Hoşgeldiniz!

Sungurlar

Sungurlar - Sungurlar'ın Yeni Nişancısı (30.Bölüm) 11:25
Sungurlar - Sungurlar'ın Yeni Nişancısı (30.Bölüm) 1.487 izlenme - 3 hafta önce Deşifre olduktan sonra yapacak bir şeyi kalmayan Celil, son bir koz peşindedir. Tedirgin olsa da düğmeye basar ve özerklik yanlısı yabancıların bindiği yolcu trenini bombalar. Askerlerin ve yolcuların hayatını tehlikeye atan Celil, işlerin kontrolden çıktığının farkındadır. Diğer yandan Serdar Komutan ve ekibi, tüm olan bitenler karşısında oldukça öfkelidir. Şiyar ise Celil hakkında öyle bir sır öğrenir ki! Bu sırrı Fuat ile paylaşması halinde Celil’in tüm çabaları boşa gitmiş olacaktır...
Sungurlar - Emir Mete Nişancıyı İndiriyor (37. Bölüm) 04:21
Sungurlar - Emir Mete Nişancıyı İndiriyor (37. Bölüm) 130 izlenme - 3 hafta önce Leyla, hamile olmadığını Serdar’a ispatlayamayınca herkesi şaşırtacak bir karar alır. Yıllar önce ölen sevgilisini umutsuzca bekleyen Mahzun ile evlilik kararı alan Leyla, bu davranışıyla en çok Serdar’ı şaşırtacaktır. Serdar Komutan’ın ise durumdan haberi yoktur, kendisine düzenlenen bombalı saldırı ile uğraşmaktadır. Baran’sa Leyla’yı kazanmak isterken tamamen kaybettiğini anlar, çabasının sonuçsuz kaldığını görünce de çareyi Leyla’yı kaçırmakta bulur.
Sungurlar - Sungurlar Son Anda Yetiştiler (34.Bölüm) 08:06
Sungurlar - Sungurlar Son Anda Yetiştiler (34.Bölüm) 138 izlenme - 3 hafta önce Kardeşlik öykülerinin anlatıldığı, terörün dağıttığı ailelerin yaşantısını konu alan Şefkat Tepe’nin duygu yüklü aksiyon sahneleriyle dolu yeni bölümünde;Davut ile bir anlaşma yapan Celil astsubay Dijwar'ı öldürmek için ondan yardım ister. Aslında Davut'un derdi Celil'in elinde bulunan ve Davut'un ipliğini pazara çıkaracak olan dataya ulaşmaktır. Celil ise bu görüşme sonrasında hain olarak suçlanır. Onun hain olmadığını bilen tek kişi ise hâkimdir fakat o da karanlık güçler tarafından öldürülür. Diğer yandan kaçırılan askerlerini kurtarmak üzere hastaneden çıkan Serdar'ı da bir takım engeller bekler. Bu sırada Serdar, kendisinin öldüğünü sanıp Baran’la evlenen Leyla’yı affetmemekte, onun tüm konuşma çabalarını boşa çıkartarak terslemektedir. Leyla’yı ise bu bölümde kötü bir son beklemektedir.
Kordon, Emir ve Doktor Serdar Komutanı Kurtarıyor - Sungurlar (33.Bölüm) 09:02
Kordon, Emir ve Doktor Serdar Komutanı Kurtarıyor - Sungurlar (33.Bölüm) 92 izlenme - 3 hafta önce Örgüt yeni yapılanma sürecine girerek kritik noktalarda çok ses getirecek eylem planlarına girişiyor. Bir çok askerin dağlarda şehit olmasına sebep olan bu eylemler sonrası, Memiş, Hasan, Şefik, Ömer’in gözleri önünde Mevlüt, Yakup ve Turan’ı kaybediyor. Onlar şehit olurken geride kalan 9 asker terör örgütünce kaçırılıyor. Bu 9 askerin geri verilmesi karşılığında hapishanede yatan teröristlerin serbest bırakılmasını isteyen Dijvar, Leyla ve Baran’ı da ele geçiriyor. Diğer bir yandan Leyla yıllar sonra babası ve Baran hakkında şok edici bir gerçeği öğreniyor fakat işler öyle bir hal alıyor ki Leyla’nın babasının hikayesi bir çok soru işaretini ortadan kaldırıyor. Leyla, bu arada Serdar Komutan hakkında da çok önemli bilgiler öğreniyor.
