Hoşgeldiniz!

sosyal deney

Sokaktan Geçen Kızları Neymar Olduğunu Öne Sürerek Öpen Adam 02:23
Sokaktan Geçen Kızları Neymar Olduğunu Öne Sürerek Öpen Adam 32.488 izlenme - 9 yıl önce Barry Bee hazırladığı başka bir öpüşme şakası ile karşımızda. Barcelona'nın dünyaca ünlü futbolcusu Neymar olduğunu söyleyen Ruben, sokaktan geçen kızları öpmek istiyor.
Dubai'de Cüzdan Düşürürseniz Ne Olur? (Sosyal Deney) 02:12
Dubai'de Cüzdan Düşürürseniz Ne Olur? (Sosyal Deney) 18.461 izlenme - 9 yıl önce Altının para gibi aktığı yer Dubai'de cüzdan düşürülmesi durumunda ne olacağı sosyal deneyciler tarafından merak edilip kayda alınmış. 45 kere yere düşürülen cüzdan her seferinde geri gelmiş.
New York Sokaklarında Hayat Kadını Testi 01:03
New York Sokaklarında Hayat Kadını Testi 11.841 izlenme - 6 yıl önce New York'ta sokaklarda bir hayat kadının yürüş yaparken en fazla ne kadar sürede birileri tarafından irtibata geçileceği ile ilgili deney yapan ekip.
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 01:11
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 9.777 izlenme - 9 yıl önce Eğer kızsanız ve bir kız kardeşe sahipseniz çok şanslısınız. Erkek kardeşe sahip olmanın da illaki çok fazla iyi yönleri vardır ancak bir kız kadar değildir. Kıskançlıklar, tripler bir kenara kadın olmanın ve seni anlayıp destek verebilecek birisine sahip olmanın rahatlığı hiç bir şeyde yoktur...
Sevgilinin Yanında Para Karşılığı Öpüşmek 02:38
Sevgilinin Yanında Para Karşılığı Öpüşmek 5.833 izlenme - 5 yıl önce sosyal bir deney para karşılığı öpüşürmüsünüz ? devamı videoda iyi seyirler.
Bir Günlüğüne Popo Büyütmek - Sosyal Deney 01:46
Bir Günlüğüne Popo Büyütmek - Sosyal Deney 5.630 izlenme - 7 yıl önce İlginç ve eğlenceli videoları ile tanınan Buzzfeed ekibi seçtiği gönüllülere bir günlüğüne popoyu büyük gösteren çamaşırlar giydiriyor ve insan içine çıkartarak sosyal deney gerçekleştiriyor. Popo olarak tabir ettiğimiz yer, pelvis bölgesinin arka tarafında yer alan kısımdır. Kıç veya kaba et olarak da adlandırılır. Müzik: Big Apple Jam
Rus Kızlarını Etkiliyen Azerbaycanlı 03:27
Rus Kızlarını Etkiliyen Azerbaycanlı 5.372 izlenme - 6 yıl önce Görüntüde Rusya'da buluanan bir Azerbeycan'lı Rus kızlara bir hareket yapıp sonrasında hunharca öpüyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Seksi İnşaat İşçisi Kızlar (Sosyal Deney) 02:39
Seksi İnşaat İşçisi Kızlar (Sosyal Deney) 6.895 izlenme - 10 yıl önce İnşaat şantiyesinde seksi işçi kızlara çevreden geçenlerin tepkisi ne olur?
Buenos Aires'te Eşcinsel Çift Deneyi  (Sosyal Deney) 06:25
Buenos Aires'te Eşcinsel Çift Deneyi (Sosyal Deney) 2.121 izlenme - 5 yıl önce Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te sosyal bir deney yapılıyor. Eşcinsel bir çift, sokakta, durakta, metroda uzun uzun öpüşüyor.
Vücut Boyasıyla Sokağa Çıkan Kadın 01:49
Vücut Boyasıyla Sokağa Çıkan Kadın 3.205 izlenme - 7 yıl önce Vücut boyası ile sokağa çıkma deneylerine devam eden Dailymail bu defa 24 yaşındaki model Crystal Eastman'i denek olarak kullandı.
