Hoşgeldiniz!

trans

Kiralık Ev Arayan Travesti 05:02
Kiralık Ev Arayan Travesti 14.903 izlenme - 3 hafta önce Kiralık ev arayan travesti internette bulduğu ev ilanlarının detaylarını sormak için emlakçıları arıyor ve bakın nasıl tepkiler alıyor.
Eleştirilere Sinirlenen Eşcinsel Genç Canlı Yayında Çıldırdı (Küfür İçerir) 04:59
Eleştirilere Sinirlenen Eşcinsel Genç Canlı Yayında Çıldırdı (Küfür İçerir) 4.458 izlenme - 7 gün önce Canlı yayın esnasında kendisine yönelik eleştirilere sinirlenen eşcinsel genç takipçilerine küfürler savurdu.
Selin Ciğerci'nin Kadın Güvenlikle İmtihanı 00:10
Selin Ciğerci'nin Kadın Güvenlikle İmtihanı 11.053 izlenme - 1 ay önce Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ünlenmiş. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirmiş.
İkoncanecem'in Sapık İspanyol ile Mücadelesi ( Zenci İçerir ) 05:50
İkoncanecem'in Sapık İspanyol ile Mücadelesi ( Zenci İçerir ) 17.575 izlenme - 5 ay önce Yurtdışına açılmaya karar veren Türkiye'nin en gözde Travestisi İkoncanecem, Brüksel gecelerinde karşısına çıkan Sapık İspanyol'a karşı verdiği onurlu mücadeleyi izleyelim. Bonus olarak son anlara doğru zenci içerir.
Roman Düğününü Coşturan Translar 01:45
Roman Düğününü Coşturan Translar 6.119 izlenme - 1 ay önce İzmir'de yapılan roman düğününe davet edilen translar zaten eğlenceli olan ortamı daha da coşturmuş. Eğlenmek onların işi.
İzmir'de Fuhuş İsyanı Travestinin İtirafları 02:53
İzmir'de Fuhuş İsyanı Travestinin İtirafları 34.027 izlenme - 1 yıl önce İzmir'in gözde semtlerinden Alsancak, havanın kararmasıyla birlikte fuhuş merkezine dönüşüyor. Semt sakinleri, "Bırakın sokağa çıkmayı, balkondan bakamaz hale geldik." diyor.
Kimlerle Sevişirken Mutlu Oluyorsunuz? - Travesti Cevaplıyor 01:30
Kimlerle Sevişirken Mutlu Oluyorsunuz? - Travesti Cevaplıyor 11.049 izlenme - 5 ay önce Youtuber Ozan bir travesti ile yaptığı röportajda merak edilen bütün soruları sormuş. Bakalım travesti kimlerle sevişirken mutlu oluyormuş.
Sevda Demirel'in Trans Misafirhanesi Ziyareti 02:47
Sevda Demirel'in Trans Misafirhanesi Ziyareti 4.274 izlenme - 3 ay önce Bir kaç gönüllü trans birleşip mağdur olan arkadaşları için bir misafirhane oluşturmuş ve onlara destek için Sevda Demirel misafirhaneye konuk olmuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 10:25
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 27.318 izlenme - 10 ay önce Travesti serenay ablamız gaspa çıkıyor ve canlı yayında müşteriyi gasp ediyor,videonun sonlarına doğru arka koltukta sipet alıkıyorlar.
Selin Ciğerci’nin Cinsiyet Değiştirmeden Önceki Hali 06:35
Selin Ciğerci’nin Cinsiyet Değiştirmeden Önceki Hali 1.192 izlenme - 2 hafta önce Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra üne kavuştu. Selin Ciğerci'nin kadın olmadan önceki bu video size ilginç gelecek. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
İkoncan Ecem 2017 Tanıtım 03:29
İkoncan Ecem 2017 Tanıtım 27.753 izlenme - 1 yıl önce Feleğin çemberinden geçmiş İkoncanecem Ablamız bizlere hayatı ile ilgili verdiği bilgileri ve tüyoları daha öncede izlemiştik. Şimdi ise 2017 yılı için kendini tanıtan bir video ile karşımızda.
Trans Joker ile Azerbaycan Tulumbacılarına Sesleniş 00:33
Trans Joker ile Azerbaycan Tulumbacılarına Sesleniş 12.987 izlenme - 7 ay önce İki devlet tek millet kan kardeşimiz Azerbaycan'ın gözde translarından Joker'in Azerbaycan itfaiyesini göreve davet ettiği videoyu izleyelim efem.
