Hoşgeldiniz!

TRT Çocuk

Rafadan Tayfa 1. Bölüm (Ekmek Teknesi) 13:45
Rafadan Tayfa 1. Bölüm (Ekmek Teknesi) 503.460 izlenme - 9 yıl önce Tayfa mahallede top oynarken, Kamil'in şutu Rüstem Ağabeylerinin ekmek teknesine çarpar. Hep birlikte köfte arabasını tamir etmek isterler ve maceraya başlar...
Rafadan Tayfa 4. Bölüm (Evlere Servis) 13:34
Rafadan Tayfa 4. Bölüm (Evlere Servis) 253.504 izlenme - 9 yıl önce Mahallelinin bakkalı olan Kamil ve ailesi kötü gidişattan zor duruma düşmüş ve köye taşınma durumu ile karşı karşıya kalmışlardır. Bu durumda Tayfa el ele verir ihtiyaç olan parayı bulurlar...
Trotro - Küçük Palyaço Trotro 05:30
Trotro - Küçük Palyaço Trotro 219.155 izlenme - 9 yıl önce TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Trotro’nun Küçük Palyaço Trotro bölümünü izliyoruz. - Az sonra yemek yiyeceğiz pijamalarını giy lütfen. - Pijamalarım! Çok acıktım
Trotro - Trotro ve Küçük Kuş 02:54
Trotro - Trotro ve Küçük Kuş 190.109 izlenme - 9 yıl önce TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Trotro’nun Trotro ve Küçük Kuş bölümünü izliyoruz. - Zavallı küçük kuş. Baba dışarıda küçük bi kuş var aç ve bu karda çok üşümüş.
Pırdino - Pırdino Kaçıyor 17:50
Pırdino - Pırdino Kaçıyor 118.333 izlenme - 9 yıl önce TRT Çocuk Kanalının sevilen çizgi filmi Pırdino karşınızda...Sevimli dinazor Pırdino, Sansar ve Porsuk'un kaçış maceralarını izliyoruz. En güzeller çizgi filmler İzlesene'de!Çizgi Film kanalına hemen abone olmak için: http://www.izlesene.com/cizgifilm
Trotro - Trotrunun Banyosu 08:45
Trotro - Trotrunun Banyosu 130.949 izlenme - 9 yıl önce TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Trotro’nun Trotronun Banyosu bölümünü izliyoruz. - Şut attım, ama nereye gitti? - Buldum işte.
Rafadan Tayfa 20. Bölüm (İcat Peşinde) 14:10
Rafadan Tayfa 20. Bölüm (İcat Peşinde) 140.224 izlenme - 9 yıl önce Sıcak yaz gününde Tayfa dondurma keyfi yapmaktadır. Dondurma şemsiyesinden ilham alarak Hayri mucit olmaya karar verir. Kamil’de ona yardımcı olmaya karar verince ortaya “Muhteşem Mucitler Kamil ve Hayri” çıkıverir. Türlü türlü icatlar sonrasında Tayfa, beklenmedik sürprizlerle karşılaşır…
 Harika Kanatlar 00:21
Harika Kanatlar 128.621 izlenme - 8 yıl önce Gezegenimizdeki diğer çocukları daha yakından tanımaya hazır mısın? Dünya yı hiç sıkılmadan keşfedebileceğiniz program Harika Kanatlar çok yakında TRT Çocuk’ta http://www.oyuntimes.com/trt-cocuk/harika-kanatlar.html
Canım Kardeşim Bölüm 47 10:07
Canım Kardeşim Bölüm 47 129.782 izlenme - 9 yıl önce Canım Kardeşim 47 Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Canım Oyuncaklarım 10:39
Canım Kardeşim - Canım Oyuncaklarım 166.875 izlenme - 9 yıl önce Canım Kardeşim Canım Oyuncaklarım Bölümü Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Trotro - Trotro ve Fotoğraf 11:35
Trotro - Trotro ve Fotoğraf 95.571 izlenme - 9 yıl önce TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Trotro’nun Trotro ve Fotoğraf bölümünü izliyoruz. - Fotoğrafını çekmek istiyorum Trotro. Hadi gel Trotro Büyükannen aylardır senin bir fotoğrafını istiyor.
