Hoşgeldiniz!

tıraş

Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 00:35
Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 446.776 izlenme - 7 yıl önce 2012 Londra Olimpiyatlarında kadınlar halterde yarışan Avustralyalı sporcu Seen Lee; zaten oldukça çirkin bir spor dalı olan kadın halterini daha da nasıl çirkinleştirebilceğini tüm dünyaya gösterdi. Bi de canlı izledim arkadaş ya. 3 saat kendime gelemedim yemin ederim. Başlığı da öyle koydum ki güzel kadın görcez diye açıp nevriniz dönsün. Ha eğer burayı önce okursanız tabii şok etkisi yapmaz. O yüzden burayı önce okumayın. Canım benim.
Şener Şen Tıraş Bıçağı Satıyor 01:53
Şener Şen Tıraş Bıçağı Satıyor 78.655 izlenme - 13 yıl önce neşeli günler filminde şener şen tıraş bıçağı satıyor
Kadınlar İçin Tıraş Yöntemlerini Anlatan Aşırı Tatlı Kız 09:39
Kadınlar İçin Tıraş Yöntemlerini Anlatan Aşırı Tatlı Kız 14.710 izlenme - 4 yıl önce Son dönemlerde moda olan kadınların tıraş videolarına bir yenisi daha eklenmiş. Ben izlemedim ama kızın tatlılığı için izlenebilir.
Kızlar Sevgiliyle Buluşmaya Nasıl Hazırlanır 06:57
Kızlar Sevgiliyle Buluşmaya Nasıl Hazırlanır 15.479 izlenme - 5 yıl önce kızlar sevgiliyle buluşmaya hazırlanırken güzel olmak için neler çektiğini izliyiceksiniz.biz erkekler kızların 100 de 1 kadar kendimize özen göstersek,böyle sap gibi dolaşmayız ortalıkta.bide fitness falan işsizlik diyenler var hala.
Evsiz Adamın Berber Sonrası İnanılmaz Değişimi 00:40
Evsiz Adamın Berber Sonrası İnanılmaz Değişimi 1.043 izlenme - 6 ay önce Londra'nın güneyinde getto bir mahallede yaşayan Brian isimli evsiz adam, iyi kalpli bir berber dükkanı sahibiyle karşılaşıyor ve kendisine her şey dahil bir tıraş teklif ediliyor. Sonrasında yaşanan büyük değişim herkesi memnun ediyor.
Jiletle Sakal Tıraşı Olan Türk Kızı 00:47
Jiletle Sakal Tıraşı Olan Türk Kızı 11.117 izlenme - 5 yıl önce Kadınlar yüzlerini kazır mı? Kadınlar yüz tıraşı olur mu? Kadınlar neden sakal tıraşı oluyor? Genç görünmek için kadınlar jiletle yüz traşı olurmu? gibi sorular kafanızı kurcalayabilir. Ama kadınların da jiletle yüz sakal tıraşı oluyorlar. İspanya’da yayınlanan bir gazete Asyalı kadınların daha genç görünmek için tıraş oldukları hakkında bilgi yayınladı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İzleyeni Rahatlatan Saç Tıraşı 00:36
İzleyeni Rahatlatan Saç Tıraşı 3.211 izlenme - 1 yıl önce Bu aralar sosyal medyada en çok izlenenler arasına giren rahatlatıcı videolar arasına bu tıraş videosu kesinlikle girmeli...
Erkek Arkadaşını Tıraş Ederken Maymuna Çeviren Kız 00:57
Erkek Arkadaşını Tıraş Ederken Maymuna Çeviren Kız 2.698 izlenme - 1 yıl önce Karantina dolayısıyla berberler ve kuaförler kapanında iş başa düştü ve tıraş makinesi alan evde tıraşa başladı. Bu kızda erkek arkadaşını tıraş etmek istemiş ancak başarılı olamamış.
Bu Berberin Koltuğuna Oturmak Cesaret İster 07:23
Bu Berberin Koltuğuna Oturmak Cesaret İster 1.009 izlenme - 5 ay önce Antalya’da erkek kuaförlüğü yapan 26 yaşındaki İsmail Avuçcular, müşterilerinin saçlarını ateşle tıraş ediyor. Daha önce Hindistan, Endonezya ve Gazze’de yapılan ilginç tıraş yöntemini 6 yıldır Türkiye’de gerçekleştiren Avucçular, sıra dışı stilini vatandaşların ve meslektaşlarının kullanmaması konusunda da uyarılarda bulundu.
