Hoşgeldiniz!

sürer

Sırtıma Güneş Kremi Sürer Misin 01:54
Sırtıma Güneş Kremi Sürer Misin 110.996 izlenme - 8 yıl önce
Yılmaz Zafer - Çırılçıplak Yüzmek 03:00
Yılmaz Zafer - Çırılçıplak Yüzmek 14.412 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'da kadın download etmenin pek çok yöntemi vardır.gazoza hap atmak, Emrah'ın sevgilisine asılmak, Banu Alkan'ı diskoya götürmek, Emrah'ın annesine asılmak, yabancı müzik dinlemek, Emrah'ın bacısına asılmak, eteğini sıvayıp leğende çamaşır yıkayan baldızı dikizlemek vb.bahsi geçen konuda Yılmaz Zafer'den orjinal bi çalışma izliyoruz. Ortalama türk erkeğinin zevk kartelasında üst sıraları işgal eden Müjde Ar'da videomuzun bonusudur.
Gökhan Temel İz Sürer Gibi Orjinal Video Klip 2012 03:54
Gökhan Temel İz Sürer Gibi Orjinal Video Klip 2012 12.004 izlenme - 6 yıl önce Gökhan Temel İz Sürer Gibi Orjinal Video Klip 2012
Bebek Kapama 05:23
Bebek Kapama 2.110 izlenme - 1 yıl önce Başrollerini Göksel Arsoy ve Fatma Girik'in yer aldığı Kırk Küçük Anne filminde yatakhanede kalan genç kızlar sakladıkları bebeği yurt müdiresinden saklamak için kuzu kapamanın olduğu tencereye saklarlar
gelecek uzun sürer 2011 fragman 01:46
gelecek uzun sürer 2011 fragman 4.979 izlenme - 6 yıl önce
Görülmemiş Mahalle Baskısı 01:54
Görülmemiş Mahalle Baskısı 2.425 izlenme - 3 yıl önce 1973 yılına ait "Bir Demet Menekşe" filminden kısa film tadında mahalle baskısı, laf yerleştirmeleri kısacası Mualla Sürer performansı sizlerle efendim. Ne zaman Mualla Sürer'in sesini bir yerlerde duysam devamında Sadri Alışık'ı arar gözlerim. Ancak bu filmimizde Hale Soygazi ve Kartal Tibet başrolleri paylaşıyor.
Süper Gol 62 Metre Diego 03:58
Süper Gol 62 Metre Diego 3.919 izlenme - 9 yıl önce süppper gool
Süper Rep Bir Parça 03:01
Süper Rep Bir Parça 2.682 izlenme - 5 yıl önce Süper Rep Bir Parça
Uzun Sürer Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 00:53
Uzun Sürer Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 1.346 izlenme - 4 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin Eski Senaristlerinden Yeni Dizi Vadi'den ayrılan senaristlerin dizisinin fragmanı bile yayınlandı. Star TV’den yeni dizisi Kazanmak Kaybetmekten Uzun Sürer’in tanıtım fragmanları dönmeye başladı… Eylül ayında Star TV’de yayınlanacak olan dizinin Kurtlar Vadisi Pusu’dan ayrılan usta senaristler Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın yeni dizisi olduğu iddia edildi. Dizi hakkında açıklama yapılmazken ilerleyen günlerde belli olacak.
Ayşecik Rükneddin ve Bedia'yı Barıştırıyor 03:05
Ayşecik Rükneddin ve Bedia'yı Barıştırıyor 611 izlenme - 2 yıl önce Bedia tarafından evinden atılan Rükneddin Ayşecik ve Turist Ömer’in yanında kalır. Rükneddin ‘in durumuna üzülen Ayseçik Bedia ile Rükneddin’i barıştırmaya çalışır.
