Hoşgeldiniz!

Suriye Videoları İzle

El-Bab'da Overlokçu Anonsu Yapmak 01:06
El-Bab'da Overlokçu Anonsu Yapmak 15.819 izlenme - 4 gün önce Suriye'nin (Syria) El-Bab (El Bab)'da mücadele eden aslanlarımızdan, askerlerimizden (Mehmetçik); bir komando aldı eline megafonu hem overlokçu hem de trafik polisi taklidi yapıyor. İzliyoruz efendim.
Mermiyi Görmek (Tank Atışı) 00:22
Mermiyi Görmek (Tank Atışı) 1.457.843 izlenme - 2 yıl önce Suriye'de, tankın kendisini yada içinde bulundugu binada yer alan diğer teröristleri gördüğünden haberi olmayan arkadaş tankı kameraya alıyor. Ama tankın kendisine kötü bir sürprizi var.
RPG Roketinden Son Anda Kurtulmak - Suriye 00:14
RPG Roketinden Son Anda Kurtulmak - Suriye 649.632 izlenme - 1 yıl önce Suriye'de iç savaşın başlangıcından beri en ilginç videolardan biri. İzliyoruz efendim...
Başkente Gayet Rahat Yerleşen Suriyeliler 03:09
Başkente Gayet Rahat Yerleşen Suriyeliler 52.817 izlenme - 2 ay önce Efendim Halk TV Ankara'da yaşayan Suriyelileri araştırıp haber yapmış. Videoda gördüklerimiz vaziyeti bütün gerçekliğiyle ortaya seriyor. Yorum size kalmış...
Almanya'da Almanları Döven Suriyeli Göçmenler 00:47
Almanya'da Almanları Döven Suriyeli Göçmenler 8.343 izlenme - 1 hafta önce Almanya'nın Suriyelileri neden istemediğini anlatan bir video izleyeceğiz.
Çöpe Düşen Suriyeli 00:54
Çöpe Düşen Suriyeli 20.354 izlenme - 1 ay önce Çöpe düşen Suriyeli yardım istiyor. Ancak telefonla kayda alan kişi yardım etmiyor ve orayı terkediyor.
Yumrukla Degaj Yapan Kaleci 00:23
Yumrukla Degaj Yapan Kaleci 59.098 izlenme - 4 ay önce Suriye Milli Takımı Kalecisi Ibrahim Alma, milli takım arasının en çok konuşulan futbolcularından oldu. Bunun sebebi ise 25 yaşındaki kalecinin degaj stili...
Suriyeli Dilenciler - Kamu Spotu (Küfür İçerir) 01:17
Suriyeli Dilenciler - Kamu Spotu (Küfür İçerir) 280.046 izlenme - 2 yıl önce Suriyeli dilenciler parodisi yapan Mustafa Ak'ın yeni videosunu izliyoruz. Ağlamamak mümkün değil, çok duygusal anlar sizi bekliyor.
Suriye Düğünü 09:05
Suriye Düğünü 233.187 izlenme - 7 yıl önce kız süper söylüyor
Bence Mantıklı - Suriye Vatandaşlığı 04:11
Bence Mantıklı - Suriye Vatandaşlığı 5.946 izlenme - 1 ay önce Durumu özetleyen kısa film ibret alarak izliyoruz.
Florya Plajını İstila Eden Suriyeliler 01:23
Florya Plajını İstila Eden Suriyeliler 56.771 izlenme - 9 ay önce sürü haline dolaşan suriyeliler sayılarını daha çoğaltıp florya plajında kendilerinden geçmişler.
Gelecekten Gelen Mülteciler - South Park 22:05
Gelecekten Gelen Mülteciler - South Park 7.600 izlenme - 2 ay önce South Park'ın 8. sezonundanbir bölüm. Gelecekten gelen mülteciler ucuza çalıştıkları için halkın elinden işlerini alır. İyi seyirler
Suriye Muhalefetinden Ramazan'da Ateşkes Çağrısı 00:57
Suriye Muhalefetinden Ramazan'da Ateşkes Çağrısı 149.698 izlenme - 4 yıl önce Suriye Ulusal Koalisyonu'nun yeni Lideri Ahmet el Carba, Şam rejimine Ramazan ayı boyunca..
