Hoşgeldiniz!

türk kadını

Ortalama Türk Kadını Hakkında 11 Bilgi 00:51
Ortalama Türk Kadını Hakkında 11 Bilgi 9.477 izlenme - 3 yıl önce Ortalama Türk kadınının boyu kaç cm'dir? Kaç kilodur? Ayakkabısı kaç numaradır? Bu soruların cevapları videomuzda!
Türkiye'de Güzel Kadın Yok Diyen Dayı 00:44
Türkiye'de Güzel Kadın Yok Diyen Dayı 717 izlenme - 8 ay önce Sokak röportajında konudan konuya atlayan dayıya hangi Türk takımının kadın taraftarlarının daha güzel olduğu sorulmuş ve dayı bütün içtenliği ile cevabımı vermiş.
Türk Kadını ve Avrupalı Kadın Arasındaki Farklar 00:47
Türk Kadını ve Avrupalı Kadın Arasındaki Farklar 2.888 izlenme - 5 yıl önce Türk Kadını ve Avrupalı Kadın Arasındaki Farklar
Türk Kadını Çıldırdı...domuz Gribine İsyan:)) 03:51
Türk Kadını Çıldırdı...domuz Gribine İsyan:)) 4.569 izlenme - 8 yıl önce valla domuz gribinemi artık başka birilerinemi bilmem :))))
Kalaşnikof'un Türk Kadını İle İmtihanı 00:25
Kalaşnikof'un Türk Kadını İle İmtihanı 225 izlenme - 6 ay önce Türk Kadını Kalaşnikof AK-47 ile atış alanında ateş ediyor. Kadın atışını ayakta gerçekleştiriyor ve atış anında bir o kadar da rahat.
Türk Kadınlarının Bir Erkekte Baktıkları İlk Yer 02:28
Türk Kadınlarının Bir Erkekte Baktıkları İlk Yer 1.016 izlenme - 2 yıl önce Türk erkeklerinin bir kadında ilk baktıkları yeri işlemiştik. bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11349/ Peki ya kadınların erkekte ilk baktıkları yer? Onların da cevapları erkekler gibi sempatik yalanlarla dolu. Peki kadınlar bir erkekte gerçekten nereye bakar? Bu soruya göz cevabını vermek bir hastalık mıdır? Göz diyenlerin beline anti klişe timi tarafından sopa ver edilir mi? Ayakkabı yalanını kim uydurmuştur da, bir cinsiyet bunu delicesine benimsemiştir? Ayakkabı bir uzuv mudur? Kadınlar erkeklerin şeyine bakar mı? (Karakterine) Kadınların otobüste bazen bir erkeğin boynunu yalamak istediği anlar oluyo mu? Veya ben yalasam bi sorun olur mu? Erkeklerin kadında ilk baktığı yer temalı içerikte sitemizin cengaver eril üyeleri, fikirlerini belirtmiş ve ortalamasal cevap gö"z" çıkmıştı. Peki ya bağyan üyelerimiz, bir erkekte ilk nereye bakıyor?
kahraman türk kadını 00:14
kahraman türk kadını 2.472 izlenme - 8 yıl önce soyguna gelen adamı balta ile kovaladı
Korelilerin Gözünden Türk Kadınlar - Turkore 10:54
Korelilerin Gözünden Türk Kadınlar - Turkore 332 izlenme - 3 yıl önce Merhabalar arkadaşlar! Nasılsınız? Uzun zaman beklettiğimiz için özür dileriz. En ilk konumuz "Korelilerin gözünden Türk kadınlar." Umarız bu bölüm hoşunuza gidecek! Görüş ve düzeltmenizi bekliyoruz. Görüşürüz :) Bu sadece bizim fikir ve deneyimizdir. Yanı, her koreli böyle düşünmeyebilir. Lütfen yanlış anlamayın :) Müzik: Kız Sana Hayran - Kenan Doğulu Youtube: TürKore Facebook: www.facebook.com/naberturkore Blog: naberturkore.wordpress.com/ E-mail: naber.turkore@gmail.com
yeni türk kadını marşı 03:03
yeni türk kadını marşı 1.166 izlenme - 8 yıl önce yeni türk kadını marşı , söz müzik : kansu güneş alkim 2009
Türk Kadını Hakkında 11 Bilgi 00:58
Türk Kadını Hakkında 11 Bilgi 212 izlenme - 2 yıl önce Hepimiz bir türk kadını hangi özelliklere sahiptir az çok biliyoruz. Hatta rusları, italyanları, çek kızlarını da biliyoruz. "Ooo efsane ayrıntıyı yakalamış la adamlar!" denilecek bir ayrıntı yok videoda. Bizim bildiklerimizi animasyon haline getirip, müzikle şenlendirmiş önümüze sunmuşlar. İzleyelim bari.