Otobüs Sürerken Kitap Okumak (Kültürlü Şoför İçerir) 02:08
Otobüs Sürerken Kitap Okumak (Kültürlü Şoför İçerir) 1.243 izlenme - 3 yıl önce Ümraniye-Taşdelen arasındaki İETT otobüsü şoförünün direksiyonda telefonla konuşup kitap okuması bir yolcu tarafından cep telefonu ile an be an kaydedildi. Yolcunun gizli şekilde kaydettiği videoda, seyir halindeki şoför önce telefonla konuşuyor.
Adam Olma Eşiği - Donuyok 00:41
Adam Olma Eşiği - Donuyok 1.529 izlenme - 3 yıl önce Orhan Kemal'in romanından sinemaya uyarlanmış bir başyapıt: Bereketli Topraklar Üzerinde. Yaman Okay, Menderes Samancılar, Nur Sürer, Tuncel Kurtiz gibi önemli oyuncuların bulunduğu filmden adam olma eşiğini sorgulatan bir kesit.
Masum - Fragman (2017) 01:17
Masum - Fragman (2017) 407 izlenme - 1 yıl önce Polisiye ve dramayı harmanlayarak, ilk bakışta sıradan görünen bir Türk ailesinin çevresinde sıra dışı bir hikâyeyi konu alan dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan rol alıyor. Türkiye'nin ilk profesyonel internet dizisi Masum, 27 Ocak'ta Neftlix benzeri olan BluTV'de yayınlanacak.
Turist Ömer - Bedia - Ruknettin 02:53
Turist Ömer - Bedia - Ruknettin 1.200 izlenme - 3 yıl önce Sadri Alışık'ın ölümsüz karakteri Turist Ömer amca oğlu dümenini çakan Bedia ile muhabbeti. Bu konuşmaya rağmen daha sonra Bedia Yanar ile Ruknettin Yakar evlenirler.
Türk İşi Saykodelik Gerilim Filmi - Ziyaretçi 07:50
Türk İşi Saykodelik Gerilim Filmi - Ziyaretçi 590 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasının kült yapımlarından biri olan, başrollerini Nur Sürer ve Mahmut Hekimoğlu'nun paylaştığı, saykodelik gerilim filmini izleyeceksiniz. Pink Floyd'un Shine On You Crazy Dimand parçasıyla yaratılmaya çalışılan gerilim, inanılmaz kamera efektleri ve şaşırtıcı deneysel oyunculuklarıyla baş döndüren bu başyapıtı izliyoruz...
Gelecek Uzun Sürer -Soundtrack 03:00
Gelecek Uzun Sürer -Soundtrack 787 izlenme - 6 yıl önce
Boşanma Davası Ne Kadar Sürede Sonuçlanır? 01:14
Boşanma Davası Ne Kadar Sürede Sonuçlanır? 511 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davasi-ne-kadar-surede-sonuclanir/ Anlaşmalı boşanmanın ne demek olduğunu sorduğumuz Av. Rüya Beril Çetintaş ile boşanma sürecini konuşmaya devam ediyoruz. Boşanma davası ne kadar sürede sonuçlanır, yanıtı MigrosTV'de!
Döşüme Sıç 01:32
Döşüme Sıç 427 izlenme - 3 yıl önce Bilal de haklı bi yerde, Çukurova çocuğu, cafelerde salata yiyerek büyümemiş ki. Seni seviyorum aşkım, minnoşum demez, daldan gülden anlamaz, peluş ayı nedir bilmez. Aşkını böyle hönkürür işte, en Çukurovacasından ... Önemli uyarı: Trafiğe kapalı alanda çekilmiştir. Evde, cafede, sokakta denemeyiniz. Zira bu lafla sıçsanız hatun kaldırılmaz.
Cibali Karakolu - Mualla Sürer'den Zifaf Nasihatleri 01:36
Cibali Karakolu - Mualla Sürer'den Zifaf Nasihatleri 400 izlenme - 3 yıl önce Cibali Karakolu filminden bir tirad. Mualla Sürer zifaf gecesinde çarşafın altında kızı olduğu zannıyla pek güzel tavsiyeler veriyor.
