Hoşgeldiniz!

temizlikçi

Hunharca Temizlik Yapan Kadın 01:00
Hunharca Temizlik Yapan Kadın 13.030 izlenme - 6 yıl önce Bu kadının temizlik anlayışı çok farklı mutfak dolaplarının içine elindeki leğen ile olanca suyu boşaltan kadın sizi şaşırtacak.
Korkunç Oyuncak Bebek Annabelle Şakası 10:42
Korkunç Oyuncak Bebek Annabelle Şakası 11.516 izlenme - 8 yıl önce Brezilya'da yapılan bu korku dolu şakada, eve gelen temizlikçilere korkunç bebek annabelle kullanılarak bir şaka yapılmış. Şaka o kadar başarılı olmuş ki şakalanan bütün temizlikçiler korkudan ağlıyor. Annabelle: lk olarak “The Conjuring / Korku Seansı” filminde izleyicileri korkutan oyuncak bebek Annabelle’in asıl hikayesi bu filmde işleniyor. Kötülüğü içinde barındıran bu oyuncak bebek, gerçekte Connecticut’ta bir müzede kilit altında tutuluyor ve ayda iki kez bir rahip tarafından ziyaret edilerek kutsanıyor. John Form, hamile eşi Mia'ya harika bir hediye alır; Gelinlik giymiş, el yapımı oyuncak bir bebektir bu. Ancak, Mia'nın Annabelle için duyduğu sevinç fazla uzun sürmeyecektir. Evleri şeytani bir tarikat tarafından saldırıya uğrar, tarikatın geride bıraktığı sadece kan ve vahşet değil, aynı zamanda oyuncağın içine işlemiş bir lanettir.
Survivor Taner'in Eziyet Yaptığı Ayşe Teyze'yi Konuşturması 02:54
Survivor Taner'in Eziyet Yaptığı Ayşe Teyze'yi Konuşturması 12.478 izlenme - 8 yıl önce Günler önce şöyle bir iğrenç video izlemiş; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/225902/survivor-tanerin-eve-temizlege-gelen-teyzeye-eziyet-etmesi pekte sevmediğimiz Survivor Taner'den biraz daha nefret etmiştik. Ardından bu nefretimizi şu video ile pekinleştirmiştik. Ve bugünde bir iğrenç video daha. Kardeş, komik değilsin, olamıyorsun, haklı hiç değilsin. Hala kadına eziyet edip kameralara çıkarmaya çalışıyorsun. E be annem bunun gibi birinin yanında çalışılır mı? Hiç mi evladın yok? Neyse, yorum sizin.
Vitrindeki Temizlikçi Kız Kamera Şakası 01:03
Vitrindeki Temizlikçi Kız Kamera Şakası 15.801 izlenme - 13 yıl önce magaza vitrininde temizlik yapan kız mini etek giyerse ve poposunu cama doğru dönerse yoldan geçenlerin hali ne olur.
Cam Silmek İçin Ölümü Göze Alan Temizlikçi Kadın 01:34
Cam Silmek İçin Ölümü Göze Alan Temizlikçi Kadın 436 izlenme - 8 ay önce Çin'de bir temizlikçi kadın sıra camları silmeye gelince canını hiçe saymış ve 10. kattaki evin dışına çıkıp temizliğe devam etmiş.
Lavabodan Su İçen Kaplana Aldırmadan Cam Silen Kadın 00:29
Lavabodan Su İçen Kaplana Aldırmadan Cam Silen Kadın 1.604 izlenme - 3 yıl önce Tuvaletteki aynaları temizleyen sanki o anda lavabodan su içen kaplana aldırış etmeden temizliğine devam etmiş.
Maraba Kapuçin Maymunları 00:46
Maraba Kapuçin Maymunları 2.516 izlenme - 5 yıl önce Karayip korsanları, müzede bir gece gibi bir çok filmde rol alan kapuçin maymunlarının hizmet sektöründeki diğer görevlerini izliyoruz efendim.
code name the cleaner 02:04
code name the cleaner 3.625 izlenme - 11 yıl önce jake rogerler otelde çalışan sıradan bir hizmetçidir ama unutkanlığı sayesinde kendini cıa için çalışan bir ajan olarak görmektedir. bir gün kendini otelin odasında ölü bir cıa ajanı ve bir evrak çantasının yanında uyanmış bulur ve her şey bundan sonra başlar..
Vücudum Kirli Ama Ruhum Temiz 02:37
Vücudum Kirli Ama Ruhum Temiz 1.647 izlenme - 7 yıl önce Ama benim ruhum temiz anne diye serzenişte bulunan bir kadın, bulaşık yıkayarak kızının cinsel ihtiyaçlarına gem vurabileceğini zanneden bir annenin acı veren dramı şimdi sitemizde... Pencere açılmıyorsa şişeyle, kapı açılmıyorsa sandalye ile cam kırarak aksiyonu artıran epik bir yapım, mutlaka izleyiniz. Yoksa pişman olursunuz. Yakında zamanda gerçekleşecek olan Alkışlarla yaşıyorum üyelik yeterlilik sınavında bu kesitten de soru çıkacakmış, öyle diyorlar.