Bir Travestinin Askerlik Anıları 07:36
Bir Travestinin Askerlik Anıları 9.550 izlenme - 6 ay önce Ozan isimli Youtuber'ın bir travesti ile yaptığı röportajda bir çok soru sorulmuş ve konu askerliğe gelmiş. Travesti bütün samimiyeti ile her şeyi anlatmış.
Tayland'da Ladyboyların Hışmına Uğrayan Adam 00:48
Tayland'da Ladyboyların Hışmına Uğrayan Adam 23.372 izlenme - 9 ay önce Pattaya gece hayatı, Güney Asya’nın en ünlü gece hayatını temsil ediyor. Dünyaca meşhur Tayland gece hayatı, Pattaya şehrinde, oldukça kalabalık olan Walking Street’te hayat buluyor ve bu gece hayatında alkol ve seks ön planda.
Travesti İkoncanecem Lise Yıllarını Anlatıyor 04:06
Travesti İkoncanecem Lise Yıllarını Anlatıyor 18.422 izlenme - 1 yıl önce Hayatın çemberinden geçmiş İkoncanecem Ablamızın bizlere hayatı ile ilgili verdiği bilgileri ve tüyoları bizlerle sık sık paylaşıyor. Şimdi de lise yıllarını dinliyoruz.
Seks İşçisi Kadın Şiddete Karşı Özgürlük İstiyor 01:29
Seks İşçisi Kadın Şiddete Karşı Özgürlük İstiyor 13.969 izlenme - 11 ay önce Seks işçisi, cinsel hizmet sunarak para kazanan kişidir. Seks işçisi terimi zaman zaman fahişe, rent, jigolo gibi kelimelerle ile aynı anlamlı kullanılsa da akademisyenler "seks işçisi"ni seks endüstrisinde yer alan striptizciler, porno oyuncuları, telefonla seks çalışanları insanların bütününü kastedecek şekilde kullanır. 17 Aralık Dünya Seks İşçilerine Yönelik Şiddetle Mücadele Günüdür Yapım/Production: SineSet Stüdyo Oyuncu/Cast: Destina
Trans Dünya Güzellik Yarışması İsrail 01:56
Trans Dünya Güzellik Yarışması İsrail 4.023 izlenme - 4 ay önce Evet aşklarım; aşk aşktır. Homofobi ve Transfobiye DUR demek için LGBT birey olmak gerekmiyor. Bu insanlık suçuna karşı AYAĞA KALK.
İkoncan  Sabri İle Azerbaycan Uşaklarına Sesleniş 00:39
İkoncan Sabri İle Azerbaycan Uşaklarına Sesleniş 9.328 izlenme - 6 ay önce İki devlet tek millet kan kardeşimiz Azerbaycan'ın gözde translarından Sabri'nin Azerbaycan uşaklarına tebliğ ettiği mesajı dinleyelim efem.
Türkiye Trans Güzellik Yarışması Başvuruları Başladı 00:33
Türkiye Trans Güzellik Yarışması Başvuruları Başladı 2.608 izlenme - 3 ay önce Bu sene 3. Sünü düzenliyeceğimiz trans güzellik yarışmasının kayıtları başlamıştır .kendine güvenen tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz. Hadi arkadaşlar sizde içinizde ki o güzeliği bizlerle paylaşın. Kayıt için gerekli detayları alihassan ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.
Mola Yerinde Kavga Eden Travestiler 00:36
Mola Yerinde Kavga Eden Travestiler 3.974 izlenme - 3 ay önce Otobüse binen travestiler mola verildiğinde anlaşılmayan bir nedenden dolayı birbirlerine saç saça baş başa girmişler.
Türkiye'nin İlk Travesti Korku Filmi 01:48
Türkiye'nin İlk Travesti Korku Filmi 8.775 izlenme - 8 ay önce Evet aşklarım baskıcı toplumun bu tabusunu da yıkmayı başardık. Artık bizim de kendimize ait bir korku filmimiz var. Tüm arkadaşlara selam olsun. Öptüm kokulu kokulu :)
Beyin Yakan  Beraber Yürüdük Performansı 04:51
Beyin Yakan Beraber Yürüdük Performansı 16.541 izlenme - 2 yıl önce Şimdi gözlerimizi kapatıyoruz sahilde bir banka oturmuşuz martıları, dalgaları ve bizi sesi ile büyüleyen Roya'nın performansını dinliyoruz efem.iyi seyirler Bende eşlik edecem diyorsanız buyrun söyleri; Hatıralar sarmış dört bir yanımı Baktığım her yerde izin duruyor Ben seni düşünmek istemesem de Bana herşey seni hatırlatıyor Beraber yürüdük biz bu yollarda Beraber ıslandık yağan yağmurda Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda Bana herşey seni hatırlatıyor Gökyüzünde güneş o gözlerini Çatlayan topraklar bu hasretimi Yakılan her ateş bitmez sevgini Bana herşey seni hatırlatıyor
Brezilya'da Eşcinsel Futbol Turnuvası Düzenlendi 01:09
Brezilya'da Eşcinsel Futbol Turnuvası Düzenlendi 1.535 izlenme - 2 ay önce Cinsel yönelim futbol aşkına engel değil: Futbola verdiği önemle tanınan Brezilya'da eşcinsel futbolseverlerin katılımıyla düzenlenen Champions LiGay turnuvasında homofobi ve eşcinsellerin maruz kaldığı ayrımcılığa dikkat çekildi.
