Hoşgeldiniz!

Snapchat Videoları İzle

Snapchat Filtreleri Gerçek Olsaydı! (Real Life Snapchat) 03:26
Snapchat Filtreleri Gerçek Olsaydı! (Real Life Snapchat) 162.019 izlenme - 9 ay önce
Cherie DeVille'in Instagramlarına Gelen Mesajlar (Türk İçerir) 03:40
Cherie DeVille'in Instagramlarına Gelen Mesajlar (Türk İçerir) 57.427 izlenme - 4 ay önce Youtube'da dolanırken denk gelip izleyeyim dedim. 0:48de Cherie DeVille ablamıza günaydın dileklerini sunan arkadaşı görünce buraya yükleyeyim dedim.
Kerimcan Durmaz Twerk Yapıyor 00:43
Kerimcan Durmaz Twerk Yapıyor 21.880 izlenme - 5 ay önce İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcuHenüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor.Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
Kerimcan Durmaz Kız Arkadaşını Hırpaladı 01:19
Kerimcan Durmaz Kız Arkadaşını Hırpaladı 12.394 izlenme - 4 ay önce Geride bıraktığımız günlerde ortaya çıkan ve bir süre için gözlerden uzak kalmak adına Milano'ya gittiği ortaya çıkan Kerimcan Durmaz, yeni paylaşımlarda bulundu.
Snapchat Farklılıkları 00:06
Snapchat Farklılıkları 60.557 izlenme - 3 yıl önce Snapchat Farklılıkları
Kerimcan Durmaz Kürk Aldı 04:34
Kerimcan Durmaz Kürk Aldı 5.516 izlenme - 6 ay önce Kerimcan Durmaz Kürk Aldı Ablan Star Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor... İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu. Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
Beklenmedik Şekilde Mantıklı Konuşan Eşcinsel Arkadaş 02:01
Beklenmedik Şekilde Mantıklı Konuşan Eşcinsel Arkadaş 11.471 izlenme - 8 ay önce Samet liçina sok içina mı öyle bir isimli bu eşcinsel arkadaş lgbt onur yüryüşü ile ilgili fikirlerini belirten bir video çekmiş. Video biraz korkunçlu ama dinlemekte fayda var.
Kerimcan Durmaz - Bodrum'un En Güzel Kızıyla Birlikte 00:55
Kerimcan Durmaz - Bodrum'un En Güzel Kızıyla Birlikte 3.824 izlenme - 7 ay önce Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor...
Kerimcan Durmaz: Askere Gitmeyeceğim 02:39
Kerimcan Durmaz: Askere Gitmeyeceğim 2.574 izlenme - 5 ay önce Sosyal medyada hakkında çıkan "askere gidecek" dedikodularına açıklık getiren Kerimcan Durmaz, iş yoğunluğundan dolayı askere gitmeyeceğini belirtti. Sosyal medyanın son dönem en çok takip edilen fenomenlerinden Kerimcan Durmaz, askere gideceği yönündeki dedikodulara noktayı koydu. CANLI YAYINDA AÇIKLIK GETİRDİ Instagram ve Snapchat fenomeni olan Kerimcan Durmaz her yaptığıyla konuşulmaya devam ediyor. Konuk olduğu 'Renkli Sayfalar' programında Twitter'da ortaya atılan askerlik celbiyle ilgili açıklama yaptı. ASKERE GİTMEYECEK Kerimcan Durmaz askere gidiyor mu sorusuna canlı yayında yanıt verdi.
Yeni Neslin Geldiği Son Nokta 02:02
Yeni Neslin Geldiği Son Nokta 8.580 izlenme - 2 yıl önce Bu ne lan? siz nesiniz, kimsiniz, niye gittiniz o maça, gittiniz niye adam gibi izlemiyonuz, izlemeyeceksiniz ne diye gidiyonuz, ayrıca o dudaklar ne hıamına? siktirin çıkın lan şurdan.
