Hoşgeldiniz!

Süleyman Soylu Videoları İzle

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Bu Çipi Üreten Dünyanın Efendisi Olur 02:48
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Bu Çipi Üreten Dünyanın Efendisi Olur 5.442 izlenme - 4 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu “Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur” İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kemerburgaz Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Açılışı’na katıldı. Açılışta konuşma yapan Bakan Soylu, “Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur” ifadelerini kullandı. Kemerburgaz Üniversitesi 2016 - 2017 Akademik Yılı Açılışı'na İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İstanbul Valisi Vasip Şahin katıldı. Açılış töreninde içişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Demokrasi ve Milli İrade" dersini verdi. Bakan Soylu konuşmasında, "Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur" şeklinde konuştu. "Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur" Açılış töreninde konuşan Bakan Soylu, "Hep bize çelme atmaya çalışanlar, bunu anormal karşılamamak gerekir. Çünkü dünya bir rekabet halindedir. Kim güçlü olacaktır, kim iyi teknolojileri kullanacaktır. Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla yaklaşık 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur. Bunu 30 bin nüfuslu bir ülkede üretebilir, 3 milyonluk bir ülkede, 300 milyonluk bir ülkede üretebilir. Ama yeni dünyanın tanımının böyle olduğunu ve yeni dünyanın tanımının buradan hareketlendirileceğini, bu bilim yuvalarının gerek hukukun üstünlüğünde, gerek demokratikleşmede gerekse teknolojinin ve insan hayat standardının artmasında, gerekse de medeniyetlerin ve ülkelerin birbirlerini anlamada çok önemli olduğunu ifade etmek isterim" şeklinde konuştu. "Bütün bunlar hep bir copy-paste olarak önümüze getirilmeye çalışılmaktadır" " Okullarda bizi büyük ülkelerin 50 - 100 yıllık planlar yaptığını öğretirlerdi. Öğretmenlerimiz hep iç geçirirlerdi biz ne zaman böyle olacağız diye. Biz bugün 2023, 2053, 2071 ve daha ötesi planları ortaya koyabilen bir hale geldik" diyen Bakan Soylu," Bir sürü engellemelere rağmen. Sadece 15 Temmuz değil, Gezi olaylarında bu ülkenin içerisinde çıkarılmaya çalışılan münaferet dahil olmak üzere, 17-25 Aralık'ta gerçekleşenler, 6-7 Ekim'de yapılanlar dahil olmak üzere, bütün bunların hepsi aslında genç arkadaşlarımızın söylediği gibi hep bir copy-paste (kopyala-yapıştır) olarak önümüze getirilmeye çalışılmaktadır. Bunu görüyoruz. Buna karşı tedbirlerimizi; ortak akılla, gelişmişlik hedeflerimiz akamete uğratmadan, farklılıklarımızın bu coğrafyada en büyük gücümüz olduğunu, zenginliğimizden öte gücümüz olduğunu ve bu güçle beraber dünyaya anlatacaklarımız olduğunu ifade ederek gerçekleştirmeliyiz. Bizden beklenen budur" dedi.
Süleyman Soylu'dan Gülen'e Övgüler  01:01
Süleyman Soylu'dan Gülen'e Övgüler 2.641 izlenme - 5 ay önce Efkan Ala istafasından sonra yeni İçişleri Bakanı Süleyman Soylu oldu.Süleyman Soylu'nun geçmişini ait bir video çıktı.Görüntüde Süleyman Soylu Fethullahı Gülen'i övüyor.
