Hoşgeldiniz!

Tiyatro

Koreli Sevimli Kızın Rol Yeteneği 01:05
Koreli Sevimli Kızın Rol Yeteneği 36.588 izlenme - 9 yıl önce Breanna Youn adındaki küçük Koreli kız, üstün yeteneği sayesinde, 4 ya da 5 yaşındayken çok güzel roller yapabiliyor. Annesiyle beraber yaptığı rol denemelerinden birisi de "Can you cry?- Ağlayabilir misin?". Eminiz ki, bundan 10-15 sene sonra çok başarılı bir aktris olacaktır. Çünkü İngilizce'ye de çok hakim. Ayrıca gördüğüm en tatlı ve en şirin Koreli.
Geçirdiği Trafik Kazası Sonrası Sergen Deveci'nin İlk Görüntüleri 00:14
Geçirdiği Trafik Kazası Sonrası Sergen Deveci'nin İlk Görüntüleri 2.918 izlenme - 10 ay önce Baş Belası adlı tiyatro oyunu ekibi turne dönüşü Amasya'da kaza yaptı. Feci kazada tiyatro emekçileri Özgür Karataş, Tolga Güleryüz ve Burak Topçu hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Deveci ise ambulans uçakla İstanbul'a sevk edildi. Sergen Deveci'nin hastaneden ilk görüntüleri geldi..
Nejat Uygur - Halıya Basma Lan! 03:13
Nejat Uygur - Halıya Basma Lan! 23.441 izlenme - 8 yıl önce Nejat Uygur'un Param Yok Memet adlı oyununda kullandığı efsane replik. "Halıya Basma Laağn!" Sitede tiyatronun uzun tam versiyonu var ama bu repliğin olduğu bir video göremeyince indirip ilgili kısımları kesip/ekleyerek huzurunuza sundum. tamamını izlemek isteyenler için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101796/
Araya Kaçıyor Laf Çıkıyor - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 09:16
Araya Kaçıyor Laf Çıkıyor - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 18.972 izlenme - 9 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Açıl Susam Açıl Tiyatro Canlandırması Vol 1 15:04
Açıl Susam Açıl Tiyatro Canlandırması Vol 1 7.641 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali'nin 2011 yılında Tnt kanalında sunduğu Açıl Susam Açıl isimli programından bir kesit. Oluşturduğu freak ekibi ile arada sırada uzun ve doğaçlama üzerine kurulu tiyatro icra ederlerdi. Oldukça komik ve eğlenceli karakterlerin reyting için kapışması diyebiliriz.
Siz Adeta Ailedensiniz - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 03:05
Siz Adeta Ailedensiniz - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 16.388 izlenme - 9 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Cem Yılmaz 1998 Bursa Gösterisi 05:57
Cem Yılmaz 1998 Bursa Gösterisi 19.911 izlenme - 7 yıl önce Cem Yılmaz'ın Bursa Kültürpark Açkıhava Tiyatrosu'nda 1998 yılında yaptığı gösteriden bir parça. İyi seyirler efenim. Not: Eklemeden edemeyeceğim, o nasıl ayakkabıdır yahu Cem Abi :)
Shakespeare'in Aslı Şeyh Pir'dir Ve Gizli Müslümandır 00:32
Shakespeare'in Aslı Şeyh Pir'dir Ve Gizli Müslümandır 12.456 izlenme - 7 yıl önce üstad Kadir Mısıroğlu'dan yine ze4ka dolu tespitler."karl marx bir cinnidir ve das kapital'i cinler yazmıştır" tespitinden sonra bu sefer bir gerçeği daha ortaya çıkardı.İngiliz üst akıl Shakespeare'i bizden çalmıştır. ayrıyeten Franz Kafka sünnidir, Adam Smith aslen Konyalı ve kapalıçarşıdan yetişmiştir, Edgar Allan Poe Anadolu halk ozanıdır. Resmi tarihe değil üstada inanın.
Tiyatro Başlıyor Sunar... Hansel Ve Gratel 06:31
Tiyatro Başlıyor Sunar... Hansel Ve Gratel 14.106 izlenme - 14 yıl önce dünya çocuk masalları arasında en çok bilinen, sevilen ve akılda kalan masallardan biri olan hansel ve gratel, yoksulluk sıkıntısı çeken bir aile ve bu sıkıntıdan kurtulmaya çalışan çocukların hikayesini komik bir dil ile anlatıyor.
