Hoşgeldiniz!

suriye

Mermiyi Görmek (Tank Atışı) 00:22
Mermiyi Görmek (Tank Atışı) 1.452.701 izlenme - 1 yıl önce Suriye'de, tankın kendisini yada içinde bulundugu binada yer alan diğer teröristleri gördüğünden haberi olmayan arkadaş tankı kameraya alıyor. Ama tankın kendisine kötü bir sürprizi var.
RPG Roketinden Son Anda Kurtulmak - Suriye 00:14
RPG Roketinden Son Anda Kurtulmak - Suriye 648.182 izlenme - 9 ay önce Suriye'de iç savaşın başlangıcından beri en ilginç videolardan biri. İzliyoruz efendim...
Bordo Bereliler Suriye'ye Girdi! 06:39
Bordo Bereliler Suriye'ye Girdi! 10.570 izlenme - 2 gün önce NTV'de yer alan bilgiye göre, TSK özel kuvvetleri bordo bereliler Suriye topraklarına girdi. Bordo Berelilerin gece saatlerinde Suriye'ye sızdığı ve gece boyunca önemli nokta operasyonlar gerçekleştirdiği belirtildi.
Florya Plajını İstila Eden Suriyeliler 01:23
Florya Plajını İstila Eden Suriyeliler 54.456 izlenme - 2 ay önce sürü haline dolaşan suriyeliler sayılarını daha çoğaltıp florya plajında kendilerinden geçmişler.
Saldırıda Yaralanan Çocuğun Ambulanstaki Görüntüsü 00:14
Saldırıda Yaralanan Çocuğun Ambulanstaki Görüntüsü 8.739 izlenme - 1 hafta önce Taş yürekli ben bile uzun suredir icimin bu kadar burkulduğumu hissetmemiştim. Suriye'de bombalı saldırıda yaralanan coçuk.
Suriyeli Dilenciler - Kamu Spotu (Küfür İçerir) 01:17
Suriyeli Dilenciler - Kamu Spotu (Küfür İçerir) 278.292 izlenme - 2 yıl önce Suriyeli dilenciler parodisi yapan Mustafa Ak'ın yeni videosunu izliyoruz. Ağlamamak mümkün değil, çok duygusal anlar sizi bekliyor.
suriye düğünü 09:05
suriye düğünü 230.756 izlenme - 6 yıl önce kız süper söylüyor
Tavşan İstilası - Avustralya 00:36
Tavşan İstilası - Avustralya 7.085 izlenme - 1 ay önce Her şey İngiltere'den Avustralya'ya memleketine dönen Thomas Austin adlı züppenin, yanında İngiltere'de görüp de memleketinde yaşamak istediği avcılık tutkusu nedeniyle yanına birkaç tavşan almasıyla başlamış. Avustralya'nın besin zincirinde kendilerini avlayan hiç bir hayvan çıkmayınca tavşanlar agresif bir şekilde çoğalmış. Şu anda sayıları on milyonlarla ifade ediliyor. Suriye'li göçmenlerin ülkemizdeki istikbalini düşününce aklıma geliverdi birden.
Çin Ordusu Suriye Çıkarması 01:10
Çin Ordusu Suriye Çıkarması 2.595 izlenme - 6 gün önce Suriye'nin başkenti Şam'a 3 günlük ziyaret düzenleyen Çinli üst düzey askeri yetkililer, Suriye hükümeti ile askeri yardım ve işbirliği konularında görüştü. Çin ordusun, Suriyeli askerleri eğitecek ve sivil halka da insani yardımda bulunulacak.
Suriye Muhalefetinden Ramazan'da Ateşkes Çağrısı 00:57
Suriye Muhalefetinden Ramazan'da Ateşkes Çağrısı 149.608 izlenme - 3 yıl önce Suriye Ulusal Koalisyonu'nun yeni Lideri Ahmet el Carba, Şam rejimine Ramazan ayı boyunca..
Dünyayı Dehşete Düşüren Görüntüler  00:43
Dünyayı Dehşete Düşüren Görüntüler 7.793 izlenme - 2 ay önce Suriye'deki antik kent Palmira'yı yaklaşık bir yıl elinde tutan terör örgütü IŞİD'in, kamyonlar tarihi eserleri ezdiği görüntüler ortaya çıktı. Yeni görüntülerde, IŞİD'li teröristler müzelerdeki mumyaları dışarı çıkarıp üstünden kamyonlarla geçiyor.