Süleman Soylu: Neymiş Müsaade Etmeyeceklermiş Ya Herro Ya Merro  02:07
Süleman Soylu: Neymiş Müsaade Etmeyeceklermiş Ya Herro Ya Merro 1.515 izlenme - 4 ay önce İçişleri Bakan Süleyman Soylu, Valiler toplantısının açılışında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. TERÖRÜ BESLEYEN BELEDİYELER.. Belediyelerle ilgili yapılacak düzenlemeler hakkında konuşan Soylu, HDP'lilerin buna müsaade etmeyeceklerini söylemesine sert tepki gösterdi. MİLLETİN PARALARI TERÖRİSTLERE GİTMEYECEK Milletin paralarının dağdaki teröristlere gitmesine izin vermeyeceklerini söyleyen Bakan Süleyman Soylu, "Ya herro ya merro" diyerek belediyeler konusundaki kararlılığını ortaya koydu.
Süleyman Soylu - AKP'ye Gününü Göstereceğiz 01:29
Süleyman Soylu - AKP'ye Gününü Göstereceğiz 1.448 izlenme - 4 ay önce Bir zamanlar Demokrat Parti'nin Genel Başkanı olan Süleyman Soylu'nun zamanında AKP için söylediği cümlelere bakalım.
15 Temmuz Kalkışması İçin Önce ABD'yi Suçlayıp Sonra Çark Etmek 01:17
15 Temmuz Kalkışması İçin Önce ABD'yi Suçlayıp Sonra Çark Etmek 1.662 izlenme - 4 ay önce Kategori kısmına AKP işi diye bir bölümde eklemeli. Artık dost düşman ilan ettikleri kişilerin değişmesi çok kısa sürelere dönüştü. 15 Temmuzda ordu içindeki bir grubun darbe kalkışmasında önce ABD'yi suçlayıp feveran edip sonra ABD ile dostluk görüntüleri vermek..
Tek Bahçeli'ye Karşı Güleni Topyekün Müdafaa Eden AKP 02:43
Tek Bahçeli'ye Karşı Güleni Topyekün Müdafaa Eden AKP 2.067 izlenme - 4 ay önce Çok değil 4-5 sene kadar önce Bahçeli'nin Gülen hareketine yönelik bir TV kanalında söylediği faaliyetleri durdurulsun sözüne şuan bakanlık milletvekilliği yapan AK Partililerin tepkisini Hizmet hareletini müdafaalarını ve finalde en büyük tepkiyi koyan reisi izliyoruz.
Süleyman Soylu'dan HDP'ye tarihi ayar 04:33
Süleyman Soylu'dan HDP'ye tarihi ayar 271 izlenme - 1 ay önce TBMM Genel Kurulunda 2017 bütçe görüşmelerinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yaptığı konuşma paylaşım rekorları kırıyor. Genel Kurul'da HDP'li milletvekillerinin iddialarına cevap veren Soylu tarihi bir konuşma yaptı.
Süleyman Soylu Şehitlik ve Birlik Ayetini Okudu 00:39
Süleyman Soylu Şehitlik ve Birlik Ayetini Okudu 177 izlenme - 1 ay önce İstanbul Beşiktaş’ta şehit olan polislerin İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ndeki töreninde konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör örgütü PKK’ya sert sözler söyleyerek “Kuracağınızı iddia ettiğiniz ülke nerede? Dağlarda, mağaralarda hayvan gibi yaşamaktan öteye geçebildiniz mi? Geberip gittiğinizde arkanızdan ağlayacak, hayır duası edecek kimse var mı? Yarından tezi yok, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin güvenlik güçlerinin birinci öncelikli işi bunu yapanlardan intikam almaktır.” dedi.