Cem Yılmaz - Bir Demet Tiyatro [1995] 03:02
Cem Yılmaz - Bir Demet Tiyatro [1995] 12.578 izlenme - 14 yıl önce kısa film
Niloya - Şarkı / Tiyatro (Çizgi Film) 01:00
Niloya - Şarkı / Tiyatro (Çizgi Film) 10.670 izlenme - 8 yıl önce Niloya bahçelerindeki domateslerin bir an önce olmasını istiyordur. Günlerce bekler ve sonunda dayanamayıp bir gece çıkar ve domatesleri boyar. Ertesi gün domatesler olgunlaştığı için herkes çok mutludur. Ama bir anda yağmur başlar. Niloya boyaları çıkacağı için endişelenir. Niloya - Şarkı / Tiyatro
Banu Alkan - Sirtaki Gibi, Değil Gibi 02:13
Banu Alkan - Sirtaki Gibi, Değil Gibi 9.378 izlenme - 8 yıl önce Hayatında ilk kez antik kent gören Banu Alkan sevinçten ne yapacağını şaşırıp erkeğine türlü dans figürleri gösterme niyetindedir. Leopar desenli iddiali kıyafetinin altına giydiği iddiasız beyaz bikinisiyle o stoa senin,bu Dor sütunu benim sekmekte, reenkarne Afrodit olduğunu ispata çalışmaktadır.
Kutlu Doğum - Tiyatro 17:21
Kutlu Doğum - Tiyatro 9.469 izlenme - 12 yıl önce kırkağaç anadolu imam-hatip lisesi'nin 18.04.2011 tarihli kutlu doğum programı'na ait tiyatro gösterisi.
Mavi Boncuk (2.bölüm) 08:46
Mavi Boncuk (2.bölüm) 22.641 izlenme - 16 yıl önce unutulmayan film,müthiş kadro.kemal sunal,zeki alasya,metin akpınar,tarık akan,emel sayın,halit akçatepe,münir özkul,adile naşit
Saldıray Abi - Sevişmek İstemiyorum Gardaşım 00:39
Saldıray Abi - Sevişmek İstemiyorum Gardaşım 9.529 izlenme - 8 yıl önce Ne asabi bir insan yaa. Sevişmek istemiyom gardaşım zorlan değil ya Allah Allah yaa. Bu işler karşılıklı bir arz talep dengesi içinde olur. Ben isteyecem, sen isteyecen, sonra ortam müsait olacak, öyle. Ben buraya hasta ziyaretine gelmiş bir insanım.
Emre Kınay - Ben Utandım Siz de Utanın 04:44
Emre Kınay - Ben Utandım Siz de Utanın 9.995 izlenme - 8 yıl önce Tiyatro ve dizi oyuncusu Emre Kınay, Ahu Türkpençe ile Tekirdağ'da sahneleyecekleri 'Sondan sonra' oyunu öncesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hizmet binası içerisindeki Kültür Merkezi'nin kırık dökük halini fotoğraflayıp sosyal paylaşım sitesine koyup altına, 'Utanıyorum, siz de umarım utanmışsınızdır' diye yazdı.Bilezik gibi geçirdiği konuşmasını bende duyurmak istedim ki hatalarını onarım çalışması dikkate alınsın.
Erdal Tosun Anısına - Gerrard'ın Liverpool'dan Ayrılması İle İlgili Yorumu 02:09
Erdal Tosun Anısına - Gerrard'ın Liverpool'dan Ayrılması İle İlgili Yorumu 6.965 izlenme - 7 yıl önce Kötü haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Maalesef büyük tiyatro oyuncusu Erdal Tosun'u kaybettik. Gerrard'ın Liverpool'dan vedası sonrasındaki yorumu ve gözyaşları ile ... Allah rahmet eylesin. (videoda sıkıntılar olabilir ama anın güzelliği onu da örtsün)
Levent Kırca Hayatını Kaybetti 02:02
Levent Kırca Hayatını Kaybetti 8.112 izlenme - 8 yıl önce Karaciğer kanseri sebebiyle bir süredir tedavi gören tiyatrocu Levent Kırca'nın vefat ettiği öğrenildi. Levent Kırca bir hafta önce hastalığının ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılmıştı. Kırca, tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi'nde saat 02.40 sularında hayatını kaybetti.
