Hoşgeldiniz!

suzan avcı

Kız Oğlan Kızım Lan Ben - Sürtük 02:14
Kız Oğlan Kızım Lan Ben - Sürtük 5.836 izlenme - 7 yıl önce Yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in üstlendiği başrollerini Hülya Koçyiğit, Ekrem Bora ve Suzan Avcı'nın rol aldığı 1970 yapımı 'Sürtük' filmiden güzel bir sahne.
Erkek Görünce Dayanamayan Kadın 03:12
Erkek Görünce Dayanamayan Kadın 5.915 izlenme - 7 yıl önce 3 Kral Serseri filminden, kötülük yaparak yaşayan insanların yaşadığı çelişkileri betimleyen aşk, intikam ve ölüm dolu bir kesit... Suzan Avcı kötü ama ulvi amaçları için kadınlığını kullanırken, acımasız patron Kayhan Yıldızoğlu, tüm elemenlarını gözünü kırpmadan öldürecektir. Film; 3 Kral Serseri (1970)
Suzan Avcı - Fındık Dalları - 2010 02:35
Suzan Avcı - Fındık Dalları - 2010 2.442 izlenme - 12 yıl önce suzan avcı - fındık dalları - 2010 tarihli şöhretler gazinosu isimli nostaljik albümden
Sadri Alışık - Akşamcı 01:47
Sadri Alışık - Akşamcı 950 izlenme - 7 yıl önce Akşamcı filminden Sadri Alışık'ın döktürdüğü bir sahne. Eh be Sadri Baba, keşke yattığın yerden kalksan, kapımı kız eli okşar gibi açsan, bize o selamını versen, sonra masaları birleştirsek, şarkı ve muhabbet gibi bir davaya atsak kendimizi...
Kilink Soy ve Öldür - Cazip Teklif (Bebek) 02:26
Kilink Soy ve Öldür - Cazip Teklif (Bebek) 627 izlenme - 7 yıl önce Bir mikrofon uğrunu ele geçirmek uğrana yaşanan entrika ve sır ölümler. Kerim ve Kiling karşı karşıya. Yönetmen ve senarist Yılmaz Atadeniz'in gözünden başarılı bir Sevda Nur, Suzan Avcı mukayesesi...
Gol Kralı - Sait Hopsayit 02:36
Gol Kralı - Sait Hopsayit 772 izlenme - 7 yıl önce Kemal Sunal' ın ''sait hopsayit'' tiplemesiyle unutulmazlar arasına giren Aziz Nesin imzalı ''Gol Kralı'' filminin fragmanı.
Sevimli Hayalet Cici Can 03:38
Sevimli Hayalet Cici Can 471 izlenme - 7 yıl önce Türk sinemasında hayalet kavramının ilk kez kullanıldığı fantastik-komedi Cici Can, Milliyet Gazetesi'nde yayınlanan aynı adlı çizgi romandan uyarlanmıştır. Filmin görsel efektleri dönemine göre oldukça başarılıdır. (Öztürk Serengil tarafından canlandırılan Azrail sahneleri de sitede mevcuttur efenim.)
Megaloman İskelet Kilink ve Profesör Hulusi 01:49
Megaloman İskelet Kilink ve Profesör Hulusi 302 izlenme - 7 yıl önce Biyoloji derslerinde mal gibi askıda durup hiç takdir edilmemekten artık bıkan iskelet Kilink, hep yandan yandan Profesör Hulusi'nin çalışmalarını röntlemiştir ve hocanın bulduğu her derde deva maddeyi gasp edip artık hayatını sıfır beden mankenlerle geçirecektir. Megaloman Klinkin aynanın önünde kendi kendini seyretmesinden faydalanmaya çalışan Profesör Hulusi bunu hayatıyla öder. Çakal Kilink, cinayet sonrası yere Hulusinin el yazısıyla "katil Mahmut" yazarak kafaları karıştırmak niyetindedir.