Hoşgeldiniz!

trans

Selin Ciğerci’nin Cinsiyet Değiştirmeden Önceki Hali 06:35
Selin Ciğerci’nin Cinsiyet Değiştirmeden Önceki Hali 51.539 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra üne kavuştu. Selin Ciğerci'nin kadın olmadan önceki bu video size ilginç gelecek. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Kerimcan Durmaz'ın Madam Marika'nın Kocasıyla Yatması 03:15
Kerimcan Durmaz'ın Madam Marika'nın Kocasıyla Yatması 28.774 izlenme - 3 yıl önce Madam Marika Diğer Adıyla Nedim Uzunun kerimcan durmaz ı kocasıyla üst üste görünce yaşadığı anı anlatıyor bu video.
Trans Güzellik Yarışması Tanıtımı 06:30
Trans Güzellik Yarışması Tanıtımı 33.499 izlenme - 5 yıl önce Trans Güzellik Yarışması ile Türkiye'mize renkli günler yaşatan Lgbt bireylerinin en güzelinin seçildiği yarışmada yarışmacıları tanıyalım efem.
Oda Arkadaşım Gay - Kısa Film 07:20
Oda Arkadaşım Gay - Kısa Film 41.973 izlenme - 6 yıl önce Hikayenin kahramanı Mehmet Ali'nin tek isteği anlaşabileceği bir oda arkadaşıdır. Her yeni haftaya bu umutla başlayan Mehmet Ali için işler istediği gibi gitmez. Her oda arkadaşında ayrı bir hüsrana uğrar. Mali için zorlu bir o kadar da eğlenceli hikayeler ardı ardına sizlerle olacak. Büyüteç TV twitter.com/BuyutecTv facebook.com/BuyutecTv
Zaptedilemeyen Travesti Kardeş 00:57
Zaptedilemeyen Travesti Kardeş 11.624 izlenme - 3 yıl önce Trans kardeşimiz bilemediğimiz sebeple sinirlenmiş sonrasında ise görüldüğü üzere zapturapt altına alınamamış
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 10:25
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 35.399 izlenme - 5 yıl önce Travesti serenay ablamız gaspa çıkıyor ve canlı yayında müşteriyi gasp ediyor,videonun sonlarına doğru arka koltukta sipet alıkıyorlar.
Selin Ciğerci'nin Kadın Güvenlikle İmtihanı 00:10
Selin Ciğerci'nin Kadın Güvenlikle İmtihanı 15.694 izlenme - 4 yıl önce Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ünlenmiş. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirmiş.
Türkiye'nin İlk Travesti Korku Filmi 01:48
Türkiye'nin İlk Travesti Korku Filmi 21.488 izlenme - 5 yıl önce Evet aşklarım baskıcı toplumun bu tabusunu da yıkmayı başardık. Artık bizim de kendimize ait bir korku filmimiz var. Tüm arkadaşlara selam olsun. Öptüm kokulu kokulu :)
Altı Şişhane Üstü Çirişhane Trans Birey 00:08
Altı Şişhane Üstü Çirişhane Trans Birey 6.355 izlenme - 3 yıl önce Altı şişhane üstü çirişhane trans birey yada her neyse kararı siz verin..
İstanbul'daki Trans Kadın Misafirhanesi 03:24
İstanbul'daki Trans Kadın Misafirhanesi 6.556 izlenme - 3 yıl önce Türkiye, Suriye ve Iraklı 18 trans kadının yaşadığı misafirhane İstanbul Beyoğlu’nda yer alıyormuş. En büyük sorunları misafirhanenin giderlerini karşılamakmış.
Azeri Travestilerin Sosyal Medya Kapışması 05:00
Azeri Travestilerin Sosyal Medya Kapışması 16.718 izlenme - 6 yıl önce Trans Şahzade'nin bir diğer Trans arkadaşını sosyal medya aracılığı ile yermesi ne kadar doğru sizce ? Üff banane bee çok güldürdü ekledim işte...
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 03:42
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 24.440 izlenme - 7 yıl önce lgbti'yi temsil etmesi için hdp kadıköy meclis üyesi adayı olarak gösterilen asya elmas neden çöp kutusunun olmadığını soruyor. cevabı: sadece kadıköy meydanı değil, istiklal caddesi, bahariye caddesinin bir kısmı , bağdat caddesi ve bilimum kalabalık lokasyonlarda yaşanan bomba bırakma eylemlerine karşı çöp kutuları konmamaktadır. istanbul'da ve türkiye'deki belli başlı birçok şehirde insanların kalabalık olduğuğu hemen tüm sokaklarda, meydanlara çöp kutuları konulmamaktadır. Soru: Asya Elmas LGBTI hareketini temsil edebilecek kapasiteye sahip mi?
Dj Tiesto - Magik 1 First Flight - Healing Dream 04:42
Dj Tiesto - Magik 1 First Flight - Healing Dream 14.865 izlenme - 8 yıl önce Dj Tiesto - Magik 1 First Flight - Healing Dream
7 Yaşında Trans Olmak 00:31
7 Yaşında Trans Olmak 7.856 izlenme - 4 yıl önce Daha küçücük çocuğu orada yürüten ona izin veren ailesinin a.q. Lan daha ergen bile değil neyse kınamayalım başımıza gelir.
Lezbiyen Çiftin Çocuğu Anlatıyor ( Türkçe Altyazı İçerir ) 02:55
Lezbiyen Çiftin Çocuğu Anlatıyor ( Türkçe Altyazı İçerir ) 9.700 izlenme - 5 yıl önce Aşk aşktır. Homofobi ve Transfobiye DUR demek için LGBT birey olmak gerekmiyor. Bu insanlık suçuna karşı AYAĞA KALK.