Anlaşmalı Boşanma Nedir? 01:37
Anlaşmalı Boşanma Nedir? 582 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/anlasmali-bosanma-nedir/ Mutlu evliliğin sırrını öğrenmek, uygulamak kadar başarılı olamayabiliyor. Şiddetli geçimsizliğin üzücü sonlarından biri ile hiç beklenmedik anda karşılaşılabiliyor. Bu konuya değinmek istedik ve boşanma üzerine Av. Rüya Beril Çetintaş ile konuştuk. Anlaşmalı boşanma nedir? Yanıtı videomuzda! Boşanma konusunda daha pek çok konunun yanıtı da MigrosTV'de; Boşanma davalarında kimler şahit olarak gösterilebilir? Şiddet gördüğü için boşanmak isteyenler ne yapmalıdır?
Endoskopi nedir ? Kimlere uygulanır ?  01:34
Endoskopi nedir ? Kimlere uygulanır ? 398 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Ümraniye Polikliniği, Şirineveler Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Aytaç Atamer endoskopi hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği'nde; mide hastalıkları, reflü hastalığı, polipler, ülseratif kolit, iltihabi bağırsak hastalıkları, hepatitler, safra kesesi hastalıkları ve tıkanma sarılıkları tedavileri yapılmaktadır. Gastroskopi, Kolonoskopi, Perkütan endeskopik gastrostomi açılması, ERCP işlemi, 24 saat pH metre ölçümleri, Mide ve bağırsak kanaması olan hastalarda endoskopik müdaheleler, Obezitede mide balonu yerleştirilmesi işlemeri yapılmaktadır. Endo iç anlamında skopi ise görüntü anlamında kullanılmaktadır. Özellikle endoskopik yöntemlerin devreye girmesiyle birçok hastalığın erken tanımak ve tedavi etmek mümkün olmaktadır. Endoskopi özellikle bizim kullandığımız mide ve bağırsak sisteminin tamamını taramak mümkün olmaktadır. Bunlardan bir tanesi kolonoskopi dediğimiz kalın bağırsakların incelenmesidir. Özellikle 45 ve 50 yaşından sonra her kişiye yapılması gerekmektedir. Bunun dışında özellikle makattan kanaması olan büyük abdest değişikliği son günlerde son aylarda belli olan kişilerde ve ailesinde kalın bağırsak kanseri olan kişilerde mutlaka kolonoskopi yapılması gerekmektedir. Kolonoskopi yapılarak birçok şeyin önüne geçilmesi mümkün olabilmekte, polipler saptanabilmekte ve alınabilmektedir. Mideye baktığımız endoskopiye de gastroskopi demekteyiz. Tüm mide şikayetlerini artık tanıyarak görerek tedavi etmek mümkündür. Eskiden bu imkanlar olmadığı zaman ilaçlı filmler çekilerek yapılıyordu. Ama şimdi tıp çok geliştiği için endoskopi yaparak görmemiz ülserleri tanımamız kanserleri tanımamız bunun dışında tedavi etmemiz ilaçlı tedaviler, kanamayı durdurucu tedaviler mümkün olmaktadır. Endoskopi çok kolay bir işlemdir. Hiç de korkulacak bir tarafı yoktur. Hastalara çok rahat bir şekilde sedasyon vererek yapmaktayız.
