Hoşgeldiniz!

Timsah Videoları İzle

Aslana Saldıran Timsah 00:34
Aslana Saldıran Timsah 434.766 izlenme - 2 yıl önce Suya girip nehrin karşısına geçmek isteyen aslana timsah saldırıyor. Aslan şanslı günüde olacak ki timsahın darbelerinden kurtulup olay yerinden hemen uzaklaşıyor. En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Timsahın Penisiyle Oynayan Adamlar 00:12
Timsahın Penisiyle Oynayan Adamlar 136.253 izlenme - 9 ay önce Yakaladıkları timsahı kendilerine oyuncak yapan bu insancıklar timsahın cinsel organıyla oynayıp kahkaha atıyorlar.
İki Vahşi Hayvanın Ölümle Yaşam Arasındaki İmtihanı 00:54
İki Vahşi Hayvanın Ölümle Yaşam Arasındaki İmtihanı 1.951 izlenme - 1 gün önce Birbirlerine saldırma sonucu son hamlelerinde sanki maç berabere biter misali tıkanan piton ve timsahın zor anlarını izliyoruz
Anaconda Timsahı Böyle Yedi 00:46
Anaconda Timsahı Böyle Yedi 281.848 izlenme - 3 yıl önce Anaconda Timsahı Böyle Yedi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
katil zebra 01:54
katil zebra 9.072 izlenme - 1 ay önce çubuklu zebra kızgın bi ÅŸekilde yavrusunu göle sürüklemeye çalışırken sanırım su aygırı avlamak için olsa gerek :) anne zebranın da kurtarmaya çalışmasını izliyoruz.
Timsahla Şaka Olmaz 00:37
Timsahla Şaka Olmaz 266.748 izlenme - 4 yıl önce Timsahla Oyun Olmaz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aslan Timsaha Acımadı 01:51
Aslan Timsaha Acımadı 206.690 izlenme - 3 yıl önce Bir grup turist Afrika'daki Kruger Ulusal Parkı'nda gezerken, dişi bir aslanın yavru timsaha saldırma anını görüntüledi.
Florida'da Endişeye Kapılmaya Neden Olan Aşırı Büyük Timsah 00:34
Florida'da Endişeye Kapılmaya Neden Olan Aşırı Büyük Timsah 10.831 izlenme - 2 ay önce Florida'da görülen büyük bir timsah birçok kişinin endişeye kapılmasına sebep oldu. Florida'nın Lakeland şehrinde görenlerin dinazora benzettiği kocaman timsah bir Facebook kullanıcısının sayfasında paylaşmasının ardından sosyal medyada yayıldı. TV kanallarına da düşen video için birçok yorum yapıldı. Gerçek olamayacak kadar büyük olduğunu söyleyenlerin yanı sıra, hayvanın bir canavar olabileceğini düşünenler de vardı. Bazıları ise özellikle Florida Lakeland'e gidip bu devasa timsahı görmek istediğini belirtiyor.
yılanın içinden kuzu çıktı 02:11
yılanın içinden kuzu çıktı 227.839 izlenme - 5 yıl önce yılanın içinden kuzu çıktı -
Dev Piton Kocaman Timsahı Böyle Yuttu 04:12
Dev Piton Kocaman Timsahı Böyle Yuttu 86.332 izlenme - 2 yıl önce Dev Piton Kocaman Timsahı Böyle Yuttu Vahşi doğanın en korkutucu hayvanlarından olan timsah ve piton arasında yaşanan ölümcül mücadele saniye saniye görüntülendi.
Yavru Maymun Avlayan Timsaha Saldırı 01:31
Yavru Maymun Avlayan Timsaha Saldırı 59.312 izlenme - 2 yıl önce Yavru Maymun Avlayan Timsaha Maymunlar Saldırıyor Maymunlar Yetersiz Timsaha Karşı Ama Başarıyolar Yavruyu Kurtardılar
yılanın timsah avı!! 01:11
yılanın timsah avı!! 203.486 izlenme - 7 yıl önce yılanın timsah avı..
Timsaha Elini Kaptıran Adam 01:33
Timsaha Elini Kaptıran Adam 7.345 izlenme - 2 ay önce Hayvanat bahçesinde ziyaretçilere yapılan timsah besleme gösterisinde şoke eden bir olay yaşandı. Hayvan besleyicisi timsaha yem verirken kolunu kaptırdı. İşte o şoke eden görüntüler...
Timsah parçalamak 10:59
Timsah parçalamak 4.986 izlenme - 3 ay önce Evet arkadaşlar bu videoda timsah parçalayan Amerikalıları izliyoruz.
pitonla yılanın kapışması 02:59
pitonla yılanın kapışması 133.865 izlenme - 5 yıl önce python vs alligator 01real fightpython attacks allig iki avcının kapışması böyle görüntülendi
Kediden Korkan Timsah 01:22
Kediden Korkan Timsah 74.160 izlenme - 3 yıl önce Korkak Timsah Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yılan İle Timsahın Ölüm Kalım Savaşı 00:53
Yılan İle Timsahın Ölüm Kalım Savaşı 66.998 izlenme - 3 yıl önce Bu Görüntülerde Vahşi Doğanın Ne Kadar Acımasız Olduğu Bir Kez Daha Gözler Önüne Seriliyor.
