Hoşgeldiniz!

türk işi

Geliyorum Reyiz - Cannes Ödüllü Kısa Film 00:30
Geliyorum Reyiz - Cannes Ödüllü Kısa Film 713.812 izlenme - 7 yıl önce Bu paylaşımda Cannes Film Festivalinin en iyi kısa film ödülünü almış ''Geliyorum Reyiz'' adlı eseri izleyeceksiniz. İyi seyirler.
Kesin Türkiye'dir Dedirten Trafik Kazaları 02:58
Kesin Türkiye'dir Dedirten Trafik Kazaları 63.144 izlenme - 8 yıl önce Ordan burdan yansıyan mobese kazalarıdır. Birkaçı ''kesin Türkiye burası amk'' dedirtecek cinsten. Kazalar 2012-2013'e ait. Eski bilgisayarın arşivinden kalmış.
Tahsin Hasoğlu Türk İşi Korku Filmi Vol 7 07:05
Tahsin Hasoğlu Türk İşi Korku Filmi Vol 7 52.255 izlenme - 8 yıl önce Abonemiz Ol İlk Sen İzle !!! Kanalımıza Abone Olun; Subscribe To The Channel For; Teşekkürler Thank You Tahsin Hasoğlu Türk İşi Korku Filmi Vol 7
Türk İşi Korku Filmi 05:23
Türk İşi Korku Filmi 48.559 izlenme - 10 yıl önce Türk İşi Korku Filmlerine neden korkmak yerine gülünür...
Türk İşi Şaka (Bilek güreşi) 00:42
Türk İşi Şaka (Bilek güreşi) 44.620 izlenme - 8 yıl önce Şaka yapmak konusunda çekik gözlü ruh hastalarından sonra kesin bizim milletimiz gelir. Yaratıcılık, aşırıya kaçma ve şaka sonrası on saat sarılma güreşme, kündeye alma gibi hareketler de Türk şakalarının olmazsa olmazlarıdır.
Türk Usulü Karımı Aldatıyorum Şakası 04:29
Türk Usulü Karımı Aldatıyorum Şakası 31.330 izlenme - 6 yıl önce Ya hani gerçekliğini sorgulamak dahi istemiyorum çünkü o kadar saçma bir hayatınız var, birbirinize sürekli şakalar yapıyorsunuz ve hepsini sanki ilk defa şaka görmüş gibi yemiş numarası yapıyorsunuz. Gökan kardeş kusura bakma da evlat olsan sevilmezsin şu tipine bak...
O Neydi Kız? Çaydanlık Şakası 00:20
O Neydi Kız? Çaydanlık Şakası 29.810 izlenme - 8 yıl önce Misafirlige gelen hanım teyzemiz çay ikram edilecek sanıyor ve koyu bir sohbete dalıyorlar ev sahibi ile çayı getiren arkadasımız bakın neler yapıyor. Fazla denememek lazım.
Korku Filmi Çekememek - Mühürlü Köşk (Küfür İçerir) 05:41
Korku Filmi Çekememek - Mühürlü Köşk (Küfür İçerir) 20.003 izlenme - 8 yıl önce Yurdum semalarında var olan onlarca hikaye, efsane alt yapısı hazır bir şekilde beklemekte. Türk korku film seyircisi de yerli korku amacı güden onlarca yapıma fırsat tanıdı gelin görün ki bu yapımların büyük bir çoğunluğu çöp. Mühürlü Köşk bu çöp filmlerden biri. Salonları utanmadan işgal edip, ağzının payını alıp ayrılmış bir film. Korku filmi çekememek üzerine ders olarak okutulması gerek. İbretlik paylaşım olarak filmin can alıcı sahnelerinden oluşturduğum bu kesiti ekliyorum. Alt fona yer yer yersiz eklediğim müzikler bu garabeti biraz çekilir kılsın diye. İyi korku filmlerimiz, iyi filmlerimiz olacak umarım bir gün!
Türk işi Jingle Bells ( Cingıl Cingıl Bellerine ) 00:42
Türk işi Jingle Bells ( Cingıl Cingıl Bellerine ) 24.136 izlenme - 10 yıl önce Cingıl Cingıl Bellerine
Psy - Gangnam Style - Turkish Version 04:16
Psy - Gangnam Style - Turkish Version 30.057 izlenme - 10 yıl önce PSY - Gangnam Style - Turkish Version
Lady Gaga Konseri Gibi Mevlüt Yapan Garip Teyzeler 01:30
Lady Gaga Konseri Gibi Mevlüt Yapan Garip Teyzeler 15.662 izlenme - 6 yıl önce Memleketçe kafaya yiyoruz. Bunun son örneğini yurdum teyzelerinin mevlüdünde izleyeceksiniz. Adeta bir konser tadında,değişik enstantaneler içeren mevlütleri izlemeye değer.Allah kabul etsin ne diyek.
