Hoşgeldiniz!

takma diş

Binbir cefa çeken dayı 00:18
Binbir cefa çeken dayı 610.042 izlenme - 7 yıl önce Dayımız kendini kaptırmış enfes bir şarkı söylüyor.. O kadar kendini kaptırmış ki onu o anda hiçbir zor şart engelleyemiyor.. Bir şart ne kadar zor olabilir derseniz buyrun videoya
Müziğin Ritmine Dişleri Dayanamayan Müzisyen 00:30
Müziğin Ritmine Dişleri Dayanamayan Müzisyen 583.678 izlenme - 7 yıl önce Yerel bir TV'de türkü söylerken takma dişleri başını alıp giderken, amcanın onlara ne kadar hakim olduğunu ve nasıl başarılı bir şekilde ağzında tutabildiğini izleyeceğiz.
Takma Dişiyle Muhabiri Şaşırtan Amca 01:12
Takma Dişiyle Muhabiri Şaşırtan Amca 9.080 izlenme - 4 yıl önce Lailiklik elden gidiyor diyen birini aramıza katan Ceren Kaya, isimli muhabir bu kezde AK Parti-MHP ittifakını sorduğu bir vatandaşın, cevap verdiği esnada yaptığı harekete tepkisi şaşırttı
Şarkı Söylerken Takma Dişleri Fırlayan Amca 00:14
Şarkı Söylerken Takma Dişleri Fırlayan Amca 2.465 izlenme - 2 yıl önce Karantina günlerinde sıkılan amca gitarını eline alıp şarkı söylemek istemiş. Ancak amcanın takma dişleri buna hazır değilmiş.
Şarkı Söylerken Takma Dişin Ağızdan Fırlaması 00:18
Şarkı Söylerken Takma Dişin Ağızdan Fırlaması 3.235 izlenme - 5 yıl önce Dayının ağzından çıkanları kulağı duymuyor sanırım.
Sahibinin Takma Dişini Çalan Köpek 00:26
Sahibinin Takma Dişini Çalan Köpek 1.163 izlenme - 2 yıl önce Sabah kalktığında yatağının başucuna koyduğu takma dişlerini yerinde bulamayan adam , odasına gelen köpeğini görünce şaşkınlık yaşamış. Takma dişleri çalan evin sevimli köpeğiymiş.
102. Yaşını Kutlayan Ninenin Mumları Üflerken Takma Dişi Çıkarsa! 00:15
102. Yaşını Kutlayan Ninenin Mumları Üflerken Takma Dişi Çıkarsa! 3.471 izlenme - 7 yıl önce 102. Yaşını Kutlayan Ninenin Mumları Üflerken Takma Dişi Çıkarsa! 102 yaşının pastasını üfleyen ninenin dişlerinin fırladığı anlara tanık oluyoruz.
Ezan Okurken Takma Dişleri Fırlayan Amca 00:12
Ezan Okurken Takma Dişleri Fırlayan Amca 990 izlenme - 2 yıl önce Amca takma dişlerini tam oturtamayınca ezan okuduğu anda dişleri düşürmüş. Amcanın o komik anları kameraya böyle yansımış.
Sakız Ağacından Takma Diş Yaptırmak 01:03
Sakız Ağacından Takma Diş Yaptırmak 2.689 izlenme - 7 yıl önce Anadolu insanı yeteneklidir,zekidir efenim. Bu dayımız da Afrikadaki gavat yamyamlar yapıyorda ben neden yapamıyorum diyor ve kendisine sakız ağacından takma diş yapıyor.
Deniz Baykal'ı Överken Diş Protezi Çıkan Adam(1996) 00:40
Deniz Baykal'ı Överken Diş Protezi Çıkan Adam(1996) 4.081 izlenme - 7 yıl önce Kocaeli İzmit Körfez Kirazlıyalı Belediye Başkanı Mustafa Eser in Zamanın CHP genel başkanı Deniz Baykalı ı överken takma dişleri fırlıyor izleyelim efenim.
Takma Dişleri İle Şov Yapan Amca 00:28
Takma Dişleri İle Şov Yapan Amca 1.361 izlenme - 4 yıl önce Takma dişli amca yoğun istek üzerine takma dişleri ile ilginç bir şova imza atmış. Takma dişle şov yapmak kimin aklına gelir?
