Hoşgeldiniz!

sokmak

Dövme Yaptırırken Ağzından Kılıç Sokan Deli 00:30
Dövme Yaptırırken Ağzından Kılıç Sokan Deli 1.333 izlenme - 4 gün önce Sihirbazlık hilesi de olabilir gibi ama gerçekse, gözlerim bu videoyu gördükten sonra bir çok şeyi sorgulayabilir.
Elini Kayınvalidenin Eteğinin Altına Sokan Damat 02:07
Elini Kayınvalidenin Eteğinin Altına Sokan Damat 51.617 izlenme - 3 yıl önce Gözünü bağladığı damattan çorabını çıkarmasını isteyen gelin kendi yerine annesini oturtunca olanlar oldu. Kayınvalidesinin külotlu çorabını çıkarmaya çalışan damat gözleri açılınca utancından şok geçirdi.
2 iple atlayan atletik teyzeler 00:20
2 iple atlayan atletik teyzeler 2.116 izlenme - 2 ay önce İp atlarken laf sokan teyzeler .
Karınca Yuvasına Ellerini Sokan Rahatsız Adam 03:39
Karınca Yuvasına Ellerini Sokan Rahatsız Adam 10.735 izlenme - 2 yıl önce Evet tam bir çılgınlık,adamın ismi Coyote Peterson hayvan uzmanı kendisi,niyeti ellerini karınca yuvasında 60 saniye tutabilmekmiş ama olmadı 40 saniye dayandı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ağzınıza Soktuğunuz En Garip Şey Nedir? - Sokak Röportajı 01:40
Ağzınıza Soktuğunuz En Garip Şey Nedir? - Sokak Röportajı 3.417 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında insanlara ağızlarına soktukları en garip şeyi sorulmuş. Alınan cevaplar birbirinden ilginç cevaplara inanamayacaksınız!
Ağzına Ampül Sokan Genç 00:48
Ağzına Ampül Sokan Genç 3.527 izlenme - 2 yıl önce Arkadaş ampülü ağzına akdıktan sonra güzelce bi çıkarma sorunu yaşıyor. 2002'den sonraki Türkiye işte.
Mini Şortun İçine Popo Sokmakta Zorlanmak  00:29
Mini Şortun İçine Popo Sokmakta Zorlanmak 2.606 izlenme - 2 yıl önce Bir kadının en büyük sorunu nasıl kıyafet giyebililirim sorunudur.Görüntüde izleyeceğimiz kadın o kocaman popolarına şortunu giydirmeye çalışıyo ama olmuyo o hoş güzel anları izliyoruz
Kazım Kartal - Göz Çıkarmak ( 65) 00:47
Kazım Kartal - Göz Çıkarmak ( 65) 4.213 izlenme - 2 yıl önce Kazım Kartal kıskanç bir abidir. Kız kardeşinin elin herifiyle (Cengiz Kurtoğlu) öpüştüğünü duyunca dellenir ve sağ gözüyle bakan adamın gözünü çıkarır. İzliyoruz...
Eşek Arısıyla Kavga Eden Adamın Kendini Aynı Hayvana Sokturması 06:28
Eşek Arısıyla Kavga Eden Adamın Kendini Aynı Hayvana Sokturması 5.842 izlenme - 2 yıl önce Daha önce eşek arısıyla ettiği kavgası sayesinde sitemizde ünlü olan koca yürekli levent abinin, bu defa kendini eşek arısına sokturmasını izliyoruz efendim..
G.tüne Sok - Feri Cansel (Küfür İçerir) 00:11
G.tüne Sok - Feri Cansel (Küfür İçerir) 7.950 izlenme - 3 yıl önce O, hayatını malum yollardan kazanan bir hayat kadınıdır. Genç bir futbolcuya aşık olunca hayata bakış akış açısı değişecektir. İçerik açıklamasında götten fazla bahsetmek istemedim. Malum şu an üsütünde oturuyorsun. ona iyi bak..... Film Künyesi; Profesyonel(1976) Bu da film linki; http://www.youtube.com/watch?v=PsLOeieGnS0
Erdoğan'ın Güldürürken Düşündüren Fıkrası: Sokulan Balık 02:38
Erdoğan'ın Güldürürken Düşündüren Fıkrası: Sokulan Balık 3.290 izlenme - 2 yıl önce Yine doksanlı yıllara ait bir video, akrebin balığa sokup çıkarması üzerine son derece anlamlı bir hikaye. Tabii burada sokan kim, sokulan kim bunları iyi analiz etmek gerekiyor. Bu analizi de sağ olsun sayın Erdoğan bizim yerimize yapmış zaten. Hazır analiz demişken de analizin üstadı Yiğit Bulut'a buradan selamlarımı sunmak istiyorum.
