Hoşgeldiniz!

Tembel Hayvan

tembel hayvan 01:19
tembel hayvan 83.985 izlenme - 12 yıl önce kosta rika'da bir ağaca tırmanmak için karşıdan karşıya geçmeye çalışan üç parmaklı tembellike görevliler yardım etti
Tembel Hayvan 00:56
Tembel Hayvan 32.392 izlenme - 9 yıl önce Tembel Hayvan Yavruları
Dev Anakondanın Üzerinden Geçen Tembel Hayvan 00:36
Dev Anakondanın Üzerinden Geçen Tembel Hayvan 2.240 izlenme - 8 ay önce Tembel hayvan yerde ağır adımlarla ilerlerken önüne çıkan dev anakondayı umursamayıp üzerinden geçmiş.
Karşıdan Karşıya Geçmeye Çalışan Tembel Hayvana Yardım Eden Sürücü 00:38
Karşıdan Karşıya Geçmeye Çalışan Tembel Hayvana Yardım Eden Sürücü 3.278 izlenme - 1 yıl önce Yolun karşısına geçemeyen tembel hayvan duyarlı bir insan tarafından kucaklanarak karşı tarafa taşınmış. Tembel hayvan yorucu bir işten kurtulmuş.
Dünyanın En Tembel Hayvanın Yolunu Şaşırması 01:00
Dünyanın En Tembel Hayvanın Yolunu Şaşırması 7.805 izlenme - 6 yıl önce Dünyanın en tembel hayvanı Megalonychidae,bu hayvan cadde yönünü şaşırmış,iyi insanlar doğru yöne orman yol almasına sağlamışlar
Kedilere Ayıp Şeyler Fısıldayan Tembel Hayvan 04:14
Kedilere Ayıp Şeyler Fısıldayan Tembel Hayvan 7.970 izlenme - 8 yıl önce Bu tembel hayvan kedinin üstüne çıkmış, kedinin kulağına sürekli bişeyler fısıldıyor. Kedinin hareketlerine bakacak olursak galiba bu hayvan kediye ayıp şeyler fısıldıyor.
Tembellikten Hıyarı Zor Yiyen Tembel Hayvan 02:20
Tembellikten Hıyarı Zor Yiyen Tembel Hayvan 3.517 izlenme - 4 yıl önce Tamamen pozitif ve sevgi dompingi tembel hayvan
Tembel Hayvan 02:07
Tembel Hayvan 8.517 izlenme - 8 yıl önce Tembel hayvanlar, Orta ve Güney Amerika'da yaşayan Megalonychidae, Bradypodidae familyalarına ait 6 türü kapsayan orta büyüklükteki memelilerdir. Bilim adamlarının çoğu tembel hayvanları Folivora altakımında sınıflandırırken, bazıları onları Phyllophaga grubunda toplar. Bu iki grubun da adı, ilki Latince'de, ikincisi ise Eski Yunanca'da "yaprak-seven" anlamındadır. Bu metin genellikle ağaçlarda yaşayan tembel hayvanlara ilgilidir. Geçmiş jeolojik zamanlarda, Megatherium[1] gibi büyük yer tembel hayvanları Güney Amerika'da ve Kuzey Amerika'nın bazı kısımlarında yaşamışlardır, fakat insanların gelişinden sonra onlar da diğer bazı hayvanlar gibi birden yok olmuşlardır. Bazı kanıtlar, diğer Kuzey Asya, Avustralya, Yeni Zelanda ve Madagaskar faunalarında olduğu gibi, Amerikan megafaunasının yok olmasında insanların eylemlerinin etkili olduğunu ileri sürmektedir. Bununla beraber, Buz Çağı'nın sonunda meydana gelen eş zamanlı iklim değişimi de bazı durumlarda rol oynamıştır.
AlkışlarlaYaşıyorum Kullancısı ile Kaderi Kesişen Tembel Hayvan 01:32
AlkışlarlaYaşıyorum Kullancısı ile Kaderi Kesişen Tembel Hayvan 4.542 izlenme - 6 yıl önce Sitenin gururu oldu ilk günden itibaren. O bizden biri hayatta bir kere çiftleşebilmek için kendini aşmış yapmayacağı işlere girip hızlanmış yüzmüş çabalamış ama başaramamış.
Gece Vakti Çalıların Arasından Yaratık Gibi Çıkan Tembel Hayvan 00:15
Gece Vakti Çalıların Arasından Yaratık Gibi Çıkan Tembel Hayvan 1.948 izlenme - 3 yıl önce Keşke şu hayvan tüm dünya genelinde yaşıyor olsaydı. Böyle kedi kadar bol bir hayvan olsaydı. Kİmseye zararı yok garibimin.
Yattığı Yerden Havuç Yiyen Tembel Hayvan 01:11
Yattığı Yerden Havuç Yiyen Tembel Hayvan 5.029 izlenme - 9 yıl önce Yattığı Yerden Bunları Yerken Genzine Kaçmıyor Mu Sorusunu Akıllara Getiriyor.
Hayatının Şansını Kullanan Tembel Hayvan 00:43
Hayatının Şansını Kullanan Tembel Hayvan 1.803 izlenme - 3 yıl önce Bir tembel hayvanı hareket ederken görme şansınız olursa eğer şöyle bir soru aklınıza takılabilir; nasıl olur da bu kadar yavaş hareket eden bir hayvan türü olabilir diye. Ancak bu tembel hayvan hem tembel hem şanslı.
