Hoşgeldiniz!

sofi

Gavs-I Sani Hz 03:12
Gavs-I Sani Hz 75.112 izlenme - 9 yıl önce
Sofilere Torpil İşlemez :) Yok Böyle Tepki !!! 00:23
Sofilere Torpil İşlemez :) Yok Böyle Tepki !!! 11.503 izlenme - 5 yıl önce iş yerinde uyuyakalan Sofi abimizin yapılan şaka sonra verdiği tepki müthişşşşşş :)
Menzil Sofileri 05:49
Menzil Sofileri 19.188 izlenme - 9 yıl önce Bu Video Arkadaşlara Hediyemiz Olsun. Mehmet Emin Paylal( K.kerim Hocamıza Sonsuz Teşekkürler) mehmet Yerelma ali Azarkan ali Eyyüpoqlu a.haydar Mücde m.fatih Mirzaoqlu
Mafya Sofilere Yem Oluyor 01:00
Mafya Sofilere Yem Oluyor 9.348 izlenme - 5 yıl önce Sofilerin ocağına baskına giden mafya babası ve adamları, sofilerin tam donanımlı şeyhi karşısında zayıf düşüyor ve biat ediyor.
Abdülkadir Geylani'nin Yediği Tavuğu Diriltmesi 00:50
Abdülkadir Geylani'nin Yediği Tavuğu Diriltmesi 7.846 izlenme - 4 yıl önce Aslında güzelmiş, aynı tavuğu tekrar terar yiyebilirsin. Bir de bu var: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/297015/mahmut-efendi-hazretlerinin-azraili-geri-yollamasi ve bu var: https://www.izlesene.com/video/tarikat-seyhinin-azraili-dovmesi/9300201
Çay İlahi 05:06
Çay İlahi 9.945 izlenme - 13 yıl önce işte ilahi
Şıh Hazretlerinin Buyruklarını Halka Anlatan Genç 04:21
Şıh Hazretlerinin Buyruklarını Halka Anlatan Genç 9.077 izlenme - 7 yıl önce Tarih boyunca İnsanların en büyük zaafı olan dinin bir çok yükümlülükleri mevcut . Şimdi bu konuda şıh hazretlerinin emir kulundan ahlak konusunda gerekli bilgileri alıyoruz .
Zikir Halayı - Adıyaman 03:50
Zikir Halayı - Adıyaman 7.993 izlenme - 7 yıl önce Adıyaman menzil tarikatı sofilerinden geliyor. Hiç gittin mi o menzile?
Muhabbet Kuşu İhlas Suresini Okuyor 01:13
Muhabbet Kuşu İhlas Suresini Okuyor 16.951 izlenme - 10 yıl önce Diyarbakır’da İhlas Suresini Eksiksiz Okuyan ‘sofi’ İsimli Muhabbet Kuşu, Görenleri Şaşkına Çeviriyor
Duydum ki Sofi Olmuşsun 03:47
Duydum ki Sofi Olmuşsun 5.552 izlenme - 6 yıl önce Mersinli Roman kardeşlerimizin sofiliğe adım atmaları üzerine kulaklarımıza Paşamızdan duymaya aşina olduğumuzun, "Duydum ki unutmuşsun" şarkısının coverini dinleyelim. İyi dinlemeler.
