Hoşgeldiniz!

tosun paşa

Tosun Paşa - Hamam Sahnesi 01:56
Tosun Paşa - Hamam Sahnesi 46.946 izlenme - 10 yıl önce Başrollerinde Şener Şen, Kemal Sunal ve Müjde Ar'ın yer aldığı tosun paşa filminden unutulmaz bir hamam sahnesi.
Tosun Paşa - Hepimiz Paşayız 01:23
Tosun Paşa - Hepimiz Paşayız 22.195 izlenme - 8 yıl önce Seferoğulları'nın paşası Tosun Paşası Şaban, o zaman ben de paşayım, siz de paşasınız, hepimiz paşayız. Türk sinemasının efsane filmi, unutulmaz yapım Tosun Paşa'dan Şaban'ın Paşa olmasının ilk sahnesi. Her repliği akıllarda buluna, dillerden düşmeye.
Tosun Paşa - Çince Dublaj 08:29
Tosun Paşa - Çince Dublaj 12.765 izlenme - 7 yıl önce Türk Çin Kültür Derneği Öğretmenler günü kutlamasına özel olarak öğretmenler için Tosun Paşa'yı Çince dublajladı ve yayınladı. Seslendirmesini Derneğin Çinli öğretmen ve öğrencilerin yaptığı filmin görüntüleri Çin'de beğenilmiş.
Binali Yıldırım - Tosun Paşa 02:24
Binali Yıldırım - Tosun Paşa 11.247 izlenme - 7 yıl önce Binali Yıldırımın yeni başbakan olacağı kesin gibi,bunu Tosun Paşa versiyonuyla izleyelim komik ve güzel olmuş Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Bir Şair Olarak Tosun Paşa 00:26
Bir Şair Olarak Tosun Paşa 12.194 izlenme - 8 yıl önce Paşa olmasına karşın aşka gönül kapısını kapatmayan Tosun Paşa, Leyla'ya açılmaya karar verir ve o efsanevi şiirini okur. "Aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir, En sevdiğim tatlı kazandibidir. Leyla sev beni, sokma müşküle, Seninle kaşık atalım iki tabak keşküle."
Salıverin Küçük Enişteyi İnek Şaban 01:18
Salıverin Küçük Enişteyi İnek Şaban 14.080 izlenme - 15 yıl önce salıverin küçük enişteyi - Vay canına kim yaptı bunu + Seferoğlulları - Seferoğulları mı + Allah kahretsin hepsini - Boyları devrilesiceler + İnmeliydim su uyur Seferoğulları uyumaz
Cem Yılmaz'a Tosun Paşa Sürprizi (Capsman34) 04:05
Cem Yılmaz'a Tosun Paşa Sürprizi (Capsman34) 3.477 izlenme - 3 yıl önce Eser Yenenler Show'un programına konuk olan Cem Yılmaz, Tosun Paşa film sürprizi karşısında gülmekten kırıldı.
Tosun Paşa - Çince Dublaj 01:54
Tosun Paşa - Çince Dublaj 5.244 izlenme - 5 yıl önce Türk sinemasının unutulmaz filmleri arasında yer alan Tosun Paşa filmi, Türk - Çin Kültür Derneği tarafından Çince’ye çevrildi.
Süt Kardeşler ve Tosun Paşa Filmlerinde Çalan Müzik 03:42
Süt Kardeşler ve Tosun Paşa Filmlerinde Çalan Müzik 5.272 izlenme - 8 yıl önce Bin kere izlenilse de sıkılınmayacak filmlerin sountrack'ı... Nam-i diğer Şehnaz longa...
Tosun Paşa- Görücü Hamamında Atışma -Restorasyonlu 03:29
Tosun Paşa- Görücü Hamamında Atışma -Restorasyonlu 3.302 izlenme - 5 yıl önce Son derece seviyeli başlayan atışmada Rukiye hanımın seviyeyi düşürmesiyle birlikte Adile hanımın kafiyeyi falan boş verip atışmayı sürdürmesiyle olaylar yine kavgayla sonuçlanır. İyi seyirler.
Tosun Paşa & Adile Naşit 01:33
Tosun Paşa & Adile Naşit 4.364 izlenme - 12 yıl önce tosun paşa & adile naşit kemal sunal...