Hakanlar Çarpışıyor - Olcayto'nun Karıları! 00:53
Hakanlar Çarpışıyor - Olcayto'nun Karıları! 208 izlenme - 2 yıl önce Kim ulan bu Olcayto diyeceğim de, gerçek ismim Olcayto olduğu için diyemiyorum. Gel gelelim, noluyor bu filmde? Eski bir türk hakanından bahsediliyor. Neymiş, dillere destan prens var halkın yanında halk için çarpışan bir yiğit. Bu bir yerde esir mi düşüyor ne? Tabii ne kadar Türk kadını varsa yine bir mahzende toplanmışlar. Olcayto'nun oğluda hükümdarın elinde. Hani Kahpe Bizans'da Gani Müjde'nin senaryosuyla alay ettiği filmlerden biri de bu filmdi. Dip not: Adı Olcayto olanlar facebook profilinden düşürmesinler, Zira bir hurafeye göre kadınlar sahipli erkeklerden hoşlanırlar derlerdi inanmazdım. Artık çok popüler biriyim bir film sayesinde kısmetim açıldı diyebilirim. Dp not iki: Türk'de prens olmaz lan dediğinizi duyar gibiyim. Hemen telaş yapmayın. Hakan olsun hadi.
Türkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Tü 05:16
Türkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Tü 112 izlenme - 2 yıl önce Türkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye Bedel
Türkiyede Mesleki Alanda İlk Kadınlar 06:55
Türkiyede Mesleki Alanda İlk Kadınlar 69 izlenme - 2 yıl önce
Türküm...azime Yıldız 00:22
Türküm...azime Yıldız 182 izlenme - 7 yıl önce türk kadını hakiki
Tipik Bir Türk Kadını Nasıldır? - Sokak Röportajı 02:22
Tipik Bir Türk Kadını Nasıldır? - Sokak Röportajı 59 izlenme - 2 yıl önce Tipik Bir Türk Kadını Nasıldır? - Sokak Röportajı Kısa boylu olması mı, takıntılı olması mı, kilolu olması mı, erkeğine sadık olması mı hangisi Türk kadının özelliklerinden sokak röportajını izleyelim öğrenelim.
Seda Tasarladı Goldmaster Yaptı 02:16
Seda Tasarladı Goldmaster Yaptı 159 izlenme - 4 yıl önce Türk Kadınlarının En Çok Güvendiği Ünlü İsim Seda Sayan, Kendi İsmindeki Küçük Ev Aletleri Serisi İçin Goldmaster 'ı Seçti. Goldmaster Türkiye'de Küçük Ev Al...
Viyana'da PKK'lıları Susturan Cesur Kadınlar 01:17
Viyana'da PKK'lıları Susturan Cesur Kadınlar 23 izlenme - 1 yıl önce Viyana'da terör örgütünün propagandasını yapan kalabalık PKK'lı grubuna, 2 Türk kadını tepki gösterdi.
1. Dünya Savaşında Türk Kadını Cepheye Yardım Götürüyor 00:56
1. Dünya Savaşında Türk Kadını Cepheye Yardım Götürüyor 46 izlenme - 2 yıl önce Ses sorunu videoyu bulduğum site ile alakalıdır. Türk halkı 1.Dünya savaşında cepheye silah , mermi , mühimmat , giyisi , gıda götürmek için genç , yaşlı demeden çalışıyor.
Askeri Darbeden Vazgeçirmeye Çalışan Türk Kadını 00:41
Askeri Darbeden Vazgeçirmeye Çalışan Türk Kadını 11 izlenme - 1 yıl önce Darbe yapma diye askere yalvaran Türk kadını Darbeye karşı canını ortaya koyarak direnen insanları 'asker düşmanı' gibi gösterenlerin yüzüne çarpılmalı bu video.. Darbe girişiminin başarısızlıkla sonuçlanmasında birçok etken var ancak bu etkenlerin başında milletin darbecilere direnişi geliyor. MASUM OLDUĞU DÜŞÜNÜLEN ERLERE SAHİP ÇIKTI BU MİLLET Darbeye ve FETÖ'nün asker üniformasına girmiş teröristlerine karşı canı pahasına direnen millet, darbeci askerler içinde yer alan ancak 'emre uymak zorunda olduğu için sokakta bulunan' askerlerine de sahip çıkmasını bildi.
Bahçeli: Cevabı Türk Kadını Sandıkta Verecek 05:57
Bahçeli: Cevabı Türk Kadını Sandıkta Verecek 11 izlenme - 3 yıl önce (AA) - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, "Ümit ediyorum ki, AK Parti'nin kadınlara yönelik melez ve miyop bakışına en iyi cevabı Türk Kadını sandıkta verecektir" dedi.