Hoşgeldiniz!

Tiyatro

Koreli Sevimli Kızın Rol Yeteneği 01:05
Koreli Sevimli Kızın Rol Yeteneği 36.443 izlenme - 8 yıl önce Breanna Youn adındaki küçük Koreli kız, üstün yeteneği sayesinde, 4 ya da 5 yaşındayken çok güzel roller yapabiliyor. Annesiyle beraber yaptığı rol denemelerinden birisi de "Can you cry?- Ağlayabilir misin?". Eminiz ki, bundan 10-15 sene sonra çok başarılı bir aktris olacaktır. Çünkü İngilizce'ye de çok hakim. Ayrıca gördüğüm en tatlı ve en şirin Koreli.
dengbej mahmut çınar-bimal 05:37
dengbej mahmut çınar-bimal 33.827 izlenme - 12 yıl önce
Özgü Namal O Gözlerin 04:40
Özgü Namal O Gözlerin 59.882 izlenme - 15 yıl önce senin o gözlerin var ya
dengbej mahmut çınar-delal 07:24
dengbej mahmut çınar-delal 27.949 izlenme - 11 yıl önce
dengbej mahmut çınar-çavreş 06:22
dengbej mahmut çınar-çavreş 25.788 izlenme - 11 yıl önce adıyaman çelikhan ilçesi mutlu köyünden dengbej mahmut çınar çavreş parçası..
Nejat Uygur - Halıya Basma Lan! 03:13
Nejat Uygur - Halıya Basma Lan! 19.563 izlenme - 7 yıl önce Nejat Uygur'un Param Yok Memet adlı oyununda kullandığı efsane replik. "Halıya Basma Laağn!" Sitede tiyatronun uzun tam versiyonu var ama bu repliğin olduğu bir video göremeyince indirip ilgili kısımları kesip/ekleyerek huzurunuza sundum. tamamını izlemek isteyenler için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101796/
Açıl Susam Açıl Tiyatro Canlandırması Vol 1 15:04
Açıl Susam Açıl Tiyatro Canlandırması Vol 1 7.634 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Ali'nin 2011 yılında Tnt kanalında sunduğu Açıl Susam Açıl isimli programından bir kesit. Oluşturduğu freak ekibi ile arada sırada uzun ve doğaçlama üzerine kurulu tiyatro icra ederlerdi. Oldukça komik ve eğlenceli karakterlerin reyting için kapışması diyebiliriz.
Araya Kaçıyor Laf Çıkıyor - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 09:16
Araya Kaçıyor Laf Çıkıyor - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 17.785 izlenme - 8 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Nejat Uygur En Komik Tiyatro Sahneleri 2 10:17
Nejat Uygur En Komik Tiyatro Sahneleri 2 19.009 izlenme - 9 yıl önce Burda Nejat Uygur'un en komik tiyatro sahnelerini izleyebilirsiniz. Usta Nejat Uygur'un kahkahayla izleyeceginiz tiyatro sahnelerini iyi seyirler dilerim.
Cem Yılmaz 1998 Bursa Gösterisi 05:57
Cem Yılmaz 1998 Bursa Gösterisi 19.848 izlenme - 6 yıl önce Cem Yılmaz'ın Bursa Kültürpark Açkıhava Tiyatrosu'nda 1998 yılında yaptığı gösteriden bir parça. İyi seyirler efenim. Not: Eklemeden edemeyeceğim, o nasıl ayakkabıdır yahu Cem Abi :)
Shakespeare'in Aslı Şeyh Pir'dir Ve Gizli Müslümandır 00:32
Shakespeare'in Aslı Şeyh Pir'dir Ve Gizli Müslümandır 12.371 izlenme - 6 yıl önce üstad Kadir Mısıroğlu'dan yine ze4ka dolu tespitler."karl marx bir cinnidir ve das kapital'i cinler yazmıştır" tespitinden sonra bu sefer bir gerçeği daha ortaya çıkardı.İngiliz üst akıl Shakespeare'i bizden çalmıştır. ayrıyeten Franz Kafka sünnidir, Adam Smith aslen Konyalı ve kapalıçarşıdan yetişmiştir, Edgar Allan Poe Anadolu halk ozanıdır. Resmi tarihe değil üstada inanın.