Karın Deşen Tarikatı - Şişli Zikir (+18) 04:00
Karın Deşen Tarikatı - Şişli Zikir (+18) 2.990 izlenme - 3 yıl önce Bir dönemler, zikir yapan insanlar çıkardı haberlere. Böyle yanağından şişi saplardı diğer yanaktan çıkardı bu şişleri. Son derece "faideli şeyler" yaptığını sanarlardı. İşte aynı goruntulere sahip bir kesit. Yıl 2003. Yer Urfa.
Yılan Güney (+18) 01:37
Yılan Güney (+18) 3.689 izlenme - 3 yıl önce dünyanın en şanssız kadını ve en şanslı yılanının hikayesi. bunca yıldır film izlerim bundan daha psikopatına saw serisinde bile rastlamadım arkadaş zira yılan oyuncak filan değil en az 1.5 metrelik gerçek bir yılan ve beni asıl korkutan yılmaz güney\'in yılanı gerçekten o bölgeye sokmuş olma ihtimali. izlerken 50. saniyeden sonra bilincimi kaybedip \"bilmiyor ulan bilmiyor kadın işte!!!\" diye bağırmaya başlamışım arkadaşlar donumdan içeri buz atınca normalleştim.
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 02:56
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 2.422 izlenme - 3 yıl önce Nostaljik dizimiz Kaygısızlardan bir sahne. Kader mahkumu olan Kafiye nezarethane de tecavüzden içeri alınmış seri tecavüzcü amma velakin artık bu işleri bırakmayı düşünen abimizle karşılaşacaktır ve de olaylar gelişecektir.
Cem Yılmaz'a Laf Sokmak - İlker Ayrık 01:42
Cem Yılmaz'a Laf Sokmak - İlker Ayrık 2.139 izlenme - 3 yıl önce Vakti zamanında TürkMax'te yayınlanan Laf Ebeleri İsimli programın bir kemik kadrosu var ve bu kadroya; "her hafta belirlenen o haftanın konusu veriliyor. Üzerine seyirciden harfler alınıyor ve programın ilk kısmında bu harfler ile çok sayın kemik kadromuz kıçından kelimeler üretip bunu bir skeç ile sunuyor" temalı bölümünde Cem Yılmaz programa konuk olmuştur ve İlker Ayrık'a yaptığı bir espri üzerine hemen lafını yemiş, oturmuştur. İzliyoruz efendim.. Dipnot: Ne güzel kanalsın sen TürkMax. Bir Demet Tiyatro, Ekmek Teknesi gibi zamanın ötesinde işleri yeniden veriyorsun. Alkışlarla yaşa emi.. :)
Okan Bayülgen'e Büyük Laf Sokma 01:07
Okan Bayülgen'e Büyük Laf Sokma 1.614 izlenme - 4 yıl önce Okan Bayülgen'e Büyük Laf Sokma
Cemil Belgeseli 2 - Zehir Kaplı İğne 03:43
Cemil Belgeseli 2 - Zehir Kaplı İğne 1.080 izlenme - 3 yıl önce Büyük bir heyecanla 2 bölümünu beklediğimiz cemil abi yeni bölümüyle tv den önce alkışlarlayaşıyorum da. İyi seyirler.
Bacanak Gibi Bacağımı Sokarım Sana 01:00
Bacanak Gibi Bacağımı Sokarım Sana 1.420 izlenme - 2 yıl önce Dedektif Bacanak suçluyu canından bezdirmiştir. Bir güvenlik mensubu olarak her ortama girerek suçlunun suçunu itiraf ettirecektir. Bakalım bizim Bacanak bu duruma ne diyecek?
 Burnuna Sokup Ağızdan Çıkarmak 2 01:27
Burnuna Sokup Ağızdan Çıkarmak 2 1.382 izlenme - 3 yıl önce Senin amacın ne? Ne ispatlamaya çalışıyorsun? Akıllara bir çok soru geliyor değil mi? Görüntülerdeki bu kız eline almış olduğu prezervatifi ilk önce burnuna sokup daha sonra yeteneğini ispatlayıp ağzından çıkarıyor. Bu genç kızın bir sonraki videolarını şahsen merakla bekliyorum. Bakalım bu sefer prezervatifi neresinden sokup neresinden çıkaracak?
