Hoşgeldiniz!

sosyal medya

Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayının Yıllar Önceki Hali (2013) 00:10
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayının Yıllar Önceki Hali (2013) 37.923 izlenme - 1 hafta önce 2013 yılında tiyatro sanatçısı Özgür Özgülgün 9 yaşındaki oğlu Can ile Baba Oğul Çelebiler isimli belgeselde Üsküdar tanıtılırken bakın ekrana kim geliyor.
Merve Sanay Pizzacıya Kapıyı Çıplak Açtı 00:33
Merve Sanay Pizzacıya Kapıyı Çıplak Açtı 15.960 izlenme - 2 hafta önce Sosyal medya fenomeni Merve Sanay, evine gelen pizzacıya kapıyı çıplak açmış. Merve Sanay, o anları sosyal medya hesabından da paylaşmış.
Reynmen ile Enes Batur Barışması 00:55
Reynmen ile Enes Batur Barışması 6.379 izlenme - 2 gün önce Sosyal medya fenomenleri Reynmen (Yusuf Aktaş) İle Enes Batur birbirlerine imalı videolar göndererek sürekli bir sürtüşme içindeydi. Bir sosyal medya etkinliğinden bu iki barışmış.
Sokağa Çıkıp Fatih Portakal'a Cevap Veren Vatandaş 00:54
Sokağa Çıkıp Fatih Portakal'a Cevap Veren Vatandaş 5.722 izlenme - 2 gün önce Fatih Portakal'ın Paris'teki eylemleri örnek göstererek canlı yayından halkı sokağa davet etmiş. Bunun üzerine Muş'ta arkadaşları ile gece sokağa çıkan bir vatandaş, Fatih Protakal'a "Biz sokağa isyana değil, gezmeye çıktık" yanıtını vermiş.
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayı Takkeyi Çıkarırsa 00:13
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayı Takkeyi Çıkarırsa 187.106 izlenme - 6 ay önce Sokak röportajı sırasında insanların araya girmesi ile sinirlenerek "Bak vallahi 155'i ararım. Seni öldürürüm. Biz burada kürtaj yapiye" deyip tepkisini ortaya koyan hacı dayı takkeyi çıkarınca ortaya bu görüntü çıkmış.
Kendini Ambulans Sanan Adam 01:10
Kendini Ambulans Sanan Adam 18.213 izlenme - 3 hafta önce Hatay'da Ambulans Ali olarak tanınan Ali Bozoğlan'ın ağzıyla siren sesi çıkarması görenleri şaşırtıyor.
Enes Batur Özentisi Öğrencinin Okuldan Atılması 00:11
Enes Batur Özentisi Öğrencinin Okuldan Atılması 12.551 izlenme - 2 hafta önce Enes Batur'dan benim neyim eksik diyip saçlarını civciv sarısına boyatan öğrenci okuldan kapı dışarı ediliyor.
Köksal Baba'dan Cardozo'ya Seri Yumruklar 00:15
Köksal Baba'dan Cardozo'ya Seri Yumruklar 937.455 izlenme - 3 yıl önce Biliyorsunuz ki ünlü kabadayı köksal baba Trabzonsporlu Trabzonsporun aldığı olumsuz sonuçlardan dolayıda tesislere ziyarete gitmek istemiş ve özel şoförüylede gitmiş Cardozo-Sefa Yılmaz-Alper Uludağ üçlüsü Babayı karşılamak için kapıya çıkmış fakat hiç bekledikleri gibi bir tepkiyle karşılaşmamışlar pata küte dalmış hepsine köksal baba.
İstanbul Metroda Arkadaşının Eline Veren Dayı 01:11
İstanbul Metroda Arkadaşının Eline Veren Dayı 18.421 izlenme - 3 hafta önce İstanbul metroda çekilen görüntülerde iki dayı yanyana oturmuş biri diğerinin özel bölgesini tutmuş ve o şekilde yolculuklarına devam etmişler.
