Hoşgeldiniz!

tamer yiğit

Tanga Modasına uydum - Gel Gardas Gel 1974 1080p. 00:41
Tanga Modasına uydum - Gel Gardas Gel 1974 1080p. 1.795 izlenme - 3 hafta önce Gel Gardaş Gel Film Konusu Yunanlılar savaş sonrası kaçarken büyük miktarda para ve mücevheri toprağa gömerler. Günümüzde bu hazineyi hızlı bir çapkın bulur ve gününü gün etmeye başlar. Ancak zamanında bu hazineyi gömenlerin torunları da paranın peşindedirler. Paranın nerede olduğunu öğrenmek için 2 kızla anlaşarak, parayı bulan delikanlıyı ayartarak, yerini öğrenmesini isterler Yapımı : 1974 - Türkiye Tür : Aksiyon , Macera Yönetmen : Yavuz Figenli Oyuncular : Cevat Kurtuluş, Tamer Yiğit, İsmail Hakkı Şen, Elif Pektaş, Yüksel Gözen Seslendirenler : Abdurrahman PalSenaryo : Yavuz Figenli
Arzu Okay - Ne Oltaymış Be Ne Oltaymış 01:00
Arzu Okay - Ne Oltaymış Be Ne Oltaymış 36.118 izlenme - 3 yıl önce Tepedeki Ev - Tamer Yiğit, Arzu Okay, Erol Günaydın
Bi Geçiren Olsa! 00:40
Bi Geçiren Olsa! 22.755 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasında Türk dilinin ve bilgisinin konuşturulduğu anlardan biridir izleyeceğiniz bu sahne. Tamer Yiğit'in başrolünü oynayıp Hadi Çaman, Arzu Okay, İhsan Yüce ve Güzin Özipek gibi oyuncuların da rol aldığı Anasının Kızı adlı bu filmin yönetmenliğini de Yücel Uçanoğlu yapmıştır.
Dilber Ay~ben Bakireyim Aslanım 01:17
Dilber Ay~ben Bakireyim Aslanım 517 izlenme - 3 hafta önce Cemilenin Kaderi - Dilber Ay, Yaşar Yağmur Dilber Ay - Ben bakireyim aslanım. Aslan Gibi Maşallah (Horoz Gibi Maşallah) - Tamer Yiğit, Emel Aydan, Aynur Akarsu. Emel Aydan - Hemen Gidip Kusuruna Bakayım
Mürüvvet Sim Renkten Renge 00:23
Mürüvvet Sim Renkten Renge 1.401 izlenme - 4 ay önce 1975 yapımı O.Nuri Ergün'ün yönettiği Fıstıklar filminden bir sahne. Filmi izlemek için:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/354954/fistiklar-nikahlimsin-tamer-yigit-figen-han-1975-56-dk
Pusu - Tamer Yiğit & Meral Zeren (1974 - 75 Dk) 01:15:46
Pusu - Tamer Yiğit & Meral Zeren (1974 - 75 Dk) 326 izlenme - 1 ay önce Film, Oruç Ağa’nın Gaffur Ağa ile mücadelesini konu alır. Oruç Ağa, köyde saygı duyulan bir insandır. Oruç Ağa’nın oğlu Kerim, bir düğün sırasında alkolü fazla kaçırır ve tecavüze yeltenir. Bunun üzerine Oruç Ağa, oğlunu köyden kovar. Kerim, bir tartışma sonrası Gaffur Ağa’nın oğlunu öldürür. Gaffur Ağa, Oruç Ağa’nın köyünü basarak intikamını almaya geldiğini söyler. Gaffar Ağa ve adamlarının Kerim’in nişanlısı Elif’e tecavüz etmeleri, olayları iyice kızıştıracaktır. Yönetmen:T.Fikret Uçak Senaryo:İlhan Engin Yapımcı:Erdoğan Tilav Görüntü Yönetmeni:Dinçer Önal Oyuncular:Tamer Yiğit,Meral Zeren,Gönül Hancı,Erol Taş,Günay Güner,Ergün Rona,Yasemin Beler,Ersun Kazançel,Erol Yeşilyaprak,Cengiz Karabulut,Mehmet Ali Güngör
Tamer Yiğit - Kim Ulan Bu Zühtü 04:04
Tamer Yiğit - Kim Ulan Bu Zühtü 4.205 izlenme - 3 yıl önce Tepedeki Ev - Tamer Yiğit, Arzu Okay, Erol Günaydın
Eve Motorla Girmek - Fedai 01:05
Eve Motorla Girmek - Fedai 568 izlenme - 4 ay önce 1974 yapımı Yücel UçanoÄŸlu'nun yönettiÄŸi,Tamer YiÄŸit ve AyÅŸen Cansev'in oynadığı Fedai filminden bir sahne.
