Hoşgeldiniz!

tospik

Niloya - Polis Tospik Amca Şarkısı 00:44
Niloya - Polis Tospik Amca Şarkısı 27.083 izlenme - 7 ay önce Niloya - Polis Tospik Amca Şarkısı NİLOYA / POLİS TOSPİK AMCA ŞARKISI Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tospik Gerçekten Orospu Çocuğu mudur? 06:21
Tospik Gerçekten Orospu Çocuğu mudur? 7.768 izlenme - 1 yıl önce Tospik gerçekten orospu çocuğu mudur? Yoksa asıl orospu çocuğu "senin kaplumbağa yeni bir arkadaş bulmuş kendine, onunla oynuyordu"diyen, hepimizin çevresinde benzeri bulunan yavşak arkadaş mıdır? Buyrun hep beraber izleyelim... (32 yaşında olduğum ve bu şarkının 2 gündür sürekli dilimde olduğu doğrudur)
Ağlayan Bebek Arı Maya ve Jet Dondurma Yiyerek Renkleri Öğreniyor. 01:59
Ağlayan Bebek Arı Maya ve Jet Dondurma Yiyerek Renkleri Öğreniyor. 1.859 izlenme - 4 ay önce Sayı Saymayı Öğreniyoruz. Evet Çocuklar Sizde Renkleri Hayvanları ve Sayı Saymayı Öğrenmek İstiyorsanız. Aramıza Ailemize Katılın. Hep Beraber OKul Öncesi Eğitimimizi Tamamlayalım.
 Niloya ve Tospik Arılar Diyarında 05:33
Niloya ve Tospik Arılar Diyarında 2.244 izlenme - 4 ay önce Arılardan rahatsız olan Niloya, en sonunda cesaretini toplar ve onları takip ederek, gizemli dünyalarına misafir olur.
Sürpriz Yumurtadan Çıkan Çikolatalar İle Renkleri Öğreniyoruz. 01:57
Sürpriz Yumurtadan Çıkan Çikolatalar İle Renkleri Öğreniyoruz. 693 izlenme - 4 ay önce Sayı Saymayı Öğreniyoruz. Evet Çocuklar Sizde Renkleri Hayvanları ve Sayı Saymayı Öğrenmek İstiyorsanız. Aramıza Ailemize Katılın. Hep Beraber OKul Öncesi Eğitimimizi Tamamlayalım.
Doktor Dottie Parmak Ailesine Renkleri Öğretiyor. 02:55
Doktor Dottie Parmak Ailesine Renkleri Öğretiyor. 599 izlenme - 4 ay önce Renkleri Öğrenme! Niloya Çizgi Film Karakteri Mete ile Bebek ve Çocuklar Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Mor, Siyah, Gri, Pembe, Kahverengi Renkleri Türkçe Öğreniyor. Eğitici Çocuk Videoları için Minnik Tv kanalımıza Abone Ol:) Doktor Dottie Parmak Ailesine Renkleri Öğretiyor.
Tospiğin Niloyayı Terk Etmesi  00:56
Tospiğin Niloyayı Terk Etmesi 2.075 izlenme - 1 yıl önce 23.09.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Tospiğin Niloyayı Terk Etmesi başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Niloya - Tospik 05:28
Niloya - Tospik 3.904 izlenme - 2 yıl önce Kimdir Niloya? Karadeniz’de akan bir nehrin yanındaki köye gidin. Gördüğünüz ilk çocuğa sorun. Kimsin sen, diye? Verdiği cevaplarda Niloya’yı göreceksiniz. Sadece Karadeniz mi? Aşağılara inin, Akdeniz’e gelin. Meyve bahçelerinde koşturan çocukların peşine takılın. Niloya’yı yakalarsınız. Doğuda, bir tepenin çiçek açan yüzünde sevinen çocuklar görürseniz, bilin ki Niloya orada. Hep kırlarda, tepelerde aramayın onu, şehre gelin, konuşan bebeği ile oyunlar oynayan modern dünyanın çocuklarını izleyin. Niloya’yı bulacaksınız. Niloya bugüne kadar yapılmış çizgi filmlerden oldukça farklı, çünkü o bizim çocuğumuz. Niloya bu toprakların, Türkiye’nin gerçek çocuğu… Niloya da diğer çocuklar gibi oyunlar oynamayı, şarkılar söylemeyi çok seviyor. Yanından hiç ayırmadığı kaplumbağası Tospik, en yakın arkadaşı. Diğerlerinden farklı olarak Niloya, hiç durmadan sorular soran bir kız çocuğu. Hani hepimizin sahip olduğu ilginç sorular soran farklı çocuklar gibi… Gökyüzü neden mavi? Kemençe çalmayı nasıl öğrenirim? Soğan neden insanları ağlatıyor? Karıncalar ne zaman dinlenir? Biraz ilginç soruları olduğunu kabul etmek gerek. Niloya herkes için sıradan olan birçok şeye oldukça şaşırıyor. Her şeyi kolayca anlayan öyle mükemmel bir karakter de değil. O da hatalar yapıyor. Tıpkı çocuklarımız gibi... Bazen hatalarını kabullenmekte güçlük çekse de her zaman yaşadıklarından ders çıkarıyor.