Naz Mila: Alıcam Dediysem Alıcam 01:13
Naz Mila: Alıcam Dediysem Alıcam 18.631 izlenme - 3 hafta önce Evlenme programlarında aşina olduğumuz yüz Naz Mila,interner ortamından yayınladığı videolarla dikkat çekmeye devam ediyor
Saçlı ve Kilolu Masterchef Murat ile Elma Nasıl Soyulur? 02:13
Saçlı ve Kilolu Masterchef Murat ile Elma Nasıl Soyulur? 25.019 izlenme - 1 ay önce Masterchef yarışmacılarından Murat yarışma boyunca yapmış olduğu muzip davranışlarından ötürü yarışmanın şefleri tarafından diskalifiye oldu. Yıllar önce paylaştığı bir video da ise elmanın nasıl soyulması gerektiğini gösteriyor hem de saçlı ve kilolu hali ile...
Aldatan Erkek Arkadaşını Tokat Manyağı Yapan Kız 00:51
Aldatan Erkek Arkadaşını Tokat Manyağı Yapan Kız 8.287 izlenme - 2 hafta önce Kendisini aldattığını öğrenen erkek arkadaşını, Sen kim köpek beni aldatıyorsun diyerek tokatlayan kızı izliyoruz.
Sesi İbrahim Tatlıses'e Benzeyen İnşaat İşçisi 02:14
Sesi İbrahim Tatlıses'e Benzeyen İnşaat İşçisi 18.358 izlenme - 1 ay önce Sesi İbrahim Tatlıses'e benzeyen inşaat işçisi söylediği türküyle sosyal medya paylaşım rekorları kırdı. Ünlü şarkıcı Haluk Levent, inşaat işçisine single yapacağını söyledi.
Buz Tutan Göle Çakılan Sarışın Hatun 00:07
Buz Tutan Göle Çakılan Sarışın Hatun 16.168 izlenme - 1 ay önce Göl kenarındaki iskeleden göle atlayan sarışın hatun bir şeyi hesaplamamış. Çünkü göl buz tutmuş ve hatun buzun üzerine çakılmış.
Düğünüm Var Benim Anlamıyon mu? 00:14
Düğünüm Var Benim Anlamıyon mu? 9.276 izlenme - 3 hafta önce Tik Tok uygulaması ile çekilen videolar son zamanlarda paylaşım rekorları kırıyor. Bu uygulamada oldukça kullanılan Düğünüm Var Benim Anlamıyon mu? diyen teyzenin orijinal videosu karşınızda....
Kendi Düğününe Gitmeyen Gelin (Gelin Evi) 01:55
Kendi Düğününe Gitmeyen Gelin (Gelin Evi) 42.255 izlenme - 3 ay önce Son dönemde ilginç gelin adayları Gelin Evi programında karşımıza çıkıyor şimdi de kendi düğününe katılmayan gelin şaşkınlık yaratmış.
Naz Mila, Cesur Paylaşımıyla Yürek Hoplattı 00:59
Naz Mila, Cesur Paylaşımıyla Yürek Hoplattı 52.287 izlenme - 4 ay önce Evlendirme programlarında boy gösteren fakat evlenmeyi başaramayan Azerbaycan'lı gelin adayı Naz Mila, son videosuyla takipçilerinin beğenisini kazandı.
Trump Gözünün Önündeki Makam Aracını Görmedi 01:48
Trump Gözünün Önündeki Makam Aracını Görmedi 19.044 izlenme - 2 ay önce Donald Trump uçağından indikten sonra merdivenlerin önünde bekleyen makam aracını görmemiş. Sağ tarafına doğru yürümeye başlayan Trump, yetkililerin uyarısı sonrası aracını fark etmiş.
Nabza Göre Şerbet Veren Esnaf ile Röportaj 01:56
Nabza Göre Şerbet Veren Esnaf ile Röportaj 26.405 izlenme - 2 ay önce Mehmet Benli'nin iki farklı kanala yaptığı iki farklı röportaj onu Türkiye'nin gündemine getirmişti. Balıkçı Müslüm, bakın Kanal D mikrofonuna ne demiş?
Küçük Hafızların Matematik ile İmtihanı 01:38
Küçük Hafızların Matematik ile İmtihanı 6.670 izlenme - 2 hafta önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın da yer aldığı İsmailağa Cemaati’nin televizyon kanalında küçük hafızlar arasında bir yarışma programı düzenlenmiş ve ortaya bu görüntüler çıkmış.