Reina'nın Sahibi Mehmet Koçarslan'ın Sözlerini İçişleri Bakanı Soylu Doğruladı 01:45
Reina'nın Sahibi Mehmet Koçarslan'ın Sözlerini İçişleri Bakanı Soylu Doğruladı 46 izlenme - 3 hafta önce İstanbul Ortaköy'deki ünlü eğlence mekanı Reina'ya terör saldırısı düzenlendi. Saldırıda 39 kişi yaşamını yitirdi, 65 kişi de yaralandı. Saldırının hemen ardından konuşan Reina'nın sahibi Mehmet Koçarslan, "Amerikan istihbaratı bunun bilgisini vermişti. 1 hafta 10 gün süreyle buralarda deniz dahil güvenlik önlemleri alındı. Sonra ne oldu? Göz göre göre bu saldırı meydana geldi" dedi. Koçarslan'ın sözleri İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yanıt verdi. İstanbul'da saldırıya ilişkin yeni bir açıklama yapan Soylu şunları söyledi: "Gerek DEAŞ, PKK, DHKP-C; içinde bulunduğumuz durumda gerek yabancı servislerden gerekse de kendi istihbarat örgütlerimizden bu tip ihbarlar gelmektedir. Kimisi isme dayalıdır, kimisi bir çerçeve; şurada bir olay olacak. Arkadaşlarımız Türkiye'nin her yerinde önlem aldılar. Buna yönelik ihbarlar hep söz konusu olmuştur. Emniyet müdürümüz olay saatinden çok kısa bir süre önce bölgedeydi.
Süleyman Soylu'dan HDP'li Vekillere: Kandil'i Başınıza Yıkarız 04:30
Süleyman Soylu'dan HDP'li Vekillere: Kandil'i Başınıza Yıkarız 657 izlenme - 11 ay önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Plan ve Bütçe Komisyonunda açıklamalarda bulundu. Komisyonda bulunan HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan ve Soylu arasında tartışma yaşandı.
İçişleri Bakanı Soylu Hakkındaki Gensoru Önergesi 01:16
İçişleri Bakanı Soylu Hakkındaki Gensoru Önergesi 33 izlenme - 3 hafta önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "PKK örgütüymüş, TAK örgütüymüş, YPG'ymiş, 'Bu ülkeyi kan gölüne döndürüyorsunuz' diye bana vereceğiniz gensoruyu acaba Kandil'e hiç sormayı düşündünüz mü?" dedi.
Adnan Menderes 12:16
Adnan Menderes 7.114 izlenme - 9 yıl önce adnan menderes darbe öncesi halka son seslenişi. zaman onu ve diğer demokrasi şehitleri haklı çıkardı. onu sevende sevmeyende şunu çok iyi biliyor. ulu önder atatürk sonrası memlekete yapılan hizmetin % 80 i hala ona ait. bu rekoru kıran hala kimse yok..
Demirtaş'tan Süleyman Soylu'ya Çok Sert Ya Herro Ya Merro Yanıtı! 05:50
Demirtaş'tan Süleyman Soylu'ya Çok Sert Ya Herro Ya Merro Yanıtı! 128 izlenme - 4 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, Başbakan Yıldırım’ın “tıpış tıpış gelip ifade verecek” sözlerine, “Ne şekilde gideceğimiz Başbakan’ın işi değildir” yanıtı verdi. Demirtaş, Bakan Soylu’nun “ya herro ya merro” sözlerine ilişkin ise “Herro olmazsa merro olur, kendisi bilir” dedi. Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Merkez Yürütme Kurulu (MYK), toplantısı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Başbakan Binalı Yıldırım ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘nun partilerine dönük sözlerine yanıt verdi. Yıldırım’ın”Tıpış tıpış gelip ifadesini verecek” sözleri Demirtaş, bu sözleri sarf eden Başbakan’a şu cümlelerle yanıt verdi: “Hakkımızda 550’den fazla dosya var. Sadece benim hakkımda 102 dosya var. Mahkemeler tebligat yaparlar, bizim tutumumuz bellidir. Zorla getirme çıkartılarsa bunu uygulayıp, uygulamamak da kolluk gücünün takdirine