Sungurlar Nişancının ve Şahmaran'ın Ölümü  03:37
Sungurlar Nişancının ve Şahmaran'ın Ölümü 39 izlenme - 3 hafta önce Örgütün hazırladığı füzeler istenilen hedefi vuramayınca çılgına dönen Fuat içindeki ajanı bulmaya çalışır. Celil’e artık hiç güveni kalmayan Fuat, Hicran ve Jale’ye ulaşır. İşlerin ciddiyeti artıkça Fuat’ın sabrı da azalır. Sürekli büyük hatalar yapan Fuat öfkesini Celil’den alır. Berivan ise Serdar Komutan’ın eline düşer. Serdar onu itirafçı olmaya ikna eder. Bunun sevincini bile yaşayamadan kendisine silah doğrultan bir el onu şoke eder.
Çanakkale Marşı (Sungurlar Tuzağa Düştü)  03:37
Çanakkale Marşı (Sungurlar Tuzağa Düştü) 92 izlenme - 3 hafta önce Çanakkale Marşı Çanakkale içinde aynalı çarşı Ana ben gidiyom düşmana karşı Çanakkale içinde vurdular beni Ölmeden mezara koydular beni Çanakkale içinde bir uzun selvi Kimimiz nişanlı kimimiz evli Çanakkale'den çıktım başım selamet Anafarta'ya varmadan koptu kıyamet Çanakkale içinde dolu bir testi Analar babalar ümidi kesti Çanakkale içinde sıra söğütler Altında yatıyor arslan yiğitler Çanakkale sende vurdular beni Sevdiğimin mendiline sardılar beni Çanakkale boğazı dardır geçilmez Kan olmuş suları bir tas içilmez Atar çavuş atar vururlar seni Ölmeden mezara koyarlar beni Çanakkale'sinde akıyor dere Hesapsız düşmanlar döküldü yere Çanakkale'sinde toplar inliyor Topçular düşmanı görüp mimliyor Arıburnundan çıktık yan basa basa Hep düşmanlar kaçıyor kan kusa kusa Çanakkale içinde kasap olur mu Verilen, şehitden hesap olur mu?
Sefkat Tepe Psikopat Bunlar 04:14
Sefkat Tepe Psikopat Bunlar 170.952 izlenme - 4 yıl önce Sefkat Tepe Psikopat Bunlar Şefkat Tepe, ilk bölümü 6 Kasım 2010 tarihinde yayınlanan aksiyon, askeri, dram ve suç dizisi. Başrollerini Serdar Mert rolünde Mert Kılıç,Şahin Bulut Mehmet Korhan Fırat ve Doktor Bora Karakul paylaşmaktadır. Serdar komutan 3. Sezona kadar Karapınar jandarma Karakolu Komutanı Üst teğmen Serdar Mert olarak görev yapıyordu. 75. bölümde baş rollerden Leyla Aslıhan Güner ölerek diziden ayrıldı. 3. sezonda Sungurlar adında Tim kuruldu 3,4 bölüm sonra Serdar Mert yüzbaşı oldu hikaye tim üzerinden devam etti.5.sezona aynı kadroyla Sungurlar olarak girdi.Dizinin yeni adı Sungurlar oldu.
Şefkat Tepe Sungurlar 01:05
Şefkat Tepe Sungurlar 173.518 izlenme - 5 yıl önce Şefkat Tepe Sungurlar
Sungurlar Yeni Dizi  Fragman 00:23
Sungurlar Yeni Dizi Fragman 44.681 izlenme - 4 yıl önce Sungurlar Yeni Sezonda Coşuyor...
Sungurlar 10. Bölüm Fragmanı (27. Aralık 2014) 00:48
Sungurlar 10. Bölüm Fragmanı (27. Aralık 2014) 42.800 izlenme - 3 yıl önce Sungurlar dizisinin yeni bölümü olan 10. Bölüm'ünde neler olacak? Cumartesi günlerinin en çok izlenen dizisi Sungurlar, Ortadoğu ve Türkiye üzerinde oynanan büyük oyunları yeni bölümleriyle ekrana taşımaya devam ediyor. Samanyolu Tv ve Küre Tv'de yayınlanan Sungurlar dizisi 10. Bölüm yeni fragman izle. Sungurlar dizisinin yeni bölümü olan, 10. Bölüm’ünü HD ve tek parça olarak Küre Tv’den izleyebilirsiniz. Sungurlar Son Bölüm Full HD Tek Part İzle. Sungurlar dizisi yeni bölümleriyle cumartesi akşamı Samanyolu TV ve Küre Tv’de...
