Hoşgeldiniz!

Taklit

Ağzıyla Klarnet Çalan Adam 01:11
Ağzıyla Klarnet Çalan Adam 268.443 izlenme - 9 yıl önce Ağzıyla Klarnet Çalan Adam Taklit
Nihat Hatipoğlu Taklidi Yapan Genç 03:47
Nihat Hatipoğlu Taklidi Yapan Genç 129.037 izlenme - 5 yıl önce Ramazan ekranlarının değişilmez hocası Nihat Hatipoğlu'nun taklidini yapan bu genç evde bulunanları eğlendirmeyi başarmış.
Yavuz Seçkin'den Ersun Yanal taklidi. 01:26
Yavuz Seçkin'den Ersun Yanal taklidi. 159.996 izlenme - 10 yıl önce
Kendini Tavuk Sanan Keçi 01:11
Kendini Tavuk Sanan Keçi 59.745 izlenme - 10 yıl önce Bu keçi adeta gıdaklıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ata Demirer'den İlber Ortaylı Taklidi 00:42
Ata Demirer'den İlber Ortaylı Taklidi 13.733 izlenme - 1 yıl önce Sevilen komedyen Ata Demirer'in sosyal medyada konuk olduğu programda yaptığı İlber Ortaylı taklidi izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.
Gonca Vuslateri'den Sapık Adam Taklidi  00:40
Gonca Vuslateri'den Sapık Adam Taklidi 43.311 izlenme - 6 yıl önce Sapıklıktan nasibini almamış, pedofili ve pislik heriflerin çıkarcı pozitif yaklaşımını snapchat efektiyle çok iyi taklit eden oyuncu Gonca Vuslateri'yi izliyoruz.
Aslı İnandık'tan Cin Çıkarma Taklidi 00:41
Aslı İnandık'tan Cin Çıkarma Taklidi 9.041 izlenme - 1 yıl önce Oyuncu Aslı İnandık sosyal medyaya, Beyaz TV'de Metafizik uzmanıolduğunu iddia eden Pelin Hürman'ın cin çıkarma seansını taklit etti.
Hamile Annesinin Yürüyüşünü Taklit Eden Bebek 00:47
Hamile Annesinin Yürüyüşünü Taklit Eden Bebek 45.617 izlenme - 9 yıl önce Hamile Annesinin Yürüyüşünü Taklit Eden BebekKanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gonca Vuslateri'den Seda Sayan Taklidi 00:43
Gonca Vuslateri'den Seda Sayan Taklidi 41.934 izlenme - 6 yıl önce Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, Seda Sayan'ın taklidini yaptığı bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Oyuncu Gonca Vuslateri, Seda Sayan'ın taklidini yaparken çekilen videosunu kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Taklit konusunda son derece başarılı bir performans sergileyen Vuslateri, paylaşımına uzunca bir de not ekledi. Vuslateri, 'İyi ki varsın ablam' dediği Seda Sayan için övgüde bulunmayı da ihmal etmedi.
151 Tane Pokemon'un Taklidini Yapabilen Kız 06:56
151 Tane Pokemon'un Taklidini Yapabilen Kız 44.005 izlenme - 11 yıl önce Kenidini Pokemon Sanan Kızın Dramı
Sahibini Taklit Eden Komik Keçi 00:06
Sahibini Taklit Eden Komik Keçi 40.601 izlenme - 9 yıl önce Sahibinin Dediklerini Taklit Eden Komik Keçi
Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler 00:28
Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler 66.884 izlenme - 9 yıl önce Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Sevimli İkiz Bebeklerin Görüntülerini İzliyorsunuz.
Samsunlu Gencin Devlet Bahçeli Taklidi 05:47
Samsunlu Gencin Devlet Bahçeli Taklidi 24.130 izlenme - 8 yıl önce Samsunun Ladik ilçesinden şimdiye kadar olanların en iyisi diyebileceğimiz bir Devlet Bahçeli taklidi.
Ölü Taklidi Yaparak Kediden Kurtulan Güvercin 00:32
Ölü Taklidi Yaparak Kediden Kurtulan Güvercin 37.472 izlenme - 9 yıl önce Kedi güvercini yakalamış bir güzel mideye indirecekken, akıllı güvercinin kurnazlığı ortaya çıkıyor bir anda canlanıp uçuyor.
Simge Barankoğlu - Tarkan Taklidi 00:26
Simge Barankoğlu - Tarkan Taklidi 19.310 izlenme - 6 yıl önce Beyazıt'ın tarkan taklidi ardından korktun mu olarak bilinen simge de taklit yapmış. izliyoruz.
Yeşil Uzaylı Dansını Taklit Eden Kızlar 01:56
Yeşil Uzaylı Dansını Taklit Eden Kızlar 18.750 izlenme - 6 yıl önce Bu aralar sosyal medyanın en çok izlenenler arasında olan amaçsız yeşil uzaylı dansını taklit eden hatunları izliyoruz efendim.
