Hoşgeldiniz!

Tıraş Videoları İzle

Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 00:35
Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 439.878 izlenme - 2 yıl önce 2012 Londra Olimpiyatlarında kadınlar halterde yarışan Avustralyalı sporcu Seen Lee; zaten oldukça çirkin bir spor dalı olan kadın halterini daha da nasıl çirkinleştirebilceğini tüm dünyaya gösterdi. Bi de canlı izledim arkadaş ya. 3 saat kendime gelemedim yemin ederim. Başlığı da öyle koydum ki güzel kadın görcez diye açıp nevriniz dönsün. Ha eğer burayı önce okursanız tabii şok etkisi yapmaz. O yüzden burayı önce okumayın. Canım benim.
Robot Berber 02:15
Robot Berber 3.509 izlenme - 2 hafta önce Çok kollu bir robotu kanser araştırması yapan bir vakıfa yardım toplanması amacı ile berbere dönüştürüp gönüllü birini tıraş etmişler. Üstelik hem de değdirmeden tıraş ediyor. İzliyoruz efendim.
Keski ile Tıraş Yapan Berber 00:42
Keski ile Tıraş Yapan Berber 2.378 izlenme - 2 hafta önce Berberlerin farklı tıraş şekillerini bir çok kez görmüştük. Bu berberde eline aldığı keskiyi müşterilerini tıraş ederken kullanmış.
Jiletle Sakal Tıraşı Olan Türk Kızı 00:47
Jiletle Sakal Tıraşı Olan Türk Kızı 9.480 izlenme - 10 ay önce Kadınlar yüzlerini kazır mı? Kadınlar yüz tıraşı olur mu? Kadınlar neden sakal tıraşı oluyor? Genç görünmek için kadınlar jiletle yüz traşı olurmu? gibi sorular kafanızı kurcalayabilir. Ama kadınların da jiletle yüz sakal tıraşı oluyorlar. İspanya’da yayınlanan bir gazete Asyalı kadınların daha genç görünmek için tıraş oldukları hakkında bilgi yayınladı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kızlar Sevgiliyle Buluşmaya Nasıl Hazırlanır 06:57
Kızlar Sevgiliyle Buluşmaya Nasıl Hazırlanır 14.681 izlenme - 1 yıl önce kızlar sevgiliyle buluşmaya hazırlanırken güzel olmak için neler çektiğini izliyiceksiniz.biz erkekler kızların 100 de 1 kadar kendimize özen göstersek,böyle sap gibi dolaşmayız ortalıkta.bide fitness falan işsizlik diyenler var hala.
Tezkereci Askeri Tıraş Köpüğüne Bulamak 03:36
Tezkereci Askeri Tıraş Köpüğüne Bulamak 5.002 izlenme - 6 ay önce Askerliğinin bitimine bir gün kalan tezkereci askere arkadaşları tıraş köpüğü ile adeta eziyet ediyor.
Şener Şen Tıraş Bıçağı Satıyor 01:53
Şener Şen Tıraş Bıçağı Satıyor 73.584 izlenme - 9 yıl önce neşeli günler filminde şener şen tıraş bıçağı satıyor
Yeni Akım: Tıraş Olarak Güzelleşen Kadınlar 04:39
Yeni Akım: Tıraş Olarak Güzelleşen Kadınlar 4.043 izlenme - 11 ay önce Takipçilerine sosyal medyada öneriler veren makyaj uzmanları, ‘tıraş olarak güzelleşin’ çağrısı yaptı. Uzmanlar, makyajdan önce ince tüyleri kesmenin yüze uygulanan işlemi iyileştirdiğini söylüyor İlk taşı Kattan attı Sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan ‘makyaj uzmanları’, son dönemde birer birer makyajdan önce tıraş olduklarını açıklıyor. Sosyal medya ile dış görünüş takıntısı yeni bir boyuta ulaşırken, güzellik blogger’ları daha kusursuz bir cilt için yüzlerindeki ince tüyleri tıraş ettiklerini belirtiyor. Youtube’da 12.8 milyon takipçisi bulunan Dubaili Huda Kattan, tıraş yöntemini öneren ilk isim oldu. Takipçiler onayladı Bu yöntemi kullandığını açıklayan bir diğer isim Avustralyalı blogger Chloe Morella. 1.7 milyon takipçisi bulunan Morella, son videosunda yüzündeki tüyleri tıraş bıçağıyla temizlerken çekilmiş görüntülerine yer verdi. Makyajdan önce tıraş itirafına Morella’nın takipçilerinden de destek geldi.