Camiye Yardım Diye 300 Lira Toplyan Suriyeliler 01:00
Camiye Yardım Diye 300 Lira Toplyan Suriyeliler 7.393 izlenme - 2 ay önce Camiye yardım ayagına cuma çıkışı millete darbe indiren suriyelilerin tuzağını izliyoruz.
İstiklal Caddesi - Suriye Fasıl Grubu 02:50
İstiklal Caddesi - Suriye Fasıl Grubu 2.305 izlenme - 3 hafta önce İstiklal caddesine yolu düşenler genelde denk gelmişlerdir savaş nedeniyle Suriye den ülkemize sığınan bu insanlar kendi ezgilerini çalıp söylediğine, bu söyledikleri Irak ulusal marşı ama sözlerindeki anlam vatansızlığın ne demek olduğunu oradan oraya savrulmanın ne demek olduğunu göstermiş
Ender Tekin - Suriye 04:50
Ender Tekin - Suriye 71.225 izlenme - 2 yıl önce Tağutun lanetli eli Esad' ın KUDUZ İTLETİ Sanmayın unutulacak intikamın yeminleri Birer birer ah alacak Suriyenin ŞEHİTLERİ Sanmayın unutulacak intikamın yem...
Suriye Düğünü 1 07:14
Suriye Düğünü 1 114.226 izlenme - 3 yıl önce Kısrak In Amcası Ogulları
Güne Damga Vuran Video 00:29
Güne Damga Vuran Video 7.182 izlenme - 3 ay önce İç savaşın sürdüğü Suriye’de çekildiği tahmin edilen ve sosyal medyada paylaşılan video güne damgasını vurdu. Kamyonet üzerine yerleştirilen bataryayı ateşleyen bir kişinin üzerindeki İnegöl Belediyespor forması dikkati çekti. Formanın bu adamın eline nasıl geçtiği tartışılırken, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş konuyla ilgili bir açıklama yaptı.
Muhalefetin Suriyeli Düşmanlığı 02:09
Muhalefetin Suriyeli Düşmanlığı 4.794 izlenme - 2 ay önce Ünlü Türk Düşünürleri toplanmış. Algida dondurmaları sponsorluğu eşliğinde hükümeti yalıyorlar. Zaten bunlar Hükümet ne derse onaylar. Onlar adına ben utandım. Ama onlar utanmak nedir bilmiyor.
Suriye'ye Geri Dön! Burada Yerin Yok! 06:00
Suriye'ye Geri Dön! Burada Yerin Yok! 17.793 izlenme - 5 ay önce Suriyeli vatandaşlara, Türkiye'de "ülkene dön" diyen birisine nasıl tepki veriliyor izliyoruz. Bu video Çay house ekibi tarafından hazırlanmıştır. Kendilerine şu adresten ulaşabilirsiniz: Çay House: https://www.facebook.com/housecay
Top Düştü Cemaat Namazı Bozmadı - Suriye 00:14
Top Düştü Cemaat Namazı Bozmadı - Suriye 9.755 izlenme - 5 ay önce Suriye'de Dera bölgesinde kılınan bir cenaze namazı sırasında büyük bir gürültüyle gelen top atışı namaz kılanların yakınlarına dehşet dolu bir sesle düştü. Ancak namaz kılan kalabalıktan bir iki kişi hariç kimsenin kılı kıpırdamadı.
Beşar Esed İle Dalga Geçen Kız 00:15
Beşar Esed İle Dalga Geçen Kız 6.609 izlenme - 4 ay önce Onca çileye rağmen çocuk her zaman çocuktur dedirten bir görüntü. Belki de Esed piçinin yaptığı şeyler oyun gibi geliyordur. Bu çocukta olayları kendi bakış açısıyla anlatmış işte
Özkaymak Turizm - Kaçak Alınan Suriyeli Yolcu Muavin Kavgası 01:45
Özkaymak Turizm - Kaçak Alınan Suriyeli Yolcu Muavin Kavgası 8.280 izlenme - 4 ay önce Araca alınan biletsiz Suriyeli bilet almadan para vermeyince sinirlenen muavin.. Bedava ülkeye gelen hırto herşeyi bedava sanmış gelde daya çekme yorum szilerin.
