Hoşgeldiniz!

tüp bebek

Dış Gebelik 01:10
Dış Gebelik 33.694 izlenme - 8 yıl önce Dış gebelik veya ektopik gebelik, gebelik ürünü olan döllenmiş yumurtanın (fertilize ovum) rahim boşluğu dışında yerleşmesiyle oluşan bir gebelik LAPAROSKOPİK DIŞ GEBELİK AMELİYATI PROF.DR.YÜCEL KARAMAN www.brukseltupbebek.com 0212 2138888
Opu Yumurta Toplama 01:21
Opu Yumurta Toplama 12.763 izlenme - 8 yıl önce OPU Tüp bebek işleminde yumurta toplama PROF. DR. YÜCEL KARAMAN 02122138888 www.brukseltupbebek.com
Karnında Kızının Bebeğini Taşıyan 51 Yaşındaki Anne 03:02
Karnında Kızının Bebeğini Taşıyan 51 Yaşındaki Anne 2.131 izlenme - 2 yıl önce Breanna Lockwood ve kocası Aaron, 2016'da evlendikten sonra bir çocukları olmasını çok istedi. 29 yaşındaki Lockwood her zaman anne olmayı hayal etmişti. Ancak bir türlü çocuğu olmuyordu. Ama çocuğu olması hayalinin gerçekleşmesine yardım edecek kişinin kendi annesi olacağını hiç düşünmemişti.51 yaşındaki Julie Loving, Lockwood'un yıllarca doğurganlıkla mücadele ettiği kızının ilk çocuğunu taşıyor. Şimdi, çift, başkalarına ilham vermeyi umarak inanılmaz taşıyıcı annelik hikayesini paylaşıyor.
20 Yıllık Çocuk Özlemi Son Bulan Çiftin Mutluluğu 00:59
20 Yıllık Çocuk Özlemi Son Bulan Çiftin Mutluluğu 1.384 izlenme - 3 yıl önce 20 yıldır çocuk özlemi duyan çifte tedavi gördükleri tüp bebek merkezinde ki doktor müjdeli haberi vermiş. Çiftin mutluluğu görülmeye değer.
IUI Aşılama Yöntemi 00:29
IUI Aşılama Yöntemi 2.359 izlenme - 8 yıl önce IUI Aşılama Yöntemi
Polip 02:11
Polip 3.194 izlenme - 8 yıl önce Rahim içi polipler rahmin iç tabakasında kalınlaşma sonucu normal ... Ayrıca rahim in içine steril su ile doldurularak ultrasonografi ile polip Histeroskopik polipektomi Prof. Dr. Yücel Karaman
Eşcinsel Çiftin Üçüz Bebek Sevinci 00:58
Eşcinsel Çiftin Üçüz Bebek Sevinci 2.203 izlenme - 6 yıl önce Güney Afrika’daki eşcinsel çiftin biyolojik babaları oldukları üçüzler dünyaya geldi. Pretoria bölgesinde yaşayan evli eşcinsel çift Christo and Theo Menelaou çiftinin ikisine ait DNA’ların da taşıyıcı anneye tüp bebek yöntemiyle enjekte edilmesinin ardından ikisi tek yumurta ikizi olmak üzere Zoe, Kate ve Joshua isimli üçüzler dünyaya geldi. Menelaou çifti Sky News’a yaptığı açıklamada, evlat edinme konusunda eşcinsel çiftlerin halen sorun yaşadığını ve önem sırasında her zaman heteroseksüel çiftlerden sonra geldiklerini söyledi. Çift, kendilerine taşıyıcı annelik yapacak birisini bulduktan sonra bu yolu seçmeye karar vermiş. Güney Afrika kanunlarına göre, taşıyıcı anne ile herhangi bir para alışverişi yapılmıyor ve taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi olacak çiftlerin mutlaka destek sağlama beyanını imzalaması gerekiyor. Taşıyıcı anneleriyle bir cinayet davası sırasında tanışan çift, tüp bebek işlemi sırasında iki yumurtayı da ikisine ait spermlerle döllemiş. Böylece bir tek yumurta ikizinin de olduğu üçüzler dünyaya gelmiş. Çift, Güney Afrika’da taşıyıcı anne yöntemiyle üçüz bebek sahibi olan ilk çift oldu.
Tüp Bebek Tedavisi Aşamaları 08:35
Tüp Bebek Tedavisi Aşamaları 1.679 izlenme - 10 yıl önce İstanbul Amerikan Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Tarafından Hazırlanan Bu Mini Animasyonda, Dr. Senai Aksoy Tüp Bebek Tedavisi Ve Aşamalarını Anlatıyor.
bahçeci umut tüp bebek merkezi 04:25
bahçeci umut tüp bebek merkezi 1.498 izlenme - 11 yıl önce infertilite ve tüp bebekkadın ve erkek kısırlığı değerlendirilmesi yumurtlama tedavisiaşılama --inseminasyon ıuıtüp bebek ıvfmikroenjeksiyon ıcsıembriyo tıraşlama ahpreimlantasyon genetik tanı pgtembriyo dondurma ve saklama etilaçsız tüp bebek ıvmerkek üreme sağlığıerkek infertilite ilaç tedavilerierkek infertilitesi cerrahi tedavileri tese ımsı mesa tesa....gebelik takibi ve doğumjinekolojiürolojigenetik psikolojik danışmaendoskopik cerrahi laparoskopihistereskopi
Op.dr Necip Öztürk 18:45
Op.dr Necip Öztürk 888 izlenme - 8 yıl önce Mersin Tüp Bebek Merkezi Direktörü Op.dr.necip Öztürk Ht Sağlık Programı Tüp Bebek Tedavisi İle İlgili Açıklamalar.