Düşüp Bozuntuya Vermeden Devam Eden Taklitçi 00:16
Düşüp Bozuntuya Vermeden Devam Eden Taklitçi 14.969 izlenme - 5 yıl önce Şarkı söylerken düşüp sonrada yıkılmadım ayaktayım diyerek devam ediyor. Los Angeles'ta Dodger Stadyumu'nda bir Prens taklitçisi şarkı söylerken düşüyor ve hiç bir şey olmamış gibi söylemeye devam etti.
Şahan Gökbakar'ın Ali İhsan Yavuz Taklidi 00:40
Şahan Gökbakar'ın Ali İhsan Yavuz Taklidi 15.590 izlenme - 4 yıl önce Şahan Gökbakar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz'un taklidini yapmış.
Pideciden Nusret Taklidi 01:30
Pideciden Nusret Taklidi 19.219 izlenme - 7 yıl önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Levent Kırca-Fatih Terim 00:56
Levent Kırca-Fatih Terim 39.031 izlenme - 14 yıl önce daha iyisini levent kırcadan başkası yapamazdı zaten :))
Erman Toroğlu'nun Sabri Sarıoğlu Taklidi 00:12
Erman Toroğlu'nun Sabri Sarıoğlu Taklidi 18.255 izlenme - 8 yıl önce GALATASARAY-TRABZONSPOR MAÇINDAN SONRA ERMAN TOROĞLUNUN SABRİ SARIOĞLU TAKLİDİ.
Köylü İle Şehirli Arasındaki Fark 01:11
Köylü İle Şehirli Arasındaki Fark 18.655 izlenme - 9 yıl önce Köylü İle Şehirli Karşılaşması
Ezgi Mola’dan Ebru Gündeş Taklidi 00:15
Ezgi Mola’dan Ebru Gündeş Taklidi 18.091 izlenme - 5 yıl önce Ezgi Mola, sosyal medyada yayınladığı eğlenceli videolarla sevenlerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Uzun zamandır ekranlarda olmayan oyuncu, birbirinden renkli videolarını Instagram hesabında yayınlıyor. Ezgi Mola, Instagram hesabından Ebru Gündeş'in şarkılarından birini seslendirdiği videosunu yükledi. Ezgi Mola, Ebru Gündeş'in hareketlerini de taklit etti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Sefa Doğanay'dan Nur Yerlitaş Taklidi 00:14
Sefa Doğanay'dan Nur Yerlitaş Taklidi 23.149 izlenme - 9 yıl önce Başarılı taklitleriyle ünlenen Sefa Doğanay bu kez fenomen yarışma programı bu tarz benimin jüri üyesi Nur Yerlitaş taklidiyle karşımızda. Bu başarılı performansı izliyoruz.
Yavuz Seçkin Orhan Gencebay'ın Deodorant Reklamını Ti'ye Aldı 00:19
Yavuz Seçkin Orhan Gencebay'ın Deodorant Reklamını Ti'ye Aldı 17.255 izlenme - 5 yıl önce Orhan Gencebay, bir deodorant markasının reklamı için önce halk otobüsüne binip ardından da koltuk altı terleyen ve kokan bir gence tavsiyeler veriyordu. Yavuz Seçkin'de bu anları Orhan Gencebay tiplemesi ile canlandırmış.
Aziz Yıldırım Taklidi İle Fenerium Mağazasını Trollemk 12:42
Aziz Yıldırım Taklidi İle Fenerium Mağazasını Trollemk 13.054 izlenme - 6 yıl önce Sosyal medyada yaptığı taklitler ile bir çok kez trolleme videolarına imza atan taklitman bu defa Aziz Yıldırım taklidi ile Fenerium mağazasını trollemiş.
Ata Demirer Sahnesinde Bülent Ersoy (Tek Kişilik Dev Kadro) 01:26
Ata Demirer Sahnesinde Bülent Ersoy (Tek Kişilik Dev Kadro) 28.604 izlenme - 9 yıl önce Ata Demirer'den Tek Kişilik Dev Kadro'nun En İyi Sahneleri Burada! https://www.facebook.com/atademirer https://twitter.com/atademirer instagram.com/atademirerofficial
Dinozor Taklidinin Hakkını Veren Kız 00:18
Dinozor Taklidinin Hakkını Veren Kız 10.617 izlenme - 5 yıl önce Arkadaşları ile evde oturmakta olan genç kız ortam biraz neşelensin diye bir dinozor taklidi yapmış ve oldukça başarılı olmuş.
Samsunlu Gençten Yeni Devlet Bahçeli Taklidi 06:03
Samsunlu Gençten Yeni Devlet Bahçeli Taklidi 11.139 izlenme - 8 yıl önce 1 Kasım seçimlerinde en çok yara alan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medyanın gündeminde. Samsunlu bir gencin, Bahçeli taklidi yaptığı video ise en çok izlenenler arasına girmeyi başardı.
Sefa Doğanay'dan Murat Övüç Taklidi 01:00
Sefa Doğanay'dan Murat Övüç Taklidi 17.532 izlenme - 5 yıl önce Yeteneksizsiniz yarışması ile üne kavuşan Sefa Doğanay şimdi de Instagram'da yayınladığı videolarla çok sayıda takipçi edinen sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ü n taklidini yapmış.