Hoşgeldiniz!

Temizlikçi Videoları İzle

Maraba Kapuçin Maymunları 00:46
Maraba Kapuçin Maymunları 1.813 izlenme - 4 gün önce Karayip korsanları, müzede bir gece gibi bir çok filmde rol alan kapuçin maymunlarının hizmet sektöründeki diğer görevlerini izliyoruz efendim.
Seksi Temizlikçi Ev Sahibine Yakalandı! 01:37
Seksi Temizlikçi Ev Sahibine Yakalandı! 84.725 izlenme - 2 yıl önce Evine çağırdığı temizlikçinin bir şeyler çaldığından şüphelenen adam eve gizli kamera yerleştirince gözlerine inanamadı.Evini temizletmek için temizlikçi çağıran adam zamanla bazı eşyaların evde olmadığını fark edince kamera kayıtlarını izlemeye karar verdi. Ancak adam oldukça tuhaf görüntülerle karşılaştı. Temizliğe gelen genç kadın bütün gün evde iç çamaşırkarıyla dolaştı. Önce birşeyler içti, yemek yedi, televizyon izledi, playstation bile oynadı. Telefonla uzun bir sohbet yaptıktan sonra evi temizlemeye karar veren genç kadın iç çamaşırlarıyla camları sildikten sonra ev sahibinin giysi dolabından bir gömleğini alıp giydi. Ancak geri kalan işlerini bu şekilde yapan kadının rahat tavırları onu işinden etti.
Seksi Temizlikçi Fena Yakalandı 04:11
Seksi Temizlikçi Fena Yakalandı 79.099 izlenme - 3 yıl önce Seksi Temizlikçi Fena Yakalandı
Üstsüz Hizmet Veren Gündelikçi Kadın 01:09
Üstsüz Hizmet Veren Gündelikçi Kadın 11.430 izlenme - 7 ay önce Amerika'nın Hollywood kentinde yaşayan, gündeliğe gittiği evlerde üstsüz saati 175 dolara temizlik hizmeti veren Jessica Hughes.
Temizlikçi Kadın Erkek İstiyor 02:21
Temizlikçi Kadın Erkek İstiyor 20.896 izlenme - 2 yıl önce AZGIN KADINNN ERKEK ISTIYOR VE NELER ITIRAF EDIYOR :)
Hunharca Temizlik Yapan Kadın 01:00
Hunharca Temizlik Yapan Kadın 4.278 izlenme - 5 ay önce Bu kadının temizlik anlayışı çok farklı mutfak dolaplarının içine elindeki leğen ile olanca suyu boşaltan kadın sizi şaşırtacak.
Nuri Alço  Temizlikci  Tecavüz 04:39
Nuri Alço Temizlikci Tecavüz 28.554 izlenme - 9 yıl önce temizlik çi ye tecavüz böle kayılır
Çıplak Temizlikçi - Kamera Şakası 01:53
Çıplak Temizlikçi - Kamera Şakası 29.637 izlenme - 7 yıl önce çıplak temizlikçi,kamera şakası..
Star Deniz - Hizmetçi Kadın Fıkrası 00:58
Star Deniz - Hizmetçi Kadın Fıkrası 22.703 izlenme - 2 yıl önce Herkese hayırlı geceler, herkese merhabalar ben kraliçe deniz, minik kuşlarım atom karıncalırım, keten helvalarım, bal lokma tatlılarım...
Mini Etekli Temizlikçi Şakası :) 00:48
Mini Etekli Temizlikçi Şakası :) 21.599 izlenme - 7 yıl önce mini etekli temizlikçinin kilodunu görenler ne yapacaklarını şaşırıyorlar
 Temizlikçi Kızın Masaj Aşkı 00:07
Temizlikçi Kızın Masaj Aşkı 12.362 izlenme - 4 yıl önce Seksi bir kızın size masaj yapacağını hayal edin, ama iki dakika sonra onun yerini bir zencinin aldığını düşünün...:))
Survivor Taner'in Eziyet Yaptığı Ayşe Teyze'yi Konuşturması 02:54
Survivor Taner'in Eziyet Yaptığı Ayşe Teyze'yi Konuşturması 11.978 izlenme - 2 yıl önce Günler önce şöyle bir iğrenç video izlemiş; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/225902/survivor-tanerin-eve-temizlege-gelen-teyzeye-eziyet-etmesi pekte sevmediğimiz Survivor Taner'den biraz daha nefret etmiştik. Ardından bu nefretimizi şu video ile pekinleştirmiştik. Ve bugünde bir iğrenç video daha. Kardeş, komik değilsin, olamıyorsun, haklı hiç değilsin. Hala kadına eziyet edip kameralara çıkarmaya çalışıyorsun. E be annem bunun gibi birinin yanında çalışılır mı? Hiç mi evladın yok? Neyse, yorum sizin.