bağlıdır. “Yetki mahkemenindir, Başbakan’ın değil. Her şeyden önce mahkemeye intikal etmiş bir konuda Başbakan’ın halen konuşuyor olması zaten mahkemelerin yargının bağımsızlığı kalmadığı, yargıda bir hukuk düzeninin kalmadığını en açık itirafıdır. “Tıpış tıpış mı gideriz başka şekilde mi gideriz bu Başbakan’ın işi değildir. Başbakan’ın görevi de değildir. Biz mevcut durumda dokunulmazlıkların kaldırılmasının zaten Anayasa’ya aykırı olduğunu her ortamda ifade ettik. “Bizim yargıya karşı saygımız sonsuzdur, ama bağımsız ve adil bir yargıya karşı son derece saygılı olacağımızı ifade ettik. Doğrudan savcıların ve yargıçların siyasetten emir aldığı bir düzende hiç kimsenin yargılama konusunda güvenliği yoktur. “Bizim de karşı karşıya olduğumuz durum budur. Biz her hâlükârda kendi bildiğimiz siyasi tutumu savunmaya devam edeceğiz. HDP, bu ülkenin barışı çok önemli bir partidir. Yargı eli ile HDP’yi tasfiye etmek doğru bir tutum değildir. Yıldırım’ın 6-7 Ekim Kobani eylemleri ilişkin sözleri “Orada 50’den fazla yurttaşımız katledildi, bunların 45 HDP’lidir. Başbakan efendi bunları unutuyor, unutturmaya çalışıyor. 45 HDP’li bizzat sizin talimatınızla katledildi. “Eğer dosya açılacaksa, ki ben bundan memnuniyet duyarım, o dönem kim emirleri vermiş, kimler bu insanları katletmiş adil bir yargılamayla ortaya çıkar. Sorumlusu da sizin desteklediğiniz kirli güçler olduğu bu vesileyle açığa çıkmış olur. Soylu’nun “Ya herro ya merro” sözleri “Darbe girişimi sonrası Türkiye önemli bir fırsat yakalamıştı. Bu iç barışın sağlanması fırsatıydı. Hükümet bunu değerlendirmek istemedi, tam tersine şovenizm dalgası yaratmak istedi ve bunun etrafında birlik beraberliği sağlamak hükümetin daha fazla hesabına geldi. “HDP’ye saldırının bu kadar yoğun olmasının nedeni budur. Türk ırkçılığını bize saldırtarak köpürtmek istiyorlar ve buradan oy devşirmek istiyorlar. Belediyelere kayyım meselesi de budur, dokunulmazlıkların kaldırılması meselesi de budur. Bize yönelik devam eden bu ithamların da nedeni budur. “Şimdi Başbakan bugün çok vahim bir hukuk dışı bir talimat veriyor valilere: ‘Hata yapmaktan korkmayın’ diyor. Hata yapmaktan korkmayın demek, hukukun dışına çıkabilirsiniz, insanları mağdur edebilirsiniz, rahat olun biz arkanızdayız anlamına geliyor. “Kendisi şu saatten sonra valilerin işleyeceği her suçun bizahati siyasi ve hukuki sorumlusudur. Başbakanın bu kanun dışı emrini uyacak olan valiler de bilsinler ki gün gelecek devran dönecek. “Bugün nasıl ki FÖTE’den, şundan bundan dolayı alınıyorsa yarın bir gün AKP’nin kanun dışı emrini suç taşıyan emrini uyguladığı için aynı valiler gün gelecek yargıya hesap vereceklerdir. Başbakanın ve İçişleri Bakanı’nın bu kanun dışı emrini uygulamak zorunda değilsiniz. “Biz kanunsuz her türlü uygulamaya karşı direneceğiz. Sivil direniş bir haktır. 15 Temmuz akşamı hatırlatırım. Size hakta bize değil mi? AKP mi sadece sokağa çağrı yaptığında insanlar çıkar. Bu ülkedeki her yurttaşın kanunsuzluğa ve faşizme karşı direnmesi haktır. Demokratik çerçevede yurttaşlarımızla birlikte bu hukuksuzluklara karşı direneceğiz. “Yeni atanan İçişleri Bakanı’na da şunu söylemek istiyorum; ‘Ya herro ya merrro’ iki seçeneklidir. Herro olmazsa merro olur, kendisi bilir.”
