Hoşgeldiniz!

Tom ve Jerry

Tom ve Jerry - Komşular 03:01
Tom ve Jerry - Komşular 78.621 izlenme - 7 yıl önce Spike, Tom ile komşuculuğunu geliştiriyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom ve Jerry - Kıymık 03:11
Tom ve Jerry - Kıymık 24.217 izlenme - 7 yıl önce Tyke'ın patisine batan kıymığı çıkarmaya uğraşan Tom'u zor anlar bekliyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom ve Jerry - Misafir Fare 03:17
Tom ve Jerry - Misafir Fare 14.229 izlenme - 7 yıl önce Jerry'nin akrabasının rahatlığı Tom'u oldukça şaşırtıyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom ve Jerry - Akıllı Ev 01:48
Tom ve Jerry - Akıllı Ev 10.749 izlenme - 7 yıl önce Teknolojinin son ürünü akıllı evlerde kovalamacaya başlayan Tom ve Jerry için işler biraz karışıyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom ve Jerry  - Kötü Kedicik 04:12
Tom ve Jerry - Kötü Kedicik 110.324 izlenme - 7 yıl önce Jerry'nin, Tom'un elinden küçük kuzenini kurtarması için çok zamanı yok! Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom Ve Jerry - Kovalamaca (Çizgi Film HD İzle) 04:57
Tom Ve Jerry - Kovalamaca (Çizgi Film HD İzle) 3.627.000 izlenme - 9 yıl önce Kedi Tom yine yaramaz fare Jerry'nin peşindedir. Birbirlerini araba ile kovalayan yaramaz ikili bakın etrafın başına ne işler açar.Keyifli seyirler.. Tom ve Jerry genel konusu: Ev kedisi Tom ile evin yiyeceğiyle beslenen ve küçük bir yuvada yaşayan Jerry'nin kavgasıdır. Tom her seferinde Jerry'yi avlamaya çalışır ancak hiçbirinde başarılı olamaz ve Jerry akıl oyunlarıyla her zaman galip gelmeyi başarır. Tom'un ise galip geldiği zamanlar oldukça nadirdir. Tom ve Jerry filmlerinde, Jerry ve Tom sürekli birbirlerine abartılı ve can yakan şakalar yaparlar. Jerry, Tom'un kafasını panjura sıkıştırma, kuyruğunu kapana, elektrik prizine sokma gibi şakalar yapar. Bunun yanında patlayıcı, balta, çekiç, zehir, kalem, kâğıt gibi araçları kullanarak Tom'a karşı galip gelmeye çalışır. Tom ise Jerry'ye karşı ev araç gereçlerini ve eline geçirdiği her şeyi silah olarak kullanır. Kapan, zehir, ütü, tost makinasıbalta veya demir kapanlar toplar silahlar gibi.[2] Tüm popüleritesine rağmen, içerdiği aşırı şiddet Tom ve Jerry'nin eleştirilere maruz kalmasına neden oldu.[3] Ancak tüm şiddet içeriğini rağmen kan veya yaralanma sahneleri gösterilmedi.[4] Jerry farklı farklı yerlerde kendisine yuva yapabilen bir faredir ve tek amacı yuvasında rahatça yaşamaktır. Kaybedecek herhangi bir şeyi yoktur. Tom ise hem Jerry'yi yakalamak hem de eve herhangi bir zarar vermemesi gerekmekte kırılan eşyaları da kimseye duyurmadan tamir etmek zorundadır. İzlesene çizgi film kanalımıza hemen abone olmak için: http://www.izlesene.com/cizgifilm
Tom ve Jerry - Ekip Çalışması 05:07
Tom ve Jerry - Ekip Çalışması 31.798 izlenme - 7 yıl önce Birleşmiş Fare Yakalayıcıları toplantısında en iyi kedi ödülünü almak için Tom'un yapamayacağı şey yok. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom ve Jerry  - Aile Toplantısı 04:16
Tom ve Jerry - Aile Toplantısı 20.342 izlenme - 7 yıl önce Jerry ve küçük kuzeni aile toplantısı için yola çıkıyor. Bakalım Tom ne gibi numaralar peşinde. Boomerang Türkiye resmi YouTube sayfasına hoş geldiniz! Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom Ve Jerry - Akşam Yemeği (Çizgi Film) 02:27
Tom Ve Jerry - Akşam Yemeği (Çizgi Film) 14.430 izlenme - 7 yıl önce Tom ve Jerry - Akşam Yemeği (Çizgi Film) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tom ve Jerry - Bebek Bakıcısı (Türkçe Dublaj) 02:18
Tom ve Jerry - Bebek Bakıcısı (Türkçe Dublaj) 68.625 izlenme - 8 yıl önce Evin biricik bebeği beceriksiz bir bakıcının eline düşünce ona göz kulak olmak için Tom ve Jerry harekete geçer.
