Hoşgeldiniz!

sondaj

sondaj çalışması 1 00:54
sondaj çalışması 1 14.203 izlenme - 12 yıl önce daha geniş bilgiler için bize wwwtimsmakinacom dan ulaşabilirsiniz
Ağaç Dalı ile Su Bulan Karamanlı Gurbetçi 01:06
Ağaç Dalı ile Su Bulan Karamanlı Gurbetçi 675 izlenme - 8 ay önce Hollanda'nın Amsterdam şehrinde yaşayan Karaman Başkışlalı gurbetçi hemşehrimiz ağaç dalı ile su buluyor.
satılık sondaj makinası  rıfat usta 08:08
satılık sondaj makinası rıfat usta 4.341 izlenme - 11 yıl önce fiyatı 50.000 2004.2005 damperli fort cargo ile takas olur.tel-05346113423
Sondaj 03:34
Sondaj 5.252 izlenme - 12 yıl önce 300 mt tam çıkışı manevra anından görüntüler oyuncular: kameraman=musa çakır sondör= sabahattin geyik direkman=polat beyhan florman=emin kurnaz florman=yalçın akşit florman=murat yüksel florman okan demir
Doğu Akdeniz'de Krizin Merkezi Fatih Sondaj Gemisi 19:53
Doğu Akdeniz'de Krizin Merkezi Fatih Sondaj Gemisi 1.139 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'den ve dünyadan haberleri paylaştığı youtube kanalında Cüneyt Özdemir, bu sefer Türkiye'nin Doğu Akdenizdeki sondaj gemisinden izleyicilerine sesleniyor.
Kulağından Sondajla Yarım Kilo Kir Çıkarılan Kadın 03:17
Kulağından Sondajla Yarım Kilo Kir Çıkarılan Kadın 1.286 izlenme - 5 yıl önce kulağına sondaj yapılan hanım kızımız yandan bakınca genç bir kıza benziyor , kiÅŸisel fikrim güzeldir, en azından yandan bakınca güzel bir kız izlenimi veriyor.Göz çevresinde ki yaÄŸlara da bakılırsa çekik gözlü asyalı olması muhtemel.
sondaj çalışması 1 00:54
sondaj çalışması 1 2.625 izlenme - 12 yıl önce bize ulaşmak için wwwtimsmakinacom adlı sitemizi ziyatret edebilirsiniz
Hidrolik Sondaj Makınası 03:00
Hidrolik Sondaj Makınası 928 izlenme - 9 yıl önce Hidrolik Sondaj Makınası
Kafasına Vurulan Muhabirin Siniri 00:26
Kafasına Vurulan Muhabirin Siniri 438 izlenme - 6 yıl önce hırçın ve bir o kadar da dalavereci muhabirimiz bu kez de oyunda çıkar karşımıza.Kafası patlama pahasına.İyi bir montaj olmuş sanırım.
İnka El Tipi Karot Makinesi - İnka El Tipi Sondaj  El Sondajı El Karotu El Karot 00:30
İnka El Tipi Karot Makinesi - İnka El Tipi Sondaj El Sondajı El Karotu El Karot 377 izlenme - 6 yıl önce inka el tipi karot makineleri ,5-10-15-20 metre derinliklerde mermer,maden,traverten,andezit,krom,quartz,bazalt,granit vb zeminlerde el ile sondaj ve karot uygulama makineleri www.in-ka.com.tr www.elsondaji.com www.elsondaj.com
Marmara'da Petrol Aramak (1975) 08:46
Marmara'da Petrol Aramak (1975) 190 izlenme - 2 yıl önce 1975 yılında Marmara Denizi'nde yapılan petrol arama çalışmaları. Araştırma şirketi yetkilisi Oyman Sayer'in yapılan çalışmalar hakkındaki röportajı.
