Hoşgeldiniz!

Sokmak Videoları İzle

Avını Öldüren Dişi Aslanla Çiftleşmek İsteyen Erkek Aslan 00:51
Avını Öldüren Dişi Aslanla Çiftleşmek İsteyen Erkek Aslan 22.981 izlenme - 1 ay önce Bu ne cesaret yarrabbi dediğinizi duyar gibiyim. Avını yakalayıp öldüren ve yemek üzere olan dişi aslanın arkasına gelen ve penisini sokmak isteyen aslan ve kezbanlık yapan dişi aslan barındırır. iyi seyirler
Elini Kayınvalidenin Eteğinin Altına Sokan Damat 02:07
Elini Kayınvalidenin Eteğinin Altına Sokan Damat 20.888 izlenme - 2 yıl önce Gözünü bağladığı damattan çorabını çıkarmasını isteyen gelin kendi yerine annesini oturtunca olanlar oldu. Kayınvalidesinin külotlu çorabını çıkarmaya çalışan damat gözleri açılınca utancından şok geçirdi.
Karınca Yuvasına Ellerini Sokan Rahatsız Adam 03:39
Karınca Yuvasına Ellerini Sokan Rahatsız Adam 10.086 izlenme - 11 ay önce Evet tam bir çılgınlık,adamın ismi Coyote Peterson hayvan uzmanı kendisi,niyeti ellerini karınca yuvasında 60 saniye tutabilmekmiş ama olmadı 40 saniye dayandı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ağzınıza Soktuğunuz En Garip Şey Nedir? - Sokak Röportajı 01:40
Ağzınıza Soktuğunuz En Garip Şey Nedir? - Sokak Röportajı 3.315 izlenme - 6 ay önce Sokak röportajında insanlara ağızlarına soktukları en garip şeyi sorulmuş. Alınan cevaplar birbirinden ilginç cevaplara inanamayacaksınız!
Ağzına Ampül Sokan Genç 00:48
Ağzına Ampül Sokan Genç 3.397 izlenme - 11 ay önce Arkadaş ampülü ağzına akdıktan sonra güzelce bi çıkarma sorunu yaşıyor. 2002'den sonraki Türkiye işte.
Kazım Kartal - Göz Çıkarmak ( 65) 00:47
Kazım Kartal - Göz Çıkarmak ( 65) 2.911 izlenme - 8 ay önce Kazım Kartal kıskanç bir abidir. Kız kardeşinin elin herifiyle (Cengiz Kurtoğlu) öpüştüğünü duyunca dellenir ve sağ gözüyle bakan adamın gözünü çıkarır. İzliyoruz...
Mini Şortun İçine Popo Sokmakta Zorlanmak  00:29
Mini Şortun İçine Popo Sokmakta Zorlanmak 1.485 izlenme - 8 ay önce Bir kadının en büyük sorunu nasıl kıyafet giyebililirim sorunudur.Görüntüde izleyeceğimiz kadın o kocaman popolarına şortunu giydirmeye çalışıyo ama olmuyo o hoş güzel anları izliyoruz
Eşek Arısıyla Kavga Eden Adamın Kendini Aynı Hayvana Sokturması 06:28
Eşek Arısıyla Kavga Eden Adamın Kendini Aynı Hayvana Sokturması 5.653 izlenme - 1 yıl önce Daha önce eşek arısıyla ettiği kavgası sayesinde sitemizde ünlü olan koca yürekli levent abinin, bu defa kendini eşek arısına sokturmasını izliyoruz efendim..
Erdoğan'ın Güldürürken Düşündüren Fıkrası: Sokulan Balık 02:38
Erdoğan'ın Güldürürken Düşündüren Fıkrası: Sokulan Balık 3.173 izlenme - 10 ay önce Yine doksanlı yıllara ait bir video, akrebin balığa sokup çıkarması üzerine son derece anlamlı bir hikaye. Tabii burada sokan kim, sokulan kim bunları iyi analiz etmek gerekiyor. Bu analizi de sağ olsun sayın Erdoğan bizim yerimize yapmış zaten. Hazır analiz demişken de analizin üstadı Yiğit Bulut'a buradan selamlarımı sunmak istiyorum.
