Hoşgeldiniz!

torpil

Evin İçinde Torpil Patlatmak 00:07
Evin İçinde Torpil Patlatmak 1.337.285 izlenme - 8 yıl önce Dünyanın En Kısa Gerilim Filmi... Gerilim, Macera, Korku, Kaçış, Küfür... Hepsi Bu Kısa Karede.
Yaşlı Adama Torpil Şakası 00:18
Yaşlı Adama Torpil Şakası 396.724 izlenme - 9 yıl önce Yaşlı Adama Torpil Şakası Torpil ile yapılan eşek şakası kameraya böyle yansıdı. Bir genç yaşlı bir adamın yanında torpil patlattı. Kameraya yansıyan bu şakada çok korkan yaşlı adam bir anda ne yapacağını şaşırdı.
Torpil Şakası 00:16
Torpil Şakası 79.435 izlenme - 10 yıl önce
Uyuyan Arkadaşa Torpil Şakası 00:58
Uyuyan Arkadaşa Torpil Şakası 64.080 izlenme - 9 yıl önce Uyuyan Arkadaşa Torpil Şakası Artık komikliğini kaybeden şaka, ama yine de yapması eğlenceli olsa gerek. video izle.
Evde Torpil Patlatan Adam 00:07
Evde Torpil Patlatan Adam 42.084 izlenme - 9 yıl önce Evde Ailesini Korkutmak İçin Eğlence Amaçlı Torpil Patlatan Adam
Burnunda Torpil Patlatan Adam 00:24
Burnunda Torpil Patlatan Adam 57.143 izlenme - 9 yıl önce Burnunda Torpil Patlatan Adam Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kahvehanede Torpil Patlatarak Şakalar Komiklikler Yapmak 00:24
Kahvehanede Torpil Patlatarak Şakalar Komiklikler Yapmak 41.905 izlenme - 8 yıl önce Kahve ortamı klasiktir; sigara dumanından göz okey taşlarını, 52 destesi kağıtlarını bile görmez. İnsanlar sohbete, okeye öyle bir odaklanır ki torpil değil top patlasa kimse onları kaldıramaz. Hanım torpilimi getir!
Rögara Torpil Atan Çocuğun Uçması 00:34
Rögara Torpil Atan Çocuğun Uçması 7.844 izlenme - 3 yıl önce Çin'de kaydedilen görüntülerde iki çocuktan biri rögar kapağının aralığından torpil atmış. Torpil patlamaya neden olmuş.
Sofilere Torpil İşlemez :) Yok Böyle Tepki !!! 00:23
Sofilere Torpil İşlemez :) Yok Böyle Tepki !!! 11.496 izlenme - 5 yıl önce iş yerinde uyuyakalan Sofi abimizin yapılan şaka sonra verdiği tepki müthişşşşşş :)
A101 e Torpil Atan Veletler 04:34
A101 e Torpil Atan Veletler 5.998 izlenme - 7 yıl önce Öğrenci evine torpil atan eğitimsiz sokağa salınmış çocuklar şimdide a101e torpil atarken vidyo çekmişler. İzliyoruz efendim.
Torpilli Olmayan İngilizce Öğretmeni - Love Story 01:34
Torpilli Olmayan İngilizce Öğretmeni - Love Story 10.992 izlenme - 7 yıl önce Torpili olduğu halde kullanmayan hanım ablamızdan Love Story şarkısını dinliyoruz.
