Hoşgeldiniz!

Tülay Kumaşçı

Adnan Oktarın Sınırlarını Zorlayan Kediciği 00:53
Adnan Oktarın Sınırlarını Zorlayan Kediciği 459.126 izlenme - 4 yıl önce Adnan Oktar Güzel Kediciklerine Dayanamıyor. Sınırlarını zorlayan kediler! Maşallah Adnan Oktar'ın kediciklerinden Tülay Kumaşçı sosyal medya paylaşımlarıyla olay yaratmaya devam ediyor.
Adnan Oktar Hocanın Kediciği Tülay Kumaşcı 04:35
Adnan Oktar Hocanın Kediciği Tülay Kumaşcı 97.921 izlenme - 4 yıl önce 2014'ün en çok konuşulan isimlerinden olan, Adnan Oktar'ın kediciklerinden, Tülay Kumaşçı, Verdiği pozlar ile yeni yılda da adından söz ettirecek gibi.
Kedicik Tülay Yine Soyundu 00:25
Kedicik Tülay Yine Soyundu 37.858 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca'nın kediciklerinden Tülay Kumaşçı, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla dikkat çekmeye devam ediyor. Kedicik bu sefer üstü tamamen çıplak fotoğraf paylaştı. Dekolte kıyafetleri ile gündeme gelen Adnan Hoca'nın kedicikleri kendini aştı. Dekoltenin sınırlarını her geçen gün biraz daha zorlayan kedicikler takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. ÜSTÜ TAMAMEN ÇIPLAK Tülay Kumaşçı bu sefer de üstü tamamen çıplak bir fotoğrafla takipçilerinin karşısına çıktı. Kumaşçı ve Adnan Oktar'ın diğer kedicikleri, dini sohbetler üzerine televizyon programı yapmasının yanında giydikleri kıyafetlerle sık sık gündem oluşturuyor. Yeni yılda da adından söz ettirecek gibi! 2014'ün en çok konuşulan isimlerinden olan, Adnan Oktar'ın kediciklerinden, Tülay Kumaşçı, yeni yılda da adından söz ettirecek gibi.
Kedicikler Dekoltede Sınır Tanımıyor 07:49
Kedicikler Dekoltede Sınır Tanımıyor 22.115 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın kedicik diye hitap ettiği güzelleri sosyal medyada bikinili fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Tülay Kumaşçı'nın paylaştığı fotoğrafta yanında diğer iki kedicik Gülşah Güçyetmez ve Yasemin Ayşe Kiriş de bulunuyor. Kediciklerin son olarak paylaştıkları bikinili pozlar sosyal medyada kısa sürede binlerce beğeni ve paylaşım aldı. Adnan Oktar´ın kediciği Gülşah Güçyetmez Adnan Oktar'ın kediciği Tülay Kumaşçı Adnan Oktar´ın kediciği Yasemin Ayşe Kiriş Adnan Oktar´ın kediciği Damla Pamir Adnan Oktar´ın kediciği Aylin Kocaman Adnan Oktar'ın kediciği Beril Koncagül Adnan Oktar'ın kediciği Semra Özgiray Adnan Oktar'ın kediciği: Sibel Yılmaztürk Adnan Oktar'ın kediciği: Merve Büyükbayrak Adnan Oktar'ın kediciği Ebru Altan Adnan Oktar´ın kediciği Görkem Erdoğan Adnan Oktar'ın kediciği Esra Saraçoğlu
Adnan Oktar'ın Kediciği Tülay Kumaşçı'dan Aşkın Dansı 03:24
Adnan Oktar'ın Kediciği Tülay Kumaşçı'dan Aşkın Dansı 4.600 izlenme - 8 ay önce Adnan Oktar'ın Fenomen haline gelen kediciği Tülay Kumaşçı'nın dün akşam Twitter hesabından paylaştığı 2'ci videoyu izliyoruz. Tülay Kumaşçı'nın ''Aşkın Dansı" notuyla yayınladığı videoyu izliyoruz efendim.
Tülay Kumaşçı Son Pozunda da Dekolteden Ödün Vermedi 00:33
Tülay Kumaşçı Son Pozunda da Dekolteden Ödün Vermedi 14.899 izlenme - 3 yıl önce Tülay Kumaşçı Son Pozunda da Dekolteden Ödün Vermedi Adnan Hocanın kediciklerinden Tülay Kumaşçının verdiği pozlar baya cüretkar ve verdiği son pozda işte böyle izleyelim
Adnan Hoca'nın Kediciği Tülay Kumaşçı'dan Olay Video 00:26
Adnan Hoca'nın Kediciği Tülay Kumaşçı'dan Olay Video 9.609 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın programlarına katılan ve sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Tülay Kumaşçı yine ilginç bir paylaşımla sosyal medyanın diline düştü.