Sofi Ömer: İnşallah Kısa Zamanda Justin Bieber’la Çay İçeceğiz 06:32
Sofi Ömer: İnşallah Kısa Zamanda Justin Bieber’la Çay İçeceğiz 326 izlenme - 6 ay önce Hakkari’nin Şemdinli ilçesinin Yayla köyünde oturan ve ’Sofi Ömer’ lakabıyla tanınan Ömer Çelik, Instagram hesabından kendisini paylaşan dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber’a teşekkür ederken, halay başı için kendisine teklif yağdığını söyledi. Hakkari bölgesine has yöresel kıyafetiyle halay başı olduğu düğünlerde figürleriyle dikkat çeken Ömer Çelik’in görüntüleri, 8 sene önce sosyal medyada yer almıştı. ’Sofi Ömer’ lakabıyla tanınan Ömer Çelik, görüntülerle birlikte ünü artınca düğünlerin aranan isimlerden biri oldu. Hakkari ve çevre illerin yanı sıra İran ve Irak’tan da düğünlerde ’halay başı’ olması için teklifler almaya başladı. Kanadalı şarkıcının dikkatini çekmeyi başardı Biri engelli 10 çocuğu olan Ömer Çelik, geçen yıl kanser hastalığı nedeniyle eşini kaybedince düğünlere gitmeyi bıraktı. Her yerden davet için evine gelen misafirlerin ısrarı üzerine yeniden düğünlerde yer almaya başlayan Çelik’in halay performansı ise dansıyla ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber’ın dikkatini çekti. Ünlü şarkıcı, Sofi Ömer’in halay müziği yerine rap müzikle kurgulanan videosunu, 253 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabındaki hikayesinde paylaştı. “İnşallah kısa zamanda Justin Bieber’la çay içeceğiz” 2 yıldan fazladır düğünlere gitmediğini belirten Çelik, "İlk olarak ünlü sanatçı Junstin Bieber’a beni böyle bir video ile mutlu ettiği için kendisine teşekkür ediyorum. Özel olarak araçla beni evimden alıp, düğünlere götürüyorlardı. Zamanla kendime ait birçok dans ve halay figürü de öğrendim. Düğünlerde yaptığım sıra dışı halaylar birçok sosyal medya hesabında paylaşıldı. Sadece Şemdinli’den değil, artık yurt dışından da teklif alıyorum. Videolarım paylaşıldıkça bu davetlerde kat kat arttı. Eşimi kaybettikten sonra düğünlere ara verdim. Vatandaşların ısrarları üzerine tekrar mendilimi alıp, kaldığım yerden devam ettim. Türkiye dışından da birçok sevenim var. Ancak ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın benim halay videomu paylaşmasına çok mutlu oldum, çok sevindim. Buradan Kanadalı şarkıcı Junstin Bieber’a çok teşekkür ediyorum ve selamlarımı gönderiyorum. İnşallah kısa zamanda Justin Bieber’la bir çay içeceğiz’’ dedi.
Elektroşok Tarikatı 03:04
Elektroşok Tarikatı 3.608 izlenme - 8 yıl önce Gavsımız himmeti ile insanları sarsıyor. Akıma kapılmayanları kalabalık elleri ile sürüklüyor ve gavsımız müridlerinin bu tavırlarını övüyor.
Kelle İsteyen Sofi Dede 00:25
Kelle İsteyen Sofi Dede 3.605 izlenme - 7 yıl önce Biliyorsunuz Ki 15 Temmuz Tarihinde Ülkemize Saldıran Askerlerin Asılması Gündemde Bir Dedemizde Sokak Röportajına Giriyor Ve İdam İstediğini Belirtiyor. Hacı Dayı Sana Yakışmıyor.
Stari Rani Sofi Marinova,super Ekspres Stari Rani 04:45
Stari Rani Sofi Marinova,super Ekspres Stari Rani 5.555 izlenme - 13 yıl önce facebook / Ercan Ahatli
Liechtenstein Türkler 15:33
Liechtenstein Türkler 1.945 izlenme - 5 yıl önce Lichtenstayn'da yaşayan Türklerle ilgili bir video. Dünyanın 6., Avrupa'nın 3.en küçük ülkesindeki Türkler için, A.B fonlarından proje ile kurs düzenlenmiş. Onun haberi yapılıyor, kursiyerlerle röportaj yapılıyor. Kralın halen güçlü olduğunu, kürtaj ile ilgili bir yasayı, veto tehdidi ile engel olmuş. Kursiyerler, belgelerini veliaht prenses Sofi'nin elinden almış. Videonun sonunda veliaht prensesle konuşmuşlar ama konuyu Türkçe'ye çevirmiyorlar.
