Hoşgeldiniz!

sosyal medya

Cemal Abinin Dönüşü 00:10
Cemal Abinin Dönüşü 1.516.358 izlenme - 2 yıl önce Gerçek sese dönüş. Dikkat şiddet ve gerilim içerir. Cemal abiye selam olsun.
Bayanların Yeni Akımı - Scooby Doo Papa Challenge 02:22
Bayanların Yeni Akımı - Scooby Doo Papa Challenge 9.971 izlenme - 2 gün önce Sosyal medya kullanıcılarının bir akım oluşturmayı ve peşinden gitmeyi çok sevdiğini hepimiz biliyoruz. Sosyal medyanın bayanları peşinden sürüklediği yeni akım ise Scooby Doo Papa Challenge efendim.
Üç Harfliyi Çıkartıp Beş Harfliyi Sokmanın Derdine Düşen Hoca 01:50
Üç Harfliyi Çıkartıp Beş Harfliyi Sokmanın Derdine Düşen Hoca 11.995 izlenme - 3 gün önce Yine bir cinci hoca iş başında. İçine giren cinin çıkması ümidi ile hocaya giden kadın hocanın sevişmevari hareketlerinden kurtulamamış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Adanalıların Karla İmtihanı 00:20
Adanalıların Karla İmtihanı 45.771 izlenme - 4 hafta önce Adana’da yaklaşık 10 dakika süren fındık büyüklüğündeki dolu yağışı hayatı olumsuz etkilerken, caddeler kar yağmışçasına beyaza bürünmüş tabi ki Adana halkı bundan fazlasıyla etkilenmiş.
Polise Selektör Yapan Polo 01:04
Polise Selektör Yapan Polo 16.250 izlenme - 1 hafta önce Ankara trafiğinde araçlara makas atarak ilerleyen polo sahibi sürücü önüne çıkan audi marka araca selektör yapmış ve ağzının payını almış.
Ajdar'ı Arap Kılığında Trollemek 03:00
Ajdar'ı Arap Kılığında Trollemek 60.668 izlenme - 2 ay önce Hiper starımız Ajdar'ı arap kılığındaki eleman görüntülü arayarak bir güzel kafaya almış hatta nane nane şarkısını bile söyletmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Şahin K. Düğüne Gelirse Ne Olur? 00:18
Şahin K. Düğüne Gelirse Ne Olur? 1.486.226 izlenme - 4 yıl önce Şahin abimiz bu sefer de düğüne davetlidir ama kendisi damat' tan hızlı çıkıp ondan önce işi bitirmeye kalkması, aslında ağlama yine beraberiz demesi ve şefkatle sarılarak babacan tavırları kisvesi altında düğünden sonra benimsin bebeğim imajı verdiren görüntüler..
Köksal Baba'dan Cardozo'ya Seri Yumruklar 00:15
Köksal Baba'dan Cardozo'ya Seri Yumruklar 937.072 izlenme - 2 yıl önce Biliyorsunuz ki ünlü kabadayı köksal baba Trabzonsporlu Trabzonsporun aldığı olumsuz sonuçlardan dolayıda tesislere ziyarete gitmek istemiş ve özel şoförüylede gitmiş Cardozo-Sefa Yılmaz-Alper Uludağ üçlüsü Babayı karşılamak için kapıya çıkmış fakat hiç bekledikleri gibi bir tepkiyle karşılaşmamışlar pata küte dalmış hepsine köksal baba.
Canlı Yayında Fena Yakalanan Tatlı Spiker 00:16
Canlı Yayında Fena Yakalanan Tatlı Spiker 5.773 izlenme - 3 gün önce Avustralya'da yayın yapan ABC News 24 kanalından spor haberlerini sunan kadın spiker, canlı yayın esnasında tırnaklarını törpülerken yakalanınca bir an şoka uğramış gibi çok tatli bir ifadeyle tepki veriyor ve durumu bozuntuya vermemek için anonsuna devam ediyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Canlı Yayında Yere Çakılan Vatan Tv Sunucusu 00:25
Canlı Yayında Yere Çakılan Vatan Tv Sunucusu 31.745 izlenme - 1 ay önce Vatan Tv kanalında program yapan Gelincik lakaplı Müge Altun canlı yayın esnasında gelen mesajları okurken bir anda kendini yerde bulmuş.