Master Şef Murat Canlı Yayında Kendini Kesiyor. 06:00
Master Şef Murat Canlı Yayında Kendini Kesiyor. 8.828 izlenme - 2 hafta önce Ne yapacağı hiç kestirilemeyen dengesiz herif murat, canlı yayında kendisini kesiyor burnunu siliyor öksürüyor tıksırıyor. Bu hızla giderse canlı yayında sıçıp sıvazlaıp batırıp bir kenara geçer,
Canlı Yayında Şarkıcıya Saldırmak - Flash Tv 01:16
Canlı Yayında Şarkıcıya Saldırmak - Flash Tv 43.238 izlenme - 4 ay önce Flas Tv programı Küstüm Show'da Ersoy Dinç, İbrahim Tatlıses'in Yıkılmışım Ben şarkısını değişik versiyonda okuduğu için bir fanatik tarafından saldırıya uğramış.
Kahvesi Beğenilmeyen Gelinin Fincanı Parçalaması (Gelin Evi) 02:48
Kahvesi Beğenilmeyen Gelinin Fincanı Parçalaması (Gelin Evi) 27.108 izlenme - 3 ay önce Yeni gelinlerin kapıştığı program olan gelin evinde yarışmacı gelin kahve yapmış ancak kahveye ufak bir eleştiri olunca ortalık karışmış.
Köksal Baba Kafe Açtı 02:47
Köksal Baba Kafe Açtı 7.966 izlenme - 3 hafta önce Sosyal medya fenomeni Köksal Baba lakaplı Köksal Bektaşoğlu ismini taşıyan kafe açtı. Renkli görüntülerin yaşandığı açılışta Richard' lakaplı Necati Kekeş ise açılışta "Köksal Baba" yine sinirlendirdi.
Banu Berberoğlu'nun Sevgilisi Mehmet Kanal Açtı 11:30
Banu Berberoğlu'nun Sevgilisi Mehmet Kanal Açtı 4.264 izlenme - 2 hafta önce Banu Berberoğlu ile çektikleri sıcak samimi, bazen donuk, bazen delişmen videolarla tanıdığımız Mehmet Kaya, bağımsızlığını kazandı. Bir gmail hesabı, bir kamera ve çekecek bir arkadaş bulup kendi youtube kanalını açtı. Vatana millete hayırlar getirsin.
Koca İstiyorum Gel Beni Al 00:15
Koca İstiyorum Gel Beni Al 459.846 izlenme - 5 yıl önce Koca İstiyorum Gel Beni Al
Terledim Terledim Ağlamadım (Okulun İlk Günü ) 00:43
Terledim Terledim Ağlamadım (Okulun İlk Günü ) 31.271 izlenme - 3 ay önce Okullar açıldı ve bazı çocuklar koşa koşa okula giderken bazıları hala uyum sağlama sürecinde. Bu ufaklıkta okila alışmakta zorluk çekenlerden.
Canlı Yayında Muhabiri Fırçalayan Dayı 00:19
Canlı Yayında Muhabiri Fırçalayan Dayı 12.789 izlenme - 1 ay önce TRT Haber ekibi Erzurum'da canlı yayın yapmak istemiş. Ancak mikrofon uzatılan dayı, muhabire git önce selam ver diye çıkışmış. Yayında ilginç anlar yaşanmış.
Rusların Memeye Bakmama Oyunu 01:48
Rusların Memeye Bakmama Oyunu 9.198 izlenme - 1 ay önce Adamların önünde kadınlar göğüs şov yapıyor adamlar bakmamaya çalışıyor. Bakalım başarabilecekler mi? Hatunlara bakılırsa bu iş gerçekten çok zor...
İl Erkanını Gülme Krizine Sokan Muhtar 00:45
İl Erkanını Gülme Krizine Sokan Muhtar 10.071 izlenme - 1 ay önce Mersin ilimizin Erdemli ilçesinde bir açılışta söz alan muhtar il erkanına minnettarlığını bildirirken eğlenceli anlar yaşanmasına neden olmuş.