Hoşgeldiniz!

süpürge

Jeneratör Görünümlü Süpürge 00:13
Jeneratör Görünümlü Süpürge 652.439 izlenme - 3 yıl önce Dayı içmiş olacak ki olayı çok farklı anlayıp süpürgenin elektrik kablosunu jeneratör zımbırtısı zannedip ha babam yardırıyor. Kısa ama anlık yardıarn bir videoyu jeneratör alev almadan beyni silip süpürüyoruz :)
İşte uçan süpürge kullanan adam 00:11
İşte uçan süpürge kullanan adam 176.110 izlenme - 5 yıl önce İşte uçan süpürge kullanan adam Uçan süpürege ile gezen adamı bulduk.
İnsan, İnsana Bunu Yapmaz! 00:06
İnsan, İnsana Bunu Yapmaz! 111.943 izlenme - 4 yıl önce Bu şakaların mazide kaldığını düşünüyorsanız fena halde yanılıyorsunuz! İnsan, insana; hele de uyuyan bir insana şaka niyetine de olsa bunu yapamaz!
Türk Kadınının Süpürge ile İmtihanı 00:13
Türk Kadınının Süpürge ile İmtihanı 66.820 izlenme - 3 yıl önce Bir insan neden süpürge ile temizlik yapan birini videoya çeker ve neden internete yükler orasını anlamadım.
Peki sen bir bardak çay için neler yaparsın Vol1 03:04
Peki sen bir bardak çay için neler yaparsın Vol1 25.462 izlenme - 4 yıl önce Çay içmeye gittiğimde başıma ne gelebilir ki?” demeden önce, bunu mutlaka izleyin!
Elektrik Süpürgesiyle Yumurtlayan Tavuk 00:14
Elektrik Süpürgesiyle Yumurtlayan Tavuk 23.043 izlenme - 5 yıl önce Elektrik Süpürgesiyle Yumurtlayan Tavuk
Elektrikli Süpürge İle Yüz Bakımı Yapan Teyze 01:30
Elektrikli Süpürge İle Yüz Bakımı Yapan Teyze 2.016 izlenme - 3 ay önce Bazen imkansızlıklardan imkan doğurur yurdum insanı. Bu teyzede bakım ürünlerine tonlarca paralar vereceğine çözümü elektrikli süpürgede bulmuş.
Elektrik Süpürgesi Sesi 01:00:00
Elektrik Süpürgesi Sesi 17.184 izlenme - 4 yıl önce Zvuk Vysavae - Ruido Aspirador De Pó - Geluid Stofzuiger Elektrikli Süpürge Sesi Elektrik Süpürgesi Sesi Staubsaugergeräusch Zvuk...
Teyzenin Elektrikli Süpürge İle İmtihanı 00:39
Teyzenin Elektrikli Süpürge İle İmtihanı 7.281 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı teyzenin elektrikli süpürgeyle imtihanı gerçekten görülmeye değer, teyze kendini süpürgeye öyle bir kaptırmış ki hortumunun çıktığının farkında bile değil.
Sokakta Elektrikli Süpürge Gezdiren Amca 00:26
Sokakta Elektrikli Süpürge Gezdiren Amca 2.216 izlenme - 6 ay önce Sivas'ta bir kişinin, elektrikli süpürgeyi hortumundan tutup, cadde üzerinde çekerek götürdüğü anlar, sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Oğlum Bak Git Sırbistan Versiyon 06:44
Oğlum Bak Git Sırbistan Versiyon 9.822 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar izlerken gözlerimden yaş geldi, sizde de aynı etkiyi yaratması dileğimle. Videodaki savaşçıların eğitim aldığı hocalarını taktim etmek isterim : https://www.youtube.com/watch?v=zRkF4sNeZp8
Süpürge Kartları 00:47
Süpürge Kartları 5.737 izlenme - 1 yıl önce Doğum günü videosunu hazırlayamadım öğle arasında. Telefonum bir türlü susmadı ki. Sabaha söz, günaydını o video ile yapacağım. Bakın doğum gününde elektrikli süpürge teması ile nasıl bir oyun oynadık. Öncelikle neden elektrikli süpürge? Çünkü çook seviyor süpürgeyi... Dışarı çıkınca Arçelik'e gidicem Bosch'a gideceğim diye tutturuyor. Onların kataloglarına bakıyor. "Arçelik istemiyom, fakir istiyom" diyerek katalog seçiyor!!! Kimin evinde hangi süpürge var, gittiğimiz mağazalarda ve kataloglarda eşleştiriyor. Ben de internetten 12 çift elektrikli süpürge fotoğrafının çıktısını alıp preslettim. Oldu mu sana eşleştirme kartı? Bir eşlerini mutfağa dizdim, verdim ellerine koşun eşini getirin dedim. Ayyy ne eğlendiler ne eğlendiler anlatamam. Böylece doğum günü temamızın dışına çıkmadan hem gelişimleri desteklendi hem de son sürat eğlendiler. Çocuğunun ilgisi doğrultusunda bu tip kartlar hazırlamak öyle kolay ki, sadece internetten bulacaksın o kadar. Sonra eşleştirir, sayar, o kartlar elinde dans eder, sen hangisini söylersen üzerine zıplar... Çocuğun ilgi alanını bildikten sonra gerisi kolay.