Parmak Ailesi Pepe ve Kamil Aslana Dönüşüyor Renkleri Öğreniyor. 01:57
Parmak Ailesi Pepe ve Kamil Aslana Dönüşüyor Renkleri Öğreniyor. 480 izlenme - 4 ay önce Çizgi Film Animasyon Renk Öğrenme Sayı Sayma Gibi Videoları Bulup Çocuklarınızı Eğitmeniz İçin Kanalımızı Kurmus Bulunmaktayız Bizlere Pepe Niloya Tospik Gibi Destek Olmak İçin Kanalımıza Abone Olunuz.
Finger Family Learns Colors PlayDoh JohnyBravo. 02:55
Finger Family Learns Colors PlayDoh JohnyBravo. 342 izlenme - 3 ay önce Merhaba sevgili ebeveynlerim videomuzla beraber Türk renklerini oyuncak dondurmalar ve renkli toplarla öğreniyorum. Çocuklarımızın 3D animasyon video muz tadımı için bugün tekrar bir video yapmak istiyoruz; bugünkü dondurma meyvesi, oyuncak dondurma ve renkli topları, kızlarımızın ve erkek çocuklarımızın okul öncesi eğitimlerine katkıda bulunmak ve bu videoda Türk renklerini öğrenmek istiyoruz.
Ağlayan Bebekler Çizgi Fİlm Seti İle Renk Öğrenin Öğretin. 02:28
Ağlayan Bebekler Çizgi Fİlm Seti İle Renk Öğrenin Öğretin. 441 izlenme - 4 ay önce Pepe Momo Müge Maşa Niloya Tospik İle Renkleri Öğrenelim. Çizgi Film Keyfini Bİrlikte Yaşayalım Sizde Şimdi Çocuklarınızı Eğitin Bize Destek Olmak İçin Abone Olun :)
Niloya - Tospik Aranıyor 01:00
Niloya - Tospik Aranıyor 2.716 izlenme - 2 yıl önce Niloya - Tospik Aranıyor Tospik, Tospik Çok merak ettim seni Tospik, Tospik Bahçede yoktun, tarlada yoktun Tospik Tospik, Tospik Kümese baktım yoksun, ahıra baktım Tospik Nerelerdesin? Çok özledim Tospik O huysuz keçi yüzünden Tospik kaçtı gitti köyden Var mı Tospik'i gören? Nerededir, var mı bilen? Haber verin bana lütfen... Niloya'nın yeni videolarını buradan izleyebilirsiniz: http://goo.gl/d7Glpm Niloya videolarını takip etmek için tıklayın: http://goo.gl/oEw2mP Niloya - Şarkı / Tospik Aranıyor
Bee Maya Turns Gone To Learn Jet And Azmi Colors. 01:57
Bee Maya Turns Gone To Learn Jet And Azmi Colors. 290 izlenme - 4 ay önce Çizgi Film Animasyon Renk Öğrenme Sayı Sayma Gibi Videoları Bulup Çocuklarınızı Eğitmeniz İçin Kanalımızı Kurmus Bulunmaktayız Bizlere Pepe Niloya Tospik Gibi Destek Olmak İçin Kanalımıza Abone Olunuz.
Son Diss Pepe Tospik Niloya ile Renkleri Öğreniyoruz. 02:55
Son Diss Pepe Tospik Niloya ile Renkleri Öğreniyoruz. 206 izlenme - 3 ay önce Okul öncesi çocuk şarkıları 2017! Minnik Tv ile birlikte renkleri öğreniyoruz. Haydi Çocuklar Hep Beraber Renkleri Öğrenelim.