Tekme Tokat Birbirine Giren Lgbtliler 01:20
Tekme Tokat Birbirine Giren Lgbtliler 11.002 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medyanın dilinde şu sıralara çok şiddetli bir kız kavgası var! Kavganın çıkma sebebi ise bir hayli ilginç! San Fransisco'daki Onur Yürüyüşü sırasında çok sayıda kadının katıldığı kavga, katılımcılardan birinin sahnede şarkıcı Kehlani'in olup olmadığını sormasıyla başladı. Soruyu cevaplayan kadının kaba tutumu ve küfür etmesiyle kavganın fitilinin ateşlendiği belirtildi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İkoncan  Sabri İle Azerbaycan Uşaklarına Sesleniş 00:39
İkoncan Sabri İle Azerbaycan Uşaklarına Sesleniş 13.688 izlenme - 4 yıl önce İki devlet tek millet kan kardeşimiz Azerbaycan'ın gözde translarından Sabri'nin Azerbaycan uşaklarına tebliğ ettiği mesajı dinleyelim efem.
Travestinin Örümcekle İmtihanı 00:10
Travestinin Örümcekle İmtihanı 3.525 izlenme - 2 yıl önce Kendini videoya çeken trans ablamızın gözünden çıkan örümcekle yaşadığı şok kameralara böyle yansımış bulunmakta.
Trans Baki İle Rüyalar Alemine Giriş 01:23
Trans Baki İle Rüyalar Alemine Giriş 10.951 izlenme - 5 yıl önce Tek millet 2 devlet aynı ağacın kolları kardeş ülke Azerbaycan'ın gözde travestilerinden Baki kardeşimizin ulasa seslenişini dinleyelim efem. iyi seyirler.
Trans Dünya Güzellik Yarışması İsrail 01:56
Trans Dünya Güzellik Yarışması İsrail 4.934 izlenme - 4 yıl önce Evet aşklarım; aşk aşktır. Homofobi ve Transfobiye DUR demek için LGBT birey olmak gerekmiyor. Bu insanlık suçuna karşı AYAĞA KALK.
Türkiye Trans Kraliçesi Başak 01:22
Türkiye Trans Kraliçesi Başak 9.769 izlenme - 5 yıl önce Miss international Quen adayı Kraliçe Başak hanımefendinin tanıtım videosunu izleyelim efem.
Trans Aynur İle Meslek Etiğine Giriş 01:10
Trans Aynur İle Meslek Etiğine Giriş 7.634 izlenme - 4 yıl önce Trans Aynur'un, Azerbaycan'da yaşayan diğer trans bireylere içerlemesi ve mesleğe gereken saygının duyulmadığına olan inancı sonucu bizlere bu videoyu hazırlamıştır.
Babaya Trans Olduğunu Açıklamak - Türkiye 08:00
Babaya Trans Olduğunu Açıklamak - Türkiye 10.300 izlenme - 6 yıl önce "video sonrasında edilecek olan hakaretler küfürler vs...bel altı cümleler sahiplerine geri iade edilir...bizler aynayız kendi içinizdeki ibneliği bize yansıtmayınız...TEŞEKKÜRLER...." notuyla ailesine açılan Lgbt bir bireyin yaşadıkları. Belki hatırlarsınız ailelerine açılan eşcinsel ikizlerden ilham alınmıştır. video VM TV den alınmıştır.
Travesti Yağmur - Röportaj 05:08
Travesti Yağmur - Röportaj 7.196 izlenme - 7 yıl önce İş yok, güç yok, dövme yapmaya başladım nefrete maruz kaldım. Sonra; neden fuhuş yapıyorlar? Alın size cevabı.
Yetenek Sizsiniz Tayland - Herkesi Sola Yatıran Yarışmacı 04:52
Yetenek Sizsiniz Tayland - Herkesi Sola Yatıran Yarışmacı 7.331 izlenme - 6 yıl önce Taylandaki yarışmada görüntüsü ve sesiyle tam bir kadına benzeyen yarışmacının aslında trans olması.. Bu vidyodan da görüldüğü gibi tayland güzel olduğu kadar tehlikelide.Aşık olup eve erkek gelin getirebilirsiniz..
Transparan Giy 02:28
Transparan Giy 7.839 izlenme - 12 yıl önce öle işte
Eleştirilere Sinirlenen Eşcinsel Genç Canlı Yayında Çıldırdı (Küfür İçerir) 04:59
Eleştirilere Sinirlenen Eşcinsel Genç Canlı Yayında Çıldırdı (Küfür İçerir) 5.017 izlenme - 4 yıl önce Canlı yayın esnasında kendisine yönelik eleştirilere sinirlenen eşcinsel genç takipçilerine küfürler savurdu.
LGBT Üyelerinin Futbol Turnuvası: LiGay 01:40
LGBT Üyelerinin Futbol Turnuvası: LiGay 2.598 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da LGBT topluluklarının oluşturduğu futbol ligi LiGay haftasonu oynanan maçlarla sona erdi. 2017 yılında kurulan ve 16 takımın mücadele ettiği lig, homofobiye karşı mücadele için kurulmuş.
Homofobiye Hayır! 02:59
Homofobiye Hayır! 3.209 izlenme - 5 yıl önce Evet aşklarım; aşk aşktır. Homofobi ve Transfobiye DUR demek için LGBT birey olmak gerekmiyor. Bu insanlık suçuna karşı AYAĞA KALK. Benzer videolar için kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.