Hoşgeldiniz!

Taklit Videoları İzle

Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam - Part 2 00:55
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam - Part 2 199.275 izlenme - 1 yıl önce Tayyip Erdoğan'ın siyaset hayatı boyunca, onun taklidini bu kadar iyi yapan birine rastlanmamıştır. Adam resmen Erdoğan şimdi de at yarışında tüyolar veriyor.
Arda Kural'dan Ferdi Tayfur Taklidi (Hülya Avşar Show) 00:31
Arda Kural'dan Ferdi Tayfur Taklidi (Hülya Avşar Show) 6.653 izlenme - 4 hafta önce Hayatı iniş çıkışlarla dolu dizilerin başarılı erkek oyuncusu Arda Kural bir zamanlar Hülya Avşar Show'a katılıp Ferdi Tayfur'un taklidini yapmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Başakşehirli Futbolcuların Volkan'ın Penaltısıyla Dalga Geçmesi 00:07
Başakşehirli Futbolcuların Volkan'ın Penaltısıyla Dalga Geçmesi 10.122 izlenme - 1 ay önce Başakşehirli futbolcular Volkan'ın penaltısının taklidi yapıp dalga geçiyorlar. Volkan Babacan'ın yanındaki oyuncunun taklidi en az penaltı kadar güldürdü.
Küçük Yaşına Rağmen Büyük Farkındalık Yaratan Sayko Çocuk 01:00
Küçük Yaşına Rağmen Büyük Farkındalık Yaratan Sayko Çocuk 3.511 izlenme - 3 hafta önce Her geçen zaman diliminde bir kişi daha youtuber olma hevesiyle atılıyor tabi izlenme alabilmesi için farklı olmak zorunda.Bu sayko kardeşimiz de bunun farkında olacak ki bizim karşımıza farklı bir biçimde çıkıyor ve başarılı oluyor da.Umalım da bu unutulması zor video hayatından bir an önce çıkar.
Ata Demirer: Bu Devirde Siyasi Lider Taklidi Yapmak Mümkün Değil 03:05
Ata Demirer: Bu Devirde Siyasi Lider Taklidi Yapmak Mümkün Değil 24.164 izlenme - 5 ay önce Olanlar Oldu adlı yeni filmiyle bir kez daha beyazperdede seyirci karşısına çıkan Ata Demirer CNN TÜRK’te Hafta Sonu programında Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Yeni filmine dair bir çok ilginç anıyı paylaşan ünlü oyuncu, Türkiye’de mizah yapmanın güç olduğuna da dikkat çekti. Yaptığı taklitler büyük beğeni toplayan Ata Demirer, siyasi isimlerin ve liderlerin taklitlerini neden yapmadığını açıkladı.
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam 01:19
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam 83.497 izlenme - 1 yıl önce Tayyip'in siyaset hayatı boyunca, onun taklidini bu kadar iyi yapan birine bilmem rastlanmış mıdır. Adam resmen tayyipden çok tayyip. Helal olsun diyor ve kendisini beyaz Show'da görmek istiyoruz.
Kate Upton'dan Britney Spears Taklidi 00:31
Kate Upton'dan Britney Spears Taklidi 10.601 izlenme - 2 ay önce Şarkıcı Britney Spears'ın 1998 yılında yayınlandığında tüm dünyayı kasıp kavuran şarkısı (Hit Me Baby) One More Time, bu kez Kate Upton tarafından yorumlandı!
Van Damme'ı Taklit Etmeye Çalışmanın Sonu 01:01
Van Damme'ı Taklit Etmeye Çalışmanın Sonu 246.277 izlenme - 4 yıl önce Van Damme'ı Taklit Etmeye Çalışmanın Sonu kötü oldu. Çok konuşulan Volvo reklamında yapılanı denemeye çalışırsanız sonu böyle olabilir.
Yavuz Seçkin'den Ersun Yanal taklidi. 01:26
Yavuz Seçkin'den Ersun Yanal taklidi. 159.641 izlenme - 4 yıl önce
Pideciden Nusret Taklidi 01:30
Pideciden Nusret Taklidi 13.516 izlenme - 5 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
 Scooby Doo Takliti 00:06
Scooby Doo Takliti 109.595 izlenme - 4 yıl önce Scooby Doo Takliti
Pis Yedili Orco Taklit 03:00
Pis Yedili Orco Taklit 186.961 izlenme - 5 yıl önce Pis Yedili, fakir bir semtin okulunda çıkan yangının ardından, bir özel okula geçmek zorunda kalan yedi genci anlatıyor. Bu yedi fakir gencin bambaşka bir ortamı tanıyacakları yeni okullarında, ikoncanlar adını taktıkları kolejli arkadaşlarıyla atışmalı ve eğlenceli diyalogları, kahkahalarla izleyeceğiniz bir okul hikayesini ekranlara getiriyor. Diziye bu sezon 4 yeni isim daha katılacak.Diziye yeni katılan isimler; Harun Kolçak, Ateşböceği Ercan, Hande Katipoğlu, Ceren Soylu.
