARI 1.452 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda sizlere Snapchat uygulamasi hakkinda ipuclari vermek istedik. Beni robzehra ismi ile bulabilirsiniz. Umariz video isinize yarar, yorumlarinizi ve begenilerinizi bekliyoruz Snapchat´e hepinizi bekliyorum :) VLOG | Follow Me Around | Günlük : https://goo.gl/3igAUp Make-Up Tutorials : https://goo.gl/ewAOX1 Hair Tutorials : https://goo.gl/7OR4mh Saglikli Yasam & Beslenme : https://goo.gl/gzeJw7 Star Make-Up Look : https://goo.gl/Una45W Hakkımda Bilmedikleriniz : https://goo.gl/uSxloc Follow on Social Media: Youtube : https://goo.gl/a3a6aK Google + : https://goo.gl/KeDDJl Facebook : https://goo.gl/nw9PGd Twitter : https://goo.gl/sVNtNb Instagram : https://goo.gl/T4j4x7 Snapchat: robzehra Republic Of Beauty
SnapChat Gözlüğünü Yerinde Test Ettim: SnapChat Ofisi - Venice Beach 14:42
SnapChat Gözlüğünü Yerinde Test Ettim: SnapChat Ofisi - Venice Beach 530 izlenme - 12 ay önce Herkese merhaba arkadaşlar, bugün sizleri çok enteresan bir düzene sahip ve Venice Beach'te yer alan SnapChat ofisine götüreceğim. Benim uzun zamandan bu yana merak ettiğim SnapChat gözlüğünü hep beraber yerinde inceleyeceğiz. Keyifli seyirler :) ABONE OL VİDEOLARDAN HABERDAR OL :) https://goo.gl/nZKf6t İlkay ZAMAN Uygulaması Apple Store: http://izl.sn/c36grz İlkay ZAMAN Uygulaması Android Google Play: http://izl.sn/9z7f7d Sosyal Medyada Beni Takip Edin: Instagram: https://www.instagram.com/ilkayzaman Facebook: https://www.facebook.com/ilkayzamanofficial Twitter: https://twitter.com/ilkayzaman YouTube: http://www.youtube.com/c/ilkayzaman YouNow: https://www.younow.com/ilkayzaman
Kerimcan Durmaz - Erkeksi Tavırlar 04:15
Kerimcan Durmaz - Erkeksi Tavırlar 997 izlenme - 2 yıl önce İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Daha genç yaşında milyonlarca insanın takip ettiği bir isim olarak karşımıza çıkan Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu.
Kerimcan Durmaz - Ablan Star Bebeğim (Adam Star) 00:56
Kerimcan Durmaz - Ablan Star Bebeğim (Adam Star) 827 izlenme - 2 yıl önce İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu
Snapchat Kissing Prank - 03:58
Snapchat Kissing Prank - 1.490 izlenme - 4 yıl önce Snapchat Kissing Prank - "Kissing Prank at School" "Kissing Girls" "Kissing Strangers" in Public "Kissing Prank" "Kissing Prank Gone Wrong" "Kissing Prank in...
March 2016 Cover Model Sarah McDaniel Sexy Snapchat Videos 01:01
March 2016 Cover Model Sarah McDaniel Sexy Snapchat Videos 1.170 izlenme - 2 yıl önce March 2016 Cover Model Sarah McDaniel Sexy Snapchat Videos Sarah McDaniel graces the cover of the March 2016 issue of Playboy. If you haven’t heard, this will be the first non-nude issue in the magazine’s long history. And while we’re taking the nudity out, we’re keeping the sexy in, as Sarah clearly shows. In this video, Sarah shows us how she likes to use her Snapchat. If there was a way to like things on Snapchat, we’d definitely like this. Click here to see how Sarah’s pictorial will look in the new non-nude issue of Playboy: http://ply.by/H1Qqya And to take a look at the March 2016 cover, you can head over here: http://ply.by/VHqnn2 For more Playboy: http://ply.by/3PV1bd Subscribe to Playboy: http://ply.by/MSvkLK Check out the Playboy Store: http://ply.by/We5Wrm Playboy Guests: http://ply.by/403RFH Playmate of the Year 2015 Dani Mathers: http://ply.by/vprIB3 Meet the Playmates: http://ply.by/Pt6sip Playmate Instagrams: http://ply.by/esyVlZ Follow Playboy: Facebook: http://ply.by/UJ5Tbl Twitter: http://ply.by/Ac7Oxb Instagram: http://ply.by/wLFAdb Snapchat: PlayboyNow
Şimdi Moda: Snapchat Selfie 00:48
Şimdi Moda: Snapchat Selfie 1.083 izlenme - 3 yıl önce Snapchat’teki selfie çekimlerine sürpriz yüz ifadeleri geldi! Son dönemlerin en popüler mesajlaşma uygulaması Snapchat’e sürpriz yüz ifadeleri geldi. ‘Lenses’ adındaki bu yeni özellik kullanıcıların selfie çekimlerinde arkadaşlarına sürprizler yapabilmesini sağlıyor. “Nedir bu sürpriz selfie özelliği Lenses” dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Hemen ayrıntıları paylaşalım. Snap çekilmeden önce ön kameradan ulaşılan özellik, Instagram’daki filtreler gibi birbiriyle değiştirilebilme özelliğine sahip. İstenilen yüz ifadesi seçildikten sonra ise ister video ister fotoğraf çekebilirsiniz. Yüz ifadeleri özelliği nasıl kullanılıyor? Snapchat Lenses özelliği selfielere biraz daha renk katabilmek için eklenen bir özellik. Snapchat’e eklenen bu yeni yüzlerin eklenebildiği Lenses nasıl kullanılıyor? Kullanıcılar, Snapchat’teki selfie kamerasını açtıktan sonra ekranda beliren yüzlerine basılı tuttuktan sonra bu özelliği kullanabiliyor. Bildiğiniz üzere Snapchat son dönemlerde dikkat çeken yeniliklere imza atıyordu. Bunların başındaysa Türkiye için özel olarak tasarlanmış etiketler var. İlk olarak İstanbul, daha sonra Ankara ve son olarak da İzmir etiketlerini kullanıcılara sunan Snapchat, Lenses özelliğiyle de dikkat çekeceğe benziyor. Açıkçası da biz de bu yeni özelliği çok beğendik. :) Lenses özelliğinde şu anda 6 farklı yüz ifadesi bulunuyor. Biz de bunun için tüm Snapchat’teki tüm yeni yüz ifadelerini sizlerle paylaşıyoruz.
Kerimcan Durmaz ve Caner Çalışır aynı arabada HD 03:00
Kerimcan Durmaz ve Caner Çalışır aynı arabada HD 616 izlenme - 2 yıl önce en yeni ve güncel videolar burada abone ol :)