Çelik Ustura Yapımı 01:00:11
Çelik Ustura Yapımı 2.309 izlenme - 5 ay önce Geleneksel ıslak tıraşın vazgeçilmezi çelik usturanın hipnoz edebilen yapımı.İyi seyirler
İlk Kez Erkekleri Tıraş Eden Kızlar 03:29
İlk Kez Erkekleri Tıraş Eden Kızlar 176 izlenme - 3 hafta önce Ellerine ilk kez bir erkeği tıraş etmek için jilet alan kızlar, erkekleri tıraş etmeyi denediler ve erkekleri insan içine çıkamayacak hale getirdiler.
Akıllara Zarar Berber Masajı 01:52
Akıllara Zarar Berber Masajı 3.230 izlenme - 2 yıl önce Bu berberde saç kesimine masaj bedava kampanyası var herhalde ama bu gidişle bu berbere müşteri dayanmaz. Berberin yaptığı işkence ötesi masajı izliyoruz.
gitsin killar gelsin kizlar 00:45
gitsin killar gelsin kizlar 6.510 izlenme - 7 yıl önce dünyanın en komik videosu!!! world’s funniest movie
Emret Komutanım - Hamza ile Ali'nin Kavgası 03:00
Emret Komutanım - Hamza ile Ali'nin Kavgası 2.542 izlenme - 2 yıl önce Yıllar önce türk dizi tarihinde en önemli yapıtlardan biri olan,günümüzde halen tüm bölümleri izlenmeye devam eden emret komutanım'ın müthiş 16'inci bölüm sonu olayın özetinden bahsetmek gerekirse ali bir sabah uyanır ve kolyesinin olmadığını öğrenir ve bu olaya çok sinirlenerek koğuşdakileri "hırsız" olarak suçlayarak bölük komutanına şikayet eder bu sırada hamza ise rahatsız olduğu için revirde yatmaktadır.Bir kac gün sonra hamza iyileşir ve koğuşa tekrar döner bu olayın aydınlanması icin koğuşu toplar ve bir karar almaya çalışır,ali tabiki çok sinirli olduğu icin koğuşdakilere kötü sözlerde bulunur bu durumu kaldıramayan hamza ali ile kavgaya tutuşur bir okadar anlamlı ve duygusal sahne keyifli izlemeler.
Şener Şen 01:54
Şener Şen 9.394 izlenme - 9 yıl önce şener şen katliam yapıyor
Sexy Parfüm Vulva Original 00:24
Sexy Parfüm Vulva Original 3.462 izlenme - 7 yıl önce vulva orjinal güzel bir kadının kendi hoş kokusukoklamak icin tikla http//smellmend.com
Kendi Kendini Kusursuz Tıraş Eden Adam 04:23
Kendi Kendini Kusursuz Tıraş Eden Adam 1.649 izlenme - 3 yıl önce Abimizde nasıl bir yetenek var ise kollar geriye geriye doğru gidiyor ama esnekliğinden kabiliyetinden bir şey kaybetmiyor. Helal olsun diyoruz ve üstünü çırpıyoruz.
Playboy Usulü Sakal Traşı Nasıl Yapılır? 02:22
Playboy Usulü Sakal Traşı Nasıl Yapılır? 1.642 izlenme - 2 yıl önce Sakal traşının nasıl yapıldığı herkesçe zaten malum ancak playboy usulü sakal traşı nasıl yapılır onu göreceğiz, öğreneceğiz bu video ile haydi bakalım hayırlı traşlar.
Kadınların Zaman İçerisindeki Değişimi 02:29
Kadınların Zaman İçerisindeki Değişimi 1.240 izlenme - 2 yıl önce Kadınlarımızın zaman içersinde nasıl değiştiğini , ve kadınların nelere maruz kaldığını izliyoruz efendim , ibret olsun .
Hindistan'da Tıraş Olmak 05:16
Hindistan'da Tıraş Olmak 875 izlenme - 2 yıl önce Kendisi Hindistan'ın en ünlü berberiymiş. Hindistan'da meditasyonun başkenti kabul edilen Pushkar kasabasında görevini icra etmektedir. Pushkar'ın sanırım uhrevi ortamından olsa gerek berberimiz sanki saç kesmiyor, masaj yapmıyor, orada mini bir ayin gerçekleştiriyor. Bizim mahalledeki çocuklugumdan beri saçlarımı kesen ekrem amcanın böyle hareketler yaparak saç kestiğini düşünemiyorum.
İsraf Adam - Tüy Dökücü Krem Tarifi 02:52
İsraf Adam - Tüy Dökücü Krem Tarifi 1.459 izlenme - 2 yıl önce Gereken Malzemeler: 1 koli yumurta, 1 ad sosis, 1 ad salam, alabildiğine zeytin yağı, bebek yağı, süzme bal, çilek, 1 kg et, tuz, çeşitli ebatlarda oyuncak bebek vb. saçmasapan şeyler.
