Hoşgeldiniz!

Torpil Videoları İzle

Evin İçinde Torpil Patlatmak 00:07
Evin İçinde Torpil Patlatmak 1.329.869 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Kısa Gerilim Filmi... Gerilim, Macera, Korku, Kaçış, Küfür... Hepsi Bu Kısa Karede.
Yaşlı Adama Torpil Şakası 00:18
Yaşlı Adama Torpil Şakası 394.266 izlenme - 4 yıl önce Yaşlı Adama Torpil Şakası Torpil ile yapılan eşek şakası kameraya böyle yansıdı. Bir genç yaşlı bir adamın yanında torpil patlattı. Kameraya yansıyan bu şakada çok korkan yaşlı adam bir anda ne yapacağını şaşırdı.
Arkadaşa Torpil Şakası 00:06
Arkadaşa Torpil Şakası 172.644 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşa Torpil Şakası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Güntekin Onay: Liyakat Kavramı 2017 Türkiye'sinin En Ciddi Meselesidir.Torpille Diploma Almasınlar. 02:42
Güntekin Onay: Liyakat Kavramı 2017 Türkiye'sinin En Ciddi Meselesidir.Torpille Diploma Almasınlar. 3.287 izlenme - 1 ay önce Ntvspor yorumcusu Güntekin Onay'ın torpil meselesine çok sinirlenmiş belliki hakj eden bir yerlere gelsin diyo, Güntekin Onay'ın çarpıcı açıklamalarını izliyoruz
Uyuyan Arkadaşa Torpil Şakası 00:58
Uyuyan Arkadaşa Torpil Şakası 63.480 izlenme - 3 yıl önce Uyuyan Arkadaşa Torpil Şakası Artık komikliğini kaybeden şaka, ama yine de yapması eğlenceli olsa gerek. video izle.
Evde Torpil Patlatan Adam 00:07
Evde Torpil Patlatan Adam 40.783 izlenme - 3 yıl önce Evde Ailesini Korkutmak İçin Eğlence Amaçlı Torpil Patlatan Adam
Torpil Şakası 00:16
Torpil Şakası 74.710 izlenme - 4 yıl önce
Burnunda Torpil Patlatan Adam 00:24
Burnunda Torpil Patlatan Adam 56.715 izlenme - 3 yıl önce Burnunda Torpil Patlatan Adam Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yaşlı Adama Torpil Şakası 00:18
Yaşlı Adama Torpil Şakası 26.663 izlenme - 3 yıl önce http://karnavalhaber.blogspot.com/
Yolda Giderken Yola Torpil Atmak 03:06
Yolda Giderken Yola Torpil Atmak 3.160 izlenme - 3 ay önce Yolda giderken araca veya yola torpil atan oto destekçim adlı youtube kanalının sahibinin yaşadığı kafayı izliyoruz.
Sorumsuzca Torpil Yakan ve Fırlatan Gençler 07:08
Sorumsuzca Torpil Yakan ve Fırlatan Gençler 4.514 izlenme - 9 ay önce Aslında olayın asıl suçlusu: videodaki çocuklardan yaş olarak fazlaca büyük olan, videolarda başrolü oynayan ve sıdıka dizisindeki sıdıka'nın abisi samim'e benzeyen Serdar Akça isimli şahıs. Videolarındaki çocuklar belki kendinden 4-5 yaş küçük. çocukları bazı videolarda resmen kullanıyor. Doğacak sonuçları umursamadan, sorumsuzca, insanların özel hayatına (evinin ortasına kadar) karışarak torpil patlatıyorlar, yaptıklarını videoya çekiyorlar ve bu videoları o şahıs kendi youtube kanalında paylaşıyor. Kanal linki de bu: https://www.youtube.com/channel/UCCHj0FI8Ys6efOqiV1HnBSg/videos kanalındaki bazı videoların isimleri: -yaşlı adamı takip edip evine torpil fırlattık -açık camdan içeri torpil attık -balkona torpil attık yaşlı teyze bağırdı ve daha fazlası... bu videoyu ise "Balkona Torpil Attık Yaşlı Teyze Bağırdı" ismiyle paylaşmışlar.
A101 e Torpil Atan Veletler 04:34
A101 e Torpil Atan Veletler 5.732 izlenme - 12 ay önce Öğrenci evine torpil atan eğitimsiz sokağa salınmış çocuklar şimdide a101e torpil atarken vidyo çekmişler. İzliyoruz efendim.
Genç Kızları Bayıltan Şaka! 00:32
Genç Kızları Bayıltan Şaka! 2.905 izlenme - 7 ay önce Genç kızlar, kendilerine yapılan şaka karşısında zor anlar yaşadı. Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
Torpil Şakası 00:19
Torpil Şakası 10.564 izlenme - 3 yıl önce Torpil Şakası
Uyuyan Liseliyi Torpille Uyandırmak 00:31
Uyuyan Liseliyi Torpille Uyandırmak 7.561 izlenme - 1 yıl önce Tenefüsü güzel bir şekilde uyuyarak geçirmek istiyor arkadaşımız ama ortamın ne kadar yırtıcı varlıklarla dolu olduğunu unutmuş tabii bir meslek lisesi sınıfında uyunurmu güzel kardeşim söyle bana? meslek lisesi bir survivordır uyursanız ölürsünüz..