Çakmak Toptancısının Patlayan Çakmaklarla İmtihanı 00:24
Çakmak Toptancısının Patlayan Çakmaklarla İmtihanı 5.048 izlenme - 5 gün önce Akhisar'da çakmak toptancısı olduğu öğrenilen transitte çakmakların patlamasıyla seyir halinde devam etmesi görüntülendi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Canlı Yayında Basenlerini Gösteren Türk Kızı 00:30
Canlı Yayında Basenlerini Gösteren Türk Kızı 38.876 izlenme - 2 ay önce Twitch yayınlarından tanıdığınız EvonMoss canlı yayında basenlerin nerede olduğunu gösteriyor
Sefa Kındır'ın Yeşil Uzaylı Dansı Akımına Son Noktayı Koyması 00:59
Sefa Kındır'ın Yeşil Uzaylı Dansı Akımına Son Noktayı Koyması 7.282 izlenme - 1 hafta önce Amaçsızca dans eden yeşil uzaylıyı taklit etmek bu aralar internetin modası. Kendine akım yaratma konusunda zorlanmayan sosyal medya kullanıcıları bir uzaylı dansını taklit ederek eğlencenin dibine vuruyorlar. Fenomen Sefa Kındır ise bu duruma son noktayı koymuş.
Korktun Mu? (Jandarma Versiyonu) 00:13
Korktun Mu? (Jandarma Versiyonu) 58.106 izlenme - 3 ay önce Sosyal medyada son günlerin fenomen kişisi Simge Barankoğlu isimli bir kadın. Kendisi "Yılan, korktun mu? Örümcek korktun mu? Voooooov korktun mu?" şeklinde değişik bir replikle fenomen oldu gitti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Uçakta Twerk Yapan Youtuber 10:58
Uçakta Twerk Yapan Youtuber 38.947 izlenme - 2 ay önce Uzun süredir anlattığı anı videoları ile popüler olan Duru Önver geçenlerde çıktığı bir uçak yolculuğunda yaşadığı anıları paylaşmış.
Benzin Pompası İle İlişkiye Giren Kadın 00:15
Benzin Pompası İle İlişkiye Giren Kadın 13.177 izlenme - 4 hafta önce Benzin istasyonuna yakıt almak için gelenleri ilginç bir sürpriz bekliyor. Zenci bir kadın artık nasıl bir yoklukta ise benzin pompası ile ilişki yaşıyor.
Teknede Çırılçıplak Dans Ederken Denize Düşen Adam 00:16
Teknede Çırılçıplak Dans Ederken Denize Düşen Adam 22.283 izlenme - 2 ay önce Teknede düzenlenen çılgın partide alkolü fazla kaçıran adam üzerindeki her şeyi çıkarmış ve dans etmeye başlamış ancak dengesini kaybedince denize düşmüş.
Eşekle Konuşan Adam 00:31
Eşekle Konuşan Adam 2.633 izlenme - 3 gün önce Eşekle adeta konuşan adamı görünce şoke olacaksınız. Çıkardığı seslerle eşek birden coşuyor ve o da karşılık veriyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Öpüşen Çifte İçi Giden Barmen 00:09
Öpüşen Çifte İçi Giden Barmen 18.438 izlenme - 1 ay önce Eğlence mekanında aşka gelen çift bar sandalyesinde öpüşmeye başlamış. Ancak bunu gören barmen kedinin ciğere baktığı gibi bakmış.
