Hoşgeldiniz!

trans

Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 10:25
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 38.587 izlenme - 7 yıl önce Travesti serenay ablamız gaspa çıkıyor ve canlı yayında müşteriyi gasp ediyor,videonun sonlarına doğru arka koltukta sipet alıkıyorlar.
Azeri Travestilerin Sosyal Medya Kapışması 05:00
Azeri Travestilerin Sosyal Medya Kapışması 17.677 izlenme - 8 yıl önce Trans Şahzade'nin bir diğer Trans arkadaşını sosyal medya aracılığı ile yermesi ne kadar doğru sizce ? Üff banane bee çok güldürdü ekledim işte...
İkoncan  Sabri İle Azerbaycan Uşaklarına Sesleniş 00:39
İkoncan Sabri İle Azerbaycan Uşaklarına Sesleniş 13.796 izlenme - 7 yıl önce İki devlet tek millet kan kardeşimiz Azerbaycan'ın gözde translarından Sabri'nin Azerbaycan uşaklarına tebliğ ettiği mesajı dinleyelim efem.
7 Yaşında Trans Olmak 00:31
7 Yaşında Trans Olmak 7.883 izlenme - 6 yıl önce Daha küçücük çocuğu orada yürüten ona izin veren ailesinin a.q. Lan daha ergen bile değil neyse kınamayalım başımıza gelir.
Travesti Jale: Karısını Uyutup Yanıma Gelen Komşum Vardı (Nostalji) 01:37
Travesti Jale: Karısını Uyutup Yanıma Gelen Komşum Vardı (Nostalji) 4.760 izlenme - 7 yıl önce Nedim Saban'ın 1990'lı yıllarda yapmış olduğu DrStress programında o yıllarda gündemi derinden sarsacak her konu hakkında konuşuldu. Cinselliğin, eşcinselliğin, travestilerin hayatlarının irdelendiği programların yanı sıra gündeme dair eğitim, politika, sanat ve sanatçılar ile de ilgili pek çok program yapılmıştır. Programlarında sansürsüz yayın yapma özelliğini taşıyan Nedim Saban o yıllarda ülkenin konuştuğu konuları belirleyen Türkiye'nin ilk talk show programını yapan isim olmuştur. Daha sonraları onu taklit ederek yolundan ilerleyen pek çok sanatçı olmasına rağmen Doktor stress programlarının ivmesini yakalayabilen olmamıştır. Türünün ilk örneği olan DrStress bugün bile o yıllarda konuşulan konuların ve konuşmalardaki özgür iradenin tek olması sebebiyle gündemi belirlemektedir.
Çingenlerin Sevişme Marifetlerini Anlatan Trans Abla 04:30
Çingenlerin Sevişme Marifetlerini Anlatan Trans Abla 2.673 izlenme - 7 yıl önce Çingen erkekleriyle sevişmenin önemini seminer verir gibi anlatan trans ablanın nasıl bir ilişki yaşadığını ciddi anlamda merak ettim.
Teaser 01:25
Teaser 3.249 izlenme - 11 yıl önce Emre Tok İle Trans Gran Canaria Ultra Maraton Teaser
Lütfen Benden Nefret Etme - LGBT Temalı Kamu Spotu 01:03
Lütfen Benden Nefret Etme - LGBT Temalı Kamu Spotu 3.243 izlenme - 9 yıl önce Türkiye'de hâlen sürmekte olan cinsel ayrımcılığı protesto amaçlı hazırlanmıştır... Haydi sende nefrete " DUR " de!
Trans Joker'in Alkışlarlayaşıyorum Ailesine Selamı Var 00:15
Trans Joker'in Alkışlarlayaşıyorum Ailesine Selamı Var 1.766 izlenme - 7 yıl önce İki devlet tek millet kan kardeşimiz Azerbaycan'ın gözde transı Joker hanımefendi ona karşı gösterdiğimiz ilgiden mutluluk duyarak bizlere öpücüklerini iletmiştir.
Trans Kamyon Şoförü Dianna Vasher 03:59
Trans Kamyon Şoförü Dianna Vasher 855 izlenme - 5 yıl önce Dianna Vasher isimli Amerikalı bu kamyon şoförü bir trans ancak o seks işçiliğini seçmemiş ve sevdiği iş olan kamyon şoförlüğünü yapmış.
