Hoşgeldiniz!

tek teker arif

Tek Teker Arif Ölüme Böyle Gitti 01:12
Tek Teker Arif Ölüme Böyle Gitti 16.461 izlenme - 5 ay önce Antalya'nın Gazipaşa İlçesinde geçtiğimiz perşembe günü meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Avrupa Motosiklet Şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu'nun babası, motosiklet akrobatı Tek Teker Arif olarak bilinen Arif Razgatlıoğlu ve beraberindeki kız arkadaşı Ülkü Özcan'ın kazadan önceki son görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı. Uğur Mumcu Caddesinde tek teker üzerine kalkmış bir halde ilerleyen Tek Teker Arif'in kamerada 100 kilometrenin üzerinde bir hız yaptığı görülüyor. Yol kenarında bulunan bir işyerinin kamerasına yansıyan görüntüde, işyeri sahibi Nihat Şanal ve eşi Özgül Şanal, motosikletin gürültüsüyle yola dikkat kesiliyor. Tek Teker üzerinde hızla ilerleyen motosikleti ayağa kalkarak takip Nihat Şanal, kaza olduğunu görür görmez olay yerine fırlıyor. Eşi Özgül Şanal ise telefona sarılarak 155 Polis İmdat ve 112 Acil Servisi arıyor. Kaza sonrası olay yerinden ilk görüntüleri telefonuna kaydeden Nihat Şanal'ın gördüğü dehşet karşısında adeta nutku tutuluyor. O gün yaşadıklarını anlatan Nihat Şanal, "İşlerimizi bitirmiş, oğlumuzun okuldan çıkmasını bekliyorduk. Uçak sesini andıran bir ses duyduk. Yola dikkat kesildik. Arkasında kaskı olmayan bayan bir yolcunun bulunduğu, sürücüsünde kaskın olduğu bir motosiklet tek teker halinde hızla yoldan geçti. Motosikleti takip ettim, okulu geçince bir kamyonetle çarpıştığını gördüm. Hemen motosikletime atlayıp olay yerine gittim ama herşey için çok geçti. Bu yolda bu tur görüntülere ne yazık ki sık rastlıyoruz, okulların dağılmasına 10 dakika vardı. Daha büyük bir facia olabilirdi. Aşırı hız ve dikkatsizliğin nelere mal olduğunu bir kez daha gördük" dedi. Özgül Şanal ise o günden sonra çok etkilendiklerini belirterek, "Tepkimiz zaten kamerada görünüyor. Aşırı sesten dolayı önce ben fark ettim. Aman Allah'ım çok hızlıydı. Eşim kazanın olacağını hisseti. Motosikleti takip etti. Kaza sonrası ilk müdahale için kendisi gitti. Ben önce 155'i aradım, meşgul olduğu için 112'yi aradım. Geçtiğimiz günlerde yine bir kaza oldu burada. Karşıya geçmeye korkuyor olduk" diye konuştu. Arif Razgatlıoğlu (Tek Teker Arif) Kimdir? Alanya'da "Tek Teker Arif" olarak bilinen Arif Razgatlıoğlu 1962 yılında Adapazarı'nda doğdu.ilk ve Orta Eğitimini Adapazarında tamamladı. Askere gidinceye kadar sanayide fibergılas kaporta bakalit kalfası olarak çalıştı. Askerlik dönüşü 5 yıl Cafe işletmeciliği yaptı. 1990 yılında 6 silindirli CBX Honda motosikleti ile 1 haftalık tatil için Alanya'ya geldi. 1990 yılının yaz aylarında yerleşti. İlk olarak motosiklet üzerine (Rent) yani kiralama kurdu. Ardından (GAME CITY) Atari bilgisayarlı Eğlence merkezi ve 4 yıl kadar da (Disco) çalıştırdı. 2.El Motosiklet, Aksesuar ve kiralama faaliyetlerini sürdürdü. Evli, Tümay ve Toprak adında iki oğlu var.
Tek Teker Arif Motosiklet Kazasında Hayatını Kaybetti 03:15
Tek Teker Arif Motosiklet Kazasında Hayatını Kaybetti 5.391 izlenme - 5 ay önce Alanya'da "Tek Teker Arif" olarak bilinen motosiklet şovmeni Arif Razgatlıoğlu ile yanındaki kız arkadaşı 20 yaşındaki Ülkü Özcan Gazipaşa'da geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetti.
Polat Alemdar Motorla Poz Veriyor!... 00:34
Polat Alemdar Motorla Poz Veriyor!... 39.472 izlenme - 9 yıl önce tek teker arif ile polat alemdarın motor muhabbeti
tek teker 00:17
tek teker 28.641 izlenme - 10 yıl önce tek teker
Tek Teker Arif 01:24
Tek Teker Arif 30.944 izlenme - 9 yıl önce marifet güzell
Tek Teker Arif Ve Ben 00:57
Tek Teker Arif Ve Ben 12.726 izlenme - 9 yıl önce tek teker arif
tek teker arif show 2 01:09
tek teker arif show 2 10.235 izlenme - 8 yıl önce yumurtalık gösterisi 02.05.2010
tek teker arif show 1 01:00
tek teker arif show 1 7.927 izlenme - 8 yıl önce yumurtalık gösterisi 02.05.2010
tek teker arif lastik yakma 2 00:56
tek teker arif lastik yakma 2 7.693 izlenme - 8 yıl önce
toprak atv show 02:46
toprak atv show 5.202 izlenme - 8 yıl önce tek teker arif'in oğlu 14 yaşındaki toprak'ın atv ile yaptığı gösteri
toprak motosiklet show 02:50
toprak motosiklet show 4.668 izlenme - 8 yıl önce tek teker arif'in oğlu 14 yaşındaki toprak'ın motosiklet ile yaptığı gösteri
tek teker arif lastik yakma 1 00:42
tek teker arif lastik yakma 1 2.578 izlenme - 8 yıl önce
Tek Teker Arif'in Cenazesini Oğulları ve Kenan Sofuoğlu Aldı 06:06
Tek Teker Arif'in Cenazesini Oğulları ve Kenan Sofuoğlu Aldı 121 izlenme - 5 ay önce Tek Teker Arif'in cenazesini oğulları ve Kenan Sofuoğlu aldıANTALYA - Antalya'da geçirdiği trafik kazasında arkadaşı ile birlikte hayatını kaybeden 'Tek Teker' lakaplı Arif Razgatlıoğlu'nun cenazesini oğulları ve Kenan Sofuoğlu aldı.
Kawasaki  Vlog | Tek teker Arif Röportajı | Arif Razgatlıoğlu | Motobike İstanbul 2017 06:53
Kawasaki Vlog | Tek teker Arif Röportajı | Arif Razgatlıoğlu | Motobike İstanbul 2017 52 izlenme - 1 yıl önce Motobike İstanbul motosiklet fuarındaki son vlogumuzda Kawasaki standını gelerken bize "Tek Teker Arif" olarak tanıdığımız; Milli yarışçımız Toprak Razgatlıoğlu'nun babası Arif Razgatlıoğlu ile Röportaj yaparak güzel bir final yapalım istedik. iyi seyirler. @betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! goo.gl/kWUfNq Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com