Hoşgeldiniz!

türk kadını

Yabancıların Gözünden Türk Kadını 05:00
Yabancıların Gözünden Türk Kadını 3.269 izlenme - 3 gün önce Kanada yapımı olan videoda bir Türk kadını ile sevgili olan yabancı erkeklerin karşılaşabileceği durumlara değinilmiş. https://twitter.com/MarinaDating https://www.youtube.com/channel/UCb24bpyTx2fhqiXAnhek26Q
Türk Kadınının 100 Yıllık Güzellik Değişimi 03:02
Türk Kadınının 100 Yıllık Güzellik Değişimi 3.903 izlenme - 2 ay önce 100 yıllık güzellik anlayışı videoları içinde bizler için en önemli olanı geldi. YouTuber Nihan, Türk kadınının yıllar içinde değişen güzellik anlayışını yeni videosunun konusu olarak seçti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Pavyonda Twerk Yapmak ( Yaşlı Dayı İçerir ) 06:01
Pavyonda Twerk Yapmak ( Yaşlı Dayı İçerir ) 9.019 izlenme - 9 ay önce Türk erkeği ile kadını pavyonda Twerk yapıyor. Anam be ısırırım. Ham yaparım. Yalarım.
Türk ve Rus Kadınları Kıyasıya Yarıştı 00:47
Türk ve Rus Kadınları Kıyasıya Yarıştı 2.184 izlenme - 6 ay önce Antalya’nın Kumluca ilçesindeki Domatexpo Fuarı’nda düzenlenen domates yeme yarışmasında Türk ve Rus kadınlar birbirleriyle yarıştı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba'nın da katıldığı program renkli görüntülere sahne oldu. Domatesin onlarca çeşidinin yer aldığı Domatexpo fuarında, Antalya’da yerleşik yaşayan Rus kadınlarla Kumlucalı kadınlar arasında domates yeme yarışması düzenlendi. 3 dakika süren yarışta Türkiye’nin birincisi 1 kilo 689 gram, Rusya’nın birincisi ise 722 gram domates yedi. Domates yeme yarışmasında her iki ülkenin birinci, ikinci ve üçüncülerine çeyrek altın ile madalya verildi. Birincilerin ödüllerini veren Bakan Fakıbaba, yarışmacıların boyunlarına domatesten çelenk taktı.
Ortalama Türk Kadını Hakkında 11 Bilgi 00:51
Ortalama Türk Kadını Hakkında 11 Bilgi 9.584 izlenme - 4 yıl önce Ortalama Türk kadınının boyu kaç cm'dir? Kaç kilodur? Ayakkabısı kaç numaradır? Bu soruların cevapları videomuzda!
Türk Kadını Çıldırdı...domuz Gribine İsyan:)) 03:51
Türk Kadını Çıldırdı...domuz Gribine İsyan:)) 4.584 izlenme - 9 yıl önce valla domuz gribinemi artık başka birilerinemi bilmem :))))
Türk Kadını ve Avrupalı Kadın Arasındaki Farklar 00:47
Türk Kadını ve Avrupalı Kadın Arasındaki Farklar 2.906 izlenme - 5 yıl önce Türk Kadını ve Avrupalı Kadın Arasındaki Farklar
Türkiye'de Güzel Kadın Yok Diyen Dayı 00:44
Türkiye'de Güzel Kadın Yok Diyen Dayı 828 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında konudan konuya atlayan dayıya hangi Türk takımının kadın taraftarlarının daha güzel olduğu sorulmuş ve dayı bütün içtenliği ile cevabımı vermiş.
Türk Kadınlarının Bir Erkekte Baktıkları İlk Yer 02:28
Türk Kadınlarının Bir Erkekte Baktıkları İlk Yer 1.699 izlenme - 3 yıl önce Türk erkeklerinin bir kadında ilk baktıkları yeri işlemiştik. bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11349/ Peki ya kadınların erkekte ilk baktıkları yer? Onların da cevapları erkekler gibi sempatik yalanlarla dolu. Peki kadınlar bir erkekte gerçekten nereye bakar? Bu soruya göz cevabını vermek bir hastalık mıdır? Göz diyenlerin beline anti klişe timi tarafından sopa ver edilir mi? Ayakkabı yalanını kim uydurmuştur da, bir cinsiyet bunu delicesine benimsemiştir? Ayakkabı bir uzuv mudur? Kadınlar erkeklerin şeyine bakar mı? (Karakterine) Kadınların otobüste bazen bir erkeğin boynunu yalamak istediği anlar oluyo mu? Veya ben yalasam bi sorun olur mu? Erkeklerin kadında ilk baktığı yer temalı içerikte sitemizin cengaver eril üyeleri, fikirlerini belirtmiş ve ortalamasal cevap gö"z" çıkmıştı. Peki ya bağyan üyelerimiz, bir erkekte ilk nereye bakıyor?