Çelikhan Tiyatro Grubu Kürtçe Çanakkale 01:47
Çelikhan Tiyatro Grubu Kürtçe Çanakkale 11.481 izlenme - 14 yıl önce tarihte ilk defa çanakkale zaferi kürtçe kutlandı
Şeyini Şey Ettiğimin Şeyi (1990) Nejat Uygur Tiyatrosu 02:04:42
Şeyini Şey Ettiğimin Şeyi (1990) Nejat Uygur Tiyatrosu 9.984 izlenme - 8 yıl önce Şeyini Şey Ettiğimin Şeyi Yazan-Yöneten : Nejat Uygur Oyuncular : Nejat Uygur, Bahri Beyat, Necla Uygur, Süheyl Uygur, Semra Uygur, Behzat Uygur, Çiğdem Uygur, Meral Küçükerol, Nabi Atay Kostüm : Rana Uygur Dekor : Kemal Uygur Mizansen : İrem Uygur Müzik : Ahmet Uygur Politik Düzen : Ferhan Uygur Tiyatro Prodüksiyonu : Süha Uygur
Tiyatro Alkış - Ben Çöp Değilim - Çocuk Tiyatrosu 05:42
Tiyatro Alkış - Ben Çöp Değilim - Çocuk Tiyatrosu 13.889 izlenme - 17 yıl önce \\\"Keşke Hiçbir Şey Çöp Olmasa!\\\" sloganıyla ilk olarak 3. Uluslararası Adalar Festivali\\\'nde sokak tiyatrosu olarak sergilediğimiz \\\"Ben Çöp Değilim\\\" adlı müzikal çocuk oyunumuz bu 2006 -- 2007 tiyatro sezonunda İstanbul\\\'daki çeşitli tiyatro salonlarında sizlerle olacaktır.
BJK TV'de Efsanevi Beste 01:01
BJK TV'de Efsanevi Beste 7.109 izlenme - 8 yıl önce Taraftarlar kendi ekmeğinden kesip,kartal yuvasından atkı,forma,bere,şapka,anahtarlık alsın onların paralarıyla bu bestekarların maaşları ödensin..
Kadınlara Şiddeti Protesto Eden Tiyatrocunun Dayak Yemesi 01:00
Kadınlara Şiddeti Protesto Eden Tiyatrocunun Dayak Yemesi 3.486 izlenme - 4 yıl önce Kadınlara şiddeti karınca kostümüyle protesto eden tiyatrocu saldırıya uğradı Bursalı tiyatrocu, giydiği karınca kostümü ile kadınlara yönelik şiddeti protesto etmek isterken, yoldan geçen bir vatandaşın saldırısına uğradı. Bursalı tiyatro sanatçısı Bahtiyar Keskin, kadınlara yapılan şiddeti protesto etmek için Ulucami’nin avlusunu seçti. Karınca kostümü ile vatandaşların arasında gezen protestocu, ‘kadınlara kalkan eller kırılsın, varsa bir adın sebebidir o kadın gücün sözüne değil, sözün gücüne inan’ diye açtığı pankartları da yoldan geçenlerin ellerine tutuşturdu. Kimi vatandaşlar bu şekilde gösterdiği protestoya destek verirken, başka bir vatandaş ise yaptığının toplumu rencide ettiğini iddia ederek Bahtiyar Keskin’e saldırdı. Basın açıklaması esnasında neye uğradığını şaşıran Bahtiyar Keskin ile vatandaş arasında kısa bir arbede yaşandı. İzninin olduğunu belirten karınca kostümlü tiyatrocuya vatandaşlar da destek gösterince, tepki gösteren vatandaş olay yerinden uzaklaştı.
keşanlı ali destanı mesudiye myo tiyatro topluluğu 02:47
keşanlı ali destanı mesudiye myo tiyatro topluluğu 15.025 izlenme - 15 yıl önce keşanlı ali destanı mesudiye myo tiyatro topluluğu fragman :v
Şevket Altuğ ile Söyleşi 07:40
Şevket Altuğ ile Söyleşi 4.370 izlenme - 5 yıl önce
¶§¶  Adem İle Havva 08:19
¶§¶ Adem İle Havva 10.786 izlenme - 14 yıl önce süper. ayıp ettik isimli tiyatro oyunundan bir bölüm.:)))))
Arada Şiir Var Çaktınız Mı? - Tolga Çevik (Bana Bir Şeyhler Oluyor) 02:13
Arada Şiir Var Çaktınız Mı? - Tolga Çevik (Bana Bir Şeyhler Oluyor) 10.311 izlenme - 9 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kurnaz bir tüccarı canlandırdığı oyun, her gün gazetelerin üçüncü sayfalarında trajedilerini okuduğumuz insanları konu alıyor. Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Zerrin Sümer, Sinan Bengier, Salih Kalyon, Bircan Günalan, Caner Alkaya, Neslihan Yeldan, Celal Tak, Ayberk Atilla, Deniz Özerman, Binnur Kaya, Tolga Çevik, Pelin Kömürkçü, Özge Özberk, Nusret Karakuş Yazan ve Yöneten: Yılmaz Erdoğan
Ferhan Şensoy'u Ağlatan Fransa Anısı 03:11
Ferhan Şensoy'u Ağlatan Fransa Anısı 8.285 izlenme - 7 yıl önce Enver Aysever'in Cnn'den kovulmadan önce yaptığı ''Aykırı Sorular'' programına katılan üstad Ferhan Şensoy, öğrencilik yıllarında Fransa'da yaşadığı bir anısını anlatırken duygulanıyor.