Hoşgeldiniz!

suriyeli

Mermiyi Görmek (Tank Atışı) 00:22
Mermiyi Görmek (Tank Atışı) 1.463.833 izlenme - 3 yıl önce Suriye'de, tankın kendisini yada içinde bulundugu binada yer alan diğer teröristleri gördüğünden haberi olmayan arkadaş tankı kameraya alıyor. Ama tankın kendisine kötü bir sürprizi var.
Dinlenip Tekrar Kavga Eden Gençler 02:40
Dinlenip Tekrar Kavga Eden Gençler 7.894 izlenme - 3 hafta önce İstanbul Taksim Meydanı'nda Suriyeli gençlerin arasında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışma bir anda tekme ve tokatlı kavgaya dönüştü. Vatandaşların uzun süre ayırmaya çalıştığı gençler, arada dinlenip tekrar kavga ediyor.
Suriyeli Youtuber Hatice ile tanışın 01:41
Suriyeli Youtuber Hatice ile tanışın 5.889 izlenme - 3 hafta önce Yemek vloglarına yeni bir bakış açısı... Suriye'de bulunan Bab-ul Nur Mülteci Kampı'ndan Hatice, bizlere mülteci kampının olmazsa olmazı bir yemeğin tarifini veriyor.
İnşaatta Yakalanan Suriyeli Sevgililer 01:41
İnşaatta Yakalanan Suriyeli Sevgililer 15.663 izlenme - 7 ay önce İnşaatta yakaladığı suriyeli sevgililere küfür edip vuran genç.
Suriyeliden Uçan Tekme Yiyen Çiğ Köfteci Ali Usta 00:33
Suriyeliden Uçan Tekme Yiyen Çiğ Köfteci Ali Usta 24.670 izlenme - 6 ay önce Milleti azarlayıp,bağıra çağıra iş yapmasıyla tanınan Çiğ köfteci Ali Usta'nın Suriyeli bir adamdan yediği uçan tekme kameralara yansımış. Yeşillikleri önce ortaya ikram edip ardından hepsine dokunma, dokunduğu al diyen Ali Usta'ya suriyelinin sen ne diyon yarram ne çeşit bir çiğköftecisin, Baban Kahrolsun demesi ve Ali Usta'nında Suriyeliye Asıl Senin Baban Kahrolsun demesi üzerine olaylar gelişir. Ardından Faracı alan ali usta suriyelinin peşine düşer. suriyeli bunu fark etmiş olacak ki o da Ali ustaya doğru hamle yapıyor koşarken uçan tekme atıyor.
12 Yaşındaki Kızla Evlenip Çocuk Yapan Adamın Gözaltına Alınması 01:45
12 Yaşındaki Kızla Evlenip Çocuk Yapan Adamın Gözaltına Alınması 14.528 izlenme - 5 ay önce Suriye'den iç savaştan kaçan bir kişi, kendi gibi savaştan kaçan kız çocuğuyla 12 yaşında evlenip çocuk yaptığı için "çocuğa cinsel istismardan" gözaltına alındı.
Yumrukla Degaj Yapan Kaleci 00:23
Yumrukla Degaj Yapan Kaleci 69.780 izlenme - 1 yıl önce Suriye Milli Takımı Kalecisi Ibrahim Alma, milli takım arasının en çok konuşulan futbolcularından oldu. Bunun sebebi ise 25 yaşındaki kalecinin degaj stili...
Florya Plajını İstila Eden Suriyeliler 01:23
Florya Plajını İstila Eden Suriyeliler 58.709 izlenme - 2 yıl önce sürü haline dolaşan suriyeliler sayılarını daha çoğaltıp florya plajında kendilerinden geçmişler.