G.tüne Sok - Feri Cansel (Küfür İçerir) 00:11
G.tüne Sok - Feri Cansel (Küfür İçerir) 5.074 izlenme - 2 yıl önce O, hayatını malum yollardan kazanan bir hayat kadınıdır. Genç bir futbolcuya aşık olunca hayata bakış akış açısı değişecektir. İçerik açıklamasında götten fazla bahsetmek istemedim. Malum şu an üsütünde oturuyorsun. ona iyi bak..... Film Künyesi; Profesyonel(1976) Bu da film linki; http://www.youtube.com/watch?v=PsLOeieGnS0
Karın Deşen Tarikatı - Şişli Zikir (+18) 04:00
Karın Deşen Tarikatı - Şişli Zikir (+18) 2.488 izlenme - 2 yıl önce Bir dönemler, zikir yapan insanlar çıkardı haberlere. Böyle yanağından şişi saplardı diğer yanaktan çıkardı bu şişleri. Son derece "faideli şeyler" yaptığını sanarlardı. İşte aynı goruntulere sahip bir kesit. Yıl 2003. Yer Urfa.
Yılan Güney (+18) 01:37
Yılan Güney (+18) 2.058 izlenme - 2 yıl önce dünyanın en şanssız kadını ve en şanslı yılanının hikayesi. bunca yıldır film izlerim bundan daha psikopatına saw serisinde bile rastlamadım arkadaş zira yılan oyuncak filan değil en az 1.5 metrelik gerçek bir yılan ve beni asıl korkutan yılmaz güney\'in yılanı gerçekten o bölgeye sokmuş olma ihtimali. izlerken 50. saniyeden sonra bilincimi kaybedip \"bilmiyor ulan bilmiyor kadın işte!!!\" diye bağırmaya başlamışım arkadaşlar donumdan içeri buz atınca normalleştim.
Cem Yılmaz'a Laf Sokmak - İlker Ayrık 01:42
Cem Yılmaz'a Laf Sokmak - İlker Ayrık 1.831 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında TürkMax'te yayınlanan Laf Ebeleri İsimli programın bir kemik kadrosu var ve bu kadroya; "her hafta belirlenen o haftanın konusu veriliyor. Üzerine seyirciden harfler alınıyor ve programın ilk kısmında bu harfler ile çok sayın kemik kadromuz kıçından kelimeler üretip bunu bir skeç ile sunuyor" temalı bölümünde Cem Yılmaz programa konuk olmuştur ve İlker Ayrık'a yaptığı bir espri üzerine hemen lafını yemiş, oturmuştur. İzliyoruz efendim.. Dipnot: Ne güzel kanalsın sen TürkMax. Bir Demet Tiyatro, Ekmek Teknesi gibi zamanın ötesinde işleri yeniden veriyorsun. Alkışlarla yaşa emi.. :)
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 02:56
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 1.763 izlenme - 2 yıl önce Nostaljik dizimiz Kaygısızlardan bir sahne. Kader mahkumu olan Kafiye nezarethane de tecavüzden içeri alınmış seri tecavüzcü amma velakin artık bu işleri bırakmayı düşünen abimizle karşılaşacaktır ve de olaylar gelişecektir.
Okan Bayülgen'e Büyük Laf Sokma 01:07
Okan Bayülgen'e Büyük Laf Sokma 1.558 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen'e Büyük Laf Sokma
Cemil Belgeseli 2 - Zehir Kaplı İğne 03:43
Cemil Belgeseli 2 - Zehir Kaplı İğne 893 izlenme - 2 yıl önce Büyük bir heyecanla 2 bölümünu beklediğimiz cemil abi yeni bölümüyle tv den önce alkışlarlayaşıyorum da. İyi seyirler.
