Hoşgeldiniz!

temel reis

Temel Reis - Çizgi Filmi (Türkçe) 19:28
Temel Reis - Çizgi Filmi (Türkçe) 52.552 izlenme - 2 yıl önce Temel Reis-Macera Çizgi Filmi Türkçe Full İzle
Temel Reis - Çizgi Film 47:59
Temel Reis - Çizgi Film 51.094 izlenme - 2 yıl önce Temel Reis'in noel bölümünü izliyoruz... Popeye veya Türkçe dublajda bilinen adıyla Temel Reis, Elzie Crisler Segar'ın oluşturduğu dünyaca ünlü, ıspanak yiyerek güçlenen çizgi roman karakteridir. Çizgi filmi ise 1929'da Elzie Crisler Segar tarafından canlandırılmıştır. İlk yıllarda Temel Reis çizgi filmi, siyah-beyaz olarak çıkmıştır. Sonra da her ülkede renkli olarak sunulmuştur. Sevgilisinin adı Olive, Türkçe dublajda Safinaz'dır. Başlıca düşmanı ise Bluto, Türkçe dublajda Kabasakal adlı kurgusal karakter olan Temel Reis, kendi döneminde izleyicilerine rotoskop makinesiyle sunulmuştur.
Havuzbaşı Kavgası (Çakma Temel Reis İçerir) 01:56
Havuzbaşı Kavgası (Çakma Temel Reis İçerir) 3.332 izlenme - 4 ay önce Tanzimat döneminden fırlayan Arap şeyhi havuz kenarında güneşlenen kadını masasına ister ve fedaisini yollar. Fedai kadını zorla götürmek isterken çakma Temel Reis fedai tarafından havuza atılır ve havuzdan çıkan çakma Temel Reis ıspanak takviyesi yapıp kavgaya geri döner.
Temel Reis - Bakıcı Çizgi Filmi 09:53
Temel Reis - Bakıcı Çizgi Filmi 21.957 izlenme - 2 yıl önce Temel Reis - Bakıcı Çizgi Filmi Türkçe Full İzle En güzel çizgi film videolarını bu kanaldan takip edebilirsiniz!
Temel Reis - Çizgi Film 47:59
Temel Reis - Çizgi Film 20.701 izlenme - 2 yıl önce En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Temel Reis 47:59
Temel Reis 14.409 izlenme - 2 yıl önce Temel Reis Sizlerle. İyi Seyirler...
Temel Reis Macera Çizgi Filmi Türkçe Full İzle (360p) 03:24
Temel Reis Macera Çizgi Filmi Türkçe Full İzle (360p) 15.685 izlenme - 2 yıl önce Temel Reis Macera Çizgi Filmi Türkçe Full İzle (360p)
Temel Reis Maceraları | Kabasakal ve Safinaz 07:23
Temel Reis Maceraları | Kabasakal ve Safinaz 14.301 izlenme - 2 yıl önce Temel Reis Maceraları | Kabasakal ve Safinaz En güzel çizgi film videolarını bu kanaldan takip edebilirsiniz!
Temel Reis Ve Bugs Bunny Full Türkçe Çizgi Film 59:34
Temel Reis Ve Bugs Bunny Full Türkçe Çizgi Film 21.643 izlenme - 4 yıl önce Temel Reis Ve Bugs Bunny Full Türkçe Çizgi Film
Temel Reis - Çizgi Film Türkçe 47:59
Temel Reis - Çizgi Film Türkçe 11.202 izlenme - 2 yıl önce Temel Reis En İyi Bu Kanalda İzlenir Temel Reis Türke Bu Kanalda Çizgi Film Kanalı
Temel Reis - Deniz Feneri Çizgi Filmi 20:17
Temel Reis - Deniz Feneri Çizgi Filmi 8.210 izlenme - 2 yıl önce Kabasakal ve Temel Reis'in eğlenceli kavgalarını izliyoruz... Popeye veya Türkçe dublajda bilinen adıyla Temel Reis, Elzie Crisler Segar'ın oluşturduğu dünyaca ünlü, ıspanak yiyerek güçlenen çizgi roman karakteridir. Çizgi filmi ise 1929'da Elzie Crisler Segar tarafından canlandırılmıştır. İlk yıllarda Temel Reis çizgi filmi, siyah-beyaz olarak çıkmıştır. Sonra da her ülkede renkli olarak sunulmuştur. Sevgilisinin adı Olive, Türkçe dublajda Safinaz'dır. Başlıca düşmanı ise Bluto, Türkçe dublajda Kabasakal adlı kurgusal karakter olan Temel Reis, kendi döneminde izleyicilerine rotoskop makinesiyle sunulmuştur.
Temel Reis 4. Bölüm 2. Part 06:31
Temel Reis 4. Bölüm 2. Part 8.017 izlenme - 2 yıl önce Elzie Crisler Segar'ın oluşturduğu dünyaca ünlü ve güçlenmek için ıspanak yiyen çizgi roman karakteridir.
