Hoşgeldiniz!

sokmak

Ellerinden Geleni Yapan Kızlar 00:18
Ellerinden Geleni Yapan Kızlar 8.679 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlar bu video maalesef dünyanın sonunu getirebilir. Bakan gözleriniz görmeli!
Ağzına Ampül Sokan Genç 00:48
Ağzına Ampül Sokan Genç 9.209 izlenme - 6 yıl önce Arkadaş ampülü ağzına akdıktan sonra güzelce bi çıkarma sorunu yaşıyor. 2002'den sonraki Türkiye işte.
Karınca Yuvasına Ellerini Sokan Rahatsız Adam 03:39
Karınca Yuvasına Ellerini Sokan Rahatsız Adam 10.937 izlenme - 6 yıl önce Evet tam bir çılgınlık,adamın ismi Coyote Peterson hayvan uzmanı kendisi,niyeti ellerini karınca yuvasında 60 saniye tutabilmekmiş ama olmadı 40 saniye dayandı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Fizik Kanunu Karşıtı Adamın Uçağa Binmesi 00:30
Fizik Kanunu Karşıtı Adamın Uçağa Binmesi 4.160 izlenme - 4 yıl önce Abimiz kabin bagajına bavulunu kendi istediği şekilde sokmak istiyor ancak fizik kanunları buna izin vermiyor. Beraberce izliyoruz.
Eşek Arısıyla Kavga Eden Adamın Kendini Aynı Hayvana Sokturması 06:28
Eşek Arısıyla Kavga Eden Adamın Kendini Aynı Hayvana Sokturması 6.098 izlenme - 7 yıl önce Daha önce eşek arısıyla ettiği kavgası sayesinde sitemizde ünlü olan koca yürekli levent abinin, bu defa kendini eşek arısına sokturmasını izliyoruz efendim..
Japon Okul Kültürleri | Öğretmene Parmak Sokmak 04:29
Japon Okul Kültürleri | Öğretmene Parmak Sokmak 2.072 izlenme - 5 yıl önce merhaba arkadaşlar çok garip bir video ile karşınızdayız :D ilk olarak japon okullarında her türlü makyaj ve kişisel bakım ürünü yasaktır. erkeklerin saçlarını sadece belli bir miktar uzatmasına izin verilir. kızlar üse oje ruj ve buna benzer hiçbir güzellik malzemesini kullanamazlar.bu uygulamanın sebebi de öğrencelerin birbirleriyle ilgilenmesini veya aşk yaşamasını engelleyerek derslere odaklanmalarını sağlamak. hatta japonyada çoğu lise kız ve erkeklerin birbirleriyle aşk yaşamalarını da yasaklamıştır. japonyada öğrenceler kafeteryalarda yemek yemezler. çünkü aralarında ayrım olmaması için her öğrencinin aynı yemeği yemesi istenir. bununla beraber çoğu okulda yemek yemek için ayrı bir bölme bulunmaz.yemek saati geldiğinde görevliler yemekleri sınıfa getirip öğrencelere servis ederler.bununla birlikte her öğrencinin yemeğini bitirip bitirmediği öğretmenler tarafından kontrol edilir. japon okullarında temizlikçiler de bulunmaz. insanalara temizliğin değerini öğretebilmek için okul öğretmenler ve öğrenciler tarafından belirli günlerde temizlenir. böylelikle insanların sınıfı olabildiğince temiz tutması amaçlanır. temizliğe okul bahçesinden tuvaletlere kadar her alan dahildir. geleneksel japon selamlaşma şeklini hepiniz hayatınızda en az bir kere duymuşsunuzdur.fakat bu selamlaşmanın ne kadar sık yapıldığını biliyor musunuz ? öğrenceler sabah okula geldiklerinde gördükleri öğretmenlere ve her dersten önce ve sonra öğretmenlerine eğilerek selam verirler.bunu yapmamak ise kaba bir davranış sayılır ve zaman zaman öğretmenler aşırı alınganlık bile gösterebilirler. japon okul kültüründe yerini almış olan kanço öğrencilerin yeni öğretmenleri veya arkadaşlarını karşılamak için yaptıkları bir gelenektir.bu geleneğe göre öğrenciler işaret parmaklarını birleştirip yeni gelen öğretmenin veya arkadaşlarının poposuna sokmaya çalışırlar.japonyada insanlar bu olaya zamanla aldırış etmemeyi öğrenmişlerdir hatta heykelini bile yapmışlardır fakat yabancı ülkelerden gelenleri önceden biri uyarmadıysa kötü bir surpriz beklemektedir. sasumata japon okullarında bulunan bir tür savaş aletidir. savaş sporlarına yatkın olan japonlar hem kültürlerini gelecek nesillere aktarmak hem de olası bir terorist saldırı anında kendilerini koruyabilmek için genellikle bu silahı kullanırlar ve öğretmenlere de bu sılağı kullanma dersi verilir. neredeyse tüm japon okullarında yüzme havuzu bulunur. ada ülkesi olmalarından mıdır bilinmez japonlar her öğrencinin yüzmeyi iyi bir derecede belmesini isterler. hatta yüzme konusunda başarısız öğrenciler için ücretsiz yaz okulları vardır ve başarısız öğrencilerin yaz okuluna katılıp yüzme öğrenmesi zorunludur. ABONE OLMAK İÇİN https://www.youtube.com/channel/UC_bz...
