Hoşgeldiniz!

teyze

Tek Başına Doğum Gününü Kutlayan Teyzeyi Yalnız Bırakmadılar 00:49
Tek Başına Doğum Gününü Kutlayan Teyzeyi Yalnız Bırakmadılar 738 izlenme - 3 gün önce Bir kafede pasta siparişi veren kadın gelen pastanın üzerine bir mum dikmiş ve kendi kendine doğum günü kutlamış. Teyzeyi fark eden diğer müşteriler onu yalnız bırakmamış.
Teyzelerden Yatcaz Kalkcaz Dansı! 02:54
Teyzelerden Yatcaz Kalkcaz Dansı! 104.175 izlenme - 9 yıl önce Teyzelerden Yatcaz Kalkcaz Dansı!
Mağduriyetini Şarkıyla Anlatan Japon Teyze 00:45
Mağduriyetini Şarkıyla Anlatan Japon Teyze 33.793 izlenme - 5 yıl önce Japon teyze gayet sanatsal şekilde siken birisini anlatıyor. Bu eşsiz eseri sizinle baş başa bırakıyorum. Sicchiio ama kimi En sevdiğini Nasıl söylesem İbne adminleri
Değerli - Türkçe Dublaj - Tv1 04:53
Değerli - Türkçe Dublaj - Tv1 52.194 izlenme - 7 yıl önce 80'lerin, adamı gülme krizine sokabilme kabiliyeti olan çizgi filmi.Yaşlı bir teyze ve onun miskin, uyuşuk, pire torbası gibi görünen ama aslında fırlamanın imparatoru olan değerli ismindeki köpeğini konu alırdı..teyze değerli'yi bir köşeye bırakır, değerli hiç ona çaktırmadan türlü türlü fırlamalıklar yapar, sonra da teyze gelir "aferin , demek uslu uslu beni bekledin" deyip başını okşardı. Bizimkisi de meşhur gülüşüyle gülerdi...
Utku Teyze - Keşke Gelmiyeydim Yalan Dünyaya 02:56
Utku Teyze - Keşke Gelmiyeydim Yalan Dünyaya 71.528 izlenme - 9 yıl önce Utku Teyze - Keşke Gelmiyeydim Yalan Dünyaya
Adana Cono Kavgası 01:26
Adana Cono Kavgası 64.423 izlenme - 7 yıl önce Tüm videoyu ağzım açık izledim harbiden. Bakalım kavgayı kim kazanacak?
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 01:56
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 41.488 izlenme - 6 yıl önce Teyzeler ve amcalar büyük bir dikkatle açılışı bekliyor ve marketin açıldığı o an her şey kopuyor. Sanki darbe olmuş havasınca görüntülerimiz sizlerle.
Nereden Geliyorsun Sorusuna En Dürüst Cevabı Veren Trabzonlu Teyze 00:43
Nereden Geliyorsun Sorusuna En Dürüst Cevabı Veren Trabzonlu Teyze 29.704 izlenme - 6 yıl önce Karadenizin bir yerel televizyonunda karadenizli teyze ile röportaj yapan muhabir teyzeye nereden geliyorsun sorusu soruyor, teyzenin cevabı ise evden geliyorum oluyor.
İzdivaç Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze / Zuhal Topal 02:23
İzdivaç Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze / Zuhal Topal 72.517 izlenme - 7 yıl önce Fox Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'la programında kendisine uygun eş adayı arayan Müjdat Hanım, talibi ile görüşmesi neticesinde verdiği kararı açıklamak için stüdyoda bulunduğu sırada program sunucusu Zuhal Topal'ın kulağına öyle birşey söyledi ki, Zuhal Topal bir süre kendine gelemedi. Gülmekten sözünü toparlayamayan Zuhal Topal, gelin adayının kulağına söylediği kelimeleri izleyenlerle paylaşamayacağını açıkladı. İşte canlı yayındaki o ilginç anlar...
Zamane Gençlerine Tepki Olarak Doğan Teyze 02:22
Zamane Gençlerine Tepki Olarak Doğan Teyze 36.325 izlenme - 8 yıl önce Günümüzdeki erkeklerin yaptığı her şeye ayrı bir uyuz olan teyze ve sosyolojik gözlemleri :) Küpeniz varsa, saçınız uzunsa bu teyze sizi görmesin.
Karabasanı Anlatan Teyze 00:51
Karabasanı Anlatan Teyze 17.899 izlenme - 4 yıl önce Sokakya yapılan bir röportajda Karabasan nedir ?" sorusuna , kendine has üslubuyla verdiği cevapla yeni fenomen adayı hataylı teyzemiz
Türk İşkencesi (Tek Teyzeli) 01:53
Türk İşkencesi (Tek Teyzeli) 42.017 izlenme - 8 yıl önce Sitede bol teyzelisi olan videonun diğer versiyonu. Galiba teyzeler grubu dağıtmış ve solo takılmaya karar vermişler. Korkuyoruz...
Zuhal Topal'la Sofrada Omg Diyen Teyze 00:05
Zuhal Topal'la Sofrada Omg Diyen Teyze 11.715 izlenme - 3 yıl önce Fox tv de yayınlanan Zuhal Topalla Sofrada adlı programdan ilginç bir kesti Omg Diyen Teyze
Corona Virüsün İlacını Bulan Teyze 00:26
Corona Virüsün İlacını Bulan Teyze 7.873 izlenme - 2 yıl önce Bir teyze kamera karşısına geçmiş corona virüse karşı ilacı bulduğunu elindeki içeceğin corona virüse iyi geldiğini iddia etmiş.
