Hoşgeldiniz!

Tom Ve Jerry Videoları İzle

Tom ve Jerry - Bebek Bakıcısı (Türkçe Dublaj) 02:18
Tom ve Jerry - Bebek Bakıcısı (Türkçe Dublaj) 48.973 izlenme - 1 yıl önce Evin biricik bebeği beceriksiz bir bakıcının eline düşünce ona göz kulak olmak için Tom ve Jerry harekete geçer.
Tom ve Jerry Türkçe - Kayak Zamanı 01:53
Tom ve Jerry Türkçe - Kayak Zamanı 6.431 izlenme - 5 ay önce Spike, Tom ve Jerry’ye kendisinin ne kadar iyi bir kayakçı olduğundan bahsediyor ve ikiliyle dalga geçiyor. Tom ve Jerry bu defa güçlerini birleştiriyorlar.
Tom Ve Jerry Türkçe Çizgi Film yeni En İyi Bölümler 32:43
Tom Ve Jerry Türkçe Çizgi Film yeni En İyi Bölümler 250.769 izlenme - 2 yıl önce Tom Ve Jerry En İyi Bölümler, Türkçe Çizgi Film HD 1080p Tom Ve Jerry Çizgi Film HD 1080p tom ve jerry. tom ve jerry Tom Ve Jerry En İyi Bölümler, Türkçe Çizgi Film HD 1080p Tom Ve Jerry Çizgi Film HD 1080p tom ve jerry. tom ve jerry Tom Ve Jerry Türkçe Çizgi Film tom ve jerry Subscribe me and like my videos for more videos https://www.youtube.com/channel/UCIeM...
Tom Ve Jerry - Kovalamaca 04:57
Tom Ve Jerry - Kovalamaca 3.206 izlenme - 2 yıl önce Kedi Tom yine yaramaz fare Jerry'nin peşindedir. Birbirlerini araba ile kovalayan yaramaz ikili bakın etrafın başına ne işler açar.Keyifli seyirler.. Tom ve Jerry genel konusu: Ev kedisi Tom ile evin yiyeceğiyle beslenen ve küçük bir yuvada yaşayan Jerry'nin kavgasıdır. Tom her seferinde Jerry'yi avlamaya çalışır ancak hiçbirinde başarılı olamaz ve Jerry akıl oyunlarıyla her zaman galip gelmeyi başarır. Tom'un ise galip geldiği zamanlar oldukça nadirdir. Tom ve Jerry filmlerinde, Jerry ve Tom sürekli birbirlerine abartılı ve can yakan şakalar yaparlar. Jerry, Tom'un kafasını panjura sıkıştırma, kuyruğunu kapana, elektrik prizine sokma gibi şakalar yapar. Bunun yanında patlayıcı, balta, çekiç, zehir, kalem, kâğıt gibi araçları kullanarak Tom'a karşı galip gelmeye çalışır. Tom ise Jerry'ye karşı ev araç gereçlerini ve eline geçirdiği her şeyi silah olarak kullanır. Kapan, zehir, ütü, tost makinasıbalta veya demir kapanlar toplar silahlar gibi.[2] Tüm popüleritesine rağmen, içerdiği aşırı şiddet Tom ve Jerry'nin eleştirilere maruz kalmasına neden oldu.[3] Ancak tüm şiddet içeriğini rağmen kan veya yaralanma sahneleri gösterilmedi.[4] Jerry farklı farklı yerlerde kendisine yuva yapabilen bir faredir ve tek amacı yuvasında rahatça yaşamaktır. Kaybedecek herhangi bir şeyi yoktur. Tom ise hem Jerry'yi yakalamak hem de eve herhangi bir zarar vermemesi gerekmekte kırılan eşyaları da kimseye duyurmadan tamir etmek zorundadır.
Tom ve Jerry En Güzel Bölümleri 2015 01:18:02
Tom ve Jerry En Güzel Bölümleri 2015 12.722 izlenme - 2 yıl önce Bir saatlik çizgi film ile yaklaşık 30 bölüm çizgi film keyfi yapacaksınız. Bölümler Türkçe olarak yayınlandığı için sıkılmadan ve keyifle izleyeceksiniz. Her ne kadar büyük yaştaki gençlerinde keyifle izleyeceği bölümler olsa da, çoğunluk olarak küçük yaştaki çocuklarımız içinde uygun bir çizgi filmdir. Ayrıca bilgisayar kontrolünü sağlayamayan küçük çocuklarınız için de "tom ve jerry türçe seyret" çizgi filmi çok idealdir. Çizgi film süresi bir saat civarında olduğu için çocuğunuz sizi rahatsız etmeden çizgi filmi izleyecektir.