Binali Bin'le Bekaret Kemeri Açma Taktikleri 01:35
Binali Bin'le Bekaret Kemeri Açma Taktikleri 3.681 izlenme - 3 yıl önce Binali Bin, isminin hakkını veren bir çapkındır. Öyle ki, bir yandan fayton sürerken, bir yandan da hedefine gerekli ilgi ve şefkati gösterebilecek yetenekte, eşsiz hovardalık teknikleriyle donanmıştır. Binali Bin'in muhitlerine geleceği haberini alan ada erkekleri, en güvendikleri yöntem olan bekaret kemeri uygulamasını oy birliği ile kabul edip, etraflarındaki bütün dişi mahlukata bekaret kemeri takarlar. Ancak Binali içindeki MacGyver'ı uyandıracak ve bunun da üstesinden gelecektir.
Tamer Yiğit - Vay Köftehor Vay 01:35
Tamer Yiğit - Vay Köftehor Vay 2.559 izlenme - 3 yıl önce Tepedeki Ev - Tamer Yiğit, Arzu Okay, Erol Günaydın
Maskeli Beşlerin Dönüşü - Ramon ve Çetesinin Çiftlik Baskını 04:27
Maskeli Beşlerin Dönüşü - Ramon ve Çetesinin Çiftlik Baskını 724 izlenme - 6 ay önce Yeşilçam döneminin nostaljik eserlerinden Maskeli Beşlerin Dönüşü filminden ufak bir bölüm izliyoruz.
Bi Geçiren Olsa ! 00:40
Bi Geçiren Olsa ! 6.067 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasında Türk dilinin ve bilgisinin konuşturulduğu anlardan biridir izleyeceğiniz bu sahne. Tamer Yiğit'in başrolünü oynayıp Hadi Çaman, Arzu Okay, İhsan Yüce ve Güzin Özipek gibi oyuncuların da rol aldığı Anasının Kızı adlı bu filmin yönetmenliğini de Yücel Uçanoğlu yapmıştır.
İnanılmaz Sıçrayan Adamlar - İrfan Atasoy & Tamer Yiğit 01:10
İnanılmaz Sıçrayan Adamlar - İrfan Atasoy & Tamer Yiğit 3.332 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın abimizle başlayan fantastik sıçrama merakının diğer iki temsilcisi İrfan Atasoy ve Tamer Yiğit'in farklı filmlerde yaşadıkları inanılmaz sıçrama deneyimini izleyeceksiniz. Filmler sırasıyla, "Ölmek Var Dönmek Yok" ve "Şehitler". İnanılmaz Dövüşen Adam - İrfan Atasoy için de; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88291/inanilmaz-dovusen-adam-irfan-atasoy-aytekin-akkaya
Tamer Yiğit - Baldızımı Öpmeyi Tercih Ederim 00:59
Tamer Yiğit - Baldızımı Öpmeyi Tercih Ederim 1.947 izlenme - 3 yıl önce Aslan Gibi Maşallah (Horoz Gibi Maşallah) - Tamer Yiğit, Emel Aydan, Aynur Akarsu
Tamer Yiğit - Bir Tuvalet İçin Bu Kadar İltifat 02:08
Tamer Yiğit - Bir Tuvalet İçin Bu Kadar İltifat 1.141 izlenme - 3 yıl önce Erkek Kemeri (Bekaret Kemeri) - Tamer Yiğit, Arzu Okay
Tamer Yiğit 10:48
Tamer Yiğit 1.942 izlenme - 6 yıl önce Tamer Yiğit - 2012 Albümünden - Sarhoş - Kulunmuyum
Sünnet Kusurun Var Mı Cengiz? 01:36
Sünnet Kusurun Var Mı Cengiz? 1.746 izlenme - 3 yıl önce Doğum lekesi ve kalıcı dövme derken bir başka kişi tanıma ve algılama yolu daha: Sünnet Kusuru. Yeşilçamın seks furyası döneminde aykırı senarist Mehmet Aslan tarafından uygulamaya geçirilmiş dahiyane bir fikir. Sünnetçi size de bir kusur işlemişse yakayı ele verebilirsiniz. Çünkü sünnet kusuru asla yanıltmaz.
Tamer Yiğit - Gel Dedin Geldik 00:58
Tamer Yiğit - Gel Dedin Geldik 1.434 izlenme - 3 yıl önce Selam Meleklerim (Kader Utansın) - Tamer Yiğit, Romina Terry
Tamer Yiğit - Fizik Kurallarına Aykırı Dayak Atmak 01:56
Tamer Yiğit - Fizik Kurallarına Aykırı Dayak Atmak 639 izlenme - 3 yıl önce Askerlikte bir helikopterden diğerine atlarken şarjör değiştirme anısına da sahip olan Tamer abimiz artık arkadaşlarına böyle bir anısını da anlatabilecektir. Yine aynı film de doğduklarından beri ormanda yaşayan, ormandan çıktığı gibide uyuşturucu partisinde dans etmeye başlayan; ağda, jilet nedir bilmeyen kızlarımızın bulunduğu kesitte görüşmek ümidiyle.