Suriyelilerin Akın Ettiği Florya'dan İşgal Sonrası Görüntüler 02:16
Suriyelilerin Akın Ettiği Florya'dan İşgal Sonrası Görüntüler 43.312 izlenme - 2 yıl önce Yüzlerce Suriyelinin akın ettiği, Florya, Yeşilköy ve Menekşe plajları ve piknik alanları çöp yığını haline geldi
Arabaya Tekme Atan Suriyeliler ! 00:56
Arabaya Tekme Atan Suriyeliler ! 9.312 izlenme - 6 ay önce suriyeliler düğün sonrasi arabaya saldırıyor
 Demetevler'deki Suriyeli Olayları - Ankara (Director's Cut) 00:47
Demetevler'deki Suriyeli Olayları - Ankara (Director's Cut) 11.590 izlenme - 8 ay önce Ankara Demetevler / Kadınları Taciz Eden Bir Grup Suriyeli Halk Tarafından Linç Edilmek İstedi. Samsunda plajda bayanlarin videosunu ceken , Antalya da ufak bi kiz cocugunun 5 suriyeli tarafindan tecavuze ugramasi sonucu patlak veren olaylar Ankara da devam etti.
Konya Meydanda Coşan Suriyeli Gençler 01:00
Konya Meydanda Coşan Suriyeli Gençler 25.915 izlenme - 1 yıl önce Yer Türkiye Selçuklarının Başkenti Konya Suriyeli gençler halay çekiyor.Aynı performansı Suriye'de er meydanında yiğitlik yaparken de bekleriz efem. iyi seyirler. ALLAH sonumuzu #Hayır etsin.
Çöpe Düşen Suriyeli 00:54
Çöpe Düşen Suriyeli 20.817 izlenme - 1 yıl önce Çöpe düşen Suriyeli yardım istiyor. Ancak telefonla kayda alan kişi yardım etmiyor ve orayı terkediyor.
Suriyeli Tacizcilere Dayak Atan Adanalılar 00:40
Suriyeli Tacizcilere Dayak Atan Adanalılar 16.272 izlenme - 8 ay önce Sapkınlık yapan suriyeli youtuberları adanalılar bulmuş bir güzel tokatlamış. Sanırım bir daha böyle sapıklıklar yapmaz doğru yola ulaşırlar...
 İkoncanecem İle Yetenek Sizsiniz Suriye 00:58
İkoncanecem İle Yetenek Sizsiniz Suriye 9.405 izlenme - 5 ay önce Türkiye'nin en etkili travestisi, gönüllerimizin sultanı, yüreklerimizin kanatlı perisi, biriciğimiz Travesti İkoncanecem'in Suriyeli ile fırtınalar estirdiği bu videoyu izleyelim efem.
Suriyeli Kızdan Paylaşım Rekoru Kıran Kıvrak Dans 01:46
Suriyeli Kızdan Paylaşım Rekoru Kıran Kıvrak Dans 46.942 izlenme - 2 yıl önce Suriyeli genç kızın sosyal medyada paylaştığı dans videosu paylaşım rekoru kırıyor.
Plajda Kadınları Taciz Eden Suriyeli 02:41
Plajda Kadınları Taciz Eden Suriyeli 9.917 izlenme - 8 ay önce samsun atakum ilçesinde halka açık plajda kadınları cep telefonuna kaydettiği görülen bir suriyeli vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi. olay yerine gelen çok sayıda polis ve çevik kuvvet ekipleri zanlıyı öfkeli kalabılığın elinden zor aldı
Tacizci Suriyelilerin Taciz Görüntülerini Videoya Alıp İnternette Yayımlaması 02:01
Tacizci Suriyelilerin Taciz Görüntülerini Videoya Alıp İnternette Yayımlaması 18.204 izlenme - 8 ay önce Suriyeli ırz namus düşmanları, Türk kızlarını kandırmak için neler yaptığını gösteren taciz videoları çekip internette yayımladı. Bu görüntülerin internete düşmesinden sonra sosyal medyada "Mülteciler Defolun" söylemleri arttı.