Türkiye'de Psychedelic Trance 08:19
Türkiye'de Psychedelic Trance 1.528 izlenme - 9 yıl önce Beyler böyle bir şey ne olduğunu ben pek anlamadım. Ama ülkemizde güzel şeylerde oluyor galiba.
Sokak Düğününde Kurtlarını Döken Travestiler 02:09
Sokak Düğününde Kurtlarını Döken Travestiler 1.221 izlenme - 6 yıl önce Bulgaristan'da yapılan sokak düğününde insanların şaşkın bakışları arasında dans eden travestilerin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Trans 02:12
Trans 3.625 izlenme - 17 yıl önce ben gaz verdim enes tarnsa geçti emrahta çektiii
Taciz Eden Adama Ayar Veren Güzeller Güzeli Travesti 00:11
Taciz Eden Adama Ayar Veren Güzeller Güzeli Travesti 1.133 izlenme - 7 yıl önce Güzeller güzeli travesti sosyal medya üzerinden canlı yayın yaparken yaşlı birinin kendisine mesaj attığını görüyor ve gerek cevabı veriyor.
7 Yaşındaki Trans Çocuk 00:31
7 Yaşındaki Trans Çocuk 564 izlenme - 6 yıl önce ABD'nin Los Angeles şehrinde her yıl haziran ayında yapılan onur yürüyüşüne katılan 7 yaşındaki trans çocuk Milan Tyler damgasını vurmuş.
Transa Geçmede Bir Üst Seviye: Aduket Tarikatı 02:35
Transa Geçmede Bir Üst Seviye: Aduket Tarikatı 567 izlenme - 9 yıl önce Transa Geçmede Bir Üst Seviye: Aduket Tarikatı "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hazırlık Antremanları 08:59
Hazırlık Antremanları 1.013 izlenme - 11 yıl önce Emre Tok İle Trans Gran Canaria Ultra Maraton Hazırlık Bölüm 1
Yarış Öncesi 10:41
Yarış Öncesi 697 izlenme - 11 yıl önce Emre Tok İle Trans Gran Canaria Ultra Maraton Yarış Günü Bölüm 3
Travestilerin Hışmına Uğrayan Adam 01:24
Travestilerin Hışmına Uğrayan Adam 388 izlenme - 6 yıl önce Yabancı ülkenin birinde sokakta travesti ile tartışan adam olay büyüyünce pin pişman olmuş ama iş işten geçmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Erkekler Regl Olursa! 03:17
Erkekler Regl Olursa! 278 izlenme - 8 yıl önce Kadınların regl dönemi gergin olduklarını hepimiz biliriz . Peki ya erkekler regl olursa ne olur ?
Makyajda Hata Yapınca Çıldıran Trans 00:24
Makyajda Hata Yapınca Çıldıran Trans 194 izlenme - 5 yıl önce Trans genç ayna karşısına geçip makyaj yapmaya başlamış. Ancak eline bulaşan siyahlıkla çenesi boyanınca çılgına dönmüş.
Roman Düğününde Döktüren Translar 01:06
Roman Düğününde Döktüren Translar 393 izlenme - 7 yıl önce İzmir'de yapılan roman düğününe davet edilen translar zaten eğlenceli olan ortamı daha da coşturmuş. Eğlenmek onların işi.
Travestilerin Hışmına Uğrayan Adam 00:23
Travestilerin Hışmına Uğrayan Adam 247 izlenme - 7 yıl önce Sokakta işlerine bakan travestilere laf atan eleman ağzının payını çok pis almış. Bir kaç travestinin arasında kalan adam bir güzel dayak yemiş.
Kadın Diye İkoncan Öpen Amcalar 01:00
Kadın Diye İkoncan Öpen Amcalar 185 izlenme - 6 yıl önce Maçtan çıkan taraftarları şakalamaya hazırlanan şakacılar yanlarındaki travestiyi kadın diye yutturup taraftar amcalara öptürmüş.
İlkay Olguncan - Trans 03:31
İlkay Olguncan - Trans 11 izlenme - 2 yıl önce İlkay Olguncan'ın, Kınay World etiketiyle yayınlanan "Namaste" albümünde yer alan "Trans" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Müzik: İlkay Olguncan Aranje: İlkay Olguncan Yönetmen: İrfan Saruhan