Sakız Bulamayınca Takma Dişlerini Çiğneyen Teyze 00:16
Sakız Bulamayınca Takma Dişlerini Çiğneyen Teyze 1.164 izlenme - 4 yıl önce Yurtdışında metroda çekilen görüntülerde yaşlı teyze takma dişlerini bir sakız edasında ağzında gezdiriyor. Sanki dişlerini çiğniyor.
Metroda Takma Dişleri İle Şov Yapan Yaşlı Teyze 00:17
Metroda Takma Dişleri İle Şov Yapan Yaşlı Teyze 1.159 izlenme - 6 yıl önce Farkında olmadan kameraya çekilen teyze metro ile seyahat esnasında oldukça sıkılmış olacak ki sıkıntıdan takma dişleri ile oynuyor.
Takma Dişleri Fırlayan Dayının Canlı Yayına Çıkması 08:54
Takma Dişleri Fırlayan Dayının Canlı Yayına Çıkması 1.586 izlenme - 7 yıl önce Şarkı söylerken ağzından takma dişleri çıkan ve çektiği videosuyla sosyal medyada tıklanma rekorları kıran Derviş Ahmet Gezgiç Kanal 42 Ana Haber Bülteni'nde Kerem İşkan'ın konuğu olmuş.
Takma Dişlerini Karısının Alnına Bırakan Adam 00:08
Takma Dişlerini Karısının Alnına Bırakan Adam 360 izlenme - 2 yıl önce Selfie çekmek isteyen eşini kırmayan adam , eşi ile birlikte kamera karşısına geçmiş. Adam selfie çekinirken takma dişlerini ortaya koymuş.
Şarkı Söylerken Takma Dişleri Fırlayan Dayı 00:17
Şarkı Söylerken Takma Dişleri Fırlayan Dayı 824 izlenme - 7 yıl önce Evinde efkarın dibine vurmak isteyen dayıyı kötü bir sürpriz bekliyor. Şarkının en güzel yerinde takma dişleri ağzından fırlıyor.
Slingshot'ta Dişini Düşüren Eleman 02:29
Slingshot'ta Dişini Düşüren Eleman 130 izlenme - 1 yıl önce Kız arkadaşı ile birlikte adrenalin yaşamak isteyen eleman lunaparkta Slingshot!a binmiş. Ancak eleman takma dişini hesaba katmamış...
korkunç teyze 00:57
korkunç teyze 1.068 izlenme - 15 yıl önce nasıl bişey bu yapabilene helal olsun :)
Türkü Söylerken Dişleri Fırlayan Dayı 00:18
Türkü Söylerken Dişleri Fırlayan Dayı 407 izlenme - 6 yıl önce Amcamız kendinden geçmiş bir şekilde şarkı söylerken takma dişleri ağzından fırlıyor ama amca istifini hiç bozmadan sanatını profesyonelce icra etmeye devam ediyor...
Sahaya Takma Diş Atmak 00:32
Sahaya Takma Diş Atmak 540 izlenme - 8 yıl önce Sahaya pet şişe, koltuk, cep telefonu hatta saha dışından işaret fişeği bile atılmıştı. Arjantin’de oynanan Argentinos Juniors – Belgrano maçında hızını alamayan taraftarımız takma dişlerini sahaya fırlatmış.
Saadet Partisinde Takma Diş Gerginliği 00:28
Saadet Partisinde Takma Diş Gerginliği 288 izlenme - 7 yıl önce Saadet Partisi adeta gençliğe meydan okuyan üyelere sahip bir partidir, sonsuzluğa giden kaçkar tv programıdır, nokia gibidir, tayt giymez, sony ve bosch markalarından şaşmaz.
Devlet Bahçeli'den Davutloğlu'na - Senden Olsa Olsa Fındık Kurdu Olur 00:51
Devlet Bahçeli'den Davutloğlu'na - Senden Olsa Olsa Fındık Kurdu Olur 128 izlenme - 7 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun önceki gün söylediği 'Bahçeli'ye milliyetçiliği öğreteceğiz' sözleri ile ilgili olarak "Senden bozkurt olmaz, olsa olsa fındık kurdu olur" dedi.Derken dişleri firar ediyordu.