Hoşgeldiniz!

temizlikçi

Ahsen Tv Muhabirini Rezil Eden Temizlikçi 00:27
Ahsen Tv Muhabirini Rezil Eden Temizlikçi 7.878 izlenme - 2 ay önce Ahsen TV'nin muhabiri Bülent Yapraklıoğlu çöp arabasına binmiş kayda başlamış ancak temizlik işçisine çöpçü diye hitap edince cevap gecikmemiş.
Seksi Temizlikçi Ev Sahibine Yakalandı! 01:37
Seksi Temizlikçi Ev Sahibine Yakalandı! 94.801 izlenme - 3 yıl önce Evine çağırdığı temizlikçinin bir şeyler çaldığından şüphelenen adam eve gizli kamera yerleştirince gözlerine inanamadı.Evini temizletmek için temizlikçi çağıran adam zamanla bazı eşyaların evde olmadığını fark edince kamera kayıtlarını izlemeye karar verdi. Ancak adam oldukça tuhaf görüntülerle karşılaştı. Temizliğe gelen genç kadın bütün gün evde iç çamaşırkarıyla dolaştı. Önce birşeyler içti, yemek yedi, televizyon izledi, playstation bile oynadı. Telefonla uzun bir sohbet yaptıktan sonra evi temizlemeye karar veren genç kadın iç çamaşırlarıyla camları sildikten sonra ev sahibinin giysi dolabından bir gömleğini alıp giydi. Ancak geri kalan işlerini bu şekilde yapan kadının rahat tavırları onu işinden etti.
Seksi Temizlikçi Fena Yakalandı 04:11
Seksi Temizlikçi Fena Yakalandı 87.531 izlenme - 3 yıl önce Seksi Temizlikçi Fena Yakalandı
Çıplak Temizlik Yapan Hizmetçi Kadın 01:59
Çıplak Temizlik Yapan Hizmetçi Kadın 28.512 izlenme - 9 ay önce 1 çocuk annesi evli kadın, doğum izninde evlere temizliğe giderek para kazanıyor. Şaşırtıcı olan ise 25 yaşındaki kadının temizlik yaparken sadece plastik eldiven giymesi. Liverpool'da yaşayan 25 yaşındaki Emily Nikols, işverenlerinin gerçek birer centilmen olduğunu ve bu yüzden onu temizlik yaparken izleseler bile bir seks objesi gibi hissetmediğini iddia ediyor. 9 ay önce kızını dünyaya getiren genç kadın, doğum izninde ekstra para kazanmak için bir temizlik şirketinde çalışmaya başladı. Müşteriler ilk saat için 65 pound (298 lira) ve ikinci saat için 55 pound (252 lira) ödüyor. Müşterilerin temizlikçilere herhangi bir temasta bulunması yasak. Temizlikçiler, çırılçıplak oldukları için ağır işler yapmıyor, güçlü kimyasallar kullanmıyorlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Üstsüz Hizmet Veren Gündelikçi Kadın 01:09
Üstsüz Hizmet Veren Gündelikçi Kadın 40.783 izlenme - 1 yıl önce Amerika'nın Hollywood kentinde yaşayan, gündeliğe gittiği evlerde üstsüz saati 175 dolara temizlik hizmeti veren Jessica Hughes.
Temizlikçi Kadın Erkek İstiyor 02:21
Temizlikçi Kadın Erkek İstiyor 23.113 izlenme - 3 yıl önce AZGIN KADINNN ERKEK ISTIYOR VE NELER ITIRAF EDIYOR :)
Temizlikçi Kadını Böyle Tekmeledi  00:28
Temizlikçi Kadını Böyle Tekmeledi 6.491 izlenme - 7 ay önce Olay Bulgaristan'da bir otelde yaşandı. İsveçli bir turist, yanına yaklaştığı temizlikçi kadınla bir süre konuştu. Bulgaristan Kadın işine devam etmek için eğilirken, adam tam da bu sırada kadının suratına tekme attı. Aldığı sert darbeyle bayılan kadının çenesinin kırıldığı anlaşıldı. Kadın hastaneye kaldırılırken, İsveçli turist ise gözaltına alındı.
