Hoşgeldiniz!

Terörist

Kadın Terörist Türk Askerinin Kendisine Nasıl Davrandığını Anlattı 01:05
Kadın Terörist Türk Askerinin Kendisine Nasıl Davrandığını Anlattı 3.301 izlenme - 2 ay önce Marya Umut kod adlı Şengül Bulut isimli sağ ele geçirilen kadın terörist Türk askerinin kendisine nasıl davrandığını anlattı. Milli Savunma Bakanlığı sosyal medya hesabından Marya Umut kod adlı Şengül Bulut isimli sağ ele geçirilen kadın teröristin Mehmetçiğin kendisine nasıl tedavi uyguladığını anlattığı bir video paylaştı. Videoda yer alan görüntülerde terörist Şengül Bulut, şu ifadeleri kullandı: “Türk askerleri buldular. Gerçekten de bulduklarında zaten ilk yaptıkları şey yaralarıma müdahale etmek oldu. Yaralarıma müdahale ettiler. Su verdiler. Yemek verdiler. Ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hatta bulunduğum yerden beni çıkarmak için sırtlarına almayı bile teklif ettiler. Gerçekten yaklaşımları çok farklıydı ve ben çok etkilendim. Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil. Bu sabahtan beri kaç defadır buradaki arkadaşlar, tüm yaralarımı tekrar tekrar açıp pansuman yapıyorlar. Ellerinden ne geliyorsa onu yapıyorlar. Ben bunu gerçekten söylemek isterim. Bence bu böyle bilinmelidir.”
Pkk'lı Kadın Teröristin Türk Askerine Aşık Olması 01:30
Pkk'lı Kadın Teröristin Türk Askerine Aşık Olması 37.618 izlenme - 10 yıl önce Pkk'lı Kadın Teröristin Türk Askerine Aşık Olması En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Sur'da Köşeye Sıkışan Teröristlerin Teslim Olma Ânı 02:33
Sur'da Köşeye Sıkışan Teröristlerin Teslim Olma Ânı 37.771 izlenme - 8 yıl önce Bölücü terör örgütüne yönelik operasyonların devam ettiği Diyarbakır’ın Sur ilçesinde 3 terörist teslim oldu.
PKK'dan Tutuklandı Ailesi Gurur Duydu 01:20
PKK'dan Tutuklandı Ailesi Gurur Duydu 30.109 izlenme - 8 yıl önce Adana'da korsan gösterileri organize edip çocuklara el yapımı bomba verdiği ileri sürülen bir kişi tutuklanıp cezaevine gönderilirken annesi ve kız kardeşi basın mensuplarına saldırarak, "O hırsızlık yapmadı cinayet işlemedi PKK'dan cezaevine gidiyor" diye tepki gösterdi. Edinilen bilgiye göre olay Yüreğir ilçesine bağlı Anadolu Mahallesi'nde meydana geldi. Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları çalışma sonucunda Çukurova Caddesi'nde bölücü terör örgütü PKK yandaşları tarafından yapılan korsan gösterileri Murat B.'nin (20) organize ettiği ve PKK yandaşlarına el yapımı bomba temin ettiğini öğrendi. Polis bu bilgi üzerine şafak vakti yaptığı operasyonda Murat B.'yi gözaltına aldı. Emniyette yapılan sorgunun ardından zanlı adliyeye sevk edildi. Savcı zanlının ifadesini aldıktan sonra tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk etti. Zanlı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. AİLESİ BASIN MENSUPLARINA SALDIRDI Zanlı Murat B. polis tarafından adliyeden çıkartılarak cezaevine götürülmek istendiği sırada basın mensuplarına saldırdı. Bu arada zanlının annesi Leyla B. ile ablası Hatice B. de basın mensuplarına tepki gösterip saldırdı. Anne Leyla B, "Oğlumu neden götürüyorsunuz o bir şey yapmadı" derken ablası Hatice B. ise "Kardeşim hırsızlık yapmadı, cinayet işlemedi o PKK'dan cezaevine gidiyor bırak anne gitsin" diye bağırdı. Daha sonra anne ve abla basın mensuplarına saldırıp hakaret etti. Bir süre sonra Murat B. polis aracıyla cezaevine gönderildi.
Kalp Krizi Garantili İşid Şakası 09:07
Kalp Krizi Garantili İşid Şakası 26.606 izlenme - 8 yıl önce Mısırlı bir aktör TV Show'una davet ediliyor ve çekimin yapılacağı yere havaalanından alınarak minibüsle götürülürken terörist saldırısı (şaka) gerçekleşiyor,herşeyden habersiz aktör ve yardımcısı abdo dışındaki herkes şaka ekibinden oluşuyor,bu kadarı da olmaz denilecek türden bir eşşek şakası..
