Hoşgeldiniz!

tosun paşa

Bize bir Kemal Sunal Sözü Söyler misiniz ? 02:01
Bize bir Kemal Sunal Sözü Söyler misiniz ? 2.781 izlenme - 2 hafta önce 2000 yılında aramızdan ayrılan Kemal Sunal'ın 17. ölüm yıldönümünde sokaktaki vatandaşlara "Bize bir Kemal Sunal Sözü Söyler misiniz ?" sorusu sorulmuş. Kameraya yansıyan birbirinden eğlenceli cevap ve taklitler sizlerle.
Tosun Paşa - Çince Dublaj 08:29
Tosun Paşa - Çince Dublaj 11.803 izlenme - 2 yıl önce Türk Çin Kültür Derneği Öğretmenler günü kutlamasına özel olarak öğretmenler için Tosun Paşa'yı Çince dublajladı ve yayınladı. Seslendirmesini Derneğin Çinli öğretmen ve öğrencilerin yaptığı filmin görüntüleri Çin'de beğenilmiş.
Binali Yıldırım - Tosun Paşa 02:24
Binali Yıldırım - Tosun Paşa 10.569 izlenme - 1 yıl önce Binali Yıldırımın yeni başbakan olacağı kesin gibi,bunu Tosun Paşa versiyonuyla izleyelim komik ve güzel olmuş Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tosun Paşa - Hamam Sahnesi 01:56
Tosun Paşa - Hamam Sahnesi 23.117 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Şener Şen, Kemal Sunal ve Müjde Ar'ın yer aldığı tosun paşa filminden unutulmaz bir hamam sahnesi.
Tosun Paşa Film Müziğinin Japon Versiyonu 03:33
Tosun Paşa Film Müziğinin Japon Versiyonu 9.940 izlenme - 4 yıl önce Tosun Paşa Film Müziğinin Japon Versiyonu
Cem Yılmaz'dan Tosun Paşa Sürprizi! 01:23
Cem Yılmaz'dan Tosun Paşa Sürprizi! 8.241 izlenme - 4 yıl önce Yeşilçam klasiklerinden Tosun Paşa'nın yeni versiyonu için kolları sıvayan Cem Yılmaz, filmde Kemal Sunal'ın canlandırdığı Şaban olarak değil, Şener Şen'in oynadığı Lütfü olarak beyaz perdeye gelecek. ARZU FİLM'İN 50. YILI ŞEREFİNE Tellioğulları ile Seferoğulları Yeşil Vadi için bir kez daha kapışacak! Cem Yılmaz, Yeşilçam'ın efsanevi filmlerinden Tosun Paşa'yı yeniden çekmek için kolları sıvadı. Yılmaz, filmin yönetmeni büyük usta Ertem Eğilmez'in oğlu Ferdi Eğilmez'e babasının kurduğu ve birçok klasik olmuş filme imza atan Arzu Film'in 2014'te kutlanacak 50. yılı için Tosun Paşa'yı yeniden çekme teklifinde bulundu. SON SÖZ SENARİST YAVUZ TURGUL'DA Ferdi Eğilmez, Cem Yılmaz'ın teklifine olumlu cevap verip son sözün filmin senaristi Yavuz Turgul'da olduğunu söyledi. Turgul'un da "Evet" demesi halinde Yılmaz, başrollerini Kemal Sunal, Adile Naşit, Şener Şen, Müjde Ar ve Ayşen Gruda'nın paylaştığı 'Tosun Paşa'yı yeniden beyaz perdeye taşıyacak. Ünlü komedyen filmde beklentinin aksine Sunal'ın canlandırdığı Şaban'ı değil Şener Şen'in oynadığı Lütfü olacak.
tosun paşa - hamam kemal sunal&şener şen 01:56
tosun paşa - hamam kemal sunal&şener şen 11.759 izlenme - 7 yıl önce tosun paşa - hamam
kemal sunal şener şen tosun paşa kısa film 09:59
kemal sunal şener şen tosun paşa kısa film 9.251 izlenme - 6 yıl önce demirey06/kemal sunal şener şen tosun paşa kısa film/biraz heyecan biraz güldürü biraz stresten uzak bırakan harika kısa filmler/herkese neşenizden birşeyler kaybetmemeniz dileklerimle iyi seyirler dilerim...