Derdimin Dermanı AkınSoft Robotu 02:02
Derdimin Dermanı AkınSoft Robotu 7.823 izlenme - 4 yıl önce AkınSoft son videosunda robotlarının hangi işlerde kullanılabileceğine dair bir sunum hazırlamış. en sonda da Erik Dalı oynuyor. Yavaş vurun!
Abi Çok Kötü Bir Şey Yaptın. Naptın? Naptın? 01:36
Abi Çok Kötü Bir Şey Yaptın. Naptın? Naptın? 9.422 izlenme - 6 yıl önce Oyunu kısaca özetlemek gerekirse 11 yıllık oyuncusuyum ve oyunu oynayanların
Türk Usulü Kokoreç Sarımı 00:31
Türk Usulü Kokoreç Sarımı 5.852 izlenme - 5 yıl önce Kurban bayramında sakatat ile evde Türk usulü kokoreç saran halkımızı izliyoruz..
Salondan Yatak Odasına Serin Hava Hattı Kuran Yurdum İnsanı 01:14
Salondan Yatak Odasına Serin Hava Hattı Kuran Yurdum İnsanı 4.888 izlenme - 3 yıl önce Sıcak havalara karşı çözüm arayan yurdum insanı salondaki klimadan yatak odasında faydalanmak için kendince bir çözüm bulmuş.
Arabada Sigara İçmeye Çözüm Bulan Yurdum İnsanı 00:38
Arabada Sigara İçmeye Çözüm Bulan Yurdum İnsanı 4.735 izlenme - 3 yıl önce Yurt genelinde dört bir yanda Dumansız Araç Uygulaması yapılmış ve binlerce sürücüye para cezası yağmıştı. Yurdum insanı bu ceza karşısında boş durur mu kendi yöntemini bulmuş bile...
Yurdum İnsanının Beton Engel İle İmtihanı 00:32
Yurdum İnsanının Beton Engel İle İmtihanı 6.283 izlenme - 4 yıl önce İzmit kent merkezinde araçların park etmemesi kaldırım kenarlarına yerleştirilen beton bloklar kazalara neden oldu. Bir anlık dalgınlıkla betonlara takılanlar kaldırıma düşerken, yaşananlar kameralara yansıdı. İzmit İkizli Çeşme mevkiinde araçların kaldırımlara parkını önlemek amacıyla kaldırımların kenarlarına küçük beton bloklar konuldu. Alışveriş yapan vatandaşların bazıları bir anlık dalgınlıkla beton bloklara takılıp yere düştü. Özellikle yaşlı kişiler kaldırımlardaki betonlara takılıp düşerken, çevredekiler yardımlarına koştu. Vatandaşların kaldırımlardaki betonlara takılıp düşme anları güvenlik kameralarına yansıdı.
Nefize Abla Genç Arkadaşa Kombo Sövüyor 00:54
Nefize Abla Genç Arkadaşa Kombo Sövüyor 6.740 izlenme - 5 yıl önce Nefize abla küfürleri kombo şekilde sövüyor.
Sehba Üzerinde Yılan Oynamak 02:37
Sehba Üzerinde Yılan Oynamak 2.861 izlenme - 3 yıl önce Yaklaşık 2 yıl önce yaptığım bu çalışmayı sizlerle paylaşmak istedim
Türk Askerinden -15 Derecede Mannequin Challenge 00:59
Türk Askerinden -15 Derecede Mannequin Challenge 8.701 izlenme - 6 yıl önce Hakkari'nin dağlarında -15 derecede Mannequin Challenge akımına katılan kahramanlarımız!
Uçağı Vurdurarak Çalıştıran Yurdum İnsanı 00:46
Uçağı Vurdurarak Çalıştıran Yurdum İnsanı 5.877 izlenme - 4 yıl önce Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde bulunan Kapadokya Havalimanı'nda çalışmayan özel jeti havalimanı personelleri iterek çalıştırmış.