Fethullah Gülen'in Necmettin Erbakan Hakkındaki Görüşleri 05:32
Fethullah Gülen'in Necmettin Erbakan Hakkındaki Görüşleri 1.716 izlenme - 2 yıl önce Fethullah Gülen : "Erbakan İslam'a zarar veriyor" diyerek aslında bugünkü kavganın ilk sinyallerini vermiş. Bugün beddua ediyor ama o günlerde kimseyle husumetim olamaz deyip yine inceden lafları geçiriyormuş. Şimdi gizlisi saklısı kalmamış rahat rahat saydırıyor başbakanlara. O zamanki mesele neydi de küstüler bilinmez ama mehmet ali birand çakması sunucu reklama girelim demese ta ameka Erbakan'ın diyecek potansiyel varmış gülende.
 Burnuna Sokup Ağızdan Çıkarmak 2 01:27
Burnuna Sokup Ağızdan Çıkarmak 2 1.170 izlenme - 2 yıl önce Senin amacın ne? Ne ispatlamaya çalışıyorsun? Akıllara bir çok soru geliyor değil mi? Görüntülerdeki bu kız eline almış olduğu prezervatifi ilk önce burnuna sokup daha sonra yeteneğini ispatlayıp ağzından çıkarıyor. Bu genç kızın bir sonraki videolarını şahsen merakla bekliyorum. Bakalım bu sefer prezervatifi neresinden sokup neresinden çıkaracak?
İçime Sivri Şeyler Sokuyorlar 01:15
İçime Sivri Şeyler Sokuyorlar 1.098 izlenme - 2 yıl önce Önce kocaman kocaman daha sonra da sivri şeylerle tanışan hayatın sillesini yeşilçam tarzı yemiş kızımız uyuşturucu müptelasıdır. Onu bu durumdan kurtarmak için yardımına sinemamızın en büyük kahramanı Cücü koşacaktır. Henüz ilk kesiti izlememişler için link hemen aşağıdadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5425/turkish-requiem-for-a-dream- Film Künyesi; Ölümsüz(1982)
Muhabir'in Şişlenmesi 01:17
Muhabir'in Şişlenmesi 635 izlenme - 1 yıl önce Muhabir tarikatta şişleniyor. Bir önceki cümle "Türkiye'nin divası Bülent Ersoy Bodrum'da güneşleniyor" edasında bir cümle olsa da içerik çok ciddi. Buyurun.
Coupling - Ağızdan Öpmek 01:57
Coupling - Ağızdan Öpmek 962 izlenme - 2 yıl önce Coupling dizisi, İngiliz BBC kanalı tarafından hazırlanmış komedi dizisidir. 2000 – 2004 yılları arası yayınlanmıştır. Bu videoda kısa bir bölümü vardır kahramanımız Jeff bir bayanı öper ve çükünü keserler izleyelim efenim.
Bacanak Gibi Bacağımı Sokarım Sana 01:00
Bacanak Gibi Bacağımı Sokarım Sana 775 izlenme - 2 yıl önce Dedektif Bacanak suçluyu canından bezdirmiştir. Bir güvenlik mensubu olarak her ortama girerek suçlunun suçunu itiraf ettirecektir. Bakalım bizim Bacanak bu duruma ne diyecek?
Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci 00:48
Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci 832 izlenme - 2 yıl önce Beyzbol maçında kameranın görüntülediği bu seyirci gayri ihtiyari bir şekilde ağzına sokup çıkardığı şişeyle oynamaktadır. Kameralara yakalanmanın en kötü hallerinden biri sayılabilir.