Milly Molly - Bana Tos Atma 11:00
Milly Molly - Bana Tos Atma 61.786 izlenme - 10 yıl önce Milly Molly Çizgi Film TRT Çocuk Yeni Bölümler Bana Tos Atma
Canım Kardeşim - Çiftçi Kardeşim 10:36
Canım Kardeşim - Çiftçi Kardeşim 99.493 izlenme - 9 yıl önce Müge ve Mine her ailede görülebilecek türden iki kız kardeş. Belki biraz daha rekabetçiler. Ya da biraz daha huysuz. Ama her şeye rağmen birbirlerini çok severler.
Trotro - Trotro Çuval Yarışında 11:56
Trotro - Trotro Çuval Yarışında 79.549 izlenme - 9 yıl önce TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Trotro’nun Trotro Çuval Yarışında bölümünü izliyoruz. - Hadi Trotro çabuk ol. - Çuval yarışını ben kazandım, ben kazandım. - Evet tatlım sen kazandın ama artık o çuvaldan çıkman gerekiyor.
Rafadan Tayfa 17. Bölüm (Grup Rafadan) 13:27
Rafadan Tayfa 17. Bölüm (Grup Rafadan) 78.880 izlenme - 9 yıl önce Rafadan tayfada, Kendi imkânları ile yaptıkları müzik aletleri ile müzik grubu kuran Tayfa, kasetçalar eşliğinde eğlenmektedir. Bu sırada çıka gelen Akın önemli bir eksik olan vokali tespit eder. İlk başta vokali hesaba katmayan Tayfa, kendilerine vokal seçmek için başlarlar şarkı yarışmasına…
Trotro - Trotro Tatile Gider 05:44
Trotro - Trotro Tatile Gider 73.395 izlenme - 9 yıl önce TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Trotro’nun Trotro Tatile Gider bölümünü izliyoruz. - Uyan Trotro. Az sonra deniz kenarında tatil yapmak için yola çıkacağız.
Cille - Köyden Ayrılış (4. Bölüm) 21:12
Cille - Köyden Ayrılış (4. Bölüm) 72.607 izlenme - 9 yıl önce Hikayede "cille" isminde, misket boyutundan biraz büyük ve içinde bir yaratık barındıran şeffaf toplar vardır. Bir efsaneye göre "Kadu" isminde bir kral, 12 tane, kimi su, kimi toprak, kimi ateş ve kimi hava dolu cilleler yapmış. Bu cilleleri İkivak ağacına teslim ettiğinde İnsanların Dünyası ve Ezakilerin Dünyası arasındaki kapı kapanmış. Sonra da, Kadu, bu cilleleri dünyaların dört bir tarafına dağıtmış. Böylece kapı bir daha açılmayacakmış. Cille'nin tüm bölümlerini kanalımızdan full ve tek parça izleyebilirsiniz.
Canım Kardeşim Bölüm 54 09:50
Canım Kardeşim Bölüm 54 90.917 izlenme - 9 yıl önce Canım Kardeşim 54. Bölümü Sizlerle Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Vikingler - Yazlık Macerası (3. Bölüm) 10:23
Vikingler - Yazlık Macerası (3. Bölüm) 72.077 izlenme - 9 yıl önce TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Vikingler. Hikayede bir viking çocuğu olan Vicky ve çevresindekilerin yaşadıkları anlatılıyor. Çok zeki bir çocuk olan Vicky; bir sorunla karşılaşıldığı zaman parlak zekasıyla çözümler üretir. Her bölümde farklı bir macera için "Vikingler".
Köstebekgiller - Dede Köstebekyayı Anlatıyor 25:46
Köstebekgiller - Dede Köstebekyayı Anlatıyor 74.944 izlenme - 10 yıl önce Köstebekgiller - Dede Köstebekyayı Anlatıyor - TRT Çocuk Hayvanlara ve onların gizemli yaşamlarına büyük bir ilgi duyan Pelin, ailesiyle birlikte yeni bir eve taşındı ve tüm hikâye böyle başladı. Köstebekgiller… Sevimli köstebeklerin başı Caner’le dertte…
Rafadan Tayfa 10.  Bölüm (Telsiz) 12:41
Rafadan Tayfa 10. Bölüm (Telsiz) 69.082 izlenme - 9 yıl önce Tayfa telsizleri ile oyun oynamaktadır. Fakat Rüstem ve Basri'nin dinlediği radyo frekansı ile telsizin frekansı karışınca ortaya eğlenceli bir yanlış anlaşılma çıkar. Bölüm boyunca çocukları kendilerini bir radyo tiyatrosu içinde bulurlar...
