Hoşgeldiniz!

tarafsız bölge

İncir Ve Üzüme Prezervatif Konulmayacak - Canan Karatay 00:22
İncir Ve Üzüme Prezervatif Konulmayacak - Canan Karatay 16.844 izlenme - 6 yıl önce Ünlü kardiyolog Prof. Dr. Canan Karatay, tatlı ihtiyacını gideren besinlerden bahsettiği sırada incir ve üzümün prezervatifsiz olması gerektiğini söyledi. Her ne kadar 'Preservative' kelimesi kelime manası olarak 'koruyucu'yu kapsasa da Karatay Hoca'nın 'ulan yanlış bir şey söyledim' ifadesi görülmeye değer.
MHP Milletvekilinin Canlı Yayında Sinirlenmesi 02:36
MHP Milletvekilinin Canlı Yayında Sinirlenmesi 11.055 izlenme - 7 yıl önce Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programına konuk olan Ahmet İnsel ve MHP milletvekili ve aynı zamanda Bahçeli'nin danışmanı olan Metin Özkan'ın tartışması... Tartışma MHP'nin seçim sonrası HDP'yi görmezden gelme ve HDP ne yaparsa tersini yapma politikası üzerine seyrediyor.
no man's land 1 fragmanı 01:36
no man's land 1 fragmanı 1.485 izlenme - 11 yıl önce 1993. bosna'daki savaş tüm şiddetiyle sürmekte. ciki isimli bosnalı ve nino isimli bir sırp asker düşman hatları arasındaki tarafsız bölgede sıkışmışlardır. kaçacak bir yerleri ve güvenecek kimseleri yoktur. birbirine düşman bu iki asker bir yandan birbirlerini yok etmek için fırsat kollarlarken bir yandan da içinde bulundukları trajikomik durumdan kurtulmak için mücadele etmektedirler. birleşmiş milletler barış gücü'nde görevli bir asker kendisine verilen emirleri hiçe sayarak yardımlarına ko
Cnn Türk-Canlı Yayında Kavgaya Ramak Kala! 00:28
Cnn Türk-Canlı Yayında Kavgaya Ramak Kala! 1.198 izlenme - 8 yıl önce İktidarı muhalefeti kendine göre herkes seçim sonrası döneme ilişkin iyi niyetlerini ve güzel temennilerini belirtirken,ortalıkta süt limanken sanırım eskiye dayanan kişisel anlaşmazlıkları bulunan gazeteci Barış Yarkadaş ile Sonar Başkanı Hakan Bayrakçı birbirine girdi.
Tarafsız Bölge - Altan Tan - Yolsuzluk Var mı Yok mu? 04:20
Tarafsız Bölge - Altan Tan - Yolsuzluk Var mı Yok mu? 520 izlenme - 8 yıl önce Yolsuzluk üzerine bir programda Altan Tan soruyor; Yorumsuz. Yolsuzluk var mı, yok mu?
Monitörde Kendini Görüp Göbeğini İçeri Çekmek 00:56
Monitörde Kendini Görüp Göbeğini İçeri Çekmek 471 izlenme - 7 yıl önce Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programında mecliste cem evi talebiyle ilgili Cemil Çiçek'e telefon ile bağlanılmıştır. O sırada oturumdaki diğer dostlarımıza kameranın dönmesiyle göbeğini salmış, rahat rahat oturan Miyase İlknur kendisini kamerada görüyor. O anda kendisi adeta evrim geçiren pokemonlar gibi şekil değiştiriyor.
Celal Kolot'un Canlı Yayını Terk Etmesi 02:03
Celal Kolot'un Canlı Yayını Terk Etmesi 258 izlenme - 8 yıl önce CNN TÜRK televizyonunda Ahmet Hakan'ın "Tarafsız Bölge" programına katılan eski Beşiktaş yöneticisi Celal Kolot, canlı yayında programı terk etti.