Aptallığın Üzerinde Lütfü - Tosun Paşa 01:47
Aptallığın Üzerinde Lütfü - Tosun Paşa 5.536 izlenme - 8 yıl önce Leyla ile evlenmeye karar verenlerin filmi Tosun Paşa'dan dillere peleselebenek(nası espri ama) olarak eklenti edilen repliksel çılgınlık. Teesüf ederim ben size böyle mi içerik yolluyodum, hani bunun şakası. Havalar çok güzel, bizim işler de iyi.
tosun paşa dans 01:24
tosun paşa dans 5.341 izlenme - 12 yıl önce tosun paşa dans sahnesi
Tosun Paşa Tellak 01:56
Tosun Paşa Tellak 3.977 izlenme - 11 yıl önce
İşte Tosun Paşa 08:57
İşte Tosun Paşa 4.981 izlenme - 15 yıl önce şaban ve şeenr şen çok komik yaa
Tosun Paşa Çinceye Çevrildi! İşte O Görüntüler 08:31
Tosun Paşa Çinceye Çevrildi! İşte O Görüntüler 1.720 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Kemal Sunal, Adile Naşit ve Şener Şen gibi usta isimlerin rol aldığı Tosun Paşa filmi Türk - Çin Kültür Derneği tarafından Çince diline çevrilerek yayınlandı.
Tosun Paşa - Küçük Enişte Sahnesi -  Restorasyonlu 01:10
Tosun Paşa - Küçük Enişte Sahnesi - Restorasyonlu 2.886 izlenme - 8 yıl önce Tosun Paşa Filminde Yer Alan Küçük Enişte Karakterinin Yer Aldığı 2 Sahneyi Restorasyon Yapılmış Hali İle İzliyoruz... Bu Arada Küçük Enişte Karakterini Canlandıran Ve 29 Ağustos 2014 Günü Vefat Eden Tuncay Gürel Başta Olmak Üzere Bu Filmde Emeği Olup da Hakkın Rahmetine Kavuşan Başta Kemal Sunal,Adile Naşit, Engin Orbey,Akil Öztuna,Sıtkı Akçatepe,Günfer Feray,Oktar Durukan,Mete Sezer,Celal Yonat, Yapımcı Ertem Eğilmez Olmak Üzere İsmini Yazmayıp da Bugün Hayatta Olmayan Tüm Emekçilerimize ALLAH'TAN Rahmet Dilerim...
Tosun Paşa -  Küçük Enişteyi Parçalamışlar 02:44
Tosun Paşa - Küçük Enişteyi Parçalamışlar 3.299 izlenme - 8 yıl önce Küçük Enişte kendisini artık Tellioğullarının eniştesi değil bir oğlu olarak görmektedir ve Seferoğullarından kimi görse kavga çıkartmaktadır.heyhat sürekli dayak yemektedir.yine bir dayak sonrası Şaban'ın o enfes yorumuyla Küçük Enişte'nin çaresizliği gözler önüne serilmiştir.Kraldan çok kralcı Küçük Enişte... Şaban'ın sofra toplaması ise ayrı bir efsane olarak Türk sinemasında ki yerini almıştır.
Tosun Paşa - Kürdilihicazkar Longa 04:40
Tosun Paşa - Kürdilihicazkar Longa 2.098 izlenme - 8 yıl önce Tosun paşa filminin soundtrackindeki iki muazzam eserden biri. Diğer eserin adı da Şehnaz Longa olup, aşağıdaki linkten dinlenebilir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1924/sehnaz-longa
Tosun Paşa - Develer 02:54
Tosun Paşa - Develer 1.833 izlenme - 8 yıl önce Kemal Sunal'ın vefatının 12. yılında onu; hem bu müthiş kadroyla ve bu komik sahneyle bir de burda analım hem de alkışlarla yaşatalım...
Tosun Paşa - Karılar Hamamı 01:47
Tosun Paşa - Karılar Hamamı 2.000 izlenme - 8 yıl önce Bir film düşünün 1976 yapımı olsun ama hala her yayınlandığında kendini izlettirsin. Her sahnesi ayrı olay, her sahnesi ayrı bir oyunculuk dersi, mükkemmel film Tosun Paşa'dan unutulmaz hamam kavgası sahnesi. Noluyo lan emre tilev gibi konuştum. bi daha şampiyonlar ligi izlemiycem.