Japon Okul Kültürleri | Öğretmene Parmak Sokmak 04:29
Japon Okul Kültürleri | Öğretmene Parmak Sokmak 289 izlenme - 10 ay önce merhaba arkadaşlar çok garip bir video ile karşınızdayız :D ilk olarak japon okullarında her türlü makyaj ve kişisel bakım ürünü yasaktır. erkeklerin saçlarını sadece belli bir miktar uzatmasına izin verilir. kızlar üse oje ruj ve buna benzer hiçbir güzellik malzemesini kullanamazlar.bu uygulamanın sebebi de öğrencelerin birbirleriyle ilgilenmesini veya aşk yaşamasını engelleyerek derslere odaklanmalarını sağlamak. hatta japonyada çoğu lise kız ve erkeklerin birbirleriyle aşk yaşamalarını da yasaklamıştır. japonyada öğrenceler kafeteryalarda yemek yemezler. çünkü aralarında ayrım olmaması için her öğrencinin aynı yemeği yemesi istenir. bununla beraber çoğu okulda yemek yemek için ayrı bir bölme bulunmaz.yemek saati geldiğinde görevliler yemekleri sınıfa getirip öğrencelere servis ederler.bununla birlikte her öğrencinin yemeğini bitirip bitirmediği öğretmenler tarafından kontrol edilir. japon okullarında temizlikçiler de bulunmaz. insanalara temizliğin değerini öğretebilmek için okul öğretmenler ve öğrenciler tarafından belirli günlerde temizlenir. böylelikle insanların sınıfı olabildiğince temiz tutması amaçlanır. temizliğe okul bahçesinden tuvaletlere kadar her alan dahildir. geleneksel japon selamlaşma şeklini hepiniz hayatınızda en az bir kere duymuşsunuzdur.fakat bu selamlaşmanın ne kadar sık yapıldığını biliyor musunuz ? öğrenceler sabah okula geldiklerinde gördükleri öğretmenlere ve her dersten önce ve sonra öğretmenlerine eğilerek selam verirler.bunu yapmamak ise kaba bir davranış sayılır ve zaman zaman öğretmenler aşırı alınganlık bile gösterebilirler. japon okul kültüründe yerini almış olan kanço öğrencilerin yeni öğretmenleri veya arkadaşlarını karşılamak için yaptıkları bir gelenektir.bu geleneğe göre öğrenciler işaret parmaklarını birleştirip yeni gelen öğretmenin veya arkadaşlarının poposuna sokmaya çalışırlar.japonyada insanlar bu olaya zamanla aldırış etmemeyi öğrenmişlerdir hatta heykelini bile yapmışlardır fakat yabancı ülkelerden gelenleri önceden biri uyarmadıysa kötü bir surpriz beklemektedir. sasumata japon okullarında bulunan bir tür savaş aletidir. savaş sporlarına yatkın olan japonlar hem kültürlerini gelecek nesillere aktarmak hem de olası bir terorist saldırı anında kendilerini koruyabilmek için genellikle bu silahı kullanırlar ve öğretmenlere de bu sılağı kullanma dersi verilir. neredeyse tüm japon okullarında yüzme havuzu bulunur. ada ülkesi olmalarından mıdır bilinmez japonlar her öğrencinin yüzmeyi iyi bir derecede belmesini isterler. hatta yüzme konusunda başarısız öğrenciler için ücretsiz yaz okulları vardır ve başarısız öğrencilerin yaz okuluna katılıp yüzme öğrenmesi zorunludur. ABONE OLMAK İÇİN https://www.youtube.com/channel/UC_bz...
Coupling - Ağızdan Öpmek 01:57
Coupling - Ağızdan Öpmek 1.230 izlenme - 3 yıl önce Coupling dizisi, İngiliz BBC kanalı tarafından hazırlanmış komedi dizisidir. 2000 – 2004 yılları arası yayınlanmıştır. Bu videoda kısa bir bölümü vardır kahramanımız Jeff bir bayanı öper ve çükünü keserler izleyelim efenim.
Fethullah Gülen'in Necmettin Erbakan Hakkındaki Görüşleri 05:32
Fethullah Gülen'in Necmettin Erbakan Hakkındaki Görüşleri 1.831 izlenme - 3 yıl önce Fethullah Gülen : "Erbakan İslam'a zarar veriyor" diyerek aslında bugünkü kavganın ilk sinyallerini vermiş. Bugün beddua ediyor ama o günlerde kimseyle husumetim olamaz deyip yine inceden lafları geçiriyormuş. Şimdi gizlisi saklısı kalmamış rahat rahat saydırıyor başbakanlara. O zamanki mesele neydi de küstüler bilinmez ama mehmet ali birand çakması sunucu reklama girelim demese ta ameka Erbakan'ın diyecek potansiyel varmış gülende.