Asker Canlı Yayında Bayıldı 00:37
Asker Canlı Yayında Bayıldı 0 izlenme - 1 gün önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı astsubay ant içme töreninde fenalaşan asker tören sırasında bayıldı. O anlar İçişleri Bakanı Soylu konuşurken canlı yayına yansıdı...
Süleyman Soylu Yaralı Sayısını Açıkladı! 01:18
Süleyman Soylu Yaralı Sayısını Açıkladı! 46 izlenme - 1 ay önce İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena stadyumunun yakınlarında iki şiddetli patlama meydana geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, patlamayla ilgili yaptığı ilk açıklamada 20'ye yakın yaralının olduğu söyledi.
Süleyman Soylu'nun Cevap Veremediği Erdoğan Sorusu 00:54
Süleyman Soylu'nun Cevap Veremediği Erdoğan Sorusu 697 izlenme - 1 yıl önce Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 2008 yılında, DP Genel Başkanı olduğu dönemde, Erdoğan'a söylediği sözler hatırlatılınca cevap veremedi. 2008 yılında Erdoğan için "Tayyip Erdoğan diyor ki 'durmak yolsuzluğa devam…' …Hani millete efeleniyorsun ya! O yakınındakilere efelensene, ağzından bir laf kaçırdı: 'Etrafımızda bu tür kişiler olursa temizleriz' dedi. Temizlesen adam kalmaz Tayyip Bey, adam kalmaz etrafına bir bak bakalım" diyen Süleyman Soylu, kendisine bu sözler hatırlatılınca soru soran kişiye teşekkür etmekle yetindi.
Soylu'dan Büyükelçilere: Kandil'e Çökeceğiz Yürekleri Yetiyorsa Sahip Çıksınlar 01:52
Soylu'dan Büyükelçilere: Kandil'e Çökeceğiz Yürekleri Yetiyorsa Sahip Çıksınlar 42 izlenme - 2 ay önce Soylu'dan Büyükelçilere: Kandil'e Çökeceğiz Yürekleri Yetiyorsa Sahip Çıksınlar İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Büyükelçilere bir tavsiyemiz var, yakında Kandil'in tepesine çöktüğümüzde gidip oraya da sahip çıksınlar yürekleri yetiyorsa." dedi.
İçişleri Bakanı Soylu: 38 Şehidimiz Var 08:10
İçişleri Bakanı Soylu: 38 Şehidimiz Var 30 izlenme - 1 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Beşiktaş'taki bombalı saldırıda şehit olanların sayısının 38'e ulaştığını, 155 vatandaşın ise hastanede tedavi gördüğünü açıkladı. Soylu, saldırı ile ilgili 13 kişinin gözaltında olduğunu belirtti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul'daki saldırıya ilişkin son bilgileri paylaştı. Saldırıda şehit sayısının 38'e ulaştığını belirten Bakan Soylu, "Bunların 30'u polis memuru ve emniyet görevlisi. 