Bir Delik Dokuz Adam 00:26
Bir Delik Dokuz Adam 829 izlenme - 3 yıl önce Golften bahsediyorum tabi ehee. Esprim nasıl gomik mi. Esnaf mizahı idare edin. Adamlar yapmış işte fotodan anlarsınız olayı.
2 iple atlayan atletik teyzeler 00:20
2 iple atlayan atletik teyzeler 2.320 izlenme - 5 yıl önce İp atlarken laf sokan teyzeler .
Cem Yılmaz'a Laf Sokmak - İlker Ayrık 01:42
Cem Yılmaz'a Laf Sokmak - İlker Ayrık 2.435 izlenme - 8 yıl önce Vakti zamanında TürkMax'te yayınlanan Laf Ebeleri İsimli programın bir kemik kadrosu var ve bu kadroya; "her hafta belirlenen o haftanın konusu veriliyor. Üzerine seyirciden harfler alınıyor ve programın ilk kısmında bu harfler ile çok sayın kemik kadromuz kıçından kelimeler üretip bunu bir skeç ile sunuyor" temalı bölümünde Cem Yılmaz programa konuk olmuştur ve İlker Ayrık'a yaptığı bir espri üzerine hemen lafını yemiş, oturmuştur. İzliyoruz efendim.. Dipnot: Ne güzel kanalsın sen TürkMax. Bir Demet Tiyatro, Ekmek Teknesi gibi zamanın ötesinde işleri yeniden veriyorsun. Alkışlarla yaşa emi.. :)
 Burnuna Sokup Ağızdan Çıkarmak 2 01:27
Burnuna Sokup Ağızdan Çıkarmak 2 1.934 izlenme - 8 yıl önce Senin amacın ne? Ne ispatlamaya çalışıyorsun? Akıllara bir çok soru geliyor değil mi? Görüntülerdeki bu kız eline almış olduğu prezervatifi ilk önce burnuna sokup daha sonra yeteneğini ispatlayıp ağzından çıkarıyor. Bu genç kızın bir sonraki videolarını şahsen merakla bekliyorum. Bakalım bu sefer prezervatifi neresinden sokup neresinden çıkaracak?