Temizlikçi Kız Kamera_sakası 01:22
Temizlikçi Kız Kamera_sakası 18.810 izlenme - 8 yıl önce harika bir kamera şakası:)
Mini Etekli Temizlikçi Şakası 02:03
Mini Etekli Temizlikçi Şakası 17.566 izlenme - 8 yıl önce mini etekli temizlikçi şakası ))
+18 süper temizlikçi 02:10
+18 süper temizlikçi 23.124 izlenme - 8 yıl önce
Korkunç Oyuncak Bebek Annabelle Şakası 10:42
Korkunç Oyuncak Bebek Annabelle Şakası 8.607 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da yapılan bu korku dolu şakada, eve gelen temizlikçilere korkunç bebek annabelle kullanılarak bir şaka yapılmış. Şaka o kadar başarılı olmuş ki şakalanan bütün temizlikçiler korkudan ağlıyor. Annabelle: lk olarak “The Conjuring / Korku Seansı” filminde izleyicileri korkutan oyuncak bebek Annabelle’in asıl hikayesi bu filmde işleniyor. Kötülüğü içinde barındıran bu oyuncak bebek, gerçekte Connecticut’ta bir müzede kilit altında tutuluyor ve ayda iki kez bir rahip tarafından ziyaret edilerek kutsanıyor. John Form, hamile eşi Mia'ya harika bir hediye alır; Gelinlik giymiş, el yapımı oyuncak bir bebektir bu. Ancak, Mia'nın Annabelle için duyduğu sevinç fazla uzun sürmeyecektir. Evleri şeytani bir tarikat tarafından saldırıya uğrar, tarikatın geride bıraktığı sadece kan ve vahşet değil, aynı zamanda oyuncağın içine işlemiş bir lanettir.
vitrindeki temizlikçi kız kamera şakası 01:03
vitrindeki temizlikçi kız kamera şakası 15.740 izlenme - 8 yıl önce magaza vitrininde temizlik yapan kız mini etek giyerse ve poposunu cama doğru dönerse yoldan geçenlerin hali ne olur.
Sexy Temizlikçi:) 02:10
Sexy Temizlikçi:) 15.963 izlenme - 8 yıl önce kamera şakasında sınır yok:))
Şu Aralar Dünyanın En Çok Konuşulan Temizlikçisi 04:11
Şu Aralar Dünyanın En Çok Konuşulan Temizlikçisi 3.750 izlenme - 2 yıl önce Evine çağırdığı temizlikçinin bir şeyler çaldığından şüphelenen adam eve güvenlik kamerası yerleştiriyor. Kayıtları kontrol ediyor ve ne görsün temizlikçi kadın sanki temizliğe gelmemiş keyif yapmaya gelmiş eve.
Survivor Taner'den Taciz Olayına Karşı Açıklama! 04:00
Survivor Taner'den Taciz Olayına Karşı Açıklama! 4.227 izlenme - 2 yıl önce Survivor Taner Olarak Bilinen Taner Tolga Tarlacı Temizlikçi Bayana Taciz Haberlerine Veryansın Etti!
Seksi Temizlikçi 01:37
Seksi Temizlikçi 4.513 izlenme - 4 yıl önce Subscribe For More Sexy Videos
Temizlik İçin Geldiği Evde Tatil Yapan Temizlikçi 04:11
Temizlik İçin Geldiği Evde Tatil Yapan Temizlikçi 2.985 izlenme - 2 yıl önce Evine çağırdığı temizlikçinin bir şeyler çaldığından şüphelenen adamın kamera kayıtlarına bakmasıyla gördüğü görüntüleri izliyoruz.