Toprak Ana Film Müziği 02:20
Toprak Ana Film Müziği 838 izlenme - 2 yıl önce Fatma Girik ve Tamer Yiğit'in başrolünü oynadığı Toprak Ana adlı Yeşilçam filminin müziğidir, dinleyelim efendim.
Bari Aletini Keselim 02:36
Bari Aletini Keselim 597 izlenme - 3 yıl önce 'Gözünü çıkarsam olmaz,ayaklarını kessem o da olmaz peki ne yapsak acaba, ee bari aletini keselim.Sen ne dersin Polat ?' diye başlayan kırmızı başlıklı kızın öyküsünü anımsatan kesitimiz 'Zaten iki tane var biri sana feda olsun, gülüm' diyen, kesilen kolunu daha sonra ateşte dağlayan Polat'la bol acılı adanaya dönüşecektir. Yarım saat önce kolu kesilmiş adama dur koparma o çiçeği, bırak yaşasında ölsün diyen Maria için kesilen kola yazık olduğu ise aşikardır.Aşk dediğin böyle mi olur acaba sevdiğin için kolunu keser misin, ey alkışlarla yaşayan.
Benimle Sevişir misin? 00:48
Benimle Sevişir misin? 629 izlenme - 3 yıl önce Vur Gardaş Vur isimli filmimiz hem toplumsal bir mesaj vermek için hem de alkışlarlayaşıyorum'un eşleniksiz bölümü bağır çağır'ı hatırlatmak işlevini yerine getirmektedir. Herkese bol sevişmeli ve teklifli günler dilerim.
Kalemim Sırtıma Kaçtı 00:38
Kalemim Sırtıma Kaçtı 442 izlenme - 2 yıl önce Ablanın niyeti alenen ortadayken beyefendi istifini gram bozmuyor. Kalemi sırtına kaçan kadınlara yardım etmeyi unutmayınız.
Gel Dedin Deldik Hem de Kaç Kere - Tamer Yiğit 00:58
Gel Dedin Deldik Hem de Kaç Kere - Tamer Yiğit 668 izlenme - 3 yıl önce Tamer abimiz İstanbul'a yeni gelmiş bir delikanlıdır, ve buraların adetlerini sinemada izlediği gibi sanmaktadır,
Fidayda Türküsünün Erotizme Yancı Olması 01:34
Fidayda Türküsünün Erotizme Yancı Olması 520 izlenme - 3 yıl önce Sadece yeşilçamda olur cinsten bir kesit. Alkışlarlayaşıyorum Yeşilçam'ın altını üstünü getirmeye devam ediyor. Biraz öznel olacak ama ben güldüm beyler. Not: Çelik zırhımı giydim "yapacağın paylaşımı mikeyim" leri bekliyorum.
Kamyonetle Adam Öldürmek 01:01
Kamyonetle Adam Öldürmek 311 izlenme - 3 yıl önce Adam öldürmek konusunda ihtisas yapmış olan yadigar sinemamızdan yine dumura uğratıcı bir kesit izleyeceksiniz. Hidrolik direksiyon olmadığı düşünüldüğünde kamyoneti kullanan arkadaşı ayrıca tebrik ediyorum. Kaçmanın neredeyse imkansız olduğu bu canavardan kurtulmak hiç de kolay olmayacaktır.
Tamer Yiğit - Vay Namus Ne Günlere Kaldın 01:29
Tamer Yiğit - Vay Namus Ne Günlere Kaldın 273 izlenme - 3 yıl önce Aslan Gibi Maşallah (Horoz Gibi Maşallah) - Tamer Yiğit, Emel Aydan, Aynur Akarsu
Polis Kılığına Girerek Adam Kaçırma - Fedai 02:28
Polis Kılığına Girerek Adam Kaçırma - Fedai 29 izlenme - 4 ay önce 1974 yapımı Tamer YiÄŸit'in oynadığı Fedai filminden bir sahne.
Allah Vergisi, Kabiliyetli Olmak 00:40
Allah Vergisi, Kabiliyetli Olmak 222 izlenme - 3 yıl önce Hani bazen sağ gösterip sol vururuz veyahut sağ gösterip aduket çekeriz. İşte bu kesitimizde o kıvamda bir videodur. Yetenekleri konusunda tecrübeli olan hanım kızımız bize özelliklerini, sarj süresini, mesaj kapasitesi ve benzeri olaylarla ilgili bir gösteri yapmak üzeredir.
Tamer Yiğit - Ben Deli Değilim 00:56
Tamer Yiğit - Ben Deli Değilim 244 izlenme - 3 yıl önce Aslan Gibi Maşallah (Horoz Gibi Maşallah) - Tamer Yiğit, Emel Aydan, Aynur Akarsu