 Şort Giyen Kızı Taciz Etmeye Çalışan Sapığın Linç Edilmesi 00:18
Şort Giyen Kızı Taciz Etmeye Çalışan Sapığın Linç Edilmesi 10.602 izlenme - 8 ay önce İzmir'in Bornova İlçesi'nde, üniversite öğrencisi Gamze A.'yı taciz ettiği öne sürülen Suriyeli genç, mahalle sakinleri tarafından dövüldü. Gözaltına alınan Suriyeli, Emniyet'te ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Kaynak: İzmir'de şort giyen üniversiteli kıza Suriyeli tacizi
Suriyeli Arap Güzelinden Dans Şov 06:44
Suriyeli Arap Güzelinden Dans Şov 86.538 izlenme - 4 yıl önce Suriyeli Arap Güzelinden Dans Şov
Suriyeli Çocuğa Yapılan Eşek Şakası 00:19
Suriyeli Çocuğa Yapılan Eşek Şakası 21.903 izlenme - 2 yıl önce Ülkesindeki savaştan kaçarak İstanbul'a gelen Suriyeli bir ailenin minik üyesi, parkta diğer çocuklarla oyun oynarken korkunç bir şakanın kurbanı oldu. SURİYELİ ÇOCUĞUN KORKU DOLU ANLARI Oyun oynadığı esnada yanına yaklaşan biri "Havalanan uçak bomba atacak" diyerek küçük çocuğu korkuttu. Çocuk ise, korkudan sağa sola kaçmaya başladı. Küçük çocuğun yürek burkan korku dolu anları ise, amatör kamera tarafından kaydedildi:
Suriyeli Kız'dan Canlı Performans 03:34
Suriyeli Kız'dan Canlı Performans 57.762 izlenme - 4 yıl önce Alirıza Alagöz Tarafından Çekilmiştir
Suriyeli Kızdan Müthiş Oryantal 01:12
Suriyeli Kızdan Müthiş Oryantal 50.427 izlenme - 5 yıl önce Suriyeli Kızdan Müthiş Oryantal
Sokakta Turistleri Taciz Eden Almancı Genç 08:03
Sokakta Turistleri Taciz Eden Almancı Genç 4.601 izlenme - 5 ay önce Suriyeli elemanlar yine böyle bir videoda dayak yemişti . Aynı ekibi bu arkadaşa havale ediyoruz . Adana göreve .
Almanya'da Almanları Döven Suriyeli Göçmenler 00:47
Almanya'da Almanları Döven Suriyeli Göçmenler 10.001 izlenme - 11 ay önce Almanya'nın Suriyelileri neden istemediğini anlatan bir video izleyeceğiz.
Adanalı Kızından Adamlık Dersi 00:08
Adanalı Kızından Adamlık Dersi 5.271 izlenme - 7 ay önce Suriyeli mültecilerin Türk dilencilerden daha çok kazandığı canım ülkemde, kendini Suriyeli olarak tanıtan güzel gözlü, Adanalı kardeşimiz.
İstiklal Caddesi - Suriyeli Sokak Sanatçıları 04:37
İstiklal Caddesi - Suriyeli Sokak Sanatçıları 18.688 izlenme - 2 yıl önce İstiklal caddesi her zamanki gibi birleşmiş milletler gibi her ırktan cinsiyetten dinden insanın olduğu yer. Güzelliği herkes istediği gibi takılıyor. Ama bazen bokunu çıkaranlar da oluyor tabi
Suriyeli Kız Oryantal Dans 01:11
Suriyeli Kız Oryantal Dans 43.057 izlenme - 7 yıl önce
Suriyeli Gence Nasihat Veren Kırıkkaleli Dayı 02:51
Suriyeli Gence Nasihat Veren Kırıkkaleli Dayı 12.396 izlenme - 2 yıl önce Suriye'de vatanı için savaşmak yerine kaçıp gelen gence, Kırıkkaleli abimiz nasihatlar veriyor. Hatta o kadar iyi niyetli bir insan ki içtiği birasından bile ikram ediyor.
Suriyeli Çocuklara Döner Ismarlayıp Ödemeden Kaçmak 03:34
Suriyeli Çocuklara Döner Ismarlayıp Ödemeden Kaçmak 23.519 izlenme - 3 yıl önce Taksim’de Suriyeli çocuklara 35 döner ve ayran siparişi veren bir kadın, dövizciye uğrayacağını söyledikten sonra bir daha gelmedi. Toplam 275 lira tutarında ürün verdiğini belirten işyeri çalışanı, kadının ödeme için gelmediğini söyledi.