Sosyal Deney Olarak Kız Arkadaşı Para Karşılığı Kiralamak! 02:59
Sosyal Deney Olarak Kız Arkadaşı Para Karşılığı Kiralamak! 2.656 izlenme - 9 yıl önce Çiftin yanına giderek çocuğa kız arkadaşı ile bir gece beraber olabilmesi için ne kadar vermesi gerektiğini soran adam bin doları uzattıktan sonra kabul etmemeleri üzerine miktarı artırıyor. Miktarın arttığını gören çift ise fikirlerini değiştiriyorlar.
Evinize Suriyeli Alır mısınız? (Sosyal Deney) 11:54
Evinize Suriyeli Alır mısınız? (Sosyal Deney) 2.102 izlenme - 5 yıl önce Sokakta uygulanan sosyal deneyde vatandaşlara evinize Suriyeli mülteci gelirse evinizi açar mısınız sorusu sorulmuş. Bakalım vatandaşlar durumu nasıl karşılamış.
Sokakta Çırılçıplak Gezdi 01:07
Sokakta Çırılçıplak Gezdi 2.757 izlenme - 9 yıl önce Sosyal bir deney için vücudunu tişört varmış gibi boyatan genç kadın, sokaklarda çıplak bir halde salına salına gezdi.
Kasiyerlere iPhone 11 Pro Yere Düşürme Deneyi Yapmak 04:40
Kasiyerlere iPhone 11 Pro Yere Düşürme Deneyi Yapmak 2.051 izlenme - 5 yıl önce Amerikalı parayı bol bulan YouTuber arabaya servis yapılan restaurantlarda telefonla ödeme yapacağını söyleyip ödemeyi yaparken telefonu yere düşürerek kasiyerlerin verdiği tepkileri test etmiş. Gerçi o kasiyerin 1 aylık maaşı olan telefon bizde 5,5 aylık maaş ile anca alınabiliyor.
Kaldırıma Çizilen Sek Sek Oyununa İnsanların Tepkisi 02:31
Kaldırıma Çizilen Sek Sek Oyununa İnsanların Tepkisi 1.044 izlenme - 4 yıl önce Çocukluğumuzun eğlenceli oyunu bu sefer sosyal deney için bir kaldırıma çizilmiş. Kaldırımda sek sek oyununu gören insanların çoğu hemen oyuna katılmış.
Çin'de Bir Türk'e Sosyal Deney Yapmak 04:53
Çin'de Bir Türk'e Sosyal Deney Yapmak 846 izlenme - 3 yıl önce Çin'de pizzacıda yemek yiyen Murat Telek isimli Türk vatandaşı, sosyal deney sırasında müdür tarafından restorandan kovulan evsiz vatandaşa gösterdiği şefkatle herkesin takdirini kazandı.
İzmir'de İçki Parası İçin Yapılan Sosyal Deney 02:20
İzmir'de İçki Parası İçin Yapılan Sosyal Deney 1.724 izlenme - 7 yıl önce İzmir’de yapılan bir sosyal deneyde “Alkol almam gerekiyor, para lazım lütfen yardım edin” pankartı açan genç büyük ilgi görmüş ve gerekli parayı kısa sürede toplamış.
Corona Virüse Yakalanan Biri Adres Sorarsa (Sosyal Deney) 03:13
Corona Virüse Yakalanan Biri Adres Sorarsa (Sosyal Deney) 673 izlenme - 4 yıl önce Düzce’de amatör tiyatro sanatçısı insanların duyarlılığını görmek için maske takmayan vatandaşlara, Benim corona virüs testim pozitif çıktı, hastaneye nasıl gidebilirim demiş. İnsanların kendisine tepkisini ve önlemlerini merak etmiş.
İnsanlara Gizlice Para Dağıtarak Mutlu Etmek 05:06
İnsanlara Gizlice Para Dağıtarak Mutlu Etmek 556 izlenme - 4 yıl önce YouTuber Emirhan Özhan ve İbrahim Yılmaz, insanlara habersiz bir şekilde para vererek onları mutlu ettiler. İşte o güzel insanlar...