Siz Adeta Ailedensiniz - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 03:05
Siz Adeta Ailedensiniz - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 15.032 izlenme - 8 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Tiyatro Başlıyor Sunar... Hansel Ve Gratel 06:31
Tiyatro Başlıyor Sunar... Hansel Ve Gratel 14.106 izlenme - 13 yıl önce dünya çocuk masalları arasında en çok bilinen, sevilen ve akılda kalan masallardan biri olan hansel ve gratel, yoksulluk sıkıntısı çeken bir aile ve bu sıkıntıdan kurtulmaya çalışan çocukların hikayesini komik bir dil ile anlatıyor.
Niloya - Şarkı / Tiyatro (Çizgi Film) 01:00
Niloya - Şarkı / Tiyatro (Çizgi Film) 10.543 izlenme - 7 yıl önce Niloya bahçelerindeki domateslerin bir an önce olmasını istiyordur. Günlerce bekler ve sonunda dayanamayıp bir gece çıkar ve domatesleri boyar. Ertesi gün domatesler olgunlaştığı için herkes çok mutludur. Ama bir anda yağmur başlar. Niloya boyaları çıkacağı için endişelenir. Niloya - Şarkı / Tiyatro
Cem Yılmaz - Bir Demet Tiyatro [1995] 03:02
Cem Yılmaz - Bir Demet Tiyatro [1995] 12.282 izlenme - 13 yıl önce kısa film
Banu Alkan - Sirtaki Gibi, Değil Gibi 02:13
Banu Alkan - Sirtaki Gibi, Değil Gibi 9.264 izlenme - 7 yıl önce Hayatında ilk kez antik kent gören Banu Alkan sevinçten ne yapacağını şaşırıp erkeğine türlü dans figürleri gösterme niyetindedir. Leopar desenli iddiali kıyafetinin altına giydiği iddiasız beyaz bikinisiyle o stoa senin,bu Dor sütunu benim sekmekte, reenkarne Afrodit olduğunu ispata çalışmaktadır.
Kadınlara Şiddeti Protesto Eden Tiyatrocunun Dayak Yemesi 01:00
Kadınlara Şiddeti Protesto Eden Tiyatrocunun Dayak Yemesi 3.467 izlenme - 3 yıl önce Kadınlara şiddeti karınca kostümüyle protesto eden tiyatrocu saldırıya uğradı Bursalı tiyatrocu, giydiği karınca kostümü ile kadınlara yönelik şiddeti protesto etmek isterken, yoldan geçen bir vatandaşın saldırısına uğradı. Bursalı tiyatro sanatçısı Bahtiyar Keskin, kadınlara yapılan şiddeti protesto etmek için Ulucami’nin avlusunu seçti. Karınca kostümü ile vatandaşların arasında gezen protestocu, ‘kadınlara kalkan eller kırılsın, varsa bir adın sebebidir o kadın gücün sözüne değil, sözün gücüne inan’ diye açtığı pankartları da yoldan geçenlerin ellerine tutuşturdu. Kimi vatandaşlar bu şekilde gösterdiği protestoya destek verirken, başka bir vatandaş ise yaptığının toplumu rencide ettiğini iddia ederek Bahtiyar Keskin’e saldırdı. Basın açıklaması esnasında neye uğradığını şaşıran Bahtiyar Keskin ile vatandaş arasında kısa bir arbede yaşandı. İzninin olduğunu belirten karınca kostümlü tiyatrocuya vatandaşlar da destek gösterince, tepki gösteren vatandaş olay yerinden uzaklaştı.
Haldun Dormen 94 Yaşına Dans Ederek Girdi 00:42
Haldun Dormen 94 Yaşına Dans Ederek Girdi 386 izlenme - 4 ay önce Usta tiyatrocu Haldun Dorman, kendi akademisinin öğrencileri tarafından düzenlenen sürpriz doğum günü partisinde duygusal anlar yaşadı. 94 yaşına giren duayen isim, dans ederek gençlere taş çıkardı.
Kutlu Doğum - Tiyatro 17:21
Kutlu Doğum - Tiyatro 8.822 izlenme - 11 yıl önce kırkağaç anadolu imam-hatip lisesi'nin 18.04.2011 tarihli kutlu doğum programı'na ait tiyatro gösterisi.