7 sivil vatandaşımız. Birisinin kimliği tespit edilemedi. Hastanelerde 14'ü yoğun bakımda, 5'i ameliyatta toplam 155 vatandaşımız var. Toplam 13 kişi gözaltına alındı. Sabah Başbakan Yardımcımız da paylaştı. Fail olarak PKK'yı işaret ediyor. Olayın nasıl planlandığı, ne zaman planlandığı konusundaki çerçeve arkadaşlarımızda var. Soruşturmanın yürütülmesi, operasyonun devamı açısından bu konuda değerlendirmede bulunmayacağız. Tekrar milletimizin başı sağolsun. Bu alçak saldırılar muhakkak bizleri derinden yaralamaktadır. Ailelere ve milletimize acı vermekte, ateş düşürmektedir. Bizim sorumluluğumuz kenetlenmek, birlik ve beraberlik içinde olmak, aynı zamanda karşı karşıya kaldığımız bu alçaklığı bu coğrafyada bir daha yüzeye çıkamayacak şekilde bertaraf etmektir. Bu alçak saldırılar bizi yıldırmıyor, tam tersi millet olarak kenetliyor" diye konuştu. Türkiye'nin PKK, DEAŞ ve FETÖ terör örgütlerinin hedefinde olduğunu söyleyen Soylu, "Güvenlik kuvvetlerimiz 24 saat bu konuda tedbir almaktadır. Vatandaşımızın huzur ve güvenliği için çalışmak, ele gelen istihbaratları en üst seviyede değerlendirip milletimizin bundan olumsuz etkilenmemesini sağlamak için çaba sarf ediyor. Bu konuda elbette ki gerek DEAŞ'ın, gerek PKK'nın, gerekse FETÖ'nün özellikle içinde bulunduğumuz süreçte Türkiye'nin huzurunu ve istikametini bozabilmek için yoğun bir çabası var. Buna ait her türlü istihbarat değerlendirilmekte" ifadelerini kullandı. ====================================================== Türkiye Gazetesi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/Turkiye-Gazetesi Türkiye Gazetesi Resmi Web Sitesi http://www.turkiyegazetesi.com.tr Türkiye Gazetesi Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/turkiyegazetesi https://twitter.com/turkiyegazetesi https://plus.google.com/+turkiyegazetesi https://instagram.com/turkiyegazetesi... Türkiye Gazetesi Haber Akışı http://www.turkiyegazetesi.com.tr/rss...
Süleyman Soylu'dan ABD'ye Zehir Zemberek Çıkış (16 Temmuz 2016) 18:09
Süleyman Soylu'dan ABD'ye Zehir Zemberek Çıkış (16 Temmuz 2016) 150 izlenme - 6 ay önce Süleyman Soylu'dan ABD'ye Zehir Zemberek Çıkış 16.07.2016 Binali Yıldırım Meclis Çıkışı Halka Hitap 16.07.2016 Fikri Işık'dan Önemli Açıklamalar... 16.07.2016 çalışma ve sosyal politikalar bakanı, incirlik,fikri ışık,Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: Darbe Girişimi Henüz Geçmiş Değil... Başbakan Yıldırım'dan 'İdam İsteriz' Diyenlere: Mesaj Alındı...
Kültür ve Turizm Bölge Çalıştayı - Süleyman Soylu 02:37
Kültür ve Turizm Bölge Çalıştayı - Süleyman Soylu 248 izlenme - 11 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çalıştaydan görüntü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması Kültür ve Turizm Bölge Çalıştayı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Karadeniz'in doğal güzelliklerini değinerek, "Artvin'in Karagölü'nden Sinop'un cezaevine kadar, bütün güzelliklerine kadar, Samsun'una, Giresun'una, Ordusu'na kadar, Sümela Manastırı'ndan Ayder Yaylası'na kadar doğanın ve medeniyetin bize emanet ettiği muhteşem bir bölgedeyiz" dedi.