Ağlayan Bebek Limon Hapşu Ve Örümcek Adam Renkleri Öğreniyor. 02:28
Ağlayan Bebek Limon Hapşu Ve Örümcek Adam Renkleri Öğreniyor. 275 izlenme - 4 ay önce Çocuklarınızın Renk Eğitimini Sayı Sayma Eğitimini Bizimle Beraber Öğrenmek İstermisiniz ? O zaman Pepe Örümcek Adam Niloya Doru Tospik İzlemek İçin Abone Olun
Niloya - Polis Tospik Amca 00:44
Niloya - Polis Tospik Amca 603 izlenme - 7 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Niloya - Tospik Aranıyor 06:41
Niloya - Tospik Aranıyor 969 izlenme - 2 yıl önce Niloya ve ailesi fındık tarlasına giderlerken Niloya Tospik’i kaybeder. Her yerde onu arar ama bir türlü bulamaz. Mete ile birlikte kayıp ilanları hazırlayıp tüm köyde Tospişi ararlar ama bulamazlar. Oysa Tospiş ilk andan beri Niloya’nın yanındadır. Bakalım Niloya onu bulabilecek midir?
Niloya Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı! NİLOYA Oyuncakları! Niloya Mete Tospik Oyun Hamuru 06:03
Niloya Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı! NİLOYA Oyuncakları! Niloya Mete Tospik Oyun Hamuru 666 izlenme - 2 yıl önce
Niloya - Tospik Aranıyor Şarkısı 01:00
Niloya - Tospik Aranıyor Şarkısı 150 izlenme - 3 ay önce Niloya - Tospik Aranıyor Şarkısı Tospik, Tospik Çok merak ettim seni Tospik, Tospik Bahçede yoktun, tarlada yoktun Tospik Tospik, Tospik Kümese baktım yoksun, ahıra baktım Tospik Nerelerdesin? Çok özledim Tospik O huysuz keçi yüzünden Tospik kaçtı gitti köyden Var mı Tospik'i gören? Nerededir, var mı bilen? Haber verin bana lütfen...
Niloya | Tospik Aranıyor Şarkısı | Çizgi Film 01:00
Niloya | Tospik Aranıyor Şarkısı | Çizgi Film 372 izlenme - 2 yıl önce Niloya | Tospik Aranıyor Şarkısı Şarkı Sözleri (lyrics): Tospik, Tospik Çok merak ettim seni Tospik, Tospik Bahçede yoktun, tarlada yoktun Tospik Tospik, Tospik Kümese baktım yoksun, ahıra baktım Tospik Nerelerdesin? Çok özledim Tospik O huysuz keçi yüzünden Tospik kaçtı gitti köyden Var mı Tospik'i gören? Nerededir, var mı bilen? Haber verin bana lütfen... Kimdir Niloya? Karadeniz’de akan bir nehrin yanındaki köye gidin. Gördüğünüz ilk çocuğa sorun. Kimsin sen, diye? Verdiği cevaplarda Niloya’yı göreceksiniz. Sadece Karadeniz mi? Aşağılara inin, Akdeniz’e gelin. Meyve bahçelerinde koşturan çocukların peşine takılın. Niloya’yı yakalarsınız. Doğuda, bir tepenin çiçek açan yüzünde sevinen çocuklar görürseniz, bilin ki Niloya orada. Hep kırlarda, tepelerde aramayın onu, şehre gelin, konuşan bebeği ile oyunlar oynayan modern dünyanın çocuklarını izleyin. Niloya’yı bulacaksınız. Niloya bugüne kadar yapılmış çizgi filmlerden oldukça farklı, çünkü o bizim çocuğumuz. Niloya bu toprakların, Türkiye’nin gerçek çocuğu… Niloya da diğer çocuklar gibi oyunlar oynamayı, şarkılar söylemeyi çok seviyor. Yanından hiç ayırmadığı kaplumbağası Tospik, en yakın arkadaşı. Diğerlerinden farklı olarak Niloya, hiç durmadan sorular soran bir kız çocuğu. Hani hepimizin sahip olduğu ilginç sorular soran farklı çocuklar gibi… Gökyüzü neden mavi? Kemençe çalmayı nasıl öğrenirim? Soğan neden insanları ağlatıyor? Karıncalar ne zaman dinlenir? Biraz ilginç soruları olduğunu kabul etmek gerek. Niloya herkes için sıradan olan birçok şeye oldukça şaşırıyor. Her şeyi kolayca anlayan öyle mükemmel bir karakter de değil. O da hatalar yapıyor. Tıpkı çocuklarımız gibi... Bazen hatalarını kabullenmekte güçlük çekse de her zaman yaşadıklarından ders çıkarıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Niloya - Zambak 06:22
Niloya - Zambak 377 izlenme - 2 yıl önce Bahçede çiçekler açmıştır. Niloya’nın babaannesi kırlarda şimdi zambakların açtığını söyler. Niloya, abisi ve Mete ile kırlara gidip zambak toplamaya karar verir. Ama yanında dedesinin bakması için verdiği keçi de vardır. Keçi ve Tospik yol boyunca didişince kır gezisi eğlenceli bir maceraya dönüşür.
