Hoşgeldiniz!

tarık akan

Boşver Arkadaş Filminin Tv'de Gösterilmeyen Sahnesi 00:59
Boşver Arkadaş Filminin Tv'de Gösterilmeyen Sahnesi 46.923 izlenme - 6 yıl önce Boşver Arkadaş filminin Tv'lerde gösterilmeyen sahnesidir.
Yeşilçam Çekim Hataları Derleme 05:54
Yeşilçam Çekim Hataları Derleme 45.923 izlenme - 5 yıl önce Daha önce gördüğümüz görüntüler olsa da yeni görüntüler de mevcut. Çoğumuzun ezbere bildiği filmler ama yine de gözümüzden çok kaçmıştır bu sahneler.. Video sahibi: cinemasco Derleyen: top9
Sürü Tarık Akan, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 02:34
Sürü Tarık Akan, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.001 izlenme - 6 yıl önce Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz! Biz eskiden eşkiyaları dağda bilirdik şimdi düzdekiler eşkiyaların piri olmuslar. İnsanca yasamak için mücadele verelim kaldıralım sınıfları...
Canım Kardeşim Trailer 02:30
Canım Kardeşim Trailer 27.480 izlenme - 9 yıl önce Büyük ustalar Cahit Oben, Metin Bükey ve Ertem Eğilmez'e saygılarımla... Video kalitesi (görüntü ve ses) çok kötü olduğundan üzerinde çok çalışamadım ama es ...
Unutulmaz Film Müzikleri 02:17
Unutulmaz Film Müzikleri 65.403 izlenme - 13 yıl önce aşk kokan unutulmaz film müzikleri
Hababam Sınıfı - Fesuphanallah 03:08
Hababam Sınıfı - Fesuphanallah 18.271 izlenme - 8 yıl önce Şarkı Sözleri Arkası gelmez dertlerimin bıktım illallah x 2 Biri biterken öbürü de başlar vermesin Allah x 2 Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım Vallah x 2 Yok mu çaresi dostlar fesuphanallah x 2 Alemin keyfi yerinde yine maşallah x 2 Bize de bir gün kader güler güler inşallah x 2 Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım Vallah x 2 Yok mu çaresi dostlar fesuphanallah x2
Beyoğlu Güzeli Film Müziği 03:04
Beyoğlu Güzeli Film Müziği 13.042 izlenme - 8 yıl önce Ailesi ile çadır tiyatrosunda çalışan Alev, tıp öğrencisi bir gence aşık olur ve ondan gerçek işini saklar.
Kendi Sesiyle Hababam Sınıfı'nın Semra Hocası 00:39
Kendi Sesiyle Hababam Sınıfı'nın Semra Hocası 19.433 izlenme - 7 yıl önce Arkadaş (1974) filminde Semra Özdamar ı kendi sesiyle izliyoruz.Hababam Sınıfı nda onu Aliye Uzunatağan ın seslendirmesiyle izlemiştik.Rol aldığı filmler içerisinde sadece bu filmde kendini seslendiren sanatçı sinemamızda pek fazla rol almasa da kalıcı izler bırakmıştır
Kamal Sunal Tarık Akan Halit Akçatepe Oh Olsun Film Müziği 02:24
Kamal Sunal Tarık Akan Halit Akçatepe Oh Olsun Film Müziği 19.945 izlenme - 11 yıl önce kamal sunal tarık akan halit akçatepe oh olsun film müziği
Nejat Uygur Sahnesi / Vizontele Tuuba 01:01
Nejat Uygur Sahnesi / Vizontele Tuuba 19.500 izlenme - 8 yıl önce Vizontele Tuuba - Nejat Uygur Sahnesi Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Tarık Akan, Tuğba Ünsal, Tolga Çevik, Erdal Tosun, İdil Fırat, Zeynep Tokuş, İclal Aydın Yönetmen: Yılmaz Erdoğan Yardımcı Yönetmen: Ali Taner Baltacı Yazarlar: Yılmaz Erdoğan Yapımcı: Necati Akpınar Görüntü Yönetmeni: Uğur İçbak Işık: Ersin Aldemir Kurgu: Engin Öztürk Müzik: Kardeş Türküler Sanat Yönetmeni: Yaşar Ziya Kartoğlu Kostüm Tasarımı: Suzan Kardeş Ses Tasarımı: Serdar Öngören Ses: Alan O Duffy Post Prodüksiyon: Ali Taner Baltacı Kast Direktörü: Rezzan Çankır
canım kardeşim film müziği 02:35
canım kardeşim film müziği 18.558 izlenme - 12 yıl önce tarık akan ve halit akçatepe nin başrollerini oynadığı muhteşem bir film
Acı Dünya (1986) Tarık Akan & Harika Avcı 02:16
Acı Dünya (1986) Tarık Akan & Harika Avcı 15.545 izlenme - 13 yıl önce acı dünya (1986) tarık akan & harika avcı
Tarık Akan'ın Abisi - Nazım Hikmet Kim ya! Komunistleri Sevmem! 02:06
Tarık Akan'ın Abisi - Nazım Hikmet Kim ya! Komunistleri Sevmem! 7.677 izlenme - 6 yıl önce Tarık Akan'ın abisi muhabiri fırçalamış ve düşündüklerini söylemiş.