Sungurlar Timi Çocuklar 1.bölüm 15:39
Sungurlar Timi Çocuklar 1.bölüm 21.949 izlenme - 3 yıl önce YORUMLAR ATINZ HERKESE İYİ SEHİRLER
Sungurlar 7. Bölüm Fragmanı (6. Aralık 2014) 00:42
Sungurlar 7. Bölüm Fragmanı (6. Aralık 2014) 37.624 izlenme - 3 yıl önce Sungurlar yeni bölüm ile nefes kesecek! Samanyolu Tv'nin izlenme rekoru kıran dizisi Sungurlar bu hafta bomba etkisi yaratacak bir bölüm ile ekrana geliyor. Serdar Komutan ve Doktor hangi operasyonun peşine düşecek merak konusu. Sungurlar 7. bölüm ile Cumartesi günü nefes kesecek. Sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen ve reytinglerde zirveye yerleşen Sungurlar, Cumartesi akşamı 7. bölümüyle izleyicilerle buluşacak. Yavuz’un kirli planıyla Süleyman Şah Karakolu’na büyük bir saldırıya hazırlanan Suriye’deki örgüt, Türkiye’yi savaşa sokmak için son hamlesini yapar. Ancak bu sırada Albay devreye girer ve savaş uçaklarını derhal bomba yüklü aracı imha etmek için harekete geçirir. Aksi takdirde karakol havaya uçacak ve hainlerin senaryosunun ilk adımı gerçekleşecek. Bomba yüklü aracın içinde olan Serdar ve Doktor ise Süleyman Şah Karakolu’nun kurtulması için şehit olmayı göze alırken bir yandan kendi uçakları tarafından vurulacak olmanın büyük hüznünü yaşarlar. Oyuncu Kadrosu: *Mert Kılıç (Serdar Komutan) *Dilara Büyükbayraktar (Naza) *Bora Karakul (Doktor Devran) *Mehmet Korhan Fırat (Şahin) *Gülşah Küçükyıldız (Havin) *Merve Anlağan (Meryem) *Mehmet Küçük (Kordon Celil)
Sungurlar Özel Fragman 00:58
Sungurlar Özel Fragman 41.468 izlenme - 3 yıl önce Yeni başlayack olan bir dizi ''Dünyanın bütün şeytanları bir araya gelse, Allah'ın izniyle bizi yolumuzdan alıkoyamaz!'' https://www.fb.com/sefkattepeciyiz
Sungurlar 17. Bolum Fragmanı (14. Şubat 2015) 00:38
Sungurlar 17. Bolum Fragmanı (14. Şubat 2015) 29.983 izlenme - 3 yıl önce Sungurlar 17. Bölüm Fragman Yayınlandı; Şahmaran Şokta ! Sungurlar 17. bölüm fragmanı ve özetiyle seyirci karşısına çıkarken yeni bölüm yine nefesleri kesecek. STV’nin ilgiyle izlenen dizisi Sungurlar bu haftaki bölümüyle yine bomba... ungurlar 17. bölüm fragmanı ve özetiyle seyirci karşısına çıkarken yeni bölüm yine nefesleri kesecek. STV’nin ilgiyle izlenen dizisi Sungurlar bu haftaki bölümüyle yine bomba gibi bölümle seyirci karşısına geliyor. Her hafta olduğu gibi Sungurlar zorlu bir görevi üstlenerek üstesinden gelmeye çalışacak. Sungurlar son bölümde büyük bir tehlike ve tuzaktan son anda kurtulurken infaz edilmesi kararlaştırılan meryem ve ele geçirilen gazetecileri kurtarmak için harekete gemişlerdir. Fakat elini hızlı tutan Şahmaran ise gazetecileri teker teker öldürmeye başlamış ve sırada Meryem’e gelmiştir. Sungurlar yaptıkları operasyon ile Şahmaran’ın köyünü basallar da artık geç kalmıştır. Sahmaran ise bu yaşananlardan sıyrılmak için yurt dışına kaçarken Albay ve General ise Sungurları şahmaranın peşinden yollama isteği yüzünden bir birleriyle tartışmıştı. Sungurlar nihayet yurt dışı operasyonuna giderken işlerde beklenmedik gelişmeler Kordon Celil’in deşifre olmasına neden olur. Şahmaran ise son bölümde yakalandı ve Türkiye’ye paketlenmek için planlar yapılacak. Sungurlar 17. bölümde Şahmaran Türkiye’ye nasıl getirilecek ? Şahraman yoksa Sungurların elinden kaçmayı başaracak mı? Sungurlar yeni bölümü 14 Şubat 2015’de STV yayınlanacak. Sungurlar 17. bölüm fragmanı ise yayıncı kuruluş olan STV ve Küre TV’de yayınlandıktan kısa bir süre sonra haberimizdeki yerini alacaktır. Samanyolu TV ekranlarının fenomeni Sungurlar 17.Bölüm ile 14 Şubat Cumartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Sungurlar 17.Bölüm Fragmanı videosunu içeriğin devamında güncel olarak izleyebilirsiniz. Kendine has izleyici kitlesi ile adından söz ettirmeyi başaran ve bu çizgide devam eden dizide yine birbirinden heyecanlı gelişmelerle karşı karşıya kalacağız. Sizleri daha fazla meraklandırmadan yeni bölüm fragmanı ile baş başa bırakmak istiyoruz.
