Hoşgeldiniz!

Tiyatro

nejat uygur - zamsalak 09:26
nejat uygur - zamsalak 274.863 izlenme - 12 yıl önce - Sen kimsin lan? Nerden çıktın sen? - Senin çıktığın yerden, şurdan...
Ercan Ahi Mc Ahiland Showreel  Ercanahi@gmail.com 03:23
Ercan Ahi Mc Ahiland Showreel Ercanahi@gmail.com 478.302 izlenme - 13 yıl önce tanıtım videosu
mintiminti - nejat uygur 04:48
mintiminti - nejat uygur 104.376 izlenme - 13 yıl önce nejat uygur unutulmaz eseri mintiminti karşınızda arayıpta bulmayanlara...üç bölüm halinde hazırladım (ilgilenenlere )
nejat uygur cibali karakolu 09:54
nejat uygur cibali karakolu 81.655 izlenme - 12 yıl önce nejat uygurdan cibali karakolu gulme garanti
Koreli Sevimli Kızın Rol Yeteneği 01:05
Koreli Sevimli Kızın Rol Yeteneği 36.388 izlenme - 7 yıl önce Breanna Youn adındaki küçük Koreli kız, üstün yeteneği sayesinde, 4 ya da 5 yaşındayken çok güzel roller yapabiliyor. Annesiyle beraber yaptığı rol denemelerinden birisi de "Can you cry?- Ağlayabilir misin?". Eminiz ki, bundan 10-15 sene sonra çok başarılı bir aktris olacaktır. Çünkü İngilizce'ye de çok hakim. Ayrıca gördüğüm en tatlı ve en şirin Koreli.
Nejat Uygur hastanemi kestanemi 03:18
Nejat Uygur hastanemi kestanemi 53.295 izlenme - 14 yıl önce :)))))) Hastane mi Kestane mi oyunundan bir sahne.
dengbej mahmut çınar-bimal 05:37
dengbej mahmut çınar-bimal 33.679 izlenme - 11 yıl önce
Özgü Namal O Gözlerin 04:40
Özgü Namal O Gözlerin 59.877 izlenme - 14 yıl önce senin o gözlerin var ya
Açıl Susam Açıl Tiyatro Canlandırması Vol 1 15:04
Açıl Susam Açıl Tiyatro Canlandırması Vol 1 7.624 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Ali'nin 2011 yılında Tnt kanalında sunduğu Açıl Susam Açıl isimli programından bir kesit. Oluşturduğu freak ekibi ile arada sırada uzun ve doğaçlama üzerine kurulu tiyatro icra ederlerdi. Oldukça komik ve eğlenceli karakterlerin reyting için kapışması diyebiliriz.
dengbej mahmut çınar-delal 07:24
dengbej mahmut çınar-delal 27.755 izlenme - 10 yıl önce
dengbej mahmut çınar-çavreş 06:22
dengbej mahmut çınar-çavreş 25.722 izlenme - 10 yıl önce adıyaman çelikhan ilçesi mutlu köyünden dengbej mahmut çınar çavreş parçası..
Darbe Girişimine Tiyatro Diyenler O.Çocuğudur 00:50
Darbe Girişimine Tiyatro Diyenler O.Çocuğudur 10.021 izlenme - 5 yıl önce Darbe girişimi insanların psikolojisi bozdu.Görüntülerde izleyeceğimiz bir canlı yayın ülke tv bir program, bir spiker,darbeye tiyatro diyenlere o.çocuğu diyo izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Nejat Uygur - Halıya Basma Lan! 03:13
Nejat Uygur - Halıya Basma Lan! 18.459 izlenme - 6 yıl önce Nejat Uygur'un Param Yok Memet adlı oyununda kullandığı efsane replik. "Halıya Basma Laağn!" Sitede tiyatronun uzun tam versiyonu var ama bu repliğin olduğu bir video göremeyince indirip ilgili kısımları kesip/ekleyerek huzurunuza sundum. tamamını izlemek isteyenler için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101796/
Cem Yılmaz 1998 Bursa Gösterisi 05:57
Cem Yılmaz 1998 Bursa Gösterisi 19.786 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz'ın Bursa Kültürpark Açkıhava Tiyatrosu'nda 1998 yılında yaptığı gösteriden bir parça. İyi seyirler efenim. Not: Eklemeden edemeyeceğim, o nasıl ayakkabıdır yahu Cem Abi :)
Nejat Uygur En Komik Tiyatro Sahneleri 2 10:17
Nejat Uygur En Komik Tiyatro Sahneleri 2 18.925 izlenme - 8 yıl önce Burda Nejat Uygur'un en komik tiyatro sahnelerini izleyebilirsiniz. Usta Nejat Uygur'un kahkahayla izleyeceginiz tiyatro sahnelerini iyi seyirler dilerim.
Shakespeare'in Aslı Şeyh Pir'dir Ve Gizli Müslümandır 00:32
Shakespeare'in Aslı Şeyh Pir'dir Ve Gizli Müslümandır 12.366 izlenme - 5 yıl önce üstad Kadir Mısıroğlu'dan yine ze4ka dolu tespitler."karl marx bir cinnidir ve das kapital'i cinler yazmıştır" tespitinden sonra bu sefer bir gerçeği daha ortaya çıkardı.İngiliz üst akıl Shakespeare'i bizden çalmıştır. ayrıyeten Franz Kafka sünnidir, Adam Smith aslen Konyalı ve kapalıçarşıdan yetişmiştir, Edgar Allan Poe Anadolu halk ozanıdır. Resmi tarihe değil üstada inanın.