Arabeksrap Ceyhanpanic-Ceyhansensiz Ağlıyor 02:40
Arabeksrap Ceyhanpanic-Ceyhansensiz Ağlıyor 2.503 izlenme - 13 yıl önce httpwwwceyhanpaniccom ceyhanpanicin butun parçalarını burdan bulabilirsiniz
Sofistike Bir Sohbet - Menzil Çayocağı (Geğirmeli ve Feyzli) 06:44
Sofistike Bir Sohbet - Menzil Çayocağı (Geğirmeli ve Feyzli) 4.644 izlenme - 8 yıl önce Menzilin kodaman sofilerinden Hacı Mıstafa'nın mükemmel sohbetinden kesitleri, menzildeki çay ve çorbaya teşvik eden müzikler; geğirti, feyz ve bunaltıların eşliğinde izliyoruz. Orjinal video bu linklerde gurbanlar: http://www.youtube.com/watch?v=a_LMdNsJCgg http://www.youtube.com/watch?v=qGmZxjcv1oA
Mehmet Zeyd Yıldız - Sürgün Ülkeden Başkentler Baş 06:10
Mehmet Zeyd Yıldız - Sürgün Ülkeden Başkentler Baş 5.353 izlenme - 13 yıl önce mehmet zeyd yıldız 'ın hilal tv 'de katıldğı hayat nameleri isimli programda okuduğu sezai karakoç'un sürgün ülkeden başkentler başkentine isimli şiir...
Tarikat Düğününde Stand Up Gösterisi 05:09
Tarikat Düğününde Stand Up Gösterisi 1.666 izlenme - 7 yıl önce Görüntüler bir belediye festivalini andırsa da, aslında Adıyaman'da bir düğünde çekilmiş. O sahne o kalabalık bir düğüne ait. Düğünün sahibi Seyyid Nafi Erol Hz.'miş. Bu büyük organizasyonun bir de stand up gösterisi olmuş izliyoruz efendim.
Abdulkadir Es-Sufi ile Hadra Zikri 07:50
Abdulkadir Es-Sufi ile Hadra Zikri 1.779 izlenme - 7 yıl önce Hadra, sufiler tarafından toplu olarak icra edilen ve arapça manası 'hazirun', 'mevcudiyet' gelen zikir('hatırlama') türüdür. Özellikle son günlerde aşırıya kaçan ve bazılarını rahatsız edebilen zikir görüntülerinden sonra site üyelerinin bunu görmelerini istedim. Zikri yönlendiren Abdulkadir Es Sufi(Eski ismi Ian Dallas) isimli İskoç bir müslüman. Kendisi Cape Town'da ikamet etmektedir ve burada bir zaviyesi bulunmaktadır. İzlediğiniz performansta da Allah'ı anmaktan, tesbihat yapmaktan başka bir şey yapılmamaktadır.
mustafa buyukaslan-aglama sofi 05:14
mustafa buyukaslan-aglama sofi 1.521 izlenme - 12 yıl önce mustafa buyukaslan-aglama sofi
Tefin Arkasından Dil Çıkaran Sofi 00:05
Tefin Arkasından Dil Çıkaran Sofi 1.019 izlenme - 4 yıl önce doldur sofi çay doldur , dildir sofi sen dildir
Sofi Dayı Halayda Döktürüyor 05:59
Sofi Dayı Halayda Döktürüyor 688 izlenme - 5 yıl önce Sofi dayı katıldığı düğünde halay müziği çalınca dayanamayıp geçmiş halay başına ve gençlere taş çıkartan bir performans sergilemiş.