Amatör Stand Up'çıya Laf Sokmak 00:50
Amatör Stand Up'çıya Laf Sokmak 2.973 izlenme - 8 yıl önce Sahnelere çıkmak zor iş mirim. Hele ki amatörce.. Allah vermesin. Seyirciler de hafif aklı başında olunca abim gibi böyle göt olup kalıveriyorsunuz :)
Sıvı Azota Elini Sokan Adam 05:06
Sıvı Azota Elini Sokan Adam 1.763 izlenme - 7 yıl önce Okullarda öğretmeniniz sıvı azotla küçük şovlar bile yapar, eldivenin içine doldurduğu suyu birkaç saniye içinde dondurarak sonra çekiçle dümdüz eder. İşte bilimle ilgili pek çok kişinin iyi bildiği 210oC ve -195.8oC derece sıcaklıkta sıvı halde bulunan azot(nitrojen) Terminatör filmine bile dondurucu etkisi nedeniyle konu olmuştur. Peki sıvı azot dolu bir kaba elimizi sokup çıkarırsak ne olur? İşte youtube'de fenomen olmuş bir bilim adamı kaba elini hemen sokup çıkarırsa, eline bir şey olmayacağını iddia ederek elini sıvı azota sokup çıkarıyor ve eline hiçbir olmuyor. Peki Nasıl Oluyor? Leidenfrost etkisi adı verilen bir etki sayesinde elinize bir şey olmuyor. Aslında bu teflon tavaya düşen su damlalarının yuvarlanarak titreşmesini sağlayan etki. Eğer yüzey yeterince sıcaksa (sıvının kaynama noktasında çok daha fazla ise) su damlaları hemen buharlaşmak yerine yuvarlanmaya başlıyor. Çünkü su damlasının buharlaşan kısmı ince bir tabaka oluşturarak sıvı ve sıcak yüzey arasında bir yalıtım tabakası oluşturuyor. Bu nedenle ısı transferi yavaşlayarak sıvıyı buharlaşmaktan kurtarıyor. İşte videoda sıvı azot elin sıcaklığıyla etkileşime girdiğinde Leidenfrost etkisi görülüyor. Leidenfrost etkisinin ısıtılmış sıvı kurşunla bile yapan öğretmenler olduğu bile söyleniyor. Sıvı kurşuna elini sokan ve sonra çıkaran hoca Leidenfrost etkisi sayesinde buharlaşan suyun termal yalıtımını avantaja çeviriyor. Ne kadar çılgınca gözükse bunların hepsi profesyoneller tarafından yapılıyor. Lütfen evde denemeyin!
Bombacı Teyze - Gezi Parkı Direnişine Destek 00:13
Bombacı Teyze - Gezi Parkı Direnişine Destek 1.738 izlenme - 8 yıl önce Gezi Parkı Direnişine katılan teyzenin tepkisi... Alkışı kaptın teyzecim mübarek ellerinden öperim.
Turkish Eminem Contra - Çelişki (Küfür İçerir) 02:50
Turkish Eminem Contra - Çelişki (Küfür İçerir) 1.371 izlenme - 8 yıl önce Contra, underground müzik yapan rap sanatçısıdır. Sesi Eminem'e çok fazla benzetilmektedir. Türkiye'nin eminem'i diye anılan contra'nın biyografisi hiç bir yerde yayınlanmamıştır. Resmi sayfasında bile bu haberi gizleyen Contra, rap yapmaya devam ediyor.
Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci 00:48
Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci 1.036 izlenme - 8 yıl önce Beyzbol maçında kameranın görüntülediği bu seyirci gayri ihtiyari bir şekilde ağzına sokup çıkardığı şişeyle oynamaktadır. Kameralara yakalanmanın en kötü hallerinden biri sayılabilir.
Star Avı Elemelerinde Müthiş Laf Sokuşlar 01:55
Star Avı Elemelerinde Müthiş Laf Sokuşlar 1.314 izlenme - 8 yıl önce Arkadaş Ercan Saatçi' ye baya bi giydiriyor, Ercan abimiz durur mu? Durmazz. Neyse biz izlememize bakalım. Her şey bizim için.
Nargilenin Ucu Sivridir, Delikanlı Olmayan Bunu İyi Bilir 00:49
Nargilenin Ucu Sivridir, Delikanlı Olmayan Bunu İyi Bilir 607 izlenme - 7 yıl önce Serdar Gökhan'ın, baba rolünde oynadığı İntihar filminden acı bir kesit. "Delikanlıya , delikanlılık yaparım" diyerek nargilenin inceden uzuna uzayan ucunu Arabo'nun bir tarafına sokuyor. Nerden anladığımıza gelince; sonundaki "argghhh" sesi yeterli sanırım.
Muhabir'in Şişlenmesi 01:17
Muhabir'in Şişlenmesi 657 izlenme - 7 yıl önce Muhabir tarikatta şişleniyor. Bir önceki cümle "Türkiye'nin divası Bülent Ersoy Bodrum'da güneşleniyor" edasında bir cümle olsa da içerik çok ciddi. Buyurun.
Bir Kasa Bira İle Stada Girmeye Çalışmak (Türkiye ) 02:25
Bir Kasa Bira İle Stada Girmeye Çalışmak (Türkiye ) 652 izlenme - 7 yıl önce Göztepe tribünü sanırım, Bir idda sonucu Stada çaktırmadan bira sokmaya çalışan taraftarın hazin öyküsünü izliyoruz efenim.
Depoyu Fulleyen Sivrisinek 02:33
Depoyu Fulleyen Sivrisinek 532 izlenme - 7 yıl önce Emekçi sivrisinek kardeşimiz görevini layıkıyla yerine getiriyor. İzliyoruz.
