Hoşgeldiniz!

Steven Seagal Videoları İzle

Sniper: Special Ops (2016) Fragman 02:17
Sniper: Special Ops (2016) Fragman 963 izlenme - 7 ay önce 2016 yapımı Sniper: Special Ops filminin fragmanı. Filmde Steven Seagal, Tim Abell ve Dale Dye oynuyor. Yönetmen Fred Olen Ray.
The Perfect Weapon (2016) Fragman 02:26
The Perfect Weapon (2016) Fragman 302 izlenme - 3 ay önce Oyuncular: Steven Seagal, Johnny Messner, Richard Tyson, Sasha Jackson ve Vernon Wells Yönetmen: Titus Paar
Steven Seagal - Fire Down Below ( Fight Scene) 06:46
Steven Seagal - Fire Down Below ( Fight Scene) 2.639 izlenme - 3 yıl önce Fire Down Below (1997) Steven Seagal
The Asian Connection (2016) Fragman 02:01
The Asian Connection (2016) Fragman 815 izlenme - 9 ay önce 2016 yapımı aksiyon macera filmi The Asian Connection'ın fragmanı. Filmde Steven Seagal ve Michael Jai White oynuyor, yönetmen Daniel Zirilli.
Absolution (2015) Fragman 01:36
Absolution (2015) Fragman 1.820 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı aksiyon filmi Absolution'a ait fragman. Filmde Steven Seagal ve Vinnie Jones başrolde oynuyor.
Code of Honor (2016) Fragman 01:59
Code of Honor (2016) Fragman 591 izlenme - 11 ay önce Tür: Aksiyon - macera Yönetmen: Michael Winnick Senaryo: Michael Winnick Oyuncular: Steven Seagal, Helena Mattsson, Craig Sheffer, Louis Mandylor, James Russo
End Of A Gun (2016) Fragman 02:03
End Of A Gun (2016) Fragman 287 izlenme - 6 ay önce 2016 yapımı End of a Gun filminin fragmanı. Yönetmen: Keoni Waxman Oyuncular: Steven Seagal, Jade Ewen, Florin Piersic Jr., Ovidiu Niculescu, Jonathan Rosenthal, Alexandre Nguyen, Claudiu Bleont
Contract To Kill (2016) Fragman 01:57
Contract To Kill (2016) Fragman 192 izlenme - 4 ay önce 2016 yapımı Contract to Kill filminin fragmanı. Filmde Steven Seagal ve Jemma Dallender başrolde oynuyor.
Above the Law - Dükkanda Dövüş (Steven Seagal) 01:11
Above the Law - Dükkanda Dövüş (Steven Seagal) 562 izlenme - 2 yıl önce Steven Seagal'in bütün dünyada ünlü olmasını sağlayan 1988 yapımı Above the Law filminden bir dövüş sahnesi. Filmde Chicago polis dedektifi Nico Toscani rolünde olan Steven Seagal kendisine saldıran 3 adamı tutuklamaya çalışırken mukavemetle karşılaşınca Aikido becerilerini kullanarak onları etkisiz hale getiriyor.
