Hoşgeldiniz!

teleon

Teleon Erotik Kuşak Reklamı (2001) 00:45
Teleon Erotik Kuşak Reklamı (2001) 9.099 izlenme - 2 yıl önce Cine5 ile başlayan Amerikan yapımı ve pek çoğu Playboy ürünü olan softcore olarak tabir edilen erotik filmler ülkemizde bir dönem revaçtaydı.Gece 12 den sonra yayınlanan konulu erotik filmler altyazılı olarak servis edilirdi.Cem Uzan da aynı cine5 gibi hem maç hem erotik yayın yaparak erkek dünyasına 2000 yılında hızlı bir giriş yapmıştı hatta bir de üstüne Star Digital platformu kurmuştu.Bu platform maç yayın haklarının kaybedilmesiyle çok kısa bir sürede iflas etmiş ve tarihin tozlu sayfalarına karışmıştır
Nejat Alp - Haydi Kızım Sen Oyna (Teleon - 1991) 04:19
Nejat Alp - Haydi Kızım Sen Oyna (Teleon - 1991) 14.195 izlenme - 3 yıl önce Tavernaların hiçbirşeyden habersiz hala zirvede olduğunu düşündüğü aslında yakın tarihte bayrağı pop müziğe bırakacağı dönemler doksanların başları. Karşınızda o dönemlerde Teleon'da yayınlanmış bir eğlence programında Nejat Alp... Görüntüler neredeyse HD kalitede iyi seyiler efenim..
TeleOn Reklam Kuşağı (2000) 05:25
TeleOn Reklam Kuşağı (2000) 2.386 izlenme - 10 ay önce Bir Dönemin Efsane Televizyon Kanallarından Biri Olan TeleOn'un 2000 Yılı Reklam Kuşağı Sizlerle :) Reklamlar Sırasıyla: - TeleOn Dekoder (1) - Webbee Vızır Vızır İnternet (Teoman) - İmar Bankası - Star Digital (1) - TeleOn Dekoder (2) - Star Digital (2) - BONUS: Zengin ve Yoksul Dizisi Tanıtımı (2000)
Hollywood Yaramazları - Çizgi Film - Teleon (1992) 18:31
Hollywood Yaramazları - Çizgi Film - Teleon (1992) 9.104 izlenme - 3 yıl önce Beverly Hills Teens Orjianl Adı; 1991 yılında Star1'de yayınlanmıştı. Bir grup zengin güzel ve şımarık gencin maceralarını anlatırdı. Esmer güzeli Bianca kötü karakterdi Wilshire diye bir şoförü vardı. Lark iyi kahramandı sevgilisi de Troy'du galiba. Rockçi bir kızla oğlan küçük mucit Blaze vardı birde.
Show TV Ve Teleon Dekoder Kavgaları 03:32
Show TV Ve Teleon Dekoder Kavgaları 2.788 izlenme - 2 yıl önce Günümüz digiturk'un atası olan zamane show tv'nin teleon yani uzanlar ile girdikleri medyatik kavga. o gün yolunmaktan ve haksızlıktan yakınan show tv'nin bugün digiturk ile neler yaptığını türk kamuoyuna anlatmaya gerek yok..
Teleon Tv -Tanıtım (1992) 00:51
Teleon Tv -Tanıtım (1992) 2.207 izlenme - 3 yıl önce 1992 yılından arşiv görüntüleri ile sizlerleyiz, 90'lı yıllarda özel tv furyasından sadece artık mazide kalan, vhs arşivimden sizler için seçtiğim teleon tv tanıtım videosu siz nostalji severler için paylaşıyorum,sırada diğer videolarım var.
Kendi Dilini Yaratıp Konuşan Bebek 01:47
Kendi Dilini Yaratıp Konuşan Bebek 1.618 izlenme - 3 yıl önce Gevur yapmış abi ama bu sefer değişik bişey yapmış dedirticek bir video, küçük ablamız babasına içerli içerli bişeyler anlatıyo fakat ne anlattığını marslıların dilini çözen bilim adamı bile çözemeyecek sanırım. izliyoruz.