Ke Emiri Ali Ebu Muhammed: Şam'daki Fitne İle İlgili Ke Duruşu 35:31
Ke Emiri Ali Ebu Muhammed: Şam'daki Fitne İle İlgili Ke Duruşu 83.856 izlenme - 2 yıl önce KE Emiri Ali Ebu Muhammed: Şam'daki fitne ile ilgili olarak Kafkasya Emirliğin duruşu. Şaban 1435
Kilyos'da Suriyeli Genç İle Tartışma 02:48
Kilyos'da Suriyeli Genç İle Tartışma 3.367 izlenme - 1 ay önce Yeni bir sokak röportajı,bu sefer Suriyeliler ile onlara vatandaşlık istiyomunuz diye soruldu.Elin Suriyelisi rahat tavırla olur tabi havasında artist izliyoruz.
Parkta Oynayan Suriyeli Çocuğa Bomba Şakası Yaptılar 00:19
Parkta Oynayan Suriyeli Çocuğa Bomba Şakası Yaptılar 12.167 izlenme - 5 ay önce İstanbul'da bir parkta oyun oynayan Suriyeli çocuğa yapılan bomba şakası yürekleri dağladı. Ülkesindeki savaştan kaçarak İstanbul'a gelen Suriyeli bir ailenin minik üyesi, parkta diğer çocuklarla oyun oynarken korkunç bir şakanın kurbanı oldu. SURİYELİ ÇOCUĞUN KORKU DOLU ANLARI Oyun oynadığı esnada yanına yaklaşan biri "Havalanan uçak bomba atacak" diyerek küçük çocuğu korkuttu. Çocuk ise, korkudan sağa sola kaçmaya başladı. Küçük çocuğun yürek burkan korku dolu anları ise, amatör kamera tarafından kaydedildi:
Anne Yadigarını Satmak İsteyen Kadına Mülteci Çalışandan Duygulandıran Hareket 02:37
Anne Yadigarını Satmak İsteyen Kadına Mülteci Çalışandan Duygulandıran Hareket 1.191 izlenme - 3 hafta önce Paraya ihtiyacı olduğu için nakite çevirmeye çalıştığı anne yadigarını bir kuyumcuya getiren kadın hiç beklemediği hareket ile karşılaştı. 2 yıl önce mülteci olarak Amerika'ya yerleşen Suriyeli Noah zor durumda kalan kadının değerli eşyasını almayarak değeri kadar nakit parayı kendisine vererek duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu. Her durumda da kadına yardım edeceğini söyleyen Noah, numarasını da vererek küçük çocuğa da annesine iyi bakmasını söyledi.
3,5 Milyon Suriyeli Demek, 3,5 Milyon Kez Güçlü Arap Bağı Demek 02:01
3,5 Milyon Suriyeli Demek, 3,5 Milyon Kez Güçlü Arap Bağı Demek 3.926 izlenme - 2 ay önce Erkan tan, her zamanki gibi yalamaya devam ediyor. Konu; Suriyeliler'e vatandaşlık verilmesi.
Trt'de Yapılan Canlı Bomba Propagandası 00:27
Trt'de Yapılan Canlı Bomba Propagandası 11.215 izlenme - 5 ay önce Devletin resmi kanalı TRT'de yayınlanan belgeselde açık açık canlı bomba olmak özendiriliyor. Tüyler ürpertici!
suriye arapça müzik 01:00
suriye arapça müzik 110.430 izlenme - 6 yıl önce suriye arapça müzik
Suriyeli Çocuklara Döner Ismarlayıp Ödemeden Kaçmak 03:34
Suriyeli Çocuklara Döner Ismarlayıp Ödemeden Kaçmak 21.298 izlenme - 1 yıl önce Taksim’de Suriyeli çocuklara 35 döner ve ayran siparişi veren bir kadın, dövizciye uğrayacağını söyledikten sonra bir daha gelmedi. Toplam 275 lira tutarında ürün verdiğini belirten işyeri çalışanı, kadının ödeme için gelmediğini söyledi.
Suriyeli Oldukları İçin Yemek Alamayan Çocuklar 00:35
Suriyeli Oldukları İçin Yemek Alamayan Çocuklar 5.617 izlenme - 3 ay önce Açın halinden anlamak için tutulan oruçlar zabılarda pek işe yaramamış ki, Bingöl'deki bir iftar çadırında sıraya giren Suriyeli çocukları önce tokatlayıp sonra ise sıradan çıkarıyolar.