Hoşgeldiniz!

Teyzeler Videoları İzle

Vine'yi Yeni Keşfeden Teyzeler 00:06
Vine'yi Yeni Keşfeden Teyzeler 3.066.700 izlenme - 2 yıl önce Tatlı türk teyzelerimiz vine keşfederlerse olacak budur.
Alman Çeşmesini Türbe Sanıp Dua Eden Kadın 00:20
Alman Çeşmesini Türbe Sanıp Dua Eden Kadın 11.083 izlenme - 2 hafta önce Alman imparatorunun hediye etmiş olduğu çeşmeyi türbe sanan abla ve bunu bizi açıklayan dayı kadını neden uyarmadı acaba hayretle izliyoruz
Vine keşfeden teyzeler 00:06
Vine keşfeden teyzeler 542.516 izlenme - 4 yıl önce Vine keşfeden teyzeler
Kocam Öküz Gibi Bakıyor 00:21
Kocam Öküz Gibi Bakıyor 585.724 izlenme - 3 yıl önce -Diyelim ki çok konuşmak istiyorsunuz, bir şeyi paylaşmak istiyorsunuz, o gün bir şey yaşadınız, eşinize anlatıyosunuz güzel güzel... -ANLAMAZ O ÖKÜZ, NE ANLAR, ANLAMAZ Kİ. ÖÖYLE ÖKÜZ GİBİ BAKAR ANCA.
Annesini BMW'ye Bindirip Yanlayan Eleman 00:50
Annesini BMW'ye Bindirip Yanlayan Eleman 65.315 izlenme - 4 ay önce Modifiye bir yaşam tarzıdır felsefesini benimseyen yanlama hastası genç annesini BMW marka aracına bindirip başlamış yanlamaya.
Küfürbaz Teyze - Thug Life (Küfür İçerir) 00:20
Küfürbaz Teyze - Thug Life (Küfür İçerir) 338.783 izlenme - 2 yıl önce Karadenizli teyzemizin her ne kadar ağzına yakışmasa da dolu dolu, haşiiiin, vahşiiii küfürlerinden oluşturulmuş bir thug life. Çok daha fazla video ve sonrasında abone olmak için! na burda adresimiz: http://www.izlesene.com/thuglife
Yaşlı Teyzenin Modifiye İsyanı 00:41
Yaşlı Teyzenin Modifiye İsyanı 5.736 izlenme - 1 hafta önce Yaşlı Teyzenin Modifiye İsyanı Yaşlı bir teyzenin her gün yıkanan ve modifiye yapılan arabaya olan isyanı izleyenleri güldürdü.
Koca İstiyorum Gel Beni Al 00:15
Koca İstiyorum Gel Beni Al 455.329 izlenme - 3 yıl önce Koca İstiyorum Gel Beni Al
Parmağı Ağrıyormuş (Küfür İçerir) 00:30
Parmağı Ağrıyormuş (Küfür İçerir) 45.829 izlenme - 5 ay önce Yöresel şivesiyle fıkra anlatan nine; "bannaa ağrıyormuş urusbunun"
Çiğ Köfteci Ali Ustaya Posta Koyan Teyze 00:20
Çiğ Köfteci Ali Ustaya Posta Koyan Teyze 10.685 izlenme - 4 hafta önce İstanbul'un fenomen çiğ köftecisi Ali Usta müşterilerine karşı emir ve azarlamaları ile meşhur ancak bu teyzeye diş geçirememiş.
Teyzemiz den Önemli Tavsiyeler 00:44
Teyzemiz den Önemli Tavsiyeler 12.355 izlenme - 2 ay önce Teyzemiz kendi haline yaşarken gençlere de tavsiyelerde bulunuyor.
Annesinin Suyuna Hap Atıp Patlamasını İzleyen Çocuk 00:30
Annesinin Suyuna Hap Atıp Patlamasını İzleyen Çocuk 88.745 izlenme - 1 yıl önce Yav arkadaş şimdiki nesil bi acayip, bi acayip de bu nedir arkadaş. Annenin suyuna hap mı atılır.
Eğlencenin Ortasına Dalan Kadını Tezahürat Eşliğinde Havuza Atan Siyahiler 00:45
Eğlencenin Ortasına Dalan Kadını Tezahürat Eşliğinde Havuza Atan Siyahiler 10.265 izlenme - 1 ay önce Gürültüden rahatsız olan kadın iki köpeği ile havuz partisini basıyor ve etraftan "atın şu kadını havuza" sesleri arasında kendisini havuzda buluyor.
Kaldırımdaki Ağacı Söküp Götüren Kadın 00:16
Kaldırımdaki Ağacı Söküp Götüren Kadın 14.178 izlenme - 3 ay önce İstanbul Arnavutköy'de kaydedilen görüntülerde, bir kadın kaldırımdaki ağacı sökerek alıyor. Ağacın o hale nasıl geldiği görüntülerde yer almazken, kadının ağacı alıp götürmesi tepki çekti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hız Yapan Sürücüleri Saç Kurutma Makinesiyle Yavaşlatan Teyze 00:58
Hız Yapan Sürücüleri Saç Kurutma Makinesiyle Yavaşlatan Teyze 2.168 izlenme - 2 hafta önce Saç kurutma makinesini radar gibi tutan teyze, evinin önünden hız yaparak geçenleri yavaşlatıyor.
