Hoşgeldiniz!

sürtünme

Balonla Sevişmek 00:55
Balonla Sevişmek 213.593 izlenme - 3 yıl önce Balon ki, bizim çocuklukta en büyük dostumuz yoldaşımızdır. Beraber ne badireler atlatmışızıdır. Oyuncu sıkıntısı çekilen bir dönemde ise yönetmenlerin kurtarıcısıdır. Mcgyver çakıyla tank imha ederse bizde balonla sevişir, erotik film bile çekeriz efendim. Şişme bir objenin sinemamızda ilk kullanımını yine alkışlarlayaşıyorum aracılığıyla yaşayacaksınız.
Termal Kamerayla Lastiklerin Çok Sürtünmeden Oluşan Isınmasının Görüntüleri 03:21
Termal Kamerayla Lastiklerin Çok Sürtünmeden Oluşan Isınmasının Görüntüleri 4.244 izlenme - 1 yıl önce Mantıken patinaj devam ederse lastik sıcaklığı da giderek artacağı gibi tahmin edemeyeceğiniz sıcaklıklara ulaşır. Buradaki Honda S2000'de 160 dereceye kadar çıkıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sürtünme Yoluyla Ateş Yakmak 16:39
Sürtünme Yoluyla Ateş Yakmak 1.681 izlenme - 2 yıl önce Günümüz ortamında bu tür survivor tarzı videoları görmek artık alışıldık bir şey oldu. Özellikle survivor tarzı ateş yakmak olmazsa olmazların içinde. İngilizce adı Bowdrill olan bu videoda yeni başlayanlar için -meraklısına- adım adım ağaçların birbirine sürtünmesiyle nasıl ateş yakıldığını anlatıyor. Buyurun efenim.
Merdivenden Aşağı İnerken Sürtünme Kuvvetiyle Soyunmak 00:35
Merdivenden Aşağı İnerken Sürtünme Kuvvetiyle Soyunmak 2.375 izlenme - 3 yıl önce Kanunen suç işleyenlerin çekeceği cezayı yüce Türk adaleti belirleyecektir. Merdivenden aşşağı inerken sürtünme kuvveti etkisiyle soyunmanın sefasını da ergenlerimiz çekecektir. Yeşilçam'da böyle özverili oyuncular kalmadı mirim, nerde eski sanatçılar... Aynı filmden başka bir kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/72575/kayip-kolyenin-esrari
Memenin Küresel Isınmaya Katkısı 00:44
Memenin Küresel Isınmaya Katkısı 2.743 izlenme - 3 yıl önce yaa noldu bu küresel ısınma olayları, bir ara pek bir gündemdeydi. neyse biz çevre bilincimizi yitirmeyelim ve de memenin küresel ısınma üzerindeki etkisi ne imiş gözlemleyelim. bir buzul olmasa da buz parçasını gayet eritebilmekte gibi gözüküyor.
Kibrit Kutusuz Sadece Kibritlerle Ateş Nasıl Yakılır? 01:30
Kibrit Kutusuz Sadece Kibritlerle Ateş Nasıl Yakılır? 1.062 izlenme - 2 yıl önce Kibrit kutusunun üzerindeki sürtünmeyle kibriti yakmaya yarayan şey her zaman kibriti yakamayabiliyor. Islak veya aşırı kullanım sonucu işlevsiz kalan kısım olmadan da kibritinizi bu yöntemle yakabilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
10 Dk'da Sürtünme Kuvveti - Tonguc Akademi, Mehmet Tugutlu 08:02
10 Dk'da Sürtünme Kuvveti - Tonguc Akademi, Mehmet Tugutlu 1.297 izlenme - 3 yıl önce
Sürtünme Kuvveti 01:18
Sürtünme Kuvveti 1.699 izlenme - 5 yıl önce Sürtünme Kuvveti Anlatım
sürtünme kaynağı 00:57
sürtünme kaynağı 1.984 izlenme - 7 yıl önce sürtünme kaynağı videosu istanbul 2011
Kediler neden sürtünür? (Çocuk Belgeseli) 01:54
Kediler neden sürtünür? (Çocuk Belgeseli) 93 izlenme - 4 ay önce Kediler neden sürtünür konulu çocuk belgeselimiz.
double up yağ katkıları  işte timken test ark... 04:38
double up yağ katkıları işte timken test ark... 1.776 izlenme - 8 yıl önce faydalarıyağlamayı geliştirerek; kuru çalışmanın önlenmesinde kolaylık sağlar.sürtünme ve aşınmanın azalmasına yardımcı olur.kompresyon ve performansın artmasına etki eder.yağın akışkanlığını düzenlemeye ve egzoz dumanının azalmasına yardımcı olur.kullanımıturbolu ya da turbosuz benzinli ve dizel motorlarda mineral ve yarı-sentetik motor yağlarıyla uyumludur.2 yağ değişiminde bir motor yağı 400 ml. eksik konulup üzerine eklenir.8 litreyi aşan veya fazla aşınmış araçlarda 700 ml.lik
Sürtünme Yöntemiyle Jant Yapımı 01:05
Sürtünme Yöntemiyle Jant Yapımı 554 izlenme - 3 yıl önce Muhtemelen bir çok izleyicinin ilk defa gördüğü bir yöntem olan sürtünme yöntemiyle jant yapımını izliyoruz.Ben de ilk defa izledim ve sürtünmenin nasıl bir etki yapabileceğini görmüş oldum.