Seks İnsanın Gıdasıdır (Küfür İçerir) 03:09
Seks İnsanın Gıdasıdır (Küfür İçerir) 2.855 izlenme - 2 yıl önce Yazık üzüldüğüm kızcağıza, kendi tabiriyle 5 senedir hiçbir babafingo görmemiş, dokunmamış. Biz erkek olarak duvar deler, belki de bir ağaç kovuğunda işimizi görürüz. Peki bu zavallı kızcağız ne yapsın? Soruyorum size hakim bey, bu da mı gol değil?
Survivor Taner'in Eve Temizlikçi Teyzeye Eziyeti 02:22
Survivor Taner'in Eve Temizlikçi Teyzeye Eziyeti 2.242 izlenme - 2 yıl önce Survivor Taner'in Eve Temizlikçi Teyzeye Eziyeti
Mini Etekli Temizlikçi 00:48
Mini Etekli Temizlikçi 4.519 izlenme - 7 yıl önce
Survivor Taner'in Eve Temizleğe Gelen Teyzeye Eziyet Etmesi 01:20
Survivor Taner'in Eve Temizleğe Gelen Teyzeye Eziyet Etmesi 1.892 izlenme - 2 yıl önce Kadın ekmek derdinde 3 kuruş için şunun gibi .... evine geliyor temizliğe. Ulan tamam hiperaktifsin, kendini komik falan sanıyorsunda Taner, bu komiklik değil kardeş, bunun adı ..... çocukluğu. he nokta nokta çocukluğu işte. Neyse bakın neler yapmış embesil.
 Çevreci köpek 'Betsi' görenleri şaşırtıyor 03:10
Çevreci köpek 'Betsi' görenleri şaşırtıyor 1.776 izlenme - 4 yıl önce Çevreci köpek 'Betsi' görenleri şaşırtıyor Tekirdağ'da denizden pet şişe ve naylonları toplayan çevreci köpek 'Betsi', görenleri şaşırtıyor. Haberin Fotoğrafları İçin Tıklayınız! Değirmenaltı Mahallesi’nde oturan üniversite öğrencisi Onur Cici’nin 4 yaşındaki Golden cinsi dişi Betsi adlı köpeği, çevreci duyarlılığıyla dikkat çekiyor. Cici’nin evinin bulunduğu sahile gelen köpek, denizdeki bira şişesi, pet şişe ve naylon parçalarını denizden toplayarak sahile çıkartıyor. Betsi'nin, meraklı bakışlar arasında denizde gördüğü atıkları ağzına alarak dışarı çıkarması, tatilcilerin beğenisini topluyor. Köpeğinin kendi kendine denizi temizlediğini belirten Onur Cici, “Köpeğim Betsi her gün sahile gelip denizden şişeleri topluyor. Kendi kendine toplamaya başladı. Ben bir şey öğretmedim. Doğanın temizlenmesine yardımcı oluyor. Tatilciler çok şaşırıyor. Yavrusu da denize girmeyi çok seviyor” dedi.Betsi’nin her gün denizde temizlik yaptığını söyleyen bir tatilci de, “Her gün burada çöpleri topluyor. Denizde gördüğü poşet ve şişeleri yüzerek alarak, kıyıya bırakıyor. Bütün hayvanların bu şekilde eğitilmesi gerekir” ifadelerini kullandı.
Temizlikçiye Temiz Görünmek İsteyen Anne 00:06
Temizlikçiye Temiz Görünmek İsteyen Anne 1.167 izlenme - 2 yıl önce Temizlikçiye Temiz görünmek isteyen anne - yeni vine
seksi temizlikçi 01:54
seksi temizlikçi 2.040 izlenme - 6 yıl önce
Küreğe Dikiz Aynası Takmak 01:29
Küreğe Dikiz Aynası Takmak 1.319 izlenme - 2 yıl önce Caddelerde temizlik yapan Tangül, önlem amacıyla kullandığı küreğe dikiz aynası monte ederek arkasını görüyor ve herhangi bir kazanın yaşanmaması için önlem almış oluyor. Küreğin alt kısmına tekerlekte monte ederek daha rahat hareket etme imkanı bulduğunu belirten temizlik işçisi gözü gibi baktığı küreğini de süslemeyi ihmal etmemiş.