Hoşgeldiniz!

sokak müziği

Ahmet Kaya Ölmez - Sokak Müziği 02:06
Ahmet Kaya Ölmez - Sokak Müziği 30.876 izlenme - 4 yıl önce Ahmet kaya Ölmez Ağlama bacım Milyon milyon doğar Ahmet kaya lar..
Ankara Kızılay'da Sokak Müziği 00:42
Ankara Kızılay'da Sokak Müziği 2.399 izlenme - 2 yıl önce Ankara Kızılay'da güzel sesli müzik grubu var müzigi güzel tutturmuşlar fakat o an zabıta gelip son dakka golü atıyor.
Sokakta Halay 09:18
Sokakta Halay 3.411 izlenme - 4 yıl önce Sokakta Halay
Sokakta +18 Şarkı Söyleyen Sokak Sanatçısı 01:31
Sokakta +18 Şarkı Söyleyen Sokak Sanatçısı 334 izlenme - 6 ay önce Genç kızımız fakirliğin dibine mi vurmuş bilinmez, sokakta dikkat çekmek için böyle bir şarkı söylüyor. İngilizçeniz yoksa ben açıklayım, şarkının dizelerinde "Bir fincan kahve içmek için penisini emeceğim" diyor. Öğrenin, şu ingilizceyi. Ben her zaman burda olmam.
Boruların Efendisi | Tekno Müzik İçerir 10:05
Boruların Efendisi | Tekno Müzik İçerir 815 izlenme - 3 yıl önce Su borularını birer enstürmana dönüştüren genç sokaktaki insanlara müzik ziyafeti veriyor. Sokakta yaptığı müzikle harikalar yatırıyor.
Mübin Dünen - Aman Dilo 03:46
Mübin Dünen - Aman Dilo 577 izlenme - 3 yıl önce Mübin Dünen isimli sokak sanatçısının Aman Dilo eserini yorumlayışı. Keyifli dinlemeler.
Evsiz Adamın Kaşıkla Faithless - Insomnia Şovu 02:50
Evsiz Adamın Kaşıkla Faithless - Insomnia Şovu 471 izlenme - 3 yıl önce Evsiz adamın kaşıklarla yaptığı müzik bana ilginç geldi ayrıca göründüğü kadar kolay bişey olmadığını da test ettim amca videonun sonunda da "bu gösteri sana ders olsun genç adam" tarzında bişeyler söylemeyi de ihmal etmiyor
Sokakta Rastgele Müzik Grubu Oluşturmak 03:45
Sokakta Rastgele Müzik Grubu Oluşturmak 274 izlenme - 2 yıl önce Başlarda bu ne bildiğimiz sokak sanatçısı diyoruz fakat sonradan gelen mavili abimiz şarkıya giriyor ve ortaya güzel bir eser çıkıyor
Sokak Müzisyenleri - B.s.g. Sokak Müziği 03:17
Sokak Müzisyenleri - B.s.g. Sokak Müziği 466 izlenme - 3 yıl önce Serimizin bu haftaki konuğu Eskişehir’den “B.S.G. Sokak Müziği” grubu. "Rakkas" adlı türküyü seslendiriyorlar. Arada gelip bir çocuğun önlerine atılan paraları çöğürmesi dışında gayet güzel..
Sokak Müziği 02:11
Sokak Müziği 567 izlenme - 9 yıl önce iyi rtimler
Malatya'da Hippi Olmak 02:45
Malatya'da Hippi Olmak 365 izlenme - 3 yıl önce Malatya'da şarkı söyleyip para toplayan İngiliz turistlere ilgi artınca zabıta "kalabalık olmayın" diyerek engel oldu. Etrafta ingilizce bilen bulunamayınca ne olduğunu bile anlamayan turistler el kol hareketleriyle uzaklaştırıldı.
Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 03:17
Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 238 izlenme - 3 yıl önce Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE -------------------------------- harika bir remix dinlemeden skaın geçip gitme umarım beğenirsin 2014,dün en iyi parçası müzik ruhundan anlayanlara gelsin sayfamızı beğenmeyi asla unutmayın ------------------------------------ Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur. Biçim ve titreşim içeren bir ses oluşumunda melodi olarak kabul görmesi için dinleyende duygulara yönelik etkileşim yapması da beklenmektedir. Tarihsel dönem, bölge, kültür ve kişisel beğenilere bağımlı olarak ele aldığında müzik teriminin tanımı önemli farklılık gösterebilmektedir. Özellikle 20. yüzyıl çağdaş Batı müziğinde ortaya çıkan çok farklı müzik akımları, ortak bir tanımı büyük ölçüde zorlaştırmaktadır. Bunun ötesinde, gittikçe daha fazla insanın erişme olanağı bulduğu farklı kültürlere ait yerel müzikler de bu tanımlama zorluğunu arttırmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı, müziğin tek bir tanımla açıklanması yerine farklı açılardan (sosyolojik, psikolojik, akustik, politik vb.) yapılan birden fazla tanımla açıklanması yaygınlık kazanmıştır. Bir sosyoloğun müziğe olan yaklaşımıyla, bir akustik fizikçinin yaklaşımı arasında gerek tanım, gerek metodolojik olarak büyük farklılık vardır. Tüm bu yaklaşımlar müzikologlar ve müzik teorisyenleri tarafından araştırılır ve değerlendirilir.
 Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 03:17
Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 407 izlenme - 4 yıl önce Serimizin bu haftaki konuğu Eskişehir’den “B.S.G. Sokak Müziği” grubu. "Rakkas" adlı türküyü seslendiriyorlar.
Sokak Müziğinden Rahatsız Olan Esnaf 01:21
Sokak Müziğinden Rahatsız Olan Esnaf 38 izlenme - 8 ay önce Sokak müzisyenlerine Zabıta ekipleri müdahale etti! Çevredeki gençler Zabıta'ya tepki gösterdi. İzliyoruz efendim...
Çinde Sokak Müziği 00:09
Çinde Sokak Müziği 145 izlenme - 4 yıl önce Çinde Sokak Müziği
Natalie Trayling A Marvellous Melbourne Bir Piyanistin Yaşam Öyküsü Sokak Ve Müzik 01:51
Natalie Trayling A Marvellous Melbourne Bir Piyanistin Yaşam Öyküsü Sokak Ve Müzik 152 izlenme - 3 yıl önce Natalie A Marvellous Melbourne Bir Piyanistin Yaşam Öyküsü Sokak Ve Müzik Sokak Çalgıcıları olarakta bilinen halka açık ve gündüz yapılan halkın büyük çoğunluğunun dilencilik gibi görmesine karşın asıl amacı kar etmek olmayan, yere açılan şapkayla çarkların dışında geçirilen bir günün karşılığının alındığı, otomatlaşmış insan modelleriyle ruhsuzlaşan sokakları güzelleştiren, sokak çocuklarıyla memuru, doktorla terziyi biraraya getiren türkiye'de ve doğu avrupada tahtına daha çok çingenelerin oturduğu alternatif yaşam modeli. sokağın kargaşasını, gürültüsünü, aceleciliğini veya kısacası ruhunu müzikle bedene giydiren müzik türüdür. ortada bi kural, bi duruş, bi resmiyet olmasına gerek yoktur. o an'dır ve tadına varılasıdır. sokak müziği sokakta yapılır, her sokakta yapılan sokak müziği olmadığı gibi, sokakta müzik yapmanın adabı başkadır. sokak müzisyenliği müzisyenlik dışında genel bir mesleki sıfattır çünkü esnaflık ve reklamcılık gibi farklı tür meslekî adabları da içinde barındırabilir. Natalie Trayling has played piano in all kinds of locations during her life. She is currently soothing nerves at the Royal Melbourne Hospital. Pianist brings calm to a hospital emergency department
