Hoşgeldiniz!

Tom ve Jerry

Tom ve Jerry - Misafir Fare 03:17
Tom ve Jerry - Misafir Fare 13.809 izlenme - 5 yıl önce Jerry'nin akrabasının rahatlığı Tom'u oldukça şaşırtıyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
tom ve jerry - ördek yavrusu 07:01
tom ve jerry - ördek yavrusu 21.727 izlenme - 12 yıl önce tom ve jerry ördek yavrusu
Tom Ve Jerry Agugu Dadada Türkce Dublaj 2015 05:11
Tom Ve Jerry Agugu Dadada Türkce Dublaj 2015 11.497 izlenme - 8 yıl önce Tom and Jerry Agugu Türkce Dublaj 2015
 Tom And Jerry 271. Bölüm (Çizgi Film)   07:46
Tom And Jerry 271. Bölüm (Çizgi Film) 12.619 izlenme - 7 yıl önce Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 25 25:27
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 25 9.897 izlenme - 6 yıl önce Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 25 Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Tom And Jerry 243. Bölüm (Çizgi Film) 02:59
Tom And Jerry 243. Bölüm (Çizgi Film) 14.232 izlenme - 7 yıl önce Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Tom Ve Jerry Türkce Dublaj 12:01
Tom Ve Jerry Türkce Dublaj 12.198 izlenme - 8 yıl önce Tom Ve Jerry Türkce Dublaj
Tom ve Jerry  (1940 /1967 - 144 dk) 02:23:57
Tom ve Jerry (1940 /1967 - 144 dk) 13.460 izlenme - 8 yıl önce Efsane çizgi film Tom ve Jerry en sevilen serisinin karma bölümleriyle sizlerle... İyi seyirler!!!
Tom Ve Jerry - Yavru Ağaçkakan 02:57
Tom Ve Jerry - Yavru Ağaçkakan 13.401 izlenme - 8 yıl önce Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Tom ve Jerry 1.Sezon 1.Bölüm 08:51
Tom ve Jerry 1.Sezon 1.Bölüm 8.859 izlenme - 5 yıl önce Tom ve Jerry 1.Sezon 1.Bölüm Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı. Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı…
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 26 24:46
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 26 7.925 izlenme - 6 yıl önce Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 26 Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Tom ve Jerry - Uyku Bozukluğu (Çizgi Film İzle) 01:11
Tom ve Jerry - Uyku Bozukluğu (Çizgi Film İzle) 14.844 izlenme - 8 yıl önce Yaramaz Kedi jerry yine iş başında..Yataklarında uykuya dalan Tom ve Ricks'i rahat bırakmayan Jerry bakın ne yaramazlıklar yapıyor. Keyifli seyirler..
Tom ve Jerry - Akıllı Ev 01:48
Tom ve Jerry - Akıllı Ev 10.470 izlenme - 6 yıl önce Teknolojinin son ürünü akıllı evlerde kovalamacaya başlayan Tom ve Jerry için işler biraz karışıyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom ve Jerry - Piranha 03:00
Tom ve Jerry - Piranha 11.387 izlenme - 8 yıl önce Tom ve Jerry filmlerinde, Jerry ve Tom sürekli birbirlerine abartılı ve can yakan şakalar yaparlar. Jerry, Tom'un kafasını panjura sıkıştırma, kuyruğunu kapana, elektrik prizine sokma gibi şakalar yapar. Bunun yanında patlayıcı, balta, çekiç, zehir, kalem, kâğıt gibi araçları kullanarak Tom'a karşı galip gelmeye çalışır. Tom ise Jerry'ye karşı ev araç gereçlerini ve eline geçirdiği her şeyi silah olarak kullanır.