Tembel Hayvanın Komik ve Eğlenceli Halleri 03:14
Tembel Hayvanın Komik ve Eğlenceli Halleri 4.755 izlenme - 8 yıl önce Tembel hayvanlar, Orta ve Güney Amerika'da yaşayan Megalonychidae, Bradypodidae familyalarına ait 6 türü kapsayan orta büyüklükteki memelilerdir. Bilim adamlarının çoğu tembel hayvanları Folivora altakımında sınıflandırırken, bazıları onları Phyllophaga grubunda toplar. Bu iki grubun da adı, ilki Latince'de, ikincisi ise Eski Yunanca'da "yaprak-seven" anlamındadır. Bu metin genellikle ağaçlarda yaşayan tembel hayvanlara ilgilidir. Geçmiş jeolojik zamanlarda, Megatherium[1] gibi büyük yer tembel hayvanları Güney Amerika'da ve Kuzey Amerika'nın bazı kısımlarında yaşamışlardır, fakat insanların gelişinden sonra onlar da diğer bazı hayvanlar gibi birden yok olmuşlardır. Bazı kanıtlar, diğer Kuzey Asya, Avustralya, Yeni Zelanda ve Madagaskar faunalarında olduğu gibi, Amerikan megafaunasının yok olmasında insanların eylemlerinin etkili olduğunu ileri sürmektedir. Bununla beraber, Buz Çağı'nın sonunda meydana gelen eş zamanlı iklim değişimi de bazı durumlarda rol oynamıştır.
Tembel Hayvan 03:39
Tembel Hayvan 5.373 izlenme - 8 yıl önce Halk dilinde evde pinekleyen bütün ömrünü bilgisayarda geçiren kişilere sitem olark da kullanılan "Tembel Hayvan!" videosunu izliyoruz.
Tembel Hayvanın Yardımına Yetişen Adam 01:56
Tembel Hayvanın Yardımına Yetişen Adam 2.921 izlenme - 4 yıl önce Her zaman gülümseyen yüzleri, tembel yapıları ve hayvanlar aleminde yavaşlığıyla tanınan tembel hayvanlardan biri yolun karşısına geçmek istemiş ona bir adam gelip yardım etmiş.
Elektrik Tellerinde Asılı Kalan Tembel Hayvan Kurtarıldı 01:15
Elektrik Tellerinde Asılı Kalan Tembel Hayvan Kurtarıldı 410 izlenme - 9 ay önce Kolombiya’da bir tembel hayvan elektrik tellerinde asılı kalmış. Düşme ve akıma kapılma tehlikesiyle burun buruna gelen hayvanın yardımına kurtarma ekipleri koşmuş.
Yavrusuna Kavuşan Tembel Hayvan 00:33
Yavrusuna Kavuşan Tembel Hayvan 174 izlenme - 6 ay önce Ağaca tırmanırken yavrusunu düşüren tembel hayvana bir adam yavrusunu yerden alıp geri vermiş. Anne tembel hayvan adamdan yavrusunu alıp yoluna devam etmiş.
Kedilere Fısıldayan Tembel Hayvan 04:14
Kedilere Fısıldayan Tembel Hayvan 1.801 izlenme - 8 yıl önce Ying Yang Twins'in fisilti seklinde soyledigi Wait(Whisper Song) şarkısına eşlik ederek oluşturulmuş tembel hayvanımızın kediyle olan münasebetini izliyoruz..
böyle bi tembel hayvan yoktur heralde 00:29
böyle bi tembel hayvan yoktur heralde 1.795 izlenme - 7 yıl önce böyle bi tembel hayvan yoktur heralde
Tembelhayvan'ı Avlayan Şerrrefsiz Puma 05:16
Tembelhayvan'ı Avlayan Şerrrefsiz Puma 1.235 izlenme - 7 yıl önce Tembelhayvanlar olarak bu avcıların kesinlikle karşısındayız. O kadar pumasın gücün bize mi yetiyor ulan? Özellikle 4:28'de gözümden iki damla yaş aktı.
Yolun Karşısına Geçen Tembel Hayvana Refakat Eden Polisler 01:36
Yolun Karşısına Geçen Tembel Hayvana Refakat Eden Polisler 124 izlenme - 1 yıl önce Kosta Rika'da ormanlık alana yakın bir yolda yolun karşısına geçmek isteyen tembel hayvana polisler refakat etmiş.
Tembel Hayvanın Çilesi 02:16
Tembel Hayvanın Çilesi 344 izlenme - 7 yıl önce Geçenlerde bu video yüklenmiş @levianthe nickli arkadaşta bu hayvanın sitenin sembolü olması gerektiğini photoshop filan anlayan arkadaşlar varsa bunun logosunu yapsın gibilerinden bir yorum yapmış, yorum ''top comment'' olmuş, bende herzamanki gibi olayı tersten anlayarak biri bu hayvanın videosunu yapsın anlamıştım. bu işten pek anladığım söylenemez ama bende 10 dakka içinde videoyu yapmıştım. yoruma tekrar gözüm takıldı ilgili arkadaş logodan filan bahsettiğini görünce videoyu yüklememiştim. şimdi bilgisayarı temizlerken farkettim videoyu. silecektim ama hadi siteye yükleyim dedim. tembel hayvanımızın siteye özel iyi kötü bi videosu olsun. büyüklerin yanaklarından küçüklerin gözlerinden öperim...
Sırtında Yavrusuyla Süratle Kaçan Tembelhayvan 01:09
Sırtında Yavrusuyla Süratle Kaçan Tembelhayvan 215 izlenme - 7 yıl önce Annelik başka bir şey heralde. Sırtında yavrusu olunca kendi standardında aşırı hızlı hareket eden tembelhayvan.