Salıverin Küçük Enişteyi İnek Şaban 01:18
Salıverin Küçük Enişteyi İnek Şaban 13.852 izlenme - 9 yıl önce salıverin küçük enişteyi - Vay canına kim yaptı bunu + Seferoğlulları - Seferoğulları mı + Allah kahretsin hepsini - Boyları devrilesiceler + İnmeliydim su uyur Seferoğulları uyumaz
Süt Kardeşler ve Tosun Paşa Filmlerinde Çalan Müzik 03:42
Süt Kardeşler ve Tosun Paşa Filmlerinde Çalan Müzik 2.188 izlenme - 2 yıl önce Bin kere izlenilse de sıkılınmayacak filmlerin sountrack'ı... Nam-i diğer Şehnaz longa...
Tosun Paşa & Adile Naşit 01:33
Tosun Paşa & Adile Naşit 4.220 izlenme - 7 yıl önce tosun paşa & adile naşit kemal sunal...
şaban-tosun paşa 00:29
şaban-tosun paşa 6.668 izlenme - 8 yıl önce şaban-tosun paşa-salıverin gitsin :))
tosun paşa - tellak 01:56
tosun paşa - tellak 6.182 izlenme - 8 yıl önce kemal sunal ve şener şen oynuyor yeşilçamın en iyilerinden bir sahne
Tosun Paşa Tellak 01:56
Tosun Paşa Tellak 3.871 izlenme - 5 yıl önce
Kemal Sunal'ın Filmlerinden Komik Kesitler 03:36
Kemal Sunal'ın Filmlerinden Komik Kesitler 69 izlenme - 3 hafta önce Yeşilçam sinemasının usta oyuncusu merhum Kemal Sunal'ın 17. ölüm yıl dönümünde, oynadığı birbirinden güzel filmlerden eğlenceli kesitleri izliyoruz efendim.
Tosun Paşa - 1976 (1 saat 23 dk / Tam Film) 01:25:19
Tosun Paşa - 1976 (1 saat 23 dk / Tam Film) 1.354 izlenme - 2 yıl önce Efsane filmizmide; Olay Mısır'ında geçer. Tellioğuları ve Seferoğulları adlı iki aile, İskenderiye'nin en değerli yeri olan Yeşil Vadi için birbirleriyle kıyasıya bir mücadeleye girerler. Vadinin kime ait olduğuna devlet görevlileri de karar veremezler ve Tellioğuları ve Seferoğulları aileleri Yeşil Vadi'yi ele geçirmek için İskenderiye'nin en büyük devlet memuru olan Daver Bey'in kızı Leyla'yı (Müjde Ar) almak için kıyasıya bir mücadeleye girerler. Daver Bey Leyla'yı Seferoğullarına vermeye karar verir. Bu durumda Tellioğulları daha büyük bir torpil için evin uşağı olan Şaban'ı (Kemal Sunal) Kahire sarayının en rütbeli ve en cevval paşası olan Tosun Paşa olarak tanıtırlar. Tosun Paşa kılığındaki Şaban Tellioğullarının en büyük oğlu Lütfü'nün (Şener Şen) yakın arkadaşı gibi davranıp, Yeşil Vadi ve Daver Bey'in kızı Leyla'yı Tellioğullarına kazandıracağına Leyla'ya kendisi aşık olur ve herşeyi eline yüzüne bulaştırır. Sonuçta işler Arap saçına döner ve gerçek Tosun Paşa, Kahire sarayından gelir. Gerçek Tosun Paşa ,Yeşil Vadiye el koyar ve Daver Bey'in kızınıda alır. Neticede bu olaydan ötürü kellelerini bile zor kurtaran Tellioğulları ve Seferoğulları hayatta kaldıklarına bile şükreder bir hale gelirler. Herkesin gözünde suçlu Şaban olur ve film biter. İyi seyirler efendim...
İşte Tosun Paşa 08:57
İşte Tosun Paşa 4.927 izlenme - 9 yıl önce şaban ve şeenr şen çok komik yaa
Tosun Paşa -  Küçük Enişteyi Parçalamışlar 02:44
Tosun Paşa - Küçük Enişteyi Parçalamışlar 1.994 izlenme - 2 yıl önce Küçük Enişte kendisini artık Tellioğullarının eniştesi değil bir oğlu olarak görmektedir ve Seferoğullarından kimi görse kavga çıkartmaktadır.heyhat sürekli dayak yemektedir.yine bir dayak sonrası Şaban'ın o enfes yorumuyla Küçük Enişte'nin çaresizliği gözler önüne serilmiştir.Kraldan çok kralcı Küçük Enişte... Şaban'ın sofra toplaması ise ayrı bir efsane olarak Türk sinemasında ki yerini almıştır.