Tom Ve Jerry - Tom'un Görevi 01:40
Tom Ve Jerry - Tom'un Görevi 8.686 izlenme - 5 yıl önce Tom'un görevi Jerry'i bisküvilerden uzak tutmak ama bu papağanla zor gibi. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom & Jerry Kaçış 01:01
Tom & Jerry Kaçış 12.381 izlenme - 8 yıl önce Tom & Jerry KaçışBarbie İzle Çizgi Film Barbie Türkçe İzle Mesleki Tehlikeler Barbie İzle Barbie Türkçe Çizgi Film İzle Barbie Çizgi Fİlm İzle Barbie Yeni Bölümleri İzle. çiz... Barbie izle Barbie'nin Şık Gardrobu Türkçe Barbie izle Barbie'nin Şık Gardrobu Türkçe Barbie'nin Şık Gardrobu Türkçe İzle. Barbie'nin Şık Gardrobu Türkçe vid... Barbie İzle Çizgi Film Barbie Türkçe İzle - Parıltı Tükendi, birinci bölüm Barbie İzle Çizgi Film Barbie Türkçe İzle - Partide Zor Durum Barbie İzle Çizgi... Barbie izle Barbie 2 saat izle Barbie 120 dakika izle Barbie 38 Bölüm bir arada doya doya barbie izle. Barbie Türkçe Çizgi Film Barbie 2013 2014 izle Barbie ... Barbie izle Barbie Teknik Enstitüsü Türkçe Barbie izle Barbie Teknik Enstitüsü Türkçe Barbie Teknik Enstitüsü Türkçe videolarını adresinden izleyebil. Barbie... Barbie İzle Çizgi Film Barbie Türkçe İzle İyi ki Doğdun Chelsea Barbie İzle Çizgi Film Barbie Türkçe İzle - Barbie İyi ki Doğdun Chelsea Barbie İzle Çizgi ... Barbie çizgi flim izle/ Türkçeçizgi film izle /Barbie Türkçe Çizgi Film Part 3 barbie Life in the Dreamhouse (Türkçe) 32 Bölüm Birarada 2 Saat Barbie Life in... Barbie Türkçe Çizgi Film izle - Barbie Muhteşem Havuz Partisi Barbie izle Barbie Muhteşem Havuz Partisi Türkçe Barbie izle Barbie Muhteşem Havuz Partisi Türk... Barbie İzle Barbie Çizgi Film İzle Barbie Türkçe İzle Yeniden Buluşma Gösterisi Barbie'nin bütün maceralarini bu kanaldan takip edebilirsiniz! Abonelere özel... barbie Life in the Dreamhouse (Türkçe) 32 Bölüm Birarada 2 Saat Barbie Life in the Dream House (Türkçe) - 32 Bölüm Birarada Videodaki Bölümler: 1-Chelsea'nin... Barbie İzle Çizgi Film Barbie Türkçe İzle Hey Kız Kardeşler Barbie izle Barbie Türkçe Hey Kız Kardeşler Barbie izle Barbie Türkçe Hey Kız Kardeşler Barbie Po... Barbie izle, Barbie Çizgi Film, Barbie Türkçe izle, Yapıştır Gitsin. Barbie en yeni bölümleri Barbie 2013 Barbie Türkçe İzle Barbie tüm bölümleri Barbie'nin ... Barbie 2 Saatlik 33 Bölüm Tek Parça : Barbie 2 Saatlik Tek Parça: Bar. Barbie Life in the Dreamhouse Türkçe 32 Bölüm Birarada 2 Saat Barbie Life in the Dream... Barbie 1 saatlik Türkçe izle Barbie Türkçe Çizgi Film Kesintisiz Barbie 1 saatlik Türkçe izle Barbie Türkçe Çizgi Film Kesintisiz Barbie 1 saatlik Türkçe izl... Barbie Türkçe, Çizgi Film Barbie, Çizgi Film Türkçe Barbie izle, Ürkütücü Pijama Partisi. Barbie Türkçe, Barbie Çizgi Film izle, Barbie en yeni bölümleri, Ba... Barbie 1 saat izle, Barbie Türkçe, Barbie Çizgi Film Türkçe, Barbie Türkçe Çizgi Film, Barbie izle, Türkçe Barbie, Çizgi Film Barbie en yeni bölümleri, Barbi... barbie türkçe izle, Barbie Muhteşem Havuz Partis, barbie izle türkçe Barbie izle, barbie türkçe, barbie çizgi film izle, barbie muhteşem havuz partis. barbie... Barbie Life in the Dreamhouse Türkiye Parıltı Tükendi, İkinci bölüm Barbie türkçe izle. Barbie türkçe çizgi film izle. Barbie izle. Barbie yeni ölüm izle. Ba... Barbie Türkçe Summer'ın Gelişi Barbie türkçe izle. Barbie türkçe çizgi film izle. Barbie izle. Barbie yeni ölüm izle. Barbie yeni bölümleri izle. Barbie 7... Barbie İzle Barbie Çizgi Film İzle Barbie Türkçe İzle-Podyum Sinsiliği - Yeni Bölümler Barbie
Tom ve Jerry - Köpek Balığı (Türkçe Dublaj) 02:47
Tom ve Jerry - Köpek Balığı (Türkçe Dublaj) 8.310 izlenme - 7 yıl önce Liman boyunca Jerry’yi kovalayan Tom, köpek balığından Jerry sayesinde kurtulur ama bu iyiliğe iyilikle karşılık verdiği söylenemez.