5 Aylık Muhtarlık Maaşını Suriye'lilere Harcayan Adam 03:10
5 Aylık Muhtarlık Maaşını Suriye'lilere Harcayan Adam 3.974 izlenme - 1 ay önce Hatay’ın Arsuz ilçesinde Karaağaç Mahallesi Muhtarı Rasim Yaşar, 5 aydır biriktirdiği muhtarlık maaşı ile Suriyeli ailelere yardımda bulundu.
Suriye Düğünü 1 07:14
Suriye Düğünü 1 118.769 izlenme - 4 yıl önce Kısrak In Amcası Ogulları
Ender Tekin - Suriye 04:50
Ender Tekin - Suriye 73.876 izlenme - 3 yıl önce Tağutun lanetli eli Esad' ın KUDUZ İTLETİ Sanmayın unutulacak intikamın yeminleri Birer birer ah alacak Suriyenin ŞEHİTLERİ Sanmayın unutulacak intikamın yem...
Bordo Bereliler Suriye'ye Girdi! 06:39
Bordo Bereliler Suriye'ye Girdi! 13.948 izlenme - 7 ay önce NTV'de yer alan bilgiye göre, TSK özel kuvvetleri bordo bereliler Suriye topraklarına girdi. Bordo Berelilerin gece saatlerinde Suriye'ye sızdığı ve gece boyunca önemli nokta operasyonlar gerçekleştirdiği belirtildi.
Sayko Arap Ev Partisi 14:07
Sayko Arap Ev Partisi 2.842 izlenme - 2 ay önce youtube ne yazıpta buldugumu hatırlamıyorum ama arapların değişik bir kavim olduğunu soyleyebilirim.iyi seyirler :)
Çikolatalı Vefalı Türk Askeri 00:45
Çikolatalı Vefalı Türk Askeri 4.867 izlenme - 3 ay önce Fırat kalkanı operasyonu kapsamında El Bab da bulunan birliklerimiz yolda gördükleri ufaklığa kumanyalarındaki çikolata ve bisküvileri veriyor bugün o çocuğun umudu yarın dünyanın umudu askerlimizi allah esirgesin. Terör örgütlerinin Türk ordusu el bab da sivil katliamı yapılıyor yalanından sonra TC Suriyeli çocukları obez yapıyor propagandası yapması da beklenenler arasında.
Ke Emiri Ali Ebu Muhammed: Şam'daki Fitne İle İlgili Ke Duruşu 35:31
Ke Emiri Ali Ebu Muhammed: Şam'daki Fitne İle İlgili Ke Duruşu 84.408 izlenme - 3 yıl önce KE Emiri Ali Ebu Muhammed: Şam'daki fitne ile ilgili olarak Kafkasya Emirliğin duruşu. Şaban 1435
Hayatını kaybeden askerin ailesi: Bu çocuklar ne için gidiyorlar? 01:14
Hayatını kaybeden askerin ailesi: Bu çocuklar ne için gidiyorlar? 3.285 izlenme - 2 ay önce El Bab bölgesinde hayatını kaybeden Uzman ÇavuÅŸ Mahmut Uslu'nun ailesi 'Bir de El Bab'ımız çıktı, kimin için ve ne için savaşıyoruz?' diyerek isyanını dile getirdi.
Suriye Arapça Müzik 01:00
Suriye Arapça Müzik 111.994 izlenme - 7 yıl önce suriye arapça müzik
TSK Destekli ÖSO Operasyonun Görüntüleri 05:06
TSK Destekli ÖSO Operasyonun Görüntüleri 9.410 izlenme - 7 ay önce TSK'nın Cerablus operasyonuna 'Fırat Kalkanı' isminin verilmesi PYD ve YPG'ye mesaj olarak yorumlandı. Hükümetin Suriye politikası kapsamında 'kırmızı çizgi' olarak ilan ettiği Fırat Nehri'nin batısına PYD'nin liderliğini yaptığı SDG'nin geçerek Menbiç'i ele geçirmesinin ardından başlatılan operasyona Fırat Kalkanı ismi verildi.