Timsah ve Yılanı Pişirip Satmak 00:30
Timsah ve Yılanı Pişirip Satmak 7.478 izlenme - 4 ay önce Her türlü hayvanın yendiğini gördükde,yılanıda anlarız timsah yemek insana göremi arkadaş bunu yapan Tayland ülkesi hayretie izliyoruz
Bu Oyunu Jiletle Oynadılar 02:01
Bu Oyunu Jiletle Oynadılar 79.872 izlenme - 3 yıl önce Timsah'ın dişlerine basınca bir anda ısırdığı oyunda dişleri söküp yerine jilet takan gençler tehlikeden eğlence çıkardı.
Timsahtan Bakıcısına Sevgi Gösterisi 01:11
Timsahtan Bakıcısına Sevgi Gösterisi 11.007 izlenme - 5 ay önce Yaralı halde bulunan Chuy, Meksika'da timsah hastanesinde tedavi gördükten sonra bakıcısının ve ziyaretçilerin gözdesi oldu. Bakımı sırasında gördüğü ilgiye karşılık sevgi dolu halleri ile adeta teşekkür ediyor.
Timsah koca domuzu böyle yuttu! 02:35
Timsah koca domuzu böyle yuttu! 103.734 izlenme - 3 yıl önce Afrika'da nehir kenarında yaşanan olayda yaban köpeği ile bir timsahın arasında kalan yaban domuzu, bir anda timsaha yem oldu. Belgeselciler, yaban domuzlarının yaşam mücadelesini anbean görüntülerken, hiç hesapta olmayan olayla karşılaştılar. TİMSAH KAPTI, YABAN KÖPEĞİ BAKAKALDI Afrika'da nehir kenarında yaşanan olayda, yaban köpeği ile bir timsahın arasında kalan yaban domuzu, bir anda timsaha yem oluyor. Sosyal medyada paylaşılan timsahın kapıp, yaban köpeğinin bakakaldığı video tıklanma rekoru kırıyor.
Timsahın Adamı Canlı Canlı Mideye İndirmesi 02:29
Timsahın Adamı Canlı Canlı Mideye İndirmesi 7.530 izlenme - 4 ay önce Görüntüler Kuzey İrlanda'dan hayvanat bahçesinde çalışan bu adamı timsah nasıl yemiş izliyoruz.
timsah yiyen balık!! 02:17
timsah yiyen balık!! 103.795 izlenme - 6 yıl önce
Timsah Eğiticisinin Kolunu Kaptı 00:22
Timsah Eğiticisinin Kolunu Kaptı 3.740 izlenme - 3 ay önce Tayland'da bir gösteri sırasında izleyicilerin önünde beklenmedik bir olay yaşandı. Bir eğitici, karşısındaki timsahla gösteri sergilerken ilk başlarda her şey yolunda gibi görünüyordu. Bu sıralar cep telefonu kameralarına kaydedilirken, eğitici kolunu timsahın ağzına doğru götürüyor ve olay bundan sonra gerçekleşiyor. Timsah beklenmedik bir anda eğiticinin elini kapıyor. Timsahın dişlerinin arasına aldığı elini bir anlık hamleyle kurtaran eğitici, çeşitli derecede sıyrık ve yırtıklarla daha büyük bir sorun yaşamadan kurtuluyor.
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 00:16
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 41.516 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat bahçesinde çekilen bu görüntüler kan dondurdu. Timsahların beslenmesini kaydeden ziyaretçiler korkunç olaya şahit oldu. Timsahlardan biri atılan yemeğe giderken bir başka timsaha ön ayağını kaptırdı. Açlıktan gözü dönen timsah birkaç hamlede arkadaşının elini kopardı.
Otel Havuzuna Girip Genç Çifte Saldıran Timsah 00:47
Otel Havuzuna Girip Genç Çifte Saldıran Timsah 10.694 izlenme - 5 ay önce Afrika’da bir otelin güvenlik kameralarına inanılmaz bir olay yansıdı. Genç çift gece geç saatte havuz keyfi yaparken, bir timsah havuza atlayıp genç kadına saldırdı. Otelin havuzuna kadar nasıl geldiği belli olmayan bir timsah sinsice yaklaşarak kısa bir süre çifti izledikten sonra saldırdı. Genç adamın hızlı davranması ile ikili olayı küçük yaralanmalarla atlattı.
Timsahla Şaka yapan adamın sonu 00:37
Timsahla Şaka yapan adamın sonu 43.978 izlenme - 3 yıl önce Timsahla şaka olmaz!
Aç Timsah Arkadaşının Bacağını Yedi 00:30
Aç Timsah Arkadaşının Bacağını Yedi 16.422 izlenme - 10 ay önce Doğal parkta turistlere gösteri amaçlı yiyecek atılan timsahlardan biri hemen yanındaki timsahın bacağını kopartıp yedi. Arkadaşının bacağını kopartıp atıştıran timsah doğal parkta olayı izleyen insanları oldukça korkuttu.
Annelik Görevini Abartan Timsah 06:27
Annelik Görevini Abartan Timsah 8.697 izlenme - 5 ay önce Aslında başlık sizi yanıltmasın, mevzu annelik olunca yapılan hiç bir şey abartı değildir. Canını yavrusu uğruna vermek dahil. Fakat burdaki timsah (kayman) biraz özel. Neden farklı olduğunu videoyu izleyince göreceksiniz. En azından İnsan ırkında bu tip bir davranış çok az görülebilir. Yılın annesidir... Meraklısına : BBC - Cold Blood belgeselinden. Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin. Yaşayanların ellerinden öper, kaybettiklerimize rahmet dilerim.
Anakonda Timsaha Acımadı 01:37
Anakonda Timsaha Acımadı 38.015 izlenme - 3 yıl önce Anakonda timsah kapışmasında kazanan anakonda oldu.