Şefkat Tepe - Sungurlar Timi Mağaradan Kurtuluyor 02:50
Şefkat Tepe - Sungurlar Timi Mağaradan Kurtuluyor 38.283 izlenme - 5 yıl önce Şefkat Tepe - Sungurlar Timi Mağaradan Kurtuluyor
Şefkat Tepe - Sungurlar Timi Yetişiyor 01:56
Şefkat Tepe - Sungurlar Timi Yetişiyor 53.147 izlenme - 5 yıl önce Şefkat Tepe - Sungurlar Timi Yetişiyor
Şefkat Tepe Yeni Dizi 00:49
Şefkat Tepe Yeni Dizi 55.468 izlenme - 7 yıl önce Samanyolu TV’nin büyük merakla beklenen dizisi Şefkat Tepe, 25 Ekim Cumartesi günü büyük buluşmaya hazırlanıyor. Ortadoğu’da yaşanan kavgayı ve Türkiye’yi sinsice bölmeyi amaçlayan terör örgütlerine karşı yapılan zorlu mücadeleyi ekrana taşıyan Sungurlar, yeni sezonun en iddialı yapımları arasında gösteriliyor.
Sungurlar Dizi Müziği - Hey Gidi Aslanlar Hey 02:22
Sungurlar Dizi Müziği - Hey Gidi Aslanlar Hey 30.310 izlenme - 3 yıl önce Sungurlar Dizi Müziği - Hey Gidi Aslanlar Hey Şarkı Sözleri: Karşı Ki Dağlar Diz Boyu Kar, Elinde Asker Kınası Var Hey Gidi Aslanlar Hey Hey Kükredi SUNGURLAR Gül Yüzlü Analar Gururlanır Yiğitler Askere Uğurlanır, Hey Gidi Aslanlar Hey Hey Kükredi SUNGURLAR Devlet Vatanın Evladı Mehmet En Yüce Mertebe Şehadet elbet Kükredi Aslanlar Hey Hey Titredi Düşmanlar. Solmasın Diyerek Bu Nazlı Bayrak Dur Dedi Düşmana Hey Allah Allah Kükredi Aslanlar Hey Hey Titredi Düşmanlar. Karşı Ki Dağlar Diz Boyu Kar, Elinde Asker Kınası Var Hey Gidi Aslanlar Hey Hey Kükredi SUNGURLAR…
Sungurlar 5. Bölüm Fragmanı (22. Kasım 2014) 00:59
Sungurlar 5. Bölüm Fragmanı (22. Kasım 2014) 19.502 izlenme - 3 yıl önce Sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen ve yayınlanan ilk bölümleriyle reytinglerde zirveye yerleşen Sungurlar, Cumartesi akşamı üçüncü bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor. Meryem, Serdar’ın temize çıkmasını sağlayacak olan dosyayı alarak kaçar ve dosyayı Yavuz’a verir. Yavuz bu dosya ile Sungurlar’dan tamamen kurtulmanın planını yaparken bir yanda da görevini tamamlayan Meryem’in de ortadan kaldırılmasını ister. Beklemediği bir şeki...
