Hoşgeldiniz!

Tembel Hayvan Videoları İzle

Dünyanın En Tembel Hayvanın Yolunu Şaşırması 01:00
Dünyanın En Tembel Hayvanın Yolunu Şaşırması 4.720 izlenme - 1 gün önce Dünyanın en tembel hayvanı Megalonychidae,bu hayvan cadde yönünü şaşırmış,iyi insanlar doğru yöne orman yol almasına sağlamışlar
tembel hayvan 01:19
tembel hayvan 56.872 izlenme - 6 yıl önce kosta rika'da bir ağaca tırmanmak için karşıdan karşıya geçmeye çalışan üç parmaklı tembellike görevliler yardım etti
AlkışlarlaYaşıyorum Kullancısı ile Kaderi Kesişen Tembel Hayvan 01:32
AlkışlarlaYaşıyorum Kullancısı ile Kaderi Kesişen Tembel Hayvan 4.282 izlenme - 5 ay önce Sitenin gururu oldu ilk günden itibaren. O bizden biri hayatta bir kere çiftleşebilmek için kendini aşmış yapmayacağı işlere girip hızlanmış yüzmüş çabalamış ama başaramamış.
Tembel Hayvan 00:56
Tembel Hayvan 26.066 izlenme - 3 yıl önce Tembel Hayvan Yavruları
Kedilere Ayıp Şeyler Fısıldayan Tembel Hayvan 04:14
Kedilere Ayıp Şeyler Fısıldayan Tembel Hayvan 7.606 izlenme - 3 yıl önce Bu tembel hayvan kedinin üstüne çıkmış, kedinin kulağına sürekli bişeyler fısıldıyor. Kedinin hareketlerine bakacak olursak galiba bu hayvan kediye ayıp şeyler fısıldıyor.
Tembel Hayvan 02:07
Tembel Hayvan 5.724 izlenme - 2 yıl önce Tembel hayvanlar, Orta ve Güney Amerika'da yaşayan Megalonychidae, Bradypodidae familyalarına ait 6 türü kapsayan orta büyüklükteki memelilerdir. Bilim adamlarının çoğu tembel hayvanları Folivora altakımında sınıflandırırken, bazıları onları Phyllophaga grubunda toplar. Bu iki grubun da adı, ilki Latince'de, ikincisi ise Eski Yunanca'da "yaprak-seven" anlamındadır. Bu metin genellikle ağaçlarda yaşayan tembel hayvanlara ilgilidir. Geçmiş jeolojik zamanlarda, Megatherium[1] gibi büyük yer tembel hayvanları Güney Amerika'da ve Kuzey Amerika'nın bazı kısımlarında yaşamışlardır, fakat insanların gelişinden sonra onlar da diğer bazı hayvanlar gibi birden yok olmuşlardır. Bazı kanıtlar, diğer Kuzey Asya, Avustralya, Yeni Zelanda ve Madagaskar faunalarında olduğu gibi, Amerikan megafaunasının yok olmasında insanların eylemlerinin etkili olduğunu ileri sürmektedir. Bununla beraber, Buz Çağı'nın sonunda meydana gelen eş zamanlı iklim değişimi de bazı durumlarda rol oynamıştır.
Tembel Hayvan 03:39
Tembel Hayvan 4.365 izlenme - 2 yıl önce Halk dilinde evde pinekleyen bütün ömrünü bilgisayarda geçiren kişilere sitem olark da kullanılan "Tembel Hayvan!" videosunu izliyoruz.