Tom ve Jerry Türkçe - Kayak Zamanı 01:53
Tom ve Jerry Türkçe - Kayak Zamanı 15.210 izlenme - 7 yıl önce Spike, Tom ve Jerry’ye kendisinin ne kadar iyi bir kayakçı olduğundan bahsediyor ve ikiliyle dalga geçiyor. Tom ve Jerry bu defa güçlerini birleştiriyorlar.
Tom Ve Jerry - Kovalamaca 04:57
Tom Ve Jerry - Kovalamaca 7.897 izlenme - 9 yıl önce Kedi Tom yine yaramaz fare Jerry'nin peşindedir. Birbirlerini araba ile kovalayan yaramaz ikili bakın etrafın başına ne işler açar.Keyifli seyirler.. Tom ve Jerry genel konusu: Ev kedisi Tom ile evin yiyeceğiyle beslenen ve küçük bir yuvada yaşayan Jerry'nin kavgasıdır. Tom her seferinde Jerry'yi avlamaya çalışır ancak hiçbirinde başarılı olamaz ve Jerry akıl oyunlarıyla her zaman galip gelmeyi başarır. Tom'un ise galip geldiği zamanlar oldukça nadirdir. Tom ve Jerry filmlerinde, Jerry ve Tom sürekli birbirlerine abartılı ve can yakan şakalar yaparlar. Jerry, Tom'un kafasını panjura sıkıştırma, kuyruğunu kapana, elektrik prizine sokma gibi şakalar yapar. Bunun yanında patlayıcı, balta, çekiç, zehir, kalem, kâğıt gibi araçları kullanarak Tom'a karşı galip gelmeye çalışır. Tom ise Jerry'ye karşı ev araç gereçlerini ve eline geçirdiği her şeyi silah olarak kullanır. Kapan, zehir, ütü, tost makinasıbalta veya demir kapanlar toplar silahlar gibi.[2] Tüm popüleritesine rağmen, içerdiği aşırı şiddet Tom ve Jerry'nin eleştirilere maruz kalmasına neden oldu.[3] Ancak tüm şiddet içeriğini rağmen kan veya yaralanma sahneleri gösterilmedi.[4] Jerry farklı farklı yerlerde kendisine yuva yapabilen bir faredir ve tek amacı yuvasında rahatça yaşamaktır. Kaybedecek herhangi bir şeyi yoktur. Tom ise hem Jerry'yi yakalamak hem de eve herhangi bir zarar vermemesi gerekmekte kırılan eşyaları da kimseye duyurmadan tamir etmek zorundadır.
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 25 25:27
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 25 10.269 izlenme - 7 yıl önce Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 25 Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 18 25:08
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 18 3.852 izlenme - 7 yıl önce Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 18 Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Tom ve Jerry - Jerry Tom’u Korkutuyor 03:00
Tom ve Jerry - Jerry Tom’u Korkutuyor 6.051 izlenme - 7 yıl önce Tom ve Jerry - Jerry Tom’u Korkutuyor Jerry bu defa Tom’u korkutmanın çok iyi bir yolunu bulmuş gibi, acaba Tom pes mi edecek? Hemen izle! .
Tom ve Jerry - Çekirge Peşinde 02:53
Tom ve Jerry - Çekirge Peşinde 4.612 izlenme - 7 yıl önce Evden dışarıda uyumak istemeyen Tom, yerini sağlama almak için eve giren çekirgenin ğeşine düşer, bakalım Jerry çekirgeyi koruyabilecek mi?
Tom ve Jerry - Yağmur  Bulutu 03:17
Tom ve Jerry - Yağmur Bulutu 2.323 izlenme - 7 yıl önce Tom'un peşini bir türlü bırakmayan kara bulutları gördünüz mü? Bakalım Tom'un üstündeki yağmur bulutları ne kadar inatçı...
Tom ve Jerry - Bebek Buss 01:12
Tom ve Jerry - Bebek Buss 86.243 izlenme - 9 yıl önce Konu genellikle bir olayın üzerinde gelişir. Ev kedisi Tom ile evin yiyeceğiyle beslenen ve küçük bir yuvada yaşayan Jerry'nin kavgasıdır. Tom her seferinde Jerry'yi avlamaya çalışır ancak hiçbirinde başarılı olamaz ve Jerry akıl oyunlarıyla her zaman galip gelmeyi başarır. Tom'un ise galip geldiği zamanlar oldukça nadirdir.