Araya Kaçıyor Laf Çıkıyor - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 09:16
Araya Kaçıyor Laf Çıkıyor - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 16.165 izlenme - 7 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Kadınlara Şiddeti Protesto Eden Tiyatrocunun Dayak Yemesi 01:00
Kadınlara Şiddeti Protesto Eden Tiyatrocunun Dayak Yemesi 3.459 izlenme - 2 yıl önce Kadınlara şiddeti karınca kostümüyle protesto eden tiyatrocu saldırıya uğradı Bursalı tiyatrocu, giydiği karınca kostümü ile kadınlara yönelik şiddeti protesto etmek isterken, yoldan geçen bir vatandaşın saldırısına uğradı. Bursalı tiyatro sanatçısı Bahtiyar Keskin, kadınlara yapılan şiddeti protesto etmek için Ulucami’nin avlusunu seçti. Karınca kostümü ile vatandaşların arasında gezen protestocu, ‘kadınlara kalkan eller kırılsın, varsa bir adın sebebidir o kadın gücün sözüne değil, sözün gücüne inan’ diye açtığı pankartları da yoldan geçenlerin ellerine tutuşturdu. Kimi vatandaşlar bu şekilde gösterdiği protestoya destek verirken, başka bir vatandaş ise yaptığının toplumu rencide ettiğini iddia ederek Bahtiyar Keskin’e saldırdı. Basın açıklaması esnasında neye uğradığını şaşıran Bahtiyar Keskin ile vatandaş arasında kısa bir arbede yaşandı. İzninin olduğunu belirten karınca kostümlü tiyatrocuya vatandaşlar da destek gösterince, tepki gösteren vatandaş olay yerinden uzaklaştı.
Siz Adeta Ailedensiniz - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 03:05
Siz Adeta Ailedensiniz - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 13.767 izlenme - 7 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Tiyatro Başlıyor Sunar... Hansel Ve Gratel 06:31
Tiyatro Başlıyor Sunar... Hansel Ve Gratel 14.100 izlenme - 12 yıl önce dünya çocuk masalları arasında en çok bilinen, sevilen ve akılda kalan masallardan biri olan hansel ve gratel, yoksulluk sıkıntısı çeken bir aile ve bu sıkıntıdan kurtulmaya çalışan çocukların hikayesini komik bir dil ile anlatıyor.
Niloya - Şarkı / Tiyatro (Çizgi Film) 01:00
Niloya - Şarkı / Tiyatro (Çizgi Film) 10.496 izlenme - 6 yıl önce Niloya bahçelerindeki domateslerin bir an önce olmasını istiyordur. Günlerce bekler ve sonunda dayanamayıp bir gece çıkar ve domatesleri boyar. Ertesi gün domatesler olgunlaştığı için herkes çok mutludur. Ama bir anda yağmur başlar. Niloya boyaları çıkacağı için endişelenir. Niloya - Şarkı / Tiyatro
Banu Alkan - Sirtaki Gibi, Değil Gibi 02:13
Banu Alkan - Sirtaki Gibi, Değil Gibi 9.168 izlenme - 6 yıl önce Hayatında ilk kez antik kent gören Banu Alkan sevinçten ne yapacağını şaşırıp erkeğine türlü dans figürleri gösterme niyetindedir. Leopar desenli iddiali kıyafetinin altına giydiği iddiasız beyaz bikinisiyle o stoa senin,bu Dor sütunu benim sekmekte, reenkarne Afrodit olduğunu ispata çalışmaktadır.
Cem Yılmaz - Bir Demet Tiyatro [1995] 03:02
Cem Yılmaz - Bir Demet Tiyatro [1995] 12.111 izlenme - 12 yıl önce kısa film
anadol show 04:26
anadol show 36.708 izlenme - 14 yıl önce bİr türk Şaheserİ,mortal kombat eşliğinde süper bir anadol filmi
Şevket Altuğ ile Söyleşi 07:40
Şevket Altuğ ile Söyleşi 4.361 izlenme - 3 yıl önce
Menzilcilerin Sarışın Kadın Konulu Tiyatro Oyunu 00:45
Menzilcilerin Sarışın Kadın Konulu Tiyatro Oyunu 2.165 izlenme - 2 yıl önce Menzil Tarikatı’na bağlı, Kahri Arifan Külleyisi’nin oynadığı 30 saniyelik tiyatro oyunu oldu. Kadın yerine avrat kelimesi kullanılan oyun, sosyal medya kullanıcıları tarafından sapıklık ve cinsiyetçilik olarak nitelendirilmiş.
Erdal Tosun Anısına - Gerrard'ın Liverpool'dan Ayrılması İle İlgili Yorumu 02:09
Erdal Tosun Anısına - Gerrard'ın Liverpool'dan Ayrılması İle İlgili Yorumu 6.950 izlenme - 5 yıl önce Kötü haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Maalesef büyük tiyatro oyuncusu Erdal Tosun'u kaybettik. Gerrard'ın Liverpool'dan vedası sonrasındaki yorumu ve gözyaşları ile ... Allah rahmet eylesin. (videoda sıkıntılar olabilir ama anın güzelliği onu da örtsün)
Emre Kınay - Ben Utandım Siz de Utanın 04:44
Emre Kınay - Ben Utandım Siz de Utanın 9.982 izlenme - 6 yıl önce Tiyatro ve dizi oyuncusu Emre Kınay, Ahu Türkpençe ile Tekirdağ'da sahneleyecekleri 'Sondan sonra' oyunu öncesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hizmet binası içerisindeki Kültür Merkezi'nin kırık dökük halini fotoğraflayıp sosyal paylaşım sitesine koyup altına, 'Utanıyorum, siz de umarım utanmışsınızdır' diye yazdı.Bilezik gibi geçirdiği konuşmasını bende duyurmak istedim ki hatalarını onarım çalışması dikkate alınsın.