Teyzelere Toplu Çığlık Attıran Çaydanlık Şakası 01:06
Teyzelere Toplu Çığlık Attıran Çaydanlık Şakası 9.192 izlenme - 2 ay önce Teyzelere Toplu Çığlık Attıran Çaydanlık şakası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Motorcuya Saldıran Çılgın Teyze 00:29
Motorcuya Saldıran Çılgın Teyze 6.402 izlenme - 1 ay önce Arabadan kaçarken teyzeye tutulmak adlı bir video. Karşıya geçerken sağa sola değilde kulağında telefonla karşıya bakan teyze ve sonrasında yaşanan şiddet dolu anlar.
Evde Dövme Yaptıran Kızın Annesine Yakalanması 00:47
Evde Dövme Yaptıran Kızın Annesine Yakalanması 17.783 izlenme - 4 ay önce Türkiye'de gerçekleşen olayda dövmeci arkadaşını eve çağırıp dövme yaptıran kızı kötü bir sürpriz bekliyor.Dövme yapıldığı esnada kapı açılıyor ve kızın annesi geliyor.
Çaydanlık Şakasına Başka Bir Hava Katan Mağdur Teyze 00:27
Çaydanlık Şakasına Başka Bir Hava Katan Mağdur Teyze 61.887 izlenme - 2 yıl önce Kızının çaydanlık şakası karşısında teyzemiz oldukça sinirleniyor. 07.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Çaydanlık Şakasına Başka Bir Hava Katan Mağdur Teyze' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Batuhan Çiftçi Çaydanlık Şakası 00:20
Batuhan Çiftçi Çaydanlık Şakası 144.733 izlenme - 4 yıl önce Batuhan Çiftçi Komik Ben Çekmedim Buldum :)
Bim The Movie - Film Fragmanı 01:58
Bim The Movie - Film Fragmanı 6.615 izlenme - 2 ay önce Bim film gibi demiş idik, şimdi de trailerı çıkmış... Kapalı gişe oynar bu film.
Kısa Ama Etkili Video 2 00:09
Kısa Ama Etkili Video 2 75.996 izlenme - 2 yıl önce Canım yurdumdan bir epic fail daha izleyeceksiniz. İlki için tıklayınız: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28962/kisa-ama-etkili-video
Teyzelerden Yatcaz Kalkcaz Dansı 02:54
Teyzelerden Yatcaz Kalkcaz Dansı 179.279 izlenme - 4 yıl önce Gülşen'in 'Yatcaz Kalkcaz Ordayım' şarkısına davul zurna eşliğinde oynayan teyzeler.
Sağlık Ocağının Çöp Kutusuna İşeyen Kadın 02:07
Sağlık Ocağının Çöp Kutusuna İşeyen Kadın 5.473 izlenme - 1 ay önce Kolombiya'da her hangi bir sağlık ocağına gelen kadın çok sıkışınca tuvalet alınmıyor yada tuvalet arızalı anlayış göstermek yerine çöp kutusuna işiyor
Teyzelerden Yatcaz Kalkcaz Dansı! 02:54
Teyzelerden Yatcaz Kalkcaz Dansı! 94.969 izlenme - 4 yıl önce Teyzelerden Yatcaz Kalkcaz Dansı!
İzdivaç Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze / Zuhal Topal 02:23
İzdivaç Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze / Zuhal Topal 51.713 izlenme - 1 yıl önce Fox Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'la programında kendisine uygun eş adayı arayan Müjdat Hanım, talibi ile görüşmesi neticesinde verdiği kararı açıklamak için stüdyoda bulunduğu sırada program sunucusu Zuhal Topal'ın kulağına öyle birşey söyledi ki, Zuhal Topal bir süre kendine gelemedi. Gülmekten sözünü toparlayamayan Zuhal Topal, gelin adayının kulağına söylediği kelimeleri izleyenlerle paylaşamayacağını açıkladı. İşte canlı yayındaki o ilginç anlar...
Minibüste Panda Gören Masum Teyzeler 04:55
Minibüste Panda Gören Masum Teyzeler 96.937 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Kadınlı Erkekli Çılgınlar Gibi Patlayan Garip Tarikat 02:53
Kadınlı Erkekli Çılgınlar Gibi Patlayan Garip Tarikat 83.521 izlenme - 3 yıl önce Yıllarca garip tarikatları ve onların yine garip zikirlerini izledik. Ama sanırım burada durum daha farklı. Hacının her çeşidi var. Kadını, erkeği hepsi bir arada. Tef'lerle kendilerine yeni nesil müzik yaratıp kopmaya başlıyorlar. Kafa sallamaklı, oynamaklı, eğlenmekli mükemmel bir zikir ortamı olsa gerek. Allah'ı Allah'tan ve kitabından başka her yerde arayan bu cahiliye dönemi insanlarına acıdığımı belirtir, yorum sizin der, iyi seyirler dilerim.
Türbanlı Dj Teyzenin Coşup Coşturması 00:46
Türbanlı Dj Teyzenin Coşup Coşturması 6.945 izlenme - 4 ay önce Bu dj hiç alışık olmadığımız cinsten. Bir mağazanın açılışında dj cihazlarının başına geçen türbanlı dj teyze ortamı roman havası ile coşturuyor.
Yolun Ortasında Hunharca Halay Çeken Teyze 00:57
Yolun Ortasında Hunharca Halay Çeken Teyze 14.635 izlenme - 10 ay önce Bu teyzemize yolun ortasında tek başına halay çektiren nedir, sevindirici bir haber midir bilinmez ama . İnsan yeter ki eğlenmek istesin yer ve zamanın önemi yok.