Karagoz ve Hacivat Temel Reis 01:39
Karagoz ve Hacivat Temel Reis 13.377 izlenme - 4 yıl önce Karagoz ve Hacivat Temel Reis
Temel Reis - Çizgi Film 47:59
Temel Reis - Çizgi Film 5.621 izlenme - 2 yıl önce Popeye veya Türkçe dublajda bilinen adıyla Temel Reis, Elzie Crisler Segar'ın oluşturduğu dünyaca ünlü, ıspanak yiyerek güçlenen çizgi roman karakteridir. Çizgi filmi ise 1929'da Elzie Crisler Segar tarafından canlandırılmıştır. İlk yıllarda Temel Reis çizgi filmi, siyah-beyaz olarak çıkmıştır. Sonra da her ülkede renkli olarak sunulmuştur. Sevgilisinin adı Olive, Türkçe dublajda Safinaz'dır. Başlıca düşmanı ise Bluto, Türkçe dublajda Kabasakal adlı kurgusal karakter olan Temel Reis, kendi döneminde izleyicilerine rotoskop makinesiyle sunulmuştur.
temel reis elaziĞ versİyon 02:49
temel reis elaziĞ versİyon 15.204 izlenme - 7 yıl önce temel reİs çİzgİ fİlmİn elaziĞ versİyonu "kolo reİs" cd'sİ çikti. elaziĞ Şİvesİyle seslendİrİlen kolo reİs çİzgİ fİlmİnİ sİzlerİn beĞenİsİne sunuyoruz...İyİ seyİrler... :) levent genç tiyatro sanatçısı ve sanat yönetmeni (mge)
Temel Reis - Kayıp (Türkçe - Full) 17:28
Temel Reis - Kayıp (Türkçe - Full) 1.323 izlenme - 8 ay önce Temel Reis - Kayıp (Türkçe - Full) Popeye veya Türkçe dublajda bilinen adıyla Temel Reis, Elzie Crisler Segar'ın oluşturduğu dünyaca ünlü, ıspanak yiyerek güçlenen çizgi roman karakteridir. Çizgi filmi ise 1929'da Elzie Crisler Segar tarafından canlandırılmıştır. İlk yıllarda Temel Reis çizgi filmi, siyah-beyaz olarak çıkmıştır. Sonra da her ülkede renkli olarak sunulmuştur. Sevgilisinin adı Olive, Türkçe dublajda Safinaz'dır. Başlıca düşmanı ise Bluto, Türkçe dublajda Kabasakal adlı kurgusal karakter olan Temel Reis, kendi döneminde izleyicilerine rotoskop makinesiyle sunulmuştur. 17 Ocak 1929’da ilk defa bir mizah dergisinde yayımlanan Thimble Theater adlı çizgi romanın yan karakteri olarak çıktı sevenlerinin karşısına. 1933 yılında Betty Boop çizgi filmiyle sinemaya atlamayı başaran bu kahraman, unutulmaz çizgi karakterler arasına girdi. 1937’de Amerika Birleşik Devletleri’nin yeme alışkanlıklarına yaptığı katkıları nedeniyle heykeli dikilen ilk çizgi kararkter oldu. Ağzında piposu ve geniş çenesiyle bu denizci karakter başı sıkıştığında ya da güce ihtiyacı olduğunda bir teneke kutu konserve ıspanağı ağzına boşaltıyor; pazıları şişiyor karşısına çıkanı yeniyordu. Yanlış bir hesap sonucu demir içeriğinin yüksek olduğuna inanılan bu sebze böylece ailelerin favorisi haline geldi. Elsie Segar imzasını taşıyan bu karakter iyice popülerleşince 1930’dan itibaren çizgi romana kendi adını verdi. Famous Studios 1942’den itibaren bu karakteri canlandırarak sinemaya taşıdı. 1960’dan itibaren televizyonla tanıştı. Bir de çocuğu oldu. 1980’de Robin Williams’ın canlandırdığı müzikal filmle, 2004’te ise 3 boyutlu bilgisayar animasyonuyla ekranlara geldi. Sevgilisi Olive Oyl Türkçesiyle Safinaz, ince uzun yapısı, simsiyah saçları topuzu, abartılı büyük ayakları, enerjik ve yaşam dolu karakteriyle dikkat çekiyordu. Başlıca düşmanı ve arkadaşı Bluto yani Kabasakal da Safinaz’a aşıktı ve kaba saba yöntemleriyle onun aklını çelip gerektiğinde onu kaçırmaya çalışıyordu. O ise yediği ıspanaklarla bu kaba gücün de hakkından gelmeyi başarıyordu.