Süleyman Soylu'dan Demirtaş'a Sert Tepki: Hainlik Açık Artırmaya... 01:41
Süleyman Soylu'dan Demirtaş'a Sert Tepki: Hainlik Açık Artırmaya... 89 izlenme - 8 ay önce Süleyman Soylu'dan Demirtaş'a: Hainlik Açık Artırmaya Çıksa, Hainliği Kimse Demirtaş'tan Geri Alamaz... Süleyman Soylu: Hainlik açık artırmaya çıksa Demirtaş kimseye bırakmaz HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'a sert tepki gösteren Soylu, şöyle konuştu: "Geçen gün Uluslararası Çalışa Örgütü toplantısı vesilesiyle Cenevre'deydik. Biz ay yıldızlı bayrağımızı, sizin bize vermiş olduğunuz emaneti, büyük bir ciddiyetle ve vakarla temsil etmeye çalışırken, hemen yine aynı ülkede ve aynı şehirde ülkemizi iftiralarla karalamaya çalışanlar, bir taraftan bunları yaparken diğer taraftan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin seçilmiş rozetiyle birlikte maalesef ülkemize ve insanımızı kara çalmaya çalışanlar Türkiye'yi fikir ve hürriyet özgürlüğünden yoksun bir ülke olarak nitelendirmeye çalışanlar, Türkiye'yi dünyaya şikayet etmekten mutlu olmaya haz edenlerle aynı iklim içerisindeydik. Bir taraftan ülkesinin kalkınmasına, büyümesine, zenginleşmesine ve özgürleşmesine katkıda bulunmaya çalışanlar, diğer taraftan hendeklerden alamadığı gücü iftiralarla ve Türkiye'yi karalamayla iftiralarla bir başka noktaya taşımaya çalışanlar... Dün Trabzon'da her yerde ifade etmeye çalıştım, Allah şahittir ki hainlik açık artırmaya çıksa Selahattin Demirtaş'tan kimse hainliği geri alamaz. Orada Uluslararası Parlamentolar Birliği'nde hem Türkiye'nin terörle mücadelede ortaya koyduğu kararlılığı karalamaya çalışıyor hem de kendisine vazifeymiş gibi Almanya Parlamentosu'nun aldığı kararın ne kadar da muhteşem, ne kadar da doğru bir karar olduğunu ifade etmeye çalışıyor." Avrupa Birliği'nin (AB) geri kabul ve vize anlaşması çerçevesinde Türkiye'yi kuşatma altına almaya çalışarak, bazı dayatmalarda bulunduğunu belirten Soylu şunları ifade etti: "AB konusunda vize anlaşması çerçevesinde bize dayattıkları tablo açık ve nettir. "Terörle mücadele yasasında geri adım atın." Yani demek istiyorlar ki "bu kuşatmayı beraber gerçekleştirdiğimiz ve bizim ortağımız olan sizin topraklarınız içinde bulunanlarla birlikte biz mücadelemize devam ediyoruz. Siz onlara karşı birlik ve beraberliğinizi korumak bu medeniyeti yarına taşımak irade ve kararlılığından vazgeçin."
Suleyman Soylu'nun Muhteşem Değişimi 01:32
Suleyman Soylu'nun Muhteşem Değişimi 407 izlenme - 2 yıl önce Demokrat Parti Genel Başkanı olduğu zamanlarda Recep Tayyip Erdoğan'ı yerin dibine sokan Soylu'nun AKP'ye geçince kafasına taş düşmüş gibi 180 derece dönüşünü izliyoruz. Sevilay Yükselir, Yiğit Bulut, Numan Kurtulmuş gibi isimler de Soylu ile aynı listede yer alıyor, unutmamak gerek. Anlamadığım şu: Güçlünün yanında duran bu adamlara AKP güçlü değilken partide olup, şimdi bunların önemli mevkilere getirildiğini görenler bir şey demiyor mu? Erdoğan "Ya bunlar yarın da beni satar" demiyor mu? Tuhaf.