Saldırıda Yaralanan Çocuğun Ambulanstaki Görüntüsü 00:14
Saldırıda Yaralanan Çocuğun Ambulanstaki Görüntüsü 9.316 izlenme - 7 ay önce Taş yürekli ben bile uzun suredir icimin bu kadar burkulduğumu hissetmemiştim. Suriye'de bombalı saldırıda yaralanan coçuk.
Suriyeli mültecilerin Alman Ekonomisine Etkisi 08:13
Suriyeli mültecilerin Alman Ekonomisine Etkisi 4.910 izlenme - 4 ay önce Suriyeli mülteci deyince sanki sadece bizim ülkemizde varmış gibi anlaşılır ama sadece bizde değil, Almanyada da varlar. Ancak bizde genelde kırmızı ışıkta dilenen, çöpten plastik toplayan, gecenin ayazında kırmızı ışıkta uyuyanlardan farklı olarak Almanya mülteci alırken çok daha seçici davranmış...Olay rakamlarla çok güzel anlatılmış
Dünyayı Dehşete Düşüren Görüntüler  00:43
Dünyayı Dehşete Düşüren Görüntüler 9.687 izlenme - 9 ay önce Suriye'deki antik kent Palmira'yı yaklaşık bir yıl elinde tutan terör örgütü IŞİD'in, kamyonlar tarihi eserleri ezdiği görüntüler ortaya çıktı. Yeni görüntülerde, IŞİD'li teröristler müzelerdeki mumyaları dışarı çıkarıp üstünden kamyonlarla geçiyor.
Suriyeli Çocuklara Döner Ismarlayıp Ödemeden Kaçmak 03:34
Suriyeli Çocuklara Döner Ismarlayıp Ödemeden Kaçmak 22.081 izlenme - 2 yıl önce Taksim’de Suriyeli çocuklara 35 döner ve ayran siparişi veren bir kadın, dövizciye uğrayacağını söyledikten sonra bir daha gelmedi. Toplam 275 lira tutarında ürün verdiğini belirten işyeri çalışanı, kadının ödeme için gelmediğini söyledi.
Suriyeli Çocuğa Yapılan Eşek Şakası 00:19
Suriyeli Çocuğa Yapılan Eşek Şakası 10.843 izlenme - 12 ay önce Ülkesindeki savaştan kaçarak İstanbul'a gelen Suriyeli bir ailenin minik üyesi, parkta diğer çocuklarla oyun oynarken korkunç bir şakanın kurbanı oldu. SURİYELİ ÇOCUĞUN KORKU DOLU ANLARI Oyun oynadığı esnada yanına yaklaşan biri "Havalanan uçak bomba atacak" diyerek küçük çocuğu korkuttu. Çocuk ise, korkudan sağa sola kaçmaya başladı. Küçük çocuğun yürek burkan korku dolu anları ise, amatör kamera tarafından kaydedildi:
Top Düştü Cemaat Namazı Bozmadı - Suriye 00:14
Top Düştü Cemaat Namazı Bozmadı - Suriye 10.036 izlenme - 1 yıl önce Suriye'de Dera bölgesinde kılınan bir cenaze namazı sırasında büyük bir gürültüyle gelen top atışı namaz kılanların yakınlarına dehşet dolu bir sesle düştü. Ancak namaz kılan kalabalıktan bir iki kişi hariç kimsenin kılı kıpırdamadı.
El Kaide Kafa Keserken Kameramanın Türkçe Konuşması 02:08
El Kaide Kafa Keserken Kameramanın Türkçe Konuşması 27.186 izlenme - 2 yıl önce Malum terör örgütü el kaide bağlantılı el nusra suriyede kafa kesmeye davam ediyor. Özgür Suriyeye verdiği destekle bilinen örgüt 7 sivilin katledildiği bu görüntülerde kimisinin kafasını kesiyor kimise kurşun yağdırıyor. El kaide bu canavarlığı yaparken eline aldığı kamerayla çoşan kişi ise türkçe konuşup olayı anlatmaya çalışıyor. Kafa keserken atılan tekbirlere de eşlik eden bu türkçe konuşan terörist suriyede kimlerin at koşturduğu belirsiz kılıyor. Videodaki vahşet sahneleri kesilmiştir.