İçime Sivri Şeyler Sokuyorlar 01:15
İçime Sivri Şeyler Sokuyorlar 1.251 izlenme - 3 yıl önce Önce kocaman kocaman daha sonra da sivri şeylerle tanışan hayatın sillesini yeşilçam tarzı yemiş kızımız uyuşturucu müptelasıdır. Onu bu durumdan kurtarmak için yardımına sinemamızın en büyük kahramanı Cücü koşacaktır. Henüz ilk kesiti izlememişler için link hemen aşağıdadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5425/turkish-requiem-for-a-dream- Film Künyesi; Ölümsüz(1982)
Sıvı Azota Elini Sokan Adam 05:06
Sıvı Azota Elini Sokan Adam 1.147 izlenme - 3 yıl önce Okullarda öğretmeniniz sıvı azotla küçük şovlar bile yapar, eldivenin içine doldurduğu suyu birkaç saniye içinde dondurarak sonra çekiçle dümdüz eder. İşte bilimle ilgili pek çok kişinin iyi bildiği 210oC ve -195.8oC derece sıcaklıkta sıvı halde bulunan azot(nitrojen) Terminatör filmine bile dondurucu etkisi nedeniyle konu olmuştur. Peki sıvı azot dolu bir kaba elimizi sokup çıkarırsak ne olur? İşte youtube'de fenomen olmuş bir bilim adamı kaba elini hemen sokup çıkarırsa, eline bir şey olmayacağını iddia ederek elini sıvı azota sokup çıkarıyor ve eline hiçbir olmuyor. Peki Nasıl Oluyor? Leidenfrost etkisi adı verilen bir etki sayesinde elinize bir şey olmuyor. Aslında bu teflon tavaya düşen su damlalarının yuvarlanarak titreşmesini sağlayan etki. Eğer yüzey yeterince sıcaksa (sıvının kaynama noktasında çok daha fazla ise) su damlaları hemen buharlaşmak yerine yuvarlanmaya başlıyor. Çünkü su damlasının buharlaşan kısmı ince bir tabaka oluşturarak sıvı ve sıcak yüzey arasında bir yalıtım tabakası oluşturuyor. Bu nedenle ısı transferi yavaşlayarak sıvıyı buharlaşmaktan kurtarıyor. İşte videoda sıvı azot elin sıcaklığıyla etkileşime girdiğinde Leidenfrost etkisi görülüyor. Leidenfrost etkisinin ısıtılmış sıvı kurşunla bile yapan öğretmenler olduğu bile söyleniyor. Sıvı kurşuna elini sokan ve sonra çıkaran hoca Leidenfrost etkisi sayesinde buharlaşan suyun termal yalıtımını avantaja çeviriyor. Ne kadar çılgınca gözükse bunların hepsi profesyoneller tarafından yapılıyor. Lütfen evde denemeyin!
Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci 00:48
Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci 909 izlenme - 3 yıl önce Beyzbol maçında kameranın görüntülediği bu seyirci gayri ihtiyari bir şekilde ağzına sokup çıkardığı şişeyle oynamaktadır. Kameralara yakalanmanın en kötü hallerinden biri sayılabilir.
Muhabir'in Şişlenmesi 01:17
Muhabir'in Şişlenmesi 647 izlenme - 2 yıl önce Muhabir tarikatta şişleniyor. Bir önceki cümle "Türkiye'nin divası Bülent Ersoy Bodrum'da güneşleniyor" edasında bir cümle olsa da içerik çok ciddi. Buyurun.
Bombacı Teyze - Gezi Parkı Direnişine Destek 00:13
Bombacı Teyze - Gezi Parkı Direnişine Destek 1.068 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı Direnişine katılan teyzenin tepkisi... Alkışı kaptın teyzecim mübarek ellerinden öperim.
Amatör Stand Up'çıya Laf Sokmak 00:50
Amatör Stand Up'çıya Laf Sokmak 1.218 izlenme - 3 yıl önce Sahnelere çıkmak zor iş mirim. Hele ki amatörce.. Allah vermesin. Seyirciler de hafif aklı başında olunca abim gibi böyle göt olup kalıveriyorsunuz :)
Ağzına sıçan sokan metro delisi 00:12
Ağzına sıçan sokan metro delisi 740 izlenme - 5 yıl önce Metroda ağzına sıçan sokan adam
Bir Kasa Bira İle Stada Girmeye Çalışmak (Türkiye ) 02:25
Bir Kasa Bira İle Stada Girmeye Çalışmak (Türkiye ) 509 izlenme - 2 yıl önce Göztepe tribünü sanırım, Bir idda sonucu Stada çaktırmadan bira sokmaya çalışan taraftarın hazin öyküsünü izliyoruz efenim.