Hoşgeldiniz!

Tiyatro

Sex Nasıl Bulundu 08:10
Sex Nasıl Bulundu 2.471.544 izlenme - 7 yıl önce Çok komik bir tiyatro oyunu : Sex Nasıl Bulundu
Erdal Beşikçioğlu: Fabrika Ayarlarına Dön 02:22
Erdal Beşikçioğlu: Fabrika Ayarlarına Dön 241.461 izlenme - 8 ay önce Erdal Beşikçioğlu “Fabrika Ayarlarına Dön” felsefesini anlatıyor: “Olabildiğince saf, temiz, doğduğun gibi fabrika ayarlarında takılacaksın. Bunu yapmazsan eğer özgün olamazsın, sen olamazsın; başkası olursun...”
En son ne zaman kalbinle düşündün? 00:46
En son ne zaman kalbinle düşündün? 91.489 izlenme - 8 ay önce Daha basit, daha az stresli, daha samimi günlere dönmek, yapay seçeneklerden sıyrılıp özgün olanı deneyimlemek, gerçek bir hikayemizin olmasını istiyoruz. Artık özümüze, fabrika ayarlarımıza dönmek istiyoruz. www.1890.com.tr
 Güldür Güldür - Erkeklerin Bekarlığa Veda Partisi 16:38
Güldür Güldür - Erkeklerin Bekarlığa Veda Partisi 304.710 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı show tv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç promramı güldür güldür'ün 13 kasım 2013 tarihinde yayınlanan programında;'bekarlığa veda partisi' skecinde,bekarlığa veda partisine katılmak ve bu partide erkeklerin nasıl eğlediğini,bu gecenin neden düzenlendiğini anlatıyor.
nejat uygur - zamsalak 09:26
nejat uygur - zamsalak 272.816 izlenme - 6 yıl önce - Sen kimsin lan? Nerden çıktın sen? - Senin çıktığın yerden, şurdan...
Niloya - Şarkı / Tiyatro (Çizgi Film) 01:00
Niloya - Şarkı / Tiyatro (Çizgi Film) 5.200 izlenme - 3 hafta önce Niloya bahçelerindeki domateslerin bir an önce olmasını istiyordur. Günlerce bekler ve sonunda dayanamayıp bir gece çıkar ve domatesleri boyar. Ertesi gün domatesler olgunlaştığı için herkes çok mutludur. Ama bir anda yağmur başlar. Niloya boyaları çıkacağı için endişelenir. Niloya - Şarkı / Tiyatro
Günde 120 Kez Orgazm Olan Adamın Dramı! 06:12
Günde 120 Kez Orgazm Olan Adamın Dramı! 2.744 izlenme - 5 gün önce Videonun açıklaması şu şekilde: Memleket meselesini 15 dakikada geçip, daha sonra saçma sapan haberler veren ana haber bültenlerinden bir demet. Gerçekten böyle haberler yok mu sanıyorsunuz ? Güldürmeyin bizi. Gerçek haberden alıntıdır!
ercan ahi mc ahiland showreel  ercanahi@gmail.com 03:23
ercan ahi mc ahiland showreel ercanahi@gmail.com 477.911 izlenme - 8 yıl önce tanıtım videosu
Güldür Güldür - Sabah Sabah Cinayet Programı 24:37
Güldür Güldür - Sabah Sabah Cinayet Programı 170.692 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 01 ocak 2014 tarihinde yayınlanan programında;'sabah sabah cinayet programı' skecinde, terkedildiğini düşünen, kayıp sevgilisini arayan bir kadının neler yaşadığını anlatıyor.
Emre Kınay - Ben Utandım Siz de Utanın 04:44
Emre Kınay - Ben Utandım Siz de Utanın 9.518 izlenme - 2 ay önce Tiyatro ve dizi oyuncusu Emre Kınay, Ahu Türkpençe ile Tekirdağ'da sahneleyecekleri 'Sondan sonra' oyunu öncesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hizmet binası içerisindeki Kültür Merkezi'nin kırık dökük halini fotoğraflayıp sosyal paylaşım sitesine koyup altına, 'Utanıyorum, siz de umarım utanmışsınızdır' diye yazdı.Bilezik gibi geçirdiği konuşmasını bende duyurmak istedim ki hatalarını onarım çalışması dikkate alınsın.
Eyvah Eyvah - Gülmek İçin Yaratılmış 03:04
Eyvah Eyvah - Gülmek İçin Yaratılmış 4.841 izlenme - 1 ay önce Eyvah Eyvah - Gülmek İçin Yaratılmış BKM Kanalına Üye Olun: http://goo.gl/rq6Yql Şarkı Sözleri: Gülmek için yaratılmış, Gözlerde yaşlar niye? Sevmek için yaratılmış, Kalpler hep bomboş niye? Sevmesini bilmiyorsan, Bakma sakın gözlerime. Sevmek acı gerçek acı, Benzer birbirine. Mutlu olmak istiyorsan, İnan, inan sözlerime. Yok, yok yalan deme, Sevgi denen o gerçeğe. Sevmek acı gerçek acı, Benzer birbirine. Söz-Müzik: Romildo Risso, Atahualpa Yupanqui Türkçe Sözler: Ülkü Aker
Nejat Uygur 05:48
Nejat Uygur 45.193 izlenme - 2 yıl önce Nejat Uygur
nejat uygur  imalatçı 02:57
nejat uygur imalatçı 133.402 izlenme - 7 yıl önce
 Güldür Güldür - Sonradan Gurme 16:52
Güldür Güldür - Sonradan Gurme 110.427 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı show tv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 20 kasım 2020 tarihinde yayınlanan programında;'sonradan gurme' skecinde,bir restaurant sahibinin sinir krizleri geçirmesini konu ediyor.
nejat uygur - zamsalak - gothe 04:31
nejat uygur - zamsalak - gothe 143.819 izlenme - 7 yıl önce yoksa siz bu yaşa kadar göte okumadınız mı?