Yeşilcam Filmlerindeki Çekim Hataları 04:29
Yeşilcam Filmlerindeki Çekim Hataları 5.837 izlenme - 4 yıl önce Herkese merhaba arkadaşlar. Çoğunluğunda Kemal Sunal'ında bulunduğu Türk sinemasının en önemli Yeşilçam Filmlerinin bir çok sahnesinde ve dublörlerin kullanıldığı sahnelerde meydana gelen hataları size hazırladım, şimdiden iyi seyirler. "Her ne kadar o filmlerde hatalar olsa da, olmasa da değerleri hiçbir zaman paha biçilemez."
1978 Yapımı Maden Filmi'nden Bir Sahne 01:49
1978 Yapımı Maden Filmi'nden Bir Sahne 9.986 izlenme - 8 yıl önce Her an ölüm tehlikesiyle karşılaşan maden işçilerinin çalıştıkları ocaklarda gereken önlemler alınmaz. Ve uyarı amacıyla imza toplanırsa da dayanışma sağlanamaz. Davasında yalnız kalan İlyas (Cüneyt Arkın) direnmesini sürdürünce sendika ağaları tarafindan kurşunlatılır. Bir süre sonra da tlyas'ın göçük altında kalııp ölmesi sonucu ilk kez işçiler bir araya gelir. Ve film "işçiler birleşin” sloganıyla biter.
Kendisini Tanıtırken Kendinden Geçen Ayşen Gruda 02:05
Kendisini Tanıtırken Kendinden Geçen Ayşen Gruda 12.829 izlenme - 8 yıl önce Türk sinemasının iki kronik evde kalmış kızından (diğeri de Perran Kutman'dır. Filmlerde tabi.) Filmin adını hatırlamıyorum, Tarık Akan yalan haber üreten bir gazeteci olarak, Müjde Ar'ı faka bastırmak için Ayşen Gruda ile evleniyordu. Akşam akşam gülme garanti.
Fatma Girik'in Saldırganı Bıçaklaması 03:34
Fatma Girik'in Saldırganı Bıçaklaması 3.701 izlenme - 3 yıl önce Kaçak filminde Hacer bir çocuğu vardır kocası senelerdir eve gelmez Duran Hacer'e aşıktır her seferinde önüne çıkar rahatsız eder Hacer Duran'la baş edemeyince onu bıçaklar.
ateş böceği film fragmanı - yeşilçam 00:52
ateş böceği film fragmanı - yeşilçam 9.570 izlenme - 14 yıl önce www.yesilcammarket.com
Tarık Akan'ın Son Anda Durması 00:20
Tarık Akan'ın Son Anda Durması 3.260 izlenme - 3 yıl önce 1 Kasım 1972 tarihinde vizyona giren yönetmenliğini ve yapımcılığını Ertem Eğilmez'in üstlendiği, senaryosunu Sadık Şendil'in yazdığı, başrollerini Tarık Akan ve Filiz Akın'ın paylaştığı filmdir. Filmin bu sahnesinde Tarık Akan, Filiz Akın'ın elini öpmek isterken öptüğü eli alnına koymaktan kendini son anda kurtarır.
Maden Film Özeti 07:45
Maden Film Özeti 7.024 izlenme - 8 yıl önce Her an ölüm tehlikesiyle karşılaşan maden işçilerinin çalıştıkları ocaklarda gereken önlemler alınmaz. Ve uyarı amacıyla imza toplanırsa da dayanışma sağlanamaz. Davasında yalnız kalan İlyas (Cüneyt Arkın) direnmesini sürdürünce sendika ağaları tarafindan kurşunlatılır. Bir süre sonra da tlyas'ın göçük altında kalııp ölmesi sonucu ilk kez işçiler bir araya gelir. Ve film 'işçiler birleşin” sloganıyla biter.
Yeşilçam Filmlerindeki 10 İnanılmaz Çekim Hatası 05:19
Yeşilçam Filmlerindeki 10 İnanılmaz Çekim Hatası 6.471 izlenme - 5 yıl önce Geçmişten günümüze çekilmiş olan yeşilçam klasiklerinde gayet bariz belli olan trajikomik hatalar.