Temel Reis Trakya edit 00:06
Temel Reis Trakya edit 2.969 izlenme - 2 yıl önce Temel Reis Trakya edit - yeni vine
Temel Reis Ve Hayalet 04:51
Temel Reis Ve Hayalet 5.108 izlenme - 2 yıl önce Elzie Crisler Segar'ın Oluşturduğu Dünyaca Ünlü, Ispanak Yiyerek Güçlenen Çizgi Roman Karakteridir. Çizgi Filmi İse 1929'da Elzie Crisler Segar Tarafından Canlandırılmıştır.
İşte Gerçek Temel Reis! 01:07
İşte Gerçek Temel Reis! 4.572 izlenme - 4 yıl önce ABD' de Yaşayan moustafa ismail pazularıyla dünya rekoru kırdı.
Temel Reis - Çizgi Film 47:59
Temel Reis - Çizgi Film 3.726 izlenme - 2 yıl önce Temel Reis - Çizgi Film
Gerçek Temel Reis İzlenme Rekorları Kırıyor! 01:07
Gerçek Temel Reis İzlenme Rekorları Kırıyor! 4.660 izlenme - 4 yıl önce Temel Reis lakaplı Mısırlı Mustafa İsmail'in 80 cm’lik kasları görenleri hayrete düşürüyor...
Temel Reis - Gençlik Makinası | Çizgi Film Full İzle 17:57
Temel Reis - Gençlik Makinası | Çizgi Film Full İzle 2.800 izlenme - 2 yıl önce Temel Reis - Gençlik Makinası | Çizgi Film Full İzle En güzel çizgi film videolarını bu kanaldan takip edebilirsiniz!
Temel Reis - Kırmızı Başlıklı Safinaz 20:12
Temel Reis - Kırmızı Başlıklı Safinaz 2.486 izlenme - 2 yıl önce TEMEL REİS TÜRKÇE ÇİZGİ FİLMİ İZLE En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Temel Reis Kof Çıktı 00:36
Temel Reis Kof Çıktı 237 izlenme - 3 ay önce Brezilya'da Temel Reis lakaplı Arlindo, görüntüsü ile herkesi şaşkına çevirse de, aldığı steroidler sayesinde şişkin olduğu yaptığı bilek güreşi maçında ortaya çıktı.
Temel Reis(popeye) 00:58
Temel Reis(popeye) 4.225 izlenme - 9 yıl önce
Temel Reis Alice Boyama 00:22
Temel Reis Alice Boyama 503 izlenme - 2 yıl önce http://www.sadeceoyunlar.com/temel-reis-alice-boyama.html
Temel Reis Popeye Film Fragmanı (1980) 02:03
Temel Reis Popeye Film Fragmanı (1980) 1.112 izlenme - 1 yıl önce Temel Reisimiz ,Popeye, uzun zamandır kayıp olan babasını bulmak amacıyla Sweet Haven denilen küçük bir sahil kasabasına gelir. Kasaba namı diğer korsan Kaba Sakal tarafından yönetilmektedir. Yeni arkadaşlar edinir hamburgerci Wimpy ve kaba sakalın kız arkadaşı Olive, yani Safinaz. Reisimiz ünlü bir boks şampiyonunu yenmesi ile kasabada herkes tarafından tanınmaya baslar. Terkedilmiş bir çocuk ta bulduktan sonra aile kurmak için hiç bir sebep kalmamış gibi gözükse de , daha babasını bulmak, kabasakaldan kasabayı kurtarmak için bol bol ıspanak yemesi gerekecektir.
Temel Reis Kayip Babasini Ariyor Türkçe Dublaj Çizgi Fİlm 47:59
Temel Reis Kayip Babasini Ariyor Türkçe Dublaj Çizgi Fİlm 67 izlenme - 1 ay önce Animasyon filmi izlemeden önce Temel reis ile ilgili biraz bilgi verelim. Popeye veya Türkçe çizgi filmlerden bilinen adıyla Temel Reis, Elzie Crisler Segar'ın oluşturduğu dünyaca ünlü, ıspanak yiyerek güç kazanan çizgi roman karakteridir. Temel Reis'in sevgilisinin adı Safinaz'dır. Hiç sevmediği, başlıca düşmanı ise Kabasakal isimli kurgusal karakter olan Temel Reis, kendi döneminde izleyicilerine rotoskop makinesiyle sunulmuştur. http://cizgifilmizlee.xyz
Temel Reis - Safinaz Eriyor 00:12
Temel Reis - Safinaz Eriyor 630 izlenme - 1 yıl önce Bu kısacık video belki çoğumuza anlamsız gelebilir. Ama ben ne zaman geçmişten.çocukluğumuzdan bahsetsem hemen Temel Reis'de Safinaz eriyordu hatırladınız mı derim ve genelde hatırlanır. Umarım değerli alkışlarlayaşıyorum sakinleri de hatırlar ve bu çabamı beyhude çıkarmaz.
Karagoz ve Hacivat Temel Reis ile Karagoz 02:44
Karagoz ve Hacivat Temel Reis ile Karagoz 1.186 izlenme - 4 yıl önce Karagoz ve Hacivat Temel Reis ile Karagoz