Dünyanın En Gamsız Adamı - Ölmeyi Bırak Şimdi Amerika Diyorum 01:25
Dünyanın En Gamsız Adamı - Ölmeyi Bırak Şimdi Amerika Diyorum 228 izlenme - 7 yıl önce Bolu'da sıcak su çıkartmak için yapılan sondaj çalışmalarında, sıcak su yerine gaz çıkması köylüleri panige sürükler. Gazın kokusunun rahatsız edici düzeyde olması yetkililerin olay yerine erişmesine neden olur. Böyle bir tedirgin ortamda dayının olaya sigarayla yaklaşması, o civarda bulunan vatandaşların ve kameraların dikkatini çeker.
Kaza Olduğunda İşçiler Madende 15-20 Gün Kalabilir - Soma Holding 03:05
Kaza Olduğunda İşçiler Madende 15-20 Gün Kalabilir - Soma Holding 210 izlenme - 7 yıl önce Soma'da yaşanan felaket öncesi Soma Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gürkan'ın Enerji TV'ye Soma'daki maden ile ilgili açıklamalarda bulunduğu ve kaza durumunda işçilerin madende 15-20 gün kalabileceklerini söylediği ortaya çıktı.
Vatandaşın Sondaj Çalışması (Sümük İçerir) 00:10
Vatandaşın Sondaj Çalışması (Sümük İçerir) 127 izlenme - 7 yıl önce Vatandaşımızın halkın ortasında burnuna yapmış olduğu sondaj çalışması ibretlik bir olaya vesile olmuştur. Kayseri'de reklam filmi çekimi sırasında bu görüntüyle karşılaştık.Yarıldık.
94 Yaşındaki  Sabri Dedenin Gençlerle Güreşi 04:54
94 Yaşındaki Sabri Dedenin Gençlerle Güreşi 172 izlenme - 7 yıl önce 94 yaşında olmasına rağmen çalışkanlığıyla gençlere taş çıkartan Sabri Yaşın, sağlığını bal, süt, yoğurt ve çalışmaya borçlu olduğunu söyledi. Uzun yaşamanın sırlarını anlatan asırlık sondaj ustası, gençlere uzun yaşamak için sigara alkol ve kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını tavsiye etti. Asra merdiven dayayan Yaşın'ın kuvveti o kadar yerinde ki, gençlerle güreşmekten de çekinmiyor. İhtiyar delikanlı gençleri tuttuğu gibi fırlatıyor. 94 yaşına girdiğini ifade eden Sabri Yaşın, “Ben sondaj ustasıyım. Hayatım boyunca toprağın altından nur gibi sular çıkardım. İnsanlar temiz su içsin diye mesleğime devam etmekteyim. Bu zamana kadar 25 çırak yetiştirdim. Yetiştirdiğim çıraklardan dördü Bursa ve Çanakkale civarının en tanınmış sondaj ustalarıdır” dedi. Türkiye’de yaşayan 15-25 yaş arası gençlerin hepsinin torunları olduğunu aktaran Yaşın, “Gençleri çok seviyorum. Bulunduğumuz ortamlar gençleri zehirliyor, buna çok üzülüyorum. Bir Türk çocuğu 10 düşmanı 1 yumrukla yere yıkmış. Şimdiki gençlerin bir düşmanı bile yıkmaya gücü yok. Bunun sebebi sigara ve kötü alışkanlıklar. Zararlı alışkanlıklardan uzak dursunlar. Ben 94 yaşındayım. Bunca senenin ne zaman geçtiğini anlamadım. Soframdan bal, süt ve yoğurdu eksik etmiyorum. Özellikle yoğurdu çok seviyorum. İki günde bir 2 kilo süt alıp, balla karıştırarak içerim. Her gün hareket ederim” şeklinde konuştu. Bu zamana kadar emekli olmayı hiç düşünmediği söyleyen Yaşın, “Emekliliği hiç düşünmedim. Sağlığım yerinde. Müşterilerim çok” dedi.