Endoskopik Sinüzit Ameliyatı 02:47
Endoskopik Sinüzit Ameliyatı 196 izlenme - 1 yıl önce Kronik sinüzit tedavisinde minimal invazif yöntemler geliştirilmeye başlanmıştır. Geçmişte sinüs ameliyatlarında yüz ve ağız içinde kesiler yapılmıştır. Günümüzde endoskopik sinüs cerrahisi operasyonu bu kesilere gerek kalmadan hastalıklı sinüslere ulaşma imkanı tanımıştır. Kronik sinüzit tedavisinde ilk olarak açık cerrahiler tanımlanmış ve daha sonra fonksiyonel endoskopik sinüs cerrahisi geliştirilmiş ve son olarak Balon Sinoplasti tekniği tanımlanmıştır. Kronik sinüzite bağlı olarak yüzde dolgunluk hissi, diş ağrısı, ağız kokusu, baş ağrısı şikayetleri olabilir. Uzun süredir sol yanak bölgesi üzerinde ağrı, iltihabi sol burun deliğinden akıntı ve diş ağrısı şikayeti olan hastanın çekilen sinüs tomografisinde sol maksiller sinüsün tam olarak kapalı olduğu görülmektedir. Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi (FESS) planlanan hastanın ameliyat esnasında sol burun boşluğu içerisine boşalan, koyu kıvamlı, iltihabi sinüs içeriği görülmektedir. Endoskopik sinüs cerrahisine alternatif olarak balon sinoplasti yöntemi ile yine burun içerisinden ve kesi yapılmaksızın, basınçlı balon yardımı ile kronik sinüzit tedavisi yapılabilmektedir. Videodaki hastaya aynı anda burun içinde kıkırdak eğriliği ameliyatı ve burun eti ameliyatı da yapılmıştır. Ayrıntıları bulabileceğiniz linkler http://www.kulakburunbogaz.info/FESSveDigerSinuzitAmeliyatlari.html http://www.muratenoz.com/2017/01/endoskopik-sinuzit-ameliyati.html http://www.muratenoz.com/2016/10/akut-sinuzit.html http://www.kulakburunbogaz.info/FonksiyonelEndoskopikSinusCerrahisi(FESS)Endikasyonlari.html http://kbb-uzmani.blogspot.com.tr/2016/07/guzel-bir-sinuzit-ve-balonla-sinuzit.html#!/2016/07/guzel-bir-sinuzit-ve-balonla-sinuzit.html http://www.balonla-sinuzit.ameliyati.info/ http://www.balonla-sinuzit.ameliyati.info/sinuzit-nedir.html
komik kavga 00:21
komik kavga 315 izlenme - 7 yıl önce komik kavga
En Güzel Yeri: Uçurtmayı Vurmasınlar 02:47
En Güzel Yeri: Uçurtmayı Vurmasınlar 488 izlenme - 4 yıl önce Beş yaşındaki bir çocuğun gözüyle kadınlar hapishanesinin ve sevginin öyküsüdür anlatılan. Küçük Barış'ın (Ozan Bilen) bu dört duvar arasında ne suçu vardır ki? Oysa esrardan tutuklanan annesi değil midir? Barış henüz algılayamadığı bir garip dünyanın içinde, her yanı soğuk ve sağır duvarlarla çevrili bir hapishane avlusunda gökyüzünü ve özgürlük uçurtmalarını gözlemektedir. İnci Abla’sı (Nur Sürer), Özgürlüğüne kavuştuktan sonra bir gün uçurtma olup geri döneceğine söz vermemiş midir? (Agah Özgüç'ün 100 Filmde Türk Sineması kitabından)
gelecek uzun sürer [fragman] 01:48
gelecek uzun sürer [fragman] 312 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Balıkesir Altınova Belediye Başkanı Asım Sürer Olay Tv'de (Bölüm 4) 12:10
Balıkesir Altınova Belediye Başkanı Asım Sürer Olay Tv'de (Bölüm 4) 223 izlenme - 5 yıl önce Balıkesir Altınova Belediye Başkanı Asım SÜRER Olay Tv'de (Bölüm - 4)
Senkronize Sayonara - Ne Kadar Sürer Bu Yalnızlık 03:22
Senkronize Sayonara - Ne Kadar Sürer Bu Yalnızlık 369 izlenme - 6 yıl önce
Köyde Arıcılık - 2 Bölüm Ahmet Sürer 28:26
Köyde Arıcılık - 2 Bölüm Ahmet Sürer 17 izlenme - 4 ay önce
Köyde Arıcılık - 1 Bölüm Ahmet Sürer 14:18
Köyde Arıcılık - 1 Bölüm Ahmet Sürer 16 izlenme - 4 ay önce
Onur Sürer  01:25
Onur Sürer 124 izlenme - 4 yıl önce Cix Record Fanpage