Türk Ordusu Diyarbakır Sur ve Silvanda Pkk Baskını 05:04
Türk Ordusu Diyarbakır Sur ve Silvanda Pkk Baskını 11.624 izlenme - 8 yıl önce Ordumuzun Diyarbakır, Sur ve Silvan'daki baskın görüntülerinden oluşan derlemeyi izliyoruz. Türk Askeri Sur ve Silvanda Pkk Göz Yumdurmadı
İşte Taksim Bombacısının Yeni Görüntüleri 00:18
İşte Taksim Bombacısının Yeni Görüntüleri 2.035 izlenme - 11 ay önce Taksim’de bulunan İstiklal Caddesi’nde Pazar günü gerçekleştirilen ve 6 kişinin hayatını kaybettiği bombalı terör saldırısı le ilgili olarak bombayı bırakan Ahlam Albashir’in son görüntüleri ortaya çıktı. Beraberinde bir çanta ile birlikte geldiği İstiklal Caddesi’nde dikkat çekmemek için bir banka oturan ve oturduğu bankta 41 dakika bekleyen Ahlam Albashir’in saatler tam 15.30’ü gösterdiğinde banka yeni oturduğu anlar kameralara yakalandı. İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilen bombalı saldırıyı gerçekleştiren Ahlam Albashir ile ilgili olarak detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. 13 Kasım Pazar günü patlamadan bir saat önce İstiklal caddesine giren Albashir burada bir bankta 41 dakika bekledikten sonra bomba dolu çantayı bırakarak olay yerinden ayrılmıştı. Albashir’in patlamanın olduğu banka gelip oturmaya başladığı anlar kameralara takıldı. Albashir yaklaşık 41 dakika bekleyeceği banka yeni oturduğu ve yanındaki deri olduğu tahmin edilen kahverengi bir çanta ile saat 15.30 sıralarında oturmaya başladığı kameralara yakalandı. Albashir dikkat çekmemek için yaklaşık 41 dakika bankta oturduktan sonra çantayı bırakıp olay yerinden ayrılmıştı.
PKK'lı Teröristin İtirafları 01:04
PKK'lı Teröristin İtirafları 17.520 izlenme - 8 yıl önce Nostalji niteliğinde bir video daha. Bir çok liseli bu yılları bilmez, terör örgütüne yoğun operasyonların yapıldığı çiller döneminden bir PKK lıya mikrofon tutmuşlar. O günden bu güne bir arpa boyu yol alamadığımız da gözüküyor. İyi seyirler
Askerle Göz Göze Gelmek (Çatışma Esnasında) 01:30
Askerle Göz Göze Gelmek (Çatışma Esnasında) 16.760 izlenme - 9 yıl önce Türk askeri arama tarama yaparken Pkk'lı bir kadın kayanın arkasında ayağı sıkışmış bir şekilde saklanıyor, sonra Türk askeri ile gözgöze geliyor, gerisini o Pkk'lı kadından dinliyoruz.
Trt'de Yapılan Canlı Bomba Propagandası 00:27
Trt'de Yapılan Canlı Bomba Propagandası 12.136 izlenme - 8 yıl önce Devletin resmi kanalı TRT'de yayınlanan belgeselde açık açık canlı bomba olmak özendiriliyor. Tüyler ürpertici!
Tunus Teröristinin En Yakın Görüntüleri 03:10
Tunus Teröristinin En Yakın Görüntüleri 8.121 izlenme - 8 yıl önce Tunus'ta plaj basan IŞİD teröristi onlarca turist katledip polis tarafından öldürülmüştü. Bir Tunus'lu da elinde kamera ile olabildiğince yaklaşıp görüntü almaya çalışıyor. Bu da o görüntüler.
Askerlerimizin Silvan'dan Çekilmesi ve Tepkiler 05:00
Askerlerimizin Silvan'dan Çekilmesi ve Tepkiler 12.322 izlenme - 8 yıl önce Biliyorsunuz ki pkklı teröristler silvanda bazı bölgelere pusulanmış ve bombalı tuzaklar kurmuştur yüce Türk Askeri o bölgeleri temizleyip bugünde Silvan'dan geri çekildi geri çekilirken pkklı teröristler askerlerimizi tahrik etmesine rağmen askerlerimiz herhangi müdahalede bulunmadı.