Sorumsuzca Torpil Yakan ve Fırlatan Gençler 07:08
Sorumsuzca Torpil Yakan ve Fırlatan Gençler 4.774 izlenme - 6 yıl önce Aslında olayın asıl suçlusu: videodaki çocuklardan yaş olarak fazlaca büyük olan, videolarda başrolü oynayan ve sıdıka dizisindeki sıdıka'nın abisi samim'e benzeyen Serdar Akça isimli şahıs. Videolarındaki çocuklar belki kendinden 4-5 yaş küçük. çocukları bazı videolarda resmen kullanıyor. Doğacak sonuçları umursamadan, sorumsuzca, insanların özel hayatına (evinin ortasına kadar) karışarak torpil patlatıyorlar, yaptıklarını videoya çekiyorlar ve bu videoları o şahıs kendi youtube kanalında paylaşıyor. Kanal linki de bu: https://www.youtube.com/channel/UCCHj0FI8Ys6efOqiV1HnBSg/videos kanalındaki bazı videoların isimleri: -yaşlı adamı takip edip evine torpil fırlattık -açık camdan içeri torpil attık -balkona torpil attık yaşlı teyze bağırdı ve daha fazlası... bu videoyu ise "Balkona Torpil Attık Yaşlı Teyze Bağırdı" ismiyle paylaşmışlar.
Dünyanın En Büyük Torpili İle Doğanın Ebesini Atlamak 10:55
Dünyanın En Büyük Torpili İle Doğanın Ebesini Atlamak 6.913 izlenme - 5 yıl önce Bizim ergenlerin elindeki torpillere kız kaçıranlara baktığımızda bunlarınkinin yanında çok masum olduğunu görürüz. Adamlar utanmasa doğanın göbeğinde hidrojen bombası patlatacaklar. İlk baştaki torpili de sanırım kum torbasından yapmış adam.
Uyuyan Liseliyi Torpille Uyandırmak 00:31
Uyuyan Liseliyi Torpille Uyandırmak 7.759 izlenme - 7 yıl önce Tenefüsü güzel bir şekilde uyuyarak geçirmek istiyor arkadaşımız ama ortamın ne kadar yırtıcı varlıklarla dolu olduğunu unutmuş tabii bir meslek lisesi sınıfında uyunurmu güzel kardeşim söyle bana? meslek lisesi bir survivordır uyursanız ölürsünüz..
Kamyoncuya Torpil Şakası 00:20
Kamyoncuya Torpil Şakası 6.975 izlenme - 8 yıl önce TIR garajında telefonla konuşan kamyon sürücüsü öyle bir dalmış ki arkadaşlarının cebine attığı torpilden habersiz telefon konuşmasına devam ediyor. Taki torpil patlayana kadar.
E-Dayım İle Atanmak Artık Daha Kolay 02:32
E-Dayım İle Atanmak Artık Daha Kolay 4.410 izlenme - 5 yıl önce Memur atama sistemi değişiyor! E-Atama uygulamasıyla memur olmak artık çok daha kolay. Bilirkişi Nevzat Can Ünsal, Kaan Karabüber'in tüm sorularına samimi cevaplar verdi. Youtube kanalımıza abone olmak için: https://goo.gl/UL8b66 Bizi Facebook'tan takip etmek için: https://goo.gl/zNHEs9 Kamera, Ses, Kurgu, Jenerik: Orkan Başar & Gökhan İndere Oynayanlar: Nevzat Can Ünsal, Kaan Karabüber
Genç Kızları Bayıltan Şaka! 00:32
Genç Kızları Bayıltan Şaka! 5.452 izlenme - 6 yıl önce Genç kızlar, kendilerine yapılan şaka karşısında zor anlar yaşadı. Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
Evde Torpil Patlatmak 01:00
Evde Torpil Patlatmak 3.049 izlenme - 6 yıl önce Evinde ailesine sarmasına ünlü gencin yeni videosu geldi,Arkadaş bu sefer anne babasının dibinde torpil patlatıyor
Eceline Susayan Köpek Torpile İşer 00:35
Eceline Susayan Köpek Torpile İşer 4.774 izlenme - 7 yıl önce Arap çocuklar sokak ortasında torpil patlatıp eğlenmek istemişler. Ancak ortalıkta gezen meraklı köpek çocukların yaktığı torpilin üstüne işeyince olanlar oluyor.