Nuri Alço  Temizlikci  Tecavüz 04:39
Nuri Alço Temizlikci Tecavüz 28.834 izlenme - 10 yıl önce temizlik çi ye tecavüz böle kayılır
Arda Turan’ın Takım Arkadaşıydı, Temizlikçi Oldu 06:24
Arda Turan’ın Takım Arkadaşıydı, Temizlikçi Oldu 4.250 izlenme - 8 ay önce Barcelona’da oynayan milli futbolcu Arda Turan’ın yıllar önce Galatasaray alt yapısında takım arkadaşı olan Kemal Özcan, şimdi Adana'da bir hastanede temizlik görevlisi olarak çalışıyor. Arkadaş çevresi yüzünden kötü alışkanlıklar kazanıp Galatasaray takımından ayrılmak zorunda kalan Özcan, “Arda Turan’ı her televizyonda gördüğüm zaman gururlanıp duygulanıyorum” dedi.
Çıplak Temizlikçi - Kamera Şakası 01:53
Çıplak Temizlikçi - Kamera Şakası 29.785 izlenme - 8 yıl önce çıplak temizlikçi,kamera şakası..
Star Deniz - Hizmetçi Kadın Fıkrası 00:58
Star Deniz - Hizmetçi Kadın Fıkrası 25.985 izlenme - 3 yıl önce Herkese hayırlı geceler, herkese merhabalar ben kraliçe deniz, minik kuşlarım atom karıncalırım, keten helvalarım, bal lokma tatlılarım...
Hunharca Temizlik Yapan Kadın 01:00
Hunharca Temizlik Yapan Kadın 5.906 izlenme - 1 yıl önce Bu kadının temizlik anlayışı çok farklı mutfak dolaplarının içine elindeki leğen ile olanca suyu boşaltan kadın sizi şaşırtacak.
Mini Etekli Temizlikçi Şakası :) 00:48
Mini Etekli Temizlikçi Şakası :) 21.737 izlenme - 8 yıl önce mini etekli temizlikçinin kilodunu görenler ne yapacaklarını şaşırıyorlar
 Temizlikçi Kızın Masaj Aşkı 00:07
Temizlikçi Kızın Masaj Aşkı 13.031 izlenme - 5 yıl önce Seksi bir kızın size masaj yapacağını hayal edin, ama iki dakika sonra onun yerini bir zencinin aldığını düşünün...:))
Temizlikçi Kız Kamera_sakası 01:22
Temizlikçi Kız Kamera_sakası 18.833 izlenme - 9 yıl önce harika bir kamera şakası:)
Mini Etekli Temizlikçi Şakası 02:03
Mini Etekli Temizlikçi Şakası 17.590 izlenme - 9 yıl önce mini etekli temizlikçi şakası ))
+18 süper temizlikçi 02:10
+18 süper temizlikçi 23.277 izlenme - 8 yıl önce
Korkunç Oyuncak Bebek Annabelle Şakası 10:42
Korkunç Oyuncak Bebek Annabelle Şakası 10.023 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da yapılan bu korku dolu şakada, eve gelen temizlikçilere korkunç bebek annabelle kullanılarak bir şaka yapılmış. Şaka o kadar başarılı olmuş ki şakalanan bütün temizlikçiler korkudan ağlıyor. Annabelle: lk olarak “The Conjuring / Korku Seansı” filminde izleyicileri korkutan oyuncak bebek Annabelle’in asıl hikayesi bu filmde işleniyor. Kötülüğü içinde barındıran bu oyuncak bebek, gerçekte Connecticut’ta bir müzede kilit altında tutuluyor ve ayda iki kez bir rahip tarafından ziyaret edilerek kutsanıyor. John Form, hamile eşi Mia'ya harika bir hediye alır; Gelinlik giymiş, el yapımı oyuncak bir bebektir bu. Ancak, Mia'nın Annabelle için duyduğu sevinç fazla uzun sürmeyecektir. Evleri şeytani bir tarikat tarafından saldırıya uğrar, tarikatın geride bıraktığı sadece kan ve vahşet değil, aynı zamanda oyuncağın içine işlemiş bir lanettir.