Tosun Paşa - Kürdilihicazkar Longa 04:40
Tosun Paşa - Kürdilihicazkar Longa 1.195 izlenme - 2 yıl önce Tosun paşa filminin soundtrackindeki iki muazzam eserden biri. Diğer eserin adı da Şehnaz Longa olup, aşağıdaki linkten dinlenebilir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1924/sehnaz-longa
Aptallığın Üzerinde Lütfü - Tosun Paşa 01:47
Aptallığın Üzerinde Lütfü - Tosun Paşa 1.925 izlenme - 3 yıl önce Leyla ile evlenmeye karar verenlerin filmi Tosun Paşa'dan dillere peleselebenek(nası espri ama) olarak eklenti edilen repliksel çılgınlık. Teesüf ederim ben size böyle mi içerik yolluyodum, hani bunun şakası. Havalar çok güzel, bizim işler de iyi.
tosun paşa dans 01:24
tosun paşa dans 3.294 izlenme - 7 yıl önce tosun paşa dans sahnesi
Tosun Paşa Aptallığın üzerinde 01:47
Tosun Paşa Aptallığın üzerinde 1.852 izlenme - 5 yıl önce
Bir Şair Olarak Tosun Paşa 00:26
Bir Şair Olarak Tosun Paşa 1.471 izlenme - 2 yıl önce Paşa olmasına karşın aşka gönül kapısını kapatmayan Tosun Paşa, Leyla'ya açılmaya karar verir ve o efsanevi şiirini okur. "Aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir, En sevdiğim tatlı kazandibidir. Leyla sev beni, sokma müşküle, Seninle kaşık atalım iki tabak keşküle."
Tosun Paşa - Karılar Hamamı 01:47
Tosun Paşa - Karılar Hamamı 1.182 izlenme - 2 yıl önce Bir film düşünün 1976 yapımı olsun ama hala her yayınlandığında kendini izlettirsin. Her sahnesi ayrı olay, her sahnesi ayrı bir oyunculuk dersi, mükkemmel film Tosun Paşa'dan unutulmaz hamam kavgası sahnesi. Noluyo lan emre tilev gibi konuştum. bi daha şampiyonlar ligi izlemiycem.
süt kardeşler fasıl video 03:04
süt kardeşler fasıl video 2.265 izlenme - 7 yıl önce süt kardeşler fasıl video
tosun paşa değilde  ismail paşa olsam olmazmı ddd 00:50
tosun paşa değilde ismail paşa olsam olmazmı ddd 1.495 izlenme - 6 yıl önce daha fazlası içinwww.facebook.com/eski.film
Lütfü, Çıplak Çengi Geldi - Tosun Paşa 01:24
Lütfü, Çıplak Çengi Geldi - Tosun Paşa 844 izlenme - 2 yıl önce Yeni yılın şerefine sitemize konan çenginin aklıma düşürdüğü bu sahneyi siz sevgili üyelere armağan niteliğinde eklemek istiyorum. Sahte tosun paşamız için düzenlenen yemeğe gelen çengi ve ardından buna dayanamayan paşanın muazzam dansı. Koşun kızlar çengi geldi. Hepimize mutlu yıllar olsun.
Borazan Asker - İnek Şaban 00:39
Borazan Asker - İnek Şaban 1.041 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal ve HaliT Akçatepe'nin videosuna yapılan bir edittir efendim, izleyelim.
Tosun Paşa Kemal Sunal Şener Şen 1976 01:26:43
Tosun Paşa Kemal Sunal Şener Şen 1976 1.543 izlenme - 5 yıl önce Tosun Paşa Kemal Sunal Şener Şen 1976
Tosun Paşa - Hepimiz Paşayız 01:23
Tosun Paşa - Hepimiz Paşayız 929 izlenme - 3 yıl önce Seferoğulları'nın paşası Tosun Paşası Şaban, o zaman ben de paşayım, siz de paşasınız, hepimiz paşayız. Türk sinemasının efsane filmi, unutulmaz yapım Tosun Paşa'dan Şaban'ın Paşa olmasının ilk sahnesi. Her repliği akıllarda buluna, dillerden düşmeye.