Sungurlar Kukredi Aslanlar 01:48
Sungurlar Kukredi Aslanlar 11.049 izlenme - 3 yıl önce Sungurlar Kukredi Aslanlar
Sungurlar 14. Bölüm Fragmanı (24. Ocak 2015) 00:50
Sungurlar 14. Bölüm Fragmanı (24. Ocak 2015) 14.490 izlenme - 3 yıl önce Sungurlar bomba gibi yeni bölümüyle cumartesi akşamı 20.50'de Samanyolu TV'de! Sungurlar 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı ( 24 Ocak 2015 ) Sungurlar 14. Bölümde neler oluyor ? Sungurlar 23.1.2015’de yeni bölümüyle STV’deki yerini alırken yeni bölümde yeni tehlikeler timi bekliyor.... Sungurlar 14. Bölümde neler oluyor ? Sungurlar 23.1.2015’de yeni bölümüyle STV’deki yerini alırken yeni bölümde yeni tehlikeler timi bekliyor. İşte yeni bölümde yaşanacaklar. Sungurlar 14. Bölüm Fragmanı ( 23 Ocak 2015 Küre TV ) Samanyolu TV’nin heyecanları tavan yaptırdığı Sungurlar dizisi yeni bölümüyle ekranlarda. Kordon Celil yine düşmanların eceli oldu. ”Benim olduğum yer artık size mezar olacak lan!!” Sungurlar 13. bölüm fragmanı yayınlandı “Ülkemizin üstüne oynanan bu kirli oyunu boz ve bu oyunu oynayanların başına geçir!” mottosuyla yeni sezona başlayan Sungurlar’da heyecan dorukta. Sungurlar’ın son bölümünde Maya örgütün eline düştü. Sungurlar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sungurlar, yeni bölümü ile10 Ocak Cumartesi günü ekrana gelecek. Sungurlar son bölümde planlanan saldırıyı deşifre edebilecek tek kişi Maya’dır ancak Maya örgütün eline geçti. Maya’nın başına gelenler Sungurlar’da büyük bir paniğe neden oldu. Tim şimdi daha da dikkatli olmak zorundaydı. Diğer taraftan örgüt ise Maya’yı öldürmeyi düşündü. Sungurlar 12. bölümde Ayasofya saldırısı hakkında yaşanan gelişmeler sonucunda Albay, bombacıların Türkiye’ye girmeye çalıştığı bilgisini aldı ve ülke topraklarına bombacıların girmesinden önce harekete geçildi. Bombacılar Suriye’de etkisiz hale getirilmeliydi. Operasyona başlayan Sungurlar Timi, Suriye’de ihanete uğradı. Sungurlar 12. yeni bölümüyle 10 Ocak Cumartesi günü Samanyolu TV’de izlenebilecek. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada yerini alacaktır.
Sungurlar Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 00:15
Sungurlar Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 12.981 izlenme - 4 yıl önce SUNGURLAR | YAKINDA
Şefkat Tepe 98. Bölüm Kamera Arkası 02:43
Şefkat Tepe 98. Bölüm Kamera Arkası 30.649 izlenme - 5 yıl önce Şefkat Tepe 98. Bölüm Kamera Arkası
Yeni Video 00:06
Yeni Video 4.487 izlenme - 3 yıl önce sungurlar timi yunus koc
Sungurlar Timi Çocuklar Tanıtım Fragmanı 00:40
Sungurlar Timi Çocuklar Tanıtım Fragmanı 8.533 izlenme - 3 yıl önce Sungurlar Timi Çocuklar Tanıtım Fragmanı Yeni Cumartesi Sizlerle
Sungurlar (5. Sezon) 2. Fragmanı 00:23
Sungurlar (5. Sezon) 2. Fragmanı 11.920 izlenme - 4 yıl önce Beklediğinize değecek... Bomba gibi geliyoruz... https://www.fb.com/sefkattepeciyiz
Sungurlar 4. Bölüm Fragmanı (15. Kasım 2014) 00:49
Sungurlar 4. Bölüm Fragmanı (15. Kasım 2014) 8.784 izlenme - 3 yıl önce Sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen ve yayınlanan ilk bölümleriyle reytinglerde zirveye yerleşen Sungurlar, Cumartesi akşamı üçüncü bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor. Meryem, Serdar’ın temize çıkmasını sağlayacak olan dosyayı alarak kaçar ve dosyayı Yavuz’a verir. Yavuz bu dosya ile Sungurlar’dan tamamen kurtulmanın planını yaparken bir yanda da görevini tamamlayan Meryem’in de ortadan kaldırılmasını ister. Beklemediği bir şeki...