Süpürgeden 7 Fare Yavrusu Çıktı 00:54
Süpürgeden 7 Fare Yavrusu Çıktı 2.974 izlenme - 2 yıl önce Kahramanmaraş'ın Andırın İlçesi'nde, Sahibinin Onarması İçin Tamirciye Götürdüğü Elektrikli Süpürgenin İçinden 7 Fare Yavrusu Çıktı.
Sessiz Elektrikli Süpürge 03:58
Sessiz Elektrikli Süpürge 22.944 izlenme - 9 yıl önce karcher İstanbul yetkili ana bayii Golden Apple İsmail DEMİR 0212 352 69 89 0532 500 44 95 www.buharlisupurge.com www.buharlimakine.com Karcher sv 1802-1902 ve Karcher sc 1402 Buharlı temizlik makinesi
Fare Nasıl Yakalanır? 02:06
Fare Nasıl Yakalanır? 3.626 izlenme - 1 yıl önce Evlerinde gördükleri fareyi zarar vermeden nasıl yakalıyorlar izleyelim.Bu videodan sonra sizde fare avına çıkacaksınız.
Şövalyem ve Ben - Uçan Süpürge 02:38
Şövalyem ve Ben - Uçan Süpürge 2.562 izlenme - 1 yıl önce Jimmy ve Prenses Kara Diyar’da gezerken bir cadı süpürgesi bulurlar. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Oğlum Bak Git! 00:51
Oğlum Bak Git! 8.009 izlenme - 3 yıl önce Sınırların zorlandığı,limitlerin alt üst edildiği bir an.Efenim olay tahminimce şöyle gerçekleşir:Çöpçü abimiz bu genç ergenin kardeşini itikler bişey yapar.Ergen arkadaşda belindeki kemere güvenir ancak çöpçü boş değildir.... Buradan tüm çöpçü abilerimizi alkıslarlayaşatıyoruz efenim.
Dünyanın En Tatlı Korkusu 00:11
Dünyanın En Tatlı Korkusu 3.891 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Tatlı Korkusu Babasıyla oyun oynayan bebek halinden gayet memnun taki annesi elektrikli süpürgeyi açana kadar
Trafoya Kedi mi Girmiş? 01:21
Trafoya Kedi mi Girmiş? 3.084 izlenme - 1 yıl önce Bir takım karanlık işler peşindeyiz. Demir'in doğum gününde hazırladığım kartları hatırlıyor musun? Onları bir kere oynayıp köşeye atacağımızı düşünmedin herhalde? Onları salona sakladım ve tüüüm ışıkları söndürdüm. Aldık fenerleri elimize "elektrikli süpürge kartları"mızı aradık. Dedektif olduk, saklanan süpürgeleri bulduk. Böylece hem karanlıkta yönünü buldu, hem de bulduğumuz süpürgelerin rengini söyledi. İlla kart olmasına gerek yok, geometrik şekilleri saklarsın, kırmızı renkte olanları saklarsın, meyveleri saklarsın, oyuncaklar kaçmış olur onları saklarsın, sen yeter ki iste, saklayacak bir şey bulursun. Sonra da duvarda gölge oyunu yapar eğlenirsiniz hı ne dersin? Haydi söndür ışıkları!!! #oynuyorumoynatiyorum
Elektrik Süpürgesi İle Bel Fıtığı Tedavisi 00:57
Elektrik Süpürgesi İle Bel Fıtığı Tedavisi 4.165 izlenme - 3 yıl önce Elektrik Süpürgesi ile Bel Fıtığı Tedavisi Elektrik süpürgesi ve zeytinyağı ile bel fıtığı tedavisi yaptı.Evde kesinlikle denemeyin.