Torpilli Olmayan İngilizce Öğretmeni - Love Story 01:34
Torpilli Olmayan İngilizce Öğretmeni - Love Story 10.523 izlenme - 2 yıl önce Torpili olduğu halde kullanmayan hanım ablamızdan Love Story şarkısını dinliyoruz.
Babaya Torpil Şakası - Father Bomb 00:19
Babaya Torpil Şakası - Father Bomb 14.132 izlenme - 4 yıl önce Babasıyla Birlikte Televizyon İzleyen Gencin Yaptığı Şaka, İnternette Tık Rekoru Kırıyor. Televizyonda izlediği Dövüş Sahnesine Kitlenen Babasının Arkasına Torpil Koyan Genç, Sinsice Planının gerçekleşmesini Bekliyor. Birkaç Saniye Sonra Güçlü Bir Sesle Patlayan Dinamit Televizyon karşısındaki Adamı Yerinden Zıplatıyor. Korkuyla Yerinden Kalkan Ve Elindeki Kumandayı Fırlatan baba, Daha Sonra Hiçbir Şey Olmamış Gibi Televizyon İzlemeye Devam Ediyor
Buz Tutmuş Gölün İçinde Torpil Patlamak 03:08
Buz Tutmuş Gölün İçinde Torpil Patlamak 280 izlenme - 2 hafta önce İki kafadar, envai çeşit patlatıcıyı buzları kırmak için ve eğlence olması için böyle patlattı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Nineyi Korkutan Torpil Şakası 00:25
Nineyi Korkutan Torpil Şakası 9.592 izlenme - 2 yıl önce Nineyi korkutan torpil şakası - küfür içerir - Torpil şakası nineyi korkuttu.
uyuyan adama torpil şakası 00:37
uyuyan adama torpil şakası 17.457 izlenme - 6 yıl önce "uyuyan adama torpil şakası" uyurken aniden torpil sesleriyle uyanıyor can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Yetersiz Çocuk ve Talihsiz Kameraman 01:14
Yetersiz Çocuk ve Talihsiz Kameraman 4.206 izlenme - 11 ay önce Torpilin barutunu yakmaya ve bunu videoya çekmeye çalışan, günlerini renklendirme peşinde iki çocuğumuz. İzliyoruz.
Eceline Susayan Köpek Torpile İşer 00:35
Eceline Susayan Köpek Torpile İşer 4.199 izlenme - 12 ay önce Arap çocuklar sokak ortasında torpil patlatıp eğlenmek istemişler. Ancak ortalıkta gezen meraklı köpek çocukların yaktığı torpilin üstüne işeyince olanlar oluyor.
Kalpten Götüren Torpil Şakası 00:32
Kalpten Götüren Torpil Şakası 6.333 izlenme - 3 yıl önce Kalpten Götüren Torpil Şakası ile Arkadaşı Neye Uğradığını Şaşırdı
Eşek Şakası 00:19
Eşek Şakası 10.711 izlenme - 3 yıl önce torpil patlatma
Danıştay Başkanını'nın Çocuklarının Ak Saray'da İşe Girmesi 01:47
Danıştay Başkanını'nın Çocuklarının Ak Saray'da İşe Girmesi 4.123 izlenme - 10 ay önce en büyük hobisi Cumhurbaşkanıyla çay toplamak ve düğmesiz cübbesinin önünü iliklemek olan Danıştay Başkanı Zerrin Güngör'ün bu muhabbetinin neden anlaşıldı. Zerin Güngör'ün kızının Saray'da oğlu da sarayı yapan inşaat şirketinde işe girdiği anlaşıldı. bu iddialarının sorulduğu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: " Danıştay Başkanı veya bir milletvekili diye onların kızının oğlunun işsiz kalacak hali yok" dedi
Yok Böyle Torpil Şakası
Yok Böyle Torpil Şakası 9.795 izlenme - 4 yıl önce Yok Böyle Torpil Şakası Yurtta Torpil Şakası Yaptık Arkadaş O Nasıl Bir Kaçış Özellikle Atletli Arkadaşa Dikkat !!!sen Nasıl Çıktın O Aradan :d
Kamyoncuya Torpil Şakası 00:20
Kamyoncuya Torpil Şakası 6.406 izlenme - 2 yıl önce TIR garajında telefonla konuşan kamyon sürücüsü öyle bir dalmış ki arkadaşlarının cebine attığı torpilden habersiz telefon konuşmasına devam ediyor. Taki torpil patlayana kadar.
Torpil Şakası 00:22
Torpil Şakası 15.283 izlenme - 8 yıl önce torpil şakası
Torpil İle Karpuz Patlatma 02:01
Torpil İle Karpuz Patlatma 1.825 izlenme - 8 ay önce Kardeşim siz hiç Gora izlemediniz mi ? bilmiyormusunuz 'nimetle şaka olmaz!' lütfen öğrenelim artık bunları hayır bir de torpille patlatmışlar Afrika'da insanlar aç efendim.
Kahvehanede Torpil Şakası 00:23
Kahvehanede Torpil Şakası 16.250 izlenme - 4 yıl önce Kahvehanede Torpil Şakası