Tosun Paşa - Ananın Yatağı 01:42
Tosun Paşa - Ananın Yatağı 1.304 izlenme - 8 yıl önce Kartal Tibet'in yönetmenliğini üstlendiği 1976 yapımı ünlü türk sineması Tosun Paşa filminden Şener Şen ve Kemal Sunal'ın aralarında geçen fevkaladenin fevkinde replik. Kemal Sunal'ı kaybedişimizin 9. yılında kendisini en içten saygıyla anıyoruz.
Tutmayın Küçük Enişteyi! 00:29
Tutmayın Küçük Enişteyi! 1.933 izlenme - 8 yıl önce Tosun Paşa filminden efsane bir kesit... Bu söz sonradan moda olup arkadaşlar arasında coşan olursa ona karşı söylenir hale geldi. Nur içinde yat Kemal Abi! Küçük enişte rolünde de Tuncay Gürel var.
Tosun Paşa - Ulusa Sesleniş 00:38
Tosun Paşa - Ulusa Sesleniş 1.873 izlenme - 8 yıl önce Her izlediğimde Stanley Kubrick in Barry Lyndon adlı filmi aklıma gelir, tam o kıvamda çekilmiş bir eserdir Tosun Paşa, işte o filmden enfes repliklerle bezeli leziz bir kare izleyeceksiniz
tosun paşa hamam kavgasi trt nin bu sene sansürledigi sahne 02:09
tosun paşa hamam kavgasi trt nin bu sene sansürledigi sahne 1.403 izlenme - 11 yıl önce
Lütfü, Çıplak Çengi Geldi - Tosun Paşa 01:24
Lütfü, Çıplak Çengi Geldi - Tosun Paşa 1.287 izlenme - 8 yıl önce Yeni yılın şerefine sitemize konan çenginin aklıma düşürdüğü bu sahneyi siz sevgili üyelere armağan niteliğinde eklemek istiyorum. Sahte tosun paşamız için düzenlenen yemeğe gelen çengi ve ardından buna dayanamayan paşanın muazzam dansı. Koşun kızlar çengi geldi. Hepimize mutlu yıllar olsun.
Burada Çişe Hep Beraber mi Gidiliyor? - Tosun Paşa 00:49
Burada Çişe Hep Beraber mi Gidiliyor? - Tosun Paşa 1.127 izlenme - 8 yıl önce 1976 yapımı Tosun Paşa filminde Tellioğulları`ndan Lütfü`nün planıyla Tosun Paşa kılığına giren Şaban, kendi adına verilern davette çişi gelince tuvalete gitmek istiyor ama herkes onunla birlikte kalkınca bir türlü başaramıyor. İlk başta şaşırıp bi anlam veremese en sonunda dayanamayıp ''burada çişe hep beraber mi gidiliyor?'' diye soruyor.
Tosun Paşa - Kemal Sunal - En Komik Sahneleri (Derleme) 14:28
Tosun Paşa - Kemal Sunal - En Komik Sahneleri (Derleme) 718 izlenme - 8 yıl önce Tellioğulları ile Seferoğullarının kıyasıya mücadelesini izleyeceğimiz, bol kavga, bol plan ve bol kahkaha içeren yeşilçam filminin en komik sahnelerini sizler için derledik.
Tosun Paşa - Paşalık Kriterleri 00:50
Tosun Paşa - Paşalık Kriterleri 1.189 izlenme - 8 yıl önce Bir insanın Paşa olamsı için gereken kriterleri canımız ciğerimiz Lütfü Bey bize örneklerle gösteriyor.elleriyle en büyük Paşayı meydana getiriyor: Tosun Paşa! Lütfü'nün jest ve mimikler bizi bizden alır...bir Paşa ancak bu akdar iyi anlatılabilirdi.
Şehnaz Longa 00:33
Şehnaz Longa 918 izlenme - 8 yıl önce Tosun paşa ve süt kardeşler filmlerinde arkaplandaki müzik, sitedeki başka bir versiyonu mevcut ancak bu filmde de kullanmış orjinal versiyonu, keyifli dinlemeler...