Şefkat Tepe - Sungurlar 01:05
Şefkat Tepe - Sungurlar 15.668 izlenme - 5 yıl önce Timinizin Adı Sungurlar Olacak.sungurlar Tarihte Osmanlı Devleti Zamanında Padişaha Bağlı Olarak Ülke İçinde Ve Dışında Özel Operasyonlar Yapan Bir Birimdi.şimdi Sizde Onlar Gibi Görev Yapacaksınız.gün Sungurların Destanını Yeniden Yazma Günüdür.kine,sevgiye,nefrete Geçit Vermeme Günüdür.gün Ya Kendi Karanlığında Boğulma,yada Şefkat Tepe'de Uyanık Gözle Vatanı Ayağa Kaldırma Günüdür.gün Sungurların Yeniden Bilenip Kılıç Kuşanma Günüdür.allah Yardımcınız Olsun!
Sungurlar 13. Bölüm Fragmanı (17. Ocak 2015) 00:38
Sungurlar 13. Bölüm Fragmanı (17. Ocak 2015) 7.392 izlenme - 3 yıl önce Tüm Bölümler İçin Tıklayınız: http://www.kure.tv/dizi/sungurlar Sungurlar dizisinin yeni bölümü olan 13. Bölüm'ünde neler olacak? Cumartesi günlerinin en çok izlenen dizisi Sungurlar, Ortadoğu ve Türkiye üzerinde oynanan büyük oyunları yeni bölümleriyle ekrana taşımaya devam ediyor. Samanyolu Tv ve Küre Tv'de yayınlanan Sungurlar dizisi 13. Bölüm yeni fragman izle. Sungurlar dizisinin yeni bölümü olan, 13. Bölüm’ünü HD ve tek parça olarak Küre Tv’den izleyebilirsiniz.
Sungurlar 18. Bolum Fragmanı (21. Şubat 2015) 00:44
Sungurlar 18. Bolum Fragmanı (21. Şubat 2015) 6.890 izlenme - 3 yıl önce Sungurlar dizisinin yeni bölümü olan 18. Bölüm'ünde neler olacak? Cumartesi günlerinin en çok izlenen dizisi Sungurlar, Ortadoğu ve Türkiye üzerinde oynanan büyük oyunları yeni bölümleriyle ekrana taşımaya devam ediyor. Sungurlar 18. Yeni Bölüm Fragmanı Sungurlar - Son Bölüm Serdar Komutan Ekibi Zor Durumda Samanyolu Tv ekranlarının en heyecan verici dizisi olan Sungurlar Yeni bölümünde Askerler Şahmaran'ın adamları tarafından Tehdit altında kalacaklar ve haince düzenlenmiş olan Pusudan kurtula bilecekler Mi? Sungurlar'ın Bir birine düşmesinden sonra Şahmaran'ın planları işleyişini hızlandıracaktır. Serdar Komutan ne yapacak. Sungurlar 21 Şubat Cumartesisi 17. Yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Samanyolu Tv ekranlarının en heyecan verici dizisi olan Sungurlar Yeni bölümünde Askerler Şahmaran'ın adamları tarafından Tehdit altında kalacaklar ve haince düzenlenmiş olan Pusudan kurtula bilecekler Mi? Sungurlar'ın Bir birine düşmesinden sonra Şahmaran'ın planları işleyişini hızlandıracaktır. Serdar Komutan ne yapacak. Sungurlar 21 Şubat Cumartesisi 18. Yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Sungurlar Bölüm Öeti Şahmaran’ı ele geçiren Sungurlar, Türkiye’ye dönmek için büyük bir tehlikeyi göze almak zorunda kalır. Doktor ve Celil, Zafir’in operasyondan ayrılması konusunda anlaşmazlığa düşer ve bu anlaşmazlık kavgaya dönüşür. Serdar Komutan, her ikisine de kavgayı bırakmalarını tembihler, aksi halde istifa etmelerini isteyeceğini söyler. Ancak bu sırada Zafir’in Şahmaran’ın adamları tarafından yakalanması, Doktor ve Celil arasında yeni bir kavga başlatır. Üstüne bir de Sungurlar’ın deşifre olması, bardağı taşıran son damla olur. Serdar Komutan, Şahmaran’ı alıp Türkiye’ye dönmek ister ancak Zafir’i elinde tutan Şahmaran, Doktor’u kullanarak Sungurlar’ı birbirine düşürür.