Tanımadığınız Biri Yürüyen Merdivende Elinize Dokunursa Ne Yaparsınız? 03:24
Tanımadığınız Biri Yürüyen Merdivende Elinize Dokunursa Ne Yaparsınız? 1.483 izlenme - 8 yıl önce Fransa'da yapılan sosyal deneyde yürüyen merdivende giden insanlara hiç tanımadıkları biri eline dokunuyor. Ve insanların verdikleri reaksiyonlar gizli kameralarca kaydediliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadınlardan Orgazm Anındaki Yüz İfadelerini Yapmalarını İstemek 03:58
Kadınlardan Orgazm Anındaki Yüz İfadelerini Yapmalarını İstemek 1.123 izlenme - 7 yıl önce Sokağa çıkan Simple Sexy Stupid ekibi karşısına çıkan kadınlardan orgazm anındaki yüz ifadelerini yapmalarını istemiş. Birbirinden ilginç ve eğlenceli yüz ifadeleri kameraya böyle yansımış.
Tuhaf Davranarak Bir Erkek Kız Tavlayabilir mi? 03:59
Tuhaf Davranarak Bir Erkek Kız Tavlayabilir mi? 1.346 izlenme - 9 yıl önce Sosyal deney içeren videoda tuhaf hareketler sergileyerek kız tavlanır mı sorusunun cevabı aranıyor.
Tanımadığı Kadınlara İltifat Eden Gencin Aldığı Tepkiler 00:41
Tanımadığı Kadınlara İltifat Eden Gencin Aldığı Tepkiler 273 izlenme - 4 yıl önce Sosyal deney tarzında bir video çekmek isteyen genç , markette alışveriş yapan kadınlara kıyafetlerinin çok güzel olduğunu söyleyip tepkilerini merak etmiş.
Anneye Evde Sosyal Deney Yapmak 00:28
Anneye Evde Sosyal Deney Yapmak 320 izlenme - 4 yıl önce Annesinin çamaşır yıkama hazırlığını fark eden eleman , cebine para koyduğu eşofmanı annesine vermiş. Parayı fark eden anne , paraları cebe indirirken eleman olayın sosyal deney olduğunu söylemiş.
Sonu Dayım İle Biten 3 Tane Sözcük Söyler misiniz ? - Röportaj 01:28
Sonu Dayım İle Biten 3 Tane Sözcük Söyler misiniz ? - Röportaj 410 izlenme - 6 yıl önce Sokaktaki vatandaşlara "Sonu dayım ile biten 3 tane sözcük söyler misiniz ? " diye sorulmuş. Birbirinden ilginç cevaplar kameraya böyle yansımış.
Erzurum'da Ramazan'da Yemek Yenilecek Yer Sorarsanız Ne Olur? 05:44
Erzurum'da Ramazan'da Yemek Yenilecek Yer Sorarsanız Ne Olur? 271 izlenme - 8 yıl önce Erzurum'da Ramazan'da yemek yiyecek yer soran adama verilen tepkiler. Kameraya yansıyan dadaş diyarından ilginç görüntüler sizlerle...
Zombi Olsaydın İlk kimi Isırırdın ? 01:50
Zombi Olsaydın İlk kimi Isırırdın ? 242 izlenme - 6 yıl önce Sokaktaki vatandaşa "Zombi Olsaydın İlk kimi Isırırdın ?" diye sorulmuş. Birbirinden ilginç ve eğlenceli görüntüler kameraya böyle yansımış.
Şırdan Görünce Aklınıza ilk Gelen Şey Nedir ? 02:51
Şırdan Görünce Aklınıza ilk Gelen Şey Nedir ? 216 izlenme - 6 yıl önce Sokaktaki vatandaşa "Şırdan Görünce Aklınıza ilk Gelen Şey Nedir ?" diye sorulmuş. Birbirinden ilginç ve eğlenceli cevaplar kameraya böyle yansımış.
Vücut Boyama Sanatıyla Noel Kıyafeti Giyip Dolaşan Model 06:33
Vücut Boyama Sanatıyla Noel Kıyafeti Giyip Dolaşan Model 202 izlenme - 7 yıl önce Sanatçı Jen Seidel'in son çalışması model Lili Jasmin'e Noel kıyafeti giydirmiş. New York sokaklarına çıkan Lili eğlenceli anlar yaşarken insanların ilgisini de çekmeyi başarmış.