Polis Dezenfektan Sordu Taksici Tıraş Losyonu Gösterdi 04:54
Polis Dezenfektan Sordu Taksici Tıraş Losyonu Gösterdi 1.763 izlenme - 9 ay önce Adana’da Covid-19’a karşı trafik denetimi yapan polis ekipleri, durdukları bir taksi şoförüne dezenfektan sorduklarında sürücünün tıraş losyonu çıkartması şaşırttı. Elektrikli bisiklet süren yabancı uyruklu şahısların da polisin "Neden kask takmadınız" sorusuna, "Abi ne kaskı" demesi dikkat çekti.
İzzet Yıldızhan'ın Oğlunu Tıraş Etmesi 00:53
İzzet Yıldızhan'ın Oğlunu Tıraş Etmesi 1.667 izlenme - 1 yıl önce Corona virüsü sonrası kendisini İzmir’deki evine kapatan ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, büyük oğlu Mustafa Yıldızhan’ı tıraş etmiş.
Robot Berber 02:15
Robot Berber 4.316 izlenme - 4 yıl önce Çok kollu bir robotu kanser araştırması yapan bir vakıfa yardım toplanması amacı ile berbere dönüştürüp gönüllü birini tıraş etmişler. Üstelik hem de değdirmeden tıraş ediyor. İzliyoruz efendim.
'Nasıl Tıraş Olmalıyız' Diye Denerken Cildi Biçmek 04:07
'Nasıl Tıraş Olmalıyız' Diye Denerken Cildi Biçmek 1.784 izlenme - 2 yıl önce Tıraş olmaya çalışırken, kendini değişik durumlara sokan ve bunu nasıl yapılır öğretmesi çaba içerisine giren bu videoyu izlerken ciddi anlamda gözlerimden kan geldi. İyi seyirler demeyi isterdim (!)
Her Yerinden Kıl Çıkan Kadının Tıraş Olmayı Bırakması 01:27
Her Yerinden Kıl Çıkan Kadının Tıraş Olmayı Bırakması 3.814 izlenme - 3 yıl önce Hormonal bozukluktan dolayı vücudunda sürekli kıl çıkan Leah Jorgensen isimli genç kadın en sonunda bu durumdan bunaldı ve kıllarını almayı bıraktı.
Favori Katili Kardeş 00:36
Favori Katili Kardeş 4.027 izlenme - 3 yıl önce Kardeşine özel bir saç modeli yapmak için yola koyulan james malesef sanatına duyulan nefret ve hakaretlerle hem mağdur olmuş hem mağdur etmiş.
Yeni Akım: Tıraş Olarak Güzelleşen Kadınlar 04:39
Yeni Akım: Tıraş Olarak Güzelleşen Kadınlar 4.601 izlenme - 5 yıl önce Takipçilerine sosyal medyada öneriler veren makyaj uzmanları, ‘tıraş olarak güzelleşin’ çağrısı yaptı. Uzmanlar, makyajdan önce ince tüyleri kesmenin yüze uygulanan işlemi iyileştirdiğini söylüyor İlk taşı Kattan attı Sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan ‘makyaj uzmanları’, son dönemde birer birer makyajdan önce tıraş olduklarını açıklıyor. Sosyal medya ile dış görünüş takıntısı yeni bir boyuta ulaşırken, güzellik blogger’ları daha kusursuz bir cilt için yüzlerindeki ince tüyleri tıraş ettiklerini belirtiyor. Youtube’da 12.8 milyon takipçisi bulunan Dubaili Huda Kattan, tıraş yöntemini öneren ilk isim oldu. Takipçiler onayladı Bu yöntemi kullandığını açıklayan bir diğer isim Avustralyalı blogger Chloe Morella. 1.7 milyon takipçisi bulunan Morella, son videosunda yüzündeki tüyleri tıraş bıçağıyla temizlerken çekilmiş görüntülerine yer verdi. Makyajdan önce tıraş itirafına Morella’nın takipçilerinden de destek geldi.
Tezkereci Askeri Tıraş Köpüğüne Bulamak 03:36
Tezkereci Askeri Tıraş Köpüğüne Bulamak 6.410 izlenme - 5 yıl önce Askerliğinin bitimine bir gün kalan tezkereci askere arkadaşları tıraş köpüğü ile adeta eziyet ediyor.
Hayal Kırıklığı ile Sonuçlanan Evde Tıraş 00:34
Hayal Kırıklığı ile Sonuçlanan Evde Tıraş 102 izlenme - 2 ay önce Pandemi günlerinde kuaföre gitmek istemeyenler tıraş makinesi alıp kendi işini kendi görmek istedi. Aynı bu kadın gibi çoluk çocuğu evde tıraş etti. Ancak böyle bir sonu kendi de hayal etmedi...