Nazlı Çelik'in Hdp'li Vekilin İftiralarına Yanıtları 06:29
Nazlı Çelik'in Hdp'li Vekilin İftiralarına Yanıtları 9.435 izlenme - 7 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Nazlı Çelik terör operasyonlarının yapıldığı bölgeye gitmiş Yüksekovada haber yapmıştı. 'pkk sizi tükürüğüyle boğar' sözleriyle hatırlanan hdp vekili abdullah zeydan mecliste Nazlı Çelik'in Yüksekova'da yaptığı haberlerde gazeteciliğin dışına çıkmakla suçlayıp, çeşitli iftiralar attı. Nazlı Çelik ise Star Anahaberde atılan iftiralara teker teker sert şekilde yanıt verdi ve hesabınıda yargıda soracağını belirtti...
Askere Kimlik Soran PKK'lılar Vol 2 05:33
Askere Kimlik Soran PKK'lılar Vol 2 14.342 izlenme - 8 yıl önce Daha ne günler göreceğiz kimbilir! Başka bir örnek için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/214223/askere-kimlik-sorup-dayak-yemek
Şırnak Uludure Köylülerinin İlginç Davranışları 08:15
Şırnak Uludure Köylülerinin İlginç Davranışları 11.133 izlenme - 8 yıl önce Şırnak Uludere köylüleri Askeri konvoyun geçişine izin vermemek için yolları kesip Mehmedçiği taşlıyor. Dünyada hiç bir ülkenin güvenlik güçleri bu kadar çile çekmiyordur. Bizim askerimiz polisimiz kanunda(iç güvenlik yasası) yetkisi olmasına rağmen aman açığa alırlar, aman ekmeğimden olurum diye bu hainlere karşı silah kullanamıyor. 2000 yılında çevik kuvvet yürümüştü İstanbul'da "bu silahları kullanamıcaksak neden verdiniz belimize" diye, aynısı yakında olursa şaşırmayın. Askerine Polisine sırf kadıköyde cihangirde oturan elitist hümanistler "insan hakları" diye bik bik edecek diye silah kullandırtmayan iktidar utansın... Bir ermeni öldüğünde "hepimiz ermeniyiz" diye yürüyenler bu vatanın evlatları domuzlar tarafından şehit edilirken neredeler ? ? ? ? ? ?
PKK'nın İmamı - Hendek Kazmak Haktır 00:30
PKK'nın İmamı - Hendek Kazmak Haktır 10.315 izlenme - 8 yıl önce Şırnak'ta Şeyh Said Camisi'nin Pkk'lı imamı camide hendek kazmanın zalimle mücadele etmek için hak olduğunu ifade etti. Cemaate "Hala neyi düşünüyorsunuz?" diye seslenen imam, mücadele edilmesi gerektiğini söyleyerek "Elbette zalime karşı hendek kazılacak, mücadele edilecektir" dedi.
Silopi Halkından Görüntüler 01:59
Silopi Halkından Görüntüler 8.451 izlenme - 8 yıl önce Haberlerde izlerken hepimiz doğuda yaşayan insanlara üzülmüşüzdür, acaba bu olaylar niye hep bir bölgede oluyor?Yoksa halk desteği olmasa terör biter mi?
Achmed The Dead Terrorist 2008 (Türkçe Altyazılı) 09:58
Achmed The Dead Terrorist 2008 (Türkçe Altyazılı) 21.253 izlenme - 14 yıl önce ölü terörist akmet'in 2008 noel gecesi izleyenleri kırıp geçirdiği show'u...
Abdullah Öcalan'ın Yakalanması 09:27
Abdullah Öcalan'ın Yakalanması 7.887 izlenme - 9 yıl önce Amacım siyasi gerilim yaratmak değil, sadece yakın tarihimizi derin etkileyen bu olayın sitede bulunması gerektiğini düşünüyorum. Olayı tam hatırlamayanlar için Kenya'daki Yunan Büyükelçiliğinden çıkarılıp Avrupaya kaçmayı hedeflerken Kenya güvenlik birimleri tarafından yakalandı ve 15 Şubat 1999'da Türk yetkililerine teslim edildi. Bordo Bereliler 16 Şubat'ta Öcalan'ı Türkiye'ye getirdi. Not: "Abdullah Öcalan memlekete hoşgeldin!" cümlesi efsanedir.
