Hoşgeldiniz!

türk kız

Türk Kızlarından Plastik Bardakla Mardin Kapı Şen Olur 00:29
Türk Kızlarından Plastik Bardakla Mardin Kapı Şen Olur 1.426.147 izlenme - 9 yıl önce Son zamanlarda popüler olan bardakla müzik yapma tekniğini Türk kültürüne uyarlamış iki kızımız. Elf gözlerimizi açarak izliyoruz. Aynı zamanda da dinliyoruz efendim.
Abd'de Kamera Şakasına Maruz Kalan Türk Kızı Tepkisi 03:14
Abd'de Kamera Şakasına Maruz Kalan Türk Kızı Tepkisi 59.085 izlenme - 8 yıl önce abd'de yapılan kardan adam şakasına bir türk kızı denk gelmiş. abd'liler bu tip şakalara genellikle gülerek karşılık verir. ancak bir türk'e denk gelince tepkiler değişiyor haliyle. Videoyu kesmeye üşendim kızı izlemeye de üşenenler için kız 1.04 te
Bir Türk Kızına Davranılması Gereken Şekil 01:25
Bir Türk Kızına Davranılması Gereken Şekil 16.398 izlenme - 7 yıl önce Evet arkadaşlar, periscope'ta, scorp'ta orada burada ve şurada teşhircilik yapan bütün kızlara davranılması gereken şekil budur! Haydi koçlarım!
İngiltere'de Bir Türk Kızının Yaptığı 5 Şey 04:11
İngiltere'de Bir Türk Kızının Yaptığı 5 Şey 12.434 izlenme - 6 yıl önce Türkiye'de yürümekte bile zorlandığı için yaşamayıp Londra'da yaşayan Olein, Ondan dolayı İngiltere'de paten kayabilmesiyle övünüyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Turistin Türk Kızları Hakkındaki Yorumu 00:37
Bir Turistin Türk Kızları Hakkındaki Yorumu 9.930 izlenme - 7 yıl önce Hayatlarının çoğunu sosyal medya hesaplarında güzel görünmeye harcayan, snapchat gibi saçma salak programlarda köpek efektleriyle tatlıyım imajı peşinde koşan, aşırı makyaj, alakasız kıyafetlerle güzel görünmeye çalışıp, amaçsız çıkardığı kavgalarla kendilerini hayatımız boyunca anlamadığımızı iddia eden türk kızını, kısa sürede anlayan ve 40 saniyede özetleyen turisti izliyoruz efendim. (Yeni terkedilmişlerin yüreğine su serper niteliktedir.)
NASA'ya Başvuran Türk Kızı 01:05
NASA'ya Başvuran Türk Kızı 4.498 izlenme - 8 yıl önce Türk kızımız NASA'nın projesiyle Mars'a gitmeye gönüllü olmuş. Müthiş akıcı ingilizcesiyle neden gitmek istediğini de bir videoyla açıklamış. Uzaylıyla evlenmek istemesi gibi fantastik istekleri var kızımızın.
Texas'ta Yaşayan Türk Kızının Bir Haftasonu 12:56
Texas'ta Yaşayan Türk Kızının Bir Haftasonu 1.964 izlenme - 8 yıl önce Teksas'ta yaşayan ve youtube'da kadınlara yönelik bir kanalı olan Melis'in bir haftasonu nasıl geçer? Oralarda neler yapar? Onu öğreneceğimiz video. İyi seyirler.
Oyunculukta Çığır Açan Türk Kızı 01:11
Oyunculukta Çığır Açan Türk Kızı 1.523 izlenme - 8 yıl önce Oyunculukta Çığır Açan Türk Kızı Oyunculuk yeteneğini sergileyen ve oldukça başarılı Türk kızı. Hep birlikte izliyoruz...
Onur Sermik - Türk Kızı 01:08
Onur Sermik - Türk Kızı 454 izlenme - 8 yıl önce Merhabalar arkadaşlar izleyeceğiniz kısım dün yaptığım gösteriden bir parttır. Türk kızı ve evcil hayvana kızın yanındayken nasıl, kızdan sonra nasıl davranıldığına yöneliktir.
Tükr Kızlarından Beyin Yakan Diyaloglar 02:59
Tükr Kızlarından Beyin Yakan Diyaloglar 399 izlenme - 8 yıl önce Kendilerinden farkı olmayan bir insan profilini eleştirdiklerini düşünen duvara astıkları Beatles plaklarıyla havalı olduklarını zanneden iki sığ beyni izliyoruz efenim. Dikkat: İçerdiği mizah kendisini hissetirmeden beyin yakabilir.
Türk Kızından Takipçilerine Telefon Şakası 11:06
Türk Kızından Takipçilerine Telefon Şakası 426 izlenme - 8 yıl önce Bir ablamız youtube kanalı takipçilerine telefonla arayıp bir sürpriz yapıyor. İzliyoruz efenim
Türk Kızdan Sahilde Muhteşem Ateş Dansı 00:46
Türk Kızdan Sahilde Muhteşem Ateş Dansı 297 izlenme - 8 yıl önce Antalya'da yaz tatilini geçiren gençler, sıcak yaz akşamlarında sahilde yaktıkları ateş ve müzik eşliğinde dans ediyor.
Türk Kızından Şarkılı Als Desteği - Ice Bucket Challenge 00:26
Türk Kızından Şarkılı Als Desteği - Ice Bucket Challenge 226 izlenme - 8 yıl önce Malum ALS'ye destekler çığ gibi büyüyor haliyle Türkiye'ye de geldi ve birbirinden ilginç görüntüler lans ediyor. İzleyelim.
Türk Kızının Can Simidiyle ALS Desteği - Ice Bucket Challenge 00:15
Türk Kızının Can Simidiyle ALS Desteği - Ice Bucket Challenge 170 izlenme - 8 yıl önce Evet, güzel başlayıp Türkiye'ye geldikten sonra bokunu çıkardığımız ALS hastalığı desteğinin bir örneğiyle karşı karşıyayız.
Türk Kızın Bmw M6 İle İmtihanı 04:32
Türk Kızın Bmw M6 İle İmtihanı 94 izlenme - 9 yıl önce Türkiye'de sadece 1 adet bulunan mavi BMW M6 ile farklı bir test sürüşü. Bu şerefe nail olmak bile bir ayrıcalık olsa gerek.