Çiftin Birbirlerine Yaptığı Akıl Almaz Şakalar 01:18
Çiftin Birbirlerine Yaptığı Akıl Almaz Şakalar 3.561 izlenme - 9 ay önce Son günlerin fenomen çifti Amber Doig-Thorne ve Julius Dein ile tanışın! Çift ev içinde birbirlerine akıl almaz şakalar yapmaktan kendilerini alı koymazken bu görüntüleri de Snapchat gibi alanlarda paylaşarak adeta sosyal medyada fenomen haline gelmiş durumdalar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jelena Karleusa Modaya Uydu 00:11
Jelena Karleusa Modaya Uydu 6.133 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaşlı oyuncu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, son günlerin moda uygulaması snapchat'te çektiği videoyu takipçileri ile paylaştı.
Snapchat'in En Seksi Kızı: Bri Teresi 02:54
Snapchat'in En Seksi Kızı: Bri Teresi 1.288 izlenme - 5 ay önce Ünlü model ve Snapchat kraliçesi Bri Teresi seksi paylaşımlarıyla uygulamanın en gözde kızı arasında yer almaktadır efendim.
Neden Snapchat? 03:13
Neden Snapchat? 1.745 izlenme - 10 ay önce Neden Snapchat? Neden'in bu eğlenceli videosunda Hilal Şefkatli, Snapchat uygulamasını ele alıyor. Soruyor, sorguluyor Neden Snapchat diye. Anı yaşamanın, sorumluluğu en aza indirmenin ve kekli börekli altın günü paylaşan akrabalardan gizlenmenin keyifli ve kolay yolu olan Snapchat ile eğleniyor, nasıl da güzel yaşadığımızı, aman nasıl da sıkıldığımızı komik filtrelerle hikayemiz olarak yaratıyoruz işte hepimiz. Komik, eğlenceli ve ilginç işte. O zaman hep birlikte: SNAPCHAT. SNAPCHATCHATCHAT. ALTILI YEDİLİ. SNAPCHATCHATCHAT BASTIRA BASTIRA. SNAPCHAT. SNAPCHATCHATCHAT...
Kerimcan Durmaz Arı Maya Olursa 00:27
Kerimcan Durmaz Arı Maya Olursa 2.086 izlenme - 9 ay önce Bir çok insanı tipten tipe sokan snapchat efektleri Kerimcan Durmaz'ı arı maya yaptı efendim. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ünlülerin Güldüren Snapchat Halleri 00:37
Ünlülerin Güldüren Snapchat Halleri 1.939 izlenme - 11 ay önce Dünyada hızla yayılan Snapchat uygulaması, Türkiye’de de yoğun ilgi görmeye başladı. Ünlülerin Snapchat halleri ise ilginç görüntüler oluşturdu. Snapchat son açıkladığı verilere göre, günlük 150 milyon aktif kullanıcı sayısı ile Twitter’dan daha fazla günlük aktif kullanıcıya sahip olduğunu duyurdu.
Kerimcan Durmaz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı +18 02:58
Kerimcan Durmaz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı +18 997 izlenme - 7 ay önce Sokak röportajında son zamanlarda popüler olan DJ Kerimcan Durmaz hakkında İzmir insanına düşünceleri sorulmuş, bakalım İzmirlilere Kerimcan Durmaz hakkında neler düşünüyor.
Kerimcan Durmaz - Erkeksi Tavırlar 04:15
Kerimcan Durmaz - Erkeksi Tavırlar 937 izlenme - 7 ay önce İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Daha genç yaşında milyonlarca insanın takip ettiği bir isim olarak karşımıza çıkan Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu.
