Hoşgeldiniz!

tıraş

Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 00:35
Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 447.045 izlenme - 8 yıl önce 2012 Londra Olimpiyatlarında kadınlar halterde yarışan Avustralyalı sporcu Seen Lee; zaten oldukça çirkin bir spor dalı olan kadın halterini daha da nasıl çirkinleştirebilceğini tüm dünyaya gösterdi. Bi de canlı izledim arkadaş ya. 3 saat kendime gelemedim yemin ederim. Başlığı da öyle koydum ki güzel kadın görcez diye açıp nevriniz dönsün. Ha eğer burayı önce okursanız tabii şok etkisi yapmaz. O yüzden burayı önce okumayın. Canım benim.
Şener Şen Tıraş Bıçağı Satıyor 01:53
Şener Şen Tıraş Bıçağı Satıyor 81.130 izlenme - 15 yıl önce neşeli günler filminde şener şen tıraş bıçağı satıyor
Kızlar Sevgiliyle Buluşmaya Nasıl Hazırlanır 06:57
Kızlar Sevgiliyle Buluşmaya Nasıl Hazırlanır 15.496 izlenme - 7 yıl önce kızlar sevgiliyle buluşmaya hazırlanırken güzel olmak için neler çektiğini izliyiceksiniz.biz erkekler kızların 100 de 1 kadar kendimize özen göstersek,böyle sap gibi dolaşmayız ortalıkta.bide fitness falan işsizlik diyenler var hala.
Kadınlar İçin Tıraş Yöntemlerini Anlatan Aşırı Tatlı Kız 09:39
Kadınlar İçin Tıraş Yöntemlerini Anlatan Aşırı Tatlı Kız 14.781 izlenme - 5 yıl önce Son dönemlerde moda olan kadınların tıraş videolarına bir yenisi daha eklenmiş. Ben izlemedim ama kızın tatlılığı için izlenebilir.
Jiletle Sakal Tıraşı Olan Türk Kızı 00:47
Jiletle Sakal Tıraşı Olan Türk Kızı 11.197 izlenme - 6 yıl önce Kadınlar yüzlerini kazır mı? Kadınlar yüz tıraşı olur mu? Kadınlar neden sakal tıraşı oluyor? Genç görünmek için kadınlar jiletle yüz traşı olurmu? gibi sorular kafanızı kurcalayabilir. Ama kadınların da jiletle yüz sakal tıraşı oluyorlar. İspanya’da yayınlanan bir gazete Asyalı kadınların daha genç görünmek için tıraş oldukları hakkında bilgi yayınladı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İzleyeni Rahatlatan Saç Tıraşı 00:36
İzleyeni Rahatlatan Saç Tıraşı 3.215 izlenme - 3 yıl önce Bu aralar sosyal medyada en çok izlenenler arasına giren rahatlatıcı videolar arasına bu tıraş videosu kesinlikle girmeli...
Robot Berber 02:15
Robot Berber 4.408 izlenme - 5 yıl önce Çok kollu bir robotu kanser araştırması yapan bir vakıfa yardım toplanması amacı ile berbere dönüştürüp gönüllü birini tıraş etmişler. Üstelik hem de değdirmeden tıraş ediyor. İzliyoruz efendim.
Favori Katili Kardeş 00:36
Favori Katili Kardeş 4.031 izlenme - 4 yıl önce Kardeşine özel bir saç modeli yapmak için yola koyulan james malesef sanatına duyulan nefret ve hakaretlerle hem mağdur olmuş hem mağdur etmiş.
Evsiz Adamın Berber Sonrası İnanılmaz Değişimi 00:40
Evsiz Adamın Berber Sonrası İnanılmaz Değişimi 1.105 izlenme - 2 yıl önce Londra'nın güneyinde getto bir mahallede yaşayan Brian isimli evsiz adam, iyi kalpli bir berber dükkanı sahibiyle karşılaşıyor ve kendisine her şey dahil bir tıraş teklif ediliyor. Sonrasında yaşanan büyük değişim herkesi memnun ediyor.
'Nasıl Tıraş Olmalıyız' Diye Denerken Cildi Biçmek 04:07
'Nasıl Tıraş Olmalıyız' Diye Denerken Cildi Biçmek 1.786 izlenme - 3 yıl önce Tıraş olmaya çalışırken, kendini değişik durumlara sokan ve bunu nasıl yapılır öğretmesi çaba içerisine giren bu videoyu izlerken ciddi anlamda gözlerimden kan geldi. İyi seyirler demeyi isterdim (!)
