Hoşgeldiniz!

sosyal deney

Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 00:37
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 70.096 izlenme - 8 yıl önce Sevgilisi Burak'a: "Bi dakka Burak sen dur" diyerek onu Umutcan'la aldatıp sonra Burak'la kaldığı yerden devam eden kızı izliyoruz. İzlerken bu kadının anne olacağı aklıma geldikçe kusma reflekslerim uyandı.
12 Yaşındaki Gelin Çocuk New Yorkluları Kızdırdı 04:27
12 Yaşındaki Gelin Çocuk New Yorkluları Kızdırdı 42.414 izlenme - 7 yıl önce 65 yaşındaki adamın 12 yaşındaki kızla evlenmek istemesi New Yorkluları çileden çıkardı. New York'un en işlek yerlerinden olan Times Meydanı'nda yapılan bir sosyal deney sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Coby Persin isimli YouTube kullanıcısı hazırladığı yeni sosyal deneyle İngilizlerin çocuk evliliklerini tepkisini ölçtü. Gelinlik içindeki 12 yaşındaki kız çocuğunun 65 yaşındaki bir adamla evliliklerini görenler hayretler içinde kaldı. Çoğu kişinin olaya müdahale ederek yaşlı adamın 12 yaşındaki kız çocuğuyla evlenmesine mani oldu. Video, 'Her gün 33 bin kız çocuk yaşta evleniyor. Bu kız çocuklarının eğitim hakkı, fırsat fırsat eşitliği hakkı ve çocuklukları çalınıyor.' notuyla bitiyor.
Sokaktan Geçen Kızları Neymar Olduğunu Öne Sürerek Öpen Adam 02:23
Sokaktan Geçen Kızları Neymar Olduğunu Öne Sürerek Öpen Adam 28.732 izlenme - 8 yıl önce Barry Bee hazırladığı başka bir öpüşme şakası ile karşımızda. Barcelona'nın dünyaca ünlü futbolcusu Neymar olduğunu söyleyen Ruben, sokaktan geçen kızları öpmek istiyor.
Türkiye'de İnsanların Ellerinden Sigarayı Alıp Yere Atmak 03:28
Türkiye'de İnsanların Ellerinden Sigarayı Alıp Yere Atmak 22.924 izlenme - 7 yıl önce Bir genç sokakta sigara içen insanlara gidip ,ateşinizi alabilir miyim dedikten sonra ,yanan sigarayla kendi sigarasını yakıp yere atıyor.İşte sonrasındaki tepkiler
Hristiyanlara Kur'an Diye İncil'den Pasajlar Okumak (Sosyal Deney) 03:13
Hristiyanlara Kur'an Diye İncil'den Pasajlar Okumak (Sosyal Deney) 18.943 izlenme - 7 yıl önce Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da ilginç bir Kur'an deneyi yapan iki programcı, bir İncil satın alıp kapağını da “Kuran-ı Kerim” yazan kapakla değiştirdi. Sonrasında ise Amsterdam sokaklarında turlayıp, önlerine çıkan Hollandalılara, İncil’den bölümler okumaya başladı. Kur'an-ı Kerim'den bölümler dinlediklerini zanneden Hollandalılar, okunan bölümler için çok sert eleştirilerde bulundu.
Dubai'de Cüzdan Düşürürseniz Ne Olur? (Sosyal Deney) 02:12
Dubai'de Cüzdan Düşürürseniz Ne Olur? (Sosyal Deney) 18.452 izlenme - 8 yıl önce Altının para gibi aktığı yer Dubai'de cüzdan düşürülmesi durumunda ne olacağı sosyal deneyciler tarafından merak edilip kayda alınmış. 45 kere yere düşürülen cüzdan her seferinde geri gelmiş.
New York Sokaklarında Hayat Kadını Testi 01:03
New York Sokaklarında Hayat Kadını Testi 11.462 izlenme - 5 yıl önce New York'ta sokaklarda bir hayat kadının yürüş yaparken en fazla ne kadar sürede birileri tarafından irtibata geçileceği ile ilgili deney yapan ekip.
Bakü`de Açık Kıyafetlerle Yürümek 07:52
Bakü`de Açık Kıyafetlerle Yürümek 10.584 izlenme - 6 yıl önce İki genç kadın Bakü`de açık kıyafetlerle yürüyerek insanların, özellikle erkeklerin nasıl tepki verdiğine dikkat çekmek için sosyal deney yaptı. İşte Bakü`lü insanların tepkisi. İyi seyirler.