Fakir Veyron Turbo Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi İncelemesi 03:54
Fakir Veyron Turbo Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi İncelemesi 5.882 izlenme - 4 yıl önce
Küçük Boy Ev Tipi Buharlı Temizlik Makinesi 03:07
Küçük Boy Ev Tipi Buharlı Temizlik Makinesi 12.855 izlenme - 9 yıl önce Karcher sv 1802-1902 ve Karcher sc 1402 Buharlı temizlik makinesi Detaylı bilgi için İstanbul karcher yetkili ana bayii Golden Apple İsmail DEMİR 0212 352 69 89 www.buharlisupurge.com www.buharlimakine.com
Şişe Kullanarak Elektrikli Süpürge Nasıl Yapılır 07:58
Şişe Kullanarak Elektrikli Süpürge Nasıl Yapılır 2.526 izlenme - 2 yıl önce İcatsever arkadaşlar için hazırlanan bu videoda şişeden elektrikli süpürge nasıl yapılır onu öğreneceğiz, iyi seyirler dilerim.
Fakir Garcia Süpürge 01:43
Fakir Garcia Süpürge 4.085 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/fakir-garcia-kuru-vakumlu-supurge-2400w Bahar temizliğinin olmazsa olmazı Fakir Garcia Elektrik Süpürgesi. 1 metre teleskobik boru tasarımı ile en zorlu tozları bile kolayca alabilirsiniz. Uzun ömürlü Hepo 13 filtreleme sistemi ile artık temizlik çok daha pratik!
Beyzbol Sopalı Adama Süpürge Sapıyla Karşılık Vermek 00:35
Beyzbol Sopalı Adama Süpürge Sapıyla Karşılık Vermek 3.264 izlenme - 2 yıl önce Yolda çıkan kavga görenleri hayrete düşürdü. Beyzbol sopalı adama süpürge sapıyla karşılık veren adam amatör kameraya böyle yansıdı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Fakir Darky 1600 Stick Vacuum Cleaner 01:38
Fakir Darky 1600 Stick Vacuum Cleaner 3.223 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/fakir-darky-dik-elektrikli-supurge Üçgen yer aparatı ile girmesi en zor bölgeleri bile rahatça temizleyebileceğiniz, bahar temizliğinin en pratik hali ile tanışın! Fakir Darky 1600 Stick Vacuum Cleaner ile dip köşe temizlik çok pratik!
Gökdelene Elektrikli Süpürge Kullanarak Tırmandı 02:06
Gökdelene Elektrikli Süpürge Kullanarak Tırmandı 1.588 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel tırmanışçı olan Sierra Blair-Coyle, iki adet elektrikli süpürge kullanarak tam 33 katlı olan bir gökdelene tırmandı. Güney Kore'de yaşanan olay, LG'nin yeni elektrikli süpürgesi olan CordZero'nun çekim gücünü ve dayanıklı şarjını gösterebilmek adına gerçekleştirildi. Elektrikli süpürge sayesinde birçok kişinin hayalini kurduğu şeyi yapan ve aynı Örümcek Adam gibi binaya tırmanan Sierra, tırmandığı sırada güvenlik önlemi olarak halat kullanmayı da ihmal etmedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Matkap ile Elektrik Süpürge Yapmak 04:54
Matkap ile Elektrik Süpürge Yapmak 1.416 izlenme - 2 yıl önce Plastik su şişesi ve basit malzemeler kullanarak elektrik süpürgesi yapımını öğreneceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Süpürgeden Korkan Sevimli Kedi Yavrusu 00:11
Süpürgeden Korkan Sevimli Kedi Yavrusu 1.250 izlenme - 1 yıl önce Süpürgeden korkup köşeye pusan zavallı kediciğin minnoş hallerini izleyip zalım sahibine sövüyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
King K-278 Elektrikli Supurge 00:38
King K-278 Elektrikli Supurge 2.806 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/king-k-278-elektrikli-supurge Bahar temizliğinin ilk adımlarından biridir ev süpürme hali. King süpürge ile evinizi pratik bir şekilde süpürebilir, en düşük hızda bile yüksek emiş gücü ile derin toz parçaçıklarına dahi zahmetsizce ulaşabilirsiniz.