kahraman türk kadını 00:14
kahraman türk kadını 2.475 izlenme - 9 yıl önce soyguna gelen adamı balta ile kovaladı
Kalaşnikof'un Türk Kadını İle İmtihanı 00:25
Kalaşnikof'un Türk Kadını İle İmtihanı 260 izlenme - 1 yıl önce Türk Kadını Kalaşnikof AK-47 ile atış alanında ateş ediyor. Kadın atışını ayakta gerçekleştiriyor ve atış anında bir o kadar da rahat.
Korelilerin Gözünden Türk Kadınlar - Turkore 10:54
Korelilerin Gözünden Türk Kadınlar - Turkore 392 izlenme - 3 yıl önce Merhabalar arkadaşlar! Nasılsınız? Uzun zaman beklettiğimiz için özür dileriz. En ilk konumuz "Korelilerin gözünden Türk kadınlar." Umarız bu bölüm hoşunuza gidecek! Görüş ve düzeltmenizi bekliyoruz. Görüşürüz :) Bu sadece bizim fikir ve deneyimizdir. Yanı, her koreli böyle düşünmeyebilir. Lütfen yanlış anlamayın :) Müzik: Kız Sana Hayran - Kenan Doğulu Youtube: TürKore Facebook: www.facebook.com/naberturkore Blog: naberturkore.wordpress.com/ E-mail: naber.turkore@gmail.com
yeni türk kadını marşı 03:03
yeni türk kadını marşı 1.167 izlenme - 9 yıl önce yeni türk kadını marşı , söz müzik : kansu güneş alkim 2009
Türk Kadını Hakkında 11 Bilgi 00:58
Türk Kadını Hakkında 11 Bilgi 243 izlenme - 3 yıl önce Hepimiz bir türk kadını hangi özelliklere sahiptir az çok biliyoruz. Hatta rusları, italyanları, çek kızlarını da biliyoruz. "Ooo efsane ayrıntıyı yakalamış la adamlar!" denilecek bir ayrıntı yok videoda. Bizim bildiklerimizi animasyon haline getirip, müzikle şenlendirmiş önümüze sunmuşlar. İzleyelim bari.
Hakanlar Çarpışıyor - Olcayto'nun Karıları! 00:53
Hakanlar Çarpışıyor - Olcayto'nun Karıları! 304 izlenme - 3 yıl önce Kim ulan bu Olcayto diyeceğim de, gerçek ismim Olcayto olduğu için diyemiyorum. Gel gelelim, noluyor bu filmde? Eski bir türk hakanından bahsediliyor. Neymiş, dillere destan prens var halkın yanında halk için çarpışan bir yiğit. Bu bir yerde esir mi düşüyor ne? Tabii ne kadar Türk kadını varsa yine bir mahzende toplanmışlar. Olcayto'nun oğluda hükümdarın elinde. Hani Kahpe Bizans'da Gani Müjde'nin senaryosuyla alay ettiği filmlerden biri de bu filmdi. Dip not: Adı Olcayto olanlar facebook profilinden düşürmesinler, Zira bir hurafeye göre kadınlar sahipli erkeklerden hoşlanırlar derlerdi inanmazdım. Artık çok popüler biriyim bir film sayesinde kısmetim açıldı diyebilirim. Dp not iki: Türk'de prens olmaz lan dediğinizi duyar gibiyim. Hemen telaş yapmayın. Hakan olsun hadi.
Türkiyede Mesleki Alanda İlk Kadınlar 06:55
Türkiyede Mesleki Alanda İlk Kadınlar 114 izlenme - 2 yıl önce
100 Yıl İçinde Türk Kadınının Değişen Güzellik Anlayışı 03:02
100 Yıl İçinde Türk Kadınının Değişen Güzellik Anlayışı 9 izlenme - 2 ay önce YouTuber Nihan, Türk kadınının yıllar içinde değişen güzellik anlayışını yeni videosunun konusu olarak seçmiş. 100 yıllık güzellik anlayışı videoları içinde bizler için en önemli olanını izliyoruz efendim.
Işın Karaca: Türk Kadını Etli Butlu Olur 03:29
Işın Karaca: Türk Kadını Etli Butlu Olur 31 izlenme - 9 ay önce Ünlü sanatçı Işın Karaca Ankara'nın Etimesgut ilçesinde konser verdi. Karaca muhteşem konserin ardından Beyaz Tv muhabiri Serkan Çinier'in sorularını cevapladı.