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 25 25:27
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 25 2.631 izlenme - 3 ay önce Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 25 Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 18 25:08
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 18 381 izlenme - 3 ay önce Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 18 Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Tom ve Jerry - Jerry Tom’u Korkutuyor 03:00
Tom ve Jerry - Jerry Tom’u Korkutuyor 4.070 izlenme - 5 ay önce Tom ve Jerry - Jerry Tom’u Korkutuyor Jerry bu defa Tom’u korkutmanın çok iyi bir yolunu bulmuş gibi, acaba Tom pes mi edecek? Hemen izle! .
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 2 47:34
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 2 142 izlenme - 3 ay önce Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 2 Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 19 47:35
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 19 185 izlenme - 3 ay önce Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 19 Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Tom ve Jerry - Çekirge Peşinde 02:53
Tom ve Jerry - Çekirge Peşinde 2.052 izlenme - 4 ay önce Evden dışarıda uyumak istemeyen Tom, yerini sağlama almak için eve giren çekirgenin ğeşine düşer, bakalım Jerry çekirgeyi koruyabilecek mi?
Tom ve Jerry - Yağmur  Bulutu 03:17
Tom ve Jerry - Yağmur Bulutu 1.035 izlenme - 4 ay önce Tom'un peşini bir türlü bırakmayan kara bulutları gördünüz mü? Bakalım Tom'un üstündeki yağmur bulutları ne kadar inatçı...
Tom ve Jerry - İntihar (Son Bölüm / Final Bölümü) 03:14
Tom ve Jerry - İntihar (Son Bölüm / Final Bölümü) 12.185 izlenme - 5 ay önce Evet canlar Tom ve Jerry nin son bölümünde ikisinin de intihar ettiğini biliyor muydunuz? İki sevimli kahraman beraber trenin altında kalıyor. İzliyoruz.
Tom ve Jerry - Bebek Buss 01:12
Tom ve Jerry - Bebek Buss 80.285 izlenme - 2 yıl önce Konu genellikle bir olayın üzerinde gelişir. Ev kedisi Tom ile evin yiyeceğiyle beslenen ve küçük bir yuvada yaşayan Jerry'nin kavgasıdır. Tom her seferinde Jerry'yi avlamaya çalışır ancak hiçbirinde başarılı olamaz ve Jerry akıl oyunlarıyla her zaman galip gelmeyi başarır. Tom'un ise galip geldiği zamanlar oldukça nadirdir.
Tom ve Jerry - Gökdelenler (Türkçe Dublaj) 02:35
Tom ve Jerry - Gökdelenler (Türkçe Dublaj) 13.338 izlenme - 1 yıl önce Tom, Jerry’nin peşine düşer ama Jerry onun için fazla hızlıdır. Kovalamacanın sınırı sokaklara taşar.
Çizgi Film Türkçe Tom Ve Jerry Tom Ve Jerry Türkçe Dublaj Çizgi Film İzle 11 32:21
Çizgi Film Türkçe Tom Ve Jerry Tom Ve Jerry Türkçe Dublaj Çizgi Film İzle 11 4.010 izlenme - 10 ay önce çizgi film türkçe tom ve jerry tom ve jerry türkçe dublaj çizgi film izle 11
Tom ve Jerry - Barbekü (Türkçe Dublaj) 02:30
Tom ve Jerry - Barbekü (Türkçe Dublaj) 10.747 izlenme - 1 yıl önce Tom ve Jerry kendilerini yanlışlıkla Spike’ın baba-oğul barbekü partisinin içinde bulur. Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Tom ve Jerry - Hazine Avcısı (Türkçe Dublaj) 01:05:39
Tom ve Jerry - Hazine Avcısı (Türkçe Dublaj) 3.494 izlenme - 12 ay önce Tatlı baş belaları Tom ve Jerry için sıradan bir gündü… ta ki dünya çapında tanınan genç ajanlar Jonny Quest, Hadji ve Bandit ile karşılaşıncaya kadar!Quest Ailesi’nin ezeli düşmanı Dr. Zin, ailenin babası Dr. Quest’in dünyanın bütün enerji problemini sona erdirecek bir alet icat ettiğini öğrenir. Dr. Zin bu müthiş aleti ele geçirmek ve Dr. Quest’i kaçırmak için korkunç kedi ordusunu gönderir.Bunun üzerine Jonny, babasını bulmak ve dünyayı kurtarmak için tüylü arkadaşları Tom ve Jerry ile aksiyon dolu bir maceraya atılır.Ailecek kabul edeceğiniz ajan-tronik bir görev için hazır olun! Macera dolu bir film sizi bekliyor! Tom ve jerry izle , tom ve jerry türkçe izle , tom ve jerry dublaj , türkçe çizgi film , çizgi film izle
Tom Ve Jerry - 23 (Bebek Tom) 01:04
Tom Ve Jerry - 23 (Bebek Tom) 233.082 izlenme - 3 yıl önce Tom ve Jerry filmlerinde, Jerry ve Tom sürekli birbirlerine abartılı ve can yakan şakalar yaparlar. Jerry, Tom'un kafasını panjura sıkıştırma, kuyruğunu kapana, elektrik prizine sokma gibi şakalar yapar. Bunun yanında patlayıcı, balta, çekiç, zehir, kalem, kâğıt gibi araçları kullanarak Tom'a karşı galip gelmeye çalışır. Tom ise Jerry'ye karşı ev araç gereçlerini ve eline geçirdiği her şeyi silah olarak kullanır.
