Hoşgeldiniz!

toka

Dıy: Lastik Tokalardan Bileklik Yapımı 01:52
Dıy: Lastik Tokalardan Bileklik Yapımı 16.820 izlenme - 8 yıl önce İlk Videom Arkadaşlar Youtube'den Takip Edebilirsiniz Kittes Serena İnşallah Beyenmişsinizdir Lastik Tokadan nasıl bileklik yapılır izliyoruz.
Niloya - Annem Bana Toka Almış 00:47
Niloya - Annem Bana Toka Almış 5.218 izlenme - 5 yıl önce Annesi Niloya'ya toka almış. Fakat bu toka biraz kuş yuvasına benziyor. Bakalım Niloya tokayı beğenmiş mi?
sihirli toka 01:47
sihirli toka 7.219 izlenme - 12 yıl önce sihirli toka
60 Saniyede Filmlerden Derlenmiş Tokat Sahneleri! 01:12
60 Saniyede Filmlerden Derlenmiş Tokat Sahneleri! 3.804 izlenme - 7 yıl önce 25th Hour A Bronx Tale Airplane American Beauty American Gangster Analyze This Batman Begins Before The Devil Knows You're Dead Blazing Saddles Chasing Amy Chinatown Click Closer Crusing Donnie Brasco Empire of the Sun Father Goose Friday After Next Full Metal Jacket Gangs of New York Goldeneye Goodfellas Groundhog Day Home Alone 2 In the Heat of the Night Indiana Jones 3 Jailhouse Rock The Man with the Golden Gun Tomorrow Never Dies Jaws Key Largo La Haine Le Doulos Leon Liar Liar Mermaids Mildred Pierce Mommie Dearest Monster In Law Monty Python - Life of Brian My Blueberry Nights Goldfinger National Security Notes on a Scandal Notorious Pay it Forward Pirates of the Caribbean - At Worlds End Pirates of the Caribbean - Dead Mans Chest Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl Possessed Pretty Woman Queen Bee Raging Bull Rashomon Ratatouille Reservoir Dogs Rock n Rolla Rope Rumble in the Bronx Scott Pilgrim vs the World Scrooged Sin City Slumdog Millionaire Night at the Museum Summer of Sam The Abyss The Big Sleep The Deer Hunter The Godfather Part 2 The Graduate The Lion King The Maltese Falcon The 40 Year Old Virgin The Birds The Getaway The Godfather The Hot Chick The Notebook The Orphanage The World is Not Enough There Will Be Blood Titanic Tombstone Toy Story Water-world Weird Science What Ever Happened to Baby Jane Army of Darkness When Harry Met Sally You Only Live Twice The Three Stooges The Naked Gun 2
Suriye`de Protokol ve Diplomasi 00:37
Suriye`de Protokol ve Diplomasi 3.445 izlenme - 7 yıl önce Şirin komşumuz Suriye`de bayramlaşma ve karşılama seremonisinden bir kesit. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Magic Buckle Sihirli Toka 5 Renk Saç Topuzu Yapmak Artık Kolay Sipariş 03:27
Magic Buckle Sihirli Toka 5 Renk Saç Topuzu Yapmak Artık Kolay Sipariş 1.832 izlenme - 6 yıl önce Magic Buckle Sihirli Toka ile bildiğiniz tokaları unutun! Magicbuckle ile kısa sürede profesyonel birinin eli değmiş gibi görünen topuzlara kavuşmanız mümkün hem de saniyeler içerisinde ve hiç kendinizi yormadan. Detaylı Bilgi ve Sipariş: www.magicbuckle.com Bu ürünümüz sayesinde etrafınızdaki herkes hangi kuaföre gittiğinizi soracak. Kuaförden çıkmışcasına hacimli saçlara sahip olma imkanı sunar. Aynı zamanda ince telli zayıf ve hacimsiz saçları olanlar için harika bir seçenek. Birçok farklı stilde saç toplama şekli. Kullanımı son derece kolaydır. Saçınızın içinde kaldığı ve gözükmeyeceği için de bu sırrı yalnızca siz bileceksiniz. Sipariş ve Detaylı Bilgi ve Destek için: www.magicbuckle.com Telefon: 0850 302 0 122
Saç Tokaları ile Müzik Yapma 02:10
Saç Tokaları ile Müzik Yapma 318 izlenme - 7 yıl önce Kadınların kullandıkları saç tokalarının müziğe olan katkısının kısaca örneği...Çüüüşşşş..
60'lı Yıllarda Saç Yapım Tekniği - Colossal Saç Tokası ve Adorn Saç Spreyi Reklamı (1968) 01:01
60'lı Yıllarda Saç Yapım Tekniği - Colossal Saç Tokası ve Adorn Saç Spreyi Reklamı (1968) 331 izlenme - 7 yıl önce Bayanların yıllardır süregelen derdidir saç baş mevzuları; hani böyle saçımızı yıkayalım kurutalım o saçlar hemen böyle mükemmel buklelere veya pırasa gibi dümdüz bir fönlü hale dönüşsün isteriz. Ama tabi ki de öyle bir dünya yoktur. Aksine evde boşboş otururken saçlarımız gayet güzel şekil alırken, tam dışarı çıkmaya niyetlendiğimizde bölge bölge bağımsızlıklarını ilan ederler. İşte böyle anlarda günümüzde yardımımıza düzleştirici, fön makinası, maşa gibi aletler yetişir. Peki eskiden nasıldı yani bu aletler yokken kadınlar saçlarını nasıl şekle sokuyorlardı? İşte 1968 yılından kalma bu reklam filmimizde bunu göreceğiz efendim. Gerçi ozamanın modası olan bu dışa kıvrık saç modelinin yapımı çok da zor sayılmaz ablamız da pratik bir şekilde gerçekleştiriyor zaten.
Bir Başka Olur Metalcilerin Düğünü 05:51
Bir Başka Olur Metalcilerin Düğünü 308 izlenme - 7 yıl önce Düğünlere yeni bakış açısı. Metal müzik eşliğinde gelin damat head bang(kafa sallama) yapıyor. İlginç olan damat ve davetliler yer yer duruken gelin hanım kaptırmış gidiyor. Reha muhtarın head bang yorumunu da ekleyeyim tam olsun. Rotting Christ depreme yardım konserinde: "Bunlar dans etmiyor, aczimendi gibi kafa salliyorlar" demişti.
Facebook'ta Olan ve Gerçekte Olan 1 01:13
Facebook'ta Olan ve Gerçekte Olan 1 161 izlenme - 7 yıl önce Sosyal medyayı aktif kullananların birçoğunun sürekli maruz kaldığı klişe paylaşımlarla karşı karşıya gelmek iyice lan bi yürüyün gidin artık bööhhhh dedirten cinsten. Biz de o yüzden internetten bir klişeyi paylaşırken ki gurur, kibir ve artisliklerin gerçek hayatta bulan karşılıklarını yansıtmak istedik.