Deli Mi Neydi Sofi Müziksiz İlahi Dinle 04:22
Deli Mi Neydi Sofi Müziksiz İlahi Dinle 704 izlenme - 5 yıl önce Deli Mi Neydi Sofi Müziksiz İlahi Dinle sayfamız da deli mi neydi ilahisini dinleyerek, ilahi sözlerini de takip edebilirsiniz. En güzel deli mi neydi sofi müziksiz ilahisi, deli mi neydi müziksiz ilahi dinle... Diğer İlginizi çekebilecek müziksiz ilahileri dinlemek için tıklayın: Geliyorum Geliyorum Muhteşem Müziksiz İlahi : https://youtu.be/sYEWtfLZlo8 (Duygusal Müziksiz İlahi) Kara Sevda : https://youtu.be/nefg2hXqWoE (Ağlatan İlahi) Gururlanma İnsanoğlu Müziksiz İlahi : https://youtu.be/bGrxLISMPPM Deli Mi Neydi ilahi sözleri; Bugün Ben Dergahta Bir Sofi Gördüm Deli mi Neydi Ah Deli mi Neydi Oturmuş Köşede Örtü Başında Deli mi Neydi Ah Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Deli mi Neydi Gardaş Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Deli mi Neydi Ah Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Deli mi Neydi Gardaş Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Deli mi Neydi Ah Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Akşam Namazından Sonra Rabıta Yapar Sanki Dünyasına Bir Dünya Katar Arada Sırada Bir Nara Atar Deli mi Neydi Ah Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Deli mi Neydi Gardaş Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Deli mi Neydi Ah Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Yatsı Namazından Sonra Dergaha Gider Saati Gelince Hatmeye Girer Orda Sadatların Elini Öper Deli mi Neydi Ah Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Deli mi Neydi Gardaş Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Deli mi Neydi Ah Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Gece Yarısında Namaza Kalkar Tesbih Elinde Rahmana Akar Sanki Kainata Bir Kandil Yakar Deli mi Neydi Ah Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Deli mi Neydi Gardaş Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Deli mi Neydi Ah Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neyd Deli mi Neydi Gardaş Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi Deli mi Neydi Ah Deli mi Neydi O Gördüğüm Sofi Kurban Deli mi Neydi
Zikir Halayı 2 - Adıyaman 05:20
Zikir Halayı 2 - Adıyaman 1.208 izlenme - 7 yıl önce Adıyaman Menzil Tarikatından bir halay performansı daha geliyor. 00:10'dan itibaren görüntüye giren dede "Gavs!Gavs!Gavs!" diye bağırarak sofileri coşturmaya çalışıyor, aynı dede videonun sonuna kadar pek durmuyor... Halay çekilen parçanın ismi Menzile Güller Yağıyor...
Turkcell Platinum Reklamı - Sofi Tukker-Drinkee 00:41
Turkcell Platinum Reklamı - Sofi Tukker-Drinkee 657 izlenme - 6 yıl önce Turkcell'in yepyeni reklamında geçmiş yılların popiler şarkısı Sofi Tukker - Drinkee kullanılıyor. Türkçe sözler eklenerek yapılan reklam oldukça sevildi. İzliyoruz.
Menzil - Haydi Sofi Çorbaya (Yancılık İçerir) 02:46
Menzil - Haydi Sofi Çorbaya (Yancılık İçerir) 850 izlenme - 7 yıl önce Leğen leğen dağıtılan çorbanın sıcaklığı ile ortamda hoş sohbet havası oluşuyor.Sofiler bu sıcak çorbalar sayesinde daha samimi bir ortamda feyizleniyorlar.
Karadeniz Usulü İlahi Söylemek 01:29
Karadeniz Usulü İlahi Söylemek 981 izlenme - 8 yıl önce Grup Hanedanmış efendim isimleri, sanıyorum başka başka müzikler yapmak istiyorlar ama malesef yapamıyorlar. İlahi adı altında fıkır fıkır bir türküyle karşımıza çıkıyorlar aslında.
Bilal Göregen - Elveda (Rap İlahi+Club Mix+Fasıl) 03:26
Bilal Göregen - Elveda (Rap İlahi+Club Mix+Fasıl) 1.082 izlenme - 8 yıl önce Müziğin dehası bilal akşemsettin çay ocağında sofi fasılında kendinden geçiyor yine. İlahi, rap, beatbox, club mix birleşimiyle elveda adlı eserini seslendiriyor ..
ISMAIL - Day Mi (Feat. Sofi Marinova), 2016 03:16
ISMAIL - Day Mi (Feat. Sofi Marinova), 2016 405 izlenme - 7 yıl önce Popstar 2013 birincisi, İsmail'in "Sunny Music 2" etiketiyle yayınlanan, Sofi Marinova'nın da yer aldığı "Day mi" isimli şarkısı, video klibiyle BG Music Channel'da.