Sevcan Orhan - Yıldız Tilbe, Sezen Aksu, Dilber Ay Taklidi 06:03
Sevcan Orhan - Yıldız Tilbe, Sezen Aksu, Dilber Ay Taklidi 171.032 izlenme - 4 yıl önce Alişan Ve Çağla Şikel'in Sunduğu ''her Şey Dahil'' Programına Konuk Olan Sevcan Orhan, Programda Yıldız Tilbe, Sezen Aksu, Dilber Ay'ın Taklidini Yaptı
Nurhayat Taklidi Kırdı Geçirdi - Beyaz Show 01:22
Nurhayat Taklidi Kırdı Geçirdi - Beyaz Show 182.129 izlenme - 5 yıl önce
Melih Gökçek Yaşlı Kadın Taklidi 00:15
Melih Gökçek Yaşlı Kadın Taklidi 129.650 izlenme - 4 yıl önce Melih Gökçek Yaşlı Kadın Taklidi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ne İzledim Lan Ben Dedirten Ömer Halisdemir Canlandırması 07:11
Ne İzledim Lan Ben Dedirten Ömer Halisdemir Canlandırması 20.870 izlenme - 9 ay önce Daha gerçekçi olabilirdi,madem böyle bir işe girişildi,izleyen insan ciddiyet bekler. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Ambulans Çocuk 00:06
Ambulans Çocuk 76.557 izlenme - 4 yıl önce 13.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim "Ambulans Çocuk" başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kendini Tavuk Sanan Keçi 01:11
Kendini Tavuk Sanan Keçi 58.720 izlenme - 3 yıl önce Bu keçi adeta gıdaklıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler 00:28
Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler 127.945 izlenme - 4 yıl önce Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ağzıyla Klarnet Çalan Adam 01:11
Ağzıyla Klarnet Çalan Adam 49.016 izlenme - 3 yıl önce Ağzıyla Klarnet Çalan Adam Taklit
Beyaz Emel Sayın Olursa (Beyaz Show) 01:29
Beyaz Emel Sayın Olursa (Beyaz Show) 116.660 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Emel Sayın Olursa böyle olur :)
 Nihat Doğan mode = ON 00:06
Nihat Doğan mode = ON 61.370 izlenme - 4 yıl önce Nihat Doğan mode = ON
Islam Mehreliyev'den Zeki Müren Taklidi 00:39
Islam Mehreliyev'den Zeki Müren Taklidi 4.714 izlenme - 3 ay önce Islam Mehreliyev'in Yanlış Anlama filmi basın toplantısında yaptığı Zeki Müren taklidi herkesi güldürdü.
İsmail Baki'den Gökhan Özen Taklidi 01:49
İsmail Baki'den Gökhan Özen Taklidi 104.687 izlenme - 4 yıl önce Yaratıcılığının da katkısıyla bence alanının en iyisi olan İsmail Baki Tuncer'in sevilen taklit simalarından Gökhan Özen. Kenan Erçetingöz'ün programına konuk olan İsmail Baki gene döktürmüş
Hamile Annesinin Yürüyüşünü Taklit Eden Bebek 00:47
Hamile Annesinin Yürüyüşünü Taklit Eden Bebek 44.949 izlenme - 3 yıl önce Hamile Annesinin Yürüyüşünü Taklit Eden Bebek
Özer Hurmacı'dan Yaran Şota Taklidi 00:18
Özer Hurmacı'dan Yaran Şota Taklidi 7.121 izlenme - 4 ay önce Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor forması giyen Özer Hurmacı bir dönem Trabzonspor'da beraber çalıştığı eski hocası Şota'nın taklidini yapıyor. İzliyoruz.
Samsunlu Gencin Devlet Bahçeli Taklidi 05:47
Samsunlu Gencin Devlet Bahçeli Taklidi 22.594 izlenme - 2 yıl önce Samsunun Ladik ilçesinden şimdiye kadar olanların en iyisi diyebileceğimiz bir Devlet Bahçeli taklidi.
Donald Duck Takliti 00:06
Donald Duck Takliti 55.603 izlenme - 4 yıl önce Komik Donald Duck Takliti
Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler 00:28
Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler 65.051 izlenme - 3 yıl önce Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Sevimli İkiz Bebeklerin Görüntülerini İzliyorsunuz.
Nusret - Lastikçi Versiyon 01:41
Nusret - Lastikçi Versiyon 6.643 izlenme - 6 ay önce İşini sevgiyle yapan kasap olur da lastikçi olmaz mı?