Tarık Akan & Perran Kutman - İşaret Dili 01:37
Tarık Akan & Perran Kutman - İşaret Dili 6.982 izlenme - 8 yıl önce İşaret dilinde master yapmış mahallenin çılgın kızzın Perran Kutman ve aynı mahallenin yakışıklı baby face i Tarık ın kapışması. Tarık hareketlerine dikkat etmelidir çünkü perran işaret dilinde uzmandır. Sonuç 3 lahmacun parasıdır.
Selda Bağcan - Neredesin Sen - Klip - 01:57
Selda Bağcan - Neredesin Sen - Klip - 11.956 izlenme - 11 yıl önce hayat dediğiniz ne kadar gülebiliyorsanız o kadar boşverin ötesini...
İstanbul'dan Uludağ'a Tarifeli Uçak Seferiyle Gitmek 02:38
İstanbul'dan Uludağ'a Tarifeli Uçak Seferiyle Gitmek 5.121 izlenme - 6 yıl önce Zeki Ökten'in yönettiği, Tarık Akan ve Selma Güneri'nin başrollerini paylaştığı unutulmaz filmden bir kesit.
Bana Merhaba Dedi 01:09
Bana Merhaba Dedi 5.576 izlenme - 7 yıl önce Bir merhaba bazen çok şey ifade edebilir sevgili alkışçılar. Hele ki karşınızda Cemal gibi biri varsa, merhaba dediğiniz vakit kestaneyi çizdirebilirsiniz.
Rtük'ün Ceza Verdiği Görüntüler - Kızımın Kanı 02:26
Rtük'ün Ceza Verdiği Görüntüler - Kızımın Kanı 5.450 izlenme - 7 yıl önce RTÜK Kanal Türk’te 15 Şubat 2013 günü yayınlanan başrolünde Tarık Akan’ın yer aldığı ‘’Kızımın Kanı’’ adlı Türk filmi için, Kanal Türk TV’ye 26 bin lira ceza verdi. 1987 yapımı olan Halit Refiğ imzalı filmde Tarık Akan, kızını öldürenlerden intikam alıyor ve ağır işkenceler yapıyor.
Alev Alev - 1984 02:57
Alev Alev - 1984 7.271 izlenme - 7 yıl önce 1984 yapımı, Cüneyt Arkın,Tarık Akan,Gülşen Bubikoğlu,Çiğdem Tunç,Hulusi Kentmen gibi starların oynadığı,Halit Refiğ'in yönettiği; daha ziyade video için çekilmiş bir Türk filmidir. Hatırladığım kadarı ile, film uğruna bir yatın yakılması ile haber olmuş, fotoromanı yapılmıştı. Bu da, filme ait, kimin eseri olduğu bilinmeyen müziğidir.
Aşk Dedigin Laf Değildir Tarık Akan Sahensi 02:00
Aşk Dedigin Laf Değildir Tarık Akan Sahensi 7.106 izlenme - 8 yıl önce Yakışıklı Bir Plaj Kabinecisinin Biri Zengin Ve Diğeri Sakat İki Genç Kızla Olan Aşk Öyküsü.
Canım Kardeşim Final Sahnesi (Restorasyonlu) 03:52
Canım Kardeşim Final Sahnesi (Restorasyonlu) 4.777 izlenme - 7 yıl önce Bir film her izlendiğinde insanı ağlatır, adaletsizliğe isyan ettirir, fakirliğe lanet ettirir, ölme Kahraman nolur dedittirir mi ? işte böyle bir film bu... Hele o müzik yokmu... Aranızda "duygu sömürüsü yiaaa" falan diyenler olursa filmi tamamen izlesinler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/55589/canim-kardesim-final-sahnesi
Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu Yıllar Sonra Karşılaşırsa 00:57
Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu Yıllar Sonra Karşılaşırsa 4.708 izlenme - 7 yıl önce Sinema da, oyuncuların geçmiş filmlerine yapılan atıflara pek çok ecnebi filmde rastlarken, türk filmlerinde bunun neredeyse yok denecek kadar az olması ve bu yoku, "denecek kadar az" a çıkartan filmin de, paramparça filmi olmasıdır.Zira bu filmde, kahramanlarımız, Tarık ve Gülşen'in ilk karşılaştıkları sahnede, onların bir zamanlar "gençlik aşkı" yaşadığına dair delil teşkil etmek üzere, ikilinin bütün o 70'lerde yaptığı filmlerden kareler izleriz.Sinemamızda pek rastlamadığınız bir usul ortaya çıkmış.