Küreğe Dikiz Aynası Takmak 01:29
Küreğe Dikiz Aynası Takmak 1.390 izlenme - 8 yıl önce Caddelerde temizlik yapan Tangül, önlem amacıyla kullandığı küreğe dikiz aynası monte ederek arkasını görüyor ve herhangi bir kazanın yaşanmaması için önlem almış oluyor. Küreğin alt kısmına tekerlekte monte ederek daha rahat hareket etme imkanı bulduğunu belirten temizlik işçisi gözü gibi baktığı küreğini de süslemeyi ihmal etmemiş.
Taciz Etti Diyenlere Atarlanan Survivor Taner 04:00
Taciz Etti Diyenlere Atarlanan Survivor Taner 1.631 izlenme - 8 yıl önce Efenim, Survivor Tanerin dün yayınlanan bir videodaki hakkında söylenen taciz suçlamalarına kızıp, sözcü gazetesi ve ekşi sözlüğe cevap niteliğinde olan Basın Toplantısı(?) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/225902/survivor-tanerin-eve-temizlege-gelen-teyzeye-eziyet-etmesi
Porsche İle Gelen Temizlik Görevlisi 02:08
Porsche İle Gelen Temizlik Görevlisi 334 izlenme - 8 yıl önce Ehliyetsiz araç kullanarak kamu sağlığını tehlikeye düşürdüğü gerekçesiyle 250 saatlik toplum hizmeti cezası alan dünyaca ünlü futbolcu Carlos Tevez’in temizlik yapması gereken bölgeye Porsche marka arabasıyla gitmesi güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.
Ev İşçileri - Al Jazeera Türk Belgeseli 21:38
Ev İşçileri - Al Jazeera Türk Belgeseli 228 izlenme - 8 yıl önce Çalışan kadınlar, evdeki işlerine vakit ayıramadıkları için ev işçilerine duyulan ihtiyaç da giderek artıyor. Ancak, çok çeşitli bir çok işi kapsayan ev işçiliği, Türkiye dahil birçok ülkede meslek olarak kabul edilmiyor.
Güzel Haber Alan Emekçi Dayının Zevke Gelmesi 00:14
Güzel Haber Alan Emekçi Dayının Zevke Gelmesi 164 izlenme - 5 yıl önce Temizlikçi abi telefonda güzel bir haber alıyor ve dünya 14 saniyeliğine güzelleşiyor
3x3 - Kısa Film 05:50
3x3 - Kısa Film 165 izlenme - 7 yıl önce Bir gece bekçisi ile temizlikçinin farklı zamanlarda yaptığı basketbol düellosunu eğlenceli bir dille anlatmaktadır. Gece bekçisi attığı her şutu baskete çevirir ve alaycı bakışlarla salondan uzaklaşır. Peki, temizlikçi genç buna nasıl cevap verecektir? Nuno Rocha’nın yönetmenliğini yaptığı ilk kısa film olan ve pek çok film festivali seçkisinde de yer almış olan 2009 yapımı 3x3, başarılı kurgusu ve uygun müziğiyle de ön plana çıkıyor.
Eşyaları Fazla Karıştıran Kat Görevlisi 03:47
Eşyaları Fazla Karıştıran Kat Görevlisi 233 izlenme - 7 yıl önce 5 Kasım 2014’te çekilen bu gizli görüntüler, otelde kaldığımız sürede aslında özel alanımızın pek de güvende olmadığını gösteren nitelikte. Adı verilmeyen, yalnızca “marka ve lüks bir otel” olduğu belirtilen otelde kalan Vince Stravix, bu görüntüleri laptopunun kamerasıyla çekti. Otel odasını temizlemeye gelen bir görevli, Stravix’in odasının her yerini ve özel laptopunu da karıştırırken kameraya yakalandı.
91. Katta İçinde İşçi Olan İskelenin Salıncak Gibi Sallanması 01:00
91. Katta İçinde İşçi Olan İskelenin Salıncak Gibi Sallanması 86 izlenme - 7 yıl önce Şangay Dünya Finans Merkezi'nde temizlikçilerin 91. katta işlerini yaptığı sırada rüzgarın etkisiyle iskelenin salıncak gibi sallanmasını izliyoruz.
Modern Zamanlar - Kadın 20:11
Modern Zamanlar - Kadın 94 izlenme - 7 yıl önce Kadının toplumumuzdaki yerini,sosyolojik olarak,psikolojik olarak ve mizahi bir dille ele alan güzel bir belgesel. Ayrıca temizlikçi abla iyi ki varsın ya,sen hep gül.