Hoşgeldiniz!

Taklit

Simge Barankoğlu - Tarkan Taklidi 00:26
Simge Barankoğlu - Tarkan Taklidi 13.853 izlenme - 4 gün önce Beyazıt'ın tarkan taklidi ardından korktun mu olarak bilinen simge de taklit yapmış. izliyoruz.
Afrin'de Bingöllü Çobanın Taklidini Yapan Mehmetçik 00:40
Afrin'de Bingöllü Çobanın Taklidini Yapan Mehmetçik 9.833 izlenme - 2 gün önce Zeytin Dalı Harekatı sırasında koyunlarını ilginç bir yolla çağıran Bingöl'lü çobanın taklidini yapan Mehmetçik izleyenleri kahkahaya boğdu.
Gonca Vuslateri'den Sapık Adam Taklidi  00:40
Gonca Vuslateri'den Sapık Adam Taklidi 39.181 izlenme - 3 hafta önce Sapıklıktan nasibini almamış, pedofili ve pislik heriflerin çıkarcı pozitif yaklaşımını snapchat efektiyle çok iyi taklit eden oyuncu Gonca Vuslateri'yi izliyoruz.
Gonca Vuslateri'den Seda Sayan Taklidi 00:43
Gonca Vuslateri'den Seda Sayan Taklidi 40.084 izlenme - 1 ay önce Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, Seda Sayan'ın taklidini yaptığı bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Oyuncu Gonca Vuslateri, Seda Sayan'ın taklidini yaparken çekilen videosunu kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Taklit konusunda son derece başarılı bir performans sergileyen Vuslateri, paylaşımına uzunca bir de not ekledi. Vuslateri, 'İyi ki varsın ablam' dediği Seda Sayan için övgüde bulunmayı da ihmal etmedi.
Katil Balinadan İnsan Sesi Taklidi 00:40
Katil Balinadan İnsan Sesi Taklidi 5.604 izlenme - 2 hafta önce Güney Fransa'daki bir akvaryumda incelenen 14 yaşındaki katil balina, İngilizce "selam" ve "bye bye" gibi basit kelimeleri başarıyla taklit etti.
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam - Part 2 00:55
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam - Part 2 199.955 izlenme - 2 yıl önce Tayyip Erdoğan'ın siyaset hayatı boyunca, onun taklidini bu kadar iyi yapan birine rastlanmamıştır. Adam resmen Erdoğan şimdi de at yarışında tüyolar veriyor.
Çatlak Şanzel Taklidi Yapan Yurdum Kızları 01:37
Çatlak Şanzel Taklidi Yapan Yurdum Kızları 6.790 izlenme - 3 hafta önce Gece aleminin Çatlak Şanzel'i bir televizyon kanalında yaptığı program ile ününe ün kattı. Sosyal medyada ise taklitleri arda arda geldi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Ciddiyetten Uzak Bölüm 1: Ata Demirer 28:37
Ciddiyetten Uzak Bölüm 1: Ata Demirer 2.924 izlenme - 1 hafta önce Ciddiyetten Uzak bol mavralı ilk bölümüyle yayında; konuğumuz da Ata Demirer… "Mehmet Demirkol ve Irmak Kazuk Youtuberlığın hakkını vermiş" dedirtecek efsane bir sohbet... İyi seyirler! :) ------- Alıntıdır
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam 01:19
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam 98.379 izlenme - 2 yıl önce Tayyip'in siyaset hayatı boyunca, onun taklidini bu kadar iyi yapan birine bilmem rastlanmış mıdır. Adam resmen tayyipden çok tayyip. Helal olsun diyor ve kendisini beyaz Show'da görmek istiyoruz.
Aziz Yıldırım Taklidi İle Fenerium Mağazasını Trollemk 12:42
Aziz Yıldırım Taklidi İle Fenerium Mağazasını Trollemk 12.571 izlenme - 3 ay önce Sosyal medyada yaptığı taklitler ile bir çok kez trolleme videolarına imza atan taklitman bu defa Aziz Yıldırım taklidi ile Fenerium mağazasını trollemiş.
Van Damme'ı Taklit Etmeye Çalışmanın Sonu 01:01
Van Damme'ı Taklit Etmeye Çalışmanın Sonu 246.501 izlenme - 4 yıl önce Van Damme'ı Taklit Etmeye Çalışmanın Sonu kötü oldu. Çok konuşulan Volvo reklamında yapılanı denemeye çalışırsanız sonu böyle olabilir.
Yavuz Seçkin'den Ersun Yanal taklidi. 01:26
Yavuz Seçkin'den Ersun Yanal taklidi. 159.785 izlenme - 4 yıl önce
Pis Yedili Orco Taklit 03:00
Pis Yedili Orco Taklit 188.838 izlenme - 5 yıl önce Pis Yedili, fakir bir semtin okulunda çıkan yangının ardından, bir özel okula geçmek zorunda kalan yedi genci anlatıyor. Bu yedi fakir gencin bambaşka bir ortamı tanıyacakları yeni okullarında, ikoncanlar adını taktıkları kolejli arkadaşlarıyla atışmalı ve eğlenceli diyalogları, kahkahalarla izleyeceğiniz bir okul hikayesini ekranlara getiriyor. Diziye bu sezon 4 yeni isim daha katılacak.Diziye yeni katılan isimler; Harun Kolçak, Ateşböceği Ercan, Hande Katipoğlu, Ceren Soylu.