AIRBACK vs TEYZE 00:33
AIRBACK vs TEYZE 64.820 izlenme - 16 yıl önce Yaşlı teyzenin fena intikamı : )
Survivor Taner'in Eve Temizleğe Gelen Teyzeye Eziyet Etmesi 01:20
Survivor Taner'in Eve Temizleğe Gelen Teyzeye Eziyet Etmesi 38.104 izlenme - 8 yıl önce Kadin ekmek derdinde 3 kurus icin sunun gibi .... evine geliyor temizlige. Ulan tamam hiperaktifsin, kendini komik falan saniyorsun da Taner, bu komiklik degil kardes, bunun adi .... Neyse bakin neler yapmis embesil.
Gençlere Taş Çıkaran Teyze 00:50
Gençlere Taş Çıkaran Teyze 25.615 izlenme - 10 yıl önce Teyzeden Süper Techno dans :)
Teyzenin Hortum Yorumu 00:42
Teyzenin Hortum Yorumu 31.775 izlenme - 8 yıl önce Hacile teyzemiz köylerinde çıkan hortumu o kadar güzel tasvir etmiş ki izlemeyen, bilmeyen kalmasın. O ancuvazda izleyelim derim, yoksa eyvaaah diyene kadar iş işten geçebilir!
Teyzeler Kurtlarını Döküyorlar! 01:57
Teyzeler Kurtlarını Döküyorlar! 20.825 izlenme - 9 yıl önce Teyzeler Kurtlarını Döküyorlar 01.02.2014 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Teyzeler Kurtlarını Döküyorlar!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yolun Ortasında Hunharca Halay Çeken Teyze 00:57
Yolun Ortasında Hunharca Halay Çeken Teyze 19.794 izlenme - 6 yıl önce Bu teyzemize yolun ortasında tek başına halay çektiren nedir, sevindirici bir haber midir bilinmez ama . İnsan yeter ki eğlenmek istesin yer ve zamanın önemi yok.
Anlatımıyla Spikerlere Taş Çıkartan Teyze 00:59
Anlatımıyla Spikerlere Taş Çıkartan Teyze 5.233 izlenme - 2 yıl önce Tarlada çilekler ile ilgilenen teyzenin yanına yaklaşan adam müthiş konuşmasıyla spikerlere taş çıkaran teyze karşısında şaşkınlığını gizleyememiş.
Dışarı Çıkmak İçin Oğluna Yalvaran Teyze 00:55
Dışarı Çıkmak İçin Oğluna Yalvaran Teyze 6.056 izlenme - 3 yıl önce Bütün ülkelerin derdi olan korona virüsünden dolayı ülkemizde de 65 yaş üstü dışarı çıkma yasağı geldi. Yurdum insanlarının en güzel görüntülerini sizlerle paylaşmak istedik.
Dua Ederken Türkçe'den Arapça'ya Geçince Sıvayan Teyze 00:41
Dua Ederken Türkçe'den Arapça'ya Geçince Sıvayan Teyze 4.517 izlenme - 2 yıl önce Güzel teyzemiz güzel güzel Türkçe dua ederken ikinci kanala geçince işler karışıyor. Duasını hüsn-ü niyetle yaptığından şüphemiz olmadığı için kabul olmasını diliyoruz.
Tumansızlara Düşman Teyze (Küfür İçerir) 01:15
Tumansızlara Düşman Teyze (Küfür İçerir) 22.553 izlenme - 7 yıl önce Yaşlı teyze cıbıllardan, tumansızlardan şikayetçi. Muhabiri çevirip dert yanıyor. Muhabir ise olayın şaşkınlığı atmaya çalışırken konuyu aydınlatmaya çalışmaktadır.
Otobüste Engelli Adamı Sopayla Döven Teyze (Küfür İçerir) 00:42
Otobüste Engelli Adamı Sopayla Döven Teyze (Küfür İçerir) 14.539 izlenme - 5 yıl önce Engelli yolcu taciz mi etti bilmiyoruz ama teyze otobüsteki yolculara hiç bir şey söylemeden engelli kişiyi sopa ile dövmeye başlamış.
A101'de Twerk Yapan Teyze 00:19
A101'de Twerk Yapan Teyze 15.077 izlenme - 5 yıl önce A101 mağazasında alışverişini yapıp fişini de alan teyze son anda kasaya dönüp kasiyerin şaşkın bakışları önünde anlamsız hareketler yapıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
O Neydi Kız? Çaydanlık Şakası 00:20
O Neydi Kız? Çaydanlık Şakası 29.956 izlenme - 8 yıl önce Misafirlige gelen hanım teyzemiz çay ikram edilecek sanıyor ve koyu bir sohbete dalıyorlar ev sahibi ile çayı getiren arkadasımız bakın neler yapıyor. Fazla denememek lazım.
Danimarkalı Gençlerle Kopan Türk Teyze 00:15
Danimarkalı Gençlerle Kopan Türk Teyze 447 izlenme - 2 ay önce Danimarka'da genç grup sokakta müzik açıp dans etmiş. Çekinmeden gençlerin arasına giren teyze, dansıyla görenleri bir hayli şaşırtmış.