Teleon Reklami - Cenk Koray & Müldat Gezen 01:01
Teleon Reklami - Cenk Koray & Müldat Gezen 4.900 izlenme - 11 yıl önce eski tv reklamı teleon....
90'lı Yıllardan Ortaya Karışık VHS Kanal Kayıtları 31:58
90'lı Yıllardan Ortaya Karışık VHS Kanal Kayıtları 1.032 izlenme - 2 yıl önce Tam tarihi bilmemekle birlikte nostaljik değeri olduğunu düşündüğüm bu videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Kayıt VHS kasete yapılmıştır. Kayıtta kapanan Teleon kanalıda var.
Pepsi Reklamı  (1991) 00:34
Pepsi Reklamı (1991) 998 izlenme - 2 yıl önce Star1 reklam kuşağında Gloria Estefan'ın rol aldığı Pepsi reklamı. Yıl 1991.
Hello Malatya Orjinal Video 04:17
Hello Malatya Orjinal Video 1.190 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde flash görüntüleri bulunan parçanın orjinal klibi.1991 yılında çekilen klip tüm yurdu etkisi altına almış, popçu olmak isteyen kızlara ibret olmuştu.
Dragon Ball 01:46
Dragon Ball 587 izlenme - 3 yıl önce Efenim, kuyruklu haliyle gönlümüze taht kuran songoku, kaplumbaa usta ve diğerleri, pokémondan önceki çılgınlık. çocukluğumun vazgeçilmezlerinden. alkislarla yasiyorum farkı ile...
Teleon Reklam Kuşağı (1992) 02:22
Teleon Reklam Kuşağı (1992) 738 izlenme - 3 yıl önce Zamane diye tabir edeceğimiz 90'ların ilk özel TV kanallarından uzangillerin belkide ilk gözağrılarından Teleon isimli kanalın 1992 yılına ait bir reklam kuşağı esintisi ile nostalji rüzgarlarına bir kez daha merhaba diyoruz. Malumunuz o dönemde Teleon deyince akla ilk önce futbol karşılaşmaları gelirdi. Haliyle herkes o kanala reklam vermek isterdi. Bakalım bu kuşakta kimle reklam vermiş kimler? İzliyoruz
90'lı Yıllar Müzik - Karma Vhs Arşivi 30:39
90'lı Yıllar Müzik - Karma Vhs Arşivi 830 izlenme - 2 yıl önce Yılbaşında 2 - 3 saatlik full müzik arşivi yayınlayacağım. Videoyu hızlı hazırladığım için kalıtesi iyi olmadı. Ama yılbaşında Hd formatında full yayınlayacağım. Alpaslan Türker..
Teleon G.Saray Şampiyonlar Ligi Reklamı (2000) 00:25
Teleon G.Saray Şampiyonlar Ligi Reklamı (2000) 527 izlenme - 3 yıl önce Liseliler bilmez klişesiyle başlayayım bir zamanlar teleon vardı maçlar cine5 ten digiturk e geçmeden önce Cem Uzan ın Star Digital platformunun en önemli kanalıydı.Cine 5 in benzeriydi hem maçlar vardı hem en iyi yabancı filmler hem de gece playboy kuşağı.Şampiyonlar Ligi maçlarını aldığı dönem benden iyi küfür yemişti o müthiş maçları canlı izleyemedim.Gerçi şimdi onun yerini d-smart aldı.Saltanatı fazla sürmedi 2 seneden sonra yayın hakları ihalesini kaptırınca ortaya çıktığı gibi hızla buharlaşıverdi
Belkıs Akkale & Odun Kızlar-Kaynana 03:05
Belkıs Akkale & Odun Kızlar-Kaynana 541 izlenme - 3 yıl önce Belkıs Akkale'nin 90'ların başında söylemiş olduğu,kaynana eziyeti çeken gelinlerin ağzına marş olmuş,bununla birlikte oynak temposuyla bir zamanlar düğün-dernek göbek atılası yerlerde yankılanan nükteli şarkısının klip tadında videosu.İzlerken başlangıçta belki stüdyoda rehin tutulduklarını sanacağınız Odun Kızlar Korosu'nun ilerleyen dakikalarda şarkının çok özel bir bölümüne katkıda bulunarak sizi utandıracağını özellikle belirtmek isterim..