Bülent Ersoy'un Geyik Filtresi Yerine Tavşan Filtresi İstemesi 00:10
Bülent Ersoy'un Geyik Filtresi Yerine Tavşan Filtresi İstemesi 477 izlenme - 3 ay önce Snapchat uygulamasıyla çekilen Bülent Ersoy'un bu videosu sosyal medyada kahkaha fırtınası estirdi. Magazin muhabiri Seyhan Erdağ, snapchat uygulamasıyla çekilen Bülent Ersoy'un videosunu Instagram'da yayınladı. Bülent Ersoy'un, “Ama ben geyik olmak istemiyorum, geyiği sevmiyorum, tavşan olmak istiyorum. Sen niye beni böyle çekiyorsun ki” dediği videosu Kısa sürede sosyal medyada en çok paylaşılan videolar arasında yerini aldı.
Kerimcan Durmaz Çaydanlık Şakası 00:42
Kerimcan Durmaz Çaydanlık Şakası 1.128 izlenme - 7 ay önce Kerimcan Durmaz henüz 22 yaşında ve snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam ediyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda.
Türkçe SNAPCHAT Tutorial | Uygulama İPUÇLARI 06:03
Türkçe SNAPCHAT Tutorial | Uygulama İPUÇLARI 1.445 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda sizlere Snapchat uygulamasi hakkinda ipuclari vermek istedik. Beni robzehra ismi ile bulabilirsiniz. Umariz video isinize yarar, yorumlarinizi ve begenilerinizi bekliyoruz Snapchat´e hepinizi bekliyorum :) VLOG | Follow Me Around | Günlük : https://goo.gl/3igAUp Make-Up Tutorials : https://goo.gl/ewAOX1 Hair Tutorials : https://goo.gl/7OR4mh Saglikli Yasam & Beslenme : https://goo.gl/gzeJw7 Star Make-Up Look : https://goo.gl/Una45W Hakkımda Bilmedikleriniz : https://goo.gl/uSxloc Follow on Social Media: Youtube : https://goo.gl/a3a6aK Google + : https://goo.gl/KeDDJl Facebook : https://goo.gl/nw9PGd Twitter : https://goo.gl/sVNtNb Instagram : https://goo.gl/T4j4x7 Snapchat: robzehra Republic Of Beauty
Kerimcan Durmaz Karılar Baba Olay 05:47
Kerimcan Durmaz Karılar Baba Olay 534 izlenme - 6 ay önce Kerimcan Durmaz Karılar Baba Olaaayy Full Versiyon Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor... İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu. Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
Kerimcan Durmaz - Ablan Star Bebeğim (Adam Star) 00:56
Kerimcan Durmaz - Ablan Star Bebeğim (Adam Star) 527 izlenme - 7 ay önce İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu
J Balvin - Snapchat (Audio) 03:50
J Balvin - Snapchat (Audio) 443 izlenme - 7 ay önce Ella me tira por la noche Me manda fotos por el celular Y ni si quiera me conoce Pero me tiene que la voy a buscar Tirame un Snapchat, babe Me encanta lo que me muestras, babe Tirame un Snapchat, babe Muévelo mientras muestras, babe Yo iré a buscarte pa ver si es verdad Todo lo que tú haces frente a la cámara Eso que tú haces, lo haces de maldad Que tienes que me muero, de la curiosidad ¿Dime mami donde estás? ¿Donde te puedo encontrar? ¿Dime mami donde estás? Tengo algo para darte Fuiste la que me provocaste Tengo ganas de tocarte Baby yo voy a buscarte Ella me tira por la noche Me manda fotos por el celular Y ni si quiera me conoce Pero me tiene que la voy a buscar yeah Tirame un Snapchat, babe Me encanta lo que me muestras, babe Ella me tira por la noche Pero me tiene que la voy a buscar yeah Sábes que yo ya tomé la decisión Dale shorty mandame la dirección Entre tú y yo hay una conexión Me gusta tu Victoria colección Yo solo quiero ver tu reacción Cuando yo diga luces cámara acción Así que tú quieres verme Ese booty in 3D baby ¿Dime mami donde estás? ¿Donde te puedo encontrar? ¿Dime mami donde estás? Tengo algo para darte Fuiste la que me provocaste Tengo ganas de tocarte Baby yo voy a buscarte Ella me tira por la noche Me manda fotos por el celular Y ni si quiera me conoce Pero me tiene que la voy a buscar yeah Tirame un Snapchat, babe Me encanta lo que me muestras, babe Ella me tira por la noche Pero me tiene que la voy a buscar yeah