Yılmaz Demokrasi Savunucusu Pazarlamacı Kanal 01:02
Yılmaz Demokrasi Savunucusu Pazarlamacı Kanal 5.662 izlenme - 6 yıl önce Malum bugünlerde herkes demokrasiye çok duyarlı, kafası kazıtıp kapı gibi sakal bırakan ışidli tiğlerden asker naaşı başında bozkurt işareti yapana...uydudaki 100 TLye sahte nokia satan saçma sapan dolandırıcı kanallar da demokrasiyi ne kadar özümsediklerini göstermiş...
Kendilerini Streç Filmleyen Aile 02:20
Kendilerini Streç Filmleyen Aile 7.428 izlenme - 6 yıl önce Buna ne yorum yapsan bilemedim o derece insanı boşluğa sürükleyen bir video. Kendilerini streçlediler sonra bir şeyler yaptılar sevindiler ne oluyor ya.
Yarasa Gibi Sarkarak Tıraş Yapan Yurdum Berberi 03:56
Yarasa Gibi Sarkarak Tıraş Yapan Yurdum Berberi 4.708 izlenme - 4 yıl önce Sakarya’nın Arifiye ilçesinde tavandan yarasa gibi aşağı sarkarak müşterilerini tıraş eden berberi izliyoruz...
Sıcağı Sıcağına Evde Patlayan Bomba 02:40
Sıcağı Sıcağına Evde Patlayan Bomba 2.550 izlenme - 3 yıl önce 90'lar soğuk, sisli, puslu ölümün kol gezdiği yillardi.. Ölüm her yerden bulurdu seni.. Katiller bir kenara bir gece kışın sokakta kalsan donarak ölürdün.. Sokakta kalmasan bile evde soba zehirlenmesinden dolayı ölebilirdin.. Sabahları okula gitmek ise sıcak yatağından kalkıp o soğuk evde hazırlanmak zulümdü.. O yıllarda herkes arabesk havada bunalım takılıyordu.Sevdiği kız ayrıldı diye boğaz köprülerinden intihar edenler mi ararsın, Müslüm baba diye kendini jilete vuranlari mi ararsın.. Kimsen yok, sokaklarda ışıklar şimdi ki gibi kameralar yok çünkü genel olarak yeni yerleşim yapılıyor boş araziler çoktu.. Sokaklarda akşamları yürürken gidiyorsun ama aklında hep bir soru başıma birşey gelir mi ? Hele ki inşaat dönemiydi 90'lar o inşaatlarda ne cinayetler örtbas edildi kim bilir o evlerin temellerine kolonlarına kim bilir ne cesetler atılıp üzerine beton atildi.. Faili meçhul cinayetlerin hat safhada olduğu yıllarıdi.. Bir özelliği daha vardı bu yılların siyasi iktidarsızlık ve önünü görememe kaygısı..
Ağaç Yiyen Amca 00:59
Ağaç Yiyen Amca 2.857 izlenme - 3 yıl önce Ormanlık alanda kabuklarını aldığı ağacın gövdesini margarin alır gibi bıçakla alıp yiyen amcayı izliyoruz. Yarasın amca afiyet olsun...
Yürüyen Merdiven İle İnatlaşan Yurdum İnsanı 01:25
Yürüyen Merdiven İle İnatlaşan Yurdum İnsanı 5.387 izlenme - 5 yıl önce Zonguldak'da bir alışveriş merkezinde çekilen görüntülerde aşağı inen yürüyen merdivene binen adamın inatla yukarı çıkma çabasını izliyoruz.
Tavuklarını Yemek İsteyen Tilkiyle Sohbet Eden Adam 02:19
Tavuklarını Yemek İsteyen Tilkiyle Sohbet Eden Adam 1.996 izlenme - 2 yıl önce Erzurum’un Hınıs ilçesinin bir köyünde kümesindeki tavuklara yaklaşan tilkiyle konuşan çiftçi , bu tavuklar bizim , bunları sana yedirmeyiz diye tepki vermiş.
Türk İşi - Miley Cyrus Wrecking Ball  02:37
Türk İşi - Miley Cyrus Wrecking Ball 8.649 izlenme - 8 yıl önce Mayli Sayrus - Wrecked Final Students Yönetmen; Veysel Zaloğlu Görüntü Yönetmeni; Atilla Öztürk Oyuncular; Veysel Zaloglu, Ertunga Arkan, Ertugrul Kalkan, Oguz Kaan Kaya, Burak Zengin Burak Altun