Timsahın Ağzına Kafasını Sokan Göstericinin Sonu 00:45
Timsahın Ağzına Kafasını Sokan Göstericinin Sonu 633 izlenme - 8 yıl önce Tayland'da turistlere timsah gösterisi yapan adam, az kalsın canından oluyordu. Başkent Bangkok' da ki bir timsah eğitim merkezinde gösteri yapan adam, timsahın açık olan ağzına kafasını soktu. Timsah, izleyicilerin panik dolu çığlıkları arasında adamın kafasını ısırarak sağa sola savurdu. Timsah daha sonra ağzını açarak havuza kaçarken, adamın kafa derisinde yırtılmalar oluştu. (AA)
Arabadan Büyük Koltuğu Arabaya Sığdırmaya Çalışmak 03:24
Arabadan Büyük Koltuğu Arabaya Sığdırmaya Çalışmak 614 izlenme - 8 yıl önce Olmayacağını bile bile zorlamak bu olsa gerek, evet zorlayarak sığdırılmış görünüyor ama yolda düşmediğini kimse bana garanti edemez.
David Beckham - 50 Metreden 3 Topu Çöp Kovasına Sokmak 01:08
David Beckham - 50 Metreden 3 Topu Çöp Kovasına Sokmak 679 izlenme - 7 yıl önce Çin'de takım elbise ile penaltı atarken düşüp karizmayı fena halde çizdiren beckham reyiz bu hareketlerle imajı kurtarma çabasında galiba.
Cezaevine Cep Telefonu ve Testere Sokmak İsteyen Kedi 00:46
Cezaevine Cep Telefonu ve Testere Sokmak İsteyen Kedi 548 izlenme - 7 yıl önce Brezilya'da üzerine bantla yapıştırılmış cep telefonu, matkap, küçük testere ve bazı malzemelerle cezaevine giren kedi yakalandı.
İnşallah Maşallah - Bir Vali' nin İmtihanı 00:39
İnşallah Maşallah - Bir Vali' nin İmtihanı 418 izlenme - 8 yıl önce Bitlis Valisi yaptığı konuşmayla mevki ve makamların gelip geçici olduğunu anlatmaya çalışırken bir anda araya giren vatandaşın sesi valide beklenmedik mimiklere yutkunmalara sebep olacaktır.
Türk Yapımı The Dark Knight Rises (Batman) 03:17
Türk Yapımı The Dark Knight Rises (Batman) 795 izlenme - 8 yıl önce The Dark Knight Rises Batman filminin yerli olanaklarla çekilmiş, aslına aratmayan hatta bazı noktalarda aşan alternatif videosunu izleyeceksiniz. Bundan sonraki Batman filmi de Türkiye'de çekilecekmiş.
Yılanın İnine Çomak Sokmak 01:49
Yılanın İnine Çomak Sokmak 403 izlenme - 7 yıl önce Yılanların öbek öbek toplandığı çiftleşme partisine çomak sokan abi, yılanların özel hayatına müdahale ettiğinizde ne olacağını göstermiş.
Arılara Fısıldayan Türk 04:37
Arılara Fısıldayan Türk 278 izlenme - 8 yıl önce Arıları kızdırmasına rağmen ilginç bir şekilde birşey yapmıyorlar. Ne sebeple iğnelerini batırmadıklarını merak ettim. Arılardan anlayan varsa bizi aydınlatsın
Yeşilçam'ın En Küçük Psikopatı 01:47
Yeşilçam'ın En Küçük Psikopatı 372 izlenme - 7 yıl önce Gelmiş geçmiş en iyi film açılış sahnesi olmaya aday bir kesit. Olayların 3x hızda geliştiği bir dünyada yaşayan küçük Kemal(Müslüm Gürses), çekirdek aile düşmanı kravatlı psikopat düşmanından öcünü almak için evini basar. İzliyoruz.
Fair Play Nedir Bilmeyen Arılar 01:10
Fair Play Nedir Bilmeyen Arılar 372 izlenme - 8 yıl önce İtalya'da oynanan 3. lig maçında sahayı istila eden arılar izleyici, görevli ve oyunculara ecel terleri döktürdü. Saha ve tribünlerin neredeyse her yanını istila eden arılar maçın durmasına futbolcu ve hakemlerin saha ortasında adeta mahsur kalmasına neden oldu. Hakemin formasındaki renk galiba arıları ona çekti.