Kediciği Zorlayan Müslümanlıkta Tanga Sorusu 02:58
Kediciği Zorlayan Müslümanlıkta Tanga Sorusu 11.606 izlenme - 3 yıl önce Kediciği zorlayan müslümanlıkta tanga sorusu! Beyaz TV suncusu Tahir Sarıkaya, Adnan Oktar'ın kediciklerinden Didem Ürer'e, ' Müslümanlıkta tanga giyip havuza girmek var mıdır? ' diye sordu. Beyaz TV'de yayınlanan Tahir Sarıkaya'nın sunduğu Uyan Türkiyem programının bugünkü bölümüne Adnan Oktar'ın kediciklerinden Didem Ürer konuk oldu. Tahir Sarıkaya, Adnan Oktar'ın kediciği Didem Ürer'e 'Dekoltenin sınırlarını her geçen gün biraz daha zorluyorsunuz. Müslümanlıkta tanga giyip havuza girmek var mıdır?' diye sordu. Sarıkaya ardından "Okan Bayülgen bir programında Adnan Oktar'ın programına katılmadan ölmek istemiyorum demiş. Davet eder misiniz Okan Bey'i programınıza" diye bir soru sordu.
Adnan Oktar: Tülay Beni Çılgınlar Gibi Sever 00:59
Adnan Oktar: Tülay Beni Çılgınlar Gibi Sever 7.000 izlenme - 2 yıl önce Dekolte kıyafetleri ile gündeme gelen Adnan Hoca'nın kediciği Tülay Kumaşçı sosyal medyada fotoğrafları ile yürek hoplatıyor. Bakalım Adnan Hoca bu kediciği hakkında neler düşünüyor?
Kedicik Tülay Kış Günü Bikinili 01:18
Kedicik Tülay Kış Günü Bikinili 6.437 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın en meşhur kediciklerinden Tülay Kumaşçı Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla ile yine olay yarattı. Şubat ayında giydiği mavi bikini ile poz veren Kumaşçı'yı hayranları iltifat yağmuruna tuttu.
Adnan Oktar Alışverişte Neler Alır? 05:09
Adnan Oktar Alışverişte Neler Alır? 3.293 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar alışverişe çıkarsa neler alır ? Bunu belki bir kaçımız düşünmüş olabiliriz.Eğer merak ediyorsanız buyrunuz seyredin efenim...
Kedicik Tülay Kumaşçı'dan Yürek Hoplatan Pozlar 01:00
Kedicik Tülay Kumaşçı'dan Yürek Hoplatan Pozlar 5.074 izlenme - 3 yıl önce Yeni yılda da adından söz ettirecek gibi! 2014'ün en çok konuşulan isimlerinden olan, Adnan Oktar'ın kediciklerinden, Tülay Kumaşçı, yeni yılda da adından söz ettirecek gibi.
Adnan Oktar'ın Kediciği Tülay Kumaşçı'nın Olay Yaratan Videosu 00:27
Adnan Oktar'ın Kediciği Tülay Kumaşçı'nın Olay Yaratan Videosu 643 izlenme - 8 ay önce Adnan Oktar'ın Fenomen haline gelen kediciği Tülay Kumaşçı dün akşam Twitter hesabından paylaştığı video ile yine takipçilerininin büyük ilgisini çekmiş. İşte Tülay Kumaşçı'nın ''Mutlu, sevgi ve aşk dolu akşamlar'' notuyla paylaştığı videoyu izliyoruz efendim.
Adnan Oktar'dan Tülay Kumaşçı açıklaması 05:11
Adnan Oktar'dan Tülay Kumaşçı açıklaması 315 izlenme - 3 yıl önce http://www.a9.com.tr/ Adnan Oktar Kim Kardashian'ı ne kadar tanıyor ve seviyorsam Tülay Kumaşçı'yı da o kadar tanıyorum ve seviyorum. Adnan Oktar’ın 18 Temmuz 2015 tarihli A9 TV röportajından Twitter https://twitter.com/adnan_oktar Mutlaka ziyaret edin: http://www.harunyahya.org