Ulu Önder Atatürk 10. Yıl Nutuk 06:31
Ulu Önder Atatürk 10. Yıl Nutuk 2.521 izlenme - 9 yıl önce ulu önderimizin 10. yil nutku ulu önderimizin cumhuriyetimizin 10. yılı nedeni ile verdiği nutukta her cümlenin ve her kelimenin ayrı bir önemi vardır. www.demokratkadinlar.org
Süleyman Soylu: Elimizde PKK'nın Önemli Düzeydeki Yöneticilerinden Birisi Var 01:58
Süleyman Soylu: Elimizde PKK'nın Önemli Düzeydeki Yöneticilerinden Birisi Var 34 izlenme - 3 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ellerinde PKK'nın önemli düzeydeki yöneticilerinden birisinin olduğunu belirterek, "14 Temmuz gecesi telsizlerden gelen mesajla yaklaşık 1 ay hiçbir eylem yapmayacaklarının kendilerine talimat verildiğini söylüyor. Ta ki 15 Temmuz'dan 3 gün sonra yeni bir talimat gelene kadar" dedi. Trabzon'da 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi'nde düzenlediği 15 Temmuz şehitleri anma programına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, burada yaptığı konuşmada 79 milyon vatandaşın Türkiye'nin hangi oyunlarla karşı karşıya kaldığını bildiğini vurgulayarak, "Darbe girişiminin hemen arkasından PKK'nın, DAEŞ'in FETÖ ve onun ihanet eylemlerine sahip çıkarcasına gerçekleştirdiği eylemler arasında karşımızdaki cephenin kimliği de açıkça deşifre etmiştir." "Burada belki de Türkiye'nin ilk kez duyacağı bir gerçeği ifade etmek istiyorum. Elimizde PKK'nın önemli düzeydeki yöneticilerinden birisi var. Ve bir şey söylüyor. 14 Temmuz gecesi telsizlerden gelen mesajla yaklaşık 1 ay hiçbir eylem yapmayacaklarının kendilerine talimat verildiğini söylüyor. Ta ki 15 Temmuz'dan 3 gün sonra yeni bir talimat gelene kadar. Türkiye'nin nasıl bir süreçle karşı karşıla kaldığının ve Türkiye'nin hangi maşalarla, hangi oyunlarla karşı karşıya kaldığını aslında hepimiz biliyoruz. 79 milyon insanımız biliyor. Aslında bizi bir şekilde farklı anlatmaya çalışanlar da meseleyi çok daha iyi biliyorlar. Bu millet 15 Temmuz gecesi öyle şeytani bir planla karşı karşıya kalmıştır ki, eğer tutsaydı 27 Mayıs'a da, 12 Eylül'e de rahmet okutacaktı. Sadece Türkiye değil, Filistin, Musul, Kerkük de ağlayacaktı. Zulüm altındaki bütün Müslüman ülkeler ağlayacaktı. İdam edilseniz bile eğer millet vicdanında mahkum edilmişseniz artık işiniz bitmiş demektir" ifadelerini kullandı.
Bakan Soylu: Saldırganın Kıyafetini Değiştirip Kaçtığı Yönünde Bilgiler Var 07:46
Bakan Soylu: Saldırganın Kıyafetini Değiştirip Kaçtığı Yönünde Bilgiler Var 11 izlenme - 3 hafta önce Bakan Soylu: Saldırganın Kıyafetini Değiştirip Kaçtığı Yönünde Bilgiler Var İçişleri Bakanı Soylu, teröristin mont-pantolonla içeriye girdiği, dışarıya farklı bir kıyafetle çıktığı yönünde bilgiler olduğunu söyledi.
Içişleri Bakanı Soylu (2) 06:23
Içişleri Bakanı Soylu (2) 23 izlenme - 2 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör örgütü PKK'ya ilişkin "Bu ihanetlerinin bedelini ödeyecekler.
Bakan Soylu: Mağaralarından Çıkmaya Dahi Cesaret Edemeyecekler 05:31
Bakan Soylu: Mağaralarından Çıkmaya Dahi Cesaret Edemeyecekler 16 izlenme - 1 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörle mücadeleye ilişkin, "Göreceksiniz mağaralardan çıkmaya dahi cesaret edemeyecekler" dedi.
İstiklal Marşı 01:09
İstiklal Marşı 1.757 izlenme - 9 yıl önce bu gün birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz gündür. İstiklal marşımız ise bu birlik ve baraberliği düşüncelerimize kazıyacak en kutsal senfonidir. www.demokratkadinlar.org
hakan soylu 01:50
hakan soylu 631 izlenme - 9 yıl önce zzzzzzzzzz
İçişleri Bakanı: Bütün Terör Örgütleri Silinecek 00:34
İçişleri Bakanı: Bütün Terör Örgütleri Silinecek 9 izlenme - 4 hafta önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK'sından FETÖ'süne kadar, adı ne olursa olsun bütün terör örgütlerinin silineceğini vurguladı.