Hoşgeldiniz!

sosyal deney

Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 00:37
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 67.745 izlenme - 6 yıl önce Sevgilisi Burak'a: "Bi dakka Burak sen dur" diyerek onu Umutcan'la aldatıp sonra Burak'la kaldığı yerden devam eden kızı izliyoruz. İzlerken bu kadının anne olacağı aklıma geldikçe kusma reflekslerim uyandı.
12 Yaşındaki Gelin Çocuk New Yorkluları Kızdırdı 04:27
12 Yaşındaki Gelin Çocuk New Yorkluları Kızdırdı 41.929 izlenme - 5 yıl önce 65 yaşındaki adamın 12 yaşındaki kızla evlenmek istemesi New Yorkluları çileden çıkardı. New York'un en işlek yerlerinden olan Times Meydanı'nda yapılan bir sosyal deney sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Coby Persin isimli YouTube kullanıcısı hazırladığı yeni sosyal deneyle İngilizlerin çocuk evliliklerini tepkisini ölçtü. Gelinlik içindeki 12 yaşındaki kız çocuğunun 65 yaşındaki bir adamla evliliklerini görenler hayretler içinde kaldı. Çoğu kişinin olaya müdahale ederek yaşlı adamın 12 yaşındaki kız çocuğuyla evlenmesine mani oldu. Video, 'Her gün 33 bin kız çocuk yaşta evleniyor. Bu kız çocuklarının eğitim hakkı, fırsat fırsat eşitliği hakkı ve çocuklukları çalınıyor.' notuyla bitiyor.
Türkiye'de İnsanların Ellerinden Sigarayı Alıp Yere Atmak 03:28
Türkiye'de İnsanların Ellerinden Sigarayı Alıp Yere Atmak 22.907 izlenme - 5 yıl önce Bir genç sokakta sigara içen insanlara gidip ,ateşinizi alabilir miyim dedikten sonra ,yanan sigarayla kendi sigarasını yakıp yere atıyor.İşte sonrasındaki tepkiler
Sigarasını Yakmak İçin Yardım İsteyen 10 Yaşındaki Çocuğa İnsanların Tepkileri 04:28
Sigarasını Yakmak İçin Yardım İsteyen 10 Yaşındaki Çocuğa İnsanların Tepkileri 20.949 izlenme - 6 yıl önce Sigarasını yakmak isteyen küçük bir çocuğa insanlar nasıl tepki verir sorusunun cevabını almak için kaydedilen görüntülerin sonunda sigara içen insanın ileride nasıl bir sağlık problemi ile karşılaşacağının çarpıcı kanıtı gözler önüne serildi.
Sokaktan Geçen Kızları Neymar Olduğunu Öne Sürerek Öpen Adam 02:23
Sokaktan Geçen Kızları Neymar Olduğunu Öne Sürerek Öpen Adam 20.824 izlenme - 6 yıl önce Barry Bee hazırladığı başka bir öpüşme şakası ile karşımızda. Barcelona'nın dünyaca ünlü futbolcusu Neymar olduğunu söyleyen Ruben, sokaktan geçen kızları öpmek istiyor.
Hristiyanlara Kur'an Diye İncil'den Pasajlar Okumak (Sosyal Deney) 03:13
Hristiyanlara Kur'an Diye İncil'den Pasajlar Okumak (Sosyal Deney) 18.890 izlenme - 6 yıl önce Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da ilginç bir Kur'an deneyi yapan iki programcı, bir İncil satın alıp kapağını da “Kuran-ı Kerim” yazan kapakla değiştirdi. Sonrasında ise Amsterdam sokaklarında turlayıp, önlerine çıkan Hollandalılara, İncil’den bölümler okumaya başladı. Kur'an-ı Kerim'den bölümler dinlediklerini zanneden Hollandalılar, okunan bölümler için çok sert eleştirilerde bulundu.
New York Sokaklarında Hayat Kadını Testi 01:03
New York Sokaklarında Hayat Kadını Testi 10.670 izlenme - 3 yıl önce New York'ta sokaklarda bir hayat kadının yürüş yaparken en fazla ne kadar sürede birileri tarafından irtibata geçileceği ile ilgili deney yapan ekip.
Suriyeli Aileyi Dışarı Atmak İsteyen Adama Vatandaşların Tepkisi 10:45
Suriyeli Aileyi Dışarı Atmak İsteyen Adama Vatandaşların Tepkisi 20.263 izlenme - 6 yıl önce Bulunduğu mekanda Suriyeli Aileyi dışarı atmak isteyen adam vatandaşların tepkisi böyle görüntülendi...
Bakü`de Açık Kıyafetlerle Yürümek 07:52
Bakü`de Açık Kıyafetlerle Yürümek 10.570 izlenme - 4 yıl önce İki genç kadın Bakü`de açık kıyafetlerle yürüyerek insanların, özellikle erkeklerin nasıl tepki verdiğine dikkat çekmek için sosyal deney yaptı. İşte Bakü`lü insanların tepkisi. İyi seyirler.