Steven Seagal vs Anderson Silva - Budweiser Reklamı 01:30
Steven Seagal vs Anderson Silva - Budweiser Reklamı 751 izlenme - 5 yıl önce Steven Seagal vs Anderson Silva - Budweiser Reklamı
Nico (Above The Law)  - Aikido Dojosu Sahnesi 02:01
Nico (Above The Law) - Aikido Dojosu Sahnesi 172 izlenme - 2 yıl önce Bu kısa videoda, Steven Seagal'ın bütün dünyada ünlü olmasını sağlayan Above the law filminin açılış sahnesinin dojo kısmı bulunmakta. Başlangıçtaki el çırpmanın japon Şinto inancıyla ilgili olduğu söyleniyor. Seagal, Aikido ile alakalı japonca bir seminer vermekte. Bu açıklama (İngilizce'den) aşağıdaki gibi tercüme edilebilir: Muarızınız tekme atmaya devam etse de fark etmez. Aiki'nin özü, bir olmaktır. Dolayısıyla saldırıya tekrar maruz kalsanız bile temelde hareket aynı olacaktır. Bir olun. Tekme atın, ön tekme. Bir kez daha. Tamam. Bir olun. Aynısı kesme vuruşu için de geçerli. Bana hamle yap. Gördünüz mü? Açı tamamen aynı. Daha sonra döndür ve tam bu noktada onu fırlat. Bu şekilde: Tamam mı? Devam edin lütfen. Son bölümde görülen çok sayıda hasma karşı mücadelenin adı ise Randori. Bu arada filmin kahramanı Nico'nun ingilizce söyledikleri şu şekilde çevrilebilir: 1969'da, bir arkadaşım tarafından Tokyo'daki amerikan elçiliğinin bir partisine davet edildim. Orada, daha sonra beni CIA'de görevlendiren ve çılgın, sarhoş bir adam olan Nelson Fox'u görmüştüm. O zamanlar 22 yaşındaydım. Gözlerim açılmak üzereydi.
Machete - Robert Rodriguez Abartması 00:17
Machete - Robert Rodriguez Abartması 97 izlenme - 2 yıl önce Güzide film insanı, Quentin Tarantino'nun kankası Robert Rodriguez'in yazdığı ve yönettiği ''Machete'' filminden absürt olduğu kadar aksiyonlu bir sahne izleyeceğiz. Filmin tamamı bu tarz çeşitli absürtlükler içerir. İzlemenizi tavsiye ederim.
Steven Seagal is back! Sniper: Special Ops - Official Trailer [Action 2016] HD 02:31
Steven Seagal is back! Sniper: Special Ops - Official Trailer [Action 2016] HD 29 izlenme - 10 ay önce Subscribe to our channel: http://goo.gl/8WxGeD Check out our Action Movie compilation: https://goo.gl/I4mGGy Steven Seagal stars in SNIPER: SPECIAL OPS. Watch the all new trailer for the upcoming action movie directed by Fred Olen Ray and also starring Rob Van Dam, Tim Abell, Dale Dye. Follow us on our Social Networks Facebook: http://on.fb.me/UFZaEu G+: http://goo.gl/Slx3tQ Twitter: http://twitter.com/#!/filmisnow Website: http://www.filmisnow.com Download the Movie Trailers APP (iOS): http://goo.gl/EyzIaF (Android): http://goo.gl/AOLpgm FilmIsNow your first stop for the latest new cinematic videos the moment they are released. Whether it is the latest studio trailer release, an evocative documentary, clips, TV spots, or other extra videos, the FilmIsNow team is dedicated to providing you with all the best new videos because just like you we are big movie fans.
Pink Martini ve Steven Seagal İstanbul'da | Röportaj 05:45
Pink Martini ve Steven Seagal İstanbul'da | Röportaj 89 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'a konser vermek için gelen dünyanın en sevilen gruplarından Pink Martini ve ünlü Hollywood yıldızı Steven Seagal 'Pazar Magazin'e çok özel röportaj verdi (20 Temmuz 2014)
Steven Seagal's Best Fight Scenes!- 06:38
Steven Seagal's Best Fight Scenes!-"Must Watch" 17 izlenme - 1 yıl önce "GIVEAWAY!!!" link: http://youtu.be/xKFgRNqwWyI?list=UUJeWIfgQrXSZc7CIe8yte9g "SUBSCRIBE" Please watch PART 2: http://youtu.be/igZBUvv8CEQ Thanks for watching! Also, watch : http://youtu.be/xYrUKORM1CU and I hope you like Steven Seagal. I do. Anyways, I took clips from his older movies and compiled them into this video. I hope you enjoy. "Please Subscribe!" I do more movie clip videos so stay tuned. Take Care and God Bless! Subscribe here & my new Fitness Channel @John YooFit. (on the search bar) Thank You. steven seagal