Tom ve Jerry - Gökdelenler (Türkçe Dublaj) 02:35
Tom ve Jerry - Gökdelenler (Türkçe Dublaj) 15.333 izlenme - 8 yıl önce Tom, Jerry’nin peşine düşer ama Jerry onun için fazla hızlıdır. Kovalamacanın sınırı sokaklara taşar.
Tom ve Jerry - Barbekü (Türkçe Dublaj) 02:30
Tom ve Jerry - Barbekü (Türkçe Dublaj) 13.486 izlenme - 8 yıl önce Tom ve Jerry kendilerini yanlışlıkla Spike’ın baba-oğul barbekü partisinin içinde bulur. Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Tom Ve Jerry - Robot Fare 02:59
Tom Ve Jerry - Robot Fare 1.614 izlenme - 7 yıl önce Tom ve Jerry - Robot Fare Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Tom ve Jerry - Dinamit (Türkçe Dublaj) 03:11
Tom ve Jerry - Dinamit (Türkçe Dublaj) 7.206 izlenme - 8 yıl önce Keşfe çıkan Tom kendini yanlışlıkla dinamit dolu bir odada bulunca şantiye alanına doğru havalanır! Alan boyunca Jerry’yi düşe kalka kovalar.
Tom ve Jerry - Köpek Balığı (Türkçe Dublaj) 02:47
Tom ve Jerry - Köpek Balığı (Türkçe Dublaj) 8.748 izlenme - 8 yıl önce Liman boyunca Jerry’yi kovalayan Tom, köpek balığından Jerry sayesinde kurtulur ama bu iyiliğe iyilikle karşılık verdiği söylenemez.
Tom ve Jerry  - Çizmeli Kedi (Türkçe Dublaj) 02:11
Tom ve Jerry - Çizmeli Kedi (Türkçe Dublaj) 5.041 izlenme - 8 yıl önce Bir sandık dolusu peynirin kokusuyla uyanan Jerry kahvaltıda ne yiyeceğine karar vermiştir ama geminin polisi Tom olunca her şey planladığı gibi gitmez.
Tom ve Jerry - Opera (Türkçe Dublaj) 02:01
Tom ve Jerry - Opera (Türkçe Dublaj) 4.510 izlenme - 8 yıl önce Tom’un kapalı gişe opera performansı, sahnenin altında uyumaya çalışan Jerry’nin rahatını bozar. Jerry, Tom’u susturmaya uğraşırken, Tom da şovunu tamamlamak için boş durmaz.
Tom ve Jerry - Dalış (Türkçe Dublaj)  03:04
Tom ve Jerry - Dalış (Türkçe Dublaj) 4.775 izlenme - 8 yıl önce Tom dalıp gider ve kendini sualtı dünyasındaki oyunların içinde bulur.
Tom ve Jerry - Köpek Yakalayıcı (Türkçe Dublaj) 02:48
Tom ve Jerry - Köpek Yakalayıcı (Türkçe Dublaj) 5.604 izlenme - 8 yıl önce Jerry, Spike’ı köpek yakalayıcıdan kurtarınca Spike kendini Jerry’nin koruyucusu ilan eder. Yardım için Jerry’nin tek bir ıslığı yeterlidir ama Tom güzel dişi bir kediye ıslık çalınca işler biraz karışır.
Tom ve Jerry 116. Bölüm (Çizgi Film) 02:55
Tom ve Jerry 116. Bölüm (Çizgi Film) 23.867 izlenme - 8 yıl önce Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Tom ve Jerry - Yolcu Gemisi (Türkçe Dublaj) 03:12
Tom ve Jerry - Yolcu Gemisi (Türkçe Dublaj) 2.297 izlenme - 8 yıl önce Yolcu gemisinin maskotuna dönüşen ve işini kaybetmek istemeyen Tom’un bir kuralı vardır; “güvertede fare kalamaz”. Jerry’nin tek dileği Hawaii’ye gitmek, Tom’un ise Jerry’nin gemiyi terk etmesidir.
Tom ve Jerry - Hamak (Türkçe Dublaj) 02:46
Tom ve Jerry - Hamak (Türkçe Dublaj) 3.415 izlenme - 8 yıl önce Bahçedeki hamakta kestirmeyi dört gözle bekleyen Tom’un yerini Jerry çoktan kapmıştır bile. Tom, boşu boşuna Jerry’i yerinden kaldırmaya uğraşır.