Suriye'ye Geri Dön! Burada Yerin Yok! 06:00
Suriye'ye Geri Dön! Burada Yerin Yok! 19.574 izlenme - 7 yıl önce Suriyeli vatandaşlara, Türkiye'de "ülkene dön" diyen birisine nasıl tepki veriliyor izliyoruz. Bu video Çay house ekibi tarafından hazırlanmıştır. Kendilerine şu adresten ulaşabilirsiniz: Çay House: https://www.facebook.com/housecay
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 01:11
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 9.636 izlenme - 8 yıl önce Eğer kızsanız ve bir kız kardeşe sahipseniz çok şanslısınız. Erkek kardeşe sahip olmanın da illaki çok fazla iyi yönleri vardır ancak bir kız kadar değildir. Kıskançlıklar, tripler bir kenara kadın olmanın ve seni anlayıp destek verebilecek birisine sahip olmanın rahatlığı hiç bir şeyde yoktur...
Dondurma Yalayan Kadına Parayla ilişki Teklif Etmek 01:42
Dondurma Yalayan Kadına Parayla ilişki Teklif Etmek 14.629 izlenme - 8 yıl önce Kurmacada olabilir ama sosyal deney yapan adam yolda ansızın karşısına çıkan ve kendisini otele, seks yapmaya davet eden adamı "beni fahişe mi sandın?" diye tersleyerek yoluna devam ederken adamın sırasıyla 50, 200 ve 2000 euroluk tekliflerinin üzerine önce duraksıyor, sonra kabul ediyor, adam tüm olanların kurmacadan ibaret olduğunu söyleyip kendisini eleştirince öfkelenerek elindeki dondurmayı adamın suratına çalıyor.
Çin'de Bir Türk'e Sosyal Deney Yapılırsa 04:52
Çin'de Bir Türk'e Sosyal Deney Yapılırsa 7.900 izlenme - 5 yıl önce Çin'de bir televizyon programında yapılan sosyal deney duygusal anlara sahne oldu. Restorandan atılmak istenen evsize, orada bulunan Türk müşteri sahip çıktı, garsonla tartıştı.
Moskova'da Türk Bayrağıyla Dolaşmak! 04:08
Moskova'da Türk Bayrağıyla Dolaşmak! 12.105 izlenme - 7 yıl önce
Sivas Belediyesi'nden Havası Sert İnsanı Mert Deneyi 14:14
Sivas Belediyesi'nden Havası Sert İnsanı Mert Deneyi 7.267 izlenme - 5 yıl önce Sivas Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan sosyal deneyle Sivas halkının yardımseverliği gözler önüne serildi.
Almancı Babaya Eşcinselim Şakası Yapıp Dayak Yemek 06:08
Almancı Babaya Eşcinselim Şakası Yapıp Dayak Yemek 13.172 izlenme - 7 yıl önce Sosyal medyada yayınlanan bir video Alman LGBTİ dünyasını kızdırdı. Mert Matan isimli, Almanya’da yaşayan bir Türk’ün yayınladığı videoda, genç birey babasına sözde eşcinsel olduğunu açıklıyor. Açıklaması üzerinde babasından ağır küfürler işitip, şiddet gören genç, videonun sonunda babasına şaka yaptığını söylüyor. Videonun yayınlanması üzerine Alman LGBTİ aktivistleri Mert Matan isimli YouTube kullanıcısı ve ailesine karşı bir kampanya başlatırken, Mert Matan yine YouTube kanalı üzerinden, videonun tamamen kurmaca olduğuyla ilgili bir video yayınladı. Video iki hafta içerisinde 2 milyonu aşan bir izlenme sayısına ulaşırken, Alman basını ve sosyal medyasında Mert Matan ve ailesine tepkiler çığ gibi büyüyor. Video Mert Matan kanalından alınmıştır.
Cinsellik Olmadan Sevgili Olur Musun ? 10:30
Cinsellik Olmadan Sevgili Olur Musun ? 5.830 izlenme - 5 yıl önce Bugün insanların yanına gidip '' CİNSELLİK OLMADAN SEVGİLİ OLUR MUSUN ? '' diye sordum çok eğlenceli cevaplar aldık. Veee çok güzel bir video oldu..
Sigaralı Sosyal Deney Videosunda En İlgili Kişiye Denk Gelmek! 02:39
Sigaralı Sosyal Deney Videosunda En İlgili Kişiye Denk Gelmek! 3.258 izlenme - 4 yıl önce çocuğun yetişkinlerden sigarasını yakmak için ateş istemesi ile ilgili olarak bir sosyal deney videosu çekmişler, kimi sigarasını yakıp, sigara bile isterken, kimi de kızmış ama en sonda sigaradan ötürü boğazı delinen bir hastaya denk gelmişler. yalan, essah bilinmez ama mesaj umarım gitmesi gereken yer gider.