Patlamanın Mobese Görüntüsü 00:35
Patlamanın Mobese Görüntüsü 8.773 izlenme - 8 yıl önce Ankara da patlatılan bombanın patlama anı ve mobeseden kaydedilen insanlarda ki panik hali (köfteci dayı bir terminatör kadar sakin)
Teröristlerin İsviçre'de Türk Gencine Saldırması 00:41
Teröristlerin İsviçre'de Türk Gencine Saldırması 2.889 izlenme - 3 yıl önce Dün gece yarısından itibaren Ekşi Sözlük'te gündemde kalan görüntülerde İsviçre'deki PKK'lıların Türk gencine saldırgan tavırları görülüyor. PKK'lıların "Bütün Türklere mezardır burası" ifadelerini kullandığı görülüyor.
Savaş İsteyen Terörist (Vol 2) 02:28
Savaş İsteyen Terörist (Vol 2) 6.696 izlenme - 8 yıl önce Geçenlerde yayınlanan Savaş İsteyen Terörist adlı video çok tutunca yine aynı Apo troll'ü tarafından 2. kez çekilmiş. Tabii bu sefer çok farklı şeyler de var. Bu Apo Troll'ü İngiltere vatandaşı olduğunu, Avrupa'da pislik yapmadıklarını ve saygılı olduklarını söylüyor. Adam Avrupalı arkadaşlar dağılın... Vol 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/272490/savas-isteyen-terorist-kufur-ve-nankorluk-icerir
Bülent Ecevit - Abdullah Öcalan Yakalandı Açıklaması 02:06
Bülent Ecevit - Abdullah Öcalan Yakalandı Açıklaması 9.227 izlenme - 7 yıl önce Dönemin Başbakanı Bülent Ecevit'in, terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın yakalanışını kamuoyuna duyurmak için 16 Şubat 1999 sabahı yaptığı duyuruyu izliyoruz. İyi seyirler.
Ambulansa Bindirilen Yaralı Terörist 01:13
Ambulansa Bindirilen Yaralı Terörist 6.993 izlenme - 8 yıl önce Güneydoğu'da yaşanan terör olaylarından bir görüntü sosyal medyada hızla yayıldı. Görüntülerde polise molotofkokteyli ve taşlarla saldıran bir grup terörist polis araçlarını yakmaya çalışıyor. Polise vur emri verilmesine rağmen kalabalığa sadece su ile müdahale etmesi dikkatlerden kaçmıyor. Videoda en dikkat çeken kısım ise polise saldırırken yaralanan terörist için ambulans geliyor. Yaralı terörist ambulansa taşınırken bile polise küfür ediyor.
Sürekli Nöbet Tutmanın Zararları 01:15
Sürekli Nöbet Tutmanın Zararları 6.801 izlenme - 7 yıl önce Askerliğimi kısa dönem olarak yapmama rağmen günde 6 saat nöbet tutturan astsubay buradan anneni bu video sayesinde tekrardan yad ediyorum. Bu kafayı biliyorum arkadaşlar ve o çocugun halini anlıyorum. Gördüm hoşuma gitti sizlerde izleyin istedim, aynen böyle oluyor işte.
Hasan Sabbah - Bir Fedai Öyküsü (Kısa Film) 11:08
Hasan Sabbah - Bir Fedai Öyküsü (Kısa Film) 4.434 izlenme - 7 yıl önce XI. yy’da Selçuklu Hükümdarlığındaki görevinden sürgün edilen Hasan Sabbah coğrafi konumu nedeniyle o dönemde “fethedilemez” ünvanını almış Alamut Kalesi’ni ele geçirerek Selçuklu Devleti’ne karşı bir organizasyon kurmuştur. Bu organizasyonun savaşma biçimi o dönem için çok farklıydı ama günümüzde bilinen bir yol: Terör! Yapımcı: Onur YILDIZ, Serdar BERBER Yönetmen: Serdar BERBER Senaryo: Atahan YERSEL, Serdar BERBER Görüntü Yönetmeni: Onur EREN Kurgu: Serdar BERBER Sanat Yönetmeni: Tuğçe KILINÇ http://www.serdarberber.com/
Çeçen Komutan Basayev - Terörist misin 01:15
Çeçen Komutan Basayev - Terörist misin 8.257 izlenme - 8 yıl önce Çeçen Komutan Şamil Basayev'in, sunucunun sorduğu "Yaptığınız terörizm değil mi? sorusuna verdiği, efsaneleşen cevabı. Şamil Basayev 10 Temmuz 2006'da şehit düşmüştür.