Ahmet Çakar: Benim Etek Tıraşım Daha Pahalıdır 01:41
Ahmet Çakar: Benim Etek Tıraşım Daha Pahalıdır 241 izlenme - 6 ay önce Beyaz TV kanalında yaptıkları program öncesi bir araya gelen Ertem Şener ve Ahmet Çakar berber muhabbeti yapıyor. Ahmet Çakar her zaman ki gibi rahat durmuyor.
Hindistan'da Tıraş Olmak 3 (Final) 00:56
Hindistan'da Tıraş Olmak 3 (Final) 616 izlenme - 2 yıl önce Daha önce paylaştığım Hindistan'da traş olmak serisinin son videosunuda paylaşmak istedim sitede çogu kişinin sevdigi tabi sevmeyenlerininde oldugu berber puskarlı cosmic berber baba'nın Mtv hindistan tanıtımı sırasında çekilmiş klibini sizlerle paylaşmak istedim daha önce sorulan bu adam nasıl berber hiç traş yapmıyor gibi sorularada klipte cevaplancagını umuyorum iyi seyirler diliyorum her serinin bir finali hakkettigini düşünerek bu videoyla pushkarlı cosmic berber babaya final veriyorum.... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81116/hindistanda-tiras-olmak-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80670/hindistanda-tiras-olmak
Türk Erkeğinin Ağda İle İmtihanı 02:40
Türk Erkeğinin Ağda İle İmtihanı 803 izlenme - 2 yıl önce Berberde ilk defa yüzüne ağda yaptıran adam, yaptırdığına pişman oldu. Berberde yüzüne ağda yapılan adamın dramı sizlerle.
Cübbeli Ahmet Hoca - Jiletle Tıraş Olmak Haramdır 00:36
Cübbeli Ahmet Hoca - Jiletle Tıraş Olmak Haramdır 825 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli hocamızdan bir tartışalacak açıklama daha geldii erkeğin sakalını jiletle tıraş etmesi haramdır... Alllahtan ben makinayla oluyorum
Kendi Saçını Tıraş Edebilen Berber 03:37
Kendi Saçını Tıraş Edebilen Berber 330 izlenme - 1 yıl önce Antalya’nın Demre ilçesinde kendi saçını tıraş edebilen Süleyman Tokgöz, görenleri hayrete düşürüyor. Demre’de 16 yıldır berberlik yapan 30 yaşındaki Süleyman Tokgöz’ün yeteneği görenleri hayrete düşürecek cinsten. Kimsenin yardımı olmadan tarak ve makasıyla kendini ustalıkla tıraş edebilen Tokgöz, aynı zamanda müşterileri için yapacağı modelleri de önce kendi üzerinde deniyor.
Kız Bacağı Tıraş Etmek - Gilette Abdi 01:28
Kız Bacağı Tıraş Etmek - Gilette Abdi 650 izlenme - 2 yıl önce Kız Bacağı Traş Etmek - Gilette Abdi Almanya'nın Türk fenomeni Gilette Abdi, Andale'yi jiletleyerek küfürler eşliğinde tıraş yapıyor.
Ateşle Saç, Baltayla da Sakal Tıraşı Yapmak 02:11
Ateşle Saç, Baltayla da Sakal Tıraşı Yapmak 545 izlenme - 2 yıl önce Balıkesir de ateşle saç traşı baltayla da sakal traşı yapan bir berber abimizi çinliler keşfetmiş hemen de bir güzel traş olup adamın videolarını fotolarını çekmeye başlamışlar. kanımca bu abimizi de kopyalayacak olabilirler. videonun sonunda kahraman berberimizin açıklamaları da yer almaktadır.
Sıcak Makasla Saç Tıraşı Yapmak 02:46
Sıcak Makasla Saç Tıraşı Yapmak 294 izlenme - 2 yıl önce Adam önce makası sıcak alaevda kızdırıyor sonra müşterilerine fön ve tarş yapıyor.
Berber Koltuğunda Tıraş Olan Köpek 02:14
Berber Koltuğunda Tıraş Olan Köpek 391 izlenme - 2 yıl önce Bu sevimli köpek tıpkı insanlar gibi berber koltuğuna oturmuş tıraş oluyor. Utanmasa bir de saç sakal olsun abi diyecek.
Dexter Kahvaltısı 01:40
Dexter Kahvaltısı 533 izlenme - 2 yıl önce Dexter dizisini izleyenler bilir ilk sezondan final sezonuna kadar hep bu jenerik kullanılmıştır.Dexter Morgan başarılı bir seri katildir ek iş olarak da kan analiz etmektedir.O kadar adam kesmek kolay değil tabi dengeli beslenmek şart,gördüğünüz gibi etinden,sütünden her nimetten yararlanıyor Dexter.Yalnız kesmeye alışık olduğundan mıdır nedir her sabah yüzünü kesiyor tıraş olurken.