Tahsin Hasoğlu Federasyon şeysi 00:41
Tahsin Hasoğlu Federasyon şeysi 2.681 izlenme - 3 yıl önce Komedyen Tahsin Hasoğlu bu kez baltayı taşa vurmuş.İnsanları güldürmeyi hedefleyen bir sanatçı için yapılabilecek en zor ve hatta dahi imkansız şey,kendisi zaten komik olan bir durumun parodisini yapmaktır ki Hasoğlu da işte tam bu noktada baltayı taşa vurmaktadır. Neyse ben lafı fazla uzatmayayım çünkü kimse durumun kendisine bakmadan geleneksel olarak yine ikiye ayrılacak ve Hasoğlucular ile anti-Hasoğlucular karşılıklı sidik yarışına gireceklerdir. Küçük elli kuruş,büyük bir lira,hayırlı tıraşlar.
Çelik Ustura Yapımı 01:00:11
Çelik Ustura Yapımı 2.908 izlenme - 5 yıl önce Geleneksel ıslak tıraşın vazgeçilmezi çelik usturanın hipnoz edebilen yapımı.İyi seyirler
İsmailağa Çağrı Merkezi - Tanıtım 00:58
İsmailağa Çağrı Merkezi - Tanıtım 3.172 izlenme - 4 yıl önce Seçkin cemaatlerimizden İsmailağa cemaati, cemaat dünyasında çığır açtı. Erkek olmanız şartıyla artık çocuklarla vs. ile ilgili sorularınızı bu çağrı merkezini arayarak sorabilirsiniz.
Şener Şen 01:54
Şener Şen 9.434 izlenme - 13 yıl önce şener şen katliam yapıyor
Nükteci Abdullah (Remix) 03:00
Nükteci Abdullah (Remix) 1.082 izlenme - 1 yıl önce Bigo Live Uygulamasında yayın yapan bir insanı izliyoruz.
Satırla Sakal Tıraşı Yapan Berber 00:33
Satırla Sakal Tıraşı Yapan Berber 661 izlenme - 2 yıl önce Denizli’de bir erkek kuaförü, müşterisinden gelen talep üzerine satırla sakal tıraşı yapmış. Neyse k i bir aksilik tamamlanmadan tıraş bitmiş.
Tıraş Öncesi Zevke Gelen Berber 01:40
Tıraş Öncesi Zevke Gelen Berber 1.055 izlenme - 2 yıl önce Bir berbere gittiniz saç yada sakal tıraşı olacaksınız. Berber sizi koltuğa oturttu ve tıraş öncesi sizi okşamaya başlayarak çığlıklar atmaya başladı. Ne yapardınız?
Motosiklet Üzerinde Tıraş Yapan Berber 02:10
Motosiklet Üzerinde Tıraş Yapan Berber 1.487 izlenme - 3 yıl önce Batman’da motosiklet tutkunu berber Osman Akın, müşterilerini motosiklet üzerinde tıraş ediyor. Akın, sadece koltuk yerine motosiklet koyduğu için gelen müşterilerinin olduğunu belirterek, müşterilerinin motosiklet üzerinde tıraş olmaktan memnun olduğunu ifade etti.
Saçı Yakarak Tıraş Eden Berber 00:37
Saçı Yakarak Tıraş Eden Berber 862 izlenme - 2 yıl önce Hindistanlı bu berber saç tıraşı yaparken makas kullanmak yerine yakmayı tercih etmiş. Bir yandan yakıp bir yandan tarayarak tıraş yapıyor.
Her Tür Fırçaya Bakım Yapılması(1944) 01:23
Her Tür Fırçaya Bakım Yapılması(1944) 810 izlenme - 3 yıl önce 1944 de yayınlanan bu bilgilendirici filmde diş fırçasından tutunda traş fırçasına,süpürgeye kadar bütün alakalı aletlerin bakımını anlatmış.
Pazarda Sokakta Bedava Traş 03:36
Pazarda Sokakta Bedava Traş 2.643 izlenme - 7 yıl önce Pazar'da tanesini 3 TL'den sattığı jiletli tarakların reklamını yapan işportacı, gönüllü vatandaşlara bedavadan saç tıraşı yapıyor. Bazı vatandaşların, berberlerin kendisine tepki göstereceğini söylemesine aldırmayan işportacı, "Devir geçim devri. Benim 70 milyon vatandaşım var. Ben onu mu düşüneyim senin 4 tane berberini mi düşüneyim? Vatandaş kıllı kıllı dolanıyor, siz berberi düşünüyorsunuz." şeklinde sert bir şekilde cevap veriyor.
Mahalle Mahalle Gezip Çocukları Tıraş Eden Berberler 00:59
Mahalle Mahalle Gezip Çocukları Tıraş Eden Berberler 148 izlenme - 9 ay önce Kayseri’de 13 yıllık kuaför Abdurrahman Öztürk, ekibi ile birlikte Pazar günü parklarda oynayan 30 çocuğun saç tıraşını yaptı.