İnsan Bir Haber Verir İstanbula Giderken.. 05:24
İnsan Bir Haber Verir İstanbula Giderken.. 82 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Sokakları
Natalie Trayling A Marvellous Melbourne Bir Piyanistin Yaşam Öyküsü Sokak Ve Müzik 05:41
Natalie Trayling A Marvellous Melbourne Bir Piyanistin Yaşam Öyküsü Sokak Ve Müzik 124 izlenme - 3 yıl önce Natalie A Marvellous Melbourne Bir Piyanistin Yaşam Öyküsü Sokak Ve Müzik Sokak Çalgıcıları olarakta bilinen halka açık ve gündüz yapılan halkın büyük çoğunluğunun dilencilik gibi görmesine karşın asıl amacı kar etmek olmayan, yere açılan şapkayla çarkların dışında geçirilen bir günün karşılığının alındığı, otomatlaşmış insan modelleriyle ruhsuzlaşan sokakları güzelleştiren, sokak çocuklarıyla memuru, doktorla terziyi biraraya getiren türkiye'de ve doğu avrupada tahtına daha çok çingenelerin oturduğu alternatif yaşam modeli. sokağın kargaşasını, gürültüsünü, aceleciliğini veya kısacası ruhunu müzikle bedene giydiren müzik türüdür. ortada bi kural, bi duruş, bi resmiyet olmasına gerek yoktur. o an'dır ve tadına varılasıdır. sokak müziği sokakta yapılır, her sokakta yapılan sokak müziği olmadığı gibi, sokakta müzik yapmanın adabı başkadır. sokak müzisyenliği müzisyenlik dışında genel bir mesleki sıfattır çünkü esnaflık ve reklamcılık gibi farklı tür meslekî adabları da içinde barındırabilir. Natalie Trayling has played piano in all kinds of locations during her life. She is currently soothing nerves at the Royal Melbourne Hospital. Pianist brings calm to a hospital emergency department natalie trayling,pianist,sokak müziği,metro durağı,sokak çalgıcıları,sokakta yapılan müzik,bir piyanistin yaşam öyküsü,aykut öğretmen
Ayaklarıyla Gitar Çalan Kolsuz Sokak Müzisyeni 01:58
Ayaklarıyla Gitar Çalan Kolsuz Sokak Müzisyeni 91 izlenme - 3 yıl önce Özrün, sanata engel olamamasının en net kanıtlarından biri. Azmin gücü mü, başarma içgüdüsü mü, yoksa yeneteğin büyüsü mü, ne dersek diyelim, sanatı tüm vücuduyla yaşayan bir arkadaş. Sokakların yetenekleri, sokak müzisyenlerine selam olsun. Geçirdiği kaza sonucu kollarını kaybeden genç, ayaklarıyla gitar çalarak sokak müzisyenliğini devam ettiriyor. Ortaya da böyle görüntüler çıkıyor tabi. İyi seyirler!
Erbay Aras - Benden Yarım Kalanlarım 03:29
Erbay Aras - Benden Yarım Kalanlarım 102 izlenme - 7 yıl önce geçtiğimiz aylarda çıkarmış olduğu türk sokak müziği isimli albümüyle dinleyicileriyle buluşan erbay aras benden yarım kalanlarım parçasına çekilen kliple karşınızda.çekimlerin yaklaşık 1 hafta sürdüğü klibin çekimleri mert baş kurgu düzenleme montajı erbay aras tarafından yapılmıştı...r.www.myspace.com/erbayaraswww.facebook.com/erbayarasfan
Sokakta Rastgele Müzik Grubu Oluşturmak 03:45
Sokakta Rastgele Müzik Grubu Oluşturmak 44 izlenme - 4 yıl önce Başlarda bu ne bildiğimiz sokak sanatçısı diyoruz fakat sonradan gelen mavili abimiz şarkıya giriyor ve ortaya güzel bir eser çıkıyor
Kablosuz Ağ Konseri 03:07
Kablosuz Ağ Konseri 19 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın en gelişmiş şehirlerinden New York'ta, internete halkın bulundukları yerden ücretsiz bağlanması için sunulan kablosuz ağ sistemi, birçok alanda kullanılmaya başlandı. Şehirdeki sokak müzisyenleri, kablosuz ağa bağlanarak orkestra şefi başkanlığında beraberce yaptıkları müzikle bir ilke imza attı.