Tezkereci Askeri Tıraş Köpüğüne Bulamak 03:36
Tezkereci Askeri Tıraş Köpüğüne Bulamak 6.553 izlenme - 6 yıl önce Askerliğinin bitimine bir gün kalan tezkereci askere arkadaşları tıraş köpüğü ile adeta eziyet ediyor.
Tahsin Hasoğlu Federasyon şeysi 00:41
Tahsin Hasoğlu Federasyon şeysi 2.685 izlenme - 4 yıl önce Komedyen Tahsin Hasoğlu bu kez baltayı taşa vurmuş.İnsanları güldürmeyi hedefleyen bir sanatçı için yapılabilecek en zor ve hatta dahi imkansız şey,kendisi zaten komik olan bir durumun parodisini yapmaktır ki Hasoğlu da işte tam bu noktada baltayı taşa vurmaktadır. Neyse ben lafı fazla uzatmayayım çünkü kimse durumun kendisine bakmadan geleneksel olarak yine ikiye ayrılacak ve Hasoğlucular ile anti-Hasoğlucular karşılıklı sidik yarışına gireceklerdir. Küçük elli kuruş,büyük bir lira,hayırlı tıraşlar.
Çelik Ustura Yapımı 01:00:11
Çelik Ustura Yapımı 2.916 izlenme - 6 yıl önce Geleneksel ıslak tıraşın vazgeçilmezi çelik usturanın hipnoz edebilen yapımı.İyi seyirler
Şener Şen 01:54
Şener Şen 9.437 izlenme - 15 yıl önce şener şen katliam yapıyor
İsmailağa Çağrı Merkezi - Tanıtım 00:58
İsmailağa Çağrı Merkezi - Tanıtım 3.186 izlenme - 5 yıl önce Seçkin cemaatlerimizden İsmailağa cemaati, cemaat dünyasında çığır açtı. Erkek olmanız şartıyla artık çocuklarla vs. ile ilgili sorularınızı bu çağrı merkezini arayarak sorabilirsiniz.
Tıraş Öncesi Zevke Gelen Berber 01:40
Tıraş Öncesi Zevke Gelen Berber 1.067 izlenme - 3 yıl önce Bir berbere gittiniz saç yada sakal tıraşı olacaksınız. Berber sizi koltuğa oturttu ve tıraş öncesi sizi okşamaya başlayarak çığlıklar atmaya başladı. Ne yapardınız?
Nükteci Abdullah (Remix) 03:00
Nükteci Abdullah (Remix) 1.166 izlenme - 2 yıl önce Bigo Live Uygulamasında yayın yapan bir insanı izliyoruz.
Pazarda Sokakta Bedava Traş 03:36
Pazarda Sokakta Bedava Traş 2.665 izlenme - 8 yıl önce Pazar'da tanesini 3 TL'den sattığı jiletli tarakların reklamını yapan işportacı, gönüllü vatandaşlara bedavadan saç tıraşı yapıyor. Bazı vatandaşların, berberlerin kendisine tepki göstereceğini söylemesine aldırmayan işportacı, "Devir geçim devri. Benim 70 milyon vatandaşım var. Ben onu mu düşüneyim senin 4 tane berberini mi düşüneyim? Vatandaş kıllı kıllı dolanıyor, siz berberi düşünüyorsunuz." şeklinde sert bir şekilde cevap veriyor.
Motosiklet Üzerinde Tıraş Yapan Berber 02:10
Motosiklet Üzerinde Tıraş Yapan Berber 1.496 izlenme - 4 yıl önce Batman’da motosiklet tutkunu berber Osman Akın, müşterilerini motosiklet üzerinde tıraş ediyor. Akın, sadece koltuk yerine motosiklet koyduğu için gelen müşterilerinin olduğunu belirterek, müşterilerinin motosiklet üzerinde tıraş olmaktan memnun olduğunu ifade etti.
Her Tür Fırçaya Bakım Yapılması(1944) 01:23
Her Tür Fırçaya Bakım Yapılması(1944) 816 izlenme - 4 yıl önce 1944 de yayınlanan bu bilgilendirici filmde diş fırçasından tutunda traş fırçasına,süpürgeye kadar bütün alakalı aletlerin bakımını anlatmış.