54 Yaşında Anne Olan Kadın 00:29
54 Yaşında Anne Olan Kadın 884 izlenme - 7 yıl önce Aslında kendileri için çok mutlu bi olay olarak görülse de çocuğun büyütülmesi, istediği ortamı yakalayabilmesi ya da aynı zevklerin yaşanabilmesi için sanki farklılıklar yaşanır gibi duruyor, şu da var çocuk 15-16 yaşına bile geldiğinde yaşarlarsa anne 70 baba 72 yaşında olacak, e tabi onlar yaşlanacak diye çocuk yapılmasın mı diyenler de olabilir orası da ayrı bİ konu.
İlginç Tüp Bebek Sorusu - Nihat Hatipoğlu 01:12
İlginç Tüp Bebek Sorusu - Nihat Hatipoğlu 882 izlenme - 8 yıl önce Ramazanda dahi güzel kafalara rastlayabileceğimiz programdan yeni bir inci. ''Doktora dayak'' temalı haberleri tekrar canlandıracak cinsten.
Kolan Hastanesi Şişli International Tüp Bebek Merkezi - Prof. Dr. A. Sertaç Batıoğlu 04:07
Kolan Hastanesi Şişli International Tüp Bebek Merkezi - Prof. Dr. A. Sertaç Batıoğlu 789 izlenme - 7 yıl önce Hastaların tedavisinde karşılaşılabilecek farklı unsurların düzeltilmesi ve tedavi edilebilmesi konusunda bize artılar olanaklar getirmektedir. hastanemizde Türkiye'den olduğu kadar,yurtdışından da hastalarımıza hizmet verilmekte olup tüp bebek ünitemizde bu amaçla yurtdışından gelmiş hastalarında tedavileri karşılanmıştır. Hastanemizdeki tüp bebek ünitesinde günümüzün modern koşullarının haiz olduğu bütün aletler, teknolojiler hastanemizde mevcuttur. ana ilkemiz; bilgi paylaşımı ve doğru tedavi yöntemlerini hastalarımıza uygulamaktır. www.kolanhastanesi.com.tr www.kolaninternational.com www.kolanbritish.com Çağrı Merkezi: 444 1 443 Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin: facebook.com/kolanhospitalgroup twitter.com/kolangroup instagram.com/kolanhospitalgroup youtube.com/kolantv
Yusuf Ünal - Üç Çocuk 02:12
Yusuf Ünal - Üç Çocuk 667 izlenme - 7 yıl önce Ajdar'dan kaçarken Yusuf Ünal'a tutulmak. Oyuncak bebek, tüpgaz ve her klipte rol alan gariban manken takımıyla sanatın gerçek anlamda dibine vuran zaman kaybı eser. Not: Bir yerlere kimyasal filan mı atıldı ahali, ne ayak??
Çocuk Sahibi Olamayan Çiftler Ne Yapmalı? 02:40
Çocuk Sahibi Olamayan Çiftler Ne Yapmalı? 233 izlenme - 8 yıl önce http://www.migrostv.com/cocuk-sahibi-olamayan-ciftler-oncelikli-olarak-ne-yapmalidir/ Çocuk sahibi olmak, her çiftin hayali şüphesiz. Oldukça sabır isteyen bu dönemde kimi zaman karşımıza zorluklar da çıkabiliyor. Peki, çocuk sahibi olamayan çiftler öncelikli olarak neler yapmalı, nelere dikkat etmeli, hangi aşamalardan geçmeli? Çocuk sahibi olmak için yapılabilecekleri bir de uzman ağzından dinlemeye ne dersiniz? Prof. Dr. Teksen Çamlıbel sizin için anlatıyor.
Dr. Aytuğ Kolankaya ile Kadın Sağlığı Üzerine 01:13
Dr. Aytuğ Kolankaya ile Kadın Sağlığı Üzerine 109 izlenme - 8 yıl önce Dr. Aytuğ Kolankaya; tüp bebek ve kısırlıktan hamilelik ve doğum sürecine, yeni genetik araştırmalardan modern tedavi yöntemlerine kadar, kadın sağlığı hakkında merak ettiğiniz pek çok konuya açıklık getiriyor.
İnfertilite (Kısırlık) Tanısı Konulduktan Sonra Uygulanan Tedavi Yöntemleri 01:31
İnfertilite (Kısırlık) Tanısı Konulduktan Sonra Uygulanan Tedavi Yöntemleri 86 izlenme - 8 yıl önce İnfertilite tedavisinde uygulanması gereken yöntemleri Dr. Aytuğ, Akıllı Kadınlar için anlattı.