Tom Ve Jerry - Robot Fare 02:59
Tom Ve Jerry - Robot Fare 542 izlenme - 7 ay önce Tom ve Jerry - Robot Fare Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Tom ve Jerry - Dinamit (Türkçe Dublaj) 03:11
Tom ve Jerry - Dinamit (Türkçe Dublaj) 5.669 izlenme - 1 yıl önce Keşfe çıkan Tom kendini yanlışlıkla dinamit dolu bir odada bulunca şantiye alanına doğru havalanır! Alan boyunca Jerry’yi düşe kalka kovalar.
Tom ve Jerry - Köpek Balığı (Türkçe Dublaj) 02:47
Tom ve Jerry - Köpek Balığı (Türkçe Dublaj) 5.656 izlenme - 1 yıl önce Liman boyunca Jerry’yi kovalayan Tom, köpek balığından Jerry sayesinde kurtulur ama bu iyiliğe iyilikle karşılık verdiği söylenemez.
Tom ve Jerry  - Çizmeli Kedi (Türkçe Dublaj) 02:11
Tom ve Jerry - Çizmeli Kedi (Türkçe Dublaj) 4.106 izlenme - 1 yıl önce Bir sandık dolusu peynirin kokusuyla uyanan Jerry kahvaltıda ne yiyeceğine karar vermiştir ama geminin polisi Tom olunca her şey planladığı gibi gitmez.
Tom ve Jerry - Opera (Türkçe Dublaj) 02:01
Tom ve Jerry - Opera (Türkçe Dublaj) 3.936 izlenme - 1 yıl önce Tom’un kapalı gişe opera performansı, sahnenin altında uyumaya çalışan Jerry’nin rahatını bozar. Jerry, Tom’u susturmaya uğraşırken, Tom da şovunu tamamlamak için boş durmaz.
Tom ve Jerry - Kayıp Ejderha (Türkçe Dublaj) 51:05
Tom ve Jerry - Kayıp Ejderha (Türkçe Dublaj) 5.784 izlenme - 12 ay önce Tom ve Jerry, yıllardır birbirlerine olan düşmanlığını yitiremezken, sürekli kavga etmektedir. Fakat aniden ortalarına bomba gibi düşen küçük bir ejderha, her şeyi değiştirecektir. Bu ejderhayı koruyarak annesine götürmeyi hedefleyen Tom ve Jerry, yeni bir görevi üstlenecektir. Kısa süreli bir ateşkes yapacak olan Tom ve Jerry ikilisi çok geçmeden aralarındaki kavgayı tekrar başlatacak ve iki düşman gibi hareket. Tom ve jerry izle , tom ve jerry türkçe izle , tom ve jerry dublaj , türkçe çizgi film , çizgi film izle
Tom ve Jerry - Dalış (Türkçe Dublaj)  03:04
Tom ve Jerry - Dalış (Türkçe Dublaj) 3.246 izlenme - 1 yıl önce Tom dalıp gider ve kendini sualtı dünyasındaki oyunların içinde bulur.
Tom ve Jerry - Köpek Yakalayıcı (Türkçe Dublaj) 02:48
Tom ve Jerry - Köpek Yakalayıcı (Türkçe Dublaj) 3.944 izlenme - 1 yıl önce Jerry, Spike’ı köpek yakalayıcıdan kurtarınca Spike kendini Jerry’nin koruyucusu ilan eder. Yardım için Jerry’nin tek bir ıslığı yeterlidir ama Tom güzel dişi bir kediye ıslık çalınca işler biraz karışır.
Tom ve Jerry 116. Bölüm (Çizgi Film) 02:55
Tom ve Jerry 116. Bölüm (Çizgi Film) 18.248 izlenme - 2 yıl önce Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Tom ve Jerry - Yolcu Gemisi (Türkçe Dublaj) 03:12
Tom ve Jerry - Yolcu Gemisi (Türkçe Dublaj) 1.811 izlenme - 1 yıl önce Yolcu gemisinin maskotuna dönüşen ve işini kaybetmek istemeyen Tom’un bir kuralı vardır; “güvertede fare kalamaz”. Jerry’nin tek dileği Hawaii’ye gitmek, Tom’un ise Jerry’nin gemiyi terk etmesidir.
Tom ve Jerry Türkce Full Izle Tek Parça - Tom y Jerry: En Español 2016 01:10:39
Tom ve Jerry Türkce Full Izle Tek Parça - Tom y Jerry: En Español 2016 1.640 izlenme - 10 ay önce