Sıvı Azota Elini Sokan Adam 05:06
Sıvı Azota Elini Sokan Adam 778 izlenme - 2 yıl önce Okullarda öğretmeniniz sıvı azotla küçük şovlar bile yapar, eldivenin içine doldurduğu suyu birkaç saniye içinde dondurarak sonra çekiçle dümdüz eder. İşte bilimle ilgili pek çok kişinin iyi bildiği 210oC ve -195.8oC derece sıcaklıkta sıvı halde bulunan azot(nitrojen) Terminatör filmine bile dondurucu etkisi nedeniyle konu olmuştur. Peki sıvı azot dolu bir kaba elimizi sokup çıkarırsak ne olur? İşte youtube'de fenomen olmuş bir bilim adamı kaba elini hemen sokup çıkarırsa, eline bir şey olmayacağını iddia ederek elini sıvı azota sokup çıkarıyor ve eline hiçbir olmuyor. Peki Nasıl Oluyor? Leidenfrost etkisi adı verilen bir etki sayesinde elinize bir şey olmuyor. Aslında bu teflon tavaya düşen su damlalarının yuvarlanarak titreşmesini sağlayan etki. Eğer yüzey yeterince sıcaksa (sıvının kaynama noktasında çok daha fazla ise) su damlaları hemen buharlaşmak yerine yuvarlanmaya başlıyor. Çünkü su damlasının buharlaşan kısmı ince bir tabaka oluşturarak sıvı ve sıcak yüzey arasında bir yalıtım tabakası oluşturuyor. Bu nedenle ısı transferi yavaşlayarak sıvıyı buharlaşmaktan kurtarıyor. İşte videoda sıvı azot elin sıcaklığıyla etkileşime girdiğinde Leidenfrost etkisi görülüyor. Leidenfrost etkisinin ısıtılmış sıvı kurşunla bile yapan öğretmenler olduğu bile söyleniyor. Sıvı kurşuna elini sokan ve sonra çıkaran hoca Leidenfrost etkisi sayesinde buharlaşan suyun termal yalıtımını avantaja çeviriyor. Ne kadar çılgınca gözükse bunların hepsi profesyoneller tarafından yapılıyor. Lütfen evde denemeyin!
Ağzına sıçan sokan metro delisi 00:12
Ağzına sıçan sokan metro delisi 725 izlenme - 4 yıl önce Metroda ağzına sıçan sokan adam
Bir Kasa Bira İle Stada Girmeye Çalışmak (Türkiye ) 02:25
Bir Kasa Bira İle Stada Girmeye Çalışmak (Türkiye ) 410 izlenme - 2 yıl önce Göztepe tribünü sanırım, Bir idda sonucu Stada çaktırmadan bira sokmaya çalışan taraftarın hazin öyküsünü izliyoruz efenim.
Beyaz ve İlker Kaleli Arasında Laf Sokma Polemiği - Beyaz Show 00:40
Beyaz ve İlker Kaleli Arasında Laf Sokma Polemiği - Beyaz Show 475 izlenme - 2 yıl önce Güzel şarkı söyleyen İlker Kaleli'ye Beyaz "Albüm çıkartmayı istiyor musun?" diye sordu; İlker Kaleli ise, haddinin olmadığını söyledi.. Bunun üzerine Beyaz ile İlker Kaleli arasında "Laf Sokma" polemiği yaşandı!
David Beckham - 50 Metreden 3 Topu Çöp Kovasına Sokmak 01:08
David Beckham - 50 Metreden 3 Topu Çöp Kovasına Sokmak 561 izlenme - 2 yıl önce Çin'de takım elbise ile penaltı atarken düşüp karizmayı fena halde çizdiren beckham reyiz bu hareketlerle imajı kurtarma çabasında galiba.
Bu Çocuk Beni Krize Sokuyor 02:52
Bu Çocuk Beni Krize Sokuyor 440 izlenme - 3 yıl önce Bu Çocuk Beni Krize Sokuyor
Arabadan Büyük Koltuğu Arabaya Sığdırmaya Çalışmak 03:24
Arabadan Büyük Koltuğu Arabaya Sığdırmaya Çalışmak 570 izlenme - 3 yıl önce Olmayacağını bile bile zorlamak bu olsa gerek, evet zorlayarak sığdırılmış görünüyor ama yolda düşmediğini kimse bana garanti edemez.