Niloya - Tospik (Çizgi Film) 06:21
Niloya - Tospik (Çizgi Film) 306 izlenme - 2 yıl önce Mete’nin bir derdi vardır ama ağlamaktan anlatamamaktadır. Niloya Tospik’le oynamaya gittiğinde onun yeni bir arkadaş bulduğunu görür. Yoksa Tospik artık Niloya’yı istemiyor mu? Mete ağlamayı bırakmış ve yeni kaplumbağasını kaybettiğini söylemiştir. Niloya Tospik’in yeni arkadaşının kim olduğunu artık bilmektedir!
Niloya - Tospik Aranıyor - Yumurcak Tv 06:41
Niloya - Tospik Aranıyor - Yumurcak Tv 266 izlenme - 2 yıl önce Niloya ve ailesi fındık tarlasına giderlerken Niloya Tospik’i kaybeder. Her yerde onu arar ama bir türlü bulamaz. Mete ile birlikte kayıp ilanları hazırlayıp tüm köyde Tospişi ararlar ama bulamazlar. Oysa Tospiş ilk andan beri Niloya’nın yanındadır. Bakalım Niloya onu bulabilecek midir? Niloya'nın yeni videolarını buradan izleyebilirsiniz: http://goo.gl/d7Glpm Niloya videolarını takip etmek için tıklayın: http://goo.gl/oEw2mP Niloya, Tospik Aranıyor
Niloya | 72. Bölüm | Tospik Aranıyor | Çizgi Film 06:41
Niloya | 72. Bölüm | Tospik Aranıyor | Çizgi Film 189 izlenme - 2 yıl önce Niloya ve ailesi fındık tarlasına giderlerken Niloya Tospik’i kaybeder. Her yerde onu arar ama bir türlü bulamaz. Mete ile birlikte kayıp ilanları hazırlayıp tüm köyde Tospişi ararlar ama bulamazlar. Oysa Tospiş ilk andan beri Niloya’nın yanındadır. Bakalım Niloya onu bulabilecek midir? Kimdir Niloya? Karadeniz’de akan bir nehrin yanındaki köye gidin. Gördüğünüz ilk çocuğa sorun. Kimsin sen, diye? Verdiği cevaplarda Niloya’yı göreceksiniz. Sadece Karadeniz mi? Aşağılara inin, Akdeniz’e gelin. Meyve bahçelerinde koşturan çocukların peşine takılın. Niloya’yı yakalarsınız. Doğuda, bir tepenin çiçek açan yüzünde sevinen çocuklar görürseniz, bilin ki Niloya orada. Hep kırlarda, tepelerde aramayın onu, şehre gelin, konuşan bebeği ile oyunlar oynayan modern dünyanın çocuklarını izleyin. Niloya’yı bulacaksınız. Niloya bugüne kadar yapılmış çizgi filmlerden oldukça farklı, çünkü o bizim çocuğumuz. Niloya bu toprakların, Türkiye’nin gerçek çocuğu… Niloya da diğer çocuklar gibi oyunlar oynamayı, şarkılar söylemeyi çok seviyor. Yanından hiç ayırmadığı kaplumbağası Tospik, en yakın arkadaşı. Diğerlerinden farklı olarak Niloya, hiç durmadan sorular soran bir kız çocuğu. Hani hepimizin sahip olduğu ilginç sorular soran farklı çocuklar gibi… Gökyüzü neden mavi? Kemençe çalmayı nasıl öğrenirim? Soğan neden insanları ağlatıyor? Karıncalar ne zaman dinlenir? Biraz ilginç soruları olduğunu kabul etmek gerek. Niloya herkes için sıradan olan birçok şeye oldukça şaşırıyor. Her şeyi kolayca anlayan öyle mükemmel bir karakter de değil. O da hatalar yapıyor. Tıpkı çocuklarımız gibi... Bazen hatalarını kabullenmekte güçlük çekse de her zaman yaşadıklarından ders çıkarıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Niloya - Tospik 06:21
Niloya - Tospik 169 izlenme - 2 yıl önce Mete’nin bir derdi vardır ama ağlamaktan anlatamamaktadır. Niloya Tospik’le oynamaya gittiğinde onun yeni bir arkadaş bulduğunu görür. Yoksa Tospik artık Niloya’yı istemiyor mu? Mete ağlamayı bırakmış ve yeni kaplumbağasını kaybettiğini söylemiştir. Niloya Tospik’in yeni arkadaşının kim olduğunu artık bilmektedir!