 Güldür Güldür - Baba-oğul Trafikte  14:12
Güldür Güldür - Baba-oğul Trafikte 101.803 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 01 ocak 2014 tarihinde yayınlanan programında; 'baba-oğul trafikte' skecinde, trafik polisinin enteresan bir şekilde sürücüleri trafikte çevirmesini anlatıyor.
Nejat Uygur - Oy Mevzusu 09:32
Nejat Uygur - Oy Mevzusu 123.541 izlenme - 5 yıl önce Öğretmen bir annenin ve subay bir babanın üç çocuğundan ortancası olan Uygur, Kilisli sanatçı İsmail Dümbüllü tarafından keşfedilmiş ve meşhur edilmiştir. Eğitimini Anadolu'nun çeşitli bölgelerinde tamamlamıştır. İlkokulu Siirt, Ezine ve İntepe'de okumuş ve bu dönemde tiyatroya müsamerelerle başlamıştır. Sarıyer, Çanakkale ve Manisa'da ortaokulu tamamladıktan sonra Güzel Sanatlar Akademisi'nin Heykel bölümüne girmiş; fakat mezun olamamıştır.
Güldür Güldür - Kurtaran Adam 17:56
Güldür Güldür - Kurtaran Adam 89.236 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini: alper kul, doğa rutkay, bilal koçyiğit, şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 21 ocak 2014 tarihinde yayınlanan programında;' kurtaran adam ' skecinde, ejderhanın pençesinde olan bir bayanı kurtaran bir prens ile kız arasında geçen duygusal yakınlaşmanın nasıl geliştiğini anlatıyor.
 Koreli Sevimli Kızın Rol Yeteneği 01:05
Koreli Sevimli Kızın Rol Yeteneği 35.397 izlenme - 2 yıl önce Breanna Youn adındaki küçük Koreli kız, üstün yeteneği sayesinde, 4 ya da 5 yaşındayken çok güzel roller yapabiliyor. Annesiyle beraber yaptığı rol denemelerinden birisi de "Can you cry?- Ağlayabilir misin?". Eminiz ki, bundan 10-15 sene sonra çok başarılı bir aktris olacaktır. Çünkü İngilizce'ye de çok hakim. Ayrıca gördüğüm en tatlı ve en şirin Koreli.
nejat uygur tiyatro sahnesi önü 09:26
nejat uygur tiyatro sahnesi önü 110.475 izlenme - 7 yıl önce çok güzel bir video,
Güldür Güldür - Kamera Sistemi 14:56
Güldür Güldür - Kamera Sistemi 82.887 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini: alper kul, doğa rutkay, bilal koçyiğit, şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 21 ocak 2014 tarihinde yayınlanan programında; 'kamera sistemi' skecinde, kopya sistemini geliştiren öğrencilerin önüne geçmek için kurulan gizli kamera sistemini ve beraberinde gelişen olayları aktarıyor.
Nejat Uygur Komik Sahne 01:22
Nejat Uygur Komik Sahne 35.564 izlenme - 2 yıl önce Trafik kazası
Aşk Olsun ( Devekuşu kabare ) 09:41
Aşk Olsun ( Devekuşu kabare ) 176.375 izlenme - 9 yıl önce Nevra Serezli ve Zeki Alasya'dan bir zifaf gecesi komedisi.
Güldür Güldür - Kimi Seçsem Acaba 22:40
Güldür Güldür - Kimi Seçsem Acaba 67.372 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini: alper kul, doğa rutkay, bilal koçyiğit, şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 25 şubat 2014 tarihinde yayınlanan programında; 'kimi seçsem acaba' skecinde, gelin kaynana programına katılan ismail adlı genç bu programa eşi ve annesi ile birlikte katılıyor. eşi ve annesi arasında kalan gencin başına gelenler sizlere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
nejat uygur 02:39
nejat uygur 111.170 izlenme - 9 yıl önce nejat uygur
Güldür Güldür - Satılan Ev 14:09
Güldür Güldür - Satılan Ev 74.743 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı show tv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç promramı güldür güldür'ün 13 kasım 2013 tarihinde yayınlanan programında;'satılan ev ' skecinde,bir evi almak isteyen biri zengin diğeri fakir iki ailenin birbirleri olan rekabetini anlatıyor.
Yetenek Sizsiniz Türkiye | Go Tiyatro Ekibinden Harika Skeç 07:24
Yetenek Sizsiniz Türkiye | Go Tiyatro Ekibinden Harika Skeç 1.468 izlenme - 3 hafta önce Go Tiyatro Ekibi Alper Aykut Yayla, Abdülhamit Han ve Soner, harika senkronlu bir tekst ile güzel bir skeç sundular. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
mintiminti - nejat uygur 04:48
mintiminti - nejat uygur 102.279 izlenme - 8 yıl önce nejat uygur unutulmaz eseri mintiminti karşınızda arayıpta bulmayanlara...üç bölüm halinde hazırladım (ilgilenenlere )
nejat uygur cibali karakolu 09:54
nejat uygur cibali karakolu 77.536 izlenme - 6 yıl önce nejat uygurdan cibali karakolu gulme garanti
Nejat Uygur'un Son Görüntüleri 02:37
Nejat Uygur'un Son Görüntüleri 24.723 izlenme - 2 yıl önce Nejat Uygur hayatını kaybetti, işte büyük usta Nejat Uygur'un son görüntüleri.