Taylan Kaya - Semtimin Güzel Kızı (Yeni) 02:44
Taylan Kaya - Semtimin Güzel Kızı (Yeni) 23.712 izlenme - 7 yıl önce Semtimin güzel kızı bestesini normal şekilde söyledim. Keyifli dinlemeler. BESTE SÖZLERİ WEB SİTEMDE : www.taylankaya.net AŞAĞIDAKİ HESAPLAR GERÇEK HESAPLARIMDIR. BUNLARIN DIŞINDA OLAN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM. Younow: http://www.younow.com/taylankaya1 İzlesene: http://www.izlesene.com/taylankayaofficial Twitter: http://twitter.com/tkayaofficial Web Site: http://www.taylankaya.net Facebook Profil: http://www.facebook.com/1taylankaya Facebook Profil 2 : http://www.facebook.com/2taylankaya Facebook Sayfa: http://www.facebook.com/taylankayabestehatti İnstagram : http://instagram.com/taylankayaofficial/
Absürd Adres Sormak - Sosyal Deney 06:56
Absürd Adres Sormak - Sosyal Deney 5.412 izlenme - 5 yıl önce Ünlü sosyal deney ekibi yeni videosunda insanlara her zaman yapılan adres sorma eylemini biraz absürdleştirerek sorup tepkilerini ölçecek
Urfa'da Suriyeli Esnaflara Sosyal Deney Yapmak 06:59
Urfa'da Suriyeli Esnaflara Sosyal Deney Yapmak 5.249 izlenme - 5 yıl önce Adminler video yüklenmedi: https://www.youtube.com/watch?v=GMmGndaJG64 Suriye'den Türkiye'ye gelip Şanlıurfa'de dükkan açan suriyeli esnaflara 'açım' diye sosyal deney yapılmış. Eskiden onlar gelip 'açım' yazardı, artık biz yazacağız gibi. Ülkemizin belirli kesimlerini ele geçirmiş durumdalar. Kendi ülkemizin vatandaşı iş bulamazken, 5 milyon kişiyi ülkeye alıp, vatandaşlık verip bu hale gelmemizde emeği geçen herkese selam olsun. Adminler video yüklenmedi: https://www.youtube.com/watch?v=GMmGndaJG64
Kızlara Benimle Üçlü Yaparmısın Diye Sormak 08:12
Kızlara Benimle Üçlü Yaparmısın Diye Sormak 5.160 izlenme - 5 yıl önce Çılgın Alman youtuber'dan gene çılgın bir sosyal deney,bu kez güzel gördüğü kızlara benimle üçlü yaparmısın diye sordu.Bir yerde çuvallıcak ama nerde görücez
Toplum İçindeki Tacizin Çifte Standartı 03:05
Toplum İçindeki Tacizin Çifte Standartı 9.408 izlenme - 7 yıl önce Evet arkadaşlar gün doğmuyor ki yeni bir sosyal deney daha çıkmasın. Alışveriş merkezindeki büyük ihtimalle fake olan ama toplumun kanayan yarası olan bir soruna parmak basmak istemişler. Sadece ülkemizde değil diğer ülkelerde de artan taciz ve tecavüz olaylarından sonra toplumun diken üstünde olduğu ve çifte standart diyebileceğimiz bir tavrı izliyoruz.
Cristiano Ronaldo'nun Hayranlarıyla İmtihanı 04:11
Cristiano Ronaldo'nun Hayranlarıyla İmtihanı 5.436 izlenme - 6 yıl önce Aslında sıkı bir Messi'ciyim ama bu Ronaldo denen kavruk oğlanı gün geçtikçe sevmeye başladım. CR7 bi deneme yapmak için sıradan bir cafeye gitmiş ve bir bardak çay içmeyi denemiş. Sonuç tabi ki hüsran.
İncil Diyerek Kur'an Okumak 10:02
İncil Diyerek Kur'an Okumak 5.748 izlenme - 7 yıl önce Kur'an diye İncil okuyan arkadaşlar gibi, bu arkadaşlar da tam tersini burada uygulamışlar. Verilen cevap ve tepkileri izliyoruz.
Sosyal Deney Yaparken Öğretim Görevlisine Denk Gelmek 00:55
Sosyal Deney Yaparken Öğretim Görevlisine Denk Gelmek 6.944 izlenme - 6 yıl önce Hanım kızımız sosyal deney yapmak isterken üniversitenin öğretim görevlisine denk geliyor ve sonrasında gerçekleşen diyalogu izliyoruz.
Tanımadığı İnsanların Yanına Kıvrılmak 03:30
Tanımadığı İnsanların Yanına Kıvrılmak 12.180 izlenme - 8 yıl önce Ablamız şaka ekibinden ki videonun başında bunu da anlatmaktalar ben neden söylüyorsam tekrar, her neyse oracıkta oturanların yanına gidip kıvrılıyor, amaç reytinggg.