Hoşgeldiniz!

tiktok

Sosyal Medya İçin Video Çekerken Canından Oldu 01:53
Sosyal Medya İçin Video Çekerken Canından Oldu 7.790 izlenme - 1 ay önce Esenyurt’ta kuzenini ziyarete giden 23 yaşındaki genç kız, bir sosyal medya platformu için video çektiği esnada çatıda bulunan plastik panelin çökmesiyle yaklaşık 50 metreden aşağı düşerek yaşamını yitirdi. O sırada yaşanan anları videoya çeken kuzeni ise ölüm anını saniye saniye kaydetti.
Sizce Çalışır mı? 00:15
Sizce Çalışır mı? 4.650 izlenme - 1 ay önce TikTok uygulamasından tanıştığı kadını iş görüşmesine çağıran adam, kadın görüşmeye geldiğinde TikTok videosu çekmeyi de ihmal etmemiş.
Kadınların Büyük Bir Zevkle Altına İşediği TikTok Akımı 01:43
Kadınların Büyük Bir Zevkle Altına İşediği TikTok Akımı 20.177 izlenme - 11 ay önce Gün geçmiyor ki TikTok'ta yine bir akım karşısında şaşırıp kalmayalım.Daha önce birçok kez dikkat çekici akımlar izlediğimiz TikTok'ta şimdiki akım biraz mide bulandırıcı olabilir. Altına İşeme Akımına katılım da bir hayli fazla.
Şehitlere Küfür Eden TikTokçular 00:45
Şehitlere Küfür Eden TikTokçular 10.196 izlenme - 7 ay önce TikTok isimli sosyal medya kanalında canlı yayın yapan sözde fenomen Yonca Bıyıkoğlu'nun şehitler için kullandığı küfürler tepkiye neden oldu. TikTok isimli sosyal medya kanalında arkadaşlarıyla birlikte yaptığı canlı yayın sırasında gelen bir yorumda şehitlerin olduğu hatırlatılınca çılgına dönen Yonca Bıyıkoğlu, korkunç küfürler sayarak şehitlerimize saygısızlık etti.
TikTok'un Yeni Akımı Filtreli Soyunma 12:27
TikTok'un Yeni Akımı Filtreli Soyunma 33.250 izlenme - 1 yıl önce Şuan ülkemizde de var mı bilmiyorum ama, yavaş yavaş geliyor galiba tiktok'un yeni filtresiyle soyunan kızları izliyoruz.
Welcome to Turkey Şarkısı ile 33 Saniyede Türkiye'yi Özetleyen TikToker 01:05
Welcome to Turkey Şarkısı ile 33 Saniyede Türkiye'yi Özetleyen TikToker 3.463 izlenme - 3 ay önce Songül isimli TikToker çektiği Welcome to Turkey videosu ile viral oldu. Songül videosunda Türkiye'de her şeyin mükemmel olduğunu söylüyor ancak Türk genci değilseniz... Kadın cinayetlerine ve Katar'a da değinen TikTokerın o videosu...
Çiğdem Hazar Şeker'in Çoban Dede Türbesi'nde Çektiği Video Tepki Çekti 00:32
Çiğdem Hazar Şeker'in Çoban Dede Türbesi'nde Çektiği Video Tepki Çekti 4.715 izlenme - 5 ay önce Dini hassasiyetleri alaya alarak türbede elinde Kur'an ile TikTok videosu çeken Çiğdem Hazar Şeker isimli kullanıcıya tepki yağıyor
Soyunma Kabininde Kendisini Kayda Alan Adamı TikTok'ta Paylaştı 00:30
Soyunma Kabininde Kendisini Kayda Alan Adamı TikTok'ta Paylaştı 9.185 izlenme - 10 ay önce ABD'de yaşayan genç bir kadın, birkaç kıyafet denemek için girdiği soyunma kabininde bir adamın kabinin altından kendisini cep telefonu kamerasıyla görüntülediğini fark etti. Skandal olayı sosyal medyada paylaşan genç kadının videosu 16 milyon izlendi.
Türkiye Civarından TikTok Videoları 6 06:22
Türkiye Civarından TikTok Videoları 6 13.213 izlenme - 2 yıl önce Gençler eğleniyor, bize de izlemek düşüyor efenim buyursunlar...
TikTok Videosu Çekerken Yere Düşen Kız 00:14
TikTok Videosu Çekerken Yere Düşen Kız 942 izlenme - 4 hafta önce Son dönemin gözde uygulaması TİkTok için bir video çekmek isteyen kızlardan biri, daha videonun başında ayağı kayınca kendini yerde bulmuş.
Sibop Kapağı Hırsızı Rus Gençler 00:59
Sibop Kapağı Hırsızı Rus Gençler 1.805 izlenme - 3 ay önce Rusya'da TİkTok'ta ilginç bir akım olmuş. Akımda gençler arabalardan sibop kapağı çalmak için birbiriyle yarışmış.
Ters Takla Atarken Akımın Kralını Yapan Genç 00:30
Ters Takla Atarken Akımın Kralını Yapan Genç 786 izlenme - 1 ay önce TikTok uygulamasında kıyafet değişimi akımını yapmak isteyen genç işin içine ters taklayı da katınca ortaya müthiş bir video çıkmış.
TikTok'ta Paylaşılan Skandal Meyve Suyu Videosu 00:34
TikTok'ta Paylaşılan Skandal Meyve Suyu Videosu 5.199 izlenme - 10 ay önce TikTok'ta yavuzyavuz44 isimli kullanıcı tarafından paylaşılan ve iddiaya göre meyve suyu üretiminde kullanılacağı söylenen meyveleri görünce midenizi kötü hissedeceksiniz...