Eskiden Bir Teleon Vardı 01:01
Eskiden Bir Teleon Vardı 479 izlenme - 3 yıl önce Eski bir kanal. Genelde türk filmi verirdi. 80 kuşağı gençler için çok çok özel bir kanaldı. O' nu bekledik biz hep...
Ahmet Kaya & Yusuf Hayaloğlu - Dokunma Yanarsın (1992 - Teleon) 05:29
Ahmet Kaya & Yusuf Hayaloğlu - Dokunma Yanarsın (1992 - Teleon) 476 izlenme - 3 yıl önce Teleon kanalı aracılığıyla ilk tv konserini veren Ahmet Kaya'nın o konserden 'Dokunma Yanarsın' adlı şarkısı sizlerle... "Çocukluğum çıraklıkta geçti kir pas içinde Gençliğim korsan yürüyüşlerde eylemlerde Hapse erken düştüm, copla erken tanıştım Küçük voltalardan bıktım usandım Şimdi uçsuz bucaksız ovalarda Adımlarımı saymadan Geriye dönüp bakmadan, usanmadan, bıkmadan Deli taylar gibi koşmak istiyorum Ve görüyorsun ki aşkı beceremiyorum Beni kendi halime bırak yavrucum Ben yolumu nasıl olsa bulurum" Upuzun cayırlarda yalınayak koşmak istiyorum Saçlarım rüzgara konuk yüzüm dağlara dönük Göğsümün çeperini ölümle sınayan esaret Ve yüreğimi yararcasına zorlayan cesaret Kıyasıya vurşsun, vuruşsun istiyorum Koşmak... koşmak istiyorum sevgilim, koşmak istiyorum Dönemezsem beni affet... Kıyasıya vursun, vursun istiyorum Koşmak istiyorum sevgilim, koşmak, koşmak... Dönemezsem beni affet... Firarilerin uzmanı olmuşum Bütün istasyonlarda afişim durur Beni bir çocuk bile vurur Dokunma bana fişlenirsin Dokunma bana ellerin tutuşur Dokunma bana çıldırırsın Dokunma bana sende yanarsın. "Koşmak egzozların molozların yağmaların kıyısından Onca insafsızlıkların, onca haksızlıkların Manzarasızlıkların, parasızlıkların, Allahsızlıkların kıyısından Kimseye ve hiçbir şeye değmeden Ciğerlerimi yok edercesine koşmak istiyorum. Yerken içerken, meşk ile kendinden geçerken birileri Namlunun ucunu görünce sıvışırken birileri Birileri ölüp, birileri nutuk atarken köşe yazılarında Kavga etmeden, bir daha tutuklanmadan Ve küfür etmeden Kafamı kırarcasına koşmak istiyorum" Avucunu son bir defa ağlamadan tutmak istiyorum Gözlerim yüzüne küskün sazım sevgine suskun Saatti ayrılığa kurmuşum olmaz teslimiyet Ziyan aklımı senle bozmuşum İçerim felaket Kurşunlara geleyim, geleyim istiyorum Ölmek, ölmek istiyorum, ölmek istiyorum sevgilim Sağ kalırsam affet... Kurşunlara geleyim, geleyim istiyorum Ölmek istiyorum sevgilim, ölmek, ölmek... Sağ kalırsam affet... Firarilerin uzmanı olmuşum Bütün telsizlerde adım okunur Beni bir çocuk bile bulur Dokunma bana çıldırırsın Dokunma bana ellerin tutuşur Dokunma bana fişlenirsin Dokunma bana sende yanarsın... Söz: Yusuf Hayaloğlu Müzik: Ahmet Kaya
Hülya Avşar - Yalan Dünya (TeleOn Nostalji Konser 1993) 03:54
Hülya Avşar - Yalan Dünya (TeleOn Nostalji Konser 1993) 551 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar'ın 1993 yılına ait Teleon'a has görüntüsü ile süslenmiş konserinden görüntüleri siz sevgili site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım efendim. Haftanın ilk gününde umarım herkese iyi gelir. İyi seyirler.