Arkadaşlık Uygulaması Reklamındaki Kız - Efe Aydal 01:21
Arkadaşlık Uygulaması Reklamındaki Kız - Efe Aydal 6.163 izlenme - 1 hafta önce Evvet Efe Aydal dan muthis bir video daha. Reklam icinde reklam icinde reklam Müzik: "Fretless" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License creativecommons.org/licenses/by/3.0/
Deniz Akkaya'nın Seni Biz Yarattık Yorumuna Cevabı 02:12
Deniz Akkaya'nın Seni Biz Yarattık Yorumuna Cevabı 8.007 izlenme - 3 hafta önce Eski model Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından paylaştığı makyaj fotoğrafına yapılan "Seni biz yarattık" şeklindeki yorumlara "Ben 20 senedir it gibi çalışıyorum" karşılığını verdi.
Koca İstiyorum Gel Beni Al 00:15
Koca İstiyorum Gel Beni Al 458.665 izlenme - 4 yıl önce Koca İstiyorum Gel Beni Al
Şeyma Subaşı'yı Kızının Uyarması - Çok Ses Yapıyorsunuz Anne 00:15
Şeyma Subaşı'yı Kızının Uyarması - Çok Ses Yapıyorsunuz Anne 58.496 izlenme - 6 ay önce Sosyal medyayı en sık kullanan ünlülerin başında gelen Acun Ilıcalı'nın müstakbel eşi Şeyma Subaşı arkadaşlarıyla birlikte ufak çaplı parti vermiş. Kızı sesten rahatsız olunca annesini "Çok Ses Yapıyorsunuz Anne" deyip uyarmış.
GTA 5 Oynarken Twerk Yapmak 02:16
GTA 5 Oynarken Twerk Yapmak 467.774 izlenme - 4 yıl önce Gta 5 oynarken bir yandan da twerk yapan, ara ara coşan bu genç bayanı izliyoruz. Göbeğinin altındaki dövmede bir hayli dikkat çekici.
İbrahim Tatlıses'in Oğlu İdo'nun Dansı, Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu  00:15
İbrahim Tatlıses'in Oğlu İdo'nun Dansı, Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu 6.905 izlenme - 3 hafta önce Müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen İdo Tatlıses, konserinde sergilediği dans performansıyla sosyal medyada adından söz ettirmeyi başardı.
Çatlak Şanzelin En Sevdiği Şarkıya Verdiği Tekpi 01:00
Çatlak Şanzelin En Sevdiği Şarkıya Verdiği Tekpi 3.995 izlenme - 1 hafta önce Vatan tv'nin psikopat bebeği Catlak Şanzel'in sevdiği şarkıya verdiği tepkiyi ben de çok kullanıyorum açıkçası.
Didem Ceran Vajinasını Beyazlatıyor 00:14
Didem Ceran Vajinasını Beyazlatıyor 148.578 izlenme - 1 yıl önce Instagram hesabından paylaştığı bu postla bütün gündemi altüst eden Didem Ceran adlı kullanıcı sosyal medyayı epey güldürdü. Özellikle operasyonu yapan doktor Tamer beyin (Tamer Gültekin) takipçilerle merhabalaşması ayrı bir bomba oldu
Sosyal Medyayı Sesiyle Sallayan Mandalinacı! 00:28
Sosyal Medyayı Sesiyle Sallayan Mandalinacı! 41.982 izlenme - 4 ay önce Bursa'da 10 yıldır pazarcılık yapan Veysel Mutlu, tezgahın başında söylediği şarkı ve türküler ile sosyal medyada fenomen olmuş efendim.
Vermicem Diyen Kıza Dededen Cevap 00:19
Vermicem Diyen Kıza Dededen Cevap 389.692 izlenme - 4 yıl önce "Benim değil mi vermiycem" videosuyla çok konuşulan bu kıza bir dededen cevap gelmiş.
İnterneti Sallayan En Komik Video 09:53
İnterneti Sallayan En Komik Video 472.988 izlenme - 4 yıl önce İnterneti Sallayan En Komik 10 Video İzle hepinize sagolun dostlar :-)takıpcılere saygimi iletiyorum beni.twittterde:-) takip edenilirsiniz yeni videolardan haberdar olmak.icin fathcokun1 yazarsaniz cikar saygimla