Survivor Taner'in Eziyet Yaptığı Ayşe Teyze'yi Konuşturması 02:54
Survivor Taner'in Eziyet Yaptığı Ayşe Teyze'yi Konuşturması 12.071 izlenme - 3 yıl önce Günler önce şöyle bir iğrenç video izlemiş; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/225902/survivor-tanerin-eve-temizlege-gelen-teyzeye-eziyet-etmesi pekte sevmediğimiz Survivor Taner'den biraz daha nefret etmiştik. Ardından bu nefretimizi şu video ile pekinleştirmiştik. Ve bugünde bir iğrenç video daha. Kardeş, komik değilsin, olamıyorsun, haklı hiç değilsin. Hala kadına eziyet edip kameralara çıkarmaya çalışıyorsun. E be annem bunun gibi birinin yanında çalışılır mı? Hiç mi evladın yok? Neyse, yorum sizin.
Sexy Temizlikçi:) 02:10
Sexy Temizlikçi:) 16.126 izlenme - 9 yıl önce kamera şakasında sınır yok:))
vitrindeki temizlikçi kız kamera şakası 01:03
vitrindeki temizlikçi kız kamera şakası 15.744 izlenme - 9 yıl önce magaza vitrininde temizlik yapan kız mini etek giyerse ve poposunu cama doğru dönerse yoldan geçenlerin hali ne olur.
Maraba Kapuçin Maymunları 00:46
Maraba Kapuçin Maymunları 2.359 izlenme - 10 ay önce Karayip korsanları, müzede bir gece gibi bir çok filmde rol alan kapuçin maymunlarının hizmet sektöründeki diğer görevlerini izliyoruz efendim.
Şu Aralar Dünyanın En Çok Konuşulan Temizlikçisi 04:11
Şu Aralar Dünyanın En Çok Konuşulan Temizlikçisi 3.803 izlenme - 3 yıl önce Evine çağırdığı temizlikçinin bir şeyler çaldığından şüphelenen adam eve güvenlik kamerası yerleştiriyor. Kayıtları kontrol ediyor ve ne görsün temizlikçi kadın sanki temizliğe gelmemiş keyif yapmaya gelmiş eve.
Seks İnsanın Gıdasıdır (Küfür İçerir) 03:09
Seks İnsanın Gıdasıdır (Küfür İçerir) 4.799 izlenme - 3 yıl önce Yazık üzüldüğüm kızcağıza, kendi tabiriyle 5 senedir hiçbir babafingo görmemiş, dokunmamış. Biz erkek olarak duvar deler, belki de bir ağaç kovuğunda işimizi görürüz. Peki bu zavallı kızcağız ne yapsın? Soruyorum size hakim bey, bu da mı gol değil?
Survivor Taner'den Taciz Olayına Karşı Açıklama! 04:00
Survivor Taner'den Taciz Olayına Karşı Açıklama! 4.237 izlenme - 3 yıl önce Survivor Taner Olarak Bilinen Taner Tolga Tarlacı Temizlikçi Bayana Taciz Haberlerine Veryansın Etti!
Seksi Temizlikçi 01:37
Seksi Temizlikçi 4.736 izlenme - 5 yıl önce Subscribe For More Sexy Videos
Güzel Haber Alan Emekçi Dayının Zevke Gelmesi 00:14
Güzel Haber Alan Emekçi Dayının Zevke Gelmesi 125 izlenme - 1 ay önce Temizlikçi abi telefonda güzel bir haber alıyor ve dünya 14 saniyeliğine güzelleşiyor
İş Sırasında Sevindirici Bir Haber Alan Temizlikçi Abi 00:14
İş Sırasında Sevindirici Bir Haber Alan Temizlikçi Abi 146 izlenme - 1 ay önce Aldığı haber her neyse abimizi baya sevindiriyor. İşini daha mutlu bir halde yapıyor. Keyifli seyirler...
Temizlik İçin Geldiği Evde Tatil Yapan Temizlikçi 04:11
Temizlik İçin Geldiği Evde Tatil Yapan Temizlikçi 3.134 izlenme - 3 yıl önce Evine çağırdığı temizlikçinin bir şeyler çaldığından şüphelenen adamın kamera kayıtlarına bakmasıyla gördüğü görüntüleri izliyoruz.
Survivor Taner'in Eve Temizlikçi Teyzeye Eziyeti 02:22
Survivor Taner'in Eve Temizlikçi Teyzeye Eziyeti 2.259 izlenme - 3 yıl önce Survivor Taner'in Eve Temizlikçi Teyzeye Eziyeti