Hoşgeldiniz!

trans

Selin Ciğerci’nin Cinsiyet Değiştirmeden Önceki Hali 06:35
Selin Ciğerci’nin Cinsiyet Değiştirmeden Önceki Hali 84.575 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra üne kavuştu. Selin Ciğerci'nin kadın olmadan önceki bu video size ilginç gelecek. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Trans Güzellik Yarışması Tanıtımı 06:30
Trans Güzellik Yarışması Tanıtımı 33.642 izlenme - 6 yıl önce Trans Güzellik Yarışması ile Türkiye'mize renkli günler yaşatan Lgbt bireylerinin en güzelinin seçildiği yarışmada yarışmacıları tanıyalım efem.
Kerimcan Durmaz'ın Madam Marika'nın Kocasıyla Yatması 03:15
Kerimcan Durmaz'ın Madam Marika'nın Kocasıyla Yatması 29.000 izlenme - 4 yıl önce Madam Marika Diğer Adıyla Nedim Uzunun kerimcan durmaz ı kocasıyla üst üste görünce yaşadığı anı anlatıyor bu video.
Oda Arkadaşım Gay - Kısa Film 07:20
Oda Arkadaşım Gay - Kısa Film 45.246 izlenme - 8 yıl önce Hikayenin kahramanı Mehmet Ali'nin tek isteği anlaşabileceği bir oda arkadaşıdır. Her yeni haftaya bu umutla başlayan Mehmet Ali için işler istediği gibi gitmez. Her oda arkadaşında ayrı bir hüsrana uğrar. Mali için zorlu bir o kadar da eğlenceli hikayeler ardı ardına sizlerle olacak. Büyüteç TV twitter.com/BuyutecTv facebook.com/BuyutecTv
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 10:25
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 36.654 izlenme - 6 yıl önce Travesti serenay ablamız gaspa çıkıyor ve canlı yayında müşteriyi gasp ediyor,videonun sonlarına doğru arka koltukta sipet alıkıyorlar.
Zaptedilemeyen Travesti Kardeş 00:57
Zaptedilemeyen Travesti Kardeş 11.716 izlenme - 4 yıl önce Trans kardeşimiz bilemediğimiz sebeple sinirlenmiş sonrasında ise görüldüğü üzere zapturapt altına alınamamış
Türkiye'nin İlk Travesti Korku Filmi 01:48
Türkiye'nin İlk Travesti Korku Filmi 21.974 izlenme - 6 yıl önce Evet aşklarım baskıcı toplumun bu tabusunu da yıkmayı başardık. Artık bizim de kendimize ait bir korku filmimiz var. Tüm arkadaşlara selam olsun. Öptüm kokulu kokulu :)
Selin Ciğerci'nin Kadın Güvenlikle İmtihanı 00:10
Selin Ciğerci'nin Kadın Güvenlikle İmtihanı 15.724 izlenme - 5 yıl önce Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ünlenmiş. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirmiş.
Azeri Travestilerin Sosyal Medya Kapışması 05:00
Azeri Travestilerin Sosyal Medya Kapışması 17.179 izlenme - 7 yıl önce Trans Şahzade'nin bir diğer Trans arkadaşını sosyal medya aracılığı ile yermesi ne kadar doğru sizce ? Üff banane bee çok güldürdü ekledim işte...
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 03:42
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 24.651 izlenme - 8 yıl önce lgbti'yi temsil etmesi için hdp kadıköy meclis üyesi adayı olarak gösterilen asya elmas neden çöp kutusunun olmadığını soruyor. cevabı: sadece kadıköy meydanı değil, istiklal caddesi, bahariye caddesinin bir kısmı , bağdat caddesi ve bilimum kalabalık lokasyonlarda yaşanan bomba bırakma eylemlerine karşı çöp kutuları konmamaktadır. istanbul'da ve türkiye'deki belli başlı birçok şehirde insanların kalabalık olduğuğu hemen tüm sokaklarda, meydanlara çöp kutuları konulmamaktadır. Soru: Asya Elmas LGBTI hareketini temsil edebilecek kapasiteye sahip mi?
Altı Şişhane Üstü Çirişhane Trans Birey 00:08
Altı Şişhane Üstü Çirişhane Trans Birey 6.384 izlenme - 5 yıl önce Altı şişhane üstü çirişhane trans birey yada her neyse kararı siz verin..
İstanbul'daki Trans Kadın Misafirhanesi 03:24
İstanbul'daki Trans Kadın Misafirhanesi 6.744 izlenme - 4 yıl önce Türkiye, Suriye ve Iraklı 18 trans kadının yaşadığı misafirhane İstanbul Beyoğlu’nda yer alıyormuş. En büyük sorunları misafirhanenin giderlerini karşılamakmış.
Lezbiyen Çiftin Çocuğu Anlatıyor ( Türkçe Altyazı İçerir ) 02:55
Lezbiyen Çiftin Çocuğu Anlatıyor ( Türkçe Altyazı İçerir ) 9.910 izlenme - 6 yıl önce Aşk aşktır. Homofobi ve Transfobiye DUR demek için LGBT birey olmak gerekmiyor. Bu insanlık suçuna karşı AYAĞA KALK.