Köstebekgiller -16. Bölüm 11:16
Köstebekgiller -16. Bölüm 50.617 izlenme - 9 yıl önce Köstebekgiller Yeni Sezon 16.Bölüm 28 Ağustos 2013 TRT Çocuk Hayvanlara ve onların gizemli yaşamlarına büyük bir ilgi duyan Pelin, ailesiyle birlikte yeni bir eve taşındı ve tüm hikâye böyle başladı. Köstebekgiller… Sevimli köstebeklerin tüm maceraları www.izlesene.com/cizgifilm kanalında.
Köstebekgiller - Yeni Sezon 10. Bölüm 13:10
Köstebekgiller - Yeni Sezon 10. Bölüm 50.449 izlenme - 9 yıl önce Köstebekgiller Yeni Sezon 10 Bölüm Mayıs 2013 Trt Çocuk Hayvanlara ve onların gizemli yaşamlarına büyük bir ilgi duyan Pelin, ailesiyle birlikte yeni bir eve taşındı ve tüm hikâye böyle başladı. Köstebekgiller… Sevimli köstebeklerin tüm maceraları www.izlesene.com/cizgifilm kanalında.
Trotro - Trotro Dans Etmeyi Öğreniyor 02:54
Trotro - Trotro Dans Etmeyi Öğreniyor 49.146 izlenme - 9 yıl önce TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Trotro’nun Trotro Dans Etmeyi Öğreniyor bölümünü izliyoruz. - Beni fark etmedi bile. Ama bu haksızlık beni fark etmesi için ne yapabilirim acaba?
Cille - Behmud (13. Bölüm) 21:48
Cille - Behmud (13. Bölüm) 47.719 izlenme - 9 yıl önce Hikayede "cille" isminde, misket boyutundan biraz büyük ve içinde bir yaratık barındıran şeffaf toplar vardır. Bir efsaneye göre "Kadu" isminde bir kral, 12 tane, kimi su, kimi toprak, kimi ateş ve kimi hava dolu cilleler yapmış. Bu cilleleri İkivak ağacına teslim ettiğinde İnsanların Dünyası ve Ezakilerin Dünyası arasındaki kapı kapanmış. Sonra da, Kadu, bu cilleleri dünyaların dört bir tarafına dağıtmış. Böylece kapı bir daha açılmayacakmış. Cille'nin en güzel bölümlerini kanalımızdan full ve tek parça izleyebilir, çizgi diziyi takip edebilirsiniz.
Mini Mini Hutoslar - 3 28:13
Mini Mini Hutoslar - 3 63.015 izlenme - 9 yıl önce Mini Mini Hutoslar 3 - TRT Çocuk RT Çocuk'un sevilen çizgi filmlerinden Mini mini hutosları izliyoruz. En iyi çizgi filmler için www.izlesene.com
Trotro - Trotro ve Orkestrası 09:08
Trotro - Trotro ve Orkestrası 49.700 izlenme - 9 yıl önce TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Trotro’nun Trotro ve Orkestrası bölümünü izliyoruz. - Bunlar ne baba? - Tavan arasını yeni temizledim bunları da atacağım artık. - Bakalım neler var burada.
Rafadan Tayfa 5. Bölüm (Bir - İki - Üç - TIP) 14:41
Rafadan Tayfa 5. Bölüm (Bir - İki - Üç - TIP) 46.051 izlenme - 9 yıl önce Birbirini eğlendirmeye çalışan çocuklar çeşitli taklitler yapmaktadır. Akın'ın konuşmaması nedeniyle Tayfa kendisini bir iki üç tıp oyunu içinde bulurlar. Oyunu kazanabilmek için ciddi bir yarışa girişen Tayfa'yı, keyifli bir macera bekler...
Cille - Sahte Kral II (28. Bölüm) 17:24
Cille - Sahte Kral II (28. Bölüm) 34.898 izlenme - 9 yıl önce Hikayede "cille" isminde, misket boyutundan biraz büyük ve içinde bir yaratık barındıran şeffaf toplar vardır. Bir efsaneye göre "Kadu" isminde bir kral, 12 tane, kimi su, kimi toprak, kimi ateş ve kimi hava dolu cilleler yapmış. Bu cilleleri İkivak ağacına teslim ettiğinde İnsanların Dünyası ve Ezakilerin Dünyası arasındaki kapı kapanmış. Sonra da, Kadu, bu cilleleri dünyaların dört bir tarafına dağıtmış. Böylece kapı bir daha açılmayacakmış. Cille'nin Sahte Kral bölümü gibi diğer güzel bölümlerini full ve tek parça izleyebilmek için kanalımıza abone olabilirsiniz.