Hoşgeldiniz!

Transformers 5

Transformers 5: The Last Knight'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı! (23 Haziran 2017) 01:02
Transformers 5: The Last Knight'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı! (23 Haziran 2017) 2.223 izlenme - 7 yıl önce Transformers serisinin son halkası Transformers 5: The Last Knight'in yeni fragmanı Super Bowl organizasyonunda yayınlandı. Muazzam bütçesi ve daha da muazzam oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yapımın fragmanında, spekülasyon yaratacak bir olaylar zinciri ile karşı karşı karşıya kalıyoruz. Transformers serisi ilk filmi hariç, film otoritelerinin eleştirilerinin odak noktası olmuştur. Ancak bu eleştiriler, hiçbir şekilde izleyiciyi etkilemedi (bunun için memnunuz) ve dört film, 3.8 milyar dolar civarında gişe hasılatına imza attı. Şimdiden altıncı film projesi onaylandı ve araya bir de sempatik Autobot Bumblebee spin-off'u girecek. Bir inanılmaz haber de G.I Joe ile ortak bir evrende geçecek Transformers filminin, 17 Ocak'ta yönetmen D.J Caruso tarafından kaleme alınmaya başlanmış olması. Transformers: The Last Knight'ın yeni fragmanı, Amerika'nın en büyük spor organizasyonu Super Bowl'da yayınlandı. Dedikodular doğru gibi; asil, onurlu ve iyi baş karakter Optimus Prime, ciddi bir kimlik bunalımı yaşıyor. Mor renge bürünen gözlerin anlamı, çizgi-roman okuyucuları ve animasyon serisi izleyicileri için açık: Unicron. Unicron, Transformers evreninin karanlık yaratıcısı unvanını taşıyor ve zamanın başından beri, kardeşi Primus ile rekabet içerisinde. Optimus Prime'ın oğlu gördüğü Bumblebee ve onu koruyan Cade Yeager gibi karakterle savaşması, bize fazlasıyla Unicron etkisi gibi geliyor. Şimdi filmin finansal yönüne bir göz atalım. Transformers: The Last Knight, 260 milyon dolarlık yapım bütçesi ile serinin en pahalı filmi ünvanını taşıyacak. Kadro iyice zenginleşmiş: Oscar ödüllü oyuncu Anthnoy Hopkins kadroya katılırken, üçlemede bulunup son filmde yer almayan bol ödüllü, popüler oyuncular Josh Duhamel, Tyrese Gibson ve "Night Of"ta ününe ün katan John Turturro kadroya geri dönmüş. Elbette Oscar adayı oyuncu Marc Wahlberg de Age of Extinction'daki Cade Yeager rolünü tekrar üstleniyor. Nickelodeon dizilerinin gelecek vadeden yeteneği Isabela Moner da zengin kadronun üyelerinden biri. Transformers: The Last Knight, 23 Haziran 2017'de tüm dünyada gösterime girecek.
Transformers 5: Son Şövalye Migros Kampanyası 00:14
Transformers 5: Son Şövalye Migros Kampanyası 967 izlenme - 6 yıl önce Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran'da sinemalarda, sinema biletleri Migros'ta! Migros'tan yapacağınız 50 TL've üzeri Transformers ürün alışverişinize Cinemaximum sinema bileti hediye!
Transformers LC Waikiki Kampanyası 00:15
Transformers LC Waikiki Kampanyası 760 izlenme - 6 yıl önce Transformers macerası LC Waikiki'de! Kostümlerden t-shirtlere, şortlardan, mayolara ve daha bir çok kıyafetle Transformers macerasını üzerinde taşı, mücadeleye ara verme!
Transformers 5: Son Şövalye (Transformers: The Last Knight) Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Transformers 5: Son Şövalye (Transformers: The Last Knight) Türkçe Altyazılı Fragman 1.018 izlenme - 7 yıl önce Transformers 5: Son Şövalye / Transformers: The Last Knight Türkçe Altyazılı Fragman Çekimleri Küba'da başlayan film aynı zamanda Küba'da çekilen 2. Amerikan filmi olma özelliğini de taşıyor. İlk sırada ise 1959 yapımı Papa Hemingway in Cuba filmi yer alıyor. Gişelerde 3.77 milyar dolarlık gişe yapan serinin 5. filminde de seride son kez yönetmenlik yapma ihtimali olan Michael Bay yönetmen koltuğunda oturacak. Rolling Stone'a yaptığı açıklamada "Transformers çekimleri sırasında harika vakit geçiriyorum, 100 milyonların izlediği bir filmi çekmek çok güzel bir duygu. Ama bu sonuncusu, başka birine bırakmak zorundayım" şeklinde konuştu. Film ekibinde de çeşitli değişikliklerde mevcut. Mark Wahlberg ve Cade Yeager seriye geri dönerken, Isabela Moner ve Jerrod Carmichael da filmin yeni yüzleri olacak. Akiva Goldsman'ın ayrılmasının ardından senaryoyu ise Art Marcum & Matt Holloway ikilisi ile Ken Nolan üstlenecek. Film 23 Temmuz 2017'de vizyona girecek. Serinin sevilen autobotu Bumblebee'yi temel alacak spin-off projesi 2018'de, sonraki Transformers yapımı ise 2019'da seyircilerle buluşacak.
Transformers Hızlı Dönüşen Figür TVC 00:21
Transformers Hızlı Dönüşen Figür TVC 601 izlenme - 6 yıl önce Efsanevi güçler geri dönüyor. Hızlı dönüşen figürlerle mücadeleye hazırsın! Optimus Prime ile dönüşümü başlat, zırhını kuşan ve görünenden daha fazlası ol!
Transformers 5 Son Şovalye Türkçe Dublaj 2 Fragman 02:35
Transformers 5 Son Şovalye Türkçe Dublaj 2 Fragman 206 izlenme - 6 yıl önce Arkadaşlar Selamlar Sizlerle Transformers 5 Son Şovalye Fragmanını İnceleyeceğiz İyi Seyirler. Videoya Git https://youtu.be/O7rPW32rzkY Videoya Git https://youtu.be/A0E9_bEt1I4 Videoya Git https://youtu.be/kFqANUvlw_I Videoya Git https://youtu.be/rBOUuq0r858 Videoya Git https://youtu.be/SYNrgbYOFvg Beğendiyseniz Beğenmeyi Unutmayın! Facebook https://www.facebook.com/Hakan-Eriş-5... İnstagram https://www.instagram.com/hakan16662/ Twitter https://twitter.com/asil1699/