Pelteklik nedir? 00:31
Pelteklik nedir? 506 izlenme - 3 yıl önce Pelteklik, artikülasyon bozukluğunun bir türü. Daha çok sürtünmeli sesler olarak tabir edilen s, z, t, ş, j gibi sesler hava çıkışının yanlış yerlerden olması dolayısıyla peltek olarak üretilir. Hava çıkışı belli bir kanaldan sürtünerek olur. Hava çıkış noktası yanlış olursa bu sesin kalitesi bozulur ve ses farklı olarak duyulur. Bu durum pelteklik olarak tanımlanır.
Sürtünme Kuvveti 01:18
Sürtünme Kuvveti 605 izlenme - 5 yıl önce Sürtünme Kuvveti Anlatım
Sürtünme Hack 01:56
Sürtünme Hack 919 izlenme - 5 yıl önce
Uçaklar Nasıl Uçar 01:57
Uçaklar Nasıl Uçar 338 izlenme - 3 yıl önce Uçaklar Nasıl Uçar sorusunu güzel anlatmış Türkçe bir video , Son kısımda anlatılan motor ve yanma kısımlarını da koyacam daha detaylı bir şekilde .İyi seyirler.
Gta San Andreas - Ankara Rap (Hacı Murat) 02:56
Gta San Andreas - Ankara Rap (Hacı Murat) 304 izlenme - 3 yıl önce Rap kliplerinde artık her an her süprizle karşılaşabileceiğimiz bi zamandayız bu rapçiler iyice bu işi ciddiye aldı düşük prodüksüyonlu sikimsonik senaryolu kliplere alıştıkta bu ne arkadaş yaa bari müziğinizi az blindik yerden çalın millet yırtınıp oyunu bitiriyodu şu müziğin tamamını duymak için Rockstar Games duysa ıslatıp ıslatıp döver bunları.
Sürtünmeyle Kaynak Yapmak 00:36
Sürtünmeyle Kaynak Yapmak 278 izlenme - 3 yıl önce Efendim olur da lazım olur bir gün aklımızın bi köşesinde dursun tornacı arkadaşlarımıza yardımcı olacağı kanaatindeyim. Saygılar.
Kinetik Sürtünme- 417 00:08
Kinetik Sürtünme- 417 325 izlenme - 9 yıl önce kinetik ve statik sürtünme
Elbise Fırçası- 413 00:08
Elbise Fırçası- 413 318 izlenme - 9 yıl önce sürtünme kuvvetinin incelenmesi
Sürtünme Gücü ile Eşyalar Nasıl Hareket Ettirilir? - Deli Mucit Ayhan 02:12
Sürtünme Gücü ile Eşyalar Nasıl Hareket Ettirilir? - Deli Mucit Ayhan 177 izlenme - 3 yıl önce Sürtünme gücü ile eşyalar nasıl hareket ettirilir, Sürtünme Gücü Nedir ve sürtünme kuvvetinin gücü nasıl olur diye sizlere ilginç ve öğretici videolar sunan Deli Mucit Ayhan. Credits / Music: http://www.freesfx.co.uk/
Gökçe Fortacı - Sürtünme İle Elektriklenme 01:30
Gökçe Fortacı - Sürtünme İle Elektriklenme 374 izlenme - 5 yıl önce Beydağ Atatürk Ybo Öğrenci Çalışmalarıdır...
SÜRTÜNME İLE ELEKTRİKLENME 05:37
SÜRTÜNME İLE ELEKTRİKLENME 28 izlenme - 12 ay önce Elektriklenme nedir, elektriklenen cisimlerin birbirine etkisinden sonra şimdide elektriklenme çeşitlerine geçiyoruz. İlk olarak cisimlerin sürtünme ile nasıl elektriklendiklerini öğreniyoruz. Başarılar...
İnsansız Kar Aracı 00:34
İnsansız Kar Aracı 130 izlenme - 3 yıl önce İlk olarak Ankara da gördüğümüz insansız araç denemelerimize ciddi bir rakip İstanbul dan geliyor.. Tek fark bu durmuyor , durdurulamıyor... İlgili İçerikler : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/44145/taksiyi-birakip-kavgaya-kosmak!
Sürtünmenin gücü 01:06
Sürtünmenin gücü 96 izlenme - 6 yıl önce Sadece sürtünmeyle iki metal parçasını birleştiriyorlar
Sürtünme Kuvvetinin Etkisi 02:17
Sürtünme Kuvvetinin Etkisi 27 izlenme - 1 yıl önce Oyuncak arabamızla sürtünme kuvvetinin etkisini çeşitli yüzeylerde deniyoruz. Yüzeydeki pürüz ne kadar artarsa sürtünme kuvveti de artar ve bu durum hareketi zorlaştırır. İyi seyirler...
Sezgisel Statik ve Kinetik Sürtünme Karşılaştırması 07:44
Sezgisel Statik ve Kinetik Sürtünme Karşılaştırması 43 izlenme - 4 yıl önce Sezgisel Statik ve Kinetik Sürtünme Karşılaştırması Intuition on Static and Kinetic Friction Comparisons: https://www.khanacademy.org/science/physics/forces-...
Eklemlerdeki mükemmel yağlama sistemi 03:21
Eklemlerdeki mükemmel yağlama sistemi 7 izlenme - 3 yıl önce "Yürüme ve hareket sistemi mucizesi" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/24111/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Eklemlerdeki-mukemmel-yaglama-sistemi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Alevlenen Eller - Freddie Wong 00:46
Alevlenen Eller - Freddie Wong 12 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere hızlı alkışlamaktan ve sürtünmekten kaynaklanan güzel güzel alevli elleriyle konuk oluyor.