İkoncan Ecem ile Sabah Sohbetleri 01:49
İkoncan Ecem ile Sabah Sohbetleri 18.962 izlenme - 1 yıl önce Sitemizin Gözde Travesti İkoncanecem özlenen sohbeleri ile geri dönüş yaparak bizlerin yüzünde gene gülücükler oluşturdu. Gülücüklü seyirler kenksler.
Trans Bireylerin Evlilik Arefesi Alışverişi 03:55
Trans Bireylerin Evlilik Arefesi Alışverişi 3.297 izlenme - 4 ay önce Yollarımızda el ele kol kola yürüdüğümüz trans arkadaşlarımızla dayanışıyoruz. Arzu ettikleri beden geçişini gerçekleştirebilmeleri için bir miktar paraya ihtiyaç duyduğumuz trans arkadaşlarımıza, bu arzularında yoldaş olmak istiyoruz. Gereksindiğimiz parayı toplayabilmek için bir dizi dayanışma partisi düzenliyoruz.16 Aralık Cuma saat 21.00'da Leyla Teras'ta gerçekleşecek "bir nev'i kına gecesi" isimli bu serinin ilki olan partide, bu kararlarını birlikte eğlenerek kutluyoruz. Hangi hareketten, politikadan, fraksiyondan, yaştan, etnisiteden,ırktan,sınıftan,sosyal/ekonomik/kültürel konumdan,cinsiyet kimliği/yönelimden gelirsen gel, gel. Tüm homofobiklerin kıçını alihassan ellesin...
Adam Kovalayan Travesti (Küfür İçerir) 00:32
Adam Kovalayan Travesti (Küfür İçerir) 4.799 izlenme - 5 ay önce Sokakta travesti ile tartışan adam ağzının payını almış geri vitesin kralını yapmış. Artık fiyatta mı anlaşamadılar yoksa ortada bir laf atmam mı var bilinmez.
Cinsiyet Değiştirdikten Sonra Birbirlerine Aşık Olan Trans Çift 01:45
Cinsiyet Değiştirdikten Sonra Birbirlerine Aşık Olan Trans Çift 1.590 izlenme - 3 ay önce Cinsiyet değiştirme kliniğinde tanışan Sukanyeah ve Aarav birbirlerine aşık oldu. Rahat hissettikleri şekilde yaşamlarını sürdürmeye başlayan bu çift aynı zamanda evliliğe de hazırlanıyor.
Trans Aynur İle Meslek Etiğine Giriş 01:10
Trans Aynur İle Meslek Etiğine Giriş 4.865 izlenme - 5 ay önce Trans Aynur'un, Azerbaycan'da yaşayan diğer trans bireylere içerlemesi ve mesleğe gereken saygının duyulmadığına olan inancı sonucu bizlere bu videoyu hazırlamıştır.
Azeri Travestilerin Sosyal Medya Kapışması 05:00
Azeri Travestilerin Sosyal Medya Kapışması 13.705 izlenme - 2 yıl önce Trans Şahzade'nin bir diğer Trans arkadaşını sosyal medya aracılığı ile yermesi ne kadar doğru sizce ? Üff banane bee çok güldürdü ekledim işte...
Oda Arkadaşım Gay - Kısa Film 07:20
Oda Arkadaşım Gay - Kısa Film 17.962 izlenme - 2 yıl önce Hikayenin kahramanı Mehmet Ali'nin tek isteği anlaşabileceği bir oda arkadaşıdır. Her yeni haftaya bu umutla başlayan Mehmet Ali için işler istediği gibi gitmez. Her oda arkadaşında ayrı bir hüsrana uğrar. Mali için zorlu bir o kadar da eğlenceli hikayeler ardı ardına sizlerle olacak. Büyüteç TV twitter.com/BuyutecTv facebook.com/BuyutecTv