Tembel Hayvanın Komik ve Eğlenceli Halleri 03:14
Tembel Hayvanın Komik ve Eğlenceli Halleri 3.925 izlenme - 2 yıl önce Tembel hayvanlar, Orta ve Güney Amerika'da yaşayan Megalonychidae, Bradypodidae familyalarına ait 6 türü kapsayan orta büyüklükteki memelilerdir. Bilim adamlarının çoğu tembel hayvanları Folivora altakımında sınıflandırırken, bazıları onları Phyllophaga grubunda toplar. Bu iki grubun da adı, ilki Latince'de, ikincisi ise Eski Yunanca'da "yaprak-seven" anlamındadır. Bu metin genellikle ağaçlarda yaşayan tembel hayvanlara ilgilidir. Geçmiş jeolojik zamanlarda, Megatherium[1] gibi büyük yer tembel hayvanları Güney Amerika'da ve Kuzey Amerika'nın bazı kısımlarında yaşamışlardır, fakat insanların gelişinden sonra onlar da diğer bazı hayvanlar gibi birden yok olmuşlardır. Bazı kanıtlar, diğer Kuzey Asya, Avustralya, Yeni Zelanda ve Madagaskar faunalarında olduğu gibi, Amerikan megafaunasının yok olmasında insanların eylemlerinin etkili olduğunu ileri sürmektedir. Bununla beraber, Buz Çağı'nın sonunda meydana gelen eş zamanlı iklim değişimi de bazı durumlarda rol oynamıştır.
Yattığı Yerden Havuç Yiyen Tembel Hayvan 01:11
Yattığı Yerden Havuç Yiyen Tembel Hayvan 4.081 izlenme - 3 yıl önce Yattığı Yerden Bunları Yerken Genzine Kaçmıyor Mu Sorusunu Akıllara Getiriyor.
Kanguruyla Arkadaş Olmaya Çalışan Tembel Hayvan 01:14
Kanguruyla Arkadaş Olmaya Çalışan Tembel Hayvan 1.144 izlenme - 8 ay önce Yavru tembel hayvanın tek istediği kanguruya sarılabilmek. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Maaş Alınca Ben 00:15
Maaş Alınca Ben 3.054 izlenme - 2 yıl önce Herkes maaşları alınca adeta bir tembel hayvana dönüşüp maaş bitene dek har vurup harman savurur, ama o maaş bitince işte yusuf yusuf olursun, ay sonu gelsin diye dua edersin.
Tembel Hayvan 01:36
Tembel Hayvan 2.623 izlenme - 4 yıl önce Tembel Hayvan
böyle bi tembel hayvan yoktur heralde 00:29
böyle bi tembel hayvan yoktur heralde 1.348 izlenme - 1 yıl önce böyle bi tembel hayvan yoktur heralde
Kedilere Fısıldayan Tembel Hayvan 04:14
Kedilere Fısıldayan Tembel Hayvan 1.113 izlenme - 2 yıl önce Ying Yang Twins'in fisilti seklinde soyledigi Wait(Whisper Song) şarkısına eşlik ederek oluşturulmuş tembel hayvanımızın kediyle olan münasebetini izliyoruz..
Tembelhayvan'ı Avlayan Şerrrefsiz Puma 05:16
Tembelhayvan'ı Avlayan Şerrrefsiz Puma 758 izlenme - 2 yıl önce Tembelhayvanlar olarak bu avcıların kesinlikle karşısındayız. O kadar pumasın gücün bize mi yetiyor ulan? Özellikle 4:28'de gözümden iki damla yaş aktı.
 Kedilere Fısıldayan Tembel Hayvan 04:14
Kedilere Fısıldayan Tembel Hayvan 609 izlenme - 3 yıl önce Ying Yang Twins'in fisilti seklinde soyledigi Wait(Whisper Song) şarkısına eşlik ederek oluşturulmuş tembel hayvanımızın kediyle olan münasebetini izliyoruz..
Dünyanın En Tembel Hayvanı 01:11
Dünyanın En Tembel Hayvanı 531 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Tembel Hayvanı
Daha önce böyle bir şey gördünüz mü? 00:23
Daha önce böyle bir şey gördünüz mü? 353 izlenme - 4 yıl önce Sloth (Tembel Hayvan) Güneşleniyor
Sırtında Yavrusuyla Süratle Kaçan Tembelhayvan 01:09
Sırtında Yavrusuyla Süratle Kaçan Tembelhayvan 151 izlenme - 2 yıl önce Annelik başka bir şey heralde. Sırtında yavrusu olunca kendi standardında aşırı hızlı hareket eden tembelhayvan.