Türküm...azime Yıldız 00:22
Türküm...azime Yıldız 186 izlenme - 8 yıl önce türk kadını hakiki
Türkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Tü 05:16
Türkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Tü 122 izlenme - 3 yıl önce Türkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye BedelTürkün Gücü 1 Türk Kadını 3 Koreliye Bedel
Google'ın Tepesindeki Türk: Yonca Dervişoğlu Brunini 02:28
Google'ın Tepesindeki Türk: Yonca Dervişoğlu Brunini 20 izlenme - 5 ay önce Google'ın başında bir Türk kadını var: Yonca Dervişoğlu Brunini. Brunini tam 35 ülkeden sorumlu. 14 yıl önce Google'da başlayan yolculukta şimdi dünyanın geleceğini şekillendiriyor. "Beni hep kadınlar destekledi. Şimdi sıra bende" diyen Brunini, CNN TÜRK Ekonomi Müdürü Ebru Baki'nin sorularını cevapladı.
Tipik Bir Türk Kadını Nasıldır? - Sokak Röportajı 02:22
Tipik Bir Türk Kadını Nasıldır? - Sokak Röportajı 82 izlenme - 3 yıl önce Tipik Bir Türk Kadını Nasıldır? - Sokak Röportajı Kısa boylu olması mı, takıntılı olması mı, kilolu olması mı, erkeğine sadık olması mı hangisi Türk kadının özelliklerinden sokak röportajını izleyelim öğrenelim.
Seda Tasarladı Goldmaster Yaptı 02:16
Seda Tasarladı Goldmaster Yaptı 163 izlenme - 5 yıl önce Türk Kadınlarının En Çok Güvendiği Ünlü İsim Seda Sayan, Kendi İsmindeki Küçük Ev Aletleri Serisi İçin Goldmaster 'ı Seçti. Goldmaster Türkiye'de Küçük Ev Al...
1. Dünya Savaşında Türk Kadını Cepheye Yardım Götürüyor 00:56
1. Dünya Savaşında Türk Kadını Cepheye Yardım Götürüyor 52 izlenme - 3 yıl önce Ses sorunu videoyu bulduğum site ile alakalıdır. Türk halkı 1.Dünya savaşında cepheye silah , mermi , mühimmat , giyisi , gıda götürmek için genç , yaşlı demeden çalışıyor.
Viyana'da PKK'lıları Susturan Cesur Kadınlar 01:17
Viyana'da PKK'lıları Susturan Cesur Kadınlar 23 izlenme - 2 yıl önce Viyana'da terör örgütünün propagandasını yapan kalabalık PKK'lı grubuna, 2 Türk kadını tepki gösterdi.
Askeri Darbeden Vazgeçirmeye Çalışan Türk Kadını 00:41
Askeri Darbeden Vazgeçirmeye Çalışan Türk Kadını 11 izlenme - 2 yıl önce Darbe yapma diye askere yalvaran Türk kadını Darbeye karşı canını ortaya koyarak direnen insanları 'asker düşmanı' gibi gösterenlerin yüzüne çarpılmalı bu video.. Darbe girişiminin başarısızlıkla sonuçlanmasında birçok etken var ancak bu etkenlerin başında milletin darbecilere direnişi geliyor. MASUM OLDUĞU DÜŞÜNÜLEN ERLERE SAHİP ÇIKTI BU MİLLET Darbeye ve FETÖ'nün asker üniformasına girmiş teröristlerine karşı canı pahasına direnen millet, darbeci askerler içinde yer alan ancak 'emre uymak zorunda olduğu için sokakta bulunan' askerlerine de sahip çıkmasını bildi.
İlk Kez Kalem Tutan Kadınların Heyecanı Duygulandırdı 05:26
İlk Kez Kalem Tutan Kadınların Heyecanı Duygulandırdı 1 izlenme - 3 ay önce İlk kez kalem tutan kadınların heyecanı duygulandırdı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın başlattığı okuma yazma seferberliğine destek Yıllar sonra okuma yazmak öğrenmek isteyen teyzeler örnek olduİSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine...
Bahçeli: Cevabı Türk Kadını Sandıkta Verecek 05:57
Bahçeli: Cevabı Türk Kadını Sandıkta Verecek 11 izlenme - 3 yıl önce (AA) - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, "Ümit ediyorum ki, AK Parti'nin kadınlara yönelik melez ve miyop bakışına en iyi cevabı Türk Kadını sandıkta verecektir" dedi.