Engin Ardıç ile Günün Yorumu Ya da Yedin Bitirdin Beni! 04:33
Engin Ardıç ile Günün Yorumu Ya da Yedin Bitirdin Beni! 710 izlenme - 3 yıl önce Görüşlerindeki tutarsızlıkları bir kenara bırakılırsa, Türkiye'de son dönemde yetişen en iyi üslup sahibi fıkra ve deneme yazarlarından biridir Engin Ardıç. Lakin bir kenara bırakırsak dediğime bakmayın, günahları da bir kenarda duracak kadar az değildir. Bunları tartışmak aslında bu sitede olması gereken şeylerden değil, ancak yine de doksanlı yıllarda yetişen çocukların Gülgün Feyman ve Meriç Köyatası ile birlikte her akşam gördüğü, zihninde yer eten insanlardan biri olduğu için bu kepçırı siteye ekliyoruz. Bizi izlemeye devam edin. Not: Videodaki görüşler yalnızca söyleyenin görüşleridir, bu yüzden rica ediyorum çeşitli yorum ve mesajlarla, camıma taş atmalarla, "o videoyu kaldırın yoksa supozituar yaparız sana onu" gibi şeylerle vakit öldürmeyin. Bak, kar da var dışarıda.
Cüneyt Arkın - Teleon Tanıtımı 00:48
Cüneyt Arkın - Teleon Tanıtımı 355 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın'ın 1991 tarihli, pek çok şeye vurduğunu ve kırdığını itiraf ettiği Teleon tanıtımı.. Şimdi yayındayız, Cücü'de buluşalım!!
Teleon Ferdi Tayfur Röportajı (1992) 07:44
Teleon Ferdi Tayfur Röportajı (1992) 334 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin ilk özel Kanallarından Uzan grubuna ait güzel filmlerin çıktığı çanak çömlekle anten yaptıgıldığı zamanlarda populer olan sonradan bozan teleon kanalının Ferdi Tayfur'la yaptıgı izleyecilerin telefonla programa konuk olduğu çok özel söyleşiyi izliyoruz efendim.
Sinan Özen - Gökkuşağı (Teleon Nostalji) 02:56
Sinan Özen - Gökkuşağı (Teleon Nostalji) 579 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özen'in Gökkuşağı isimli parçasının Teleon ekranlarında yayınlanmış olan video klibini beğeninize sunarım efendim. İyi seyirler, iyi dinlemeler. Sorsam seni yıldızlara, Sorsam seni martılara, Bulsam bir gün seni bulsam, Burcu burcu koklasam, Yüreğimde saklasam, Doya doya sarılsam, Benim olsan... Bir gökkuşağının rengi Sessizliğine sorsam, Bir gökkuşağının rengi Sessizliğinde bulsam Aydan sorsam yıldızlardan, Bulutlardan yağdırsam. Gülden sorsam, sümbüllerden, Leylaklardan koklasam Yazsam seni yarınlara, Hasret var dört bir yanımda, Ayrılsak da hep sonunda... Burcu burcu koklasam, Yüreğimde saklasam, Doya doya sarılsam, Benim olsan... Bir gökkuşağının rengi Sessizliğine sorsam, Bir gökkuşağının rengi Sessizliğinde bulsam Aydan sorsam yıldızlardan, Bulutlardan yağdırsam. Gülden sorsam, sümbüllerden, Leylaklardan koklasam Söz&Müzik: Metin Özülkü-Hasan Hüseyin Demirel
Mustafa Topaloğlu - Felsefe Yapma 03:33
Mustafa Topaloğlu - Felsefe Yapma 448 izlenme - 3 yıl önce Arayıp tarayıp, bulup buluşturan site alkışlarlayaşıyorum.com size Türk filozofu Mustafa Topaloğlu'ndan "Felsefe Yapma" klipini sunuyor. Mustafa Toplaoğlu uzaylılığını bu klipte inkar ediyor. Kırmızı saçlı Mustafa Topaloğlu'nu görünce dumur oluyoruz. "Don't filozofay" gibi yabancı dillerden oluşturulmaya çalışılan nakarat kısmı ayrı bir bomba. Halk hareketine dönüşen bu klibi gözyaşlarıyla izliyoruz efenim. Yıl 1991, ışınla bizi scoty.