7 Yaşında Trans Olmak 00:31
7 Yaşında Trans Olmak 7.866 izlenme - 5 yıl önce Daha küçücük çocuğu orada yürüten ona izin veren ailesinin a.q. Lan daha ergen bile değil neyse kınamayalım başımıza gelir.
İkoncan  Sabri İle Azerbaycan Uşaklarına Sesleniş 00:39
İkoncan Sabri İle Azerbaycan Uşaklarına Sesleniş 13.741 izlenme - 6 yıl önce İki devlet tek millet kan kardeşimiz Azerbaycan'ın gözde translarından Sabri'nin Azerbaycan uşaklarına tebliğ ettiği mesajı dinleyelim efem.
Trans Baki İle Rüyalar Alemine Giriş 01:23
Trans Baki İle Rüyalar Alemine Giriş 11.353 izlenme - 6 yıl önce Tek millet 2 devlet aynı ağacın kolları kardeş ülke Azerbaycan'ın gözde travestilerinden Baki kardeşimizin ulasa seslenişini dinleyelim efem. iyi seyirler.
Travestinin Örümcekle İmtihanı 00:10
Travestinin Örümcekle İmtihanı 3.572 izlenme - 4 yıl önce Kendini videoya çeken trans ablamızın gözünden çıkan örümcekle yaşadığı şok kameralara böyle yansımış bulunmakta.
Trans Dünya Güzellik Yarışması İsrail 01:56
Trans Dünya Güzellik Yarışması İsrail 4.980 izlenme - 6 yıl önce Evet aşklarım; aşk aşktır. Homofobi ve Transfobiye DUR demek için LGBT birey olmak gerekmiyor. Bu insanlık suçuna karşı AYAĞA KALK.
Türkiye Trans Kraliçesi Başak 01:22
Türkiye Trans Kraliçesi Başak 9.885 izlenme - 7 yıl önce Miss international Quen adayı Kraliçe Başak hanımefendinin tanıtım videosunu izleyelim efem.
Babaya Trans Olduğunu Açıklamak - Türkiye 08:00
Babaya Trans Olduğunu Açıklamak - Türkiye 10.343 izlenme - 7 yıl önce "video sonrasında edilecek olan hakaretler küfürler vs...bel altı cümleler sahiplerine geri iade edilir...bizler aynayız kendi içinizdeki ibneliği bize yansıtmayınız...TEŞEKKÜRLER...." notuyla ailesine açılan Lgbt bir bireyin yaşadıkları. Belki hatırlarsınız ailelerine açılan eşcinsel ikizlerden ilham alınmıştır. video VM TV den alınmıştır.
Trans Aynur İle Meslek Etiğine Giriş 01:10
Trans Aynur İle Meslek Etiğine Giriş 7.690 izlenme - 6 yıl önce Trans Aynur'un, Azerbaycan'da yaşayan diğer trans bireylere içerlemesi ve mesleğe gereken saygının duyulmadığına olan inancı sonucu bizlere bu videoyu hazırlamıştır.
Travesti Yağmur - Röportaj 05:08
Travesti Yağmur - Röportaj 7.593 izlenme - 8 yıl önce İş yok, güç yok, dövme yapmaya başladım nefrete maruz kaldım. Sonra; neden fuhuş yapıyorlar? Alın size cevabı.
Yetenek Sizsiniz Tayland - Herkesi Sola Yatıran Yarışmacı 04:52
Yetenek Sizsiniz Tayland - Herkesi Sola Yatıran Yarışmacı 7.372 izlenme - 8 yıl önce Taylandaki yarışmada görüntüsü ve sesiyle tam bir kadına benzeyen yarışmacının aslında trans olması.. Bu vidyodan da görüldüğü gibi tayland güzel olduğu kadar tehlikelide.Aşık olup eve erkek gelin getirebilirsiniz..
Transparan Giy 02:28
Transparan Giy 7.846 izlenme - 13 yıl önce öle işte
Hidra - Trans 03:27
Hidra - Trans 6.005 izlenme - 9 yıl önce Hidra - Trans
Eleştirilere Sinirlenen Eşcinsel Genç Canlı Yayında Çıldırdı (Küfür İçerir) 04:59
Eleştirilere Sinirlenen Eşcinsel Genç Canlı Yayında Çıldırdı (Küfür İçerir) 5.047 izlenme - 5 yıl önce Canlı yayın esnasında kendisine yönelik eleştirilere sinirlenen eşcinsel genç takipçilerine küfürler savurdu.
Homofobiye Hayır! 02:59
Homofobiye Hayır! 3.216 izlenme - 6 yıl önce Evet aşklarım; aşk aşktır. Homofobi ve Transfobiye DUR demek için LGBT birey olmak gerekmiyor. Bu insanlık suçuna karşı AYAĞA KALK. Benzer videolar için kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.
Türkiye Trans Güzellik Yarışması Başvuruları Başladı 00:33
Türkiye Trans Güzellik Yarışması Başvuruları Başladı 3.393 izlenme - 5 yıl önce Bu sene 3. Sünü düzenliyeceğimiz trans güzellik yarışmasının kayıtları başlamıştır .kendine güvenen tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz. Hadi arkadaşlar sizde içinizde ki o güzeliği bizlerle paylaşın. Kayıt için gerekli detayları alihassan ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.