Mavi Boncuk (2.bölüm) 08:46
Mavi Boncuk (2.bölüm) 22.625 izlenme - 15 yıl önce unutulmayan film,müthiş kadro.kemal sunal,zeki alasya,metin akpınar,tarık akan,emel sayın,halit akçatepe,münir özkul,adile naşit
Erdal Tosun Anısına - Gerrard'ın Liverpool'dan Ayrılması İle İlgili Yorumu 02:09
Erdal Tosun Anısına - Gerrard'ın Liverpool'dan Ayrılması İle İlgili Yorumu 6.954 izlenme - 6 yıl önce Kötü haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Maalesef büyük tiyatro oyuncusu Erdal Tosun'u kaybettik. Gerrard'ın Liverpool'dan vedası sonrasındaki yorumu ve gözyaşları ile ... Allah rahmet eylesin. (videoda sıkıntılar olabilir ama anın güzelliği onu da örtsün)
Şevket Altuğ ile Söyleşi 07:40
Şevket Altuğ ile Söyleşi 4.363 izlenme - 4 yıl önce
Emre Kınay - Ben Utandım Siz de Utanın 04:44
Emre Kınay - Ben Utandım Siz de Utanın 9.984 izlenme - 7 yıl önce Tiyatro ve dizi oyuncusu Emre Kınay, Ahu Türkpençe ile Tekirdağ'da sahneleyecekleri 'Sondan sonra' oyunu öncesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hizmet binası içerisindeki Kültür Merkezi'nin kırık dökük halini fotoğraflayıp sosyal paylaşım sitesine koyup altına, 'Utanıyorum, siz de umarım utanmışsınızdır' diye yazdı.Bilezik gibi geçirdiği konuşmasını bende duyurmak istedim ki hatalarını onarım çalışması dikkate alınsın.
Levent Kırca Hayatını Kaybetti 02:02
Levent Kırca Hayatını Kaybetti 8.017 izlenme - 7 yıl önce Karaciğer kanseri sebebiyle bir süredir tedavi gören tiyatrocu Levent Kırca'nın vefat ettiği öğrenildi. Levent Kırca bir hafta önce hastalığının ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılmıştı. Kırca, tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi'nde saat 02.40 sularında hayatını kaybetti.
BJK TV'de Efsanevi Beste 01:01
BJK TV'de Efsanevi Beste 7.095 izlenme - 7 yıl önce Taraftarlar kendi ekmeğinden kesip,kartal yuvasından atkı,forma,bere,şapka,anahtarlık alsın onların paralarıyla bu bestekarların maaşları ödensin..
Eyvah Eyvah - Gülmek İçin Yaratılmış 03:04
Eyvah Eyvah - Gülmek İçin Yaratılmış 7.613 izlenme - 7 yıl önce Eyvah Eyvah - Gülmek İçin Yaratılmış BKM Kanalına Üye Olun: http://goo.gl/rq6Yql Şarkı Sözleri: Gülmek için yaratılmış, Gözlerde yaşlar niye? Sevmek için yaratılmış, Kalpler hep bomboş niye? Sevmesini bilmiyorsan, Bakma sakın gözlerime. Sevmek acı gerçek acı, Benzer birbirine. Mutlu olmak istiyorsan, İnan, inan sözlerime. Yok, yok yalan deme, Sevgi denen o gerçeğe. Sevmek acı gerçek acı, Benzer birbirine. Söz-Müzik: Romildo Risso, Atahualpa Yupanqui Türkçe Sözler: Ülkü Aker
Çelikhan Tiyatro Grubu Kürtçe Çanakkale 01:47
Çelikhan Tiyatro Grubu Kürtçe Çanakkale 11.474 izlenme - 12 yıl önce tarihte ilk defa çanakkale zaferi kürtçe kutlandı
Tiyatro Alkış - Ben Çöp Değilim - Çocuk Tiyatrosu 05:42
Tiyatro Alkış - Ben Çöp Değilim - Çocuk Tiyatrosu 13.882 izlenme - 15 yıl önce \\\"Keşke Hiçbir Şey Çöp Olmasa!\\\" sloganıyla ilk olarak 3. Uluslararası Adalar Festivali\\\'nde sokak tiyatrosu olarak sergilediğimiz \\\"Ben Çöp Değilim\\\" adlı müzikal çocuk oyunumuz bu 2006 -- 2007 tiyatro sezonunda İstanbul\\\'daki çeşitli tiyatro salonlarında sizlerle olacaktır.