Tembel Hayvanın Çilesi 02:16
Tembel Hayvanın Çilesi 180 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde bu video yüklenmiş @levianthe nickli arkadaşta bu hayvanın sitenin sembolü olması gerektiğini photoshop filan anlayan arkadaşlar varsa bunun logosunu yapsın gibilerinden bir yorum yapmış, yorum ''top comment'' olmuş, bende herzamanki gibi olayı tersten anlayarak biri bu hayvanın videosunu yapsın anlamıştım. bu işten pek anladığım söylenemez ama bende 10 dakka içinde videoyu yapmıştım. yoruma tekrar gözüm takıldı ilgili arkadaş logodan filan bahsettiğini görünce videoyu yüklememiştim. şimdi bilgisayarı temizlerken farkettim videoyu. silecektim ama hadi siteye yükleyim dedim. tembel hayvanımızın siteye özel iyi kötü bi videosu olsun. büyüklerin yanaklarından küçüklerin gözlerinden öperim...
Tembel hayvan'ın piyano zevki! 00:18
Tembel hayvan'ın piyano zevki! 314 izlenme - 4 yıl önce Bu sevimli tembel hayvan görünmez piyona çalıyor.
Tembel Hayvan Yemeğini Yarasaya Kaptırdı 01:01
Tembel Hayvan Yemeğini Yarasaya Kaptırdı 41 izlenme - 6 ay önce Singapur’da bir hayvanat bahçesindeki tembel hayvan, yemeğini yerken, adına yaraşır şekilde tembel davranınca, yemeğe önce bir yarasa ortak oldu. Yarasa çok geçmeden yemeğin tamamına sahip olabileceğini de anladı ve de öyle yaptı. Sinsi yarasa yemeği kaptığı gibi kaçarken, tembel hayvansa her zamanki gibi umursamazdı.
Funny and Cute Baby Sloth Compilation 2014 [NEW HD] 05:02
Funny and Cute Baby Sloth Compilation 2014 [NEW HD] 109 izlenme - 2 yıl önce Cute Sloth Compilation | Baby Sloth Compilation | Funny Sloth | Cute Sloth | Sloths | Cute Sloths | Funny Sloths | Baby Sloths Puppies & Babies & Kitties OH . Cute Sloth Compilation | Baby Sloth Compilation | Funny Sloth | Cute Sloth | Sloths | Cute Sloths | Funny Sloths | Baby Sloths Puppies & Babies & Kitties OH . Cute Sloth Compilation | Baby. Cute Sloth Compilation | Baby Sloth Compilation | Funny Sloth | Cute Sloth | Sloths | Cute Sloths | Funny Sloths | Baby Sloths Puppies & Babies & Kitties OH MY! New videos all the time! Subscribe:.
İnsanlık İçin Küçük, Tembel Hayvan İçin Büyük Bir Adım 00:41
İnsanlık İçin Küçük, Tembel Hayvan İçin Büyük Bir Adım 135 izlenme - 2 yıl önce Ağır hareketleriyle bilinen çoğu insanın yaptığı gibi tembellik yapan bu hayvan bir halk kahramanın yardımıyla karşıya geçiyor. (gurur içerir)
Tembel Hayvan Yemeğini Yarasaya Kaptırdı 01:01
Tembel Hayvan Yemeğini Yarasaya Kaptırdı 4 izlenme - 6 ay önce Singapur’da bir hayvanat bahçesindeki tembel hayvan, yemeğini yerken, adına yaraşır şekilde tembel davranınca, yemeğe önce bir yarasa ortak oldu. Yarasa çok geçmeden yemeğin tamamına sahip olabileceğini de anladı ve de öyle yaptı. Sinsi yarasa yemeği kaptığı gibi kaçarken, tembel hayvansa her zamanki gibi umursamazdı.