Hoşgeldiniz!

Sürtme Videoları İzle

Havuç Rendelemeli Çılgın Rus Partisi 02:02
Havuç Rendelemeli Çılgın Rus Partisi 3.632 izlenme - 3 yıl önce Rusya'daki düğünlere alışmışken, başka neler var diye merak ettik. Bu sefer de havuç rendeleme yarışmasını bulduk. Lafı çok uzatmaya gerek, rusların eğlence anlaıyışı hep beraber görelim...
Direksiyon Sürtme Sesi 00:11
Direksiyon Sürtme Sesi 938 izlenme - 3 yıl önce Amortisör üst takozundan olabilir. Düşük hızda keskin bir virajdan dönerken benim aracımda sürtünme sesi vardı. Bir özel servise gittim amortisör üst takozu dedi acil değil bir sonraki bakımda bir daha bakalım dediler. Sonra rot balansçıya gittim oda aynı dedi. Bir amotisör üst takozuna baktırın derim
Subası Köyü Sürtme Video7 09:34
Subası Köyü Sürtme Video7 911 izlenme - 5 yıl önce subası köyü sürtme video7
Sevişgen Çiftin Maceraları Hızlandırılmış (Vücut Geliştirme İçerir) 00:54
Sevişgen Çiftin Maceraları Hızlandırılmış (Vücut Geliştirme İçerir) 352 izlenme - 2 yıl önce Memleketin birinde bir çiftin parkta geçirdiği muzip dakikalar kameralara böyle yansıdı.
Fortçuluğa Son 01:18
Fortçuluğa Son 406 izlenme - 2 yıl önce Ford, 30 km/s hızın altında seyreden sürücüleri kazalardan korumak için yepyeni bir teknoloji sunuyor: Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi. Peki bu ileri teknolojiyi insanlara küçük bir şaka ile anlatmak istesek, nasıl olurdu?
Kanırtarak Park Etmek 3 00:28
Kanırtarak Park Etmek 3 80 izlenme - 3 yıl önce Bunlar güzel örnekler gerçekten. Böyle sürücüler her ırka lazım. Bunlardan bolca olsun ki kime küfür edeceğiz diye düşünmeyelim.
Alevlenen Eller - Freddie Wong 00:46
Alevlenen Eller - Freddie Wong 8 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere hızlı alkışlamaktan ve sürtünmekten kaynaklanan güzel güzel alevli elleriyle konuk oluyor.