Dubai'de Cüzdan Düşürürseniz Ne Olur? (Sosyal Deney) 02:12
Dubai'de Cüzdan Düşürürseniz Ne Olur? (Sosyal Deney) 18.434 izlenme - 6 yıl önce Altının para gibi aktığı yer Dubai'de cüzdan düşürülmesi durumunda ne olacağı sosyal deneyciler tarafından merak edilip kayda alınmış. 45 kere yere düşürülen cüzdan her seferinde geri gelmiş.
Evlenmeden Önce Kaç Kişiyle Birlikte Oldunuz? 02:25
Evlenmeden Önce Kaç Kişiyle Birlikte Oldunuz? 16.252 izlenme - 6 yıl önce Evli çiftler biraraya getirilerek evlenmeden önce kaç kişiyle birlikte oldunuz? sorusu ile karşı karşıya kalıyor.
Arabayı Gören Hatunun Birden Tava Gelmesi 02:23
Arabayı Gören Hatunun Birden Tava Gelmesi 10.346 izlenme - 5 yıl önce Kadınların gözünü boyamanın en etkili maddelerden biride araba,görüntüde yabancı youtuber hatunu paket yapmak için üç türlü arabayla geldi.Kadın en son arabaya tav oldu .
Suriye'ye Geri Dön! Burada Yerin Yok! 06:00
Suriye'ye Geri Dön! Burada Yerin Yok! 19.538 izlenme - 5 yıl önce Suriyeli vatandaşlara, Türkiye'de "ülkene dön" diyen birisine nasıl tepki veriliyor izliyoruz. Bu video Çay house ekibi tarafından hazırlanmıştır. Kendilerine şu adresten ulaşabilirsiniz: Çay House: https://www.facebook.com/housecay
Çin'de Bir Türk'e Sosyal Deney Yapılırsa 04:52
Çin'de Bir Türk'e Sosyal Deney Yapılırsa 7.843 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bir televizyon programında yapılan sosyal deney duygusal anlara sahne oldu. Restorandan atılmak istenen evsize, orada bulunan Türk müşteri sahip çıktı, garsonla tartıştı.
Sigaralı Sosyal Deney Videosunda En İlgili Kişiye Denk Gelmek! 02:39
Sigaralı Sosyal Deney Videosunda En İlgili Kişiye Denk Gelmek! 3.247 izlenme - 2 yıl önce çocuğun yetişkinlerden sigarasını yakmak için ateş istemesi ile ilgili olarak bir sosyal deney videosu çekmişler, kimi sigarasını yakıp, sigara bile isterken, kimi de kızmış ama en sonda sigaradan ötürü boğazı delinen bir hastaya denk gelmişler. yalan, essah bilinmez ama mesaj umarım gitmesi gereken yer gider.
Çıplak Kör Kız - Kamera Şakası 01:55
Çıplak Kör Kız - Kamera Şakası 20.514 izlenme - 6 yıl önce Kör zenci kız, yanlışla erkek odasına girip üryan vaziyette soyunuyor, geziyor, erkeklerin aklı yerinden oynuyot,bir fatmagül olmasa da çok eğleneceğinize eminimi iyi seyirler
Sivas Belediyesi'nden Havası Sert İnsanı Mert Deneyi 14:14
Sivas Belediyesi'nden Havası Sert İnsanı Mert Deneyi 7.253 izlenme - 3 yıl önce Sivas Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan sosyal deneyle Sivas halkının yardımseverliği gözler önüne serildi.
90'ları Yaşatmak 05:07
90'ları Yaşatmak 10.217 izlenme - 5 yıl önce Sosyal Deney,şaka,komik ve ilginç videolarıyla herkesi kendine sevdiren ekib bu sefer halka 90'ları yaşatıp tepkilerini ölçüyolar
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 01:11
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 9.271 izlenme - 6 yıl önce Eğer kızsanız ve bir kız kardeşe sahipseniz çok şanslısınız. Erkek kardeşe sahip olmanın da illaki çok fazla iyi yönleri vardır ancak bir kız kadar değildir. Kıskançlıklar, tripler bir kenara kadın olmanın ve seni anlayıp destek verebilecek birisine sahip olmanın rahatlığı hiç bir şeyde yoktur...
Dondurma Yalayan Kadına Parayla ilişki Teklif Etmek 01:42
Dondurma Yalayan Kadına Parayla ilişki Teklif Etmek 14.498 izlenme - 6 yıl önce Kurmacada olabilir ama sosyal deney yapan adam yolda ansızın karşısına çıkan ve kendisini otele, seks yapmaya davet eden adamı "beni fahişe mi sandın?" diye tersleyerek yoluna devam ederken adamın sırasıyla 50, 200 ve 2000 euroluk tekliflerinin üzerine önce duraksıyor, sonra kabul ediyor, adam tüm olanların kurmacadan ibaret olduğunu söyleyip kendisini eleştirince öfkelenerek elindeki dondurmayı adamın suratına çalıyor.