Teleon F.Bahçe Şampiyonlar Ligi Reklamı (2001) 00:36
Teleon F.Bahçe Şampiyonlar Ligi Reklamı (2001) 331 izlenme - 3 yıl önce O zamanların D-Smartı olan Teleon da Fenerbahçe nin efsaneleşen Ş.Ligi sezonunun reklamı.2001-2002 sezonunda kupaya katılacak takım öncesi taraftarı gaza getirip dekoder aldırmak için türlü taklalar atan teleon a sonra "bunu izletmek için mi aldırdın ? diye" sarı-lacivertliler çok küfretmiştir eminim.
Hop Terelelli Tek Soruda 250 - 900'lü Hat Reklamı 00:07
Hop Terelelli Tek Soruda 250 - 900'lü Hat Reklamı 367 izlenme - 3 yıl önce 900'lü hatlarla yapılan yarışmaların pek revaçta olduğu yıllarda yapılmış,Gül Selçuk'un sunduğu Hop Terelelli adlı yarışmanın telefon promosyonu reklamı.250 milyon denilen armağana bakmayın, o dönem televizyonların 900'lü hatlardan yarım saatte kazandığı para, dönemin parasıyla 1.5-2 milyara yakındı.
 Derbi Golleri - 1999 & 2000 09:56
Derbi Golleri - 1999 & 2000 453 izlenme - 3 yıl önce Leylek Marcio'lu,Rüştü'nün Fenerbahçe'de olduğu, Moshoeu'lu, Moldovan'lı, Fevzi'li, Hakan Şükür'lü günler. Teleon'un yayın haklarına sahip olduğu günden kısa bir nostalji yaratacak şekilde derbi golleri. Videonun en önemli ve can alıcı kısmı Fevzi'nin tarihi hatası ve eşinin görüntüye gelmesidir. Fevzi sonrasında eşinden ayrılmıştır.
Selda Bağcan - Beni Unutma (Teleon - 1992) 03:44
Selda Bağcan - Beni Unutma (Teleon - 1992) 253 izlenme - 3 yıl önce Türk halk müziğinin ve protest müziğin önde gelen isimlerinden biri olan Selda Bağcan, 1992 yılında çıkardığı Ziller ve İpler ile 90'larda büyük başarı sağladı. Aynı albümde yer alan ve sözleri Ümit Yaşar Oğuzcan'a ait şarkısı "Beni Unutma" ile sizlerle.
Ahmet Kaya - Telefon Soruları (1992 - Teleon) 10:40
Ahmet Kaya - Telefon Soruları (1992 - Teleon) 196 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Kaya Teleon kanalında ilk Tv Konserini vermeden önce müthiş dekorlu Elma programında soruları cevaplandırıyor.
Ferdi Tayfur & 1992 Yılında Teleon Kanalındaki Konser Röportajı 1 07:44
Ferdi Tayfur & 1992 Yılında Teleon Kanalındaki Konser Röportajı 1 313 izlenme - 5 yıl önce Ferdi Tayfur 1992 Yılında Teleon Kanalında Vermiş Olduğu Konser Arasında Telefon İle Bağlanan Hayranlarının Sorularını Yanıtlıyor ... Trakyalı Ferdiciler Ahm...