Saçı Yakarak Tıraş Eden Berber 00:37
Saçı Yakarak Tıraş Eden Berber 873 izlenme - 4 yıl önce Hindistanlı bu berber saç tıraşı yaparken makas kullanmak yerine yakmayı tercih etmiş. Bir yandan yakıp bir yandan tarayarak tıraş yapıyor.
Kendi Kendini Kusursuz Tıraş Eden Adam 04:23
Kendi Kendini Kusursuz Tıraş Eden Adam 1.700 izlenme - 8 yıl önce Abimizde nasıl bir yetenek var ise kollar geriye geriye doğru gidiyor ama esnekliğinden kabiliyetinden bir şey kaybetmiyor. Helal olsun diyoruz ve üstünü çırpıyoruz.
Tıraş Olurken Kendini Kaybeden Minik Koniçiva 00:24
Tıraş Olurken Kendini Kaybeden Minik Koniçiva 569 izlenme - 4 yıl önce Yok böyle bir şey,ufak çocuklar berbere traş olmaya geldiğinde zırıl zırıl ağlardı.Görüntüdeki bu Çinli velet kahkahalar atıyor
Hindistan'da Tıraş Olmak 05:16
Hindistan'da Tıraş Olmak 1.250 izlenme - 7 yıl önce Kendisi Hindistan'ın en ünlü berberiymiş. Hindistan'da meditasyonun başkenti kabul edilen Pushkar kasabasında görevini icra etmektedir. Pushkar'ın sanırım uhrevi ortamından olsa gerek berberimiz sanki saç kesmiyor, masaj yapmıyor, orada mini bir ayin gerçekleştiriyor. Bizim mahalledeki çocuklugumdan beri saçlarımı kesen ekrem amcanın böyle hareketler yaparak saç kestiğini düşünemiyorum.
Cübbeli Ahmet Hoca - Jiletle Tıraş Olmak Haramdır 00:36
Cübbeli Ahmet Hoca - Jiletle Tıraş Olmak Haramdır 1.172 izlenme - 8 yıl önce Cübbeli hocamızdan bir tartışalacak açıklama daha geldii erkeğin sakalını jiletle tıraş etmesi haramdır... Alllahtan ben makinayla oluyorum
Türk Erkeğinin Ağda İle İmtihanı 02:40
Türk Erkeğinin Ağda İle İmtihanı 1.034 izlenme - 8 yıl önce Berberde ilk defa yüzüne ağda yaptıran adam, yaptırdığına pişman oldu. Berberde yüzüne ağda yapılan adamın dramı sizlerle.
Hindistan'da Tıraş Olmak 3 (Final) 00:56
Hindistan'da Tıraş Olmak 3 (Final) 846 izlenme - 7 yıl önce Daha önce paylaştığım Hindistan'da traş olmak serisinin son videosunuda paylaşmak istedim sitede çogu kişinin sevdigi tabi sevmeyenlerininde oldugu berber puskarlı cosmic berber baba'nın Mtv hindistan tanıtımı sırasında çekilmiş klibini sizlerle paylaşmak istedim daha önce sorulan bu adam nasıl berber hiç traş yapmıyor gibi sorularada klipte cevaplancagını umuyorum iyi seyirler diliyorum her serinin bir finali hakkettigini düşünerek bu videoyla pushkarlı cosmic berber babaya final veriyorum.... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81116/hindistanda-tiras-olmak-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80670/hindistanda-tiras-olmak
Kız Bacağı Tıraş Etmek - Gilette Abdi 01:28
Kız Bacağı Tıraş Etmek - Gilette Abdi 864 izlenme - 7 yıl önce Kız Bacağı Traş Etmek - Gilette Abdi Almanya'nın Türk fenomeni Gilette Abdi, Andale'yi jiletleyerek küfürler eşliğinde tıraş yapıyor.
Katana İle Saç Kesen Aşmış Kuaför 02:10
Katana İle Saç Kesen Aşmış Kuaför 847 izlenme - 8 yıl önce Abimiz artık pıçah, makas, ustura bıkkınlık vermiş olacak ki bu yönteme geçmiş, dükkan dolup taşmış diyollar. Herkes adamın altına yatıyormuş, yani katanasının.
Mahalle Mahalle Gezip Çocukları Tıraş Eden Berberler 00:59
Mahalle Mahalle Gezip Çocukları Tıraş Eden Berberler 150 izlenme - 2 yıl önce Kayseri’de 13 yıllık kuaför Abdurrahman Öztürk, ekibi ile birlikte Pazar günü parklarda oynayan 30 çocuğun saç tıraşını yaptı.