Yüze Ayak Bastırtmak - Sosyal Deney - Köln 04:23
Yüze Ayak Bastırtmak - Sosyal Deney - Köln 12.278 izlenme - 6 yıl önce İşsizlikte çığır açan Almanlar değişik bir sosyal deney yapmışlar. Sokaktan rastgele seçilen kızlar ayaklarını yerde yatan insanın yüzüne koydurtmuş.
Moskova'da Türk Bayrağıyla Dolaşmak! 04:08
Moskova'da Türk Bayrağıyla Dolaşmak! 12.100 izlenme - 5 yıl önce
Sürprizli El Tutma Deneyi - Sosyal Deneyi 04:45
Sürprizli El Tutma Deneyi - Sosyal Deneyi 8.300 izlenme - 4 yıl önce Sosyal Deney ekibi gene iş başında,ekip bu sefer halka elimde ne var sorusunu yönelterek sonrasında güzel bir sürpiz yaparak güzel bir deney yapıyorlar
Garsonlara 500 Lira Bahşiş Vermek 10:10
Garsonlara 500 Lira Bahşiş Vermek 2.653 izlenme - 1 yıl önce Önce garsonları gereksiz isteklerle gıcık ederek tepkilerini ölçmüşler ve sonrasında 500 lira bahşiş vermişler.
Cinsellik Olmadan Sevgili Olur Musun ? 10:30
Cinsellik Olmadan Sevgili Olur Musun ? 5.801 izlenme - 3 yıl önce Bugün insanların yanına gidip '' CİNSELLİK OLMADAN SEVGİLİ OLUR MUSUN ? '' diye sordum çok eğlenceli cevaplar aldık. Veee çok güzel bir video oldu..
Urfa'da Suriyeli Esnaflara Sosyal Deney Yapmak 06:59
Urfa'da Suriyeli Esnaflara Sosyal Deney Yapmak 5.226 izlenme - 3 yıl önce Adminler video yüklenmedi: https://www.youtube.com/watch?v=GMmGndaJG64 Suriye'den Türkiye'ye gelip Şanlıurfa'de dükkan açan suriyeli esnaflara 'açım' diye sosyal deney yapılmış. Eskiden onlar gelip 'açım' yazardı, artık biz yazacağız gibi. Ülkemizin belirli kesimlerini ele geçirmiş durumdalar. Kendi ülkemizin vatandaşı iş bulamazken, 5 milyon kişiyi ülkeye alıp, vatandaşlık verip bu hale gelmemizde emeği geçen herkese selam olsun. Adminler video yüklenmedi: https://www.youtube.com/watch?v=GMmGndaJG64
Absürd Adres Sormak - Sosyal Deney 06:56
Absürd Adres Sormak - Sosyal Deney 5.367 izlenme - 3 yıl önce Ünlü sosyal deney ekibi yeni videosunda insanlara her zaman yapılan adres sorma eylemini biraz absürdleştirerek sorup tepkilerini ölçecek
Kızlara Benimle Üçlü Yaparmısın Diye Sormak 08:12
Kızlara Benimle Üçlü Yaparmısın Diye Sormak 4.944 izlenme - 3 yıl önce Çılgın Alman youtuber'dan gene çılgın bir sosyal deney,bu kez güzel gördüğü kızlara benimle üçlü yaparmısın diye sordu.Bir yerde çuvallıcak ama nerde görücez
Almancı Babaya Eşcinselim Şakası Yapıp Dayak Yemek 06:08
Almancı Babaya Eşcinselim Şakası Yapıp Dayak Yemek 13.082 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medyada yayınlanan bir video Alman LGBTİ dünyasını kızdırdı. Mert Matan isimli, Almanya’da yaşayan bir Türk’ün yayınladığı videoda, genç birey babasına sözde eşcinsel olduğunu açıklıyor. Açıklaması üzerinde babasından ağır küfürler işitip, şiddet gören genç, videonun sonunda babasına şaka yaptığını söylüyor. Videonun yayınlanması üzerine Alman LGBTİ aktivistleri Mert Matan isimli YouTube kullanıcısı ve ailesine karşı bir kampanya başlatırken, Mert Matan yine YouTube kanalı üzerinden, videonun tamamen kurmaca olduğuyla ilgili bir video yayınladı. Video iki hafta içerisinde 2 milyonu aşan bir izlenme sayısına ulaşırken, Alman basını ve sosyal medyasında Mert Matan ve ailesine tepkiler çığ gibi büyüyor. Video Mert Matan kanalından alınmıştır.