 Scooby Doo Takliti 00:06
Scooby Doo Takliti 109.628 izlenme - 4 yıl önce Scooby Doo Takliti
Nurhayat Taklidi Kırdı Geçirdi - Beyaz Show 01:22
Nurhayat Taklidi Kırdı Geçirdi - Beyaz Show 182.235 izlenme - 6 yıl önce
Sevcan Orhan - Yıldız Tilbe, Sezen Aksu, Dilber Ay Taklidi 06:03
Sevcan Orhan - Yıldız Tilbe, Sezen Aksu, Dilber Ay Taklidi 171.479 izlenme - 4 yıl önce Alişan Ve Çağla Şikel'in Sunduğu ''her Şey Dahil'' Programına Konuk Olan Sevcan Orhan, Programda Yıldız Tilbe, Sezen Aksu, Dilber Ay'ın Taklidini Yaptı
Melih Gökçek Yaşlı Kadın Taklidi 00:15
Melih Gökçek Yaşlı Kadın Taklidi 130.928 izlenme - 4 yıl önce Melih Gökçek Yaşlı Kadın Taklidi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler 00:28
Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler 157.344 izlenme - 4 yıl önce Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ambulans Çocuk 00:06
Ambulans Çocuk 76.570 izlenme - 4 yıl önce 13.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim "Ambulans Çocuk" başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ata Demirer: Bu Devirde Siyasi Lider Taklidi Yapmak Mümkün Değil 03:05
Ata Demirer: Bu Devirde Siyasi Lider Taklidi Yapmak Mümkün Değil 24.662 izlenme - 1 yıl önce Olanlar Oldu adlı yeni filmiyle bir kez daha beyazperdede seyirci karşısına çıkan Ata Demirer CNN TÜRK’te Hafta Sonu programında Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Yeni filmine dair bir çok ilginç anıyı paylaşan ünlü oyuncu, Türkiye’de mizah yapmanın güç olduğuna da dikkat çekti. Yaptığı taklitler büyük beğeni toplayan Ata Demirer, siyasi isimlerin ve liderlerin taklitlerini neden yapmadığını açıkladı.
Kendini Tavuk Sanan Keçi 01:11
Kendini Tavuk Sanan Keçi 59.174 izlenme - 4 yıl önce Bu keçi adeta gıdaklıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ağzıyla Klarnet Çalan Adam 01:11
Ağzıyla Klarnet Çalan Adam 49.473 izlenme - 4 yıl önce Ağzıyla Klarnet Çalan Adam Taklit
Beyaz Emel Sayın Olursa (Beyaz Show) 01:29
Beyaz Emel Sayın Olursa (Beyaz Show) 116.823 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Emel Sayın Olursa böyle olur :)
 Nihat Doğan mode = ON 00:06
Nihat Doğan mode = ON 61.377 izlenme - 4 yıl önce Nihat Doğan mode = ON
Pideciden Nusret Taklidi 01:30
Pideciden Nusret Taklidi 16.539 izlenme - 1 yıl önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Ne İzledim Lan Ben Dedirten Ömer Halisdemir Canlandırması 07:11
Ne İzledim Lan Ben Dedirten Ömer Halisdemir Canlandırması 21.288 izlenme - 1 yıl önce Daha gerçekçi olabilirdi,madem böyle bir işe girişildi,izleyen insan ciddiyet bekler. Yeni videolar için kanalıma abone olun
İsmail Baki'den Gökhan Özen Taklidi 01:49
İsmail Baki'den Gökhan Özen Taklidi 104.746 izlenme - 5 yıl önce Yaratıcılığının da katkısıyla bence alanının en iyisi olan İsmail Baki Tuncer'in sevilen taklit simalarından Gökhan Özen. Kenan Erçetingöz'ün programına konuk olan İsmail Baki gene döktürmüş
Hamile Annesinin Yürüyüşünü Taklit Eden Bebek 00:47
Hamile Annesinin Yürüyüşünü Taklit Eden Bebek 45.153 izlenme - 4 yıl önce Hamile Annesinin Yürüyüşünü Taklit Eden Bebek
Kate Upton'dan Britney Spears Taklidi 00:31
Kate Upton'dan Britney Spears Taklidi 12.298 izlenme - 10 ay önce Şarkıcı Britney Spears'ın 1998 yılında yayınlandığında tüm dünyayı kasıp kavuran şarkısı (Hit Me Baby) One More Time, bu kez Kate Upton tarafından yorumlandı!
Hakan Peker'den John Travolta Taklidi 01:36
Hakan Peker'den John Travolta Taklidi 903 izlenme - 2 hafta önce Erkan Yolaç'ın sunuculuğunu yaptığı programın 22. bölümünde; sevilen sanatçıların seslendirdiği şarkılara yer verilmektedir. Programda ayrıca Erol Büyükburç, Hakan Peker ve Yaman Tüzcet’in taklitleri, komedyen Morris’in gösterisi ve Yasemin Yalçın’ın parodisi yer almaktadır.