Niloya | Tospik Şarkı | Çizgi Film 00:56
Niloya | Tospik Şarkı | Çizgi Film 120 izlenme - 2 yıl önce Kimdir Niloya? Karadeniz’de akan bir nehrin yanındaki köye gidin. Gördüğünüz ilk çocuğa sorun. Kimsin sen, diye? Verdiği cevaplarda Niloya’yı göreceksiniz. Sadece Karadeniz mi? Aşağılara inin, Akdeniz’e gelin. Meyve bahçelerinde koşturan çocukların peşine takılın. Niloya’yı yakalarsınız. Doğuda, bir tepenin çiçek açan yüzünde sevinen çocuklar görürseniz, bilin ki Niloya orada. Hep kırlarda, tepelerde aramayın onu, şehre gelin, konuşan bebeği ile oyunlar oynayan modern dünyanın çocuklarını izleyin. Niloya’yı bulacaksınız. Niloya bugüne kadar yapılmış çizgi filmlerden oldukça farklı, çünkü o bizim çocuğumuz. Niloya bu toprakların, Türkiye’nin gerçek çocuğu… Niloya da diğer çocuklar gibi oyunlar oynamayı, şarkılar söylemeyi çok seviyor. Yanından hiç ayırmadığı kaplumbağası Tospik, en yakın arkadaşı. Diğerlerinden farklı olarak Niloya, hiç durmadan sorular soran bir kız çocuğu. Hani hepimizin sahip olduğu ilginç sorular soran farklı çocuklar gibi… Gökyüzü neden mavi? Kemençe çalmayı nasıl öğrenirim? Soğan neden insanları ağlatıyor? Karıncalar ne zaman dinlenir? Biraz ilginç soruları olduğunu kabul etmek gerek. Niloya herkes için sıradan olan birçok şeye oldukça şaşırıyor. Her şeyi kolayca anlayan öyle mükemmel bir karakter de değil. O da hatalar yapıyor. Tıpkı çocuklarımız gibi... Bazen hatalarını kabullenmekte güçlük çekse de her zaman yaşadıklarından ders çıkarıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Niloya - Tospik, Barış, Çuval Yarışı, Tiyatro 26:38
Niloya - Tospik, Barış, Çuval Yarışı, Tiyatro 86 izlenme - 2 yıl önce Niloya'nın videolarını buradan izleyebilirsiniz: http://goo.gl/d7Glpm Yeni Niloya videolarını buradan izleyebilirsiniz: http://goo.gl/HtPuJN Niloya videolarını takip etmek için tıklayın: http://goo.gl/oEw2mP
Niloya - Tospik Aranıyor 06:42
Niloya - Tospik Aranıyor 78 izlenme - 2 yıl önce Niloya ve ailesi fındık tarlasına giderlerken Niloya Tospik’i kaybeder. Her yerde onu arar ama bir türlü bulamaz. Mete ile birlikte kayıp ilanları hazırlayıp tüm köyde Tospişi ararlar ama bulamazlar. Oysa Tospiş ilk andan beri Niloya’nın yanındadır. Bakalım Niloya onu bulabilecek midir?