TikTok Uğruna Kalçadan Olan Kız 00:09
TikTok Uğruna Kalçadan Olan Kız 13.012 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada ilgi çeken tiktok videolarında birini çekmek için kamera karşısına geçen kız, dans etmeye başlamış ancak yaptığı sert hareket sonrası kalçasına zarar vermiş.
Aleyna Tilki'nin TikTok'a Giriş Yapması 00:15
Aleyna Tilki'nin TikTok'a Giriş Yapması 11.797 izlenme - 2 yıl önce Güzel şarkıcı Aleyna Tilki kısa bir süre önce dans ederken çektiği klibi hesabında paylaşmış ve gündeme bomba gibi düşmüş. Aleyna Tilki'de TikTok'a giriş yapmış.
Köpeğin Aklını Alan Kedi 00:11
Köpeğin Aklını Alan Kedi 558 izlenme - 1 ay önce Kendi halinde sakince ilerleyen köpeğin arkasından yaklaşan kedi, köpeği fena korkutmuş. Köpek olay yerinden koşarak uzaklaşmış.
TikTok Filtresinden Acayip Korkan Kedi 00:08
TikTok Filtresinden Acayip Korkan Kedi 5.667 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada bir TikTok akımıdır almış başını gidiyor. TikTok'ta video çeken ve kullandığı filtre ile de kedi dostunu korkutan kadının o anlarını izliyoruz.
TikTok Videosu Çekerken Annesinden Dayak Yiyen Kız 00:06
TikTok Videosu Çekerken Annesinden Dayak Yiyen Kız 5.079 izlenme - 8 ay önce Son yıllarda dünyada sosyal medya uygulamaları adeta hayatın ayrılmaz bir parçası oldu. Tiktok gibi uygulamalar ise anne dayağına neden olabiliyor.
Czn Burak'ın TikTok Kazası 00:17
Czn Burak'ın TikTok Kazası 5.514 izlenme - 7 ay önce CZN Burak ya da gerçek adıyla Burak Özdemir sosyal medyada paylaştığı videolar ile sık sık karşımıza çıkıyor. Yine bir video çekerken ufak çaplı bir kaza yaşıyor.
En Yeni TikTok Videoları 07:35
En Yeni TikTok Videoları 2.576 izlenme - 8 ay önce TikTok, Çin'de geliştirilip Türkiye'nin yanı sıra birçok ülkede yaygın kullanılan ve sosyal medya uygulamaları arasında popüler hale geldi. TikTok'da paylaşılan birbirinden eğlenceli ve komik videoları izliyoruz....
Trafikte TikTok Videosu Kavga Dönüştü 00:27
Trafikte TikTok Videosu Kavga Dönüştü 595 izlenme - 1 ay önce Trafikte arabadan inip TikTok videosu çekmek isteyen kadın diğer sürücüler tarafından uyarılmış. Uyarıları dikkate alan sürücü devam etmek isterken kadının ayağını ezmiş ve aralarında bir kavga başlamış.
Sokağa Çıkma Yasağına İsyan Eden TikTok Kızı 00:12
Sokağa Çıkma Yasağına İsyan Eden TikTok Kızı 7.068 izlenme - 1 yıl önce Tiktok'ta 20 yaş yasağına takılan bir genç kız, eve kapanmak zorunda kalınca isyan edip ağlamış.
Çağla Şıkel'in TikTok Kazası 00:14
Çağla Şıkel'in TikTok Kazası 2.781 izlenme - 8 ay önce Manken Çağla Şikel, arkadaşı Merve Pınar Odabaşı ile yaptığı dans sosyal medyayı salladı.
Türkiye Civarından TikTok Videoları 11:37
Türkiye Civarından TikTok Videoları 9.226 izlenme - 2 yıl önce İnsanlar eğleniyor, bize de izlemek düşüyor efenim... Keyifli seyirler.
Tiktok Kullanması Yasaklanınca Zehir İçip İntihar Eden Kadın 00:47
Tiktok Kullanması Yasaklanınca Zehir İçip İntihar Eden Kadın 8.810 izlenme - 2 yıl önce Hindistan’da 2 çocuk annesi 24 yaşındaki bir kadın, kocası TikTok adlı uygulamayı kullanmasını yasakladığı için zehir içerek intihar etti. Kadın, zehir içtiği o anları kayda alarak eşine gönderdi.
Sahilde TikTok Videosu Çekerken Dalga Mağduru Olan Kızlar 00:20
Sahilde TikTok Videosu Çekerken Dalga Mağduru Olan Kızlar 1.736 izlenme - 5 ay önce Sosyal medyanın bulaşıcı hastalığı tiktok herkesi esir almış durumda. Bu kızlarda tiktok için video çekerken üzerlerine gelen dalga yüzünden zor anlar yaşamış.
Çirkinden Güzele Dönme Tiktok Akımı 03:26
Çirkinden Güzele Dönme Tiktok Akımı 4.499 izlenme - 1 yıl önce Kendini küresel bir video topluluğu olarak tanımlayan TikTok ile kullanıcılar, kendi kısa videolarını oluşturup, paylaşabiliyor. Kullanıcılar, videolarına, özel efekt filtreleri, eğlenceli etiketler ve çıkartmalar ile sevdikleri müzikleri veya sesleri ekleyelebiliyor.
TikTok'a Sabrı Olmayan Otobüs Şoförü 00:13
TikTok'a Sabrı Olmayan Otobüs Şoförü 6.935 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada en çok kullanılan uygulamalardan biri olan tiktok gençler arasında salgın gibi hızla yayılırken, bu genç tiktok uğruna neredeyse ezilecekmiş.