Ahmet Hakan'dan Davutoğlu'na Tepki 01:26
Ahmet Hakan'dan Davutoğlu'na Tepki 202 izlenme - 7 yıl önce Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, gazete binasına yapılan saldırıda ön saflarda yer alan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın’ın gazeteciler hakkındaki “Bizim hatamız bunlara zamanında dayak atmamak olmuş” sözlerine “Kasıtla söylenmiş ifadeler değil” diyerek sahip çıkan Başbakan Ahmet Davutoğlu’na canlı yayında yanıt verdi. Boynukalın, söz konusu videoda Ahmet Hakan için,“Nişantaşı’nda evinin önüne gitmeyi düşünüyordum, gidip bekleyecektim, ‘Gel bakalım buraya’ diye” ifadelerini kullandıktan sonra uçuşu olduğu için Hakan’ın evinin önüne gidemediğini belirtiyordu. Hakan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu konuk ettiği ‘Tarafsız Bölge’ programında, Davutoğlu’nun akşam saatlerinde Boynukalın’ın birçok gazeteci hakkında kullandığı ifadeler için, “Kasıtla söylenmiş ifadeler değil. Dost meclisinde ifade edilmiş hususlar” yollu yorumuna yanıt vermek istediğini söyleyerek söz aldı. Sözlerine, “Teessüf ederim sayın Davutoğlu demek istiyorum” diyerek başlayan Hakan şöyle devam etti: “Sürekli medeniyet diyorsunuz. Medeniyet projenizden bahsediyorsunuz. Sizin medeniyet projenizdeki gençler şiddet gösteren, dövmekle tehdit eden, ‘Kamyonla adam yığarım’ diyenler mi? Gerçekten teessüf ederim. Bu sözleri söyledikten sonra medeniyet kelimesini lütfen kullanmayın. Gerçekten kullanmayın.”
Manisa Milletvekili S. Özdağ - Devlet Çok Hızlı Çalışıyor! 00:43
Manisa Milletvekili S. Özdağ - Devlet Çok Hızlı Çalışıyor! 143 izlenme - 8 yıl önce akp manisa milletvekili selçuk özdağ, cnn türk’teki tarafsız bölge programında "türkiye'nin geldiği nokta"ya değinerek hayatını kaybeden insanlara çok hizlı ulaştıklarının altını çizdi ve adeta yüreğimize su serpti!..
İhsan Özkes'in Müslüman Olmayı CHP'ye Borçlusunuz Demesi 04:41
İhsan Özkes'in Müslüman Olmayı CHP'ye Borçlusunuz Demesi 196 izlenme - 8 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi CHP'li İhsan Özkes, Tarafsız Bölge'de "Müslüman olmayı Cumhuriyet Halk Partisi CHP'ye borçlusunuz" açıklamasıyla dikkat çekti. CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'de ortaöğretimde başörtüsünün serbest bırakılması tartışıldı. Programa misafir olan Cumhuriyet Halk Partisi CHP İstanbul Milletvekili eski emekli müftü İhsan Özkes, Cumhuriyet Halk Partisi CHP'den konuyla ilgili açıklamaları eleştiren AK Parti Kadın Kolları İstanbul İl Başkanı avukat Özlem Zengin Topal'a şu karşılıkta bulundu: "Hanımefendi, bugün Müslümansanız bunu evvel Allah'a sonra da Cumhuriyet Halk Partisi CHP'ye boçlusunuz.." Bu söz internet ortamında bayağı bir eleştirildi. Site ahalisi olarak yorum sizin efendim. İzleyelim..
Aziz Babuşçu ile Ayar Keyfi - Ahmet Hakan 13:42
Aziz Babuşçu ile Ayar Keyfi - Ahmet Hakan 138 izlenme - 7 yıl önce AKP İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programına katılıyor. Belli ki partinin yönetim katından "ara konuş" diye emir gelmiş. "Seçim büromuz taşlandı" diye klasik mağdur edebiyatından yürür giderim, programın içine ederim diye düşünmüş. Fakat dünya ayar tarihine altın harflerle kazınacak gaflet dolu anlat yaşamış. akp'yi savunsun diye oraya konan hüseyin yaman'dan da ayar yiyince hüzünlendim, gözümden yaş aktı. lütfen esmalar ölmesin. pardon azizler ayar yemesin.