Tom and Jerry Video 06:46
Tom and Jerry Video 12.074 izlenme - 9 yıl önce This is a cartoon movie and it is very funny.
Tom ve Jerry 1. Bölüm (Çizgi Film) 12:56
Tom ve Jerry 1. Bölüm (Çizgi Film) 10.542 izlenme - 8 yıl önce Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır.
Tom ve Jerry 117. Bölüm (Çizgi Film) 02:54
Tom ve Jerry 117. Bölüm (Çizgi Film) 9.342 izlenme - 7 yıl önce Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Tom Ve Jerry - Uzayda 14:26
Tom Ve Jerry - Uzayda 13.031 izlenme - 9 yıl önce En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Tom ve Jerry - Yavru Fil 05:38
Tom ve Jerry - Yavru Fil 10.273 izlenme - 8 yıl önce Tom ve Jerry'in kaldığı eve bir gece sirk treninden düşen yavru bir fil gelir. Yavru acıkmıştır ve Tom'un sütünü içmek ister. Ancak Tom sütünü kaptırma niyetinde hiç değildir. O dakikadan sonra Jerry ve yavru bir olup çeşit çeşit numaralar çevirmeye başlarlar Kahramanımıza... Keyifli Seyirler...
Tom ve Jerry - Oyunlar (Türkçe Dublaj) 03:18
Tom ve Jerry - Oyunlar (Türkçe Dublaj) 8.214 izlenme - 7 yıl önce Havuz kenarında biraz dinlenmeye vakit ayıran Jerry, Tom’un yaklaştığını fark eder. Tom onu yakalamak için bir sürü farklı yol deneyecektir.
Tom ve Jerry - Dinamit (Türkçe Dublaj) 03:11
Tom ve Jerry - Dinamit (Türkçe Dublaj) 7.140 izlenme - 7 yıl önce Keşfe çıkan Tom kendini yanlışlıkla dinamit dolu bir odada bulunca şantiye alanına doğru havalanır! Alan boyunca Jerry’yi düşe kalka kovalar.
Tom Ve Jerry - Peynir Kokusu 02:30
Tom Ve Jerry - Peynir Kokusu 7.036 izlenme - 5 yıl önce Bu peynir o kadar çok kokuyor ki, Jerry karşı koyamıyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 22 24:57
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 22 5.713 izlenme - 6 yıl önce Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 22 Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Tom and Jerry 222. Bölüm (Çizgi Film) 02:59
Tom and Jerry 222. Bölüm (Çizgi Film) 9.333 izlenme - 7 yıl önce Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Tom ve Jerry - Kız Fare 02:58
Tom ve Jerry - Kız Fare 6.798 izlenme - 5 yıl önce Tom ve Jerry'nin bu bölümümünde,Jerry'i bir türlü yakalamayan Tom bu sefer Jerry'i kız fare benzeyen bir robot yaparak aklını çelmeye çalışacak
Tom ve Jerry - Ördekler (Türkçe Dublaj) 02:44
Tom ve Jerry - Ördekler (Türkçe Dublaj) 7.190 izlenme - 7 yıl önce Jerry, minik ördek yavrusuna yüzebilmesi için yardımcı olmaya çalışır. Tom’un ise ördek yavrusu için başka planları vardır, hem de bol tuzlu biberli.