Ağzında Torpil Patlatan Genç 00:31
Ağzında Torpil Patlatan Genç 4.285 izlenme - 8 yıl önce evet arkadaşlar gün geçmiyorki bir mal daha çıkmasın ortaya. bu kardeşimiz de sosyal medyada nasıl ilgi çekerim diye düşünürken aklına ağzında torpil patlatmak gibi abuk bir fikir gelmiş. sanırıom amacına ulaştı.
Yetersiz Çocuk ve Talihsiz Kameraman 01:14
Yetersiz Çocuk ve Talihsiz Kameraman 4.227 izlenme - 7 yıl önce Torpilin barutunu yakmaya ve bunu videoya çekmeye çalışan, günlerini renklendirme peşinde iki çocuğumuz. İzliyoruz.
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 04:28
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 5.747 izlenme - 7 yıl önce Giresunlu boyacı gencin icat ettiği füze, atarı gören düşman ülkeler inanıyorum ki bu silahtan sonra tüm silahlı kuvvetlerini en kısa sürede tasfiye edecektir.
' Artık Atanamayan Öğretmen Yok, Torpili Olmayan Öğretmen Var' 03:54
' Artık Atanamayan Öğretmen Yok, Torpili Olmayan Öğretmen Var' 2.668 izlenme - 5 yıl önce sosyal bilgiler öğretmenliği mezunu olan ancak yıllardır atanamamış bir öğretmenin haklın isyanı
Yolda Giderken Yola Torpil Atmak 03:06
Yolda Giderken Yola Torpil Atmak 3.295 izlenme - 6 yıl önce Yolda giderken araca veya yola torpil atan oto destekçim adlı youtube kanalının sahibinin yaşadığı kafayı izliyoruz.
Danıştay Başkanını'nın Çocuklarının Ak Saray'da İşe Girmesi 01:47
Danıştay Başkanını'nın Çocuklarının Ak Saray'da İşe Girmesi 4.215 izlenme - 6 yıl önce en büyük hobisi Cumhurbaşkanıyla çay toplamak ve düğmesiz cübbesinin önünü iliklemek olan Danıştay Başkanı Zerrin Güngör'ün bu muhabbetinin neden anlaşıldı. Zerin Güngör'ün kızının Saray'da oğlu da sarayı yapan inşaat şirketinde işe girdiği anlaşıldı. bu iddialarının sorulduğu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: " Danıştay Başkanı veya bir milletvekili diye onların kızının oğlunun işsiz kalacak hali yok" dedi
Sözlü Sınavda İlginç Sorular - Torpil 01:52
Sözlü Sınavda İlginç Sorular - Torpil 4.762 izlenme - 7 yıl önce Milli Eğitim Şube Müdürlüğü'nün görevde yükselme sözlü sınavında sorulan sorular pes dedirtti. Skandal sınavda, adaylara alanları dışında sorular yöneltildi. Pinpon ve futbol topunun ağırlığı, Eyfel kulesindeki basamakların sayısı, Gorbaçov'un eşinin adı gibi sorular adayların elenmesine neden oldu.
Ev Yapımı Atom Bombası 02:38
Ev Yapımı Atom Bombası 3.366 izlenme - 8 yıl önce Ev yapımı torpil yapanlar olmuştur ama bu torpil değil başka bir şey arkadaş bokunu çıkartmış."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
800 Aboneye Özel, Eve Torpil Atmak 03:29
800 Aboneye Özel, Eve Torpil Atmak 4.073 izlenme - 7 yıl önce Veledin kendisi saçma sapan videolarla dolu, roketli patlamalı bir youtube kanalına sahip. Ninesini de bu işe alet etmiş. Yine de bir şeylerle uğraşması güzel diyenler olacaktır. İzliyoruz efendim.
Müthiş Torpil Şakaları 03:41
Müthiş Torpil Şakaları 2.206 izlenme - 7 yıl önce Sizler için en komik torpil şakaları bir arada. İyi Seyirler "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."