Kerimcan Durmaz ve Caner Çalışır aynı arabada HD 03:00
Kerimcan Durmaz ve Caner Çalışır aynı arabada HD 559 izlenme - 12 ay önce en yeni ve güncel videolar burada abone ol :)
Kerimcan Durmaz Röportajı - Magazin D 22 Temmuz 2016 12:26
Kerimcan Durmaz Röportajı - Magazin D 22 Temmuz 2016 572 izlenme - 9 ay önce Magazin D magazin muhabiri Emrah, Bodrum'da tatil yapan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz ile canlı röportaj yaptı
Şimdi Moda: Snapchat Selfie 00:48
Şimdi Moda: Snapchat Selfie 1.073 izlenme - 2 yıl önce Snapchat’teki selfie çekimlerine sürpriz yüz ifadeleri geldi! Son dönemlerin en popüler mesajlaşma uygulaması Snapchat’e sürpriz yüz ifadeleri geldi. ‘Lenses’ adındaki bu yeni özellik kullanıcıların selfie çekimlerinde arkadaşlarına sürprizler yapabilmesini sağlıyor. “Nedir bu sürpriz selfie özelliği Lenses” dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Hemen ayrıntıları paylaşalım. Snap çekilmeden önce ön kameradan ulaşılan özellik, Instagram’daki filtreler gibi birbiriyle değiştirilebilme özelliğine sahip. İstenilen yüz ifadesi seçildikten sonra ise ister video ister fotoğraf çekebilirsiniz. Yüz ifadeleri özelliği nasıl kullanılıyor? Snapchat Lenses özelliği selfielere biraz daha renk katabilmek için eklenen bir özellik. Snapchat’e eklenen bu yeni yüzlerin eklenebildiği Lenses nasıl kullanılıyor? Kullanıcılar, Snapchat’teki selfie kamerasını açtıktan sonra ekranda beliren yüzlerine basılı tuttuktan sonra bu özelliği kullanabiliyor. Bildiğiniz üzere Snapchat son dönemlerde dikkat çeken yeniliklere imza atıyordu. Bunların başındaysa Türkiye için özel olarak tasarlanmış etiketler var. İlk olarak İstanbul, daha sonra Ankara ve son olarak da İzmir etiketlerini kullanıcılara sunan Snapchat, Lenses özelliğiyle de dikkat çekeceğe benziyor. Açıkçası da biz de bu yeni özelliği çok beğendik. :) Lenses özelliğinde şu anda 6 farklı yüz ifadesi bulunuyor. Biz de bunun için tüm Snapchat’teki tüm yeni yüz ifadelerini sizlerle paylaşıyoruz.
Snapchat Kissing Prank - 03:58
Snapchat Kissing Prank - 1.475 izlenme - 3 yıl önce Snapchat Kissing Prank - "Kissing Prank at School" "Kissing Girls" "Kissing Strangers" in Public "Kissing Prank" "Kissing Prank Gone Wrong" "Kissing Prank in...
Kerimcan Durmaz'ın Estetiksiz Hali 01:00
Kerimcan Durmaz'ın Estetiksiz Hali 362 izlenme - 7 ay önce Sosyal medyada adını Periscope ve Snapchat’le duyuran fenomen Kerimcan Durmaz’ın eski fotoğrafı şaşırttı. İşte Kerimcan Durmaz’ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar ve estetiksiz hali
Snapchat Filtresi : Drag Makeup | Merve SEVİL 04:13
Snapchat Filtresi : Drag Makeup | Merve SEVİL 436 izlenme - 11 ay önce ABONE OL butonuna basarak ücretsiz abone olabilirsiniz :) Hızlı abonelik için ; http://goo.gl/tJyMmz . DETAYLAR AŞAĞIDA. Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.